REFRESH

Stolni tenis » Danas » Sve utakmice

OTHERS - MUŠKARCI: Challenger Series (Njemačka)

08:30Kosowski J. (Pol) - Folwarski J. (Ger) 3:0
09:10Happek S. (Ger) - Gorak D. (Pol) 1:3
09:50Henninger M. (Ger) - Schabacker J. (Ger) 3:0
10:30Muhlbach H. (Ger) - Qiu L. (Ger) 1:3
11:10Kosowski J. (Pol) - Happek S. (Ger) 3:0
11:50Henninger M. (Ger) - Gorak D. (Pol) 2:3
12:30Muhlbach H. (Ger) - Schabacker J. (Ger) 2:3
13:10Qiu L. (Ger) - Folwarski J. (Ger) 3:1
13:50Kosowski J. (Pol) - Henninger M. (Ger) 3:1
14:30Happek S. (Ger) - Folwarski J. (Ger) 0:3
16:00Muhlbach H. (Ger) - Gorak D. (Pol) -:-
16:40Qiu L. (Ger) - Schabacker J. (Ger) -:-
17:20Happek S. (Ger) - Henninger M. (Ger) -:-
18:00Schabacker J. (Ger) - Folwarski J. (Ger) -:-
18:40Kosowski J. (Pol) - Muhlbach H. (Ger) -:-
19:20Qiu L. (Ger) - Gorak D. (Pol) -:-
20:00Henninger M. (Ger) - Folwarski J. (Ger) -:-
20:40Happek S. (Ger) - Muhlbach H. (Ger) -:-
21:20Schabacker J. (Ger) - Gorak D. (Pol) -:-
22:00Kosowski J. (Pol) - Qiu L. (Ger) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Liga Pro (Rusija)

23:00Molodtsov D. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 1:3
23:00Pravednov A. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 2:3
23:30Lavrinenko D. (Ukr) - Putilovsky V. (Rus) 3:2
23:30Rakhmanov V. (Rus) - Merzlikin D. (Rus) 1:3
23:30Yusipov T. (Rus) - Afanasiyev A. (Rus) 1:3
00:00Merzlikin D. (Rus) - Elistratov I. (Rus) 1:3
00:00Putilovsky V. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 3:0
00:05Afanasiyev A. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:1
00:30Chentsov A. (Rus) - Rakhmanov V. (Rus) 0:3
00:30Molodtsov D. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) 0:3
00:35Pravednov A. (Rus) - Yusipov T. (Rus) 3:1
01:05Molodtsov D. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 2:3
01:05Rakhmanov V. (Rus) - Chentsov A. (Rus) 2:3
01:05Yusipov T. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:0
01:30Lavrinenko D. (Ukr) - Putilovsky V. (Rus) 0:3
01:35Afanasiyev A. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 3:1
01:35Elistratov I. (Rus) - Merzlikin D. (Rus) 3:2
01:50Lavrinenko D. (Ukr) - Putilovsky V. (Rus) 0:3
06:40Bazilevskii V. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 3:0
06:40Suharkov O. (Rus) - Demic Y. (Rus) 1:3
06:45Kuzmin S. (Rus) - Menshikov A. (Rus) 3:2
06:55Gribkov A. (Rus) - Nikulin S. (Rus) 3:1
07:00Shirokov V. (Rus) - Andreev D. (Rus) 3:1
07:10Sukharnikov N. (Rus) - Novikov I. (Rus) 1:3
07:25Yanshaev A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 3:1
07:30Demic Y. (Rus) - Shirokov V. (Rus) 0:3
07:30Menshikov A. (Rus) - Sukharnikov N. (Rus) 3:1
07:55Novikov I. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) 1:3
08:00Andreev D. (Rus) - Suharkov O. (Rus) 3:2
08:00Nikulin S. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) 1:3
08:30Bazilevskii V. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 2:3
08:30Demic Y. (Rus) - Andreev D. (Rus) 3:0
08:30Kuzmin S. (Rus) - Sukharnikov N. (Rus) 3:0
08:30Suharkov O. (Rus) - Shirokov V. (Rus) 3:0
09:00Menshikov A. (Rus) - Novikov I. (Rus) 3:1
09:00Suharkov O. (Rus) - Andreev D. (Rus) 3:2
09:00Yanshaev A. (Rus) - Nikulin S. (Rus) 1:3
09:05Novikov I. (Rus) - Sukharnikov N. (Rus) 3:0
09:15Nikulin S. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) 2:3
09:30Demic Y. (Rus) - Shirokov V. (Rus) 0:3
09:30Kuzmin S. (Rus) - Menshikov A. (Rus) 0:3
09:40Bazilevskii V. (Rus) - Gribkov A. (Rus) 2:3
10:05Merzlikin D. (Rus) - Rakhmanov V. (Rus) 0:3
10:05Ogay S. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) 3:0
10:10Grebenyuk B. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) 0:3
10:30Elistratov I. (Rus) - Chentsov A. (Rus) 3:0
10:30Ivanov Vi. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 3:1
10:30Smirnov I. (Rus) - Sayanov D. (Rus) 3:2
11:00Ivanov Va. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) 0:3
11:00Rakhmanov V. (Rus) - Elistratov I. (Rus) 1:3
11:00Serebrennikov A. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 1:3
11:30Chentsov A. (Rus) - Merzlikin D. (Rus) 0:3
11:30Merkushin Y. (Rus) - Grebenyuk B. (Rus) 2:3
11:30Sayanov D. (Rus) - Ogay S. (Rus) 3:2
12:00Grebenyuk B. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) 3:2
12:00Merzlikin D. (Rus) - Elistratov I. (Rus) 3:2
12:00Ogay S. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 1:3
12:30Ivanov Va. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 3:1
12:30Serebrennikov A. (Rus) - Sayanov D. (Rus) 1:3
12:35Rakhmanov V. (Rus) - Chentsov A. (Rus) 1:3
13:00Ogay S. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) 3:0
13:00Rakhmanov V. (Rus) - Chentsov A. (Rus) 1:3
13:05Grebenyuk B. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 0:3
13:30Ivanov Vi. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) 2:3
13:30Smirnov I. (Rus) - Sayanov D. (Rus) 1:3
13:35Elistratov I. (Rus) - Merzlikin D. (Rus) 3:1
14:05Afanasiyev A. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 3:0
14:05Arutiunyan A. (Rus) - Poletaev I. (Rus) 2:3
14:10Bychkov S. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) 3:0
14:30Ilyukhin E. (Rus) - Petrochenko D. (Rus) 1:3
4. setKhomutov S. (Rus) - Vahnin G. (Rus) 1:2
14:35Lavrinenko D. (Ukr) - Nemashkalo V. (Rus) 3:0
15:00Molodtsov D. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) -:-
15:00Poletaev I. (Rus) - Khomutov S. (Rus) -:-
15:00Pravednov A. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-
15:30Nemashkalo V. (Rus) - Bychkov S. (Rus) -:-
15:30Petrochenko D. (Rus) - Afanasiyev A. (Rus) -:-
16:00Afanasiyev A. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-
16:00Arutiunyan A. (Rus) - Khomutov S. (Rus) -:-
16:00Bychkov S. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) -:-
16:30Molodtsov D. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
16:30Poletaev I. (Rus) - Vahnin G. (Rus) -:-
16:30Pravednov A. (Rus) - Petrochenko D. (Rus) -:-
18:00Gribkov A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) -:-
18:00Kuzmin S. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
18:00Suharkov O. (Rus) - Andreev D. (Rus) -:-
18:30Shirokov V. (Rus) - Demic Y. (Rus) -:-
18:30Sukharnikov N. (Rus) - Menshikov A. (Rus) -:-
18:30Yanshaev A. (Rus) - Nikulin S. (Rus) -:-
19:00Andreev D. (Rus) - Shirokov V. (Rus) -:-
19:00Kolesnikov D. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
19:00Novikov I. (Rus) - Sukharnikov N. (Rus) -:-
19:30Demic Y. (Rus) - Suharkov O. (Rus) -:-
19:30Menshikov A. (Rus) - Kuzmin S. (Rus) -:-
19:30Nikulin S. (Rus) - Gribkov A. (Rus) -:-
20:00Gribkov A. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
20:00Kuzmin S. (Rus) - Sukharnikov N. (Rus) -:-
20:00Suharkov O. (Rus) - Shirokov V. (Rus) -:-
20:30Andreev D. (Rus) - Demic Y. (Rus) -:-
20:30Kolesnikov D. (Rus) - Nikulin S. (Rus) -:-
20:30Novikov I. (Rus) - Menshikov A. (Rus) -:-
22:00Elistratov I. (Rus) - Abramov K. (Rus) -:-
22:00Ivanov Vi. (Rus) - Volkov A. (Rus) -:-
22:00Smirnov I. (Rus) - Zhurba N. (Rus) -:-
22:30Ivanov Va. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) -:-
22:30Rakhmanov V. (Rus) - Chentsov A. (Rus) -:-
22:30Serebrennikov A. (Rus) - Sayanov D. (Rus) -:-
23:00Abramov K. (Rus) - Rakhmanov V. (Rus) -:-
23:00Volkov A. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) -:-
23:00Zhurba N. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) -:-
23:30Chentsov A. (Rus) - Elistratov I. (Rus) -:-
23:30Merkushin Y. (Rus) - Ivanov Vi. (Rus) -:-
23:30Sayanov D. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:-
00:30Abramov K. (Rus) - Chentsov A. (Rus) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Setka Cup (Ukrajina)

23:20Udovenko I. (Ukr) - Leonenko O. (Ukr) 3:1
23:50Melnykov V. (Ukr) - Varchenko V. (Ukr) 0:3
07:00Diachenko V. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) 0:3
07:10Kozachenko A. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) 0:3
07:15Diachenko I. (Ukr) - Avgustov A. (Ukr) 3:2
07:30Ivashkin O. (Ukr) - Tur A. (Ukr) 1:3
07:35Melashenko O. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 3:0
07:40Zhyrnov O. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) 2:3
07:50Akimov Y. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) 1:3
07:50Hudushyn I. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) 3:1
07:55Hnoievoi R. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) 3:2
08:00Yurchenko K. (Ukr) - Omelchuk I. (Ukr) 0:3
08:05Sydorenko V. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 2:3
08:10Gudimenko E. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) 2:3
08:15Volkovskyi V. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) 2:3
08:20Khairov D. (Ukr) - Troian A. (Ukr) 0:3
08:25Solomko R. (Ukr) - Kyi Y. (Ukr) 1:3
08:30Diachenko V. (Ukr) - Tur A. (Ukr) 1:3
08:35Tolstykh R. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 1:3
08:40Kozachenko A. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) 1:3
08:45Diachenko I. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) 1:3
08:50Smyk V. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) 2:3
08:55Kostuk B. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 1:3
09:00Omelchuk I. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) 3:0
09:00OtkazanoTolstykh R. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) -:-
09:05Yushko R. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 3:2
09:10Teteruk M. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) 2:3
09:20Burdelnyi S. (Ukr) - Avgustov A. (Ukr) 3:2
09:20Hudushyn I. (Ukr) - Troian A. (Ukr) 3:0
09:25Hnoievoi R. (Ukr) - Kyi Y. (Ukr) 3:1
09:30Ivashkin O. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) 3:0
09:35Melashenko O. (Ukr) - Sydorenko V. (Ukr) 3:0
09:40Zhyrnov O. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) 1:3
09:50Akimov Y. (Ukr) - Volkovskyi V. (Ukr) 3:1
09:50Semenets S. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) 3:2
09:55Shukin D. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) 2:3
10:00Diachenko V. (Ukr) - Omelchuk I. (Ukr) 1:3
10:05Tolstykh R. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 3:1
10:10Kozachenko A. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) 1:3
10:15Diachenko I. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) 1:3
10:20Khairov D. (Ukr) - Smyk V. (Ukr) 1:3
10:25Solomko R. (Ukr) - Kostuk B. (Ukr) 0:3
10:30Yurchenko K. (Ukr) - Tur A. (Ukr) 1:3
10:35Sydorenko V. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 0:3
10:40Gudimenko E. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) 2:3
10:45Volkovskyi V. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) 3:0
10:50Hudushyn I. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) 3:1
10:55Hnoievoi R. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 3:1
11:00Ivashkin O. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) 1:3
11:05Melashenko O. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 3:0
11:10Zhyrnov O. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) 0:3
11:15Akimov Y. (Ukr) - Avgustov A. (Ukr) 3:1
11:20Smyk V. (Ukr) - Troian A. (Ukr) 2:3
11:25Kostuk B. (Ukr) - Kyi Y. (Ukr) 3:2
11:30Diachenko V. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) 3:2
11:35Tolstykh R. (Ukr) - Sydorenko V. (Ukr) 3:1
11:40Kozachenko A. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) 3:2
11:45Diachenko I. (Ukr) - Volkovskyi V. (Ukr) 0:3
11:50Khairov D. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) 3:1
11:55Solomko R. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) 3:2
12:00Ivashkin O. (Ukr) - Omelchuk I. (Ukr) 1:3
12:05Melashenko O. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) 3:0
12:10Zhyrnov O. (Ukr) - Teteruk M. (Ukr) 1:3
12:15Akimov Y. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) 3:0
12:20Hudushyn I. (Ukr) - Smyk V. (Ukr) 2:3
12:25Hnoievoi R. (Ukr) - Kostuk B. (Ukr) 3:1
12:30Tur A. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) 0:3
12:35Kuprykov S. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 1:3
12:40Kapinus R. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) 0:3
12:45Zapletniuk A. (Ukr) - Avgustov A. (Ukr) 0:3
12:50Khairov D. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) 1:3
12:55Solomko R. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 2:3
13:00Diachenko V. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 2:3
13:05Tolstykh R. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) 3:2
13:10Kozachenko A. (Ukr) - Zhyrnov O. (Ukr) 1:3
13:15Diachenko I. (Ukr) - Akimov Y. (Ukr) 1:3
13:20Troian A. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) 3:1
13:25Kyi Y. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) 3:2
13:30Yurchenko K. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) 1:3
13:35Sydorenko V. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 0:3
13:40Gudimenko E. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) 2:3
13:50Hudushyn I. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 3:1
13:50Volkovskyi V. (Ukr) - Avgustov A. (Ukr) 1:3
13:55Hnoievoi R. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) 1:3
14:00Omelchuk I. (Ukr) - Tur A. (Ukr) 3:1
14:05Yushko R. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) 3:0
14:10Teteruk M. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) 3:1
14:15Burdelnyi S. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) 3:1
14:20Smyk V. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) 1:3
14:25Kostuk B. (Ukr) - Balakiriev M. (Ukr) 3:0
4. setPortnov H. (Ukr) - Kim D. (Ukr) 1:2
3. setGusak Y. (Ukr) - Obukhov V. (Ukr) 2:0
3. setSemenets S. (Ukr) - Troian A. (Ukr) 0:2
1. setShukin D. (Ukr) - Kyi Y. (Ukr) 0:0
15:05Starodubskyi I. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) -:-
15:15Ilin O. (Ukr) - Kucheryavyi V. (Ukr) -:-
15:25Turchenko T. (Ukr) - Kolesnik Y. (Ukr) -:-
15:35Sharanyuk O. (Ukr) - Ivanov E. (Ukr) -:-
15:45Kozhevnikov M. (Ukr) - Kunchurov D. (Ukr) -:-
15:55Makarenko R. (Ukr) - Kaminskiy S. (Ukr) -:-
16:05Portnov H. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) -:-
16:15Gusak Y. (Ukr) - Kucheryavyi V. (Ukr) -:-
16:25Bilous V. (Ukr) - Kolesnik Y. (Ukr) -:-
16:35Ivanov E. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
16:45Kolesnik Y. (Ukr) - Kaminskiy S. (Ukr) -:-
16:45Kunchurov D. (Ukr) - Obukhov V. (Ukr) -:-
16:55Turchenko T. (Ukr) - Makarenko R. (Ukr) -:-
17:05Starodubskyi I. (Ukr) - Sharanyuk O. (Ukr) -:-
17:15Ilin O. (Ukr) - Kozhevnikov M. (Ukr) -:-
17:25Bilous V. (Ukr) - Kaminskiy S. (Ukr) -:-
17:35Portnov H. (Ukr) - Ivanov E. (Ukr) -:-
17:45Bilobrov V. (Ukr) - Muliukin Y. (Ukr) -:-
17:45Gusak Y. (Ukr) - Kunchurov D. (Ukr) -:-
17:55Makarenko R. (Ukr) - Kolesnik Y. (Ukr) -:-
18:05Sharanyuk O. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) -:-
18:15Kozhevnikov M. (Ukr) - Kucheryavyi V. (Ukr) -:-
18:20Bilobrov V. (Ukr) - Parnyvoda I. (Ukr) -:-
18:25Turchenko T. (Ukr) - Kaminskiy S. (Ukr) -:-
18:35Starodubskyi I. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
18:40Muliukin Y. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) -:-
18:45Ilin O. (Ukr) - Obukhov V. (Ukr) -:-
18:50Bondarenko I. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) -:-
18:55Bilous V. (Ukr) - Makarenko R. (Ukr) -:-
19:05Portnov H. (Ukr) - Sharanyuk O. (Ukr) -:-
19:15Gusak Y. (Ukr) - Kozhevnikov M. (Ukr) -:-
19:20Melchenko A. (Ukr) - Parnyvoda I. (Ukr) -:-
19:25Kaminskiy S. (Ukr) - Kolesnik Y. (Ukr) -:-
19:35Starodubskyi I. (Ukr) - Ivanov E. (Ukr) -:-
19:40Bondarenko I. (Ukr) - Muliukin Y. (Ukr) -:-
19:45Ilin O. (Ukr) - Kunchurov D. (Ukr) -:-
19:50Bilobrov V. (Ukr) - Bondarenko I. (Ukr) -:-
19:55Bilous V. (Ukr) - Turchenko T. (Ukr) -:-
20:05Hrytsai A. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
20:15Kucheryavyi V. (Ukr) - Obukhov V. (Ukr) -:-
20:20Melchenko A. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) -:-
20:35Portnov H. (Ukr) - Starodubskyi I. (Ukr) -:-
20:45Gusak Y. (Ukr) - Ilin O. (Ukr) -:-
20:50Bondarenko I. (Ukr) - Parnyvoda I. (Ukr) -:-
21:05Sharanyuk O. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
21:15Kozhevnikov M. (Ukr) - Obukhov V. (Ukr) -:-
21:20Bilobrov V. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) -:-
21:35Ivanov E. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) -:-
21:40Melchenko A. (Ukr) - Muliukin Y. (Ukr) -:-
21:45Kunchurov D. (Ukr) - Kucheryavyi V. (Ukr) -:-
21:50Melchenko A. (Ukr) - Bondarenko I. (Ukr) -:-
22:20Ivchuk O. (Ukr) - Parnyvoda I. (Ukr) -:-
22:50Melchenko A. (Ukr) - Bilobrov V. (Ukr) -:-
23:40Muliukin Y. (Ukr) - Parnyvoda I. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: TT Cup (Ukrajina)

06:50Vovk V. (Ukr) - Yakovenko A. (Ukr) 1:3
06:55Chaplianka A. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) 3:1
07:25Skachenko S. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 1:3
07:30Baystryuchenko D. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) 3:0
07:35Sinkevych B. (Ukr) - Didukh V. (Ukr) 3:1
07:45Bivinis I. (Ukr) - Malashevsky V. (Ukr) 1:3
07:50Maslianka S. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 0:3
08:00Shkurupii O. (Ukr) - Lopatnuk A. (Ukr) 3:1
08:00Sukovatiy I. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 1:3
08:05Semenets O. (Ukr) - Lebedev D. (Rus) 3:0
08:10Oleskevych O. (Ukr) - Maksiuta V. (Ukr) 2:3
08:20Gavrilyuk O. (Ukr) - Shevchuk O. (Ukr) 0:3
08:25Tkachuk O. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 2:3
08:35Baranovskiy S. (Ukr) - Kovalov O. (Ukr) 3:1
08:35Vovk V. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 3:2
08:40Chaplianka A. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) 0:3
08:45Drobov D. (Ukr) - Didukh V. (Ukr) 1:3
08:55Kotov V. (Ukr) - Malashevsky V. (Ukr) 1:3
09:00Maksimov S. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 3:1
09:05Ponomarenko S. (Ukr) - Lopatnuk A. (Ukr) 1:3
09:10Alekseenko D. (Ukr) - Yakovenko A. (Ukr) 3:0
09:15Lebedev D. (Rus) - Kolos M. (Ukr) 1:3
09:20Sinkevych B. (Ukr) - Oleskevych O. (Ukr) 3:2
09:35Bivinis I. (Ukr) - Gavrilyuk O. (Ukr) 2:3
09:35Maslianka S. (Ukr) - Tkachuk O. (Ukr) 3:1
09:40Shkurupii O. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 1:3
09:45Skachenko S. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) 3:2
09:50Baystryuchenko D. (Ukr) - Semenets O. (Ukr) 3:1
09:55Drobov D. (Ukr) - Maksiuta V. (Ukr) 0:3
10:05Kotov V. (Ukr) - Shevchuk O. (Ukr) 3:1
10:10Maksimov S. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 3:2
10:15Ponomarenko S. (Ukr) - Kovalov O. (Ukr) 3:0
10:20Vovk V. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 3:1
10:25Chaplianka A. (Ukr) - Lebedev D. (Rus) 3:2
10:30Oleskevych O. (Ukr) - Didukh V. (Ukr) 0:3
10:40Gavrilyuk O. (Ukr) - Malashevsky V. (Ukr) 0:3
10:45Tkachuk O. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 2:3
10:50Baranovskiy S. (Ukr) - Lopatnuk A. (Ukr) 3:1
10:55Sukovatiy I. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 1:3
11:00Semenets O. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) 0:3
11:05Drobov D. (Ukr) - Oleskevych O. (Ukr) 2:3
11:20Kotov V. (Ukr) - Gavrilyuk O. (Ukr) 3:1
11:20Maksimov S. (Ukr) - Tkachuk O. (Ukr) 3:1
11:25Ponomarenko S. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 0:3
11:30Skachenko S. (Ukr) - Yakovenko A. (Ukr) 3:2
11:35Baystryuchenko D. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) 1:3
11:40Sinkevych B. (Ukr) - Maksiuta V. (Ukr) 3:1
11:50Bivinis I. (Ukr) - Shevchuk O. (Ukr) 3:1
11:55Maslianka S. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 3:2
12:00Shkurupii O. (Ukr) - Kovalov O. (Ukr) 3:1
12:05Vovk V. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) 3:2
12:10Chaplianka A. (Ukr) - Semenets O. (Ukr) 2:3
12:15Drobov D. (Ukr) - Sinkevych B. (Ukr) 2:3
12:25Kotov V. (Ukr) - Bivinis I. (Ukr) 1:3
12:30Maksimov S. (Ukr) - Maslianka S. (Ukr) 3:2
12:35Ponomarenko S. (Ukr) - Shkurupii O. (Ukr) 3:2
12:40Skachenko S. (Ukr) - Alekseenko D. (Ukr) 3:0
12:45Baystryuchenko D. (Ukr) - Lebedev D. (Rus) 3:2
12:50Maksiuta V. (Ukr) - Didukh V. (Ukr) 3:0
13:00Shevchuk O. (Ukr) - Malashevsky V. (Ukr) 3:0
13:05Kolos Y. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 2:3
13:10Kovalov O. (Ukr) - Lopatnuk A. (Ukr) 3:2
13:15Nemchenko D. (Ukr) - Yakovenko A. (Ukr) 3:2
13:20Kovalenko Vi. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) 3:2
13:35Kotov V. (Ukr) - Shevchuk O. (Ukr) 3:1
13:40Maslianka S. (Ukr) - Kolos Y. (Ukr) 0:3
13:45Shkurupii O. (Ukr) - Kovalov O. (Ukr) 1:3
13:50Vovk V. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) 2:3
13:55Chaplianka A. (Ukr) - Baystryuchenko D. (Ukr) 3:0
14:00Sinkevych B. (Ukr) - Maksiuta V. (Ukr) 3:0
14:10Malashevsky V. (Ukr) - Bivinis I. (Ukr) 3:1
14:15Maksimov S. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 1:3
14:20Baranovskiy S. (Ukr) - Ponomarenko S. (Ukr) 3:2
14:25Sukovatiy I. (Ukr) - Yakovenko A. (Ukr) 3:0
14:30Semenets O. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) 3:2
4. setIsaev A. (Ukr) - Vacak V. (Ukr) 1:2
14:40Holoborodko Y. (Ukr) - Uchen N. (Ukr) 0:3
1. setSidorak N. (Ukr) - Vorsuliak Y. (Ukr) 0:0
15:00Alekseenko D. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) -:-
15:05Lebedev D. (Rus) - Kovalenko Vi. (Ukr) -:-
15:10Kazmirchuk V. (Ukr) - Semenenko A. (Ukr) -:-
15:15Protopopov V. (Ukr) - Ilyushchenko S. (Ukr) -:-
15:25Vakarash R. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) -:-
15:45Myrza A. (Ukr) - Vacak V. (Ukr) -:-
15:50Gabrelian D. (Ukr) - Uchen N. (Ukr) -:-
15:55Vahta D. (Ukr) - Kotik A. (Ukr) -:-
16:00Tymchyshyn I. (Ukr) - Vorsuliak Y. (Ukr) -:-
16:20Isaev A. (Ukr) - Kazmirchuk V. (Ukr) -:-
16:25Holoborodko Y. (Ukr) - Protopopov V. (Ukr) -:-
16:30Kotik A. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) -:-
16:35Sidorak N. (Ukr) - Vakarash R. (Ukr) -:-
16:55Myrza A. (Ukr) - Semenenko A. (Ukr) -:-
17:00Gabrelian D. (Ukr) - Ilyushchenko S. (Ukr) -:-
17:05Gritsienko N. (Ukr) - Vahta D. (Ukr) -:-
17:10Tymchyshyn I. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) -:-
17:30Kazmirchuk V. (Ukr) - Vacak V. (Ukr) -:-
17:35Protopopov V. (Ukr) - Uchen N. (Ukr) -:-
17:40Vahta D. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) -:-
17:45Vakarash R. (Ukr) - Vorsuliak Y. (Ukr) -:-
18:05Myrza A. (Ukr) - Kazmirchuk V. (Ukr) -:-
18:10Gabrelian D. (Ukr) - Protopopov V. (Ukr) -:-
18:15Gritsienko N. (Ukr) - Kotik A. (Ukr) -:-
18:20Tymchyshyn I. (Ukr) - Vakarash R. (Ukr) -:-
18:40Isaev A. (Ukr) - Semenenko A. (Ukr) -:-
18:45Holoborodko Y. (Ukr) - Ilyushchenko S. (Ukr) -:-
18:50Nechyporuk V. (Ukr) - Vahta D. (Ukr) -:-
18:55Sidorak N. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) -:-
19:15Myrza A. (Ukr) - Isaev A. (Ukr) -:-
19:20Gabrelian D. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
19:25Kotik A. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) -:-
19:30Tymchyshyn I. (Ukr) - Sidorak N. (Ukr) -:-
19:50Semenenko A. (Ukr) - Vacak V. (Ukr) -:-
19:55Ilyushchenko S. (Ukr) - Uchen N. (Ukr) -:-
20:00Gritsienko N. (Ukr) - Vahta D. (Ukr) -:-
20:05Zenyuk A. (Ukr) - Vorsuliak Y. (Ukr) -:-
20:35Nechyporuk V. (Ukr) - Kotik A. (Ukr) -:-
21:10Kotik A. (Ukr) - Vahta D. (Ukr) -:-
