REFRESH

Stolni tenis » Danas » Sve utakmice

OTHERS - MUŠKARCI: Liga Pro (Rusija)

23:00Putilovsky V. (Rus) - Ogay S. (Rus) 2:3
23:15Bychkov S. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) 0:3
23:15Girevenkov A. (Rus) - Soldatov I. (Rus) 1:3
23:35Smirnov I. (Rus) - Petrov A. (Rus) 1:3
23:45Nemashkalo V. (Rus) - Ilin A. (Rus) 0:3
23:50Yusipov T. (Rus) - Tsitselskii A. (Rus) 1:3
00:00Ilyukhin E. (Rus) - Putilovsky V. (Rus) 3:2
00:15Klavdenkov A. (Rus) - Girevenkov A. (Rus) 1:3
00:15Suntsov A. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 3:0
00:30Petrov A. (Rus) - Ogay S. (Rus) 3:2
00:45Ilin A. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) 1:3
00:45Tsitselskii A. (Rus) - Soldatov I. (Rus) 2:3
01:00Smirnov I. (Rus) - Putilovsky V. (Rus) 0:3
01:15Nemashkalo V. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 0:3
01:15Yusipov T. (Rus) - Girevenkov A. (Rus) 2:3
01:30Ogay S. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:1
01:45Serebrennikov A. (Rus) - Suntsov A. (Rus) 3:0
01:45Soldatov I. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) 1:3
02:00Putilovsky V. (Rus) - Petrov A. (Rus) 0:3
02:15Bychkov S. (Rus) - Ilin A. (Rus) 2:3
02:15Girevenkov A. (Rus) - Tsitselskii A. (Rus) 3:1
02:30Ogay S. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 3:1
02:45Serebrennikov A. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) 2:3
02:45Soldatov I. (Rus) - Yusipov T. (Rus) 3:0
03:00Petrov A. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:0
03:15Tsitselskii A. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) 0:3
03:20Ilin A. (Rus) - Suntsov A. (Rus) 1:3
06:30Kolmin A. (Rus) - Kim S. I. (Kor) 3:0
06:45Matveyev I. (Rus) - Moklozyan S. (Rus) 3:2
06:45Sadkov A. (Rus) - Pisar A. (Rus) 1:3
07:00Sverdlov M. (Rus) - Chernjavskiy M. (Rus) 3:0
07:15Selkin V. (Rus) - Mishakin V. (Rus) 2:3
07:25Arutiunyan A. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 0:3
07:30Kim S. I. (Kor) - Sverdlov M. (Rus) 2:3
07:45Moklozyan S. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 3:1
07:45Pisar A. (Rus) - Selkin V. (Rus) 0:3
08:00Chernjavskiy M. (Rus) - Kolmin A. (Rus) 3:0
08:15Mishakin V. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 2:3
08:15Nikiforov O. (Rus) - Matveyev I. (Rus) 3:2
08:30Kolmin A. (Rus) - Sverdlov M. (Rus) 3:2
08:45Matveyev I. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 3:0
08:45Sadkov A. (Rus) - Selkin V. (Rus) 2:3
09:10Kim S. I. (Kor) - Chernjavskiy M. (Rus) 0:3
09:15Moklozyan S. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 0:3
09:15Pisar A. (Rus) - Mishakin V. (Rus) 3:2
09:30Kolmin A. (Rus) - Kim S. I. (Kor) 1:3
09:45Mishakin V. (Rus) - Sadkov A. (Rus) 3:1
09:45Moklozyan S. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 2:3
10:00Sverdlov M. (Rus) - Chernjavskiy M. (Rus) 3:1
10:15Nikiforov O. (Rus) - Matveyev I. (Rus) 2:3
10:15Selkin V. (Rus) - Pisar A. (Rus) 3:2
10:30Pavlenko R. (Rus) - Migalov I. (Rus) 3:0
10:45Fedorov V. (Rus) - Suharkov O. (Rus) 3:0
10:45Safonov V. (Rus) - Lyfenko N. (Rus) 0:3
11:00Korneev D. (Rus) - Ekzhanov A. (Rus) 3:0
11:15Kovalev I. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) 3:2
11:15Pronkin M. (Rus) - Buyanin I. (Rus) 3:0
11:30Migalov I. (Rus) - Korneev D. (Rus) 2:3
11:45Suharkov O. (Rus) - Pronkin M. (Rus) 0:3
11:50Lyfenko N. (Rus) - Kovalev I. (Rus) 3:1
12:00Ekzhanov A. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 3:2
12:15Buyanin I. (Rus) - Fedorov V. (Rus) 0:3
12:15Kalashnikov E. (Rus) - Safonov V. (Rus) 3:0
12:35Pavlenko R. (Rus) - Korneev D. (Rus) 3:1
12:45Fedorov V. (Rus) - Pronkin M. (Rus) 3:1
5. setSafonov V. (Rus) - Kovalev I. (Rus) 2:2
2. setMigalov I. (Rus) - Ekzhanov A. (Rus) 1:0
13:15Lyfenko N. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) -:-
13:15Suharkov O. (Rus) - Buyanin I. (Rus) -:-
14:30Suraev-Korolev P. (Rus) - Yakovlev A. (Rus) -:-
14:45Demic Y. (Rus) - Petrov V. (Rus) -:-
14:45Golovachev E. (Rus) - Sorin M. (Rus) -:-
15:00Mohnachev A. (Rus) - Mishakin V. (Rus) -:-
15:15Frolov A. I. (Rus) - Kabanov E. (Rus) -:-
15:15Moklozyan S. (Rus) - Nirkov I. (Rus) -:-
15:30Yakovlev A. (Rus) - Mohnachev A. (Rus) -:-
15:45Petrov V. (Rus) - Frolov A. I. (Rus) -:-
15:45Sorin M. (Rus) - Moklozyan S. (Rus) -:-
16:00Mishakin V. (Rus) - Suraev-Korolev P. (Rus) -:-
16:15Kabanov E. (Rus) - Demic Y. (Rus) -:-
16:15Nirkov I. (Rus) - Golovachev E. (Rus) -:-
16:30Suraev-Korolev P. (Rus) - Mohnachev A. (Rus) -:-
16:45Demic Y. (Rus) - Frolov A. I. (Rus) -:-
16:45Golovachev E. (Rus) - Moklozyan S. (Rus) -:-
17:00Yakovlev A. (Rus) - Mishakin V. (Rus) -:-
17:15Petrov V. (Rus) - Kabanov E. (Rus) -:-
17:15Sorin M. (Rus) - Nirkov I. (Rus) -:-
18:30Menshikov A. (Rus) - Shirshov V. (Rus) -:-
18:45Ilin A. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) -:-
18:45Moshkov I. (Rus) - Gribkov A. (Rus) -:-
19:00Beliakov V. (Rus) - Minkov M. (Rus) -:-
19:15Grebenyuk B. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
19:15Korneev D. (Rus) - Bychkov S. (Rus) -:-
19:30Shirshov V. (Rus) - Beliakov V. (Rus) -:-
19:45Gribkov A. (Rus) - Grebenyuk B. (Rus) -:-
19:45Serebrennikov A. (Rus) - Korneev D. (Rus) -:-
20:00Minkov M. (Rus) - Menshikov A. (Rus) -:-
20:15Bychkov S. (Rus) - Ilin A. (Rus) -:-
20:15Yanshaev A. (Rus) - Moshkov I. (Rus) -:-
20:30Menshikov A. (Rus) - Beliakov V. (Rus) -:-
20:45Ilin A. (Rus) - Korneev D. (Rus) -:-
20:45Moshkov I. (Rus) - Grebenyuk B. (Rus) -:-
21:00Shirshov V. (Rus) - Minkov M. (Rus) -:-
21:15Gribkov A. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
21:15Serebrennikov A. (Rus) - Bychkov S. (Rus) -:-
22:30Ogay S. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:-
22:45Klavdenkov A. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) -:-
22:45Ziuzikov P. (Rus) - Pronin O. (Rus) -:-
23:00Putilovsky V. (Rus) - Zhurba N. (Rus) -:-
23:15Churin K. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) -:-
23:15Yusipov T. (Rus) - Soldatov I. (Rus) -:-
23:30Smirnov I. (Rus) - Turabekov T. (Rus) -:-
23:45Bazilevskii V. (Rus) - Shagarov O. (Rus) -:-
23:45Pronin O. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:-
00:00Ogay S. (Rus) - Putilovsky V. (Rus) -:-
00:15Klavdenkov A. (Rus) - Yusipov T. (Rus) -:-
00:15Ziuzikov P. (Rus) - Churin K. (Rus) -:-
00:30Turabekov T. (Rus) - Zhurba N. (Rus) -:-
00:45Novikov I. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) -:-
00:45Shagarov O. (Rus) - Soldatov I. (Rus) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Setka Cup (Ukrajina)

23:20Korovychenko V. (Ukr) - Koshchug E. (Ukr) 2:3
23:25Liushnia O. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 3:1
23:50Zholubak M. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) 3:0
23:55Solomko R. (Ukr) - Tytskyi M. (Ukr) 3:0
00:25Gomilko O. (Ukr) - Bondarenko S. (Ukr) 3:1
00:55Liushnia O. (Ukr) - Tytskyi M. (Ukr) 0:3
01:25Bondarenko S. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 3:1
01:55Solomko R. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) 2:3
02:25Liushnia O. (Ukr) - Bondarenko S. (Ukr) 3:2
03:00Gomilko O. (Ukr) - Tytskyi M. (Ukr) 3:1
03:25Solomko R. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 3:2
03:55Liushnia O. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) 2:3
04:25Solomko R. (Ukr) - Bondarenko S. (Ukr) 1:3
04:55Tytskyi M. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 3:1
05:25Liushnia O. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) 1:3
05:55Gomilko O. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 2:3
05:55Gomilko O. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 2:3
06:25Bondarenko S. (Ukr) - Tytskyi M. (Ukr) 0:3
07:00Ivanov L. (Ukr) - Buberenko B. (Ukr) 0:3
07:10Dynaburg L. (Ukr) - Varchenko V. (Ukr) 3:1
07:10Pavlyuk O. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) 3:0
07:30Kondratenko V. (Ukr) - Dulientsov D. (Ukr) 1:3
07:35Shyndel I. (Ukr) - Havrysh D. (Ukr) 1:3
07:40Solomko S. (Ukr) - Riadynskyi Y. (Ukr) 1:3
07:55Ivanov E. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) 3:2
07:55Melnykov V. (Ukr) - Yurenev O. (Ukr) 3:1
08:00Pomin R. (Ukr) - Sachuk S. (Ukr) 1:3
08:05Mishchenko O. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 3:1
08:10Dushak V. (Ukr) - Leonenko O. (Ukr) 1:3
08:20Smyk V. (Ukr) - Troian A. (Ukr) 3:0
08:25Bonishchuk T. (Ukr) - Kuleshov G. (Ukr) 2:3
08:30Ivanov L. (Ukr) - Dulientsov D. (Ukr) 3:2
08:35Pavlyuk O. (Ukr) - Havrysh D. (Ukr) 1:3
08:40Dynaburg L. (Ukr) - Riadynskyi Y. (Ukr) 0:3
08:55Klymenko K. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 3:2
08:55Sokoltsov Y. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) 3:2
09:00Sachuk S. (Ukr) - Buberenko B. (Ukr) 3:1
09:05Kovalchuk O. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) 2:3
09:10Leonenko O. (Ukr) - Varchenko V. (Ukr) 1:3
09:20Melnykov V. (Ukr) - Troian A. (Ukr) 0:3
09:25Ivanov E. (Ukr) - Kuleshov G. (Ukr) 2:3
09:30Kondratenko V. (Ukr) - Pomin R. (Ukr) 0:3
09:35Shyndel I. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 1:3
09:40Solomko S. (Ukr) - Dushak V. (Ukr) 3:2
09:55Khairov D. (Ukr) - Yurenev O. (Ukr) 3:2
