REFRESH

Tenis » Danas » Sve utakmice

EXHIBITION - MUŠKARCI: All-American Cup (SAD), tvrda podloga

00:00OtkazanoIsner J. (Usa) - Opelka R. (Usa) -:-
00:10Isner J. (Usa) - King K. (Usa) 2:0
01:50Johnson S. (Usa) - Fritz T. (Usa) 2:1
18:00OtkazanoQuerrey S. (Usa) - Opelka R. (Usa) -:-
18:00Querrey S. (Usa) - King K. (Usa) -:-
19:30OtkazanoIsner J. (Usa) - Tiafoe F. (Usa) -:-
19:30Isner J. (Usa) - Eubanks C. (Usa) -:-
00:00Sandgren T. (Usa) - Fritz T. (Usa) -:-

EXHIBITION - MUŠKARCI: FPT Portugal Series 2 (Portugal) - Playoff, tvrda podloga

11:00Sousa J. (Por) - Ferreira Silva F. (Por) -:-

EXHIBITION - MUŠKARCI: International Tennis Series (Svijet), tvrda podloga

00:10Daciek P. (Usa) - Carnevale-Miino T. (Ita) -:-
00:20Lomakin G. (Kaz) - Goldhoff G. (Usa) -:-

EXHIBITION - MUŠKARCI: O pohar pratelstvi (Europa), zemlja

10:30Molcan A. (Svk) - Machac T. (Cze) -:-
10:30Vesely J. (Cze) - Gombos N. (Svk) -:-
12:00Liska T. (Svk) - Lehecka J. (Cze) -:-
12:00Rosol L. (Cze) - Klein L. (Svk) -:-

EXHIBITION - MUŠKARCI: Others matches (Svijet)

09:30Leshem E. (Isr) - Oliel Y. (Isr) -:-
12:30Gray A. (Gbr) - Fery A. (Gbr) -:-

EXHIBITION - MUŠKARCI: UTR Pro Match Series (Svijet), tvrda podloga

01:40Bouzige M. (Aus) - Brown H. (Usa) 2:0
02:05Eshmade N. (Aus) - Van Rensburg S. (Aus) 0:2
03:20Walkin B. (Aus) - Sach T. (Aus) 2:0
04:10Bianchet S. (Aus) - Schipanski J. (Aus) 0:2
04:20Salmon C. (Aus) - Bulte A. (Aus) 2:1
05:50Vijayragavan A. (Ind) - Gale C. (Aus) 1:2
06:35Jasika O. (Aus) - Addison A. (Aus) 2:1
1. setTu L. (Aus) - Winter E. (Aus) 0:0 (4:3)
1. setFerguson C. (Aus) - Di Marco C. (Aus) 0:0 (2:0)
1. setPuodziunas S. (Aus) - Court J. (Aus) 0:0 (1:3)
09:00Chazal M. (Fra) - Moreno De Alboran N. (Esp) -:-
09:30Dellavedova M. (Aus) - Ma W. (Aus) -:-
09:30Sekulic P. (Aus) - Dong C. (Aus) -:-
13:00Avidzba A. (Rus) - Hemery C. (Fra) -:-
14:30Catarina L. (Mon) - Robert Q. (Fra) -:-
17:00Laurent T. (Fra) - Tchoutakian M. (Fra) -:-

EXHIBITION - MUŠKARCI: UTS Championship (Svijet), tvrda podloga

16:00Benchetrit E. (Fra) - Brown D. (Ger) -:-
17:15Tsitsipas S. (Gre) - Moutet C. (Fra) -:-
18:30Berrettini M. (Ita) - Popyrin Al. (Aus) -:-
21:00Lopez F. (Esp) - Gasquet R. (Fra) -:-
22:15Paire B. (Fra) - Goffin D. (Bel) -:-

EXHIBITION - ŽENE: Elle Spirit Open (Švicarska) - Playoff, zemlja

10:30Swiatek I. (Pol) - Waltert S. (Sui) -:-
10:30Teichmann J. B. (Sui) - Golubic V. (Sui) -:-

EXHIBITION - ŽENE: FPT Portugal Series 2 (Portugal) - Playoff, tvrda podloga

11:00Jorge F. (Por) - Murta I. (Por) -:-

EXHIBITION - ŽENE: O pohar pratelstvi (Europa), tvrda podloga

14:00Fruhvirtova L. (Cze) - Morvayova V. (Svk) -:-
14:00Kuzmova V. (Svk) - Vondrousova M. (Cze) -:-
15:30Schmiedlova A. K. (Svk) - Martincova T. (Cze) -:-
15:30Vidmanova D. (Cze) - Cisovska R. (Svk) -:-

EXHIBITION - ŽENE: Others matches (Svijet)

23:05Black H. T. (Usa) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) 0:2
23:05OtkazanoManasse M. (Usa) - Montez P. (Usa) -:-
23:35Elie J. (Usa) - Ivanova D. (Usa) 2:0
09:00Glushko L. (Isr) - Khirin N. (Isr) -:-
11:00Raducanu E. (Gbr) - Burrage J. (Gbr) -:-

EXHIBITION - ŽENE: Turneu Amical (Rumunjska) - Playoff, zemlja

13:00Begu I. (Rou) - Ruse G. (Rou) -:-

EXHIBITION - ŽENE: UTR Pro Match Series (Svijet), tvrda podloga

23:15Gamiz A. (Ven) - Montez P. (Usa) 0:2
01:40Yadlapalli P. (Ind) - Stevens A. (Aus) 2:0
03:15Krawczyk D. (Usa) - Micic E. (Aus) 2:0
04:40Nayar S. (Mys) - Walker L. (Aus) 0:2
06:15Poulos A. (Aus) - Bains R. (Aus) 1:2
11:00Komardina A. (Rus) - Monnet C. (Fra) -:-
12:00Touly C. (Fra) - Cascino E. (Fra) -:-
15:00Romeo C. (Fra) - Tubello A. (Fra) -:-

EXHIBITION - ŽENE: Young Kings Scholarship (SAD), zemlja

16:00Fernandez L. A. (Can) - Bellis C. (Usa) -:-
18:00Loeb J. (Usa) - Davis L. (Usa) -:-
20:00Bouzkova M. (Cze) - Pegula J. (Usa) -:-
22:00McNally C. (Usa) - Rogers S. (Usa) -:-

EXHIBITION - PAROVI MUŠKARCI: O pohar pratelstvi (Europa), zemlja

13:30Molcan A./Liska T. - Svrcina D./Machac T. -:-
14:00Forejtek J./Kolar Z. - Klein L./Zelenay I. -:-

EXHIBITION - PAROVI ŽENE: O pohar pratelstvi (Europa), tvrda podloga

17:00Kuzmova V./Kuzmova K. - Vondrousova M./Kolodziejova M. -:-

EXHIBITION - PAROVI ŽENE: Young Kings Scholarship (SAD), tvrda podloga

00:10OtkazanoDavis L./Fernandez L. A. - Bouzkova M./Bellis C. -:-
00:10OtkazanoLoeb J./Rogers S. - Pegula J./McNally C. -:-
00:25Loeb J./Rogers S. - Stuhlmann R./Bouchard E. -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.