REFRESH

Tenis » Danas » Sve utakmice

ATP - SINGL: Australian Open (Australija), tvrda podloga

3. setTsitsipas S. (Gre) - Đoković N. (Srb) 0:2 (3:6,6:7,5:6)

WTA - SINGL: Hua Hin (Tajland) - Kvalifikacije, tvrda podloga

06:05Sharma A. (Aus) - Perez E. (Aus) 2:0
06:05Zuger J. (Sui) - Plipuech P. (Tha) 2:0
07:35Oz I. (Tur) - Liang E. S. (Tpe) 0:2
08:20Eala A. (Phl) - Dmitruk K. (Blr) 2:0
09:50Kato M. (Jpn) - Makarova E. (Rus) 0:2
09:50Stevanovic N. (Srb) - Savinykh V. (Rus) 0:2

WTA - SINGL: Lyon (Francuska) - Kvalifikacije, tvrda podloga (dvorana)

2. setMasarova R. (Esp) - Juvan K. (Slo) 1:0 (6:4,3:5)
1. setKonjuh A. (Cro) - Waltert S. (Sui) 0:0 (4:1)
13:15Noskova L. (Cze) - Kuzmova V. (Svk) -:-
14:00Andreeva E. (Rus) - Parry D. (Fra) -:-
14:45Bassols M. (Esp) - Errani S. (Ita) -:-
15:30Swan K. (Gbr) - Danilovic O. (Srb) -:-

WTA - PAROVI: Australian Open (Australija), tvrda podloga

05:15Krejcikova B./Siniakova K. - Aoyama S./Shibahara E. 2:0

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Burnie (Australija) - Kvalifikacije, tvrda podloga

01:10Bayldon B. (Aus) - Camus C. (Aus) 1:2
01:10Harper M. (Aus) - Papac T. E. (Aus) 1:2
01:10Takahashi Y. (Jpn) - Woerndle M. (Aus) 2:0
02:40Puttergill L. (Aus) - Okamura I. (Jpn) 0:2
02:55OtkazanoTaylor A. (Aus) - Okamura I. (Jpn) -:-
03:30Taylor J. (Aus) - Walkin B. (Aus) 0:2
03:45Winter E. (Aus) - Ryan Ziegann S. (Aus) 2:0
04:20Searant R. (Aus) - Pham D. (Aus) 0:2
05:00Braithwaite T. (Aus) - Romios M. C. (Aus) 1:2
05:00Sumizawa D. (Jpn) - Talic Z. (Aus) 2:0
05:15Puttergill C. (Aus) - Delaney Je. (Aus) 2:0
06:10Mott B. (Aus) - Gaal C. (Aus) WO -:-
06:35Mehrotra A. (Aus) - Delaney Ja. (Aus) 0:2
00:00Papac T. E. (Aus) - Camus C. (Aus) -:-
00:00Takahashi Y. (Jpn) - Okamura I. (Jpn) -:-
00:00Winter E. (Aus) - Walkin B. (Aus) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Cleveland (SAD) - Kvalifikacije, tvrda podloga (dvorana)

16:00Angele J. F. (Fra) - King E. (Usa) -:-
16:00Claverie L. (Ita) - Smith R. (Usa) -:-
17:30Brymer G. (Usa) - Kodat T. A. (Usa) -:-
17:30Cozbinov A. (Mda) - Klahn B. (Usa) -:-
19:00Lapadat J. (Can) - Blumberg W. (Usa) -:-
19:00Mostardi N. (Usa) - Harrison R. (Usa) -:-
20:30Hopper J. (Gbr) - Pecotic M. (Cro) -:-
20:30Young D. (Usa) - Kwiatkowski T. S. (Usa) -:-
22:00Brumm J. (Usa) - Draxl L. (Can) -:-
22:00Mayo A. (Usa) - Sigouin B. (Can) -:-
23:30Baadi T. (Can) - Boitan G. A. (Rou) -:-
23:30Perez A. (Usa) - Sheehy J. (Usa) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Concepcion (Čile), zemlja

16:00Coria F. (Arg) - Skatov T. (Kaz) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Koblenz (Njemačka) - Kvalifikacije, tvrda podloga (dvorana)

10:05Wehnelt K. (Ger) PREDANO - Gerasimov E. (Blr) 0:1
3. setBachinger M. (Ger) - Oradini G. (Ita) 1:1 (5:7,7:6,3:5)
11:30OtkazanoOnclin G. (Bel) - Jahn J. (Ger) -:-
2. setMora M. (Fra) - Jahn J. (Ger) 0:1 (1:6,0:3)
13:00Blanch U. (Usa) - Rosenkranz M. (Ger) -:-
13:00Vatutin A. (Rus) - Jorda Sanchis D. (Esp) -:-
14:30Haerteis J. (Ger) - Arnaboldi A. (Ita) -:-
14:30Zhukayev B. (Kaz) - Broska F. (Ger) -:-
16:00Kachmazov A. (Rus) - Lamasine T. (Fra) -:-
16:00Yevseyev D. (Kaz) - Gentzsch T. (Ger) -:-
17:30Florig P. (Ger) - Sachko V. (Ukr) -:-
17:30Setkic A. (Bih) - Hoang A. (Fra) -:-
19:00Martineau M. (Fra) - De Schepper K. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Ottignies-Louvain-la-Neuve (Belgija), tvrda podloga (dvorana)

16:00Goffin D. (Bel) - Ymer M. (Swe) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Quimper (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

15:00Fils A. (Fra) - Barrere G. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Tenerife 2 (Španjolska) - Kvalifikacije, tvrda podloga

2. setGiustino L. (Ita) - Fonio G. (Ita) 1:0 (6:3,2:3)
2. setSanchez Izquierdo N. (Esp) - Lopez San Martin A. (Esp) 0:1 (5:7,1:1)
2. setWeis A. (Ita) - Moroni M. (Ita) 0:1 (3:6,3:4)
12:45Palan D. (Cze) - Travaglia S. (Ita) -:-
13:00Gigante M. (Ita) - Garcia M. (Esp) -:-
13:00Merida Aguilar D. (Esp) - Moro Canas A. (Esp) -:-
14:15Yunchaokete B. (Chn) - Rousseau H. (Hai) -:-
14:30Diez S. (Can) - Damas M. (Esp) -:-
14:30Giunta M. (Ita) - Mochizuki S. (Jpn) -:-
15:45Cox D. (Gbr) - Tabur C. (Fra) -:-
16:00Alcala Gurri M. (Esp) - Royer V. (Fra) -:-
16:00Geerts M. (Bel) - Harrison C. (Usa) -:-

CHALLENGER ŽENE - SINGL: Cali (Kolumbija) - Kvalifikacije, zemlja

17:00Alves C. (Bra) - Seibold E. (Ger) -:-
17:00Brace C. (Can) - Colmegna M. (Ita) -:-
18:30Gleason Q. (Usa) - Anshba A. (Rus) -:-
18:30Monroy Y. (Col) - Partaud M. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Ottignies-Louvain-la-Neuve (Belgija), tvrda podloga (dvorana)

13:30Arneodo R./Weissborn S. - Jebavy R./Pavlasek A. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Quimper (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

12:35Doumbia S./Reboul F. - Chandrasekar A./Kadhe A. -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Antalya 3 (Turska), zemlja

08:30Madarasz G. (Hun) - Barrena A. (Arg) 0:2

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Cairo (Egipat), zemlja

09:30Madaras N. (Swe) - Vidal Azorin J. F. (Esp) 2:1

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Edmond, OK (SAD), tvrda podloga (dvorana)

19:00Renard L. (Swe) - Michelsen A. (Usa) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15+H Bagnoles de l'Orne (Francuska), zemlja (dvorana)

15:00Catarina L. (Mon) - Cuenin S. (Fra) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Jakarta 2 (Indonezija), tvrda podloga

03:30Ionel N. D. (Rou) - Rawat S. (Ind) 2:1

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Monastir 4 (Tunis), tvrda podloga

10:00Ivanovski K. (Mkd) - Echargui M. (Tun) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Al Zahra (Kuvajt), tvrda podloga

15:00Sultanov K. (Uzb) - Gunneswaran P. (Ind) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Manacor 2 (Španjolska), tvrda podloga

1. setRincon D. (Esp) - Shelbayh A. (Jor) 0:0 (2:3)

ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Nussloch (Njemačka), tvrda podloga (dvorana)

14:00Masur D. (Ger) - Martineau M. (Fra) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Sunderland (Ujedinjeno Kraljevstvo), tvrda podloga (dvorana)

10:00Matusevich A. (Gbr) - Chidekh C. (Fra) WO -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Wesley Chapel, FL (SAD), tvrda podloga

16:00Langmo C. (Usa) - Ponwith N. (Usa) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W15 Antalya 3 (Turska), zemlja

08:30Lodikova D. (Rus) - Soboleva A. (Ukr) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W25 Monastir 2 (Tunis), tvrda podloga

10:00Radivojevic L. (Srb) - Hosogi S. (Jpn) 2:0

ITF ŽENE - SINGL: W25 Orlando, FL (SAD), tvrda podloga

17:00Stearns P. (Usa) - Montgomery R. (Usa) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W60 Andrezieux-Boutheon (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

14:30Dodin O. (Fra) - Albie A. (Fra) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W60 Sunderland (Ujedinjeno Kraljevstvo), tvrda podloga (dvorana)

11:05Barthel M. (Ger) - Minnen G. (Bel) 1:2

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.