REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

ALŽIR: Ligue 1

23:30JS Kabylie - Oran -:-

ALŽIR: U21 League

17:00JS Kabylie U21 - Oran U21 -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

02:10Gimnasia Mendoza - Nueva Chicago 0:1
20:10Dep. Riestra - Almirante Brown -:-

ARMENIJA: Premier League

14:00Noah - Shirak -:-
17:30Pyunik - Ararat-Armenia -:-
17:30Urartu - Van -:-

ARMENIJA: First League

10:00OtkazanoAlashkert 2 - Sevan -:-
14:00Ararat 2 - Noravank -:-

AUSTRALIJA: NPL Queensland

11:30Eastern Suburbs - Redlands -:-

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga - Ispadanje skupina

18:30Ried - Admira -:-
18:30St. Polten - Altach -:-
20:30Austria Vienna - Hartberg -:-

AZIJA: AFC Kup - Kvalifikacije - Playoff

18:05OdgođenoBengaluru (Ind) - Club Eagles (Mdv) -:-

BANGLADEŠ: Premier League

12:00Arambagh - Sheikh Jamal -:-
12:00Saif Sporting Club - Muktijoddha Sangsad -:-
12:00Sheikh Russel - Abahani Chittagong -:-

BELGIJA: Super League Women - Stupanj gubitnika

20:00Femina Woluwe Ž - Aalst Ž -:-
20:00Zulte Waregem Ž - Charleroi Ž -:-

BELGIJA: Super League Women - Stupanj pobjednika

19:00St. Liege Ž - Gent Ž -:-

BOLIVIJA: Division Profesional

02:00Tomayapo - Aurora 1:2

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

18:00Sarajevo - Sloboda -:-
20:00Borac Banja Luka - Zrinjski -:-

BRAZIL: Campeonato Cearense - Drugi stupanj

20:30Atletico-CE - Pacajus -:-
20:30Ferroviario - Caucaia -:-

BRAZIL: Campeonato Paulista - Playoff

21:00Corinthians - Inter de Limeira -:-

BRAZIL: Campeonato Pernambucano - Playoff

01:00Sport Recife - Salgueiro 1:0

BRAZIL: Campeonato Roraimense - Prvi stupanj

23:00Atl. Roraima - Rio Negro -:-

BUGARSKA: Parva liga - Championship - Playoff

18:30Lok. Plovdiv - Beroe -:-

BUGARSKA: Vtora liga

16:00Hebar - Dobrudzha -:-
17:00Ludogorets II - Lok. Gorna -:-

BURUNDI: Primus League

12:30Les Elephants - Dynamik -:-
14:00Royal de Muramvya - Bumamuru -:-
14:00Rukinzo - Inter Star -:-

CIPAR: First Division - Ispadanje skupina

18:00Ermis - Paralimni -:-

ČILE: Primera B

00:00Deportes Temuco - CD Santa Cruz 0:1
02:30Rangers - Barnechea 2:0

DANSKA: 1st Division - Ispadanje skupina

19:00Hobro - Skive IK -:-
19:00Vendsyssel - Kolding -:-

DANSKA: 1st Division - Promotion Group

19:00Koge - Helsingor -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:30JSK - Simba -:-

EKVADOR: Liga Pro - Prvi stupanj

02:00Guayaquil City - Manta 0:3

ENGLESKA: Premier League

19:00Manchester Utd - Leicester -:-
21:15Southampton - Crystal Palace -:-

ENGLESKA: National League

20:00Aldershot - Yeovil -:-
20:00Solihull Moors - Weymouth -:-
20:00Stockport - Dagenham & Red. -:-
20:45Chesterfield - King’s Lynn -:-
20:45Maidenhead - Notts County -:-
20:45Wealdstone - Bromley -:-
21:00Sutton - Woking -:-

ENGLESKA: Professional Development League

16:00Sheffield Utd U23 - Wigan U23 -:-

ENGLESKA: Premier League U18

12:00Aston Villa U18 - Norwich U18 -:-
14:00Newcastle Utd U18 - Sunderland U18 -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

17:00Legion - Parnu JK Vaprus -:-

ESTONIJA: Kup

19:00Flora - Narva -:-

ETIOPIJA: Premier League

08:00Hadiya Hossana - Sebeta City -:-
13:00Wolkite Kenema - Dire Dawa -:-
14:00Sidama Bunna - St. George -:-
15:00Welayta Dicha - Jimma Aba Jifar -:-

FINSKA: Veikkausliiga

17:30Ilves - HJK -:-
17:30Lahti - KuPS -:-

GIBRALTAR: National League - Championship - Playoff

20:30Europa FC - Lions Gibraltar -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

