Rukomet » Juče » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
EUROPA: Liga Prvaka - Playoff
18:45GOG - Kielce 25:3320:45RK Zagreb - Montpellier 27:27
SLOVENIJA: 1. NLB Liga
19:00Skofljica - Koper 33:3920:30Ljubljana - Krka 32:34
BJELORUSIJA: Division 1 - Playoff
15:00RGUOR-2006 - Meshkov Brest 29:4116:00Aist Kitaya - SKA Minsk 28:40
16:15Masheka - BGUFK-SKA 42:43
16:30Gomel - Kronon 28:34
ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - Playout
18:30Hranice - Malomerice 30:2719:00Strakonice - Nove Veseli 29:24
DANSKA: Kvindeligaen Women - Stupanj pobjednika
18:30Silkeborg-Voel Ž - NFH Ž 24:2720:00Sønderjyske Ž - Esbjerg Ž 23:34
ESTONIJA: Meistriliiga
18:00OtkazanoHC Tallinn - Tapa -:-18:00Polva Serviti - Kehra 36:25
18:00Viljandi - Raasiku/Mistra 28:22
EUROPA: MOL Liga Women
18:00Poruba Ž - Olomouc Ž 31:33FRANCUSKA: Division 1 - žene
19:30Saint Amand Ž - Toulon Ž 33:2520:00Achenheim Truchtersheim Ž - Besancon Ž 23:30
20:00Brest Bretagne Ž - Dijon Ž 37:30
20:00Merignac Ž - Stella St. Maur Ž 28:29
20:00Metz Ž - Nantes Ž 33:31
20:30Nice Ž - Chambray Touraine Ž 26:29
20:30Paris 92 Ž - Plan de Cuques Ž 29:26
GRČKA: A1
16:00A.S.E. Douka - Zafeirakis 24:2617:00Drama - Aeropos Edessas 33:25
17:00Kilkis - Panellinios 27:22
18:00AEK - Ionikos 31:25
18:30PAOK - Pylaias 28:20
HRVATSKA: 1. HRL Women
19:00Dalmatinka Ž - Zamet Ž 32:26ISLAND: Olis Deildin
19:30Afturelding - KA 34:2420:30FH Hafnarfjordur - Haukar 28:31
20:30Fram - Stjarnan 32:34
20:30Selfoss - IBV Vestmannaeyjar 20:29
20:30Valur - Grotta 26:24
20:30Vikingur - Kopavogur 21:26
IZRAEL: Division 1 - Stupanj gubitnika
18:00Hapoel Ramat Gan - Bnei Herzliya 31:4318:30Nes Tziona - Maccabi Avishai Motzkin 33:30
19:30Hapoel Kiriyat - Asa Tel Aviv 28:34
LITVA: Lietuvos Lyga
18:00Alytaus - Grifas 32:2018:00Granitas Kaunas - Sviesa 28:29
18:30Vilnius - Amber 33:27
MAĐARSKA: NB I
18:00Ferencvaros - Balatonfuredi 30:30MAĐARSKA: NB I - žene
18:00Bekescsabai Ž - DVSC Schaeffler Ž 25:3218:00Kozarmisleny Ž - Győr Ž 15:34
NORVEŠKA: REMA 1000-ligaen women
18:00Fana Ž - Aker Ž 26:2518:00Larvik Ž - Kristiansand Ž 23:31
20:30Fredrikstad Ž - Sola Ž 29:35
NJEMAČKA: 2. Bundesliga
19:30Hamm-Westfalen - Bietigheim-Metterzimmern 32:33NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene
19:00Bietigheim Ž - Bensheim-Auerbach Ž 40:3119:00Halle-Neustadt Ž - Thuringer Ž 26:32
POLJSKA: I Liga
18:00Przemysl - Zabrze 2 32:3420:00Wisla Plock II - Nowe Piekuty 29:18
20:00ZPRP Kielce II - Przeworsk 33:32
POLJSKA: Superliga - Žene - Stupanj pobjednika
20:30Kobierzyce Ž - MKS Lublin Ž 29:21PORTUGAL: 1a Divisao Women - Stupanj pobjednika
20:30Benfica Ž - Sao Pedro Sul Ž 31:23RUMUNJSKA: Romanian Cup
17:00Medgidia - CSM Bucuresti 26:3417:00Minaur Baia Mare - Vaslui 41:24
RUMUNJSKA: Romanian Cup Women
17:00Buzau Ž - Rapid Bucuresti Ž 23:29RUSIJA: Superleague
14:30Omsk - St. Petersburg 31:3615:00Perm - Chekhovskiye Medvedi 29:35
16:30Kaustik - Saratov 27:32
17:00CSKA Moscow - Stavropol 31:29
RUSIJA: Superleague - žene - Stupanj gubitnika
16:30Dinamo-Sinara Ž - Zvenigorod Ž 26:2817:00Stavropol Ž - Adyif Ž 37:26
RUSIJA: Superleague - žene - Stupanj pobjednika
16:00Togliatti Ž - Astrahanochka Ž 20:2816:30Chernomorochka Ž - Krasnodar Ž 30:26
SLOVENIJA: 1.A DRL - Žene - Stupanj pobjednika
17:30Ljubljana Ž - ZRD Litija Ž 38:25ŠVEDSKA: Handbollsligan Women
19:00Aranas Ž - Kungalvs Ž 23:2419:00Hallby Ž - Skuru Ž 31:23
19:00Lugi Ž - Vasteras Ž 29:25
19:00Savehof Ž - Önnereds Ž 26:24
19:00Skara Ž - Kristianstad Ž 25:29
19:00Skovde Ž - H 65 Hoor Ž 29:27
ŠVICARSKA: SPL - Žene - Stupanj pobjednika
20:30Winterthur Ž - Zug Ž 28:26Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.