REFRESH

Vaterpolo » Danas » Sve utakmice

oglasi

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

15:00Brno - Slavia Praha -:-
15:00Hradec Kralove - STEPP Praha -:-
15:00Olomouc - Plzen -:-
15:00Prerov - Strakonice -:-

EUROPA: Triglav League

18:00Jadran HN - Partizan -:-
18:00Jadran ST - Mornar -:-
18:00Jug - Primorac -:-
18:00Mladost - POSK -:-
18:00Sabac - Crvena zvezda -:-

EUROPA: World League Women - Kvalifikacije

17:00Španjolska Ž - Grčka Ž -:-

FRANCUSKA: Elite Championnat

19:00Pays d'Aix - Marseille -:-
19:30Nice - Douai -:-
20:30Montpellier - Noisy-le-Sec -:-
20:30Reims - Sete -:-
20:30Strasbourg - Lille -:-

GRČKA: A1

14:00Glyfada - Chios -:-
14:00PAOK - Ethnikos -:-
15:00Olympiacos - Peristerio -:-
15:00Vouliagmeni - Ydraikos -:-
17:00Apollon Smirnis - Chania -:-
18:00Palaio Faliro - OFTH -:-

ITALIJA: A1

15:00Ortigia - AS Roma -:-
18:00Brescia - Catania -:-
18:00Florentia - Trieste -:-
18:00Savona - Pro Recco -:-
18:00SC Quinto - Posillipo -:-
18:00Sport Management - Bogliasco -:-
20:00Napoli - Lazio -:-

NJEMAČKA: Pro A

15:30Esslingen - Plauen -:-
16:00Duisburg - Spandau -:-
16:00Duisburg 98 - Spandau -:-
18:30Hannover - Duisburg -:-

NJEMAČKA: Pro B

16:00White Sharks Hannover - Koln -:-
18:00Weiden - Uerdingen -:-

RUMUNJSKA: Superliga

10:00Targu Mures - Rapid Bucuresti -:-
11:00Steaua Bucharest - Amefa Arad -:-
17:30Oradea - Sportul Bucuresti -:-
18:00Cluj - Crisul Oradea -:-

RUSIJA: Championship

10:00Astana - Shturm -:-
16:40Baltika St. Petersburg - Astrakhan -:-
17:00Dinamo Moscow - Sintez -:-
18:30Dinamo Moscow 2 - Spartak Volgograd -:-

SRBIJA: A Liga

17:00Banjica - Becej -:-
17:00Dunav - Stari Grad -:-
17:00Tas - Beograd -:-
17:00Tent - Zemun -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Premaat

12:45Quadis - Barceloneta -:-
15:30Concepcion - Mediterrani -:-
18:00Canarias Echeyde - Sabadell -:-
18:00Sant Andreu - Catalunya -:-
18:00Terrassa - Barcelona -:-
19:30Navarra - Real Canoe -:-

ŠPANJOLSKA: Primera Division

15:30Rubi - Claret Askartza -:-
16:00Malaga - Horta -:-
16:00Sevilla - Granollers -:-
17:00Dos Hermanas - Montjuic -:-
17:00La Latina - Premia -:-
18:00Molins de Rei - Sant Feliu -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda Division

16:00Caballa - La Latina B -:-
17:00Helios - Turia -:-
18:00Elx - Metropole -:-
18:00Portugalete - Castello -:-
18:00Tres Cantos - L'Hospitalet -:-

ŠPANJOLSKA: Primera Division Women

16:00Horta Ž - Dos Hermanas Ž -:-
16:45Minorisa Ž - Waterpolo 98 02 Ž -:-
17:00Boadilla Ž - Catalonia Ž -:-
18:00Leioa Ž - Cuatro Caminos Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - vaterpolo uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju