REFRESH

Nogomet » Juče » Tečajevi

BOSNA & HERCEGOVINA: Premier League

19:00Željezničar - Posusje 1:0
21:00Sarajevo - Zrinjski 0:2

HRVATSKA: 1. HNL

20:00Istra 1961 - Gorica 1:2 [ 3.50 | 3.30 | 2.05 ]

SLOVENIJA: Prva Liga

17:00Mura - Bravo 1:1
20:15Celje - Koper 1:3

SRBIJA: Super Liga

18:55Spartak Subotica - Crvena zvezda 1:3
21:00Radnik - Radnički Niš 1:1

SVIJET: Olimpijske igre - Playoff

10:00Španjolska Ol. - Obala Bjelokosti Ol. 5:2prod. [ 1.55 | 3.60 | 7.00 ]
11:00Japan Ol. - Novi Zeland Ol. 1:0pen [ 1.30 | 5.25 | 10.00 ]
12:00Brazil Ol. - Egipat Ol. 1:0 [ 1.33 | 4.75 | 8.50 ]
13:00Južna Koreja Ol. - Meksiko Ol. 3:6 [ 3.30 | 3.20 | 2.20 ]

ANGOLA: Girabola

16:00Caala - Libolo 1:0
16:00Petro - Sagrada 0:1
16:00Primeiro de Agosto - Ferroviario do Huambo 4:1

ARGENTINA: Liga Profesional

18:30Colon - Godoy Cruz 1:0 [ 1.75 | 3.40 | 5.00 ]
20:45Lanus - Union Santa Fe 1:1 [ 2.00 | 3.30 | 3.80 ]
23:00Racing Club - Sarmiento Junin 1:0 [ 1.65 | 3.60 | 6.00 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

19:00Villa Dalmine - Atl. Rafaela 1:0 [ 2.55 | 2.87 | 2.90 ]
20:00Def. de Belgrano - Barracas Central 0:0 [ 2.30 | 3.00 | 3.10 ]
20:00Temperley - Deportivo Maipu 0:2 [ 2.20 | 3.10 | 3.30 ]
20:10Dep. Riestra - Tigre 1:3 [ 4.75 | 3.10 | 1.83 ]
20:30All Boys - Brown Adrogue 1:1 [ 3.00 | 2.90 | 2.40 ]
21:00San Martin S.J. - Guillermo Brown 0:0 [ 1.55 | 3.60 | 6.50 ]
23:00Belgrano - Alvarado 3:0 [ 2.05 | 3.20 | 3.40 ]

ARGENTINA: Torneo Federal

20:00Douglas Haig - Chaco For Ever 0:1
20:00Ferro Gen. Pico - Huracan Las Heras 0:2
20:30Boca Unidos - Crucero del Norte 2:2

ARGENTINA: Primera B - Clausura

20:00Acassuso - Deportivo Armenio 0:0
20:00Argentino de Quilmes - Fenix 1:1
20:00Canuelas - Comunicaciones 1:0
20:00Flandria - UAI Urquiza 1:1
20:00Sacachispas - Villa San Carlos 3:0

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:00Argentino de Merlo - Real Pilar 2:2

ARGENTINA: Primera D - Apertura

20:00Argentino de Rosario - Lugano 2:1
20:00Liniers - Yupanqui 3:0

AUSTRALIJA: NPL ACT

07:00Belconnen United - Canberra Olympic 4:1
09:30Monaro Panthers - West Canberra Wanderers 2:1

AUSTRALIJA: NPL Northern NSW

09:00Maitland - Adamstown Rosebud 4:2

AUSTRALIJA: NPL Queensland

09:15OdgođenoCapalaba FC - Brisbane U21 -:-
10:30OdgođenoQueensland Lions - Gold Coast -:-
11:00OdgođenoMoreton Bay Utd - Eastern Suburbs -:-
11:00OdgođenoPeninsula - Magpies Crusaders -:-

AUSTRALIJA: NPL South Australian

07:30OdgođenoAdelaide City - Sturt Lions -:-
07:30OdgođenoAdelaide Raiders - Cumberland Utd. -:-
07:30OdgođenoBlue Eagles - Adelaide U21 -:-
07:30OdgođenoCampbelltown City - Adelaide Olympic -:-
07:30OdgođenoSouth Adelaide - Adelaide Comets -:-

AUSTRALIJA: NPL Tasmania

06:00South Hobart - Olympia Warriors 1:3
06:30Launceston - Glenorchy Knights 0:1
08:30Riverside Olympic - Clarence Zebras 2:2

AUSTRALIJA: NPL Victoria

07:00Avondale FC - St Albans 2:1
08:30Oakleigh - Port Melbourne Sharks 1:0
09:30Hume City - South Melbourne 1:1
10:30Altona Magic - Eastern Lions 2:1

AUSTRALIJA: NPL Western Australia

09:00Cockburn City - Floreat Athena 1:1
09:00Gwelup Croatia SC - Perth SC 1:2
09:00Inglewood - Bayswater City 5:0
09:00Joondalup - Balcatta 4:1
09:00Sorrento - Rockingham City 3:1

AUSTRALIJA: Premier League - Brisbane

09:15OdgođenoSt. George Willawong - Brisbane K. -:-
10:00OdgođenoThe Gap - The Lakes FC -:-
10:00OdgođenoWestern Spirit - Albany Creek -:-
11:00OdgođenoUniv. of Queensland - Acacia Ridge -:-

AUSTRIJA: Admiral Bundesliga

17:00Admira - A. Klagenfurt 4:0 [ 2.25 | 3.75 | 2.90 ]
17:00Hartberg - Altach 1:2 [ 2.00 | 3.40 | 3.80 ]
17:00LASK - Rapid Vienna 1:1 [ 2.00 | 3.60 | 3.50 ]

AUSTRIJA: 2. Liga

20:00Dornbirn - Amstetten 0:6

AUSTRIJA: Regionalliga - Istok

16:00TWL Elektra - Admira (Am) 1:0
18:00Wiener Viktoria - Wiener Neustadt 4:1

AUSTRIJA: Regionalliga Central

17:00Ried (Am) - AC Wolfsberger (Am) 3:3
19:00Weindorf St. Anna - Deutschlandsberger 1:2

AUSTRIJA: Regionalliga West - Tyrol

15:30Reichenau - Schwaz 3:0

AUSTRIJA: Regionalliga West - Salzburg

17:00A. Salzburg - Seekirchen 3:0
17:00Wals-Grunau - Saalfelden 1:1
18:00OdgođenoJohann - Bischofshofen -:-

AUSTRIJA: Regionalliga West - Vorarlberg

17:00Rothis - Dornbirner SV 3:0
18:00Lauterach - Admira Dornbirn -:-

BANGLADEŠ: Premier League

12:00OdgođenoArambagh - Sheikh Russel -:-
12:00OdgođenoMuktijoddha Sangsad - Bashundara Kings -:-

