Nogomet » Juče » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
BOSNA & HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
16:00Zvijezda 09 - Tuzla City 3:218:00Borac Banja Luka - Posušje 1:0
20:30Zrinjski - Sarajevo 4:3
ENGLESKA: Premier League
20:45Wolves - Bournemouth 0:121:00Crystal Palace - Newcastle 2:0
21:00Everton - Liverpool 2:0
21:00Manchester Utd - Sheffield Utd 4:2
FRANCUSKA: Ligue 1
19:00Lorient - PSG 1:421:00Marseille - Nice 2:2
21:00Monaco - Lille 1:0
ALBANIJA: First Division
15:00Korabi Peshkopi - Luzi 5:1ALBANIJA: Kup
18:00Tirana - Kukesi 1:018:00Vllaznia - Egnatia 1:1prod.
ALŽIR: Kup
22:00Belouizdad - USM Alger 1:0penANDORA: Andorra Cup
20:30Inter Escaldes - Pas de la Casa 3:4penANGOLA: Girabola
17:00Petro - Sao Salvador 5:0ARGENTINA: Primera Nacional
00:00Ferro - Alvarado 3:0ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:00Acassuso - Sacachispas 2:1ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
18:30Barrancas - Deportivo Camioneros 1:2ARGENTINA: Reserve League - Prva faza
20:00Defensa y Justicia 2 - Huracan 2 0:020:00Gimnasia L.P. 2 - Rosario Central 2 1:3
20:00Lanus 2 - Independiente 2 2:0
00:00Central Cordoba 2 - Sarmiento Junin 2 1:0
00:00Talleres Cordoba 2 - Tigre 2 2:0
ARUBA: Division di Honor - Relegacija
02:00Caravel - Jong Aruba 1:2AUSTRALIJA: NPL Queensland
12:30OdgođenoPeninsula - Olympic FC -:-12:30Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions 3:1
AUSTRALIJA: Northern NSW State League
12:00Belmont Swansea Utd. - Kahibah 2:112:00Singleton Strikers - Cessnock City Hornets 1:3
12:00OdgođenoThornton Redbacks - West Wallsend -:-
12:00OdgođenoToronto Awaba Stags - Wallsend Red Devils -:-
AUSTRIJA: Bundesliga - Championship - Playoff
18:30A. Klagenfurt - Salzburg 4:318:30Hartberg - LASK 1:2
20:30SK Rapid - Sturm Graz 1:3
AZERBAJDŽAN: Kup
15:00Gabala - Zira 0:218:00Qarabag - Neftci Baku 4:1
AZIJA: AFC Champions League - Playoff
12:00Yokohama M. (Jpn) - Ulsan HD (Kor) 4:2penAZIJA: AFC Kup - Playoff
11:00Central Coast Mariners (Aus) - Abdish-Ata (Kgz) 3:0BARBADOS: Premier League
01:00Barbados Soccer Academy - Kickstart 1:303:00Ellerton FC - Wotton 1:2
BELGIJA: Jupiler Pro League - Championship - Playoff
20:30Anderlecht - Cercle Brugge 3:020:30Club Brugge - Genk 4:0
BELGIJA: 1st National - Žene
19:00St. Liege II Ž - Club Brugge II Ž 1:0BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Women
13:00Smorgon Ž - FC Gomel Ž 0:1BOSNA & HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
16:30Kozara - Sloboda Mrkonjić Grad 2:216:30Ljubić Prnjavor - Famos Vojkovići 3:1
16:30Romanija Pale - Laktaši 1:0
16:30Rudar Prijedor - Leotar 5:0
16:30Slavija - Drina Zvornik 2:1
16:30Velež Nevesinje - BSK Banja Luka 3:1
16:30Željezničar Banja Luka - Sutjeska Foča 1:1
18:30Radnik Bijeljina - Omarska 3:0
20:00Modriča - Borac Kozarska Dubica 1:1
BRAZIL: Serie B