21:45Nechyporuk V. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: TT Star Series (Češka Republika)

08:05Koldas T. (Cze) - Bako R. (Cze) 3:1
08:40Prokopcov D. (Cze) - Stach M. (Cze) 3:0
09:10David P. (Cze) - Rozinek V. (Cze) 3:0
09:35Seibert J. (Cze) - Horejsi M. (Cze) 0:3
10:15Koldas T. (Cze) - Prokopcov D. (Cze) 0:3
10:30Horejsi M. (Cze) - Bako R. (Cze) 3:0
10:45David P. (Cze) - Stach M. (Cze) 3:0
10:50Seibert J. (Cze) - Rozinek V. (Cze) 3:2
11:30Koldas T. (Cze) - David P. (Cze) 0:3
11:50Prokopcov D. (Cze) - Bako R. (Cze) 3:0
12:10Seibert J. (Cze) - Stach M. (Cze) 3:0
12:35Horejsi M. (Cze) - Rozinek V. (Cze) 3:0
12:50Prokopcov D. (Cze) - David P. (Cze) 2:3
13:30Koldas T. (Cze) - Seibert J. (Cze) 1:3
14:00Rozinek V. (Cze) - Bako R. (Cze) 3:0
14:15Horejsi M. (Cze) - Stach M. (Cze) 3:0

OTHERS - MUŠKARCI: Win Cup (Ukrajina)

23:05Boychuk V. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) 2:3
23:20Baranovskiy S. (Ukr) - Ratushniak V. (Ukr) 2:3
23:40Pasternak V. (Ukr) - Plakhteyev N. (Ukr) 3:2
23:55Trofimov M. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) 2:3
01:00Trofimov M. (Ukr) - Ratushniak V. (Ukr) 1:3
01:20Pasternak V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 3:0
01:30Trofimov M. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 3:1
01:40Pasternak V. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) 3:2
01:50Plakhteyev N. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) 3:0
01:50Trofimov M. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 3:1
02:20Zemiantsev S. (Ukr) - Ratushniak V. (Ukr) 0:3
02:35Kushko D. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
02:50Ratushniak V. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 3:1
03:10Plakhteyev N. (Ukr) - Pasternak V. (Ukr) 1:3
03:25Zemiantsev S. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) 0:3
07:00Trydukh I. (Ukr) - Paniotov A. (Ukr) 3:1
07:30Dyakov V. (Ukr) - Rafikov R. (Ukr) 3:1
07:30Ivlev A. (Ukr) - Panin V. (Ukr) 3:1
07:30Zaychenko V. (Ukr) - Borodachev O. (Ukr) 3:1
07:45Gutnichenko A. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) 0:3
07:55Shtaer A. (Ukr) - Chukanov M. (Ukr) 2:3
08:00Kievskiy Y. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) 0:3
08:00Kovalev E. (Ukr) - Marakhovskiy M. (Ukr) 2:3
08:00Trydukh I. (Ukr) - Borodachev O. (Ukr) 2:3
08:15Yunusov E. (Ukr) - Starski A. (Ukr) 0:3
08:30Chukanov M. (Ukr) - Rybalka R. (Ukr) 0:3
08:30OtkazanoChukanov M. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) -:-
08:30Dyakov V. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) 0:3
08:30Ivlev A. (Ukr) - Marakhovskiy M. (Ukr) 3:2
08:45Gutnichenko A. (Ukr) - Starski A. (Ukr) 0:3
08:45Shtaer A. (Ukr) - Rybalka R. (Ukr) 2:3
08:45Zaychenko V. (Ukr) - Paniotov A. (Ukr) 1:3
09:00Kievskiy Y. (Ukr) - Rafikov R. (Ukr) 3:2
09:00Kovalev E. (Ukr) - Panin V. (Ukr) 2:3
09:05Trydukh I. (Ukr) - Zaychenko V. (Ukr) 1:3
09:15Chukanov M. (Ukr) - Bortsov D. (Ukr) 2:3
09:15Yunusov E. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) 3:1
09:30Dyakov V. (Ukr) - Kievskiy Y. (Ukr) 3:0
09:30Ivlev A. (Ukr) - Kovalev E. (Ukr) 3:0
09:30OtkazanoRybalka R. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) -:-
09:35Borodachev O. (Ukr) - Paniotov A. (Ukr) 1:3
09:45Gutnichenko A. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) 2:3
09:50Shtaer A. (Ukr) - Bortsov D. (Ukr) 0:3
10:00Bratukhin Y. (Ukr) - Rafikov R. (Ukr) 1:3
10:00OtkazanoIvchenko K. (Ukr) - Shtaer A. (Ukr) -:-
10:00Marakhovskiy M. (Ukr) - Panin V. (Ukr) 0:3
10:00Paniotov A. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 0:3
10:15Rybalka R. (Ukr) - Bortsov D. (Ukr) 3:1
10:15Starski A. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) 2:3
10:30Borodachev O. (Ukr) - Zaychenko V. (Ukr) 0:3
10:30Bortsov D. (Ukr) - Shtaer A. (Ukr) 3:0
10:30Panin V. (Ukr) - Ivlev A. (Ukr) 0:3
10:30Rafikov R. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) 3:1
10:45Reznichenko D. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) 0:3
10:50Rybalka R. (Ukr) - Chukanov M. (Ukr) 3:2
11:00Borodachev O. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 0:3
11:00Bratukhin Y. (Ukr) - Kievskiy Y. (Ukr) 3:2
11:00Marakhovskiy M. (Ukr) - Kovalev E. (Ukr) 3:0
11:15Starski A. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) 1:3
11:30Bratukhin Y. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) 3:2
11:30OtkazanoIvchenko K. (Ukr) - Chukanov M. (Ukr) -:-
11:30Marakhovskiy M. (Ukr) - Ivlev A. (Ukr) 2:3
11:30Paniotov A. (Ukr) - Zaychenko V. (Ukr) 1:3
11:30Rybalka R. (Ukr) - Shtaer A. (Ukr) 3:0
11:45Starski A. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) 3:0
11:50Bortsov D. (Ukr) - Chukanov M. (Ukr) 3:2
12:00Panin V. (Ukr) - Kovalev E. (Ukr) 3:0
12:00Rafikov R. (Ukr) - Kievskiy Y. (Ukr) 0:3
12:00Rybalka R. (Ukr) - Shtaer A. (Ukr) 3:0
12:00Zaychenko V. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 1:3
12:15Reznichenko D. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) 1:3
12:20Chukanov M. (Ukr) - Shtaer A. (Ukr) 0:3
12:30OtkazanoIvchenko K. (Ukr) - Rybalka R. (Ukr) -:-
12:30Kievskiy Y. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) 1:3
12:30Kovalev E. (Ukr) - Ivlev A. (Ukr) 1:3
12:30Paniotov A. (Ukr) - Borodachev O. (Ukr) 2:3
12:45Bortsov D. (Ukr) - Rybalka R. (Ukr) 1:3
12:45Yunusov E. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) 3:0
13:00Panin V. (Ukr) - Marakhovskiy M. (Ukr) 0:3
13:00Rafikov R. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) 3:1
13:15Reznichenko D. (Ukr) - Starski A. (Ukr) 3:1
13:30Chernetskiy I. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) 3:0
13:30Plyushch P. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) 3:1
13:45Kuzminich A. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) 0:3
13:45Zhuravlev A. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 3:2
14:00Bonishchuk T. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) 3:0
14:00Gulevskiy R. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) 0:3
14:10Plyushch P. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) 2:3
14:15Gedz V. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 0:3
14:15Reva A. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) 1:3
14:30Kalenik S. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) 3:2
14:30Kireev S. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) 0:3
14:30Kovalenko Vi. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) 1:3
3. setPtitsyn D. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 1:1
3. setZhuravlev A. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) 0:2
15:00Chernetskiy I. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) -:-
15:00Gulevskiy R. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
15:00Surzhik V. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) -:-
15:15Burdakov A. (Ukr) - Kuzminich A. (Ukr) -:-
15:15Kushko D. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
15:30Bonishchuk T. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) -:-
15:30Gaynyuk V. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) -:-
15:30Kalenik S. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
15:45Gedz V. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
15:45Kuzminich A. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
16:00Gulevskiy R. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
16:00Gusev V. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) -:-
16:00Plyushch P. (Ukr) - Surzhik V. (Ukr) -:-
16:15Andreev O. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) -:-
16:15Reva A. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) -:-
16:30Khorolsky V. (Rus) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
16:30Kovalenko Vi. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) -:-
16:30Surzhik V. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) -:-
16:45Burdakov A. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
16:45Kushko D. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) -:-
17:00Chernetskiy I. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
17:00Gaynyuk V. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) -:-
17:00Goloveshkin A. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) -:-
17:15Burdakov A. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
17:15Kuzminich A. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
17:30Bonishchuk T. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) -:-
17:30Gaynyuk V. (Ukr) - Surzhik V. (Ukr) -:-
17:30Khorolsky V. (Rus) - Kalenik S. (Ukr) -:-
17:45Gedz V. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
17:45Reva A. (Ukr) - Kuzminich A. (Ukr) -:-
18:00Gusev V. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) -:-
18:00Khorolsky V. (Rus) - Gulevskiy R. (Ukr) -:-
18:00Kireev S. (Ukr) - Surzhik V. (Ukr) -:-
18:15Andreev O. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
18:15Ptitsyn D. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) -:-
18:30Chernetskiy I. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) -:-
18:30Goloveshkin A. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
18:30Kovalenko Vi. (Ukr) - Surzhik V. (Ukr) -:-
18:45Burdakov A. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) -:-