BELGIJA: Jupiler League

16:15Charleroi - St. Truiden 0:0 [ 1.80 | 3.50 | 4.33 ]
18:30Cercle Brugge - Leuven 1:1 [ 1.95 | 3.60 | 3.25 ]
18:30Seraing - KV Mechelen 1:0 [ 4.00 | 4.00 | 1.75 ]
20:45Eupen - Anderlecht 1:1 [ 3.30 | 3.60 | 2.00 ]

BELGIJA: Kup - Kvalifikacije

16:00Renaissance Mons B - Stockel 1:0
18:00Adegem - Houthulst 1:5
18:00Sint-Dymphna - Zwarte Leeuw 3:4
19:00Betekom - Punt Larum 2:0
19:00Glabbeek - Sart-Bernard 0:1
19:00Oppagne - Spa 5:0
19:00Rumbeke - Boezinge 2:1
19:30Achel - De Kempen 0:2
19:30Antoing - Overijse 0:4
19:30Berlaar-Heikant - Herselt 1:0
19:30Eksel - Lummen 3:0
19:30Esperanza Pelt - Verbr. Lommel 3:0
19:30K. FC Turnhout - Torpedo Hasselt 3:2
19:30Melsele - Berlare 5:0
19:30Schelde - Avanti -:-
19:30Snef - Buzet 1:0
19:30Torhout - KSK Oostnieuwkerke 1:2pen
19:30Witgoor Sport - St. Jozef 5:0
20:00FC Schaerbeek - KRC Mechelen 1:4
20:00Royal Marloie Sport - La Roche 4:0
20:00Saint-Hubert - Habay La Neuve 1:6

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

17:00Smorgon - Slavia Mozyr 0:2

BJELORUSIJA: Pershaya Liga

12:00Lida - Petrikov 1:3
13:30Baranovici - Arsenal Dzyarzhynsk 1:2
15:30Naftan - FC Slonim 2:2
17:30Belshina - Krumkachy 1:0

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Reserve

11:00Slutsk 2 - Din. Minsk 2 1:1 [ 5.50 | 6.50 | 1.28 ]

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Women

14:00Din. Minsk Ž - Dynamo Brest Ž 11:0
16:00Neman Ž - Minsk FK Ž 1:2

BOLIVIJA: Division Profesional

00:15Real Potosi - Royal Pari 1:3 [ 2.25 | 3.80 | 2.60 ]
02:30Blooming - Palmaflor 1:1 [ 1.72 | 3.80 | 4.50 ]
21:00Aurora - The Strongest 0:1 [ 4.00 | 4.00 | 1.72 ]
21:00Santa Cruz - Independiente Petroleros 2:0 [ 1.90 | 3.60 | 3.20 ]

BRAZIL: Serie A

22:00OdgođenoFluminense - Juventude -:- [ 1.57 | 3.50 | 5.75 ]
00:00Sao Paulo - Palmeiras 0:0 [ 2.70 | 3.10 | 2.70 ]

BRAZIL: Serie B

01:00Coritiba - Nautico 3:1
02:30Cruzeiro - Londrina 2:2
16:00Guarani - Vila Nova 1:4
21:30Vitoria - Avai 0:0
00:00Brasil de Pelotas - Sampaio Correa 1:2

BRAZIL: Serie C - Prvi stupanj

01:00Volta Redonda - AE Altos 2:1
20:00Ferroviario - Botafogo PB 0:0
22:00Mirassol - Oeste 2:1
22:00Paysandu - Tombense 1:0
00:00Jacuipense - Floresta EC 1:1

BRAZIL: Serie D

20:00America-RN - Treze 2:2
20:00Campinense - Atletico-CE 3:0
20:00Gama - Porto Velho 1:1
20:00Gremio Juventus - Cascavel 1:1
20:00Guarany - Imperatriz 1:1
20:00Madureira - Sao Bento 1:2
20:30Jaragua - Uniao Rondonopolis 0:2
20:30Moto Club - Julho Esporte 1:0
21:00Alagoinhas - Murici AL 1:0
21:00Aparecidense - Brasiliense 1:0
21:00Caucaia - Sousa 1:0
21:00Esportivo - Marcilio Dias 0:0
21:00Juazeirense - Sergipe 0:0
21:00Tocantinopolis - SE Juventude 0:1
22:00Boa - Rio Branco ES 1:1
22:00Inter de Limeira - Boavista 1:0
22:00Sao Raimundo RR - Galvez 3:1
23:00Fast Clube - GAS 4:0
00:00Portuguesa - Bangu 1:1

BRAZIL: Campeonato Acreano - Prvi stupanj

22:00Nauas EC - Sao Francisco FC 0:3
00:00Placido de Castro - Humaita -:-

BRAZIL: Campeonato Amapaense

01:00Santos AP - Santana EC 3:0

BRAZIL: Campeonato Carioca 2 - Drugi stupanj

20:00Americano FC - Sampaio Correa FE 1:0
20:00Artsul - Macae 2:1
20:00Cabofriense - Marica 1:3
20:00Duque De Caxias - Angra dos Reis 1:1
20:00Friburguense - Audax RJ 1:1
20:00Goncalense - America RJ 1:0

BRAZIL: Campeonato Mineiro 2

16:00Betim - Democrata GV 1:1
20:00Aymores - Guarani-MG 0:2
20:00Ipatinga - Democrata SL 1:0
20:00Luziense - Tupi-MG 2:0
20:30Nacional de Muriae - Villa Nova MG 1:1
21:00Serranense - Tupynambas 0:3

BRAZIL: Copa do Brasil

21:30Fluminense - Criciuma 3:0 [ 1.25 | 4.50 | 11.00 ]

BUGARSKA: Parva liga

17:45Botev Vratsa - Levski 2:0 [ 4.20 | 3.30 | 1.85 ]
20:00Ludogorets - CSKA 1948 Sofia 3:0 [ 1.25 | 5.25 | 15.00 ]

BUGARSKA: Vtora liga

17:30Levski Lom - Sozopol 0:0
17:30Marek - Septemvri Sofia 2:1
17:30Spartak - Strumska Slava 2:1
19:00Litex Lovech - Svoge 0:1

CRNA GORA: Prva Crnogorska Liga

19:00Jezero - Decic 0:0
19:00Rudar - Iskra 0:0
20:00Buducnost - Mornar 1:1
20:30FK Podgorica - OFK Petrovac 1:3

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Victory Boys - Jong Holland 2:2

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

16:00Karvina - Hradec Kralove 1:1 [ 2.10 | 3.25 | 3.60 ]
16:00Mlada Boleslav - Jablonec 3:0 [ 2.05 | 3.30 | 3.50 ]
16:00Sigma Olomouc - Pardubice 3:2 [ 1.90 | 3.50 | 4.00 ]
19:00Liberec - Sparta Prag 0:5 [ 3.00 | 3.25 | 2.40 ]

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

10:15Trinec - Dukla Prag 1:3 [ 3.10 | 3.00 | 2.25 ]
10:15Vyskov - Lisen 1:1 [ 4.75 | 3.60 | 1.66 ]
17:00Pribram - Mas Taborsko 0:2 [ 1.53 | 3.75 | 5.50 ]

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group A

10:15OdgođenoBenesov - Kraluv Dvur -:-
10:15SK Rakovnik - Plzen B 0:0
10:15Sokolov - Motorlet Prague 1:2
10:15Vltavin - Pisek 1:2
17:00Domazlice - Vysehrad 3:1

ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group B

17:00Prepere - Teplice B 3:3
17:00Usti nad Orlici - Bohemians 1905 B 1:0
17:00Velvary - Liberec B 2:0
17:00Zivanice - Zbuzany 0:1

ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL

10:15Frydek-Mistek FK - Rosice 1:3
10:15Otrokovice - Hlucin 0:3
17:00Blansko - Vratimov FC 0:1
17:00Kromeriz - Znojmo 2:1

ČEŠKA REPUBLIKA: MOL Cup

10:30Vsetin - Bilovec 0:1 [ 1.75 | 4.50 | 3.10 ]

ČEŠKA REPUBLIKA: Division A

10:15Marianske Lazne - Prestice 2:6
10:15Petrin Plzen - Hvezda Cheb 2:1
10:15Union Beroun - Jindrichuv Hradec 2:1
10:30Horovice - Doubravka 1:1
14:00Rokycany - Sokol Lom 0:5
17:00Klatovy - Ceske Budejovice B 2:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Division B

10:15Brandys n. Labem - Chomutov 1:0
10:15Ceska Lipa - Aritma Prague 4:3
10:15Kladno - Olympie Brezova 1:1
10:15Tatran Rakovnik - Slany 0:2
17:00Banik Most - Sous - Steti 1:1
17:00Cesky Brod - Louny 3:0
17:00Dobris - Neratovice 0:1
17:00Ostrov - Meteor Prague 0:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Division C

10:15Libis - Letohrad 4:0
10:30Kosmonosy - Kolin 1:1
10:30Velke Hamry - Tochovice 2:2
17:00Nachod - Kutna Hora 0:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Kralovehradecky KP

14:30Jicin - Jaromer 0:1
17:30Libcany - Dobruska 2:0
17:30Vrchlabi - Trebes 0:1pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP

18:00Chotikov - Plzen-Cernice 4:1
18:00Nepomuk - Horni Briza 3:4
18:00Rapid Plzen - Nyrsko 0:1
18:00Stribro - Domazlice B 1:2
18:00Vejprnice - Bolevec 2:1
18:00Zruc - Stankov 1:2pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Prazsky prebor

10:15Kolovraty - Motorlet Prague B 1:6
10:15Kralovice - US Prague 3:2
10:15Podoli Praha - Zizkov B 2:1
10:30Hostivar - Zlicin 4:2
17:00Olympia Radotin - Dukla JM 1:6
17:00Predni Kopanina - Ujezd Prague 0:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Olomoucky KP

10:30Mohelnice - Medlov 2:3pen
17:00Litovel - Bohunovice 2:1
17:00Rapotin - Sternberk 1:2
17:00Zelatovice - Brodek u Prerova 1:2pen

ČEŠKA REPUBLIKA: Pardubicky KP

10:15Chrudim B - Hermanuv Mestec 2:0
17:00Tremosnice - Litomysl 0:2

ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League

10:00Meteor Prague U19 - Slavia Prag U19 1:2
10:00Ostrava U19 - Slovacko U19 2:2
10:15Pardubice U19 - Sparta Prag U19 0:1
10:30Opava U19 - Sigma Olomouc U19 0:8
14:30Zlin U19 - Plzen U19 1:3

ČILE: Primera B

21:00Deportes Temuco - Cobreloa 1:0
23:30San Felipe - S. Morning 0:2

ČILE: Segunda Division

18:30Valdivia - Limache 0:0
21:30Dep. Concepcion - Deportes Colina 0:0
21:30San Antonio Unido - Ind. Cauquenes 2:3

DANSKA: Superliga

16:00Viborg - Midtjylland 0:2 [ 3.30 | 3.50 | 2.15 ]

DANSKA: 1st Division

13:30Esbjerg - Helsingor 1:3 [ 3.50 | 4.00 | 1.85 ]
13:30F. Amager - Horsens 1:4 [ 3.00 | 3.50 | 2.30 ]

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Championship - Playoff

00:00Universidad O&M - Atletico Pantoja 0:2
00:00Cibao - Jarabacoa 1:0

EKVADOR: Liga Pro - Drugi stupanj

02:00Manta - U. Catolica 0:1 [ 5.00 | 3.75 | 1.60 ]
21:00Mushuc Runa - Nueve de Octubre 1:2 [ 2.10 | 3.40 | 3.50 ]
23:30Guayaquil City - Dep. Cuenca 2:1 [ 2.62 | 3.40 | 2.40 ]

ENGLESKA: EFL Cup

16:00Bournemouth - Milton Keynes 5:0 [ 1.50 | 4.50 | 6.00 ]

ESTONIJA: Meistriliiga

12:00Tulevik - Tammeka 5:3
18:00Paide - Flora 0:0

ESTONIJA: Esiliiga

18:00Tartu Welco - Elva 3:0

ESTONIJA: Meistriliiga Women

15:00Tallina Kalev Ž - Flora Ž 1:4
17:00Polva Lootos Ž - Parnu JK Vaprus Ž 3:1
17:00Tammeka Tartu Ž - Tulevik Ž 1:0

FARSKI OTOCI: 1. Deild

15:00Sandur - Vikingur 2 2:1
16:00FC Suduroy - Klaksvik 2 1:1
16:00Runavik 2 - Argir 0:4
19:00Skala Itrottarfelag - Streymur 2 0:2

FINSKA: Veikkausliiga

14:00OdgođenoHaka - HIFK -:- [ 2.45 | 3.10 | 3.00 ]
16:00HJK - SJK 0:0 [ 1.55 | 4.00 | 6.50 ]

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

16:00Lahden Reipas - Atlantis 1:1
16:00MyPa - Keski-Uusimaa 5:2
17:30MiPK - JaPS 0:5

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

16:00EPS - HJS Akatemia 1:2
16:00OdgođenoSalPa - Honka Akatemia -:-
16:00VJS - Ilves 2 0:3
17:30Ilves-Kissat - Jazz Pori 2:2

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

16:00Kemi City - GBK Kokkola 0:2
16:00Rovaniemi 2 - OLS Oulu 1:3
17:00Hercules - Vaajakoski 0:1

FINSKA: Kansallinen Liiga Women

13:00HPS Ž - Aland Utd Ž 1:2
15:00KuPS Ž - Honka Ž 2:0
15:00TiPS Ž - PK-35 Vantaa Ž 2:0

FRANCUSKA: Ligue 2

15:00Nimes - Dijon 2:1 [ 1.90 | 3.30 | 4.20 ]
19:00AC Ajaccio - Amiens 3:1 [ 1.90 | 3.10 | 4.33 ]
19:00Guingamp - Valenciennes 1:1 [ 1.70 | 3.60 | 5.25 ]
19:00Nancy - Toulouse 0:4 [ 4.00 | 3.50 | 1.90 ]
19:00Niort - Caen 0:1 [ 3.20 | 3.20 | 2.40 ]
19:00Paris FC - Dunkerque 2:1 [ 1.57 | 4.00 | 5.75 ]
19:00Rodez - Pau FC 1:0 [ 2.55 | 3.10 | 2.90 ]
19:00Sochaux - Le Havre 0:2 [ 2.05 | 3.40 | 3.60 ]

GAMBIJA: GFA League

23:00Armed Forces - Ports Authority 1:3
18:00BK Milan - Wallidan -:-
18:00Brikama U. - Gamtel -:-
18:00Hawks - Elite United -:-
18:00Real Banjul - Banjul Utd -:-
18:00Tallinding United - Marimoo -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

21:00Iztapa - Antigua 1:0
23:00Municipal - Guastatoya 1:0

IRSKA: Premier Division

20:30Longford - Derry City 0:2 [ 4.00 | 3.20 | 2.00 ]

IRSKA: National League Women

15:00Bohemians WFC Ž - Wexford Ž 0:1
15:00Cork City Ž - Peamount Ž 0:5
15:00Galway WFC Ž - Shelbourne Ž 1:2
17:00Dublin Waves Ž - Athlone WFC Ž 1:1

ISLAND: Inkasso-deildin

16:00Vestmannaeyjar - Afturelding 2:0

IZRAEL: Toto Cup

18:45Nof Hagalil - Sakhnin 1:2
19:00Hapoel Hadera - H. Haifa 1:1
19:30Hapoel Jerusalem - B. Jerusalem 1:0

JAMAJKA: Premier League

20:00Humble Lions - Waterhouse 2:1
22:30Harbour View - Portmore 1:1

JUŽNA KOREJA: K League 1

13:00Jeju - Incheon 1:4 [ 1.72 | 3.60 | 5.00 ]
13:00Seoul - Ulsan Hyundai 0:0 [ 4.20 | 3.60 | 1.83 ]

JUŽNA KOREJA: K League 2

13:00Gimcheon Sangmu - Bucheon 2:0 [ 1.50 | 3.80 | 7.00 ]
13:00Gyeongnam - Anyang 2:1 [ 2.62 | 3.10 | 2.75 ]

KAMBODŽA: C-League

10:30OdgođenoAsia Euro United - Soltilo Angkor 0:0
10:30Police Commissary - National Defense 1:1

KANADA: Canadian Premier League

01:00York Utd - Forge 0:1
03:30Pacific FC - Cavalry 2:0

KAZAHSTAN: Kup

16:00Turan - K. Almaty 4:3
18:00Kaisar - Aktobe 1:0

KENIJA: Premier League

14:00Kakamega Homeboyz - Kariobangi Sharks 4:1
14:00Mathare Utd. - Sofapaka 2:1
14:15OdgođenoLeopards - Gor Mahia -:-

KINA: Super League - Prvi stupanj

10:30Wuhan FC - Changchun Yatai 2:2 [ 4.20 | 3.40 | 1.90 ]
12:30Dalian Pro - Beijing Guoan 0:1 [ 9.00 | 4.33 | 1.40 ]
14:30Hebei - Tianjin Jinmen Tiger 2:1 [ 1.80 | 3.60 | 4.50 ]
14:30Shanghai Port - Shanghai Shenhua 1:0 [ 2.15 | 3.30 | 3.50 ]

KINA: Jia League

13:35Heilongjiang Ice City - Nantong Zhiyun 0:0
13:35Zhejiang Professional - Beijing Sport University 3:0

KINA: FA Cup

09:30Hebei Kungfu - Shaoxing Keqiao Yuejia 2:1pen
09:30Hunan Billows - Sichuan Minzu 1:3
09:30Kunming Zheng He Shipman - Dongguan United 5:2
09:30Qingdao Manatee - Shaanxi Warriors 1:3
09:30Xian Wolves - Shanxi Longjin 4:1
09:30Yanbian Longding - Shanghai Jiading Huilong 0:4

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

03:00Quindio - Aguilas 2:1 [ 2.90 | 2.80 | 2.70 ]
23:00Tolima - Petrolera 1:1 [ 1.50 | 3.80 | 7.50 ]

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

21:00Real Santander - U. Magdalena 3:3
22:00Valledupar - Leones 1:1

KOLUMBIJA: Liga Women

22:00La Equidad Ž - Fortaleza Ž 2:0

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

03:00Zeledon - Saprissa 0:3 [ 3.80 | 3.50 | 1.85 ]
23:00Cartagines - Guanacasteca 1:1 [ 1.90 | 3.30 | 3.40 ]
00:00Santos DG - Grecia 1:0 [ 2.10 | 2.80 | 3.50 ]

LAOS: Lao League

09:00OdgođenoViengchanh - Ezra -:-
09:00OdgođenoYoung Elephant - Chanthabouly -:-

LATVIJA: Optibet Virsliga

18:00Valmiera - Spartaks 2:1

LATVIJA: Kup

13:00Auda - Caramba 3:1
14:00FK Limbazi - Tukums 2000 0:2
15:00Alberts JDFS - Skanstes 1:2prod.
16:00Rezekne - Super Nova 2:1
17:00Dinamo Riga - Saldus SS/Leevon 9:0
17:00FK Smiltene - JFC Jelgava 2:0

LITVA: A Lyga

16:00Nevezis Kedainiai - Hegelmann Litauen 0:6

LITVA: I Lyga

17:00FK Panevezys 2 - Banga 2 1:6
17:00Siauliai FA - Neptunas 4:1

MAĐARSKA: OTP Bank Liga

17:45Ferencvaros - Kisvarda 1:2 [ 1.36 | 4.50 | 8.00 ]
20:00Honved - Debrecen 1:4 [ 1.95 | 3.50 | 3.80 ]

MAKAO: Elite League

13:00Casa de Portugal - Monte Carlo 3:1
15:15Policia - Hang Sai 2:2

MALAVI: Super League

14:30OdgođenoChitipa United - Red Lions -:-
14:30OdgođenoKaronga United - TN Stars -:-
14:30MAFCO - Mighty Wanderers 0:0

MALEZIJA: Super League

15:00Johor DT - Perak 5:0
15:00OdgođenoKedah - UiTM -:-
15:00Kuala Lumpur City - Melaka United 1:1
15:00Penang - Selangor 1:4

MALEZIJA: Premier League

10:15OdgođenoKuching City FC - Sarawak Utd. -:-
10:45Kelantan - Terengganu 2 0:2
15:00Negeri Sembilan - Perak 2 5:0

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

02:00Mazatlan FC - Pachuca 2:1 [ 3.60 | 3.00 | 2.20 ]
04:05Puebla - Guadalajara 0:2 [ 2.00 | 3.25 | 4.00 ]
00:00Leon - Tijuana 2:1 [ 1.57 | 4.00 | 5.50 ]

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

02:05Pumas Tabasco - Alebrijes Oaxaca 0:0

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atlas U20 - Juarez U20 2:1
16:00Club America U20 - Necaxa U20 3:1
16:00Leon U20 - Tijuana U20 2:1
16:00Monterrey U20 - U.N.A.M. U20 3:1

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

00:00Queretaro Ž - Club America Ž 1:3
19:00Toluca Ž - Atl. San Luis Ž 1:0

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

17:00Dinamo-Auto - Balti 1:4
17:00Floresti - S. Tiraspol 1:3

MOZAMBIK: Mocambola

15:30OdgođenoENH Vilankulo - Costa do Sol -:-
15:30OdgođenoFerroviario Maputo - Black Bulls -:-
15:30OdgođenoFerroviario Nampula - Ferroviario Lichinga -:-
15:30OdgođenoIncomati Xinavane - Ferroviario Beira -:-
15:30OdgođenoLD Maputo - Desportivo Maputo -:-
15:30OdgođenoMatchedje Mocuba - Textafrica -:-
15:30OdgođenoUD Songo - Ferroviario Nacala -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

03:00Diriangen - UNAN-Managua 2:1

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Diriangen U20 - UNAN-Managua U20 4:1
16:00Managua FC U20 - Juventus Managua U20 0:3
22:00Ferretti U20 - Real Madriz U20 2:0

NORVEŠKA: NM Cup

15:00Floro - Sogndal 1:5
15:00Kongsvinger - Strømmen 3:0 [ 2.40 | 3.75 | 2.50 ]
15:00Vidar - Start 0:2 [ 13.00 | 8.00 | 1.12 ]
16:00Brattvag - Aalesund 2:3 [ 6.00 | 5.00 | 1.40 ]
16:00Floya - KFUM Oslo 1:5 [ 17.00 | 11.00 | 1.07 ]
16:00Gjovik-Lyn - Ham-Kam 0:3 [ 17.00 | 6.50 | 1.16 ]
16:00Harstad - Senja 3:2pen
16:00Sola - Bryne 0:6 [ 9.50 | 6.50 | 1.16 ]
16:00Stord - Åsane 0:4

NORVEŠKA: Junior U19

11:00Lilleström U19 - Mjondalen U19 -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:30Hannover - H. Rostock 0:3 [ 1.65 | 4.00 | 5.00 ]
13:30Ingolstadt - Heidenheim 1:2 [ 3.00 | 3.40 | 2.30 ]
13:30J. Regensburg - Sandhausen 3:0 [ 2.10 | 3.40 | 3.50 ]
20:30F. Dusseldorf - W. Bremen 2:3 [ 2.15 | 3.40 | 3.20 ]

NJEMAČKA: 3. Liga

14:00Bor. Dortmund II - Mannheim 1:1 [ 2.75 | 3.40 | 2.45 ]
14:00Magdeburg - Freiburg II 0:0 [ 1.57 | 4.00 | 5.75 ]
14:00Meppen - Kaiserslautern 1:0 [ 3.10 | 3.60 | 2.10 ]
14:00Saarbrucken - Osnabruck 1:2 [ 2.10 | 3.40 | 2.90 ]
14:00Viktoria Koln - Zwickau 1:1 [ 2.15 | 3.40 | 2.87 ]
14:00Wehen - 1860 München 0:0 [ 3.00 | 3.00 | 2.40 ]

NJEMAČKA: Regionalliga Nordost

13:00Babelsberg - Lichtenberg 1:0
13:00Berliner AK 07 - TB Berlin 2:0
13:00Tasmania Berlin - Hertha II 1:1
16:00Lokomotive Leipzig - Jena 0:0

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

14:00Schweinfurt - Aubstadt 5:1
17:00Pipinsried - Eltersdorf 1:0
17:00Schalding - Heimstetten 0:0

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord

14:001. SC Feucht - Sand 2:2
14:00Seligenporten - Bamberg 0:5
14:00Spvgg Ansbach 09 - Ammerthal 2:2
15:00Bayern Hof - DJK Bamberg 4:1
16:00Abtswind - Karlburg 0:0
16:00Cham - Vatan Spor A'burg 4:0
16:00Gebenbach - ATSV 1:4
17:00Grossbardorf - Neumarkt 1:3

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

13:00Landsberg - Ismaning 1:1
14:00Dachau - TSV 1880 Wasserburg 0:1
14:00Pullach - Deisenhofen 1:2
15:00Garching - Schwaben Augsburg 1:2
16:00Hankofen-Hailing - Turkspor Augsburg 2:1
16:00Kirchanschoring - Regensburg II 3:0
17:00Gundelfingen - Schwabmunchen 3:0
17:00Kottern-St. Mang - Donaustauf 1:4

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

01:30River Plate - Cerro Porteno 0:0 [ 3.50 | 3.10 | 2.00 ]
23:15Sp. Luqueño - Nacional Asuncion 2:1 [ 3.10 | 3.25 | 2.15 ]

PARAGVAJ: Division Intermedia

16:00Diaz - San Lorenzo 1:0
16:00Sportivo Trinidense - General Caballero JLM 1:0

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Cesar Vallejo - Alianza Atl. 2:0 [ 1.72 | 3.60 | 4.20 ]
20:15U. de Deportes - Carlos Mannucci 1:3 [ 2.10 | 3.40 | 3.10 ]
22:30Huancayo - Cajamarca 0:0 [ 2.62 | 3.30 | 2.50 ]

PERU: Liga Women

22:00AD Cantolao Ž - Dep. Municipal Ž 1:0
22:00A. Lima Ž - U. de Deportes Ž 0:0
22:00Atletico Trujillo Ž - Sport Boys Ž -:-
22:00Ayacucho Ž - Carlos Mannucci Ž -:-
22:00Killas Ž - Cesar Vallejo Ž 0:2
22:00U. San Martin Ž - Sporting Cristal Ž -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Stal Mielec - Piast 0:2 [ 3.60 | 3.40 | 2.05 ]
17:30Termalica B-B. - Wisla 2:2 [ 2.37 | 3.30 | 2.90 ]
20:00Radomiak Radom - Legia 3:1 [ 2.87 | 3.40 | 2.37 ]

POLJSKA: Division 1

12:40Katowice - R. Rzeszow 2:2 [ 2.00 | 3.50 | 3.40 ]
18:00GKS Jastrzebie - Puszcza 0:2 [ 2.00 | 3.40 | 3.40 ]
20:30Arka - Sosnowiec 1:1 [ 1.61 | 3.75 | 4.75 ]

POLJSKA: Division 2

17:00Pruszkow - Lublin 1:4
17:00Stezyca - Lech 2 1:0
18:00KKS Kalisz - Elblag 2:2
18:00Ostroda - Grodzisk M. 0:2
18:00Wisla Pulawy - Belchatow 2:1
19:00S. Rzeszow - Garbarnia 5:1

PORTUGAL: Super Cup

21:45Sporting - Braga 2:1 [ 2.10 | 3.10 | 3.75 ]

RUMUNJSKA: Liga 1

18:15FC Voluntari - U Craiova 1948 2:1 [ 2.37 | 3.30 | 2.70 ]
21:00CFR Cluj - Chindia Targoviste 1:0 [ 1.44 | 4.00 | 8.00 ]

RUMUNJSKA: Liga 2

10:00Astra - Metaloglobus Bucharest 1:2
10:00Concordia - Unirea Constanta 2:0
10:00Petrolul - Poli Iasi 2:0
10:00Ripensia Timisoara - Calarasi 3:3
10:00Selimbar - Braila 3:1
10:00Unirea Dej - Unirea Slobozia 0:2
12:30FC Hermannstadt - FC Buzau 2:1

RUSIJA: Premier League

16:30Ufa - Din. Moscow 2:3 [ 3.80 | 3.20 | 2.05 ]
19:00CSKA Moscow - Lok. Moscow 1:2 [ 2.15 | 3.30 | 3.40 ]

RUSIJA: FNL

12:00Yenisey - Alania Vladikavkaz 0:3
16:00Akron Togliatti - Baltika 0:0
16:00Kamaz - SKA Khabarovsk 1:2
16:00Orenburg - F. Voronezh 0:2
16:00Torpedo Moscow - Tekstilshtik 0:0
16:30Veles Moscow - Tomsk 1:0
17:00Krasnodar 2 - Olimp-Dolgoprudny 2:0
17:00Neftekhimik - M. Lipetsk 5:0
18:00Kuban - Sp. Moscow 2 1:2
18:00R. Volgograd - Volgar-Astrakhan 1:1

RUSIJA: Supreme Division Women

10:00Zvezda Ž - Rubin Kazan Ž 4:0
14:00Ryazan Ž - FK Yenisey Ž 2:1
16:00CSKA Moscow Ž - Krasnodar Ž 4:2
16:00Lok. Moscow Ž - FK Rostov Ž 4:2
17:00Chertanovo M. Ž - Zenit Ž 0:1

SAD: MLS

01:30New York City - Columbus Crew 4:1 [ 1.55 | 4.33 | 5.25 ]
02:00Orlando City - Atlanta Utd 3:2 [ 1.72 | 3.80 | 4.20 ]
04:00Los Angeles Galaxy - Portland Timbers 4:1 [ 2.00 | 3.80 | 3.30 ]
23:00Seattle Sounders - San Jose Earthquakes 0:1 [ 1.66 | 3.75 | 5.00 ]
00:00New York Red Bulls - New England Revolution 2:3 [ 2.30 | 3.60 | 2.80 ]

SAD: USL League One

74'Richmond Kickers - Tucson 1:1

SINGAPUR: Premier League

11:30Balestier Khalsa - Young Lions 2:3 [ 1.50 | 4.33 | 5.00 ]

SJEVERNA IRSKA: Irish League Cup

16:00Ballyclare - Queens Univ. 2:1
16:00Newry City - Tobermore 2:1

SLOVAČKA: Fortuna liga

18:00Pohronie - Michalovce 2:0
20:00Slovan Bratislava - Trencin 2:0

SLOVAČKA: 2. liga

17:00FC Kosice - FK Humenne 1:1
17:00Komarno - Zilina B 1:1
17:00Puchov - Bardejov 1:1
17:00Trebisov - Namestovo 1:0
18:00Skalica - Banska Bystrica 0:0

SLOVAČKA: Divison C - Istok

16:30Lipany - 1.FK Svidnik 12:0
16:30Presov - Krompachy 7:0
16:30Spisska Nova Ves - Poprad 4:2
16:30Vranov - Giraltovce 2:0

SLOVAČKA: Divison C Central

14:00D. Kubin - Novohrad Lucenec 1:2
17:00MSK Martin - Rakytovce 0:0

SLOVAČKA: Kup

10:30Castkovce - AFC Nove Mesto 4:1
17:00Kanianka - Banik Prievidza 2:5
17:00Okolicna - Velke Ludince 2:1pen
17:30Lab - Malacky 0:5
17:30Vrakuna B. - MSK Senec 0:1pen

SLOVAČKA: 1. Liga Women

15:00Slovan Bratislava Ž - Nove Zamky Ž 4:0
16:00Trencin Ž - Trnava Ž 0:3

SLOVENIJA: 2. SNL

17:00Bilje - Ilirija 1:0
17:30Dob - Jadran Dekani 1:1
17:30Primorje - Rogaska 2:0
18:30Rudar - NK Krka 3:4
19:00Brezice - Fuzinar 1:1

SVIJET: Klupske Prijateljske

09:00CA Oradea (Rou) - Crisul Chisineu Cris (Rou) 0:1
09:30Lučko (Cro) - Karlovac (Cro) 2:1
10:00Al-Ittihad FC (Sau) - Gersthofer (Aut) 9:0
10:00Din. Zagreb 2 (Cro) - Osijek 2 (Cro) 2:2
10:00Getafe (Esp) - Rayo Vallecano (Esp) 0:0
10:00Jarun (Cro) - Mladost Ždralovi (Cro) 7:0
10:00Malaga (Esp) - Alcorcon (Esp) 0:3
10:00Rayo Vallecano B (Esp) - CP Parla (Esp) -:-
10:00Sabadell (Esp) - L'Hospitalet (Esp) 3:1
10:00Tudelano (Esp) - Logrones (Esp) 1:3
10:00Vitkovice (Cze) - Valasske Mezirici (Cze) 1:3
10:00Wisloka Debica (Pol) - Unia Tarnow (Pol) 2:2
10:30Al-Raed (Sau) - CF Intercity (Esp) 1:0
11:00Blonianka Blonie (Pol) - Legionowo (Pol) 2:2
11:00Hassia Bingen (Ger) - Eddersheim (Ger) 0:2
11:00La Nucia (Esp) - Eibar (Esp) 0:2
11:00Osasuna (Esp) - Mirandes (Esp) 1:0
11:00Slagelse (Den) - FA 2000 (Den) 3:2
11:30Celta Vigo (Esp) - Paphos (Cyp) 2:0
11:30Leioa (Esp) - Amurrio Club (Esp) 1:1
11:30Pena (Esp) - SD Logrones (Esp) 0:2
12:00AB Kopenhagen (Den) - Herlev (Den) 3:3
12:00Blekitni Stargard (Pol) - Swinoujscie (Pol) 0:0
12:00Genk (Bel) - Waasland-Beveren (Bel) -:-
12:00Hertha Zehlendorf (Ger) - Blau Weiss Berlin (Ger) 2:1
12:00Ol. Grudziadz (Pol) - KS Kutno (Pol) 2:0
12:00Stuttgart II (Ger) - Walldorf (Ger) -:-
12:00Thisted (Den) - Vejgaard (Den) 3:1
12:00Valladolid Promesas (Esp) - Palencia CA (Esp) 2:1
12:30KS Wieczysta Krakow (Pol) - Brzeg (Pol) 1:1
12:30S. Gijon B (Esp) - Ath. Bilbao B (Esp) 2:2
13:00Dover (Eng) - Stevenage (Eng) 0:2
13:00OtkazanoG.A. Eagles (Ned) - Achilles Veen (Ned) -:-
13:00Heracles (Ned) - Graafschap (Ned) 2:2
13:00Kassel (Ger) - Hildesheim (Ger) -:-
13:00SC Weiche-08 (Ger) - Kolding (Den) 1:1
13:00OtkazanoSparta Nijkerk (Ned) - G.A. Eagles (Ned) -:-
13:00Sparta Nijkerk (Ned) - Achilles Veen (Ned) 0:0
13:00Sutton (Eng) - Barnet (Eng) 2:1
13:00Unter-Flockenbach (Ger) - Weinheim (Ger) 4:0
13:00Wealdstone (Eng) - Colchester (Eng) 1:1
13:00Wingate & Finchley (Eng) - Chesham (Eng) 0:2
13:00Wismar (Ger) - Stendal (Ger) 1:0
13:30OtkazanoHuddersfield (Eng) - Crewe (Eng) -:-
13:30Leeds (Eng) - Betis (Esp) 2:3
14:00B. Leverkusen (Ger) - Oberhausen (Ger) 3:1
14:00Bristol City (Eng) - Aston Villa (Eng) 0:3
14:00Bristol Rovers (Eng) - Oxford Utd (Eng) 3:2
14:00Cardiff (Wal) - Newport (Wal) 2:0
14:00Chichester (Eng) - Basingstoke (Eng) 0:2
14:00Chorley (Eng) - Huddersfield U23 (Eng) 5:2
14:00Dudenhofen (Ger) - Pirmasens (Ger) 0:3
14:00OtkazanoEichede (Ger) - Altona (Ger) -:-
14:00Eichede (Ger) - Luneburg (Ger) 3:1
14:00Fortuna Koln (Ger) - Schott Mainz (Ger) 4:2
14:00Lippstadt (Ger) - Steinbach Haiger (Ger) 1:3
14:00OtkazanoRodinghausen (Ger) - Oldenburg (Ger) -:-
14:00Schalke II (Ger) - Hannover II (Ger) -:-
14:00Stoke (Eng) - Wolves (Eng) 1:1
14:00Tadcaster (Eng) - Ashton Utd (Eng) 4:3
14:00Vreden (Ger) - Munster (Ger) 0:7
14:00OtkazanoWesterlo (Bel) - Panathinaikos (Gre) -:-
14:15Tranmere (Eng) - Burnley (Eng) 1:2
14:30Elversberg (Ger) - Bad Kreuznach (Ger) 11:0
14:30Excelsior (Ned) - Sparta Rotterdam (Ned) 0:3
15:00Bad Vilbel (Ger) - FC Basara Mainz (Ger) -:-
15:00Coleraine (Nir) - Dergview (Nir) 5:0
15:00FC Volendam (Ned) - Jong Ajax (Ned) 4:2
15:00Giresunspor (Tur) - Umraniyespor (Tur) 0:2
15:00Institute (Nir) - Ballymena (Nir) 0:2
15:00Leyton Orient (Eng) - Gillingham FC (Eng) 2:0
15:00Lorient (Fra) - Angers (Fra) 1:0
15:00OtkazanoMansfield (Eng) - Nottingham U23 (Eng) -:-
15:00Portstewart (Nir) - Cliftonville (Nir) 1:3
15:00Stocksbridge (Eng) - Spennymoor (Eng) 1:2
15:00Stratford (Eng) - King’s Lynn (Eng) 0:2
15:00TuS 1896 Sachsenhausen (Ger) - Mahlsdorf (Ger) -:-
15:30A. Bielefeld (Ger) - Twente (Ned) 1:1
15:30Al-Ittihad FC (Sau) - Grazer (Aut) 3:2
15:30Augsburg (Ger) - Cagliari (Ita) 3:1
15:30B. Monchengladbach (Ger) - Groningen (Ned) 2:1
15:30Bochum (Ger) - Utrecht (Ned) 0:2
15:30Brightlingsea (Eng) - Altrincham (Eng) 0:5
15:30E. Frankfurt (Ger) - St. Etienne (Fra) 2:1
15:30FC Koln (Ger) - Roda (Ned) 1:1
15:30Hamburger SV II (Ger) - Aachen (Ger) 2:3
15:30Hoffenheim (Ger) - Reims (Fra) 3:1
15:30Union Berlin (Ger) - Ath. Bilbao (Esp) 2:1
16:00Accrington (Eng) - Bradford City (Eng) 0:2
16:00AFC Totton (Eng) - Eastleigh (Eng) 1:3
16:00Ajax (Ned) - RB Leipzig (Ger) 1:1
16:00Alfreton (Eng) - Solihull Moors (Eng) 1:2
16:00Ashford U. (Eng) - Folkestone (Eng) 2:3
16:00Ballinamallard (Nir) - Warrenpoint (Nir) -:-
16:00Banbridge (Nir) - C. Rangers (Nir) 0:5
16:00Birmingham (Eng) - WBA (Eng) 0:4
16:00OtkazanoB. Leverkusen (Ger) - Celta Vigo (Esp) -:-
16:00Bolton (Eng) - Blackburn (Eng) 2:2
16:00Brackley Town (Eng) - Kettering (Eng) 2:1
16:00Brentford (Eng) - West Ham (Eng) 0:1
16:00Cambridge Utd (Eng) - Northampton (Eng) 0:0
16:00Cheltenham (Eng) - Walsall (Eng) 2:0
16:00Chester (Eng) - Fleetwood (Eng) 3:0
16:00Chesterfield (Eng) - Port Vale (Eng) 0:1