02:00Brusque - Mirassol 3:1BRAZIL: Gaucho 2
20:00Futvida - Sao Gabriel 0:100:00Monsoon - Lajeadense 0:0
00:00Veranopolis - Esportivo 1:0
00:30Frederiquense - Gaucho 2:1
00:30Passo Fundo - GE Gloria 0:0
BRAZIL: Maranhense - Playoff
00:30Moto Club - Maranhao 0:1BRAZIL: Paulista A3 - Playoff
00:30Gremio Prudente - Votuporanguense 2:2BRAZIL: Roraimense - Druga faza
01:00Sao Raimundo RR - River-RR 3:103:00Rio Negro - Progresso 6:0
BRAZIL: Brasileiro U20
20:00America Mineiro U20 - Atletico-MG U20 3:420:00Ceara U20 - Corinthians U20 2:0
20:00Internacional U20 - Bahia U20 1:3
20:00Palmeiras U20 - Athletico-PR U20 3:2
20:30Goias U20 - Sao Paulo U20 4:3
21:00Cruzeiro U20 - Fortaleza U20 1:0
22:00Santos U20 - Flamengo U20 1:3
BUGARSKA: Third League - South-East
16:00Lok. Plovdiv II - Botev II 2:0BUGARSKA: Third League - North-East
16:00Lokomotiv Ruse - Dunav Ruse II 1:4BUGARSKA: Kup
17:45Ludogorets - Hebar 4:0CIPAR: Cyta Championship - Ispadanje skupina
17:00Karmiotissa - Othellos Athienou 6:618:00AEL Limassol - Nea Salamis 5:4
CRNA GORA: Druga Liga
17:00Berane - Iskra 2:317:00Bokelj - Kom Podgorica 0:1
17:00FK Podgorica - Grbalj 2:1
17:00Internacional - Igalo 0:2
17:00Otrant - Lovćen 4:1
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Aiglons - Emat 1:016:45AS Farcha - Tourbillon 1:2
16:45Stars J. Talents - AS Psi 0:2
ČEŠKA REPUBLIKA: MOL Cup
18:00Viktoria Plzen - Zlin 3:0ČEŠKA REPUBLIKA: Kralovehradecky KP
17:30Cerveny Kostelec - Solnice 1:4ČEŠKA REPUBLIKA: Liberecky KP
17:30Sedmihorky - Hradek nad Nisou 0:1ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League
11:00Jihlava U19 - Sparta Prag U19 0:5DR KONGO: Ligue 1 - Championship - Playoff
16:00Aigles du Congo - Lubumbashi Sport 1:116:00OdgođenoSt Eloi Lupopo - Dauphins Noirs -:-
EGIPAT: Premier League
16:00El Gaish - Enppi 1:019:00OdgođenoArab Contractors - Zamalek -:-
19:00Pyramids - National Bank Egypt 3:2
EKVADOR: Serie B
02:00Vargas Torres - Guayaquil City 2:122:00Nueve de Octubre - Chacaritas 1:0
ENGLESKA: Championship
20:45Coventry - Hull 2:3ENGLESKA: National League - Playoff
20:00OtkazanoAltrincham - Halifax -:-20:00Solihull Moors - Halifax 4:2
ENGLESKA: National League North - Playoff
20:45Chorley - Curzon Ashton 1:0penENGLESKA: National League South - Playoff
20:45Maidstone - Aveley 2:1ENGLESKA: Southern League Premier South
20:45Plymouth Parkway - Hayes & Yeading 3:1ENGLESKA: Premier League U18
13:30Leeds U18 - Derby County U18 5:0ENGLESKA: Women's National League North
20:45Wolverhampton Ž - Derby County Ž 5:1FARSKI OTOCI: Faroe Islands Cup
18:30FC Suduroy - TB Tvoroyri 0:218:30Hoyvik - Vikingur 1:3
18:30Sandur - Argir 1:2pen
19:30Klaksvik - HB Torshavn 2:3
FINSKA: Veikkausliiga
18:00SJK - HJK 3:3FINSKA: Ykkosliiga
17:30JaPS - SalPa 2:317:30Jaro - KaPa 4:2
17:30KTP - SJK Akatemia 5:1
17:30Mikkeli - JIPPO 1:1
17:30PK-35 - TPS Turku 1:1
FINSKA: Kakkonen - Skupina B
17:30OdgođenoPoxyt - Tampere Utd -:-18:00Honka - EBK 0:0
18:00P-Iirot Rauma - HJS 3:3
18:00TPV - Ilves-Kissat 3:1
FINSKA: Suomen Cup
18:30FC Kirkkonummi - Keski-Uusimaa 0:419:00Toejoen Veikot - Haka 2 2:3
19:10LPS - EPS 2 4:0
FRANCUSKA: Division 1 - Žene
18:30Dijon Ž - Reims Ž 1:118:30Le Havre Ž - Fleury 91 Ž 1:3
18:30Lille Ž - Bordeaux Ž 1:2
18:30Lyon Ž - Guingamp Ž 2:1
18:30Montpellier Ž - St Etienne Ž 4:0
18:30PSG Ž - Paris FC Ž 1:1
GIBRALTAR: National League - Championship - Playoff
21:00Europa Point - St Josephs 0:3GRČKA: Super League - Championship - Playoff
16:00Lamia - PAOK 1:118:30Aris - Olympiakos 1:1
19:30AEK - Panathinaikos 3:0
GRČKA: Gamma Ethniki - Group 1
15:00Aetos Varvaras - Poseidonas Michanionas 1:415:00Aris Avatou - Kavala 0:1
15:00Epanomi - Doxa Dramas 0:3
15:00M. Alexandros Agia Marina - Chaniotis 2:5
15:00Orestis Orestiadas - Niki Efkarpias 3:0
15:00Panthrakikos - Aris Petinos 6:0
15:00PAOK Kristonis - Apollon Paralimniou 3:3
15:00Thermaikos FC - Veria 1:0
GRČKA: Gamma Ethniki - Group 2
10:00Svoronos FC - Zakynthos 4:115:00AO Trikala - Thyella Katsikas 2:0
15:00Asteras Petriti - Lefkimmi 0:2
15:00Asteras Stavrou - Anagennisi Arta 0:2
15:00Eordaikos - Kastoria 2:1
15:00Kileler - Pierikos 2:0
15:00Nea Artaki - Ethnikos Neou 1:1
15:00Thesprotos - Fikis 3:0
15:00Vataniakos - Magnisiakos 3:0
GRČKA: Gamma Ethniki - Group 3
10:00Mykonos - Mesolongi AE 3:015:00Ermionidas-Ermis - Filiatron 1:1
15:00Panargiakos - Rodos 2:1
15:00Pyliou - Thyella D. 1:1
GRČKA: Gamma Ethniki - Group 4
15:00Agios Nikolaos - Proodeftiki 2:015:00Almyros Gaziou - Atsalenios 2:1
15:00AO Ilisiakos - Paraskevi 3:1
15:00Atromitos Piraeus - Chaidari 0:4
15:00Ellopiakos - Ermis Z. 2:0
15:00E. Piraeus - Smyrnis 3:0
15:00Episkopi - Panionios 1:4
15:00Fostiras - Peramaikos 1:3
15:00Ipato - Aris Petroupolis 2:1
GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Playoff
23:00Deportivo Achuapa - Deportivo Mixco 0:2GVINEJA: Ligue 1
18:00Ashanti GB - Kamsar 0:2HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
22:00Racing Haitien - America des Cayes 0:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
03:00Real Espana - Genesis 2:1INDIJA: ISL - Playoff
16:00Goa - Mumbai City 2:3INDONEZIJA: Liga 1
10:00Persebaya - Bali United 0:214:00Persik Kediri - PSS Sleman 4:4
ISLAND: Kup
21:15KA Asvellir - KR Reykjavik 2:921:15Throttur - Kopavogur 1:2
21:15Valur - Hafnarfjordur 3:0
22:00Augnablik - Stjarnan 1:2
ITALIJA: Serie D - Group C
15:00Bolzano - Portogruaro 2:2ITALIJA: Coppa Italia
21:00Atalanta - Fiorentina 4:1IZRAEL: Liga Alef North
11:00Tzeirey Um El Fahem - Hapoel Bueine 4:4IZRAEL: State Cup
19:30H. Beer Sheva - Netanya 3:2prod.JAPAN: YBC Levain Cup
12:00Blaublitz - Shonan 2:1prod.12:00Kumamoto - Sagan Tosu 0:1
12:00Kusatsu - Kashiwa 1:3
12:00Nagano - Kyoto 3:2prod.
12:00Nara Club - Hiroshima 0:6
12:00Okayama - Yokohama FC 3:4pen
12:00Ryukyu - G-Osaka 2:1
12:00Toyama - Shimizu 1:0pen
12:30Tottori - Urawa 2:5
JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores - Grupna faza
00:00Caracas (Ven) - Rosario (Arg) 1:100:00Estudiantes (Arg) - Gremio (Bra) 0:1
02:00Atletico-MG (Bra) - Penarol (Uru) 3:2
02:00Liverpool M. (Uru) - San Lorenzo (Arg) 1:0
02:30Colo Colo (Chi) - A. Lima (Per) 0:0
04:00Junior (Col) - LDU Quito (Ecu) 1:1
00:00Botafogo RJ (Bra) - U. de Deportes (Per) 3:1
00:00Huachipato (Chi) - The Strongest (Bol) 0:0
00:00Nacional (Uru) - Dep. Tachira (Ven) 2:1
JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Grupna faza
00:00U. Calera (Chi) - Cruzeiro (Bra) 0:002:00Deportivo Garcilaso (Per) - Cuiaba (Bra) 1:1
02:00Sportivo Trinidense (Par) - Nacional Potosi (Bol) 2:0
02:30Argentinos Jrs (Arg) - Corinthians (Bra) 1:0
04:00Alianza (Col) - U. Catolica (Ecu) 1:3
00:00Coquimbo (Chi) - Racing Club (Arg) 1:2
00:00Danubio (Uru) - Athletico-PR (Bra) 0:1
JUŽNA AMERIKA: South American Championship Women U20 - Finalna grupa
23:00Argentina U20 Ž - Brazil U20 Ž 0:201:30Paragvaj U20 Ž - Venezuela U20 Ž 2:0
04:45Kolumbija U20 Ž - Peru U20 Ž 1:0
KAMERUN: Elite One - Ispadanje skupina
15:00Fauve Azur Elite - Aigle Royal 2:016:00OdgođenoAPEJES Academy - Fortuna Mfou -:-
16:00OdgođenoAvion Academy - UMS de Loum -:-
16:00OdgođenoBamenda - Fauve Azur Elite -:-
16:00OdgođenoFovu Baham - Bamboutos FC -:-
16:00OdgođenoUnion Douala - Les Astres -:-
17:00Bamboutos FC - APEJES Academy 0:2
KANADA: Championship
03:00Cavalry - Vancouver FC 1:0KATAR: QSL
17:30Al Arabi - Al Markhiya 1:217:30Al-Rayyan - Al Ahli Doha 4:1
17:30Al-Wakra - Al-Gharafa 2:4
17:30Muaither SC - Qatar SC 3:5
17:30Shamal - Al-Sadd 0:4
17:30Umm-Salal - Al-Duhail 2:0
KENIJA: Super League
12:00Migori - Mara Sugar 0:114:00Mombasa Stars - Darajani Gogo 0:1
KOLUMBIJA: Copa Colombia
02:40Tigres - Cucuta 1:022:30Real Cartagena - Huila 4:1pen
23:00Jaguares de Cordoba - Llaneros 2:1pen
KOSOVO: Kosovar Cup
15:00Drita - Prishtina 0:1prod.15:00FC Ballkani - Suhareka 2:2
LITVA: A Lyga
17:00OdgođenoFK Panevezys - Dziugas Telsiai -:-17:00Transinvest - Hegelmann 1:2
18:00Kauno Zalgiris - Banga 0:3
19:00Zalgiris - Dainava Alytus 4:0
LUKSEMBURG: Luxembourg Cup
20:00Hostert - Mondorf 1:220:00Jeunesse Esch - Hesperange 0:2
20:00Niedercorn - Differdange 2:0
20:00Yellow Boys - UNA Strassen 0:2
MAĐARSKA: Kup
20:00Nyiregyhaza - Ferencvaros 1:2MEKSIKO: Liga Premier Serie A
00:00Colima FC - Mexicali 1:0MEKSIKO: Liga Premier Serie B - Playoff
20:00Chilpancingo - Artesanos Metepec 1:200:00Pachuca 2 - Uruapan 3:0
MOLDAVIJA: Kup
18:00Petrocub - Balti 5:118:00Zimbru - Sheriff 1:0
NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Managua FC 0:2NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura
20:00Matagalpa U20 - Managua FC U20 0:000:00Masachapa U20 - Esteli U20 0:5
00:00Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 6:1
NIZOZEMSKA: Eredivisie
18:45Twente - Almere City 3:121:00Ajax - Excelsior 2:2
NORVEŠKA: NM Cup
18:00Askoy - Brann 2:518:00Baerum Sportsklubb - Stabaek 0:5
18:00Bjarg - Åsane 0:3
18:00Eidsvold - Mjondalen 1:0
18:00Elverum - HamKam 2:4
18:00Flekkeroy - Egersund 0:1
18:00Floya - Tromsø 0:6
18:00Fram - Arendal 0:3
18:00Frigg - KFUM Oslo 0:3
18:00Froya - Sogndal 2:3pen
18:00Hodd - Aalesund 1:0prod.
18:00Junkeren - Bodo/Glimt 0:2
18:00Kjelsås - Kongsvinger 3:2
18:00Mandalskameratene - Bryne 0:7
18:00Melhus - Ranheim 1:5
18:00Pors - Odd 0:1
18:00Rade - Moss 2:1
18:00Skjervoy - Alta 0:1
18:00Stjordals Blink - Levanger 0:1
18:00Stord - Lysekloster 0:4
18:00Strindheim - Molde 1:2
18:00Torvastad - Viking 3:4
18:00Traeff - Kristiansund 1:2
18:00Ull/Kisa - Rosenborg 1:3
18:00V. Haugesund - Sandnes 0:4
19:00Jerv - Strömsgodset 0:3
19:00Tromsdalen - Lyn 3:1prod.
19:05Strømmen - Lilleström 4:5
NORVEŠKA: Kup - Žene
18:30Blindheim Ž - Aalesund Ž 1:2penNJEMAČKA: 3. Liga
19:00Saarbrücken - RW Essen 1:1NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever
19:00HSV II - VfB Oldenburg 0:219:00Jeddeloh - Phönix Lübeck 0:2
NJEMAČKA: Regionalliga Bayern
19:00Bayern II - Buchbach 0:0NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein
18:45Todesfelde - Preussen Reinfeld 2:119:30Hohenwestedt - Flensburg 0:0
NJEMAČKA: Oberliga Bremen
18:30Hemelingen - Brinkumer 2:2NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen
18:45Rotenburger - Emden 0:6NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord
18:30Bayern Hof - Ammerthal 3:0NJEMAČKA: Oberliga Mittelrhein
18:45Schafhausen - Frechen 0:2PERU: Liga 2
22:30Carlos Stein - Pirata 0:1POLJSKA: Division 1
18:00Plock - Legnica 2:118:00Pruszkow - Arka 2:0
20:30Lechia - Polonia W. 1:0
POLJSKA: Polish Cup Women
16:00UKS SMS Lodz Ž - Katowice Ž 0:117:00Gdansk Ž - Slask Ž 1:2
PORTUGAL: Liga Portugal 2
21:15AVS - Porto B 0:2RUMUNJSKA: Liga 1 - Championship - Playoff
18:00Farul Constanta - Rapid Bucharest 3:120:45Sepsi Sf. Gheorghe - FCSB 2:2
RUMUNJSKA: Liga 1 - Ispadanje skupina
15:45U. Cluj - Poli Iasi 1:0RUMUNJSKA: Liga 2 - Championship - Playoff
16:00Selimbar - Csikszereda M. Ciuc 2:218:00Mioveni - Unirea Slobozia 0:1
RUMUNJSKA: Liga 1 Women - Championship - Playoff
11:30Politehnica Timisoara Ž - Csikszereda M. Ciuc Ž 0:115:30Ol. Cluj Ž - Farul Constanta Ž 0:0
RUMUNJSKA: Liga 1 Women - Ispadanje skupina
14:00Banat Ž - CSM Alexandria Ž 1:6RUSIJA: Premier League
15:00Orenburg - Din. Moskva 1:217:15Pari NN - Lok. Moskva 2:3
19:30Krasnodar - Baltika 3:2
19:30Zenit - Rubin Kazan 0:2
RUSIJA: FNL
11:00SKA Khabarovsk - Rodina Moscow 2:115:00Tyumen - Chernomorets Novorossijsk 1:1
16:00Alania Vladikavkaz - Kuban 3:0
16:00Volgar-Astrakhan - Torpedo Moskva 1:1
16:30Akron Togliatti - Leningradets 0:0
17:00Neftekhimik - Yaroslavl 1:2
17:00Saratov - Yenisey 0:2
18:00Khimki - Kamaz 1:0
18:30Dynamo Makhachkala - Arsenal Tula 0:0
RUSIJA: FNL 2 - Division A Gold - Proljetna sezona
13:30Krasnodar 2 - Murom 1:214:30FK Novosibirsk - Rodina Moscow 2 1:1
17:00M. Lipetsk - Chelyabinsk 2:2
17:30FK Chayka - Ufa 1:0
18:00R. Volgograd - Veles Moscow 2:3
RUSIJA: FNL 2 - Division A Silver - Proljetna sezona
15:00Mashuk - D. Bryansk 1:015:00Omsk - S. Kostroma 0:0
16:00Ulyanovsk - Khimik 0:1
17:00Kursk - Kaluga 1:2
17:00Tekstilshtik - Miass 1:1
RUSIJA: FNL 2 - Division B - Group 1
15:00FK Pobeda - FC Sevastopol 0:015:00Kholding - Nalchik 0:1
SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:00Fuerte San Francisco - FAS 0:223:3011 Deportivo - Platense Municipal 0:0
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Playoff
20:45Folgore - Fiorentino 2:020:45Juvenes/Dogana - Domagnano 3:2
SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1
18:15Al Bukayriyah - Al Qadisiya 1:118:15Al Jabalain - Al Najma 0:2
19:45Jeddah - Al-Qaisumah 0:3
SIJERA LEONE: Premier League
18:15Wusum Stars - SLIFA 2:019:00Bo Rangers - Real Republicans 5:0
19:00East End Lions - Wilberforce Strikers 0:1
SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
04:15Club America - Pachuca 1:1SLOVAČKA: 2. liga
15:00S. Bratislava B - Malzenice 3:216:30D. Kubin - FK Humenne 0:0
16:30L. Mikulas - Trebisov 1:2
16:30Petrzalka - Spisska Nova Ves 2:0
16:30Povazska Bystrica - Komarno 1:1
16:30Puchov - Presov 3:2
16:30Samorin - Zilina B 1:1
19:00Myjava - Pohronie 2:1
SLOVAČKA: 4. liga - West
17:30Blava Jaslovske Bohunice - Pata 1:1SLOVAČKA: 1. Liga Women - Ispadanje skupina
15:00Topolcany GFC Ž - Presov Ž 4:5SLOVENIJA: Kup
20:00ND Gorica - Beltinci 2:1penSOMALIJA: National league
14:30Elman - Jeenyo 5:2SRBIJA: Srpska Liga - Istok
16:30Budućnost Popovac - Sinđelić 0:116:30Đerdap - Radnički Svilajnac 1:0
16:30Jedinstvo 1936 - SFS Borac 0:0
16:30Meševo - Radnički Pirot 1:0
16:30Paraćin - Jagodina 3:1
16:30Pčinja - Žitorađa 5:0
16:30Trayal Kruševac - Dunav Prahovo 3:0
16:30Vlasina - Timočanin 3:2
SRBIJA: Kup
16:00Radnički 1923 - Vojvodina 0:119:00Crvena zvezda - Partizan 2:0
SVIJET: Internacionalne Prijateljske
10:00Srbija U16 - Kazahstan U16 4:010:30Maroko U18 - Gvatemala U18 2:1pen
11:00Mali U18 - Saudijska Arabija U18 4:2
12:00Libija U17 - Alžir U17 0:2
12:30Finska U16 - Švedska U16 0:2
15:00Ekvador U18 - Slovačka U18 0:2
15:15Hrvatska U16 - Urugvaj U16 2:2
15:30Rusija U16 - Gana U16 3:1
15:30Turska U18 - Jamajka U18 10:1
16:00Maroko U17 - Egipat U17 1:3
SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene
12:00Uzbekistan U18 Ž - Kirgistan U18 Ž 6:115:00Tadžikistan U18 Ž - Turkmenistan U18 Ž 4:0
17:00Jordan U20 Ž - Libanon U20 Ž 0:3
ŠKOTSKA: Highland League
21:00Brora Rangers - Wick Academy 1:0ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 5
20:00Rapitenca - Mollerussa 0:1ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 12
17:45Gran Tarajal - CD Buzanada 0:1ŠPANJOLSKA: Liga F Women
18:00Las Planas Ž - Barcelona Ž 2:4ŠVEDSKA: Allsvenskan
19:00AIK Stockholm - Värnamo 2:019:00Brommapojkarna - Sirius 1:1
19:00Göteborg - Hacken 0:1
ŠVICARSKA: Challenge League
19:30Nyonnais - Vaduz 0:2TAJLAND: League Cup
13:00Chiangrai - Port MTI FC 1:213:30Ratchaburi - Pathum United 0:3
14:00Buriram - Lamphun Warrior 2:1prod.
TANZANIJA: Ligi Kuu Bara
15:00JKT Tanzania - Young Africans 0:0TOGO: Championnat National
17:00OdgođenoASC Kara - OTR -:-17:00OdgođenoBarracuda - Entente II -:-
17:00OdgođenoGbikinti Bassar - Espoir -:-
17:00OdgođenoGbohloe-Su - Doumbe -:-
17:00OdgođenoKakadl - Binah -:-
17:00OdgođenoKara - Gomido -:-
17:00OdgođenoSemassi - Dynamic Togol. -:-
17:00OdgođenoTambo - Unisport -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:00Energetik - Ahal 0:114:00Kopetdag Asgabat - FC Asgabat 0:2
14:30Sagadam - Altyn Asyr 0:2
TURSKA: Kup
19:30Trabzonspor - Karagumruk 3:2UGANDA: Premier League
15:00Express - Airtel Kitara 1:218:00NEC FC - BUL 1:0
UKRAJINA: Championship Women - Championship - Playoff
10:00Shakhtar Ž - Kryvbas Ž 0:1UKRAJINA: Championship Women - Ispadanje skupina
11:00Panthers FC Uman Ž - Dnipro-1 Ž 1:215:30EMC Podolie Ž - Mariupol Ž 1:0
URUGVAJ: Primera Division - Apertura
20:00Rampla Juniors - Defensor Sp. 2:1WALES: Cymru North
21:00Holywell - Llanidloes 4:0ZAMBIJA: Super League
15:00NapuštenoMUZA - Nkwazi 0:0ZIMBABVE: Premier Soccer League
15:00Bikita Minerals - Simba Bhora 1:015:00Chicken Inn - Hwange 1:0
15:00Herentals - Highlanders 2:2
15:00Ngezi Platinum - Yadah 2:2
15:00Platinum - ZPC Kariba 0:1
15:00TelOne - Bulawayo Chiefs 1:1
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.