09:55Kobets V. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) 2:3
10:00Ivanov L. (Ukr) - Sachuk S. (Ukr) 3:2
10:05Pavlyuk O. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 2:3
10:10Dynaburg L. (Ukr) - Leonenko O. (Ukr) 2:3
10:20Smyk V. (Ukr) - Klymenko K. (Ukr) 3:2
10:25Bonishchuk T. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) 1:3
10:30Pomin R. (Ukr) - Dulientsov D. (Ukr) 1:3
10:35Mishchenko O. (Ukr) - Havrysh D. (Ukr) 3:0
10:40Dushak V. (Ukr) - Riadynskyi Y. (Ukr) 2:3
10:50Melnykov V. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 3:2
10:55Ivanov E. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) 2:3
11:00Kondratenko V. (Ukr) - Buberenko B. (Ukr) 0:3
11:05Shyndel I. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) 3:0
11:20Klymenko K. (Ukr) - Troian A. (Ukr) 1:3
11:25Solomko S. (Ukr) - Varchenko V. (Ukr) 2:3
11:30Ivanov L. (Ukr) - Pomin R. (Ukr) 3:1
11:40Sokoltsov Y. (Ukr) - Kuleshov G. (Ukr) 1:3
11:45Dynaburg L. (Ukr) - Dushak V. (Ukr) 3:1
11:50Smyk V. (Ukr) - Yurenev O. (Ukr) 3:1
12:00Kondratenko V. (Ukr) - Sachuk S. (Ukr) 0:3
12:05Bonishchuk T. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) 3:2
12:10Pavlyuk O. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 2:3
12:10Solomko S. (Ukr) - Leonenko O. (Ukr) 1:3
12:20Melnykov V. (Ukr) - Klymenko K. (Ukr) 1:3
12:30Dulientsov D. (Ukr) - Buberenko B. (Ukr) 0:3
12:30Ivanov E. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) 3:2
12:35Shyndel I. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 0:3
12:40Riadynskyi Y. (Ukr) - Varchenko V. (Ukr) 3:1
4. setHavrysh D. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) 2:1
4. setBonishchuk T. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) 1:2
2. setIvanov L. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) 0:1
2. setSmyk V. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 0:1
13:10Pavlyuk O. (Ukr) - Shyndel I. (Ukr) -:-
13:10Dynaburg L. (Ukr) - Solomko S. (Ukr) -:-
13:20Troian A. (Ukr) - Yurenev O. (Ukr) -:-
13:25Kuleshov G. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) -:-
13:30Pomin R. (Ukr) - Buberenko B. (Ukr) -:-
13:35Mishchenko O. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
13:40Dushak V. (Ukr) - Varchenko V. (Ukr) -:-
13:50Melnykov V. (Ukr) - Smyk V. (Ukr) -:-
13:55Ivanov E. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) -:-
14:00Sachuk S. (Ukr) - Dulientsov D. (Ukr) -:-
14:05Kovalchuk O. (Ukr) - Havrysh D. (Ukr) -:-
14:10Leonenko O. (Ukr) - Riadynskyi Y. (Ukr) -:-
14:20Klymenko K. (Ukr) - Yurenev O. (Ukr) -:-
14:25Sokoltsov Y. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) -:-
14:30Korovychenko V. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) -:-
14:35Diachenko S. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
14:45Aliiev A. (Ukr) - Zagriychuk P. (Ukr) -:-
14:50Khairov D. (Ukr) - Troian A. (Ukr) -:-
14:55Kobets V. (Ukr) - Kuleshov G. (Ukr) -:-
15:00Koshchug E. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
15:05Kostuk B. (Ukr) - Scherbak A. (Ukr) -:-
15:15Melchenko A. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
15:25Matiushenko A. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) -:-
15:30Diachenko V. (Ukr) - Zholubak M. (Ukr) -:-
15:35Hnoievoi R. (Ukr) - Bodrukhyn V. (Ukr) -:-
15:45Rumezhak K. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
15:55Lykhytskyi O. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
16:00Korovychenko V. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
16:05Diachenko S. (Ukr) - Scherbak A. (Ukr) -:-
16:15Aliiev A. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
16:25Kyi Y. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) -:-
16:30Zholubak M. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) -:-
16:35Bodrukhyn V. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
16:45Kolbasenko O. (Ukr) - Zagriychuk P. (Ukr) -:-
16:50Kurtenko A. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
16:55Matiushenko A. (Ukr) - Lykhytskyi O. (Ukr) -:-
17:00Koshchug E. (Ukr) - Diachenko V. (Ukr) -:-
17:05Kostuk B. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) -:-
17:15Melchenko A. (Ukr) - Rumezhak K. (Ukr) -:-
17:20Skhabitskiy S. (Ukr) - Populovskyi E. (Ukr) -:-
17:25Kyi Y. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
17:30Korovychenko V. (Ukr) - Zholubak M. (Ukr) -:-
17:35Diachenko S. (Ukr) - Bodrukhyn V. (Ukr) -:-
17:45Aliiev A. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
17:50Blashkun A. (Ukr) - Kasianyk N. (Ukr) -:-
17:55Lykhytskyi O. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) -:-
18:00Diachenko V. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
18:05Hnoievoi R. (Ukr) - Scherbak A. (Ukr) -:-
18:15Rumezhak K. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
18:20Kurtenko A. (Ukr) - Populovskyi E. (Ukr) -:-
18:25Matiushenko A. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
18:30Koshchug E. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) -:-
18:35Kostuk B. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
18:45Melchenko A. (Ukr) - Zagriychuk P. (Ukr) -:-
18:50Kasianyk N. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
18:55Kyi Y. (Ukr) - Lykhytskyi O. (Ukr) -:-
19:00Korovychenko V. (Ukr) - Diachenko V. (Ukr) -:-
19:05Diachenko S. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) -:-
19:15Aliiev A. (Ukr) - Rumezhak K. (Ukr) -:-
19:20Skhabitskiy S. (Ukr) - Blashkun A. (Ukr) -:-
19:25Tkachov S. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) -:-
19:30Koshchug E. (Ukr) - Zholubak M. (Ukr) -:-
19:35Kostuk B. (Ukr) - Bodrukhyn V. (Ukr) -:-
19:45Melchenko A. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
19:50Kurtenko A. (Ukr) - Kasianyk N. (Ukr) -:-
19:55Kyi Y. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) -:-
20:00Ivashkin O. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) -:-
20:05Scherbak A. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
20:15Mrykh M. (Ukr) - Zagriychuk P. (Ukr) -:-
20:20Blashkun A. (Ukr) - Populovskyi E. (Ukr) -:-
20:30Korovychenko V. (Ukr) - Koshchug E. (Ukr) -:-
20:35Diachenko S. (Ukr) - Kostuk B. (Ukr) -:-
20:45Aliiev A. (Ukr) - Melchenko A. (Ukr) -:-
20:50Skhabitskiy S. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
21:00Diachenko V. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) -:-
21:05Hnoievoi R. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
21:15Rumezhak K. (Ukr) - Zagriychuk P. (Ukr) -:-
21:20Kurtenko A. (Ukr) - Blashkun A. (Ukr) -:-
21:30Zholubak M. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
21:35Bodrukhyn V. (Ukr) - Scherbak A. (Ukr) -:-
21:45Kolbasenko O. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
21:50Skhabitskiy S. (Ukr) - Kasianyk N. (Ukr) -:-
22:20Populovskyi E. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
22:50Kurtenko A. (Ukr) - Skhabitskiy S. (Ukr) -:-
23:20Blashkun A. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
23:50Kasianyk N. (Ukr) - Populovskyi E. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: TT Cup (Ukrajina)

23:00Lysak A. (Ukr) - Gerasimov O. (Ukr) 3:2
23:45Shchytka O. (Ukr) - Demidov S. (Ukr) 3:1
00:00Lysak A. (Ukr) - Obidnyi O. (Ukr) 3:1
00:30Demidov S. (Ukr) - Gerasimov O. (Ukr) 1:3
01:00Lysak A. (Ukr) - Demidov S. (Ukr) 3:2
01:30Shchytka O. (Ukr) - Obidnyi O. (Ukr) 3:1
02:00Lysak A. (Ukr) - Shchytka O. (Ukr) 0:3
02:35Obidnyi O. (Ukr) - Gerasimov O. (Ukr) 3:2
06:50Verbianyi V. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 3:1
06:55Halai D. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) 1:3
07:25Teterya U. (Ukr) - Tsybulin S. (Ukr) 3:0
07:30Kozyr I. (Ukr) - Lebedev D. (Rus) 3:0
07:35Shkurupii O. (Ukr) - Ponomarenko S. (Ukr) 3:2
07:45Levytskyi M. (Ukr) - Sinickiu I. (Ukr) 3:0
07:50Piskorskyu I. (Ukr) - Zharskiy V. (Ukr) 2:3
08:00Pismennyi Y. (Ukr) - Boiko S. (Ukr) 3:2
08:05Chaplianka A. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) 2:3
08:10Naplokov O. (Ukr) - Schepanskyi U. (Ukr) 0:3
08:20Vatsyn I. (Ukr) - Medvedev A. (Ukr) 3:1
08:25Pidleteichuk P. (Ukr) - Gaevy N. (Ukr) 3:2
08:35Verbianyi V. (Ukr) - Tsybulin S. (Ukr) 3:2
08:40Halai D. (Ukr) - Lebedev D. (Rus) 2:3
08:45Kalugin V. (Ukr) - Ponomarenko S. (Ukr) 0:3
08:55Mykytiuk M. (Ukr) - Sinickiu I. (Ukr) 3:1
09:00Zenyuk A. (Ukr) - Zharskiy V. (Ukr) 2:3
09:15Boiko S. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 3:2
09:15Kolos M. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) 0:3
09:20Shkurupii O. (Ukr) - Naplokov O. (Ukr) 1:3
09:30Levytskyi M. (Ukr) - Vatsyn I. (Ukr) 1:3
09:35Piskorskyu I. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 3:1
09:45Teterya U. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 3:0
09:50Kozyr I. (Ukr) - Chaplianka A. (Ukr) 3:1
09:55Kalugin V. (Ukr) - Schepanskyi U. (Ukr) 0:3
10:05Mykytiuk M. (Ukr) - Medvedev A. (Ukr) 2:3
10:10Zenyuk A. (Ukr) - Gaevy N. (Ukr) 1:3
10:20Verbianyi V. (Ukr) - Boiko S. (Ukr) 0:3
10:25Halai D. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) 3:0
10:30Naplokov O. (Ukr) - Ponomarenko S. (Ukr) 0:3
10:40Vatsyn I. (Ukr) - Sinickiu I. (Ukr) 3:2
10:45Pidleteichuk P. (Ukr) - Zharskiy V. (Ukr) 2:3