15:00Telavi - Torpedo Kutaisi -:-
16:00Dila Gori - Samgurali -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00Bolnisi - Shevardeni Tbilisi -:-
13:00FC Gareji Sagarejo - Zugdidi -:-
13:00Merani Martvili - Rustavi -:-

HONG KONG: Premier League

14:00Hong Kong Rangers - Pegasus -:-

HRVATSKA: 1. HNL

17:00Istra 1961 - Lokomotiva -:-
19:05Osijek - Šibenik -:-

HRVATSKA: 2. HNL

14:55Rudeš - Hr. Dragovoljac -:-

HRVATSKA: 3. HNL Središte

17:00Lučko - Vrbovec -:-

IRAK: Super League

15:00Al Diwaniya - Naft Al-Basra -:-
15:00Al-Hudod - Al Simawa -:-
15:00Al-Qassim - Alsinaat Alkahrabaiya -:-
15:00Baghdad - Al Minaa -:-
15:00Zakho - Al Zawraa -:-
21:00Al Talaba - Naft Missan -:-

ISLAND: Urvalsdeild Women

20:00Fylkir Ž - Tindastoll Ž -:-
20:00Thor/KA Ž - Selfoss Ž -:-
21:15Stjarnan Ž - Keflavik Ž -:-

ITALIJA: Serie A

20:45Napoli - Udinese -:-

ITALIJA: Primavera 2

15:00Crotone U19 - Pescara U19 -:-
15:30Benevento U19 - Cosenza U19 -:-

IZRAEL: State Cup

19:30H. Tel Aviv - Beitar Shimshon -:-

JUŽNA AFRIKA: Premier League

15:00AmaZulu - Baroka -:-
15:00Stellenbosch - Orlando -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Dep. Tachira (Ven) - Internacional (Bra) -:-
00:15Santos (Bra) - Boca Juniors (Arg) -:-
00:15The Strongest (Bol) - Barcelona SC (Ecu) -:-

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Grupna faza

00:15Bragantino (Bra) - Emelec (Ecu) -:-
00:15Metropolitanos (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-

JUŽNA KOREJA: K League 1

12:30Incheon - Pohang -:-
12:30Suwon City - Gwangju -:-

KAZAHSTAN: First Division

12:00Maqtaaral - Kairat Academy -:-
13:00Aksu - Kyzylzhar Academy -:-
13:00FK Kyran - Baykonur Kyzylorda -:-
13:00Okzhetpes - Shakhtar Bulat -:-

KINA: Super League - Prvi stupanj

12:00Dalian Pro - Tianjin Jinmen Tiger -:-
14:00Shanghai Port - Changchun Yatai -:-

KINA: Jia League - Prvi stupanj

09:30Guizhou - Heilongjiang Ice City -:-
13:35Chengdu Rongcheng - Beijing Baxy -:-
13:35Shenyang Urban FC - Wuhan Three Towns -:-

KINA: Super League Women

08:15Henan Songshan Longmen Ž - Guangdong Meizhou Ž -:-
08:15Shandong SL Ž - Wuhan Jiangda Ž -:-
10:00Jiangsu Suning Ž - Shanghai RCB Ž -:-
10:30Sichuan Ž - Beijing Beikong Ž -:-
10:30Zhejiang Ž - Changchun Dazhong Ž -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

23:00Sporting San Jose - Alajuelense 1:2

KUVAJT: Premier League - Championship - Playoff

20:30Al-Fahaheel - Al Arabi -:-
20:30Al Kuwait - Al Qadisiya -:-
20:30Al Sahel - Al Salmiya -:-
20:30Kazma SC - Al Shabab -:-
20:30Khaitan - Al Naser -:-

KUVAJT: Division 1

20:30Al Sulaibikhat - Burgan -:-

LIBIJA: Premier League

23:00Asswehly - Al Shat 1:0
23:00Mahalla Tripoli - Al-Athad 2:2
23:00Olympic Azzaweya - Al Ittihad 0:1
22:30Al-Nasr - Al Akhdar -:-
23:00Al Madina - Abu Salim -:-
23:00Rafeeq - Al Wehda -:-

LITVA: A Lyga

17:00FK Panevezys - Zalgiris -:-

MAROKO: Botola Pro

00:00Difaa El Jadidi - Safi -:-
00:00Mouloudia Oujda - Rapide Oued Zem -:-
00:00Tanger - Agadir -:-
00:00OdgođenoYoussoufia Berrechid - Wydad -:-

MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura - Playoff

23:00Atlas Ž - Pachuca Ž 3:1
01:00Guadalajara Ž - Toluca Ž 3:0
03:00Tigres Ž - Club America Ž 2:0
04:30Monterrey Ž - U.N.A.M. Ž 2:1

