m.Rezultati.com

REFRESH

Tenis » Danas » Sve utakmice

oglasi

ATP - SINGL: Acapulco (Meksiko) - Kvalifikacije, tvrda podloga

23:00Krawietz K. (Ger) - Granollers M. (Esp) -:-
23:00Patino L. (Mex) - Menendez A. (Esp) -:-
00:30Harrison R. (Usa) - Hernandez A. (Mex) -:-
00:30Pavic A. (Cro) - Gaio F. (Ita) -:-

ATP - SINGL: Delray Beach (SAD), tvrda podloga

00:10Johnson S. (Usa) - Albot R. (Mda) 1:2
02:40Del Potro J. (Arg) - McDonald M. (Usa) 1:2
21:00Evans D. (Gbr) - Isner J. (Usa) -:-

ATP - SINGL: Dubai (Ujedinjeni Arapski Emirati) - Kvalifikacije, tvrda podloga

08:10Fabbiano T. (Ita) - Molleker R. (Ger) 2:0
08:10Gabr A. (Egy) - Hoang A. (Fra) 0:2
08:10Ivashka I. (Blr) - Vatutin A. (Rus) 2:1
08:10Maamoun K.M. (Egy) - Moutet C. (Fra) 0:2
09:10Berankis R. (Ltu) - Lestienne C. (Fra) 2:1
09:20Nedovyesov A. (Kaz) - Gerasimov E. (Blr) 0:2
10:10Carr S. (Irl) - Basic M. (Bih) 0:2
10:50Vesely J. (Cze) - Ward J. (Gbr) 2:0

ATP - SINGL: Marseille (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

15:00Kukushkin M. (Kaz) - Humbert U. (Fra) -:-
16:30Tsitsipas S. (Gre) - Goffin D. (Bel) -:-

ATP - SINGL: Rio de Janeiro (Brazil), zemlja

23:55Munar J. (Esp) - Auger-Aliassime F. (Can) 0:2
02:00Ramos A. (Esp) - Cuevas P. (Uru) 1:2
21:00Djere L. (Srb) - Bedene A. (Slo) -:-
22:30Cuevas P. (Uru) - Auger-Aliassime F. (Can) -:-

ATP - SINGL: Sao Paulo (Brazil) - Kvalifikacije, zemlja (dvorana)

15:00Berlocq C. (Arg) - Moroni M. (Ita) -:-
15:00Sakamoto P. (Bra) - Donati M. (Ita) -:-
16:30Domingues J. (Por) - Coppejans K. (Bel) -:-
16:30Giannessi A. (Ita) - Souza J. (Bra) -:-
18:00Bagnis F. (Arg) - Avidzba A. (Rus) -:-
18:00Martin A. (Svk) - Gimeno-Traver D. (Esp) -:-
19:30Coria F. (Arg) - Arguello F. (Arg) -:-
19:30Martinez P. (Esp) - Menezes J. (Bra) -:-

WTA - SINGL: Acapulco (Meksiko) - Kvalifikacije, tvrda podloga

23:00Cepede V. (Par) - Bara Irina M. (Rou) -:-
23:00Haddad Maia B. (Bra) - Birrell K. (Aus) -:-
23:00Khromacheva I. (Rus) - Olmos G. (Mex) -:-
00:30Perrin C. (Sui) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) -:-
00:30Thandi K. K. (Ind) - Martincova T. (Cze) -:-
00:30Zhuk S. (Rus) - Jani R-L. (Hun) -:-

WTA - SINGL: Budapest (Mađarska), tvrda podloga (dvorana)

17:00Van Uytvanck A. (Bel) - Alexandrova E. (Rus) -:-
18:30Potapova A. (Rus) - Vondrousova M. (Cze) -:-

WTA - SINGL: Dubai (Ujedinjeni Arapski Emirati), tvrda podloga

16:00Bencic B. (Sui) - Kvitova P. (Cze) -:-

ATP - PAROVI: Delray Beach (SAD), tvrda podloga

18:30Bryan B./Bryan M. - Arevalo M./Cerretani J. -:-

ATP - PAROVI: Marseille (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

2. setChardy J./Martin F. - Arends S./Weissborn T-S. 1:0 (6:3,1:1)

ATP - PAROVI: Rio de Janeiro (Brazil), zemlja

00:00Bellucci T./Dutra Da Silva R. - Gonzalez M./Jarry N. -:-

WTA - PAROVI: Budapest (Mađarska), tvrda podloga (dvorana)

20:00Alexandrova E./Zvonareva V. - Blinkova A./Potapova A. -:-

WTA - PAROVI: Dubai (Ujedinjeni Arapski Emirati), tvrda podloga

14:00Hradecka L./Makarova E. - Hsieh S-W./Strycova B.. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Bangkok 2 (Tajland), tvrda podloga

06:40Gunneswaran P. (Ind) - Duckworth J. (Aus) 1:2
09:15Davidovich Fokina A. (Esp) - Sela D. (Isr) 2:1

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Bergamo (Italija), tvrda podloga (dvorana)

18:30De Greef A. (Bel) - Marcora R. (Ita) -:-
20:30Lamasine T. (Fra) - Sinner J. (Ita) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Morelos (Meksiko), tvrda podloga

01:10Descotte M. F. (Arg) - Ortega-Olmedo R. (Esp) 2:1
04:00King E. (Usa) - Olivo R. (Arg) 2:1
23:30Escobar G. (Ecu) - Diez S. (Can) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Bangkok 2 (Tajland), tvrda podloga

05:00Gong M-X./Zhang Z. - Lopez-Perez E./Moriya H. WO -:-
11:50Lopez-Perez E./Moriya H. - Li Z./Oliveira G. 0:2

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Bergamo (Italija), tvrda podloga (dvorana)

16:30Grigelis L./Kolar Z. - Brkic T./Brown D. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Morelos (Meksiko), tvrda podloga

23:10Gomez E./Quiroz R. - Goransson A./Huesler M. 1:2
23:20Escobar G./Martinez L. D. - Hach H./Pavic A. 2:1

ITF MUŠKARCI - SINGL: Glasgow (Ujedinjeno Kraljevstvo), tvrda podloga (dvorana)

11:00Hoyt E. (Gbr) - Jahn J. (Ger) -:-
12:30Draper J. (Gbr) - Escoffier A. (Fra) -:-

ITF ŽENE - SINGL: Kyoto (Japan), tvrda podloga (dvorana)

03:10Anderson R. (Usa) - In-Albon Y. (Sui) 1:2
05:10Hibino N. (Jpn) - Zhang K. (Chn) 0:2

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju