REFRESH

Tenis » Danas » Sve utakmice

oglasi

ATP - SINGL: Barcelona (Španjolska) - Kvalifikacije, zemlja

1. setCachin P. (Arg) - Pospisil J. (Cze) 0:0 (5:4)
1. setGranollers-Pujol G. (Esp) - Fucsovics M. (Hun) 0:0 (3:4)
1. setWard J. (Gbr) - Guell Bartrina E. (Esp) 0:0 (4:2)
11:30Marti J. (Esp) - Machado R. (Por) -:-
11:30Pla Malfeito J. (Esp) - Torebko P. (Ger) -:-
11:30Roca B. O. (Esp) - Mecir M. (Svk) -:-
13:00De Schepper K. (Fra) - Michalicka M. (Cze) -:-
13:00Munoz-De La Nava D. (Esp) - Munar J. (Esp) -:-
13:00Sugita Y. (Jpn) - Lizariturry J. (Esp) -:-
14:30De Bakker T. (Ned) - Becker R. (Ger) -:-
14:30Gombos N. (Svk) - Marrero D. (Esp) -:-
14:30Rublev A. (Rus) - Huta Galung J. (Ned) -:-

ATP - SINGL: Bucharest (Rumunjska) - Kvalifikacije, zemlja

1. setApostol B. I. (Rou) - Setkic A. (Bih) 0:0 (5:3)
1. setDjere L. (Srb) - Cox D. (Gbr) 0:0 (4:5)
1. setKamke T. (Ger) - Giustino L. (Ita) 0:0 (4:3)
2. setPaval C. (Rou) - Donskoy E. (Rus) 0:1 (2:6,0:0)
11:30Albot R. (Mda) - Davydenko P. (Rus) -:-
11:30Androic T. (Cro) - Cornea V. V. (Rou) -:-
11:30Dima D. (Rou) - Trinker B. (Aut) -:-
11:30Fabbiano T. (Ita) - Hernych J. (Cze) -:-
13:00Desein N. (Bel) - Krstin P. (Srb) -:-
13:00Mektic N. (Cro) - Patrui A. (Rou) -:-
13:00Sulea T. (Rou) - Antonescu V. (Rou) -:-
13:00Tatomir L. G. (Rou) - Ungur A. (Rou) -:-
14:30Guccione C. (Aus) - Lazov A. (Bul) -:-
14:30Ignatik U. (Blr) - Melzer G. (Aut) -:-
14:30Luncanu P-A. (Rou) - Pavlasek A. (Cze) -:-
14:30Zopp J. (Est) - Sitak A. (Nzl) -:-

ATP - SINGL: Monte Carlo (Monako), zemlja

13:00Berdych T. (Cze) - Monfils G. (Fra) -:-
15:00Djokovic N. (Srb) - Nadal R. (Esp) -:-

WTA - SINGL: Bogota (Kolumbija), zemlja

17:30Svitolina E. (Ukr) - Pereira T. (Bra) -:-
19:00PrekinutoDuque-Marino M. (Col) - Glushko J. (Isr) 1:0

WTA - SINGL: Fed Cup Group I (Svijet)

12:00Safarova L. (Cze) - Garcia C. (Fra) -:-
13:00Kuznetsova S. (Rus) - Goerges J. (Ger) -:-
13:30Kvitova P. (Cze) - Mladenovic K. (Fra) -:-
14:30Pavlyuchenkova A. (Rus) - Lisicki S. (Ger) -:-
oglasi

WTA - SINGL: Fed Cup - Group II (Svijet) - Playoff

06:15Doi M. (Jpn) - Azarenka V. (Blr) 0:2
07:55Nara K. (Jpn) - Govortsova O. (Blr) 2:1
13:00Krunic A. (Srb) - Cepede V. (Par) -:-
14:00Schmiedlová A. K. (Svk) - Peterson R. (Swe) -:-
14:30Ivanovic A. (Srb) - Gonzalez M. (Par) -:-
15:30Hantuchova D. (Svk) - Celik S. (Swe) -:-
16:00Ormaechea P. (Arg) - Sorribes Tormo S. (Esp) -:-
17:30Irigoyen M. (Arg) - Arruabarrena-V. L. (Esp) -:-

WTA - SINGL: Fed Cup Group I (Svijet) - Playoff

12:00Radwanska A. (Pol) - Hingis M. (Sui) -:-
13:00Giorgi C. (Ita) - Williams S. (Usa) -:-
13:30Bertens K. (Ned) - Gajdosova J. (Aus) -:-
13:30Radwanska U. (Pol) - Bacsinszky T. (Sui) -:-
14:30Errani S. (Ita) - Davis L. (Usa) -:-
15:00Rus A. (Ned) - Stosur S. (Aus) -:-
19:00Abanda F. (Can) - Begu I. (Rou) -:-
20:30Bouchard E. (Can) - Dulgheru A. (Rou) -:-

WTA - SINGL: Stuttgart (Njemačka) - Kvalifikacije, zemlja (dvorana)

2. setBondarenko K. (Ukr) - Gerlach K. (Ger) 1:0 (6:2,0:0)
1. setKania P. (Pol) - Konjuh A. (Cro) 0:0 (3:4)
11:30Glatch A. (Usa) - Putintseva Y. (Kaz) -:-
11:30Siniakova K. (Cze) - Vogt S. (Lie) -:-
13:00Beck A. (Ger) - Martic P. (Cro) -:-
13:00Foretz S. (Fra) - Karatantcheva S. (Bul) -:-
14:30Lottner A. (Ger) - Linette M. (Pol) -:-
14:30Ozaki R. (Jpn) - Brianti A. (Ita) -:-
16:00Beygelzimer Y. (Ukr) - Abduraimova N. (Uzb) -:-
16:00Pironkova T. (Bul) - Mattek-Sands B. (Usa) -:-
17:30Friedsam A-L. (Ger) - Pfizenmaier D. (Ger) -:-
17:30Razzano V. (Fra) - Allertova D. (Cze) -:-
19:00Krejcikova B. (Cze) - Rodina E. (Rus) -:-
19:00Rueffer L. (Ger) - Melnikova M. (Rus) -:-
20:30Flipkens K. (Bel) - Kucova K. (Svk) -:-
20:30Mayr-Achleitner P. (Aut) - Hobgarski K. (Ger) -:-

ATP - PAROVI: Monte Carlo (Monako), zemlja

11:00Bolelli S./Fognini F. - Dodig I./Melo M. -:-
17:00Bryan B./Bryan M. - Matkowski M./Zimonjic N. -:-

WTA - PAROVI: Bogota (Kolumbija), zemlja

21:00Falconi I./Rogers S. - Duque-Marino M./Puig M. -:-

CHALLENGER - SINGL: Mersin (Turska), zemlja

1. setCoppejans K. (Bel) - Cervantes I. (Esp) 0:0 (5:1)
12:00Krajinovic F. (Srb) - Ilhan M. (Tur) -:-

CHALLENGER - SINGL: Sarasota (SAD), zemlja

00:40Donaldson J. (Usa) - Delbonis F. (Arg) 0:2
18:00Bagnis F. (Arg) - Buchanan C. (Usa) -:-

CHALLENGER - PAROVI: Mersin (Turska), zemlja

14:00Ghedin R./Ramanathan R. - Pavic M./Venus M. -:-

CHALLENGER - PAROVI: Sarasota (SAD), zemlja

22:00Arguello F./Bagnis F. - Martin F./Raja P. -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: Little Rock (SAD), tvrda podloga

17:00Jung J. (Usa) - Quigley E. (Usa) -:-
17:00Propoggia D. (Aus) - King D. (Bar) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: Reus (Španjolska), zemlja

10:00Majchrzak K. (Pol) - Alcaraz Ivorra A. (Esp) -:-
11:30Esteve L. E. (Esp) - Giner M. (Esp) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: Santa Margherita di Pula 3 (Italija), zemlja

10:00Gaio F. (Ita) - Napolitano S. (Ita) -:-

TIMOVI - ŽENE: Fed Cup Group I (Svijet)

12:00Češka Republika Ž - Francuska Ž -:-
13:00Rusija Ž - Njemačka Ž -:-

TIMOVI - ŽENE: Fed Cup - Group II (Svijet) - Playoff

06:00Japan Ž - Bjelorusija Ž -:-
13:00Srbija Ž - Paragvaj Ž -:-
14:00Slovačka Ž - Švedska Ž -:-
16:00Argentina Ž - Španjolska Ž -:-

TIMOVI - ŽENE: Fed Cup Group I (Svijet) - Playoff

12:00Poljska Ž - Švicarska Ž -:-
13:00Italija Ž - SAD Ž -:-
13:30Nizozemska Ž - Australija Ž -:-
19:00Kanada Ž - Rumunjska Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju