REFRESH

Nogomet » Juče » Sve utakmice

ALBANIJA: Superliga

16:00Apolonia Fier - Laci 0:1
16:00Tirana - Kastrioti 1:0
19:00Skenderbeu - Partizani 1:1
19:00Teuta - Bylis 4:0

ALBANIJA: First Division - Ispadanje skupina

15:00Elbasani - Cerrik 4:3
15:00Flamurtari - Lushnja 2:0
15:00Oriku - Erzeni 1:0
15:00Partizani II - Beselidhja Lezha 0:1

ALBANIJA: First Division - Promotion Group

15:00Besa - Pogradeci 1:2
15:00Tomori Berat - Egnatia Rrogozhine 2:1

ALŽIR: Ligue 2

16:00Ain Ouessara - JSM Tiaret 1:3
16:00Annaba - Tadjenant 4:0
16:00Arba - Amal Bou Saada 3:1
16:00ASM Oran - Arzew 1:0
16:00Batna - Telaghema 1:0
16:00Chelghoum - MO Constantine 0:0
16:00CRB Ouled Djellal - MSP Batna 5:0
16:00Harrach - RC Kouba 0:0
16:00Khroub - Eulma 0:0
16:00Lakhdaria - Bejaia 0:0
16:00MO Bejaia - Ben Aknoun 0:0
16:00Msila - CR Beni Thour 0:0
16:00Oued Sly - El Khemis 1:0
16:00Saida - El Kerma 1:0
16:00SC Ain Defla - Remchi 4:2
16:00Temouchent - RC Oued Rhiou 2:0
16:00US Chaouia - Khenchela 0:0
16:00USM Blida - Widad Adabi de Boufarik 1:3

ALŽIR: Coupe de la Ligue

23:30Belouizdad - Magra 0:1pen
23:30JS Kabylie - Hussein Dey 2:0
23:30Saoura - Skikda 4:0
23:30Setif - Tlemcen 1:2
23:30USM Alger - MC Alger 2:0

ANGOLA: Girabola

16:00Libolo - Academica 1:2
16:00Onze Bravos - Sporting de Cabinda 1:0
16:30Baixa de Cassanje - Petro 1:2
16:30Interclube - Caala 2:1

ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional

18:00Godoy Cruz - Banfield 0:1
20:30Atl. Tucuman - Defensa y Justicia 5:0
20:30Gimnasia L.P. - Velez Sarsfield 0:5
23:00Patronato - Boca Juniors 1:0

ARGENTINA: Primera Nacional

19:30Belgrano - San Martin Tucuman 0:1
20:00Deportivo Moron - Guillermo Brown 0:0
20:00Tristan Suarez - Ind. Rivadavia 1:2
20:30Ferro - Atl. Rafaela 1:0
21:00All Boys - Instituto 1:2

ARGENTINA: Torneo Federal

21:00Crucero del Norte - Def. Pronunciamiento 0:0
21:30Sportivo Estudiantes - Ferro Gen. Pico 1:4

ARGENTINA: Primera B - Apertura

19:00Los Andes - Talleres (R.E) 3:0
20:30Acassuso - Canuelas 2:1
20:30Argentino de Quilmes - San Miguel 2:1
20:30Colegiales - UAI Urquiza 3:1
20:30Defensores Unidos - Deportivo Armenio 2:0
20:30Sacachispas - Flandria 1:0

ARGENTINA: Primera C - Apertura

20:30Argentino de Merlo - San Martin Burzaco 2:1
20:30Dock Sud - El Porvenir 1:0
20:30Laferrere - Deportivo Espanol 1:1
20:30Leandro N. Alem - Central Cordoba 0:1

ARGENTINA: Primera A Women - Apertura

15:15Boca Juniors Ž - El Porvenir Ž 3:0
16:00Social Atletico Television Ž - Gimnasia L.P. Ž 0:1
20:00Villa San Carlos Ž - Independiente Ž 0:3
20:30Comunicaciones Ž - Rosario Central Ž 1:6
20:30Defensores de Belgrano Ž - Deportivo Espanol Ž 1:1

ARUBA: Division di Honor

00:00La Fama - Britannia -:-

AUSTRALIJA: A-League

09:05Newcastle Jets - Sydney FC 1:1
11:10WS Wanderers - Western United 5:0

AUSTRALIJA: NPL ACT

07:00Canberra Croatia - Belconnen United 1:2

AUSTRALIJA: NPL Northern NSW

06:30Lambton J. - Newcastle Olympic 1:2

AUSTRALIJA: NPL NSW

09:15APIA Tigers - Sydney Utd 2:3

AUSTRALIJA: NPL Queensland

09:15Logan Lightning - Brisbane U21 1:6
10:00Moreton Bay Utd - Queensland Lions 3:3
10:30Gold Coast - Gold Coast Knights 0:1
10:30Peninsula - Sunshine Coast Wanderers 4:0
11:30Eastern Suburbs - Magpies Crusaders 3:1

AUSTRALIJA: NPL South Australian

07:30Adelaide Comets - South Adelaide 3:2
07:30Adelaide U21 - Blue Eagles 4:2
07:30Cumberland Utd. - Adelaide Raiders 0:3
07:30Sturt Lions - Adelaide City 0:1
08:15Adelaide Olympic - Campbelltown City 3:3

AUSTRALIJA: NPL Tasmania

06:00South Hobart - Kingborough Lions 2:1
06:15Devonport - Clarence Zebras 2:1
08:30Olympia Warriors - Launceston 4:1
08:30Riverside Olympic - Glenorchy Knights 1:3

AUSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Avondale FC - Hume City 3:3
10:30Altona Magic - Port Melbourne Sharks 1:1

AUSTRALIJA: NPL Western Australia

09:00Bayswater City - Joondalup 0:2
09:00Cockburn City - Armadale 3:0
09:00Floreat Athena - Sorrento 2:2
09:00Gwelup Croatia SC - Inglewood 3:4
09:00Perth SC - Rockingham City 1:0
13:00Perth Glory U21 - Balcatta 3:0

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

10:00Gravatt - Brisbane K. 1:1
10:00The Gap - Albany Creek 0:3
11:00Toowong - St. George Willawong 1:5
11:00Univ. of Queensland - Bayside 2:1

AUSTRIJA: Tipico Bundesliga - Ispadanje skupina

17:00Admira - St. Polten 2:0
17:00Altach - Austria Vienna 2:1
17:00Hartberg - Ried 1:1

AUSTRIJA: 2. Liga

14:30A. Lustenau - Amstetten 4:2
14:30Austria II - Dornbirn 2:4

AUSTRIJA: Bundesliga Women

10:00St. Polten Ž - Sudburgenland Ž 4:0
13:00Innsbruck Ž - Bergheim Ž 3:3
14:15Altenmarkt Ž - Neulengbach Ž 1:4
17:00Horn Ž - Landhaus Ž 0:3

AZERBAJDŽAN: Premier League

16:00Keshla - Sumqayit 0:1
18:15Sabail - Neftci Baku 0:4

BAHREIN: Premier League

21:00Al-Ahli Manama - Al-Najma 3:1
21:00Al-Hidd - Busaiteen 3:2
21:00Al-Rifaa - Malkia 2:1
21:00East Riffa - Al-Budaiya 1:4

BANGLADEŠ: Premier League

12:00Mohammedan - Sheikh Russel 1:0
15:00Abahani Chittagong - Saif Sporting Club 5:2
17:00Muktijoddha Sangsad - Arambagh 0:0

BELGIJA: Jupiler League - Championship - Playoff

20:45Anderlecht - Antwerp 2:2

BELGIJA: Jupiler League - Conference League Group

18:30St. Liege - Gent 2:1

BELGIJA: Jupiler League - Relegacija - doigravanje

20:45Waasland-Beveren - Seraing 2:5

BELGIJA: Super League Women - Stupanj gubitnika

16:00Femina Woluwe Ž - Zulte Waregem Ž 2:0

BELGIJA: Super League Women - Stupanj pobjednika

14:00RSC Anderlecht Ž - Gent Ž 2:0
16:00Leuven Ž - St. Liege Ž 2:1

BENIN: Ligue 1 - Championship - Playoff

17:00ASOS - Requins 1:1
17:00Buffles du Borgou - FC Loto 1:0

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

13:30Rukh Brest - Sputnik 2:0
17:30FC Minsk - Vitebsk 3:3
19:30Slavia Mozyr - Dynamo Brest 1:1

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Reserve

11:30Energetik-BGU 2 - Zhodino 2 0:2
15:00Isloch 2 - Din. Minsk 2 0:2
15:00Shakhter Soligorsk 2 - BATE 2 0:4

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Women

14:30Neman Ž - Bobruichanka Ž 2:1
15:30FC Gomel Ž - Dynamo Brest Ž 1:0
16:30Zorka-BDU Ž - Dnepr Mogilev Ž 2:3

BOLIVIJA: Division Profesional

21:00The Strongest - Royal Pari 3:0
23:15San Jose - Bolivar 0:5

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

15:00Mladost DK - Radnik Bijeljina 0:0
15:00Sloboda - Olimpik Sarajevo 2:0
16:55Borac Banja Luka - Krupa 1:0
19:05Zrinjski - Velež Mostar 1:1

BOSNA & HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

17:00Capljina - Zvijezda Gradacac 3:1
17:00Igman K. - HNK Orasje 3:1
17:00Posusje - Gorazde 2:0
17:00Rudar Kakanj - Bratstvo Gracanica 0:2
17:00Slaven Živinice - TOSK Tesanj 1:3
17:00Travnik - Budućnost B. 2:1

BOSNA & HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

16:30Jedinstvo Brcko - Sutjeska Foca 1:4
16:30Kozara - Rudar Prijedor 0:1
16:30Leotar - Modrica 2:0
16:30Ljubic Prnjavor - Zeljeznicar Banja Luka 1:0
16:30Podrinje Janja - Novi Grad 0:1
16:30Sloga Doboj - Slavija 0:1

BRAZIL: Campeonato Alagoano - Playoff

22:00CSE - CSA 1:1

BRAZIL: Campeonato Amazonense - Playoff

22:05Manaus - Nacional-AM 3:1

BRAZIL: Campeonato Baiano - Playoff

00:30OdgođenoBahia - Bahia De Feira -:-

BRAZIL: Campeonato Capixaba - Playoff

20:00Rio Branco-VN - Desportiva Ferroviaria 2:0
23:30Rio Branco ES - Serra 1:0

BRAZIL: Campeonato Carioca - Taca Rio

21:00Vasco - Madureira 2:1

BRAZIL: Campeonato Gaucho - Prva faza - Playoff

00:00Internacional - Juventude 4:1

BRAZIL: Campeonato Maranhense - Playoff

00:00Sampaio Correa - Pinheiro 1:0pen

BRAZIL: Campeonato Matogrossense - Playoff

15:00Operario VG - Nova Mutum 2:1pen

BRAZIL: Campeonato Mineiro - Playoff

21:30Atletico-MG - Tombense 1:1

BRAZIL: Campeonato Paraibano

21:00Campinense - Perilima 4:3

BRAZIL: Campeonato Paranaense

23:00Cascavel - Toledo 3:1
21:00Cascavel CR - Parana 1:2
23:00Operario - Cianorte 3:0

BRAZIL: Campeonato Potiguar - Drugi stupanj

20:00Santa Cruz de Natal - America-RN 1:2

BRAZIL: Campeonato Roraimense - Prvi stupanj

22:00Atl. Roraima - Sao Raimundo RR 0:3
00:00Rio Negro - Nautico FC -:-

BRAZIL: Campeonato Sergipano - Playoff

21:00Confianca - Sergipe 0:1

BRAZIL: Copa do Brasil U20

00:00Internacional U20 - Tupi U20 5:0

BRAZIL: Copa do Nordeste - Playoff

21:00Ceara - Bahia 1:3pen

BUGARSKA: Parva liga - Championship - Playoff

16:45Ludogorets - Lok. Plovdiv 1:2

BUGARSKA: Vtora liga

17:00Litex Lovech - Strumska Slava 1:1
17:00Neftochimic Burgas - Septemvri Simitli 2:1
19:30Pirin Blagoevgrad - Septemvri Sofia 1:3

BUGARSKA: Third League - South-East

17:00Chernomorets 1919 - Gigant Saedinenie 3:0
17:00Dimitrovgrad - Yambol 1915 1:0
17:00Rodopa Smolyan - Haskovo 1957 1:2
17:00Rozova Dolina - Maritsa Plovdiv 5:1
17:00Spartak Plovdiv - Vereya 3:0
17:00Zagorets - Borislav Parvomay 3:0

BUGARSKA: Third League - South-West

17:00Bansko - Gotse Delchev 1:0
17:00Belasitsa - Nadezhda Dobroslavci 4:3
17:00Botev Ihtiman - Vihren 0:3
17:00Chepintsi - Rilski Sportist 1:1
17:00Kyustendil - Perun 2:0
17:00Marek - Slivnishki Geroy 0:0
17:00Oborishte - Velbazhd 4:0
17:00Razlog - Balkan Botevgrad 1:1
17:00Vladaya - Chavdar Etropole 3:2

BUGARSKA: Third League - North-East

16:00Shumen 2007 - Ustrem Donchevo 0:2
16:00Sportist Toshevo - Chernomorets Balchik 2:3
16:00Svetkavitsa - Botev Novi Pazar 3:0

BUGARSKA: Third League - North-West

15:00Lok. Dryanovo - Botev Vratsa II 2:1

BURKINA FASO: Premier League

18:00Rahimo - Kadiogo 1:0
20:15USFA - Kozaf 1:0

BURUNDI: Coupe du President

15:00Royal FC - Vital O -:-

CIPAR: Division 2

16:00Achyronas Liopetriou - Digenis Akritas 2:3
16:00Alki Oroklini - Kouris Erimi 4:2
16:00Anagennisi - Sotiras 4:1
16:00Aris - Ayia Napa 1:1
16:00Omonia Aradippou - Omonia Psevda 2:0
16:00Othellos Athienou - ASIL Lysi 1:0
16:00Thoi Lakatamias - Zakakiou 0:0
16:00Xylotympou - Paeek 0:1
16:00Ypsonas - Chloraka 0:5

CRNA GORA: Druga Liga

17:00Arsenal Tivat - Berane 1:1
17:00Ibar - Mornar 0:2
17:00Igalo - Bokelj 2:3
17:00Jedinstvo - Drezga 1:2
17:00Kom Podgorica - Grbalj 1:2

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

15:00Zlin - Opava 1:1
17:00Brno - Mlada Boleslav 2:3
17:00Plzen - Pribram 3:3
19:30Bohemians 1905 - Liberec 3:0

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

15:45Hradec Kralove - Dukla Prag 2:1
16:00Usti n. L. - Blansko 2:1
17:00Chrudim - Trinec 0:2
17:00Prostejov - Lisen 1:3
17:00Vysehrad - Varnsdorf 1:2

ČEŠKA REPUBLIKA: Liga - žene - Championship - Playoff

14:00Slavia Prag Ž - Slovacko Ž 2:0
14:00Sparta Prag Ž - Plzen Ž 5:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Liga - žene - Ispadanje skupina

11:00Lok. Brno Ž - Liberec Ž 0:2

ČILE: Primera División

02:00O'Higgins - U. Espanola 1:4
18:00U. Catolica - U. Calera 3:0
21:30La Serena - Nublense 1:0
00:00S. Wanderers - Melipilla 0:3

DANSKA: 2nd Division - Group 1

14:00Aarhus Fremad - SfB-Oure 4:1
14:00Brabrand - Næsby 1:0
14:00Dalum IF - VSK Aarhus 0:4
14:00Jammerbugt - Middelfart 1:0
15:00B.93 - Thisted 0:0
15:00BK Frem - Sydvest 1:0

DANSKA: 2nd Division - Group 2

13:45FA 2000 - Hellerup 0:0
14:00Hillerod - Roskilde KFUM's 1:0
14:00Tarnby - Naestved 1:2
15:00Bronshoj - Avarta 0:2
15:00Skovshoved - Nykobing 0:2

DANSKA: Elitedivisionen Women - Championship - Playoff

14:00Brondby Ž - Koge Ž 1:2
14:00KoldingQ Ž - Thisted Ž 4:1
16:00Nordsjaelland Ž - Fortuna Hjorring Ž 1:3

DANSKA: Elitedivisionen Women - Relegacija - doigravanje

11:00Sundby Ž - B93 Ž 1:5
14:00Aalborg Ž - ASA Aarhus Ž 2:1
14:00Aarhus Ž - Odense Q Ž 4:1

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF

01:00Atlantico - Atl. San Francisco 3:1
22:00Moca - Vega Real 1:1
23:00San Cristobal - Delfines Del Este 1:1

DR KONGO: Ligue 1

14:30AC Rangers - Simba 0:2
16:30Renaissance - AC Rangers -:-

EGIPAT: Premier League

21:30Arab Contractors - El Entag El Harby 1:1

EKVADOR: Liga Pro - Prvi stupanj

02:00Macara - Dep. Cuenca 1:0
20:00Orense - Nueve de Octubre 3:1
22:30Ind. del Valle - LDU Quito 3:1

ENGLESKA: Premier League

13:30Leeds - Tottenham 3:1
16:00Sheffield Utd - Crystal Palace 0:2
18:30Manchester City - Chelsea 1:2
21:15Liverpool - Southampton 2:0

ENGLESKA: Championship

13:30Barnsley - Norwich 2:2
13:30Blackburn - Birmingham 5:2
13:30Bournemouth - Stoke 0:2
13:30Bristol City - Brentford 1:3
13:30Cardiff - Rotherham 1:1
13:30Coventry - Millwall 6:1
13:30Derby - Sheffield Wed 3:3
13:30Middlesbrough - Wycombe 0:3
13:30Nottingham - Preston 1:2
13:30QPR - Luton 3:1
13:30Reading - Huddersfield 2:2
13:30Watford - Swansea 2:0

ENGLESKA: League Two

16:00Cambridge Utd - Grimsby 3:0
16:00Carlisle - Walsall 0:0
16:00Cheltenham - Harrogate 4:1
16:00Crawley - Bolton 1:4
16:00Exeter - Barrow 1:1
16:00Morecambe - Bradford City 2:0
16:00Port Vale - Mansfield 0:3
16:00Scunthorpe - Stevenage 0:1
16:00Southend - Newport 1:1
16:00Tranmere - Colchester 0:0
16:05Oldham - Forest Green 0:3
17:00Salford - Leyton Orient 3:0

ENGLESKA: National League

16:00OdgođenoAltrincham - Eastleigh -:-
16:00Barnet - Notts County 1:4
16:00Halifax - Boreham Wood 0:1
16:00Hartlepool - Maidenhead 2:4
16:00OdgođenoKing’s Lynn - Solihull Moors -:-
16:00Sutton - Weymouth 2:0
16:00Wealdstone - Dagenham & Red. 0:5
16:00Woking - Chesterfield 1:4
16:00Wrexham - Yeovil 3:0
18:20Torquay - Bromley 0:0

ENGLESKA: Isthmian League Premier Division

16:00OtkazanoHorsham FC - Bishop's Stortford -:-

ENGLESKA: Premier League U18

11:45Crystal Palace U18 - WBA U18 7:1
12:00Blackburn U18 - Leeds U18 2:0
12:00Newcastle Utd U18 - Wolverhampton U18 6:0
12:00Southampton U18 - Reading U18 6:4
12:00Tottenham U18 - Chelsea U18 0:1
12:15Stoke City U18 - Manchester City U18 0:5
13:00Arsenal U18 - Aston Villa U18 5:2
13:00Leicester U18 - West Ham U18 1:1
13:00Manchester Utd U18 - Middlesbrough U18 8:1
13:00Norwich U18 - Fulham U18 0:3
13:30Burnley U18 - Derby U18 1:1
13:30Everton U18 - Sunderland U18 3:4

ESTONIJA: Meistriliiga

12:00Flora - Legion 2:1
15:00Tammeka - Kuressaare 0:1
18:00Narva - Kalju 1:2

ESTONIJA: Meistriliiga Women

13:00Ajax Tallinna Ž - Tulevik Ž 1:2
13:00Tammeka Tartu Ž - Polva Lootos Ž 1:3
15:00Flora Ž - Parnu JK Vaprus Ž 4:1

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

15:00Tambuti - Malanti Chiefs -:-

ETIOPIJA: Premier League

09:00Fasil Ketema - Wolkite Kenema 1:0
14:00St. George - Bahir Dar Kenema 2:0

FARSKI OTOCI: Premier League

18:30Runavik - 07 Vestur Sorvagur 1:1

FARSKI OTOCI: 1. Deild

15:00FC Suduroy - Streymur 2 2:1
15:00Sandur - HB Torshavn 2 1:3
16:00Klaksvik 2 - Argir 0:0
21:00Runavik 2 - Skala Itrottarfelag 2:1

FINSKA: Suomen Cup - Playoff

14:00HJK - KuPS 0:1pen

FINSKA: Kansallinen Liiga Women

13:00PK-35 Helsinki Ž - Ilves Ž 2:1
13:00TiPS Ž - Aland Utd Ž 2:1
15:00Jypk Ž - KuPS Ž 0:2

FRANCUSKA: Ligue 1

13:00Nantes - Bordeaux 3:0
17:00Lyon - Lorient 4:1

FRANCUSKA: Ligue 2

20:00AC Ajaccio - Paris FC 1:1
20:00Amiens - Niort 0:0
20:00Auxerre - Grenoble 1:1
20:00Chambly - Pau FC 1:0
20:00Clermont - Sochaux 3:1
20:00Guingamp - Chateauroux 2:0
20:00Rodez - Nancy 1:1
20:00Toulouse - Caen 3:0
20:00Troyes - Dunkerque 2:0
20:00Valenciennes - Le Havre 3:5

FRANCUSKA: Division 1 - Žene

14:30Guingamp Ž - Reims Ž 0:0
14:30Montpellier Ž - Bordeaux Ž 0:1
14:30Soyaux Ž - Fleury 91 Ž 1:0

GAMBIJA: GFA League

00:30BK Milan - Gamtel 1:0
22:30Fortune - Hawks -:-
00:30Banjul Utd - Ports Authority -:-

GANA: Premier League

17:00Asante Kotoko - Dreams 3:1

GIBRALTAR: National League - Championship - Playoff

18:15Lynx - Europa FC 0:6
20:30Lions Gibraltar - St Josephs 0:2

GRČKA: Super League - Ispadanje skupina

18:30Lamia - OFI Crete 0:2
18:30Panetolikos - Atromitos 1:3
18:30Volos - AEL Larissa 3:1

GRČKA: Super League 2 - Ispadanje skupina

13:45Apollon Larissa - O.F. Ierapetra 1:0
13:45Doxa Dramas - Karaiskakis 2:4
13:45Panachaiki - AO Trikala 2:1

GRČKA: Football League

13:45Panserraikos - Kavala 1:3

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 6

16:00Ano Meras - Aittitos Spata 1:2

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:00Samtredia - Shukura 2:2
18:15Dinamo Batumi - Din. Tbilisi 1:0

GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Playoff

23:00Guastatoya - Sanarate 4:1

GVINEJA: Ligue 1

18:00Kaloum Star - Hafia 1:0

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

00:00Arcahaie - Rivartibonitienne -:-
00:00Real du Cap - Tempete -:-

HRVATSKA: 1. HNL

17:00Varaždin - Hajduk 0:1

HRVATSKA: 2. HNL

14:55Međimurje - Din. Zagreb 2 0:1
17:00Croatia Zmijavci - Kustošija 1:2
17:00Dugopolje - Bijelo Brdo 2:0
17:00Hr. Dragovoljac - Solin 2:1
17:00Junak Sinj - Hajduk Split 2 2:0
17:00Osijek 2 - Sesvete 0:3

HRVATSKA: 3. HNL Središte

17:00Dugo Selo - Maksimir 3:2
17:00Karlovac - Mladost Petrinja 3:1
17:00Kurilovec - HAŠK 0:2
17:00Ponikve - Bistra 1:1
17:00Segesta - Zagorec K. 7:1
17:00Trešnjevka - Špansko 4:2

HRVATSKA: 3. HNL Sjever

17:00Granicar Djurdjevac - NK Polet 0:3
17:00Mladost Ždralovi - Virovitica 4:2
17:00Papuk Orahovica - Bjelovar 1:3
17:00Radnik Križevci - Podravina Ludbreg 3:0
17:00Rudar Mursko Sredisce - Podravac Virje 3:0
17:00Varteks Varaždin - Tehničar Cvetkovec 1:1

HRVATSKA: 3. HNL Jug

17:00GOŠK Dubrovnik - Zmaj Makarska 4:1
17:00Uskok Klis - Neretva 3:0
17:00Vodice - Primorac Biograd 1:2
17:00Zmaj Blato - Zagora 0:1

HRVATSKA: 3. HNL Istok

17:30Croatia Đakovo - Bedem Ivankovo 1:0
17:30NAŠK Našice - Belišće 0:3
17:30Oriolik - Čepin 0:1
17:30Slavonac Bukovlje - Zrinski Jurjevac 3:2
17:30Slavonija Požega - Kutjevo 1:3
17:30Sloga NG - Vihor Jelisavac 2:4
17:30Valpovka - Vukovar 1991 0:2
17:30Vuteks Sloga - Pleternica 2:0

HRVATSKA: 3. HNL Zapad

15:30Cres - Novigrad 3:1
17:00Buje - Jadran Poreč 1:1
17:00Grobničan - Krk 5:0
17:00Pazinka - Naprijed Hreljin 0:2
17:00Rovinj - Uljanik Pula 2:3
17:00Rudar Labin - Crikvenica 2:2
17:00Vinodol - Nehaj 0:3

IRAK: Super League

15:00Al Karkh - Al Shorta 0:3

IRAN: Persian Gulf Pro League

18:15Mes Rafsanjan - Nassaji Mazandaran 0:1
18:30Foolad - Gol Gohar 1:0
18:45Machine Sazi - Saipa 2:2
18:45Sanat-Naft - Aluminium Arak 0:1
18:50OdgođenoFoolad - Naft M.I.S -:-

IRAN: Division 1

17:45Fajr Sepasi - Baderan Tehran 1:2
17:45Rayka Babol - Arman Gohar 2:0
17:45Shahin Bushehr - Pars Janoobi Jam 1:1
18:00Astara - Navad Urmia 0:1
18:00Esteghlal Khuzestan - Malavan 0:0
18:00OdgođenoGol Reyhan Alborz - Esteghlal Molasani -:-
18:00Kheybar Khorramabad - Qashqai Shiraz 5:1

IRSKA: Premier Division

19:00Bohemians - Finn Harps 4:0
19:00St. Patricks - Shamrock Rovers 1:2
19:00Waterford - Drogheda 0:7

IRSKA: National League Women

15:00Cork City Ž - Wexford Ž 1:3
19:00Dublin Waves Ž - Bohemians WFC Ž 1:0
19:00Peamount Ž - Athlone WFC Ž 6:0

ISLAND: Pepsideild

21:15Akranes - Vikingur Reykjavik 1:1
21:15Kopavogur - Fylkir 2:2
21:15Leiknir - Breidablik 3:3

ISLAND: Inkasso-deildin

16:00Afturelding - Kordrengir 1:1
16:00Selfoss - Vestri 0:3

ISLAND: Division 2

16:00Fjardabyggd - Volsungur 0:3
16:00IR Reykjavik - Leiknir F. 2:0
16:00Kari - Fjallabyggd 2:3

ITALIJA: Serie A

15:00Spezia - Napoli 1:4
15:00Udinese - Bologna 1:1
18:00Inter - Sampdoria 5:1
20:45Fiorentina - Lazio 2:0

ITALIJA: Serie C - Promotion - Play Offs

20:45Cesena - Mantova 2:1

ITALIJA: Serie D - Group B

15:00NibionnOggiono - Villa Alme 3:0

ITALIJA: Serie D - Group I

15:00Rende - Troina 1:0

ITALIJA: Super Cup (Serie C)

18:00Perugia - Como 2:1

ITALIJA: Primavera 1

10:30Cagliari U19 - Atalanta U19 0:2
11:00AC Milan U19 - Lazio U19 2:1
12:30Sampdoria U19 - Ascoli U19 6:1
13:00Torino U19 - Inter U19 3:1
15:00AS Roma U19 - SPAL U19 0:0
17:00Bologna U19 - Empoli U19 1:4

ITALIJA: Primavera 2

11:00Reggina U19 - Lecce U19 0:5
14:00Pescara U19 - Entella U19 3:0
15:00Cremonese U19 - Venezia U19 1:0
15:00Vicenza U19 - Cittadella U19 2:1
15:30Pordenone U19 - Reggiana U19 1:3

ITALIJA: Serie A Women

12:30Juventus Ž - Napoli Ž 2:0
15:00Empoli Ž - Verona Ž 2:1
15:00Sassuolo Ž - Bari Ž 1:0

IZRAEL: Ligat ha'Al - Championship - Playoff

17:00Kiryat Shmona - M. Petach Tikva 1:2

IZRAEL: Ligat ha'Al - Ispadanje skupina

17:45Bnei Yehuda - H. Tel Aviv 1:0
19:15H. Haifa - H. Kfar Saba 3:2
19:30B. Jerusalem - Sakhnin 3:1

JAPAN: J1 League

07:00Sagan Tosu - Hiroshima 0:0
08:00Nagoya - C-Osaka 1:0
11:00G-Osaka - Kawasaki 0:2

JAPAN: J2 League

11:00Ehime - Ryukyu 1:1

JAPAN: Nadeshiko League Women

06:00OdgođenoFC Takatsuki Speranza Ž - Harima Albion Ž -:-
06:00Nittaidai Ž - Yamato Sylphid Ž 2:0
06:00Orca Kamogawa Ž - Yokohama FC Seagulls Ž 0:2

JORDAN: Premier League

21:30Aqaba - Sahab 2:0

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Cape Town Spurs - Pretoria Callies 0:1
15:00Pretoria U. - Jomo Cosmos 1:0
15:00Royal AM - TS Sporting 2:1
15:00Sekhukhune - Cape Umoya United 1:0
15:00Uthongathi - Free State Stars 0:1

JUŽNA AFRIKA: Kup

18:00Tshakhuma - Chippa United 1:0

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Grupna faza

02:00Tolima (Col) - Emelec (Ecu) 1:1

JUŽNA KOREJA: K League 1

07:00Daegu - Incheon 3:0
07:00Jeju - Suwon City 1:3
09:30Pohang - Gangwon 1:1
12:00OdgođenoGwangju - Seoul -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2

09:00Bucheon - Gimcheon Sangmu 0:0

JUŽNA KOREJA: K3 League

07:00Yangju Citizen - Busan Kyotong 1:1
08:00Cheonan City - Gimpo C. 0:1
08:00Cheongju Jikji - Gangneung 2:1
08:00Paju Citizen - Daejeon Korail 0:0
12:00Ulsan Citizen - Mokpo City 1:0

KAMBODŽA: C-League

10:30OdgođenoAngkor Tiger - NagaWorld -:-
10:30OdgođenoBoeung Ket - National Defense -:-
10:30OdgođenoPrey Veng - Svay Rieng -:-
13:00OdgođenoVisakha - Soltilo Angkor -:-

KAZAHSTAN: Premier League

13:00Taraz - FC Astana 0:1
14:00Kaspij Aktau - Ordabasy 0:0
15:00K. Almaty - Shakhtar K. 1:1
16:00Kaisar - FK Akzhayik 0:1

KENIJA: Premier League

14:00OdgođenoBandari - Kariobangi Sharks -:-
14:00OdgođenoBidco United - Vihiga United -:-
14:00OdgođenoKakamega Homeboyz - KCB -:-
14:00OdgođenoNzoia Sugar - Nairobi City -:-
14:00OdgođenoWazito - Leopards -:-

KINA: Super League - Prvi stupanj

12:00Shandong Taishan - Qingdao FC 2:0
14:00Guangzhou City - Shenzhen 2:4

KINA: Super League Women

08:15Beijing Beikong Ž - Shandong SL Ž 3:3
08:15Jiangsu Suning Ž - Zhejiang Ž 1:0
10:00Wuhan Jiangda Ž - Sichuan Ž 4:0
10:30Changchun Dazhong Ž - Guangdong Meizhou Ž 2:1
10:30Shanghai RCB Ž - Henan Songshan Longmen Ž 7:1

KIRGISTAN: Premier Liga

16:00Kara Balta - Dordoi Bishkek 0:3

KONGO: Ligue 1

15:00RCB - Patronage Sainte-Anne 1:2
17:00Kondzo - CARA Brazzaville 0:1

KUVAJT: Premier League - Championship - Playoff

20:30Al Naser - Al Sahel 0:1
20:30Al Salmiya - Al Arabi 2:3
20:30Kazma SC - Al-Fahaheel 2:2

LAOS: Lao League

10:30OdgođenoViengchanh - Lao Army FC -:-
12:00OdgođenoYoung Elephant - Ezra -:-

LIBIJA: Premier League

22:30Al Hilal - Ngom Ajdabiya -:-

LITVA: A Lyga

12:00Hegelmann Litauen - Zalgiris 2:1
14:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 2:3

LITVA: I Lyga

14:00BFA Vilnius - Jonava 0:2
17:00Neptunas - Silas 1:1
17:00Siauliai FA - Atmosfera 5:1

LUKSEMBURG: National Division

16:00Hostert - Niedercorn 0:3
16:00Victoria Rosport - Wiltz 0:2
17:00Racing Luxembourg - UNA Strassen 2:1
18:00Ettelbruck - Fola 3:2
18:00Jeunesse Esch - Dudelange 1:5

MAĐARSKA: OTP Bank Liga

17:00Honved - Ferencvaros 1:2
19:30Ujpest - Zalaegerszeg 5:4

MAĐARSKA: NB III - East

17:00DVTK II - Hatvan 0:2
17:30Kisvarda II - BVSC-Zuglo 1:0

MAĐARSKA: NB I Women

13:00Győr Ž - Szent Mihaly Ž 1:1
16:00Haladas Ž - DVTK Ž 0:2

MAKAO: Elite League

13:00Monte Carlo - Chao Pak Kei 0:5
15:00Cheng Fung - Policia 2:1

MALAVI: Super League

14:30Blue Eagles - Ekwendeni Hammers 2:0
14:30Kamuzu Barracks - MAFCO 4:0
14:30Mighty Wanderers - Red Lions 1:1
14:30Silver - Big Bullets 1:0

MALEZIJA: Super League

15:15Sabah - Kedah 0:1
16:00Penang - Johor DT 0:3
16:00UiTM - Kuala Lumpur City 1:1

MALEZIJA: Premier League

16:00Selangor 2 - PDRM FC 0:1

MAROKO: Botola Pro

00:00Tanger - Youssoufia Berrechid 2:0
00:00Chabab Mohammedia - FUS Rabat 0:0
00:00Difaa El Jadidi - Agadir 1:0
00:00Mouloudia Oujda - Safi 3:2
00:00Rapide Oued Zem - Renaissance Zemamra 3:2

MAROKO: Botola 2

18:00Chabab Benguerir - Widad Temara 2:1
18:00Khemisset - TAS Casablanca 2:0
00:00Chabab Atlas Khenifra - Union Touarga -:-
00:00RAC Casablanca - Kenitra -:-

MAURICIJUS: Mauritian League

14:00OdgođenoAS Vacoas - Pamplemousses -:-
14:00OdgođenoLa Cure Sylvester - Cercle De Joachim -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - Playoff

04:00Atl. Morelia - Atlante 1:1
00:00Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos 1:1

MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura - Playoff

23:00Toluca Ž - Guadalajara Ž 0:1
01:30Pachuca Ž - Atlas Ž 0:2

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

15:00Zimbru - S. Tiraspol 0:1
17:00Milsami - Sf.Gheorghe 2:1

MOZAMBIK: Mocambola

15:30Ferroviario Maputo - Textafrica 3:0
15:30LD Maputo - Incomati Xinavane 1:0

NIGERIJA: NPFL

17:00Jigawa Golden Stars - Lobi Stars 2:1

NIGERIJA: NNL

15:00Goddosky - J'Atete -:-
17:00OdgođenoAbia Comets - Gateway Utd. -:-
17:00Calabar Rovers - Go Round -:-
17:00DMD - FC Zamfara -:-
17:00OdgođenoFC Zamfara - Bukola -:-
17:00OdgođenoGiant Brillars - Calabar Rovers -:-
17:00Giant Brillars - Osun -:-
17:00Gombe - Nigeria Airforce FC 2:0
17:00OdgođenoGombe - Mighty Jets -:-
17:00OdgođenoGo Round - Ekiti United -:-
17:00Green Beret - EFCC -:-
17:00OdgođenoIbom Youths - J'Atete -:-
17:00Ibom Youths - Remo Stars -:-
17:00OdgođenoKebbi - Road Safety -:-
17:00OdgođenoKogi - Shekarau -:-
17:00Mighty Jets - El Kanemi -:-
17:00Nnewi - Dynamite Force -:-
17:00One Rocket - Apex Krane 1:2
17:00OdgođenoOsun - Delta Force -:-
17:00OdgođenoRarara - EFCC -:-
17:00Road Safety - Kogi 1:0
17:00Shekarau - Kebbi -:-
17:00OdgođenoShooting Stars - Nnewi -:-
17:00OdgođenoSokoto - El Kanemi -:-
17:00OdgođenoStationery Stores - Vandrezzer -:-
17:00OdgođenoYobe Stars - Niger -:-

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura - Playoff

00:00Jalapa U20 - CD Junior U20 2:1prod.

NIZOZEMSKA: Eredivisie

16:30Twente - Heracles 1:1
18:45Heerenveen - Utrecht 0:0
20:00Alkmaar - Sittard 1:0
21:00Venlo - Waalwijk 3:3

NJEMAČKA: Bundesliga

15:30Bor. Dortmund - RB Leipzig 3:2
15:30Hoffenheim - Schalke 4:2
15:30W. Bremen - B. Leverkusen 0:0
15:30Wolfsburg - Union Berlin 3:0
18:30Bayern - B. Monchengladbach 6:0

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:00F. Dusseldorf - Braunschweig 2:2
13:00G. Furth - Karlsruher 2:2
13:00Wurzburger Kickers - Osnabruck 1:3

NJEMAČKA: 3. Liga

14:00D. Dresden - Viktoria Koln 2:0
14:00H. Rostock - Zwickau 0:0
14:00Ingolstadt - Saarbrucken 0:0
14:00Kaiserslautern - Uerdingen 4:1
14:00Magdeburg - Duisburg 3:2
14:00Wehen - 1860 München 1:1

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

14:00Aachen - Lotte 0:3
14:00B. Monchengladbach II - F. Dusseldorf II 2:1
14:00Homberg - Wiedenbruck 0:3
14:00Koln II - Wegberg-Beeck 1:0
14:00Munster - Fortuna Koln 3:1
14:00Oberhausen - Lippstadt 2:1
14:00OdgođenoRodinghausen - Bor. Dortmund II -:-
14:00Schalke II - Ahlen 6:1
14:00Straelen - Bonner 0:1
14:00Wuppertaler - RW Essen 1:2

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

14:00Elversberg - Offenbach 3:0
14:00FSV Frankfurt - Bahlinger 4:2
14:00Giessen - Ulm 1:2
14:00Homburg - Hoffenheim II 1:1
14:00Kassel - Balingen 2:2
14:00Pirmasens - Aalen 2:0
14:00RW Koblenz - Grossaspach 3:0
14:00Schott Mainz - Freiburg II 0:2
14:00Steinbach Haiger - Stadtallendorf 2:1
14:00Stuttgart II - Alzenau 3:2
14:00Walldorf - Mainz II 4:2

OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1

17:30ES Bafing - San Pedro 2:0
18:00Sporting Gagnoa - Africa Sports 1:2
20:00Bassam - Academie de FAD 0:0

PANAMA: LPF - Apertura

00:00Alianza - Plaza Amador 2:0
00:00Arabe Unido - Miguelito 1:2
00:00Costa del Este - Tauro 2:0
00:00Herrera - Deportivo Universitario 2:0
00:00Independiente - Chiriqui 1:2
00:00Veraguas - San Francisco 2:1

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

23:45Sp. Luqueño - Guarani 1:2

PARAGVAJ: Division Intermedia

16:003 De Febrero - Sportivo Trinidense 2:1
16:00Ameliano - Atyra 1:1
16:00Fulgencio Yegros - 2 de Mayo 2:1
16:00Guarani de Trinidad - San Lorenzo 2:1

PERU: Liga 1 - Apertura

18:00Melgar - Alianza Atl. 1:3
20:15U. de Deportes - Cienciano 3:2
22:30Cusco - Sporting Cristal 1:2

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Podbeskidzie - Plock 1:1
17:30Lechia - Cracovia 1:1
20:00Wisla - Lech 1:2

POLJSKA: Division 1

12:40Belchatow - Arka 0:3
16:00Sandecja - Korona 2:1
16:00Stomil Olsztyn - Chrobry Glogow 1:2
20:00Termalica B-B. - Legnica 0:2