18:45Zhuravlev A. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) -:-
19:00Bonishchuk T. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
19:00Gaynyuk V. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) -:-
19:00Kalenik S. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) -:-
19:15Gedz V. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
19:15Kuzminich A. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) -:-
19:30Goloveshkin A. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
19:30Gusev V. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) -:-
19:30Plyushch P. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) -:-
19:45Andreev O. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
19:45Reva A. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
20:00Kireev S. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) -:-
20:00Surzhik V. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) -:-
20:15Kushko D. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
20:15Ptitsyn D. (Ukr) - Kuzminich A. (Ukr) -:-
20:45Strelets V. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) -:-
21:00Krol Y. (Ukr) - Reva V. (Ukr) -:-
21:20Rybakov Y. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
21:35Litvinenko O. (Ukr) - Chilikin A. (Ukr) -:-
21:55Strelets V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
22:10Krol Y. (Ukr) - Chilikin A. (Ukr) -:-
22:30Rybakov Y. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) -:-
22:45Litvinenko O. (Ukr) - Reva V. (Ukr) -:-
23:05Strelets V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
23:20Krol Y. (Ukr) - Litvinenko O. (Ukr) -:-
23:40Boychuk V. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) -:-
23:55Chilikin A. (Ukr) - Reva V. (Ukr) -:-
00:15Lukander D. (Ukr) - Strelets V. (Ukr) -:-
00:30Reva V. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) -:-
00:50Boychuk V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-

OTHERS - ŽENE: Setka Cup (Ukrajina)

14:30Tsiupko O. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) 3:0
5. setLesnaya Y. (Ukr) - Schekotikhina N. (Ukr) 2:2
15:00Pryshchepa V. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) -:-
15:10Andreeva L. (Ukr) - Gubskaya E. (Ukr) -:-
15:30Voytekhova M. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) -:-
15:40Svydnytska N. (Ukr) - Somova K. (Ukr) -:-
16:00Tsiupko O. (Ukr) - Pryshchepa V. (Ukr) -:-
16:10Lesnaya Y. (Ukr) - Gubskaya E. (Ukr) -:-
16:30Voytekhova M. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) -:-
16:40Somova K. (Ukr) - Schekotikhina N. (Ukr) -:-
17:00Pryshchepa V. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) -:-
17:10Andreeva L. (Ukr) - Svydnytska N. (Ukr) -:-
17:30Tsiupko O. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) -:-
17:40Lesnaya Y. (Ukr) - Somova K. (Ukr) -:-
18:00Voytekhova M. (Ukr) - Pryshchepa V. (Ukr) -:-
18:10Svydnytska N. (Ukr) - Gubskaya E. (Ukr) -:-
18:30Mydvetska A. (Ukr) - Yureneva S. (Ukr) -:-
18:40Andreeva L. (Ukr) - Schekotikhina N. (Ukr) -:-
19:00Voytekhova M. (Ukr) - Tsiupko O. (Ukr) -:-
19:10Lesnaya Y. (Ukr) - Svydnytska N. (Ukr) -:-
19:40Andreeva L. (Ukr) - Somova K. (Ukr) -:-
20:10Gubskaya E. (Ukr) - Schekotikhina N. (Ukr) -:-
20:40Lesnaya Y. (Ukr) - Andreeva L. (Ukr) -:-
21:10Svydnytska N. (Ukr) - Schekotikhina N. (Ukr) -:-
21:40Somova K. (Ukr) - Gubskaya E. (Ukr) -:-

OTHERS - ŽENE: TT Cup (Ukrajina)

07:40Martynenko A. (Ukr) - Martynenko M. (Ukr) 3:0
07:55Aseeva I. (Ukr) - Tatianina T. (Ukr) 1:3
08:15Yehorova O. (Ukr) - Martynenko A. (Ukr) 0:3
08:30Khmelevskaia N. (Ukr) - Kibanova A. (Ukr) 3:1
08:55Leshchenko O. (Ukr) - Martynenko M. (Ukr) 1:3
09:05Palamarchuk U. (Ukr) - Tatianina T. (Ukr) 2:3
09:25Leshchenko O. (Ukr) - Martynenko A. (Ukr) 3:1
09:45Aseeva I. (Ukr) - Khmelevskaia N. (Ukr) 2:3
10:00Yehorova O. (Ukr) - Martynenko M. (Ukr) 1:3
10:15Palamarchuk U. (Ukr) - Kibanova A. (Ukr) 3:0
10:35Leshchenko O. (Ukr) - Yehorova O. (Ukr) 3:0
11:10Khmelevskaia N. (Ukr) - Tatianina T. (Ukr) 2:3
11:10Martynenko M. (Ukr) - Martynenko A. (Ukr) 2:3
11:40Palamarchuk U. (Ukr) - Khmelevskaia N. (Ukr) 3:1
11:50Yehorova O. (Ukr) - Martynenko M. (Ukr) 1:3
12:20Leshchenko O. (Ukr) - Martynenko A. (Ukr) 3:1
12:55Leshchenko O. (Ukr) - Martynenko M. (Ukr) 2:3
13:25Aseeva I. (Ukr) - Kibanova A. (Ukr) 1:3
13:30Yehorova O. (Ukr) - Martynenko A. (Ukr) 0:3
13:50Palamarchuk U. (Ukr) - Aseeva I. (Ukr) 3:1
14:05Leshchenko O. (Ukr) - Yehorova O. (Ukr) 3:0
14:20Kibanova A. (Ukr) - Tatianina T. (Ukr) 3:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - stolni tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.