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

15:00CSCA Buiucani - Petrocub -:-
17:00Speranta Nisporeni - Floresti -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - Žene - Ispadanje skupina

19:30Excelsior Ž - VV Alkmaar Ž -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

19:00Balingen - Ulm -:-

POLJSKA: Division 2

16:00Blekitni Stargard - Katowice -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

17:00Santa Clara - Rio Ave -:-
17:00Tondela - Belenenses -:-
19:00Nacional - Benfica -:-
21:30Sporting - Boavista -:-

PORTUGAL: Taca Revelacao U23

16:00Estoril U23 - Braga U23 -:-

RUANDA: Premier League

15:00APR - Bugesera FC -:-
15:00Kiyovu - Gasogi United -:-
15:00Muhanga - Gorilla -:-
15:00Rayon Sport - Rutsiro -:-

RUMUNJSKA: Kup

19:15Din. Bucharest - Astra -:-

RUSIJA: PFL - Group 1

15:00Anzhi - FK Makhachkala -:-

RUSIJA: PFL - Group 2

11:00Chita - Luki-Energiya -:-
12:00Kolomna - Rodina Moscow -:-
12:00Leningradets - Tver -:-
12:00Lokomotiv-Kazanka - Zenit 2 -:-
14:00OtkazanoZenit Irkutsk - Smolensk -:-
15:00Olimp-Dolgoprudny - Din. Moscow 2 -:-
17:00Murom - Zvezda St. Peterburg -:-
17:00Vladimir - Znamya Truda -:-

RUSIJA: PFL - Group 4

12:00Samara 2 - Zvezda Perm -:-
16:00Ulyanovsk - Lada Togliatti -:-
16:00Zenit-Izhevsk - Orenburg 2 -:-
17:30Kamaz - Nosta -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Playoff

20:45Folgore - Libertas -:-

SIJERA LEONE: Premier League

18:15Anti Drugs Strikers - East End Tigers -:-
21:30East End Lions - Old Edwardians -:-

SJEVERNA IRSKA: Kup

20:45Ballymena - Dergview -:-
20:45Glentoran - Crusaders -:-
20:45Larne - C. Rangers -:-
20:45Loughgall - Linfield -:-

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

16:15Vålerenga Ž (Nor) - Stabaek Ž (Nor) -:-

ŠKOTSKA: Championship - Relegacija - doigravanje

20:45Airdrieonians - Cove Rangers -:-
20:45Morton - Montrose -:-

ŠKOTSKA: League One - Relegacija - doigravanje

20:45Dumbarton - Stranraer -:-
20:45Edinburgh City - Elgin -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga

19:00Osasuna - Cadiz -:-
20:00Elche - Alaves -:-
22:00Levante - Barcelona -:-

ŠVEDSKA: Superettan

18:30Östers - Sundsvall -:-

ŠVICARSKA: Super League

18:15Vaduz - Young Boys -:-
20:30Basel - Lugano -:-

ŠVICARSKA: Challenge League

19:00Aarau - Kriens -:-
20:00Thun - Schaffhausen -:-
20:00Wil - Chiasso -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

13:00Mwadui - Kagera Sugar -:-
18:00Simba - Coastal Union -:-

TURSKA: Super Lig

16:00Konyaspor - Trabzonspor -:-
19:30Alanyaspor - Erzurum BB -:-
19:30Basaksehir - Kayserispor -:-
19:30Besiktas - Karagumruk -:-
19:30Denizlispor - Galatasaray -:-
19:30Fenerbahce - Sivasspor -:-
19:30Gaziantep - Rizespor -:-
19:30Genclerbirligi - Goztepe -:-
19:30Kasimpasa - Ankaragucu -:-
19:30Yeni Malatyaspor - Hatayspor -:-

UGANDA: Premier League

15:00Bright Stars - Mbarara City -:-
15:00Busoga - Wakiso Giants -:-
15:00Onduparaka FC - Villa -:-
15:00UPDF - Myda -:-

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League

20:00Al-Ain - Hatta -:-
20:00Al Fujairah - Ajman -:-
20:00Al-Jazira - Khorfakkan -:-
20:00Al Nasr - Al-Ahli Dubai -:-
20:00Al Wasl - Al Dhafra -:-
20:00Bani Yas - Al-Wahda -:-
20:00Ittihad Kalba - Al Sharjah -:-

UKRAJINA: Druha Liga

16:00Tavriya - Peremoga Dnipro -:-

UZBEKISTAN: Super League

15:50Lok. Tashkent - Metallurg Bekabad -:-
15:55Sogdiana - Andijan -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.