REFRESH

Tenis » Danas » Sve utakmice

oglasi

ATP - SINGL: Barcelona (Španjolska), zemlja

11:00Chung H. (Kor) - Kohlschreiber P. (Ger) -:-
11:00Goffin D. (Bel) - Basilashvili N. (Geo) -:-
11:00Montanes A. (Esp) - Lopez F. (Esp) -:-
12:30Khachanov K. (Rus) - Cuevas P. (Uru) -:-
12:30Murray A. (Gbr) - Tomic B. (Aus) -:-
14:00Dutra Da Silva R. (Bra) - Nadal R. (Esp) -:-
14:00Ramos A. (Esp) - Ruud C. (Nor) -:-
15:00Sousa J. (Por) - Zeballos H. (Arg) -:-
15:30Struff J-L. (Ger) - Bautista R. (Esp) -:-

ATP - SINGL: Budapest (Mađarska), zemlja

12:00Haase R. (Ned) - Bedene A. (Gbr) -:-
12:00Troicki V. (Srb) - Djere L. (Srb) -:-
13:30Dzumhur D. (Bih) - Karlovic I. (Cro) -:-
15:00Fucsovics M. (Hun) - Verdasco F. (Esp) -:-

WTA - SINGL: Istanbul (Turska), zemlja

10:00Kulichkova E. (Rus) - Aksu A. (Tur) -:-
10:00Mertens E. (Bel) - Kozlova Kat. (Ukr) -:-
11:30Cadantu A. (Rou) - Hibino N. (Jpn) -:-
11:30Perrin C. (Sui) - Babos T. (Hun) -:-
13:00Flipkens K. (Bel) - Begu I. (Rou) -:-
14:00Kalinskaya A. (Rus) - Yastremska D. (Ukr) -:-
14:30Sakkari M. (Gre) - Cirstea S. (Rou) -:-
16:00Buyukakcay C. (Tur) - Zanevska M. (Bel) -:-
18:00Svitolina E. (Ukr) - Kamenskaya V. (Rus) -:-

WTA - SINGL: Stuttgart (Njemačka), zemlja (dvorana)

12:00Suarez Navarro C. (Esp) - Korpatsch T. (Ger) -:-
12:00Vesnina E. (Rus) - Kasatkina D. (Rus) -:-
13:30Konta J. (Gbr) - Osaka N. (Jpn) -:-
15:00Mladenovic K. (Fra) - Lucic-Baroni M. (Cro) -:-
15:00Strycova B.. (Cze) - Halep S. (Rou) -:-
16:30Vandeweghe C. (Usa) - Ostapenko J. (Lat) -:-
18:30Sharapova M. (Rus) - Vinci R. (Ita) -:-
20:00Muguruza B. G. (Esp) - Kontaveit A. (Est) -:-

ATP - PAROVI: Barcelona (Španjolska), zemlja

12:30Matkowski M./Nestor D. - Martin F./Roger-Vasselin E. -:-
15:30Lopez F./Lopez M. - Kubot L./Zverev M. -:-
16:30Goffin D./Herbert P.H. - Dodig I./Granollers-Pujol M. -:-

ATP - PAROVI: Budapest (Mađarska), zemlja

13:30Coric B./Darcis S. - Groth S./Lindstedt R. -:-
15:00Pouille L./Simon G. - Haase R./Inglot D. -:-
16:30Balazs A./Borsos G. - Baker B./Mektic N. -:-
16:30Harrison R./Venus M. - Huey T. C./Mirnyi M. -:-

WTA - PAROVI: Istanbul (Turska), zemlja

12:00Dzalamidze N./Kudermetova V. - Omae A./Voracova R. -:-
13:30Hsieh S-W./Soylu I. - Jakupovic D./Kichenok N. -:-
16:00Kalinskaya A./Marozava L. - Bouchard E./Flipkens K. -:-

WTA - PAROVI: Stuttgart (Njemačka), zemlja (dvorana)

13:30Spears A./Srebotnik K. - Rodina E./Sevastova A. -:-
21:30Olaru I.R./Savchuk O. - Kichenok L./Tsurenko L. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: An-Ning (Kina), zemlja

04:10Thompson J. (Aus) - Fabbiano T. (Ita) 2:0
04:15Kavcic B. (Slo) - Tepavac M. (Srb) 2:0
06:25Jung J. (Tpe) - Tipsarevic J. (Srb) 0:2
09:00Bai Y. (Chn) - Halys Q. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Francavilla (Italija), zemlja

11:00Sonego L. (Ita) - Eysseric J. (Fra) -:-
11:30Mesaros K. (Cro) - Sousa P. (Por) -:-
12:30Napolitano S. (Ita) - Travaglia S. (Ita) -:-
13:00PrekinutoTsitsipas S. (Gre) - Giannessi A. (Ita) 0:1
14:00Donati M. (Ita) - Giustino L. (Ita) -:-
15:30Safranek V. (Cze) - Bublik A. (Kaz) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Tallahassee (SAD), zemlja

01:45Kozlov S. (Usa) - Coria F. (Arg) 2:1
17:00Koepfer D. (Ger) - Klahn B. (Usa) -:-
17:00Mayer L. (Arg) - Rola B. (Slo) -:-
18:30Andreozzi G. (Arg) - Millot V. (Fra) -:-
18:30McGee J. (Irl) - Ramanathan R. (Ind) -:-
18:30Novikov D. (Usa) - Smith J-P. (Aus) -:-
20:00Harrison C. (Usa) - Arnaboldi A. (Ita) -:-
20:00Kozlov S. (Usa) - Melzer J. (Aut) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: An-Ning (Kina), zemlja

2. setBury A./Molchanov D. - Martin A./Nedovyesov A. 0:1 (5:7,2:5)
2. setWang R./Wang R. - Begemann A./Whittington A. 1:0 (6:4,1:4)
08:00Marcan D./Weissborn T-S. - Cai W./Zhang Z. -:-
08:30De Waard S./Kavcic B. - Fabbiano T./Vanni L. -:-
08:30Cerretani J./Oswald P. - Jung J./Yi C. H. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Francavilla (Italija), zemlja

12:00Behar A./Neis F. - Motti A./Pel D. -:-
13:30Krajinovic F./Zekic M. - Junaid R./Krawietz K. -:-
14:00Gille S./Vliegen J. - Knowle J./Zelenay I. -:-
15:00Duran G./Erlich J. - Draganja M./Draganja T. -:-
15:30Napolitano S./Tsitsipas S. - Cecchinato M./Donati M. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Tallahassee (SAD), zemlja

00:15Bambridge L./Krueger M. - King E./Lock B. 2:1
18:00OtkazanoMelzer J./Millot V. - King D./Klahn B. -:-
20:00Escobar G./Quiroz R. - King D./Klahn B. -:-
21:30Chaplin J./Sandgren T. - Reid M./Smith J-P. -:-
23:00Polansky P./Skupski N. - Kozlov S./Novikov D. -:-
00:00Lipsky S./Paes L. - Shane R./Spencer W. -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: Majadahonda (Španjolska), zemlja

10:30Harris B. (Gbr) - Kubler J. (Aus) -:-
10:30Marti J. (Esp) - Zapata Miralles B. (Esp) -:-
15:00Brancaccio R. (Ita) - De Krom M. (Ned) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: Santa Margherita Di Pula 6 (Italija), zemlja

11:00Diarra G. (Aut) - Frigerio L. (Ita) -:-
11:00Gil F. (Por) - Bortolotti M. (Ita) -:-
11:00Panfil G. (Pol) - Lindell Ch. (Swe) -:-
11:00Trusendi W. (Ita) - Luncanu P-A. (Rou) -:-
12:30Basso A. (Ita) - Harris G. (Rsa) -:-
12:30Galovic V. (Cro) - De Loore J. (Bel) -:-
12:30Linzer M. (Aut) - Balzerani R. (Ita) -:-
12:30Muller A. (Fra) - Summaria C. (Ita) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: Vero Beach (SAD), zemlja

18:00Cagnina J. (Bel) - Ross G. (Usa) -:-
18:00Hemery C. (Fra) - Crawford O. (Usa) -:-
18:00Surreaux A. (Fra) - Trombetta T. (Usa) -:-
19:00Rodriguez R. (Ven) - Uchida K. (Jpn) -:-
19:30Lin W. (Usa) - Mantilla F. (Col) -:-
19:30Rotsaert A. (Usa) - Riffice S. (Usa) -:-
19:30Torre E. A. (Arg) - Olivieri G. A. (Arg) -:-
21:00Kirkov V. (Usa) - McNally J. (Usa) -:-
21:00Lipka D. (Pol) - Mena F. (Arg) -:-
21:00Smith R. (Usa) - Krainik P. (Can) -:-

ITF ŽENE - SINGL: An-Ning (Kina), zemlja

04:10Kato M. (Jpn) - Gao X. (Chn) 0:2
04:10Yang Z. (Chn) - Nara K. (Jpn) 2:1
05:10Cako J. (Usa) - Grammatikopoulou V. (Gre) 1:2
05:55Han X.Y. (Chn) - Moore J. (Aus) 2:0
05:55Xun F. Y. (Chn) - Diyas Z. (Kaz) 0:2
1. setPlipuech P. (Tha) - Fett J. (Cro) 0:0 (1:4)
08:00Gai A. (Chn) - Rodionova Ar. (Aus) -:-
08:40Hozumi E. (Jpn) - Zheng S. (Chn) -:-

ITF ŽENE - SINGL: Charlottesville (SAD), zemlja

16:00Anderson R. (Usa) - Zarazua R. (Mex) -:-
16:00Brengle M. (Usa) - Jaksic J. (Srb) -:-
16:00Halbauer E. (Usa) - Haas B. (Aut) -:-
16:00Kalinina A. (Ukr) - Albanese L. (Usa) -:-
17:30Collins D. R. (Usa) - Elbaba J. (Usa) -:-
17:30Loeb J. (Usa) - Boeykens E. (Bel) -:-
17:30Wozniak A. (Can) - Liu C. (Usa) -:-
17:30Zhao C. (Can) - Stollar F. (Hun) -:-
19:00Ianchuk E. (Ukr) - Karatantcheva S. (Bul) -:-
19:00Kenin S. (Usa) - Tomljanovic A. (Cro) -:-
19:00Larcher de Brito M. (Por) - Day K. (Usa) -:-
19:00Rodriguez V. (Mex) - Whoriskey C. (Usa) -:-
20:30Arconada U. M. (Usa) - Dolehide C. (Usa) -:-
20:30Cabrera L. (Aus) - Goncalves P. (Bra) -:-
20:30Pella C. (Arg) - Elie J. (Usa) -:-
20:30Sanchez M. (Usa) - Kostova E. (Bul) -:-

ITF ŽENE - SINGL: Tunis (Tunis), zemlja

11:30Blinkova A. (Rus) - Kawa K. (Pol) -:-
11:30Mestach A.S. (Bel) - Dulgheru A. (Rou) -:-
11:30Paquet C. (Fra) - Juhaszova V. (Svk) -:-
13:00Burger C. (Ned) - Deichmann K. (Lie) -:-
13:00Pantuckova G. (Cze) - Hogenkamp R. (Ned) -:-
13:00Soler-Espinosa S. (Esp) - Bouzkova M. (Cze) -:-
15:00Lim A. (Fra) - Torro-Flor M-T. (Esp) -:-
15:00Panova A. (Rus) - Bukta A. (Hun) -:-
15:00OtkazanoPanova A. (Rus) - Van Uytvanck A. (Bel) -:-
16:00Kruger Z. (Rsa) - Samir S. (Egy) -:-
16:30Muchova K. (Cze) - Garcia-Perez G. (Esp) -:-
16:30Poznikhirenko G. (Ukr) - Hesse A. (Fra) -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju