REFRESH

Tenis » Danas » Sve utakmice

oglasi

ATP - SINGL: Metz (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

14:00De Schepper K. (Fra) - Zverev M. (Ger) -:-
15:30Copil M. (Rou) - Gojowczyk P. (Ger) -:-
18:00Paire B. (Fra) - Goffin D. (Bel) -:-
19:30Istomin D. (Uzb) - Basilashvili N. (Geo) -:-

ATP - SINGL: St. Petersburg (Rusija), tvrda podloga (dvorana)

12:00Dzumhur D. (Bih) - Broady L. (Gbr) -:-
13:30Bautista R. (Esp) - Troicki V. (Srb) -:-
15:00Struff J-L. (Ger) - Tsonga J-W. (Fra) -:-
17:30Fognini F. (Ita) - Berankis R. (Ltu) -:-

WTA - SINGL: Guangzhou (Kina), tvrda podloga

12:00Wickmayer Y. (Bel) - Krunic A. (Srb) -:-
13:30Rodina E. (Rus) - Zhang S. (Chn) -:-

WTA - SINGL: Seoul (Južna Koreja), tvrda podloga

04:10Cirstea S. (Rou) - Kumkhum L. (Tha) 0:2
2. setOstapenko J. (Lat) - Cepede V. (Par) 1:0 (6:3,5:1)
07:00Hon P. (Aus) - Hogenkamp R. (Ned) -:-
08:30Haddad Maia B. (Bra) - Sorribes Tormo S. (Esp) -:-

WTA - SINGL: Tokyo 2 (Japan), tvrda podloga

2. setPavlyuchenkova A. (Rus) - Strycova B.. (Cze) 0:1 (5:7,1:3)
07:15Kerber A. (Ger) - Pliskova Ka. (Cze) -:-
08:30Muguruza G. (Esp) - Garcia C. (Fra) -:-
11:00Wozniacki C. (Den) - Cibulkova D. (Svk) -:-

WTA - SINGL: Wuhan (Kina) - Kvalifikacije, tvrda podloga

06:00Guo S. (Chn) - Jabeur O. (Tun) 0:2
06:00OtkazanoTig P. M. (Rou) - Sakkari M. (Gre) -:-
1. setNaydenova A. (Bul) - Sakkari M. (Gre) 0:0 (2:4)
1. setVikhlyantseva N. (Rus) - Gao X. (Chn) 0:0 (4:2)
1. setWatson H. (Gbr) - Han X.Y. (Chn) 0:0 (4:3)
07:30Chang K-C. (Tpe) - Brengle M. (Usa) -:-
07:30Linette M. (Pol) - Rodionova Ar. (Aus) -:-
07:30Lu J-J. (Chn) - Kovinic D. (Mne) -:-
07:30Puig M. (Pur) - Hradecka L. (Cze) -:-
09:00Arruabarrena-V. L. (Esp) - Pera B. (Usa) -:-
09:00Niculescu M. (Rou) - Lu J. (Chn) -:-
09:00Witthoeft C. (Ger) - Aoyama S. (Jpn) -:-
09:00Zhu L. (Chn) - Sasnovich A. (Blr) -:-
10:30Ahn K. (Usa) - Lepchenko V. (Usa) -:-
10:30Gibbs N. (Usa) - McHale C. (Usa) -:-
10:30Liu F. (Chn) - Sorribes Tormo S. (Esp) -:-
10:30Rogers S. (Usa) - Petkovic A. (Ger) -:-

ATP - PAROVI: Metz (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

16:00Koolhof W./Sitak A. - Mirnyi M./Oswald P. -:-

ATP - PAROVI: St. Petersburg (Rusija), tvrda podloga (dvorana)

17:30Peralta J./Zeballos H. - Paes L./Raja P. -:-
19:00Donskoy E./Youzhny M. - Monroe N./Smith J-P. -:-

WTA - PAROVI: Guangzhou (Kina), tvrda podloga

10:00Kerkhove L./Marozava L. - Adamczak M./Sanders S. -:-

WTA - PAROVI: Seoul (Južna Koreja), tvrda podloga

1. setTjandramulia O./Wongteanchai Vara. - Hibino N./Kalashnikova O. 0:0 (3:5)
10:00Cirstea S./Ostapenko J. - Dunne K./Hon P. -:-

WTA - PAROVI: Tokyo 2 (Japan), tvrda podloga

08:00Gavrilova D./Kasatkina D. - Ninomiya M./Voracova R. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Columbus (SAD), tvrda podloga (dvorana)

18:00Dancevic F. (Can) - King E. (Usa) -:-
18:00Kudla D. (Usa) - Ward A. (Gbr) -:-
19:30Halys Q. (Fra) - Novikov D. (Usa) -:-
19:30Pavic A. (Cro) - Peliwo F. (Can) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Gwangju (Južna Koreja), tvrda podloga

04:10Diez S. (Can) - Ito T. (Jpn) 0:2
04:10Lee D. H. (Kor) - Bachinger M. (Ger) 0:2
2. setKwon Soon W. (Kor) - Polansky P. (Can) 1:0 (6:2,1:2)
07:00Yang T-H. (Tpe) - Matosevic M. (Aus) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Izmir (Turska), tvrda podloga

11:00Nedovyesov A. (Kaz) - Miedler L. (Aut) -:-
11:00Robert S. (Fra) - Berrettini M. (Ita) -:-
12:30Marchenko I. (Ukr) - Doumbia S. (Fra) -:-
12:30Petrovic D. (Srb) - Bublik A. (Kaz) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Sibiu (Rumunjska), zemlja

09:30Carballes Baena R. (Esp) - Ruud C. (Nor) -:-
09:30Donati M. (Ita) - Marterer M. (Ger) -:-
09:30PrekinutoSatral J. (Cze) - Napolitano S. (Ita) 1:0
09:30PrekinutoStebe C-M. (Ger) - Cervantes I. (Esp) 1:1
10:15Fratangelo B. (Usa) - Taberner C. (Esp) -:-
11:30Travaglia S. (Ita) - Ungur A. (Rou) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Columbus (SAD), tvrda podloga (dvorana)

21:00Koepfer D./Kudla D. - Bangoura S./King E. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Gwangju (Južna Koreja), tvrda podloga

1. setKibi Y./Matsui T. - Chaplin J./Saville L. 0:0 (5:6)

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Izmir (Turska), tvrda podloga

14:00Clayton S./O'Mara J. - Margaroli L./Miedler L. -:-
14:00Molchanov D./Stakhovsky S. - Bonzi B./Jankovits Y. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Sibiu (Rumunjska), zemlja

10:30PrekinutoCornea V. V./Serdarusic N. - Gille S./Vliegen J. 0:0
14:30Giustino L./Lazov A. - Cecchinato M./Donati M. -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: Laguna Niguel (SAD), tvrda podloga

23:30Callahan H. (Usa) - Bullard J. (Usa) PREDANO 0:0
00:20Berg C. (Usa) - Yamasaki J. (Jpn) 0:2
00:20Craig H. (Usa) - Riffice S. (Usa) 2:0
00:20Ross G. (Usa) - Altamirano C. (Usa) 0:2
19:00Callahan H. (Usa) - Craig H. (Usa) -:-
19:00Shane R. (Usa) - Yamasaki J. (Jpn) -:-
20:30Altamirano C. (Usa) - Fawcett T. (Usa) -:-
20:30Garanganga T. (Zim) - Johnson T. A. (Usa) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: London - Roehampton (Ujedinjeno Kraljevstvo), tvrda podloga

11:30Farquharson T. (Gbr) - Catarina L. (Mon) -:-
11:30Konecny M. (Cze) - Glasspool L. (Gbr) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: Madrid 3 (Španjolska), zemlja (dvorana)

11:00Martinez P. (Esp) - Durasovic V. (Nor) -:-
11:00Vandenbulcke Y. (Bel) - Moutet C. (Fra) -:-
13:00Martos Gornes S. (Esp) - Marti J. (Esp) -:-
13:00Olaso G. (Esp) - Munoz-De La Nava D. (Esp) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: Santa Margherita Di Pula 9 (Italija), zemlja

15:00Basso A. (Ita) - Kecmanovic M. (Srb) -:-
15:00Pellegrino A. (Ita) - Carli C. (Ita) -:-

ITF ŽENE - SINGL: Albuquerque (SAD), tvrda podloga

23:25Reix S. (Fra) - Zhao C. (Can) 2:1
18:00Chang S. (Usa) - Jaksic J. (Srb) -:-
18:00Sanchez M. (Usa) - Marand S. (Usa) -:-
19:30Karatantcheva S. (Bul) - Bektas E. (Usa) -:-
19:30Moore T. (Gbr) - Reix S. (Fra) -:-

ITF ŽENE - SINGL: Saint Malo (Francuska), zemlja

11:00Buyukakcay C. (Tur) - Ivakhnenko V. (Rus) -:-
12:30Buzarnescu M. (Rou) - Marcinkevica D. (Lat) -:-
14:00Cadantu A. (Rou) - Seguel D. (Chi) -:-
16:00Hercog P. (Slo) - Zimmermann K. (Bel) -:-

ITF ŽENE - SINGL: St. Petersburg (Rusija), tvrda podloga (dvorana)

10:00Bencic B. (Sui) - Kalinina A. (Ukr) -:-
11:30Vekic D. (Cro) - Yastremska D. (Ukr) -:-

ITF ŽENE - SINGL: Tampico (Meksiko), tvrda podloga

23:10Mateas M. (Usa) - Bolsova Zadionov A. (Esp) 0:2
23:10Stefani L. (Bra) - Chirico L. (Usa) 0:2
00:45Arconada U. M. (Usa) - Sanchez A. S. (Mex) 2:0
01:35Boulter K. (Gbr) - Min G. (Usa) 2:1
17:00Arconada U. M. (Usa) - Chirico L. (Usa) -:-
17:00Bolsova Zadionov A. (Esp) - Boulter K. (Gbr) -:-
17:00Brady J. (Usa) - Olmos G. (Mex) -:-
17:00Falconi I. (Usa) - Rodriguez V. (Mex) -:-

EXHIBITION - MUŠKARCI: Laver Cup (Svijet), tvrda podloga (dvorana)

13:00Cilic M. (Cro) - Tiafoe F. (Usa) -:-
14:30Thiem D. (Aut) - Isner J. (Usa) -:-
19:00Zverev A. (Ger) - Shapovalov D. (Can) -:-

EXHIBITION - PAROVI MUŠKARCI: Laver Cup (Svijet), tvrda podloga (dvorana)

20:30Berdych T./Nadal R. - Kyrgios N./Sock J. -:-

EXHIBITION - TEAMS: Laver Cup (Svijet)

13:00Europe - World -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju