REFRESH

Stolni tenis » Danas » Tečajevi

OTHERS - MUŠKARCI: Challenger Series (Njemačka)

08:30Majoros B. (Hun) - Szudi A. (Hun) 0:3 [ 2.00 | 1.72 ]
09:10Valuch A. (Svk) - Jezo F. (Ger) 3:1 [ 1.07 | 7.50 ]
09:50Wenger N. (Ger) - Cheaib D. (Leb) 0:3 [ 15.00 | 1.01 ]
10:30OtkazanoBertrand I. (Fra) - Chirita C. (Rou) -:-
10:30Chtchetinine E. (Blr) - Chirita C. (Rou) 3:0 [ 1.14 | 5.00 ]
11:10Majoros B. (Hun) - Valuch A. (Svk) 1:3 [ 1.25 | 3.75 ]
11:50Wenger N. (Ger) - Jezo F. (Ger) 0:3 [ 2.25 | 1.57 ]
12:30OtkazanoBertrand I. (Fra) - Cheaib D. (Leb) -:-
12:30Chtchetinine E. (Blr) - Cheaib D. (Leb) 1:3 [ 11.00 | 1.02 ]
13:10Chirita C. (Rou) - Szudi A. (Hun) 0:3 [ 7.50 | 1.07 ]
13:50Majoros B. (Hun) - Wenger N. (Ger) 3:0 [ 1.01 | 15.00 ]
13:50OtkazanoMajoros B. (Hun) - Chtchetinine E. (Blr) -:- [ 1.50 | 2.50 ]
14:30Valuch A. (Svk) - Szudi A. (Hun) 1:3 [ 5.50 | 1.12 ]
15:10OtkazanoBertrand I. (Fra) - Jezo F. (Ger) -:-
15:10Chtchetinine E. (Blr) - Jezo F. (Ger) 3:0 [ 1.02 | 10.50 ]

OTHERS - MUŠKARCI: Liga Pro (Rusija)

23:05Turabekov T. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 3:0 [ 2.00 | 1.72 ]
23:15Masokin E. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) 0:3 [ 5.00 | 1.14 ]
23:15Myagkov S. (Rus) - Ziuzikov P. (Rus) 3:1 [ 2.62 | 1.44 ]
23:30Zhurba N. (Rus) - Ogay S. (Rus) 0:3 [ 1.83 | 1.83 ]
23:45Soldatov I. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) 2:3 [ 1.61 | 2.20 ]
23:45Tarasenkov N. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) 3:0 [ 1.33 | 3.25 ]
00:00Pravednov A. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 3:1 [ 1.36 | 3.00 ]
00:15Afanasev I. (Rus) - Masokin E. (Rus) 3:0 [ 1.36 | 3.00 ]
00:15Bychkov S. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 1:3 [ 4.00 | 1.22 ]
00:35Ogay S. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 1:3 [ 1.50 | 2.50 ]
00:45Ivanov Va. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) 3:2 [ 2.00 | 1.72 ]
00:45Lavrinenko D. (Ukr) - Ziuzikov P. (Rus) 0:3 [ 2.10 | 1.66 ]
01:00Zhurba N. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 0:3 [ 1.83 | 1.83 ]
01:15Soldatov I. (Rus) - Masokin E. (Rus) 3:2 [ 1.50 | 2.50 ]
01:15Tarasenkov N. (Rus) - Myagkov S. (Rus) 2:3 [ 2.25 | 1.57 ]
01:30Smirnov I. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 0:3 [ 2.10 | 1.66 ]
01:45Klavdenkov A. (Rus) - Afanasev I. (Rus) 3:0 [ 1.22 | 4.00 ]
01:45Ziuzikov P. (Rus) - Bychkov S. (Rus) 3:1 [ 1.72 | 2.00 ]
02:00Turabekov T. (Rus) - Ogay S. (Rus) 2:3 [ 3.00 | 1.36 ]
02:15Masokin E. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) 1:3 [ 2.10 | 1.66 ]
02:15Myagkov S. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) 3:0 [ 1.36 | 3.00 ]
02:30Smirnov I. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 2:3 [ 1.57 | 2.25 ]
02:45Klavdenkov A. (Rus) - Soldatov I. (Rus) 1:3 [ 1.72 | 2.00 ]
02:45Ziuzikov P. (Rus) - Tarasenkov N. (Rus) 2:3 [ 1.83 | 1.83 ]
03:00Ogay S. (Rus) - Pravednov A. (Rus) 1:3 [ 3.00 | 1.36 ]
03:15Ivanov Va. (Rus) - Afanasev I. (Rus) 2:3 [ 3.00 | 1.36 ]
03:20Lavrinenko D. (Ukr) - Bychkov S. (Rus) 0:3 [ 3.40 | 1.30 ]
06:30Muslikov S. (Rus) - Melkov O. (Rus) 3:1 [ 3.00 | 1.36 ]
06:45Anisimov E. (Rus) - Gusev M. (Rus) 2:3 [ 2.25 | 1.57 ]
06:45Khomutov S. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 1:3 [ 1.40 | 2.75 ]
07:00Sverdlov M. (Rus) - Chernjavskiy M. (Rus) 2:3 [ 1.50 | 2.50 ]
07:20Grishaev E. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 3:0 [ 1.44 | 2.62 ]
07:20Mishakin V. (Rus) - Bazhanov S. (Rus) 3:1 [ 1.57 | 2.25 ]
07:30Melkov O. (Rus) - Sverdlov M. (Rus) 3:2 [ 1.44 | 2.62 ]
07:45Gusev M. (Rus) - Mishakin V. (Rus) 2:3 [ 1.83 | 1.83 ]
07:45Nikiforov O. (Rus) - Grishaev E. (Rus) 0:3 [ 2.37 | 1.53 ]
08:00Chernjavskiy M. (Rus) - Muslikov S. (Rus) 3:0 [ 2.25 | 1.57 ]
08:15Arutiunyan A. (Rus) - Khomutov S. (Rus) 3:2 [ 2.00 | 1.72 ]
08:15Bazhanov S. (Rus) - Anisimov E. (Rus) 0:3 [ 1.83 | 1.83 ]
08:40Muslikov S. (Rus) - Sverdlov M. (Rus) 3:1 [ 2.20 | 1.61 ]
08:45Anisimov E. (Rus) - Mishakin V. (Rus) 1:3 [ 2.25 | 1.57 ]
08:45Khomutov S. (Rus) - Grishaev E. (Rus) 2:3 [ 2.50 | 1.50 ]
09:00Melkov O. (Rus) - Chernjavskiy M. (Rus) 3:0 [ 1.61 | 2.20 ]
09:15Gusev M. (Rus) - Bazhanov S. (Rus) 3:1 [ 1.36 | 3.00 ]
09:15Nikiforov O. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 3:2 [ 2.00 | 1.72 ]
09:30Chernjavskiy M. (Rus) - Sverdlov M. (Rus) 1:3
09:45Anisimov E. (Rus) - Bazhanov S. (Rus) 0:3
09:45Arutiunyan A. (Rus) - Khomutov S. (Rus) 2:3
10:05Melkov O. (Rus) - Muslikov S. (Rus) 3:0
10:15Mishakin V. (Rus) - Gusev M. (Rus) 3:2
10:30Grishaev E. (Rus) - Nikiforov O. (Rus) 0:3
10:30Novikov I. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 3:2 [ 3.40 | 1.30 ]
10:45Buyanin I. (Rus) - Ovchinnikov A. (Rus) 3:1 [ 1.44 | 2.62 ]
10:45Korogodsky I. (Rus) - Kudryavtsev A. (Rus) 3:1 [ 2.20 | 1.61 ]
11:00Titov A. (Rus) - Migalov I. (Rus) 1:3 [ 1.61 | 2.20 ]
11:15Fedorov V. (Rus) - Vahnin G. (Rus) 3:1 [ 1.80 | 1.90 ]
11:15Shatilov T. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 1:3 [ 2.37 | 1.53 ]
11:30Kutuzov O. (Rus) - Titov A. (Rus) 2:3 [ 1.66 | 2.10 ]
11:45Kudryavtsev A. (Rus) - Shatilov T. (Rus) 0:3 [ 2.25 | 1.57 ]
11:45Ovchinnikov A. (Rus) - Fedorov V. (Rus) 0:3 [ 1.66 | 2.10 ]
12:00Migalov I. (Rus) - Novikov I. (Rus) 1:3 [ 2.20 | 1.61 ]
12:15Kolesnikov D. (Rus) - Korogodsky I. (Rus) 3:2 [ 1.44 | 2.62 ]
12:15Vahnin G. (Rus) - Buyanin I. (Rus) 1:3 [ 1.83 | 1.83 ]
12:30Novikov I. (Rus) - Titov A. (Rus) 2:3 [ 1.83 | 1.83 ]
12:45Buyanin I. (Rus) - Fedorov V. (Rus) 0:3 [ 2.50 | 1.50 ]
12:45Korogodsky I. (Rus) - Shatilov T. (Rus) 3:2 [ 2.37 | 1.53 ]
13:00Kutuzov O. (Rus) - Migalov I. (Rus) 3:0 [ 1.44 | 2.62 ]
13:15Kudryavtsev A. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 3:2 [ 2.37 | 1.53 ]
13:15Ovchinnikov A. (Rus) - Vahnin G. (Rus) 1:3 [ 1.66 | 2.10 ]
13:35Kutuzov O. (Rus) - Migalov I. (Rus) 3:0
13:55Vahnin G. (Rus) - Ovchinnikov A. (Rus) 3:1
14:00Novikov I. (Rus) - Titov A. (Rus) 3:2
14:00Shatilov T. (Rus) - Kudryavtsev A. (Rus) 0:3
14:15Fedorov V. (Rus) - Buyanin I. (Rus) 2:3
14:15Korogodsky I. (Rus) - Kolesnikov D. (Rus) 3:1
14:30Belugin O. (Rus) - Yakovlev A. (Rus) 1:3 [ 3.25 | 1.33 ]
14:50Kovalev I. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 1:3 [ 1.57 | 2.25 ]
15:00Andreev A. (Rus) - Suraev-Korolev P. (Rus) 1:3
15:15Lobanov A. (Rus) - Lytko A. (Rus) 0:3 [ 2.10 | 1.66 ]
15:30Yakovlev A. (Rus) - Andreev A. (Rus) 3:0
15:45Turabekov T. (Rus) - Lobanov A. (Rus) 1:3 [ 1.44 | 2.62 ]
16:00Suraev-Korolev P. (Rus) - Belugin O. (Rus) 0:3 [ 1.61 | 2.20 ]
2. setLytko A. (Rus) - Kovalev I. (Rus) 1:0 [ 1.40 | 2.75 ]
16:30Belugin O. (Rus) - Andreev A. (Rus) -:-
16:45Kovalev I. (Rus) - Lobanov A. (Rus) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
17:00Yakovlev A. (Rus) - Suraev-Korolev P. (Rus) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
17:15Turabekov T. (Rus) - Lytko A. (Rus) -:- [ 1.66 | 2.10 ]
18:30Zemit I. (Rus) - Vlasov A. (Rus) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
18:45Korolev S. (Rus) - Shirshov A. (Rus) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
18:45Yanshaev A. (Rus) - Vakar S. (Rus) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
19:00Balakin D. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:- [ 2.10 | 1.66 ]
19:15Cheklin M. (Rus) - Innazarov A. (Rus) -:- [ 1.44 | 2.62 ]
19:15Gribkov A. (Rus) - Sorin M. (Rus) -:- [ 1.90 | 1.80 ]
19:30Vlasov A. (Rus) - Balakin D. (Rus) -:- [ 1.66 | 2.10 ]
19:45Shirshov A. (Rus) - Cheklin M. (Rus) -:- [ 1.28 | 3.50 ]
19:45Vakar S. (Rus) - Gribkov A. (Rus) -:- [ 1.66 | 2.10 ]
20:00Novikov I. (Rus) - Zemit I. (Rus) -:- [ 1.72 | 2.00 ]
20:15Innazarov A. (Rus) - Korolev S. (Rus) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
20:15Sorin M. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:- [ 1.36 | 3.00 ]
20:30Zemit I. (Rus) - Balakin D. (Rus) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
20:45Korolev S. (Rus) - Cheklin M. (Rus) -:- [ 2.50 | 1.50 ]
20:45Yanshaev A. (Rus) - Gribkov A. (Rus) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
21:00Vlasov A. (Rus) - Novikov I. (Rus) -:- [ 1.80 | 1.90 ]
21:15Shirshov A. (Rus) - Innazarov A. (Rus) -:- [ 1.50 | 2.50 ]
21:15Vakar S. (Rus) - Sorin M. (Rus) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
22:30Shagarov O. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:- [ 1.33 | 3.25 ]
22:45Kolesnikov D. (Rus) - Soldatov I. (Rus) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
22:45Pronin O. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) -:- [ 2.62 | 1.44 ]
23:00Pravednov A. (Rus) - Zhurba N. (Rus) -:- [ 1.66 | 2.10 ]
23:15Marshalov V. (Rus) - Ivanov V. (Ukr) -:- [ 1.72 | 2.00 ]
23:15Myagkov S. (Rus) - Ziuzikov P. (Rus) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
23:30Smirnov I. (Rus) - Petrov A. (Rus) -:- [ 2.10 | 1.66 ]
23:45Serebrennikov A. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) -:- [ 1.25 | 3.75 ]
23:45Soldatov I. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
00:00Shagarov O. (Rus) - Pravednov A. (Rus) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
00:15Kolesnikov D. (Rus) - Marshalov V. (Rus) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
00:15Pronin O. (Rus) - Myagkov S. (Rus) -:- [ 2.75 | 1.40 ]
00:30Petrov A. (Rus) - Zhurba N. (Rus) -:- [ 2.62 | 1.44 ]
00:45Klavdenkov A. (Rus) - Ivanov V. (Ukr) -:- [ 1.72 | 2.00 ]
00:45Lavrinenko D. (Ukr) - Ziuzikov P. (Rus) -:- [ 2.25 | 1.57 ]

OTHERS - MUŠKARCI: Setka Cup (Ukrajina)

23:20Klymenko K. (Ukr) - Khairov D. (Ukr) 3:2 [ 1.53 | 2.37 ]
23:50Troian A. (Ukr) - Lymarenko O. (Ukr) 3:2
07:05Lytvynov V. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) 3:0 [ 1.72 | 2.00 ]
07:10Prokopenko D. (Ukr) - Makhotin V. (Ukr) 1:3 [ 2.37 | 1.53 ]
07:35Sokoltsov Y. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) 1:3 [ 2.50 | 1.50 ]
07:40Pomin R. (Ukr) - Parnyvoda I. (Ukr) 3:0 [ 1.83 | 1.83 ]
07:50Dynaburg L. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:0 [ 1.22 | 4.00 ]
07:55Matvieiev D. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 1:3 [ 1.83 | 1.83 ]
08:05Bortsov D. (Ukr) - Kyilo V. (Ukr) 0:3
08:10Kondratenko V. (Ukr) - Havryliuk B. (Ukr) 3:2 [ 2.25 | 1.57 ]
08:20Riadynskyi Y. (Ukr) - Atamanchuk D. (Ukr) 3:0 [ 1.53 | 2.37 ]
08:25Ratushniak V. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) 3:0 [ 1.20 | 4.33 ]
08:35Lytvynov V. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) 3:2 [ 1.30 | 3.40 ]
08:40Prokopenko D. (Ukr) - Parnyvoda I. (Ukr) 2:3 [ 3.40 | 1.30 ]
08:50Kozlov D. (Ukr) - Mytsyk A. (Ukr) 3:2 [ 1.36 | 3.00 ]
08:55Samokysh K. (Ukr) - Mosiuk M. (Ukr) 2:3 [ 2.62 | 1.44 ]
09:05Kyilo V. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) 3:2
09:10Havryliuk B. (Ukr) - Makhotin V. (Ukr) 1:3 [ 1.83 | 1.83 ]
09:20Dynaburg L. (Ukr) - Atamanchuk D. (Ukr) 3:2 [ 2.37 | 1.53 ]
09:25Matvieiev D. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) 3:2 [ 1.83 | 1.83 ]
09:40Pomin R. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) 3:2 [ 1.50 | 2.50 ]
09:50Mytsyk A. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 0:3 [ 2.75 | 1.40 ]
09:55Mosiuk M. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 3:0 [ 2.25 | 1.57 ]
09:55Sokoltsov Y. (Ukr) - Bortsov D. (Ukr) 1:3 [ 2.25 | 1.57 ]
10:05Lytvynov V. (Ukr) - Kyilo V. (Ukr) 2:3
10:10Prokopenko D. (Ukr) - Havryliuk B. (Ukr) 1:3 [ 2.37 | 1.53 ]
10:20Riadynskyi Y. (Ukr) - Kozlov D. (Ukr) 3:2 [ 2.10 | 1.66 ]
10:25Ratushniak V. (Ukr) - Samokysh K. (Ukr) 3:1 [ 1.50 | 2.50 ]
10:35Bortsov D. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) 3:0 [ 1.33 | 3.25 ]
10:40Kondratenko V. (Ukr) - Parnyvoda I. (Ukr) 3:2 [ 4.33 | 1.20 ]
10:50Dynaburg L. (Ukr) - Mytsyk A. (Ukr) 1:3 [ 2.50 | 1.50 ]
10:55Matvieiev D. (Ukr) - Mosiuk M. (Ukr) 3:1 [ 1.72 | 2.00 ]
11:05Sokoltsov Y. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) 2:3 [ 1.36 | 3.00 ]
11:10Pomin R. (Ukr) - Makhotin V. (Ukr) 3:0 [ 2.37 | 1.53 ]
11:20Kozlov D. (Ukr) - Atamanchuk D. (Ukr) 3:1 [ 2.25 | 1.57 ]
11:25Samokysh K. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) 3:0 [ 1.30 | 3.40 ]
11:35Lytvynov V. (Ukr) - Bortsov D. (Ukr) 0:3 [ 3.75 | 1.25 ]
11:40Prokopenko D. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) 3:2 [ 1.57 | 2.25 ]
11:50Riadynskyi Y. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 2:3 [ 2.10 | 1.66 ]
11:55Ratushniak V. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 2:3 [ 1.25 | 3.75 ]
12:05Sokoltsov Y. (Ukr) - Kyilo V. (Ukr) 1:3
12:10Pomin R. (Ukr) - Havryliuk B. (Ukr) 2:3 [ 2.62 | 1.44 ]
12:20Dynaburg L. (Ukr) - Kozlov D. (Ukr) 1:3 [ 2.50 | 1.50 ]
12:25Matvieiev D. (Ukr) - Samokysh K. (Ukr) 1:3 [ 3.75 | 1.25 ]
12:35Peretiatko A. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) 3:0 [ 1.40 | 2.75 ]
12:40Parnyvoda I. (Ukr) - Makhotin V. (Ukr) 1:3 [ 1.25 | 3.75 ]
12:50Riadynskyi Y. (Ukr) - Mytsyk A. (Ukr) 3:2 [ 1.40 | 2.75 ]
12:55Ratushniak V. (Ukr) - Mosiuk M. (Ukr) 0:3 [ 1.57 | 2.25 ]
13:05Lytvynov V. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) 3:0 [ 1.44 | 2.62 ]
13:10Prokopenko D. (Ukr) - Pomin R. (Ukr) 2:3 [ 2.50 | 1.50 ]
13:20Atamanchuk D. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 0:3 [ 2.75 | 1.40 ]
13:25Derypaska R. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 3:0 [ 2.00 | 1.72 ]
13:35Bortsov D. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) 3:0 [ 1.53 | 2.37 ]
13:40Kondratenko V. (Ukr) - Makhotin V. (Ukr) 3:1 [ 1.72 | 2.00 ]
13:50Dynaburg L. (Ukr) - Riadynskyi Y. (Ukr) 3:1 [ 2.10 | 1.66 ]
13:55Matvieiev D. (Ukr) - Ratushniak V. (Ukr) 2:3 [ 3.50 | 1.28 ]
14:05Kyilo V. (Ukr) - Peretiatko A. (Ukr) 3:2
14:10Havryliuk B. (Ukr) - Parnyvoda I. (Ukr) 3:2 [ 3.00 | 1.36 ]
14:20Kozlov D. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:1 [ 1.57 | 2.25 ]
14:25Samokysh K. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) 3:1 [ 1.40 | 2.75 ]
14:30Vlasenko V. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) 3:0 [ 1.50 | 2.50 ]
14:35Fedorchenko A. (Ukr) - Malynka R. (Ukr) 3:2 [ 1.83 | 1.83 ]
14:45Kucheryavyi V. (Ukr) - Dovzhenko S. (Ukr) 1:3 [ 3.50 | 1.28 ]
14:50Mytsyk A. (Ukr) - Atamanchuk D. (Ukr) 3:0 [ 2.75 | 1.40 ]
14:55Mosiuk M. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) 3:1 [ 1.20 | 4.33 ]
15:00Yurkov A. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 1:3 [ 2.10 | 1.66 ]
15:05Kirsanov K. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) 3:0 [ 3.50 | 1.28 ]
15:15Podolian A. (Ukr) - Drach D. (Ukr) 1:3 [ 2.00 | 1.72 ]
15:25Marchuk M. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) 3:0 [ 2.62 | 1.44 ]
15:30Gudimenko E. (Ukr) - Shmyndra Y. (Ukr) 3:1 [ 1.83 | 1.83 ]
15:35Korovychenko V. (Ukr) - Malynka R. (Ukr) 3:1 [ 1.30 | 3.40 ]
15:45Yurenev O. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) 3:1 [ 2.62 | 1.44 ]
15:55Ivchenko D. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 3:1
4. setVlasenko V. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) 2:1 [ 2.00 | 1.72 ]
16:05Fedorchenko A. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) 0:3 [ 1.66 | 2.10 ]
2. setKucheryavyi V. (Ukr) - Drach D. (Ukr) 0:1 [ 3.40 | 1.30 ]
16:25Hnoievoi R. (Ukr) - Paniotov A. (Ukr) -:- [ 1.53 | 2.37 ]
16:30Shmyndra Y. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) -:- [ 1.57 | 2.25 ]
16:35Korovychenko V. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
16:45Semenets S. (Ukr) - Dovzhenko S. (Ukr) -:- [ 3.00 | 1.36 ]
16:50Mishchenko V. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:- [ 1.36 | 3.00 ]
16:55Marchuk M. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
17:00Yurkov A. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) -:- [ 2.37 | 1.53 ]
17:05Kirsanov K. (Ukr) - Malynka R. (Ukr) -:- [ 2.37 | 1.53 ]
17:15Podolian A. (Ukr) - Yurenev O. (Ukr) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
17:20Petrushenko Y. (Ukr) - Zayets A. (Ukr) -:- [ 2.20 | 1.61 ]
17:25Paniotov A. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) -:- [ 2.37 | 1.53 ]
17:30Vlasenko V. (Ukr) - Shmyndra Y. (Ukr) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
17:35Fedorchenko A. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:- [ 1.72 | 2.00 ]
17:45Kucheryavyi V. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
17:50Gudimenko D. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) -:- [ 1.61 | 2.20 ]
17:55Ivchenko D. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) -:-
18:00Gudimenko E. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) -:- [ 1.50 | 2.50 ]
18:05Korovychenko V. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:- [ 1.72 | 2.00 ]
18:15Yurenev O. (Ukr) - Drach D. (Ukr) -:- [ 1.30 | 3.40 ]
18:20Mishchenko V. (Ukr) - Zayets A. (Ukr) -:- [ 1.36 | 3.00 ]
18:25Marchuk M. (Ukr) - Paniotov A. (Ukr) -:- [ 5.00 | 1.14 ]
18:30Yurkov A. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
18:35Yolkin A. (Ukr) - Malynka R. (Ukr) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
18:45Podolian A. (Ukr) - Dovzhenko S. (Ukr) -:- [ 2.10 | 1.66 ]
18:50Buberenko A. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:- [ 3.25 | 1.33 ]
18:55Hnoievoi R. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:- [ 1.72 | 2.00 ]
19:00Vlasenko V. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) -:- [ 2.20 | 1.61 ]
19:05Korovychenko V. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
19:15Kucheryavyi V. (Ukr) - Yurenev O. (Ukr) -:- [ 2.62 | 1.44 ]
19:20Petrushenko Y. (Ukr) - Gudimenko D. (Ukr) -:- [ 2.10 | 1.66 ]
19:25Ivchenko D. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) -:-
19:30Yurkov A. (Ukr) - Shmyndra Y. (Ukr) -:- [ 2.62 | 1.44 ]
19:45Podolian A. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) -:- [ 2.50 | 1.50 ]
19:50Mishchenko V. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
19:55Marchuk M. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) -:- [ 3.75 | 1.25 ]
20:00Ivanov V. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) -:- [ 1.50 | 2.50 ]
20:15Drach D. (Ukr) - Dovzhenko S. (Ukr) -:- [ 2.50 | 1.50 ]
20:20Gudimenko D. (Ukr) - Zayets A. (Ukr) -:- [ 1.50 | 2.50 ]
20:25Ivchenko D. (Ukr) - Paniotov A. (Ukr) -:-
20:30Vlasenko V. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
20:45Kucheryavyi V. (Ukr) - Podolian A. (Ukr) -:- [ 2.10 | 1.66 ]
20:50Petrushenko Y. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:- [ 2.10 | 1.66 ]
20:55Trydukh I. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) -:- [ 1.40 | 2.75 ]
21:00Gudimenko E. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) -:- [ 1.61 | 2.20 ]
21:15Yurenev O. (Ukr) - Dovzhenko S. (Ukr) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
21:20Mishchenko V. (Ukr) - Gudimenko D. (Ukr) -:- [ 1.72 | 2.00 ]
21:25Marchuk M. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) -:-
21:30Shmyndra Y. (Ukr) - Ivanov V. (Ukr) -:- [ 1.40 | 2.75 ]
21:45Semenets S. (Ukr) - Drach D. (Ukr) -:- [ 1.50 | 2.50 ]
21:50Petrushenko Y. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
21:55Hnoievoi R. (Ukr) - Solomko R. (Ukr) -:- [ 2.25 | 1.57 ]
22:20Zayets A. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:- [ 2.37 | 1.53 ]
22:25Paniotov A. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:- [ 2.75 | 1.40 ]
22:50Mishchenko V. (Ukr) - Petrushenko Y. (Ukr) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
23:20Gudimenko D. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:- [ 1.66 | 2.10 ]
23:50Buberenko A. (Ukr) - Zayets A. (Ukr) -:- [ 1.53 | 2.37 ]

OTHERS - MUŠKARCI: TT Cup (Ukrajina)

23:05Solovey V. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) 1:3 [ 3.25 | 1.33 ]
23:15Bivinis I. (Ukr) - Gavrilyuk O. (Ukr) 3:1 [ 1.83 | 1.83 ]
23:15OtkazanoKhvysiuk A. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) -:-
23:15OtkazanoKhvysiuk A. (Ukr) - Lohosha D. (Ukr) -:-
23:35Rubcov N. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) 3:1 [ 1.72 | 2.00 ]
23:45Kotov V. (Ukr) - Demchuk I. (Ukr) 2:3 [ 1.83 | 1.83 ]
00:00OtkazanoChyzh P. (Ukr) - Khvysiuk A. (Ukr) -:-
00:05OtkazanoMykhalus O. (Ukr) - Khvysiuk A. (Ukr) -:-
00:05Volokhov V. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 2:3 [ 1.83 | 1.83 ]
00:15Malashevsky V. (Ukr) - Bivinis I. (Ukr) 3:2 [ 1.53 | 2.37 ]
00:25OtkazanoMykhalus O. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) -:-
00:35Rubcov N. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) 3:2 [ 1.72 | 2.00 ]
00:45Kotov V. (Ukr) - Gavrilyuk O. (Ukr) 3:0 [ 1.83 | 1.83 ]
01:05Solovey V. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) 3:0 [ 2.37 | 1.53 ]
01:15Bivinis I. (Ukr) - Demchuk I. (Ukr) 2:3 [ 1.53 | 2.37 ]
01:15OtkazanoTreshchetka M. (Ukr) - Lohosha D. (Ukr) -:-
01:35Rubcov N. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 1:3 [ 1.36 | 3.00 ]
01:45Bivinis I. (Ukr) - Kotov V. (Ukr) 3:0 [ 2.00 | 1.72 ]
02:05Volokhov V. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) 3:2 [ 2.37 | 1.53 ]
02:15Malashevsky V. (Ukr) - Gavrilyuk O. (Ukr) 3:0 [ 1.44 | 2.62 ]
02:35Rubcov N. (Ukr) - Volokhov V. (Ukr) 0:3 [ 3.50 | 1.28 ]
02:45Kotov V. (Ukr) - Malashevsky V. (Ukr) 2:3 [ 2.62 | 1.44 ]
03:05Kolesnik P. (Ukr) - Fashchevskyi I. (Ukr) 1:3 [ 3.40 | 1.30 ]
03:15Gavrilyuk O. (Ukr) - Demchuk I. (Ukr) 1:3 [ 2.10 | 1.66 ]
06:50Levadniy A. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 2:3 [ 1.66 | 2.10 ]
06:55Vasylchuk P. (Ukr) - Paukov V. (Ukr) 1:3 [ 2.50 | 1.50 ]
07:25Boiko S. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 1:3 [ 1.83 | 1.83 ]
07:30Buriak B. (Ukr) - Zaika B. (Ukr) 3:2 [ 1.57 | 2.25 ]
07:35Gritsienko N. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 3:1 [ 1.72 | 2.00 ]
07:40Oprysk M. (Ukr) - Matviienko S. (Ukr) 1:3 [ 1.44 | 2.62 ]
07:45Guchok A. (Ukr) - Zdrobylko B. (Ukr) 2:3
07:50Vorsuliak Y. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 1:3 [ 4.33 | 1.20 ]
07:55Semenets O. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) 3:2 [ 1.72 | 2.00 ]
07:55Zaychenko V. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 3:1 [ 2.00 | 1.72 ]
08:00Kovalchuk N. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 3:0 [ 2.10 | 1.66 ]
08:05Parhomenko V. (Ukr) - Borysov A. (Ukr) 2:3
08:10Molochko A. (Ukr) - Belskyi O. (Ukr) 1:3 [ 1.57 | 2.25 ]
08:15Seluchenko O. (Ukr) - Panchenko B. (Rus) 3:1
08:20Sinickiu I. (Ukr) - Krysak A. (Ukr) 3:0 [ 1.66 | 2.10 ]
08:25Petryshyn I. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 3:1 [ 2.37 | 1.53 ]
08:30Derevynskyi D. (Ukr) - Kuznetsov I. (Ukr) 1:3 [ 2.75 | 1.40 ]
08:35Levadniy A. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 1:3 [ 2.37 | 1.53 ]
08:40Rikun M. (Ukr) - Semenets O. (Ukr) 3:1 [ 2.00 | 1.72 ]
08:40Vasylchuk P. (Ukr) - Zaika B. (Ukr) 1:3 [ 2.62 | 1.44 ]
08:45Tkachenko A. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 1:3 [ 1.66 | 2.10 ]
08:50Volynets O. (Ukr) - Matviienko S. (Ukr) 3:1 [ 2.00 | 1.72 ]
08:55Kalynevych O. (Ukr) - Zdrobylko B. (Ukr) 3:1
09:00Pidleteichuk P. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 1:3 [ 1.66 | 2.10 ]
09:05Pokydko S. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 1:3 [ 2.62 | 1.44 ]
09:05Sandulenko U. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) 3:0 [ 1.61 | 2.20 ]
09:10Baranovskiy S. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 2:3 [ 2.10 | 1.66 ]
09:15Borysov A. (Ukr) - Paukov V. (Ukr) 3:2 [ 1.53 | 2.37 ]
09:20Gritsienko N. (Ukr) - Molochko A. (Ukr) 3:2 [ 1.57 | 2.25 ]
09:25Oprysk M. (Ukr) - Seluchenko O. (Ukr) 3:1
09:30Guchok A. (Ukr) - Sinickiu I. (Ukr) 3:1 [ 1.44 | 2.62 ]
09:35Vorsuliak Y. (Ukr) - Petryshyn I. (Ukr) 2:3 [ 1.72 | 2.00 ]
09:40Sandulenko U. (Ukr) - Semenets O. (Ukr) 3:1 [ 1.44 | 2.62 ]
09:40Zaychenko V. (Ukr) - Kuznetsov I. (Ukr) 3:0 [ 1.28 | 3.50 ]
09:45Boiko S. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 0:3 [ 2.00 | 1.72 ]
09:50Buriak B. (Ukr) - Parhomenko V. (Ukr) 3:1 [ 2.00 | 1.72 ]
09:55Tkachenko A. (Ukr) - Belskyi O. (Ukr) 2:3 [ 1.72 | 2.00 ]
10:00Volynets O. (Ukr) - Panchenko B. (Rus) 0:3 [ 3.25 | 1.33 ]
10:05Kalynevych O. (Ukr) - Krysak A. (Ukr) 3:0 [ 2.00 | 1.72 ]
10:10Pidleteichuk P. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 3:2 [ 2.10 | 1.66 ]
10:15Kubrak S. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 2:3 [ 2.75 | 1.40 ]
10:15Rikun M. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) 1:3 [ 1.66 | 2.10 ]
10:20Levadniy A. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 3:0 [ 1.90 | 1.80 ]
10:25Vasylchuk P. (Ukr) - Borysov A. (Ukr) 0:3
10:30Molochko A. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 0:3 [ 1.53 | 2.37 ]
10:35Seluchenko O. (Ukr) - Matviienko S. (Ukr) 3:1
10:40Sinickiu I. (Ukr) - Zdrobylko B. (Ukr) 3:0
10:45Petryshyn I. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 0:3
10:50Derevynskyi D. (Ukr) - Pokydko S. (Ukr) 3:0 [ 1.28 | 3.50 ]
10:50Sandulenko U. (Ukr) - Rikun M. (Ukr) 0:3 [ 1.61 | 2.20 ]
10:55Kovalchuk N. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 2:3 [ 2.00 | 1.72 ]
11:00Parhomenko V. (Ukr) - Zaika B. (Ukr) 0:3 [ 1.66 | 2.10 ]
11:05Tkachenko A. (Ukr) - Molochko A. (Ukr) 2:3 [ 1.83 | 1.83 ]
11:10Volynets O. (Ukr) - Seluchenko O. (Ukr) 3:0
11:15Kalynevych O. (Ukr) - Sinickiu I. (Ukr) 1:3 [ 2.25 | 1.57 ]
11:20Pidleteichuk P. (Ukr) - Petryshyn I. (Ukr) 3:2 [ 2.20 | 1.61 ]
11:25Semenets O. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) 3:2 [ 1.72 | 2.00 ]
11:25Zaychenko V. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 3:1 [ 1.44 | 2.62 ]
11:30Boiko S. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 3:0 [ 1.83 | 1.83 ]
11:35Buriak B. (Ukr) - Paukov V. (Ukr) 2:3 [ 1.40 | 2.75 ]
11:40Gritsienko N. (Ukr) - Belskyi O. (Ukr) 3:2 [ 2.10 | 1.66 ]
11:45Oprysk M. (Ukr) - Panchenko B. (Rus) 3:0 [ 1.50 | 2.50 ]
11:50Guchok A. (Ukr) - Krysak A. (Ukr) 3:0 [ 2.62 | 1.44 ]
11:55Vorsuliak Y. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 0:3 [ 2.37 | 1.53 ]
12:00Pokydko S. (Ukr) - Kuznetsov I. (Ukr) 1:3 [ 1.72 | 2.00 ]
12:00Rikun M. (Ukr) - Semenets O. (Ukr) 3:0 [ 1.61 | 2.20 ]
12:05Levadniy A. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 0:3 [ 1.40 | 2.75 ]
12:10Vasylchuk P. (Ukr) - Parhomenko V. (Ukr) 3:2
12:15Tkachenko A. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) 2:3 [ 2.10 | 1.66 ]
12:20Volynets O. (Ukr) - Oprysk M. (Ukr) 3:2 [ 2.20 | 1.61 ]
12:25Kalynevych O. (Ukr) - Guchok A. (Ukr) 0:3 [ 2.10 | 1.66 ]
12:30Pidleteichuk P. (Ukr) - Vorsuliak Y. (Ukr) 3:2 [ 1.57 | 2.25 ]
12:35Derevynskyi D. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 2:3 [ 1.44 | 2.62 ]
12:35Sandulenko U. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) 3:1 [ 1.40 | 2.75 ]
12:40Boiko S. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) 3:2 [ 1.36 | 3.00 ]
12:45Buriak B. (Ukr) - Borysov A. (Ukr) 2:3 [ 4.00 | 1.22 ]
12:50Belskyi O. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 1:3 [ 2.10 | 1.66 ]
12:55Panchenko B. (Rus) - Matviienko S. (Ukr) 1:3 [ 1.83 | 1.83 ]
13:00Krysak A. (Ukr) - Zdrobylko B. (Ukr) 1:3
13:05Ivasiv V. (Ukr) - Zenyuk A. (Ukr) 2:3 [ 3.75 | 1.25 ]
13:10Sandulenko U. (Ukr) - Semenets O. (Ukr) 2:3 [ 1.40 | 2.75 ]
13:10Zaychenko V. (Ukr) - Pokydko S. (Ukr) 1:3 [ 1.40 | 2.75 ]
13:15Pismennyi Y. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 2:3 [ 1.61 | 2.20 ]
13:20Zaika B. (Ukr) - Paukov V. (Ukr) 3:0 [ 2.10 | 1.66 ]
13:25Belskyi O. (Ukr) - Molochko A. (Ukr) 3:0
13:30Seluchenko O. (Ukr) - Matviienko S. (Ukr) 1:3
13:35Kalynevych O. (Ukr) - Zdrobylko B. (Ukr) 0:3
13:45Derevynskyi D. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) 3:1 [ 1.44 | 2.62 ]
13:45Petryshyn I. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) 0:3
13:45Rikun M. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) 3:2 [ 1.72 | 2.00 ]
13:50Levadniy A. (Ukr) - Boiko S. (Ukr) 3:0 [ 2.20 | 1.61 ]
13:55Vasylchuk P. (Ukr) - Buriak B. (Ukr) 3:1 [ 1.44 | 2.62 ]
14:00Gritsienko N. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 0:3
14:00Zenyuk A. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) 3:1
14:05Volynets O. (Ukr) - Oprysk M. (Ukr) 2:3
14:10Guchok A. (Ukr) - Sinickiu I. (Ukr) 1:3
14:20Kuznetsov I. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 1:3 [ 3.25 | 1.33 ]
14:20Sandulenko U. (Ukr) - Rikun M. (Ukr) 3:2 [ 1.57 | 2.25 ]
14:25Kovalchuk N. (Ukr) - Shcherbak D. (Ukr) 3:2 [ 1.61 | 2.20 ]
14:30Parhomenko V. (Ukr) - Paukov V. (Ukr) 0:3 [ 2.62 | 1.44 ]
14:35Mosuk N. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) 0:3
14:50Sidorak N. (Ukr) - Tkachuk O. (Ukr) 2:3 [ 2.10 | 1.66 ]
14:50Zharskiy V. (Ukr) - Maksimov S. (Blr) 3:1 [ 1.53 | 2.37 ]
14:55Zaychenko V. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 3:1 [ 1.36 | 3.00 ]
15:00Baranovskiy S. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) 3:0 [ 2.50 | 1.50 ]
15:05Borysov A. (Ukr) - Zaika B. (Ukr) 3:0 [ 1.83 | 1.83 ]
15:10Molochko O. (Ukr) - Bondarchuk A. (Ukr) 3:1 [ 1.36 | 3.00 ]
15:15Baystryuchenko D. (Ukr) - Zinov N. (Ukr) 1:3 [ 2.20 | 1.61 ]
15:20Berezynskyi S. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) 3:0 [ 1.50 | 2.50 ]
15:25Vakarash R. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) 3:1 [ 1.66 | 2.10 ]
15:30Pokydko S. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 3:2 [ 2.50 | 1.50 ]
15:45Scherinskiy A. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) 3:1 [ 1.53 | 2.37 ]
15:50Zazimko S. (Ukr) - Maksimov S. (Blr) 3:2 [ 1.57 | 2.25 ]
15:55Lugovskyi S. (Ukr) - Rybachuk R. (Ukr) 0:3 [ 1.57 | 2.25 ]
4. setTsolik P. (Ukr) - Tkachuk O. (Ukr) 1:2 [ 2.00 | 1.72 ]
3. setKubrak S. (Ukr) - Kuznetsov I. (Ukr) 0:2 [ 1.44 | 2.62 ]
16:20Mosuk N. (Ukr) - Molochko O. (Ukr) -:- [ 1.72 | 2.00 ]
16:25Zharskiy V. (Ukr) - Baystryuchenko D. (Ukr) -:- [ 2.20 | 1.61 ]
16:30Rybachuk R. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) -:- [ 1.61 | 2.20 ]
16:35Sidorak N. (Ukr) - Vakarash R. (Ukr) -:- [ 1.30 | 3.40 ]
16:55Scherinskiy A. (Ukr) - Bondarchuk A. (Ukr) -:- [ 1.20 | 4.33 ]
17:00Zazimko S. (Ukr) - Zinov N. (Ukr) -:- [ 2.50 | 1.50 ]
17:05Berezynskyi S. (Ukr) - Lugovskyi S. (Ukr) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
17:10Tsolik P. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) -:- [ 1.25 | 3.75 ]
17:20Tytyunnik O. (Ukr) - Ivanchatenko V. (Ukr) -:- [ 2.37 | 1.53 ]
17:25Komar V. (Ukr) - Zakladnyi M. (Ukr) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
17:30Molochko O. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) -:- [ 1.50 | 2.50 ]
17:35Baystryuchenko D. (Ukr) - Maksimov S. (Blr) -:- [ 1.53 | 2.37 ]
17:40Lugovskyi S. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) -:- [ 1.72 | 2.00 ]
17:45Vakarash R. (Ukr) - Tkachuk O. (Ukr) -:- [ 1.90 | 1.80 ]
17:55Tytyunnik O. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:- [ 2.10 | 1.66 ]
18:00Zakladnyi M. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) -:- [ 1.53 | 2.37 ]
18:05Scherinskiy A. (Ukr) - Molochko O. (Ukr) -:- [ 2.00 | 1.72 ]
18:10Zazimko S. (Ukr) - Baystryuchenko D. (Ukr) -:- [ 2.37 | 1.53 ]
18:15Berezynskyi S. (Ukr) - Rybachuk R. (Ukr) -:- [ 1.53 | 2.37 ]
18:20Tsolik P. (Ukr) - Vakarash R. (Ukr) -:- [ 1.72 | 2.00 ]
18:40Mosuk N. (Ukr) - Bondarchuk A. (Ukr) -:- [ 1.57 | 2.25 ]
18:45Zharskiy V. (Ukr) - Zinov N. (Ukr) -:- [ 1.61 | 2.20 ]
18:50Lugovskyi S. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) -:-
18:55Sidorak N. (Ukr) - Aksenin V. (Ukr) -:- [ 1.25 | 3.75 ]
19:05Ponomarenko S. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:- [ 2.10 | 1.66 ]
19:10Kovalev A. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
19:15Scherinskiy A. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) -:- [ 1.61 | 2.20 ]
19:20Zazimko S. (Ukr) - Zharskiy V. (Ukr) -:- [ 1.53 | 2.37 ]
19:25Rybachuk R. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) -:-
19:30Tsolik P. (Ukr) - Sidorak N. (Ukr) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
19:40Shkurupii O. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:- [ 1.50 | 2.50 ]
19:45Ponomarenko S. (Ukr) - Kovalev A. (Ukr) -:-
19:50Bondarchuk A. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) -:- [ 2.37 | 1.53 ]
19:55Zinov N. (Ukr) - Maksimov S. (Blr) -:- [ 1.72 | 2.00 ]
20:00Berezynskyi S. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) -:-
20:05Aksenin V. (Ukr) - Tkachuk O. (Ukr) -:- [ 3.40 | 1.30 ]
20:15Shkurupii O. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:- [ 1.44 | 2.62 ]
20:20Kovalev A. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:-
20:35Lugovskyi S. (Ukr) - Rybachuk R. (Ukr) -:-
21:10Rybachuk R. (Ukr) - Semeniuk I. (Ukr) -:-
21:45Lugovskyi S. (Ukr) - Berezynskyi S. (Ukr) -:-
22:35Skachenko S. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) -:-
22:45Kuharchuk A. (Ukr) - Tovkach M. (Ukr) -:-
23:05Vakulin A. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
23:15Vasylchuk R. (Ukr) - Medvedev A. (Ukr) -:-
23:35Simonchuk D. (Ukr) - Vovk V. (Ukr) -:-
23:45Stelmashchuk S. (Ukr) - Tovkach M. (Ukr) -:-
00:05Skachenko S. (Ukr) - Vakulin A. (Ukr) -:-
00:15Kuharchuk A. (Ukr) - Vasylchuk R. (Ukr) -:-
00:35Simonchuk D. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
00:45Stelmashchuk S. (Ukr) - Medvedev A. (Ukr) -:- [ 1.53 | 2.37 ]

OTHERS - MUŠKARCI: Win Cup (Ukrajina)

23:05Rybakov Y. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 1:3
23:20Maleev Y. (Ukr) - Chilikin A. (Ukr) 1:3
23:40Lukander D. (Ukr) - Zharko I. (Ukr) 3:2
23:55Kovalenko O. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 3:0
00:15Zharko I. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 2:3
00:30Krol Y. (Ukr) - Maleev Y. (Ukr) 3:0
00:50Lukander D. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 3:2
01:05Kovalenko O. (Ukr) - Chilikin A. (Ukr) 3:2
01:25Lukander D. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 2:3
01:40Kovalenko O. (Ukr) - Maleev Y. (Ukr) 3:2
02:00Zharko I. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) 1:3
02:15Krol Y. (Ukr) - Chilikin A. (Ukr) 3:2
02:35Boychuk V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 3:1
02:50Chilikin A. (Ukr) - Maleev Y. (Ukr) 3:2
03:10Zharko I. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) 0:3
03:25Krol Y. (Ukr) - Kovalenko O. (Ukr) 3:1
07:00Korobeynik S. (Ukr) - Sorokin V. (Ukr) 3:2
07:30Grushko V. (Ukr) - Chukanov M. (Ukr) 3:1
07:30Kievskiy Y. (Ukr) - Rafikov R. (Ukr) 3:0
07:30Kuzminich A. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) 0:3
07:45Morgun G. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) 1:3
08:00Korobeynik S. (Ukr) - Chukanov M. (Ukr) 3:2
08:00Reva A. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) 2:3
08:00Sytnik A. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 1:3
08:15Metla O. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) 3:0
08:30Babenko P. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) 2:3
08:30Kievskiy Y. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) 3:1
08:30Kuzminich A. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 3:2
08:40Grushko V. (Ukr) - Sorokin V. (Ukr) 3:0
08:45Morgun G. (Ukr) - Averyanov A. (Ukr) 0:3
09:00Korobeynik S. (Ukr) - Grushko V. (Ukr) 3:1
09:00Naplekov A. (Rus) - Nemchenko D. (Ukr) 3:0
09:00Reva A. (Ukr) - Rafikov R. (Ukr) 3:2
09:00Sytnik A. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) 3:1
09:15Metla O. (Ukr) - Averyanov A. (Ukr) 2:3
09:30Babenko P. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 3:2
09:30Chukanov M. (Ukr) - Sorokin V. (Ukr) 3:2
09:30Kievskiy Y. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 3:1
09:30Kuzminich A. (Ukr) - Sytnik A. (Ukr) 3:1
09:45Morgun G. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 2:3
10:00Kushko D. (Ukr) - Rafikov R. (Ukr) 0:3
10:00Naplekov A. (Rus) - Kovrikov A. (Ukr) 3:2
10:00Ptitsyn D. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) 1:3
10:00Sorokin V. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 3:2
10:15Averyanov A. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) 1:3
10:30Babenko P. (Ukr) - Naplekov A. (Rus) 3:2
10:30Chukanov M. (Ukr) - Grushko V. (Ukr) 0:3
10:30Rafikov R. (Ukr) - Kievskiy Y. (Ukr) 0:3
10:30Reznichenko D. (Ukr) - Kuzminich A. (Ukr) 3:2
10:45Smetenko V. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) 3:1
11:00Chukanov M. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 2:3
11:00Kushko D. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 3:1
11:00Nemchenko D. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) 0:3
11:00Ptitsyn D. (Ukr) - Sytnik A. (Ukr) 1:3
11:15Averyanov A. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 2:3
11:30Kovrikov A. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) 3:1
11:30Kushko D. (Ukr) - Kievskiy Y. (Ukr) 1:3
11:30Ptitsyn D. (Ukr) - Kuzminich A. (Ukr) 2:3
11:40Grushko V. (Ukr) - Korobeynik S. (Ukr) 3:1
11:45Averyanov A. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) 0:3
12:00Nemchenko D. (Ukr) - Naplekov A. (Rus) 1:3
12:00Rafikov R. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 2:3
12:00Sorokin V. (Ukr) - Grushko V. (Ukr) 0:3
12:00Sytnik A. (Ukr) - Kuzminich A. (Ukr) 3:1
12:15Smetenko V. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 1:3
12:30Nemchenko D. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) 3:0
12:30Reva A. (Ukr) - Kievskiy Y. (Ukr) 3:0
12:30Reznichenko D. (Ukr) - Sytnik A. (Ukr) 0:3
12:30Sorokin V. (Ukr) - Chukanov M. (Ukr) 3:0
12:45Metla O. (Ukr) - Morgun G. (Ukr) 2:3
13:00Kovrikov A. (Ukr) - Naplekov A. (Rus) 3:1
13:00Rafikov R. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) 2:3
13:00Reznichenko D. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 3:1
13:15Smetenko V. (Ukr) - Averyanov A. (Ukr) 0:3
13:30Borodachev O. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) 1:3
13:30Naplekov A. (Rus) - Babenko P. (Ukr) 1:3
13:30Rubtsov E. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) 3:0
13:45Krokhmal V. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 2:3
13:45Lazebny R. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) 3:1
14:00Andreev O. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 3:0
14:00Kovrikov A. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) 3:1
14:00Oleksenko B. (Ukr) - Naida O. (Ukr) 0:3
14:00Stepanov D. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 3:0
14:15Kolesnik P. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 0:3
14:15Shamray A. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) 1:3
14:30Naida O. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) 1:3
14:30Pasternak V. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) 2:3
14:30Solovey V. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) 0:3
14:45Gulevskiy R. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) 0:3
14:45Khorolsky V. (Rus) - Kolesnik P. (Ukr) 3:0
15:00Andreev O. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) 3:0
15:00Presnyakov M. (Ukr) - Oleksenko B. (Ukr) 3:0
15:00Stepanov D. (Ukr) - Borodachev O. (Ukr) 3:0
15:15Kalenik S. (Ukr) - Shamray A. (Ukr) 3:0
15:15Lazebny R. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) 3:2
15:30Borodachev O. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) 1:3
15:30Oleksenko B. (Ukr) - Stepanov D. (Ukr) 3:1
15:30Pasternak V. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 2:3
15:45Krokhmal V. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) 0:3
15:45Shamray A. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) 0:3
4. setAndreev O. (Ukr) - Pasternak V. (Ukr) 1:2
4. setButkov M. (Ukr) - Naida O. (Ukr) 1:2
16:00Rubtsov E. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) 3:0
2. setKolesnik P. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 0:1
2. setRodin A. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) 0:1
16:30Gedz V. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
16:30Presnyakov M. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) -:-
16:30Solovey V. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
16:45Gulevskiy R. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
16:45Kalenik S. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
17:00Borodachev O. (Ukr) - Oleksenko B. (Ukr) -:-
17:00Reva A. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) -:-
17:00Stepanov D. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
17:15Krokhmal V. (Ukr) - Shamray A. (Ukr) -:-
17:15Lazebny R. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
17:30Gedz V. (Ukr) - Pasternak V. (Ukr) -:-
17:30Presnyakov M. (Ukr) - Stepanov D. (Ukr) -:-
17:30Rubtsov E. (Ukr) - Borodachev O. (Ukr) -:-
17:45Kolesnik P. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
17:45Shamray A. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) -:-
18:00Butkov M. (Ukr) - Stepanov D. (Ukr) -:-
18:00Gedz V. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) -:-
18:00Naida O. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) -:-
18:15Khorolsky V. (Rus) - Kalenik S. (Ukr) -:-
18:15Rodin A. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
18:30Reva A. (Ukr) - Pasternak V. (Ukr) -:-
18:30Solovey V. (Ukr) - Presnyakov M. (Ukr) -:-
18:30Stepanov D. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
18:45Gulevskiy R. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
18:45Lazebny R. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
19:00Borodachev O. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) -:-
19:00Oleksenko B. (Ukr) - Rubtsov E. (Ukr) -:-
19:00Pasternak V. (Ukr) - Andreev O. (Ukr) -:-
19:15Krokhmal V. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
19:15Shamray A. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
19:30Butkov M. (Ukr) - Oleksenko B. (Ukr) -:-
19:30Reva A. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
19:30Rubtsov E. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) -:-
19:45Kolesnik P. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) -:-
19:45Rodin A. (Ukr) - Shamray A. (Ukr) -:-
20:00Naida O. (Ukr) - Borodachev O. (Ukr) -:-
20:00Oleksenko B. (Ukr) - Solovey V. (Ukr) -:-
20:15Kalenik S. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
20:15Khorolsky V. (Rus) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
20:45Gimadeev R. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
21:00Grishchenko A. (Ukr) - Panasenko V. (Ukr) -:-
21:20Mashtakov A. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) -:-
21:35Kryvorotko Y. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
21:55Gimadeev R. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) -:-
22:10Grishchenko A. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
22:30Mashtakov A. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
22:45Kryvorotko Y. (Ukr) - Panasenko V. (Ukr) -:-
23:05Gimadeev R. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
23:20Grishchenko A. (Ukr) - Kryvorotko Y. (Ukr) -:-
23:40Yunusov E. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
23:55Kuzo L. (Ukr) - Panasenko V. (Ukr) -:-
00:15Goloveshkin A. (Ukr) - Gimadeev R. (Ukr) -:-
00:30Panasenko V. (Ukr) - Grishchenko A. (Ukr) -:-
00:50Yunusov E. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-

OTHERS - ŽENE: Liga Pro (Rusija)

15:00Prokhorova Y. (Rus) - Vorobeva O. (Rus) 0:3 [ 2.75 | 1.40 ]
15:25Sabitova V. (Rus) - Kulikova O. (Rus) 3:1 [ 1.83 | 1.83 ]
5. setVorobeva O. (Rus) - Sabitova V. (Rus) 2:2 [ 1.72 | 2.00 ]
16:25Kulikova O. (Rus) - Prokhorova Y. (Rus) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
16:45Prokhorova Y. (Rus) - Sabitova V. (Rus) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
17:15Vorobeva O. (Rus) - Kulikova O. (Rus) -:- [ 1.66 | 2.10 ]

OTHERS - ŽENE: Setka Cup (Ukrajina)

07:00Yugan T. (Ukr) - Kozak A. (Ukr) 3:1 [ 1.28 | 3.50 ]
07:15Faflei R. (Ukr) - Dubrova A. (Ukr) 1:3 [ 1.66 | 2.10 ]
07:30Ivakhiv V. (Ukr) - Kosmina N. (Ukr) 3:1 [ 1.28 | 3.50 ]
07:45Babushkina S. (Ukr) - Nerush P. (Ukr) 3:0 [ 1.61 | 2.20 ]
08:00Harmash N. (Ukr) - Trigub J. (Ukr) 2:3 [ 2.50 | 1.50 ]
08:15Kovtun N. (Ukr) - Kolosovska O. (Ukr) 0:3 [ 1.83 | 1.83 ]
08:30Yugan T. (Ukr) - Kosmina N. (Ukr) 3:1 [ 1.25 | 3.75 ]
08:45Faflei R. (Ukr) - Nerush P. (Ukr) 3:1 [ 1.50 | 2.50 ]
09:00Trigub J. (Ukr) - Kozak A. (Ukr) 2:3 [ 1.50 | 2.50 ]
09:15Kolosovska O. (Ukr) - Dubrova A. (Ukr) 0:3 [ 1.90 | 1.80 ]
09:30Ivakhiv V. (Ukr) - Harmash N. (Ukr) 0:3 [ 1.50 | 2.50 ]
09:45Babushkina S. (Ukr) - Kovtun N. (Ukr) 3:0 [ 1.44 | 2.62 ]
10:00Yugan T. (Ukr) - Trigub J. (Ukr) 1:3 [ 2.25 | 1.57 ]
10:15Faflei R. (Ukr) - Kolosovska O. (Ukr) 3:1 [ 1.66 | 2.10 ]
10:30Harmash N. (Ukr) - Kosmina N. (Ukr) 3:1 [ 1.36 | 3.00 ]
10:45Kovtun N. (Ukr) - Nerush P. (Ukr) 2:3 [ 1.57 | 2.25 ]
11:00Ivakhiv V. (Ukr) - Kozak A. (Ukr) 2:3 [ 1.66 | 2.10 ]
11:15Babushkina S. (Ukr) - Dubrova A. (Ukr) 1:3 [ 2.62 | 1.44 ]
11:30Yugan T. (Ukr) - Harmash N. (Ukr) 3:0 [ 1.11 | 6.00 ]
11:45Faflei R. (Ukr) - Kovtun N. (Ukr) 3:1 [ 1.50 | 2.50 ]
12:00Ivakhiv V. (Ukr) - Trigub J. (Ukr) 3:1 [ 3.00 | 1.36 ]
12:15Babushkina S. (Ukr) - Kolosovska O. (Ukr) 3:1 [ 2.10 | 1.66 ]
12:30Kosmina N. (Ukr) - Kozak A. (Ukr) 1:3 [ 2.25 | 1.57 ]
12:45Nerush P. (Ukr) - Dubrova A. (Ukr) 0:3 [ 5.00 | 1.14 ]
13:00Yugan T. (Ukr) - Ivakhiv V. (Ukr) 3:0 [ 1.66 | 2.10 ]
13:15Faflei R. (Ukr) - Babushkina S. (Ukr) 1:3 [ 2.25 | 1.57 ]
13:30Harmash N. (Ukr) - Kozak A. (Ukr) 1:3 [ 1.44 | 2.62 ]
13:45Kovtun N. (Ukr) - Dubrova A. (Ukr) 0:3 [ 4.50 | 1.16 ]
14:00Trigub J. (Ukr) - Kosmina N. (Ukr) 3:0 [ 1.16 | 4.50 ]
14:15Kolosovska O. (Ukr) - Nerush P. (Ukr) 3:2 [ 1.16 | 4.50 ]
14:40Novosad A. (Ukr) - Farladanska G. (Ukr) 1:3 [ 2.25 | 1.57 ]
15:10Mydvetska A. (Ukr) - Stepanovska V. (Ukr) 1:3 [ 3.75 | 1.25 ]
15:40Hud V. (Ukr) - Farladanska G. (Ukr) 1:3 [ 1.30 | 3.40 ]
2. setNovosad A. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) 0:1 [ 1.72 | 2.00 ]
16:40Hud V. (Ukr) - Stepanovska V. (Ukr) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
17:10Mydvetska A. (Ukr) - Farladanska G. (Ukr) -:- [ 4.33 | 1.20 ]
17:40Novosad A. (Ukr) - Stepanovska V. (Ukr) -:- [ 3.25 | 1.33 ]
18:10Hud V. (Ukr) - Mydvetska A. (Ukr) -:- [ 1.20 | 4.33 ]
18:40Stepanovska V. (Ukr) - Farladanska G. (Ukr) -:- [ 1.83 | 1.83 ]
19:10Hud V. (Ukr) - Novosad A. (Ukr) -:- [ 1.36 | 3.00 ]

OTHERS - ŽENE: Win Cup (Ukrajina)

07:00Helshtein A. (Ukr) - Agalakova I. (Ukr) 3:1
07:30Helshtein A. (Ukr) - Havel A. (Ukr) 3:1
08:00Slashova M. (Ukr) - Havel A. (Ukr) 0:3
08:30Slashova M. (Ukr) - Agalakova I. (Ukr) 1:3
09:00Havel A. (Ukr) - Agalakova I. (Ukr) 0:3
09:30Slashova M. (Ukr) - Helshtein A. (Ukr) 0:3
10:00Agalakova I. (Ukr) - Slashova M. (Ukr) 3:0
10:30Havel A. (Ukr) - Helshtein A. (Ukr) 3:0
11:00Havel A. (Ukr) - Slashova M. (Ukr) 3:0
11:30Agalakova I. (Ukr) - Helshtein A. (Ukr) 0:3
12:00Helshtein A. (Ukr) - Slashova M. (Ukr) 3:0
12:30Agalakova I. (Ukr) - Havel A. (Ukr) 3:2
14:45Emelyanenko Y. (Ukr) - Gubskaya E. (Ukr) 3:0
15:15Litovchenko M. (Ukr) - But N. (Ukr) 1:3
15:45Emelyanenko Y. (Ukr) - But N. (Ukr) 2:3
2. setLitovchenko M. (Ukr) - Gubskaya E. (Ukr) 0:1
16:45Emelyanenko Y. (Ukr) - Litovchenko M. (Ukr) -:-
17:15But N. (Ukr) - Gubskaya E. (Ukr) -:-
17:45Gubskaya E. (Ukr) - Emelyanenko Y. (Ukr) -:-
18:15But N. (Ukr) - Litovchenko M. (Ukr) -:-
18:45But N. (Ukr) - Emelyanenko Y. (Ukr) -:-
19:15Gubskaya E. (Ukr) - Litovchenko M. (Ukr) -:-
19:45Litovchenko M. (Ukr) - Emelyanenko Y. (Ukr) -:-
20:15Gubskaya E. (Ukr) - But N. (Ukr) -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - stolni tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.