POLJSKA: Division 2

13:00Blekitni Stargard - Ol. Grudziadz 2:3
13:00Bytovia Bytow - S. Rzeszow 0:2
13:00Slask 2 - Lech 2 0:1
16:00Garbarnia - Polkowice 2:2
16:00Suwalki - Hutnik Krakow 0:1
17:30KKS Kalisz - Katowice 2:1
17:30Skra - Pogon Siedlce 2:2
19:00Lublin - Ostroda 4:1

POLJSKA: III Liga - Group I - Championship - Playoff

12:00Legionowo - Jagiellonia II 3:1
15:00Biala Piska - Skierniewice 1:1
18:00Grodzisk M. - Swit 1:2
19:11Polonia W. - Legia II 1:2

POLJSKA: III Liga - Group I - Ispadanje skupina

12:00Bron Radom - Sokol Aleksandrow L. 2:0
12:00Radomsko - KS Kutno 0:0
14:00T. Mazowiecki - Huragan Morag 4:2
15:00Concordia Elblag - W. Mazowieckie 1:1
15:00Zambrow - Ursus Warszawa 2:4
16:00Wasilkow - Blonianka Blonie 1:6
18:00Pelikan - Wikielec 0:2

POLJSKA: III Liga - Group II - Championship - Playoff

13:00Stezyca - Przodkowo 6:0
17:00Swit Skolwin - Starogard Gdanski 1:2

POLJSKA: III Liga - Group II - Ispadanje skupina

17:00Gornik Konin - Nielba Wagrowiec 3:2
17:00Gwardia Koszalin - Swinoujscie 1:2
17:00Kleczew - Unia Janikowo 3:1
17:00Kotwica Kolobrzeg - Jarocin 3:1
17:00Mieszko - Koszalin 2:2
17:30Pomorzanin Torun - Chemik Police 4:2

POLJSKA: III Liga - Group III

13:00Zaglebie 2 - Sleza Wroclaw 0:1
14:00Bielsko-Biala - Warta Gorzow 0:2
17:00Brzeg - Gornik Z. 2 0:2
17:00Foto-Higiena Gac - Legnica 2 2:2
17:00Nysa - Ruch 1:2
17:00Polonia B. - Piast Zmigrod 2:1
17:00Z. Gora - Kluczbork 2:2

POLJSKA: III Liga - Group IV

13:00Wisloka Debica - Biala Podlaska 1:0
17:00Hetman Zamosc - Wolka Pelkinska 3:3
17:00Lewart Lubartow - Avia Swidnik 2:3
17:00Podhale Nowy Targ - Wisla Pulawy 1:1
17:00Stal Krasnik - Orleta Radzyn 0:3
17:30Chelmianka Chelm - Ostrowiec 2:0

POLJSKA: Central Youth League

12:00Wisla U18 - Gornik Z. U18 1:5
16:00Zaglebie U18 - Hutnik Krakow U18 4:1

POLJSKA: Ekstraliga Women

11:00Bydgoszcz Ž - Leczna Ž 0:3
12:00ROW Rybnik Ž - Medyk Konin Ž 0:4
12:00Slask Ž - Biedrzychowice Ž 3:0
13:00Katowice Ž - Olimpia Szczecin Ž 3:2

PORTUGAL: Liga Portugal 2

16:30Feirense - Oliveirense 4:1
18:00Benfica B - Covilha 1:1
19:00Mafra - Academica 2:2
21:15Estoril - Chaves 1:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Drugi stupanj

12:00Gondomar - Leca 0:1
15:00Olhanense - Real SC 1:0
17:30Fafe - Guimaraes B 1:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Promotion Group

17:00Anadia - Pevidem 0:1

PORTUGAL: Liga BPI Women - Championship - Playoff

15:00Maritimo Ž - Condeixa Ž 2:0

RUANDA: Premier League

12:30Gasogi United - Kiyovu 2:1
15:00Gorilla - Muhanga 2:1
15:00Rutsiro - Rayon Sport 0:2
15:30Bugesera FC - APR 0:3

RUMUNJSKA: Liga 1 - Ispadanje skupina

12:30Gaz Metan - Astra 2:1
20:15Din. Bucharest - FC Hermannstadt 2:0

RUMUNJSKA: Liga 2 - Ispadanje skupina

10:00Pandurii - F. Constanta 1:2
10:00Petrolul - Aerostar 2:0
10:00Ripensia Timisoara - Metaloglobus Bucharest 1:0
10:00U. Cluj - Comuna Recea 2:3
10:00Unirea Slobozia - CSM Resita 1:0

RUMUNJSKA: Liga 3 - Promotion Play Offs

10:30Ulmu - Steaua Bucuresti 0:2
13:00SR Brasov - Vedita Colonesti 0:1
17:00Baia Mare - Unirea Dej 0:0
17:00Bucovina Radauti - Braila 2:0
17:00Crisul Chisineu Cris - Viitorul Selimbar 0:2
17:00Magura Cisnadie - Soimii Lipova 2:1
17:00Otelul - Foresta Suceava 3:0
17:00Zalau - Cugir 2:0

RUSIJA: Premier League

13:00Ufa - Zenit 0:0
15:30Arsenal Tula - Rubin Kazan 2:4
15:30Lok. Moscow - Din. Moscow 0:0
18:30CSKA Moscow - Krasnodar 3:1

RUSIJA: FNL

12:00Tomsk - Yenisey 1:0
13:00Omsk - Orenburg 0:4
13:00Samara - Krasnodar 2 6:0
13:00Sp. Moscow 2 - Yaroslavl 4:2
14:00Chertanovo M. - Nizhny Novgorod 1:3
14:00F. Voronezh - Torpedo Moscow 0:0
15:00D. Bryansk - FK Chayka 0:1
15:00Neftekhimik - SKA Khabarovsk 3:2
15:00Volgar-Astrakhan - Akron Togliatti 1:1
16:00Alania Vladikavkaz - Veles Moscow 0:0
19:00Baltika - Tekstilshtik 3:1

RUSIJA: PFL - Group 2

09:00Chita - Smolensk 2:1
14:00OtkazanoZenit Irkutsk - Luki-Energiya -:-

RUSIJA: Supreme Division Women

10:00Zvezda Ž - Krasnodar Ž 2:1
12:00FK Yenisey Ž - Rubin Kazan Ž 4:0
18:30Zenit Ž - CSKA Moscow Ž 1:1

SAD: MLS

03:30Real Salt Lake - San Jose Earthquakes 1:2
19:00Chicago Fire - Philadelphia Union 0:2
19:00New York Red Bulls - Toronto FC 2:0
19:30Columbus Crew - DC United 3:1
19:30Nashville SC - New England Revolution 2:0
21:00Vancouver Whitecaps - Club de Foot Montreal 2:0
21:30FC Dallas - Houston Dynamo 1:1
00:00Orlando City - New York City 1:1

SAD: USL Championship

01:00New York Red Bulls 2 - Charleston 1:1
02:00Sporting Kansas City 2 - Oklahoma City Energy 1:1

SAD: USL League One

01:30Fort Lauderdale - Union Omaha 0:2
00:30Richmond Kickers - Tormenta 2:0

SAD: USL League Two

01:00Tobacco Road - North Carolina Fusion U23 0:5
22:00OdgođenoMiami City - Tampa Bay U23 -:-

SAD: NISA - Proljetna sezona

01:00New Amsterdam - Detroit 0:1
04:00LA Force - San Diego 1904 0:1

SAD: NWSL Challenge Cup Women - Playoff

19:00Portland Thorns Ž - Gotham Ž 2:1pen

SENEGAL: Ligue 1

18:30Diambars - Mbour Petite Cote 1:0
18:30Douanes - Niary Tally 1:1

SIJERA LEONE: Premier League

21:30SLIFA - Kallon 0:1

SINGAPUR: Premier League

14:30Tampines - Albirex Niigata 2:2
14:30NapuštenoTanjong Pagar - Young Lions 1:1

SJEVERNA IRSKA: Kup

16:00Ballymena - PSNI 5:0
16:00C. Rangers - Bangor FC 3:2pen
16:00Dergview - St. James' Swifts 2:0
16:00Knockbreda - Crusaders 0:5
16:00Larne - Dollingstown 8:1
16:00Linfield - Dungannon 5:2
16:00Loughgall - Warrenpoint 1:0
18:30Glentoran - Cliftonville 1:0

SJEV. MAKEDONIJA: 2. MFL

16:00FK Korab - Teteks 3:0
16:00KF Gostivar - FK Skopje 2:4
16:00Kit Go Pehchevo - Bregalnica 1:2
16:00Kozuv Gevgelija - Sloga Vinica 0:2
16:00Ohrid - Kadino Skopje 3:0
16:00Osogovo - Pobeda 0:1
16:00Rosoman 83 - Plackovica 0:1
16:00Tikveš - Kamenica Sasa 3:1
16:00Veleshta - Vellazerimi 2:1
17:00OtkazanoVardari Forino - Drita -:-

SLOVAČKA: Fortuna liga - Championship - Playoff

17:00Zilina - Trencin 5:3
17:00Z. Moravce-Vrable - Trnava 0:0

SLOVAČKA: Fortuna liga - Ispadanje skupina

17:00Pohronie - Michalovce 0:0
17:00Ruzomberok - Senica 1:1

SLOVAČKA: 2. liga

10:30S. Bratislava B - Petrzalka 2:1
17:00Banska Bystrica - Samorin 1:1
17:00Dubnica - Komarno 3:0
17:00Podbrezova - FC Kosice 0:0
17:00Poprad - Puchov 3:5
17:00Skalica - Bardejov 1:0
17:00Trebisov - L. Mikulas 0:2

SLOVENIJA: Prva Liga

15:00Tabor Sezana - Celje 0:1
17:15Mura - Bravo 2:2

SLOVENIJA: 2. SNL - Stupanj gubitnika

17:00Beltinci - Smartno 3:0
17:00Drava - Krško 1:1
17:00Jadran Dekani - Fuzinar 1:1

SLOVENIJA: 2. SNL - Stupanj pobjednika

17:00Bilje - Triglav 1:1
19:00Brezice - Dob 3:0
20:30Nafta - Radomlje 1:0

SLOVENIJA: 3. SNL - East

17:00NK Bistrica - Zrece 4:0
17:00Rogaska - Dravograd 3:1
17:00Sampion Celje - Dobrovce 5:2
18:00Korotan - Videm 0:1

SLOVENIJA: 3. SNL - West

17:00Izola - Ilirija 0:1
17:00Ljubljana Svoboda - Tolmin 2:5
17:00Postojna - Sencur 1:2
17:00Sava Kranj - Grosuplje 1:2
17:00Skofja Loka - NK Adria 2:2
17:00Sobec Lesce - Fama Vipava 1:2
17:00Zagorje - Ziri 0:3

SRBIJA: Super Liga

16:00FK Vozdovac - Napredak 4:2
16:00Novi Pazar - Mladost 4:1
16:00Proleter - Radnik 3:0

SRBIJA: Srpska Liga - Belgrade

16:30Lestane - Brodarac 5:2
16:30Mladenovac - Jedinstvo Surcin 0:1
16:30OFK Beograd - Radnicki Obrenovac 1:1
16:30Radnicki Beograd - Lokomotiva Beograd 1:2

SRBIJA: Srpska Liga - Vojvodina

17:00Becej - Backa 1901 4:2
17:00Dinamo Pancevo - Borac Sakule 1:1
17:00Feniks 1995 - Stari Banovci 3:1
17:00Jedinstvo SP - Vrsac 1:4
17:00Kozara BVS - Stari Grad 0:4
17:00Mladost GAT - Sloga Conoplja 4:0
17:00Radnicki 1912 - Omladinac NB 1:3
17:00Radnicki Zrenjanin - Hajduk 1912 2:2

SRBIJA: Srpska Liga - East

17:00Dunav Prahovo - SFS Borac 2:1
17:00Paracin - Moravac 13:0
17:00Pcinja - Toplicanin 2:0
17:00Sindelic - Radnicki S. 0:3
17:00Timok - Buducnost Popovac 1:1
17:00Trstenik - Morava Vladicin Han 1:1

SRBIJA: Srpska Liga - West

16:30Gruza - Takovo 1:0
16:30Macva Bogatic - Bane Raska 1:0
16:30Mladi Radnik - Jedinstvo U. 0:0
16:30Sloga Pozega - Buducnost Krusik 5:1
16:30Sumadija Arandjelovac - Zeleznicar Lajkovac 2:1
16:30Trepca - Sloga Petrovac 3:1

SVIJET: Klupske Prijateljske

12:30Aalesund (Nor) - Åsane (Nor) 0:2
14:00Sogndal (Nor) - Ham-Kam (Nor) 0:1
15:00Fredrikstad (Nor) - Grorud (Nor) 4:2
15:00Mjondalen (Nor) - Sarpsborg 08 (Nor) 1:1
16:00Sandnes (Nor) - Bryne (Nor) 1:0
16:00Strømmen (Nor) - KFUM Oslo (Nor) 1:2
17:00Raufoss (Nor) - Ull/Kisa (Nor) 2:3
18:00Ranheim (Nor) - Stjordals Blink (Nor) 1:2

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

13:00Lyn Ž (Nor) - Kolbotn Ž (Nor) 1:1
14:00RØA Ž (Nor) - Ovrevoll Hosle Ž (Nor) 4:0
15:00Avaldsnes Ž (Nor) - Klepp Ž (Nor) 3:0
15:00Honefoss Ž (Nor) - Grimstad Ž (Nor) 1:0
15:00Sandviken Ž (Nor) - Arna-Bjørnar Ž (Nor) 6:0
15:00Vålerenga Ž (Nor) - LSK Kvinner Ž (Nor) 1:1

ŠKOTSKA: Premiership - Relegacija - doigravanje

16:00Raith - Dunfermline 2:0

ŠKOTSKA: Championship - Relegacija - doigravanje

16:00Cove Rangers - Airdrieonians 1:1
16:00Montrose - Morton 2:1

ŠKOTSKA: League One - Relegacija - doigravanje

16:00Elgin - Edinburgh City 0:1
16:00Stranraer - Dumbarton 0:0

ŠKOTSKA: League Two - Relegacija - doigravanje

16:00Kelty Hearts - Brora Rangers 4:1

ŠKOTSKA: Scottish Cup

17:00Dundee Utd - Hibernian 0:2

ŠPANJOLSKA: LaLiga

14:00Alaves - Levante 2:2
16:15Barcelona - Atl. Madrid 0:0
18:30Cadiz - Huesca 2:1
21:00Ath. Bilbao - Osasuna 2:2

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

18:15Ponferradina - Albacete 0:1
18:15Zaragoza - Espanyol 0:0
20:30Alcorcon - Las Palmas 0:0
21:00Malaga - Mallorca 1:1

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 1 - Drugi stupanj

18:00Langreo - Compostela 0:0

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 2 - Ispadanje skupina

17:30Leioa - Haro Deportivo 2:1

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3 - Drugi stupanj

19:00Badalona - Hercules 1:1

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 4 - Ispadanje skupina

19:00CD Marino - Lorca Deportiva 0:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 1 - Ispadanje skupina

18:15UD Ourense - Pontes 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3 - Ispadanje skupina

17:00Castro - Rinconeda Polanco 0:0
17:00Torina - Ribamontan al Mar 3:1
18:00Barreda Balompie - Bezana 1:1
18:00Solares - Revilla 4:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3 - Promotion Group

18:00Escobedo - Siete Villas 3:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4 - Drugi stupanj

16:00OdgođenoBeasain - San Ignacio -:-
17:00SD Deusto - Anaitasuna FT 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4 - Ispadanje skupina

17:00Aurrera Ondarroa - Lagun Onak 0:2
17:00Balmaseda - Ariznabarra 2:0
18:30Urgatzi - Durango 1:4

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 4 - Promotion Group

18:00Gernika - Urduliz 3:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 5 - Ispadanje skupina

18:00Santfeliuenc - Banyoles 1:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6 - Drugi stupanj

17:00Beniganim - Recambios Colon 2:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 6 - Ispadanje skupina

16:00Hercules B - Paterna 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7 - Ispadanje skupina

16:00Mostoles - Paracuellos Antamira 0:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8 - Drugi stupanj

17:30La Virgen - Mirandes B 3:4

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8 - Ispadanje skupina

17:00Almazan - La Baneza 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9 - Ispadanje skupina

12:30Melilla CD - Loja 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9 - Promotion Group

19:00Velez - Mancha 3:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10 - Ispadanje skupina

19:00Coria C.F. - Cabecense 2:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10 - Promotion Group

19:30Ciudad de Lucena - Xerez CD 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11 - Drugi stupanj

15:45San Rafael - Manacor 2:3
16:30Santanyi - Portmany 2:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11 - Ispadanje skupina

16:00Santa Catalina Atletico - Genova 3:0
16:30Binissalem - Ferriolense 3:2
17:00Alcudia - Soller 0:1
17:00Esporles - Felanitx 0:3

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 11 - Promotion Group

17:00Sant Jordi - Andratx 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 12 - Drugi stupanj

17:30Santa Ursula - Lanzarote 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 12 - Ispadanje skupina

18:00Union Guimar - La Cuadra 0:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 12 - Promotion Group

18:00Mensajero - Panaderia 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 14 - Ispadanje skupina

19:00Lobon - Llerenense 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 15 - Drugi stupanj

18:00Cortes - Pamplona 0:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 15 - Ispadanje skupina

16:30Bidezarra - Txantrea 0:1
16:30CD Baztan - Beti Onak 0:3
17:00Fontellas - CD River Ega 1:2
17:00Lourdes - Subiza 0:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 15 - Promotion Group

17:00CD Ardoi - AD San Juan 0:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16 - Drugi stupanj

17:00Calahorra B - Arnedo 4:3
19:00Yague - Oyonesa 4:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18 - Drugi stupanj

18:30Villacanas - Huracan de Balazote 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 18 - Ispadanje skupina

19:30Madridejos - Almansa 1:1

ŠPANJOLSKA: Primera Division Women

11:00Betis Ž - Eibar Ž 0:0
13:00Rayo Vallecano Ž - Real Madrid Ž 0:3

ŠVEDSKA: Allsvenskan

15:00Göteborg - Hacken 1:1
15:00Hammarby - Sirius 3:2
17:30Elfsborg - Kalmar 2:2
17:30Örebro - Halmstad 1:0

ŠVEDSKA: Superettan

13:00Landskrona - AFC Eskilstuna 1:0
15:00Falkenbergs - Orgryte 3:2
15:00Västerås SK - Jonkopings 2:1

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

13:00Dalkurd - Brommapojkarna 2:2
13:00Hudiksvalls - IFK Lulea 3:1
13:00Sollentuna - Assyriska FF 1:3
16:00Sandvikens - Orebro Syr. 0:0
16:00Taby - Sylvia 2:3

ŠVEDSKA: Division 1 - Södra

13:00Osterlen FF - Torns 1:3
13:00Utsiktens - Tvaakers 0:4
15:00Vanersborgs IF - IFK Malmo 0:0
16:00Atvidabergs - Skövde 0:2
16:00Lindome - Oskarshamns 1:1
16:00Ljungskile - Lunds 4:0

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

13:00AIK Ž - Hammarby Ž 2:2
16:00Hacken Ž - Linköpings Ž 0:1

ŠVEDSKA: Elitettan Women

13:00OdgođenoBorgeby Ž - Umeå IK Ž -:-
13:00IF Brommapojkarna Ž - Bollstanas Ž 5:1
13:00Sundsvall Ž - Mallbackens Ž 0:5
15:00Alingsas FC Ž - Kalmar Ž 1:0

ŠVICARSKA: Super League

18:15Lugano - Vaduz 0:2
20:30Young Boys - Basel 2:0

ŠVICARSKA: Challenge League

18:15Schaffhausen - Aarau 3:2

ŠVICARSKA: Promotion League - Ispadanje skupina

16:00Breitenrain - Sion II 3:3
16:00Koniz - Zurich II 0:1
17:45Bellinzona - YF Juventus 1:1
18:00Black Stars - Munsingen 0:0

ŠVICARSKA: Promotion League - Promotion Group

16:00Bavois - Rapperswil 2:2
16:00Bruhl SG - Yverdon 0:2
16:00Cham - Nyonnais 0:2
18:00Etoile-Carouge - Basel II 4:4

ŠVICARSKA: Nationalliga A Women

16:00Luzern Ž - Servette Ž 1:3
16:00Young Boys Ž - Grasshoppers Ž 1:2
16:00Zurich Ž - FF Lugano 1976 Ž 2:1
17:00St. Gallen Ž - Basel Ž 2:2

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00Kuktosh - Dushanbe 83 2:2

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

18:00OdgođenoSimba - Young Africans -:-

TOGO: Championnat National

16:00OdgođenoSara Sport - ASC Kara -:-
16:00Semassi - Sara Sport -:-

TURSKA: Super Lig

19:30Ankaragucu - Fenerbahce 1:2
19:30Erzurum BB - Kasimpasa 0:1
19:30Galatasaray - Besiktas 3:1
19:30Goztepe - Konyaspor 0:1
19:30Hatayspor - Denizlispor 1:0
19:30Karagumruk - Genclerbirligi 5:1
19:30Kayserispor - Gaziantep 0:0
19:30Rizespor - Yeni Malatyaspor 0:4
19:30Sivasspor - Basaksehir 0:0
19:30Trabzonspor - Antalyaspor 2:1

TURSKA: 2. Lig White Group

14:00Afjet Afyonspor - Zonguldak 0:1
14:00Amedspor - Kahramanmaras 4:1
14:00Ankara Demirspor - H.Trabzon 3:1
14:00Corum - Sariyer 0:0
14:00Ergene Velimese - Sanliurfaspor 2:2
14:00Inegolspor - Hacettepe 2:0
14:00Kocaelispor - Gumushanespor 5:0
14:00Nigde Anadolu - Usakspor 6:1
14:00Sancaktepe - 24 Erzincanspor 0:3

TURSKA: 2. Lig Red Group

13:00Bayburt - Pendikspor 2:2
13:00Etimesgut - Karacabey Belediyespor 1:2
14:001922 Konyaspor - Pazarspor 2:0
14:00Elazigspor - Sivas Belediyespor 5:7
14:00Eyupspor - Vanspor FK 1:0
14:00Karabukspor - Kirsehir Belediyespor 2:2
14:00Kastamonuspor - Sakaryaspor 0:4
14:00Serik Belediyespor - Mamak 3:0
14:00Tarsus - Kirklarelispor 0:1
14:00Turgutluspor - Bodrumspor 0:0

UGANDA: Premier League

14:00Express - Police 2:0
15:00Airtel Kitara - Busoga 2:2
15:00Villa - Bright Stars 0:0

UKRAJINA: Persha Liga

16:00Obolon - Metalist 1925 1:1

UKRAJINA: Druha Liga

13:00Chernihiv - Uzhhorod 1:2
15:00Balkany - Kryvbas 1:1
15:00Nova Kakhovka - Metal Kharkiv 1:3
15:00Volyn Lutsk 2 - Karpaty 1:1
15:30Mykolaiv 2 - Real Pharma 0:0
16:00Bukovyna - Karpaty Halych 0:3
16:00Rubikon Kyiv - Dinaz Vyshgorod 0:1

UKRAJINA: Youth League

10:00Lviv U21 - Olimpik Donetsk U21 0:2
10:00Shakhtar U21 - Inhulets U21 3:1
11:00Dnipro-1 U21 - Rukh Lviv U21 0:0
12:00Kolos Kovalivka U21 - Din. Kiev U21 1:4
12:00Mariupol U21 - Desna U21 5:0
14:00Minaj U21 - Vorskla U21 1:2
14:00Zorya U21 - Oleksandriya U21 1:6

VENEZUELA: Primera Division - Prvi stupanj

23:00Caracas - Mineros 3:0
01:15OdgođenoMonagas - Metropolitanos -:-
22:00AC Lala FC - Atl. Venezuela 2:2
00:15Gran Valencia - Yaracuyanos 1:0

VIJETNAM: Vietnamese Cup Women - Playoff

11:00OdgođenoHa Noi Ž - Ho Chi Minh Ž -:-

WALES: Cymru Premier - Championship - Playoff

15:30Bala Town - Penybont 1:0
15:30TNS - Barry 3:0
18:15Connah's Q. - Caernarfon 4:0

WALES: Cymru Premier - Ispadanje skupina

15:30Cardiff Metropolitan - Druids 6:0
15:30Flint - Aberystwyth 0:0
15:30Haverfordwest - Newtown 1:2

ZAMBIJA: Super League

13:00Nkwazi - Zesco Utd 1:2
15:00Kitwe United - Forest Rangers 1:1
15:00Red Arrows - Buildcon 1:0
15:00Zanaco - Kabwe 2:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.