10:55Pismennyi Y. (Ukr) - Tsybulin S. (Ukr) 0:3
11:00Chaplianka A. (Ukr) - Lebedev D. (Rus) 0:3
11:05Kalugin V. (Ukr) - Naplokov O. (Ukr) 0:3
11:15Mykytiuk M. (Ukr) - Vatsyn I. (Ukr) 3:1
11:20Zenyuk A. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 0:3
11:30Teterya U. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 3:1
11:35Kozyr I. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) 2:3
11:40Shkurupii O. (Ukr) - Schepanskyi U. (Ukr) 0:3
11:50Levytskyi M. (Ukr) - Medvedev A. (Ukr) 3:1
11:55Piskorskyu I. (Ukr) - Gaevy N. (Ukr) 0:3
12:05Verbianyi V. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 3:1
12:10Halai D. (Ukr) - Chaplianka A. (Ukr) 3:2
12:15Kalugin V. (Ukr) - Shkurupii O. (Ukr) 2:3
12:25Mykytiuk M. (Ukr) - Levytskyi M. (Ukr) 3:0
12:30Zenyuk A. (Ukr) - Piskorskyu I. (Ukr) 3:0
5. setTeterya U. (Ukr) - Boiko S. (Ukr) 2:2
12:45Kozyr I. (Ukr) - Kolos M. (Ukr) 3:0
4. setSchepanskyi U. (Ukr) - Ponomarenko S. (Ukr) 1:2
3. setMedvedev A. (Ukr) - Sinickiu I. (Ukr) 0:2
1. setGaevy N. (Ukr) - Zharskiy V. (Ukr) 0:0
13:15Tsybulin S. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
13:20Lebedev D. (Rus) - Presnyakov M. (Ukr) -:-
13:50Verbianyi V. (Ukr) - Teterya U. (Ukr) -:-
13:55Halai D. (Ukr) - Kozyr I. (Ukr) -:-
14:25Pismennyi Y. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
14:30Chaplianka A. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) -:-
14:35Oprysk M. (Ukr) - Batenko V. (Ukr) -:-
14:40Sokur M. (Ukr) - Ivanchatenko V. (Ukr) -:-
14:50Boiko V. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) -:-
15:00Boiko S. (Ukr) - Tsybulin S. (Ukr) -:-
15:05Kolos M. (Ukr) - Lebedev D. (Rus) -:-
15:10Udod I. (Ukr) - Sidorenko V. (Ukr) -:-
15:15Savoliuk V. (Ukr) - Miniailo Y. (Ukr) -:-
15:20Kuharchuk A. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) -:-
15:25Rutskiy S. (Ukr) - Boiko V. (Ukr) -:-
15:45Samaray M. (Ukr) - Batenko V. (Ukr) -:-
15:50Myrza A. (Ukr) - Ivanchatenko V. (Ukr) -:-
15:55Hilitukha S. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) -:-
16:00Zenyuk D. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) -:-
16:20Oprysk M. (Ukr) - Udod I. (Ukr) -:-
16:25Sokur M. (Ukr) - Savoliuk V. (Ukr) -:-
16:30Tsykhotskiy A. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) -:-
16:35Zenyuk D. (Ukr) - Boiko V. (Ukr) -:-
16:55Samaray M. (Ukr) - Sidorenko V. (Ukr) -:-
17:00Myrza A. (Ukr) - Miniailo Y. (Ukr) -:-
17:05Kuharchuk A. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) -:-
17:10Rutskiy S. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) -:-
17:20Puhach P. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) -:-
17:25Komar V. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) -:-
17:30Udod I. (Ukr) - Batenko V. (Ukr) -:-
17:35Savoliuk V. (Ukr) - Ivanchatenko V. (Ukr) -:-
17:40Tsykhotskiy A. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) -:-
17:45Zenyuk D. (Ukr) - Rutskiy S. (Ukr) -:-
17:55Zakladnyi M. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) -:-
18:00Puhach P. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) -:-
18:05Samaray M. (Ukr) - Udod I. (Ukr) -:-
18:10Myrza A. (Ukr) - Savoliuk V. (Ukr) -:-
18:15Hilitukha S. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) -:-
18:20Rutskiy S. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) -:-
18:30Fashchevskyi I. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) -:-
18:35Komar V. (Ukr) - Zakladnyi M. (Ukr) -:-
18:40Oprysk M. (Ukr) - Sidorenko V. (Ukr) -:-
18:45Sokur M. (Ukr) - Miniailo Y. (Ukr) -:-
18:50Tsykhotskiy A. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) -:-
18:55Boiko V. (Ukr) - Rutskiy S. (Ukr) -:-
19:05Puhach P. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) -:-
19:10Zakladnyi M. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) -:-
19:15Samaray M. (Ukr) - Oprysk M. (Ukr) -:-
19:20Myrza A. (Ukr) - Sokur M. (Ukr) -:-
19:25Kuharchuk A. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) -:-
19:30Simonchuk D. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) -:-
19:40Komar V. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) -:-
19:45Puhach P. (Ukr) - Zakladnyi M. (Ukr) -:-
19:50Sidorenko V. (Ukr) - Batenko V. (Ukr) -:-
19:55Miniailo Y. (Ukr) - Ivanchatenko V. (Ukr) -:-
20:00Tsykhotskiy A. (Ukr) - Kuharchuk A. (Ukr) -:-
20:05Simonchuk D. (Ukr) - Rutskiy S. (Ukr) -:-
20:15Komar V. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) -:-
20:20Tytyunnik O. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) -:-
20:35Kostiuk O. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) -:-
20:40Boiko V. (Ukr) - Zenyuk D. (Ukr) -:-
20:50Puhach P. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
20:55Zakladnyi M. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) -:-
21:15Simonchuk D. (Ukr) - Boiko V. (Ukr) -:-
21:25Fashchevskyi I. (Ukr) - Tytyunnik O. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Win Cup (Ukrajina)

23:05Boychuk V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 0:3
23:20Solovey V. (Ukr) - Gorelov V. (Ukr) 3:1
23:40Demchenko V. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) 1:3
23:55Chetverikov O. (Ukr) - Ermoshin S. (Ukr) 3:1
00:15Lukander D. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 3:2
00:30Ermoshin S. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 0:3
00:50Demchenko V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 3:0
01:05Chetverikov O. (Ukr) - Gorelov V. (Ukr) 2:3
01:25Demchenko V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 3:2
01:40Chetverikov O. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 3:0
02:00Lukander D. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 0:3
02:15Ermoshin S. (Ukr) - Gorelov V. (Ukr) 2:3
02:35Rybakov Y. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 3:2
02:50Gorelov V. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 0:3
03:10Lukander D. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) 0:3
03:30Ermoshin S. (Ukr) - Chetverikov O. (Ukr) 3:2
07:00Kryvorotko Y. (Ukr) - Popov A. (Ukr) 3:1
07:30Derypaska R. (Ukr) - Malov O. (Ukr) 3:0
07:30Deynega K. (Ukr) - Elkhov A. (Ukr) 2:3
07:30Zezyulin A. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) 3:2
08:00Kovalenko S. (Ukr) - Elkhov A. (Ukr) 0:3
08:00OtkazanoKovalenko S. (Ukr) - Metla O. (Ukr) -:-
08:00Kryvorotko Y. (Ukr) - Malov O. (Ukr) 2:3
08:00Zhuravlev A. (Ukr) - Moroz P. (Ukr) 3:1
08:30Derypaska R. (Ukr) - Popov A. (Ukr) 2:3
08:30Gimadeev R. (Ukr) - Medvedev Y. (Ukr) 3:1
08:30Zezyulin A. (Ukr) - Moroz P. (Ukr) 3:1
08:40Deynega K. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) 3:2
09:00Kryvorotko Y. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) 1:3
09:00Zhuravlev A. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) 3:1
09:05Kovalenko S. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) 1:3
09:05Rodin A. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) 3:0
09:30Deynega K. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) 3:1
09:30Gimadeev R. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) 3:1
09:30Malov O. (Ukr) - Popov A. (Ukr) 2:3
09:30Zezyulin A. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 3:0
10:00Moroz P. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) 0:3
10:00Popov A. (Ukr) - Kryvorotko Y. (Ukr) 3:2
10:00Rodin A. (Ukr) - Medvedev Y. (Ukr) 3:1
10:00Smetenko V. (Ukr) - Elkhov A. (Ukr) 2:3
10:30Cherednichenko P. (Ukr) - Zezyulin A. (Ukr) 3:0
10:30Gimadeev R. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 0:3
10:30Malov O. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) 3:1
10:35Elkhov A. (Ukr) - Deynega K. (Ukr) 3:2
11:00Buluy S. (Ukr) - Medvedev Y. (Ukr) 3:0
11:00Malov O. (Ukr) - Kryvorotko Y. (Ukr) 3:0
11:00Moroz P. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 1:3
11:00Smetenko V. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) 3:1
11:30Medvedev Y. (Ukr) - Gimadeev R. (Ukr) 3:2
11:30Moroz P. (Ukr) - Zezyulin A. (Ukr) 1:3
11:30Popov A. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) 3:1
11:30Smetenko V. (Ukr) - Deynega K. (Ukr) 3:1
12:00Cherednichenko P. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 3:0
12:00Derypaska R. (Ukr) - Kryvorotko Y. (Ukr) 2:3
12:00Elkhov A. (Ukr) - Kovalenko S. (Ukr) 1:3
12:05Buluy S. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 3:2
12:30Kovalenko S. (Ukr) - Deynega K. (Ukr) 2:3
12:30Popov A. (Ukr) - Malov O. (Ukr) 3:0
12:30Zhuravlev A. (Ukr) - Zezyulin A. (Ukr) 2:3
12:40Buluy S. (Ukr) - Gimadeev R. (Ukr) 3:0
2. setCherednichenko P. (Ukr) - Moroz P. (Ukr) 1:0
2. setElkhov A. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) 0:1
1. setMedvedev Y. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 0:0
13:30Kuzo L. (Ukr) - Grishchenko A. (Ukr) -:-
13:30Pirveli R. (Ukr) - Oplachko A. (Ukr) -:-
13:30Rodin A. (Ukr) - Gimadeev R. (Ukr) -:-
13:45Novikov Y. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
13:45Smetenko V. (Ukr) - Doroshenko A. (Ukr) -:-
14:00Burylov V. (Ukr) - Andreev M. (Ukr) -:-
14:00Medvedev Y. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) -:-
14:00Oleksenko B. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
14:00Yurchenko G. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) -:-
14:15Grabskiy A. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) -:-
14:15Vavrenyuk S. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
14:30Andreev M. (Ukr) - Oleksenko B. (Ukr) -:-
14:30Oplachko A. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
14:30Sukovatiy I. (Ukr) - Riabukhin A. (Ukr) -:-
14:45Ivlev A. (Ukr) - Dotsenko V. (Ukr) -:-
14:45Kalenik S. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) -:-
14:45Zavinskiy S. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
15:00Grishchenko A. (Ukr) - Burylov V. (Ukr) -:-
15:00Pirveli R. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
15:00Yurchenko G. (Ukr) - Riabukhin A. (Ukr) -:-
15:15Doroshenko A. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) -:-
15:15Marakhovskiy M. (Ukr) - Shekhovtsov A. (Ukr) -:-
15:15Novikov Y. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) -:-
15:30Andreev M. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
15:30Burylov V. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
15:30Sukovatiy I. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) -:-
15:45Ivlev A. (Ukr) - Shekhovtsov A. (Ukr) -:-
15:45Smetenko V. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
15:45Vavrenyuk S. (Ukr) - Novikov Y. (Ukr) -:-
16:00Kutniy I. (Ukr) - Andreev M. (Ukr) -:-
16:00Oleksenko B. (Ukr) - Grishchenko A. (Ukr) -:-
16:00Yurchenko G. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
16:15Grabskiy A. (Ukr) - Doroshenko A. (Ukr) -:-
16:15Marakhovskiy M. (Ukr) - Dotsenko V. (Ukr) -:-
16:15Morgun G. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
16:30Grishchenko A. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
16:30Oplachko A. (Ukr) - Andreev M. (Ukr) -:-
16:30Riabukhin A. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) -:-
16:45Doroshenko A. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) -:-
16:45Ivlev A. (Ukr) - Marakhovskiy M. (Ukr) -:-
16:45Kalenik S. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
17:00Kuzo L. (Ukr) - Burylov V. (Ukr) -:-
17:00Pirveli R. (Ukr) - Oleksenko B. (Ukr) -:-
17:00Varchenko M. (Ukr) - Yurchenko G. (Ukr) -:-
17:15Novikov Y. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
17:15Shekhovtsov A. (Ukr) - Dotsenko V. (Ukr) -:-
17:15Smetenko V. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) -:-
17:30Burylov V. (Ukr) - Oplachko A. (Ukr) -:-
17:30Oleksenko B. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
17:30Riabukhin A. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
17:45Dotsenko V. (Ukr) - Ivlev A. (Ukr) -:-
17:45Grabskiy A. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) -:-
17:45Vavrenyuk S. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
18:00Andreev M. (Ukr) - Grishchenko A. (Ukr) -:-
18:00Kutniy I. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
18:00Riabukhin A. (Ukr) - Yurchenko G. (Ukr) -:-
18:15Morgun G. (Ukr) - Novikov Y. (Ukr) -:-
18:15Shekhovtsov A. (Ukr) - Marakhovskiy M. (Ukr) -:-
18:15Zavinskiy S. (Ukr) - Doroshenko A. (Ukr) -:-
18:30Oplachko A. (Ukr) - Grishchenko A. (Ukr) -:-
18:30Pirveli R. (Ukr) - Andreev M. (Ukr) -:-
18:30Varchenko M. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
18:45Kalenik S. (Ukr) - Doroshenko A. (Ukr) -:-
18:45Novikov Y. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
18:45Shekhovtsov A. (Ukr) - Ivlev A. (Ukr) -:-
19:00Burylov V. (Ukr) - Oleksenko B. (Ukr) -:-
19:00Kuzo L. (Ukr) - Kutniy I. (Ukr) -:-
19:00Sukovatiy I. (Ukr) - Yurchenko G. (Ukr) -:-
19:15Dotsenko V. (Ukr) - Marakhovskiy M. (Ukr) -:-
19:15Smetenko V. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) -:-
19:15Vavrenyuk S. (Ukr) - Grabskiy A. (Ukr) -:-
19:30Kutniy I. (Ukr) - Burylov V. (Ukr) -:-
19:30Oleksenko B. (Ukr) - Oplachko A. (Ukr) -:-
19:30Varchenko M. (Ukr) - Riabukhin A. (Ukr) -:-
19:45Grabskiy A. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
19:45Marakhovskiy M. (Ukr) - Ivlev A. (Ukr) -:-
19:45Morgun G. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) -:-
20:00Grishchenko A. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
20:00Kuzo L. (Ukr) - Oplachko A. (Ukr) -:-
20:15Doroshenko A. (Ukr) - Novikov Y. (Ukr) -:-
20:15Dotsenko V. (Ukr) - Shekhovtsov A. (Ukr) -:-
20:15Zavinskiy S. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) -:-
20:45Mashtakov A. (Ukr) - Saenko O. (Ukr) -:-
21:00Kovalenko O. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) -:-
21:20Khorolsky V. (Rus) - Yunusov E. (Ukr) -:-
21:35Naumovich V. (Ukr) - Ozhiganov N. (Ukr) -:-
21:55Mashtakov A. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) -:-
22:10Kovalenko O. (Ukr) - Ozhiganov N. (Ukr) -:-
22:30Khorolsky V. (Rus) - Saenko O. (Ukr) -:-
22:45Naumovich V. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) -:-
23:05Mashtakov A. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
23:20Kovalenko O. (Ukr) - Naumovich V. (Ukr) -:-
23:40Yunusov E. (Ukr) - Saenko O. (Ukr) -:-
23:55Ozhiganov N. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) -:-
00:15Saenko O. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
00:30Krol Y. (Ukr) - Kovalenko O. (Ukr) -:-
00:50Yunusov E. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-

OTHERS - ŽENE: Setka Cup (Ukrajina)

07:15Zharkova K. (Ukr) - Tsoma S. (Ukr) 1:3
07:45Kregul O. (Ukr) - Sydorko A. (Ukr) 3:2
08:15Pachich Y. (Ukr) - Havelia A. (Ukr) 3:2
08:45Zharkova K. (Ukr) - Sydorko A. (Ukr) 3:2
09:20Havelia A. (Ukr) - Tsoma S. (Ukr) 0:3
09:45Kregul O. (Ukr) - Pachich Y. (Ukr) 3:0
10:15Zharkova K. (Ukr) - Havelia A. (Ukr) 3:2
10:45Pachich Y. (Ukr) - Sydorko A. (Ukr) 1:3
11:15Kregul O. (Ukr) - Tsoma S. (Ukr) 0:3
11:45Zharkova K. (Ukr) - Pachich Y. (Ukr) 2:3
12:15Kregul O. (Ukr) - Havelia A. (Ukr) 3:0
4. setSydorko A. (Ukr) - Tsoma S. (Ukr) 2:1
13:15Zharkova K. (Ukr) - Kregul O. (Ukr) -:-
13:45Pachich Y. (Ukr) - Tsoma S. (Ukr) -:-
14:15Havelia A. (Ukr) - Sydorko A. (Ukr) -:-
14:40Ogarenko N. (Ukr) - Khilinska Y. (Ukr) -:-
15:10Voloshyna Y. (Ukr) - Panchishin O. (Ukr) -:-
15:40Muliarchuk A. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) -:-
16:10Ogarenko N. (Ukr) - Panchishin O. (Ukr) -:-
16:40Kostiuk O. (Ukr) - Khilinska Y. (Ukr) -:-
17:10Voloshyna Y. (Ukr) - Muliarchuk A. (Ukr) -:-
17:40Ogarenko N. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) -:-
18:10Muliarchuk A. (Ukr) - Panchishin O. (Ukr) -:-
18:40Voloshyna Y. (Ukr) - Khilinska Y. (Ukr) -:-
19:10Ogarenko N. (Ukr) - Muliarchuk A. (Ukr) -:-
19:40Voloshyna Y. (Ukr) - Kostiuk O. (Ukr) -:-
20:10Panchishin O. (Ukr) - Khilinska Y. (Ukr) -:-
20:40Ogarenko N. (Ukr) - Voloshyna Y. (Ukr) -:-
21:10Muliarchuk A. (Ukr) - Khilinska Y. (Ukr) -:-
21:40Kostiuk O. (Ukr) - Panchishin O. (Ukr) -:-
23:25Gubskaya E. (Ukr) - Kosmina N. (Ukr) -:-
23:55Yaroshenko T. (Ukr) - Zhuchkova K. (Ukr) -:-
00:25Dubrova A. (Ukr) - Shchekotikhina N. (Ukr) -:-
00:55Gubskaya E. (Ukr) - Zhuchkova K. (Ukr) -:-

OTHERS - ŽENE: TT Cup (Ukrajina)

07:40Kurtenko A. (Ukr) - Kurtenko V. (Ukr) 3:2
08:25Miklukha A. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 1:3
08:50Pryshchepa V. (Ukr) - Kurtenko V. (Ukr) 0:3
09:25Pryshchepa V. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 2:3
10:05Miklukha A. (Ukr) - Kurtenko V. (Ukr) 1:3
10:35Pryshchepa V. (Ukr) - Miklukha A. (Ukr) 2:3
11:15Kurtenko V. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 2:3
11:50Miklukha A. (Ukr) - Kurtenko V. (Ukr) 2:3
12:25Pryshchepa V. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 2:3
1. setPryshchepa V. (Ukr) - Kurtenko V. (Ukr) 0:0
13:30Miklukha A. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) -:-
14:05Pryshchepa V. (Ukr) - Miklukha A. (Ukr) -:-

OTHERS - ŽENE: Win Cup (Ukrajina)

07:00Hrusko I. (Ukr) - Lifanova O. (Ukr) 3:1
07:30Krasilova A. (Ukr) - Guseva V. (Ukr) 3:0
07:45Dotsenko M. (Ukr) - Stefanuk O. (Ukr) 1:3
08:00Hrusko I. (Ukr) - Guseva V. (Ukr) 1:3
08:15Shkarban A. (Ukr) - Litovchenko M. (Ukr) 1:3
08:30Krasilova A. (Ukr) - Lifanova O. (Ukr) 3:0
08:45Dotsenko M. (Ukr) - Litovchenko M. (Ukr) 3:0
09:00Hrusko I. (Ukr) - Krasilova A. (Ukr) 0:3
09:15Shkarban A. (Ukr) - Stefanuk O. (Ukr) 1:3
09:30Guseva V. (Ukr) - Lifanova O. (Ukr) 3:1
09:45Dotsenko M. (Ukr) - Shkarban A. (Ukr) 0:3
10:00Lifanova O. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) 0:3
10:15Litovchenko M. (Ukr) - Stefanuk O. (Ukr) 0:3
10:30Guseva V. (Ukr) - Krasilova A. (Ukr) 3:1
10:45Stefanuk O. (Ukr) - Dotsenko M. (Ukr) 2:3
11:00Guseva V. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) 3:1
11:15Litovchenko M. (Ukr) - Shkarban A. (Ukr) 3:2
11:30Lifanova O. (Ukr) - Krasilova A. (Ukr) 0:3
11:45Litovchenko M. (Ukr) - Dotsenko M. (Ukr) 1:3
12:00Krasilova A. (Ukr) - Hrusko I. (Ukr) 3:1
12:15Stefanuk O. (Ukr) - Shkarban A. (Ukr) 3:1
12:30Lifanova O. (Ukr) - Guseva V. (Ukr) 3:1
12:45Shkarban A. (Ukr) - Dotsenko M. (Ukr) 3:0
13:15Stefanuk O. (Ukr) - Litovchenko M. (Ukr) -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - stolni tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.