16:00OtkazanoChorley (Eng) - Manchester City U23 (Eng) -:-
16:00Cray Valley PM (Eng) - Welling (Eng) 1:1
16:00Curzon Ashton (Eng) - Stockport (Eng) 0:4
16:00Dartford (Eng) - Southend (Eng) 2:2
16:00Dorchester (Eng) - Weymouth (Eng) 2:5
16:00Eastbourne Boro (Eng) - Lewes (Eng) 2:3
16:00Enfield Town (Eng) - Hayes & Yeading (Eng) 1:7
16:00Exeter (Eng) - Shrewsbury (Eng) 0:2
16:00Halesowen (Eng) - Kidderminster (Eng) 1:2
16:00Harlow (Eng) - Tilbury (Eng) 6:1
16:00Havant & W (Eng) - Gosport (Eng) 3:1
16:00Hebburn Town (Eng) - Blyth (Eng) 2:1
16:00Hednesford (Eng) - Leamington (Eng) 0:0
16:00Hemel Hempstead (Eng) - Dagenham & Red. (Eng) 0:3
16:00NapuštenoHertha (Ger) - Gaziantep (Tur) 3:0
16:00Highworth (Eng) - Swindon S (Eng) 1:0
16:00OtkazanoHomberg (Ger) - Hamborn (Ger) -:-
16:00Homberg (Ger) - Speldorf (Ger) 4:0
16:00Horsham FC (Eng) - Met. Police (Eng) 2:1
16:00Ipswich (Eng) - Millwall (Eng) 0:3
16:00Kings Langley (Eng) - Boreham Wood (Eng) 0:5
16:00Lierse K. (Bel) - Hoogstraten (Bel) 2:2
16:00Luton (Eng) - Brighton (Eng) 1:3
16:00Morecambe (Eng) - Blackpool (Eng) 1:1
16:00Mossley (Eng) - Pontefract (Eng) 1:0
16:00Nantes (Fra) - Clermont (Fra) 1:2
16:00Nantwich (Eng) - Leek (Eng) 0:0
16:00Newcastle Town (Eng) - Hereford (Eng) 1:1
16:00Nove Sady (Cze) - Frydlant n. O. (Cze) 4:4
16:00Ossett United (Eng) - Grantham (Eng) 1:0
16:00Paradiso (Sui) - Bellinzona (Sui) 0:2
16:00Portsmouth (Eng) - Peterborough (Eng) 2:0
16:00QPR (Eng) - Leicester (Eng) 3:3
16:00Reading (Eng) - Crystal Palace (Eng) 1:3
16:00Salford (Eng) - Lincoln (Eng) 0:2
16:00Scarborough (Eng) - Cleethorpes (Eng) 4:2
16:00Sheffield (Eng) - Matlock (Eng) 1:3
16:00OtkazanoSheffield Utd (Eng) - Norwich (Eng) -:-
16:00Shepshed (Eng) - Walsall W. (Eng) 0:0
16:00Southport (Eng) - Barrow (Eng) 2:1
16:00Stafford (Eng) - Aston Villa U23 (Eng) 2:0
16:00Swansea (Wal) - Southampton (Eng) 1:3
16:00Swindon (Eng) - Peterborough (Eng) 0:1
16:00OtkazanoTamworth (Eng) - Worcester (Eng) -:-
16:00Tamworth (Eng) - Wrexham (Wal) 0:5
16:00Torquay (Eng) - Plymouth (Eng) 0:3
16:00Venlo (Ned) - Panathinaikos (Gre) 2:2
16:00Wimbledon (Eng) - Scunthorpe (Eng) 1:2
16:00Worksop (Eng) - Gainsborough (Eng) 0:0
16:00Yeovil (Eng) - Forest Green (Eng) 0:1
16:30Atalanta (Ita) - Pordenone (Ita) 2:1
16:30Bayern (Ger) - Napoli (Ita) 0:3
16:30Strasbourg (Fra) - Freiburg (Ger) 2:1
17:00Alkmaar (Ned) - Real Sociedad (Esp) 1:0
17:00Ascoli (Ita) - Viterbese (Ita) 2:0
17:00Chateaubriant (Fra) - Stade Briochin (Fra) 0:1
17:00Cittadella (Ita) - Trento (Ita) 0:0
17:00Cremonese (Ita) - FeralpiSalo (Ita) 2:1
17:00Empoli (Ita) - Valdinievole Montecatini (Ita) 9:0
17:00Engers (Ger) - Hennef (Ger) 0:2
17:00Frosinone (Ita) - Ternana (Ita) 2:0
17:00Fulham (Eng) - Charlton (Eng) 1:0
17:00Karmiotissa (Cyp) - Ol. Nicosia (Cyp) 1:4
17:00Kit Go Pehchevo (Mkd) - Trayal Krusevac (Srb) 0:0
17:00Pevidem (Por) - Leiria (Por) 0:1
17:00RW Frankfurt (Ger) - RW Walldorf (Ger) 4:5
17:00OtkazanoSpezia (Ita) - Montebelluna (Ita) -:-
17:00OtkazanoWatford (Eng) - Nantes (Fra) -:-
17:30Belasica (Mkd) - Borec (Mkd) 1:1
17:30Dunav Ruse (Bul) - FCSB 2 (Rou) 2:1
17:30Entella (Ita) - AlbinoLeffe (Ita) 1:1
17:30OtkazanoG. Furth (Ger) - Eibar (Esp) -:-
17:30Kamenica Sasa (Mkd) - Rabotnicki (Mkd) 1:3
17:30Mainz (Ger) - Genoa (Ita) 3:2
17:30Ohrid (Mkd) - Veleshta (Mkd) 2:3
18:00Alessandria (Ita) - Pro Patria (Ita) 1:0
18:00Besiktas (Tur) - Kayserispor (Tur) 0:3
18:00Bjelovar (Cro) - Segesta (Cro) 4:0
18:00Fenerbahce (Tur) - G. Furth (Ger) 3:2
18:00Kasimpasa (Tur) - Basaksehir (Tur) 1:2
18:00Kustošija (Cro) - Dubrava (Cro) 1:0
18:00Lens (Fra) - Udinese (Ita) 4:1
18:00Lommel SK (Bel) - Maastricht (Ned) 1:2
18:00Lugo (Esp) - R. Oviedo (Esp) 1:1
18:00Makedonija GP (Mkd) - Voska Sport (Mkd) 0:1
18:00Metz (Fra) - Montpellier (Fra) 1:0
18:00Rennes (Fra) - Torino (Ita) 1:0
18:00RNK Split (Cro) - Zadar (Cro) 1:0
18:00Sirens (Mlt) - Valletta (Mlt) 1:1
18:00SPAL (Ita) - Pontedera (Ita) 6:0
18:00Wolfsburg (Ger) - Atl. Madrid (Esp) 1:2
18:30AS Roma (Ita) - Sevilla (Esp) 0:0
18:30Como (Ita) - Renate (Ita) 2:0
18:30Porto (Por) - Lyon (Fra) 5:3
18:30S. Gijon (Esp) - Ponferradina (Esp) 1:0
18:30Strasbourg (Fra) - Freiburg (Ger) 1:2
18:45Zwolle (Ned) - Heerenveen (Ned) 0:2
19:00Alaves (Esp) - Elche (Esp) 0:1
19:00Atl. Tordesillas (Esp) - Burgos Promesas (Esp) 0:0
19:00Malaga (Esp) - Almeria (Esp) 1:1
19:00Manchester City (Eng) - Barnsley (Eng) 4:0
19:00Numancia (Esp) - Osasuna B (Esp) 1:3
19:00Oudenaarde (Bel) - Deinze (Bel) 0:4
19:00Rebecquoise (Bel) - RWDM (Bel) 0:5
19:00R. Sociedad B (Esp) - Burgos CF (Esp) 0:0
19:00R. Union (Esp) - R. Santander (Esp) 2:2
19:00Smyrnis (Gre) - Ionikos (Gre) 1:3
19:00Stuttgart (Ger) - Barcelona (Esp) 0:3
19:00Tenerife (Esp) - Cartagena (Esp) 0:0
19:00Troyes (Fra) - Bordeaux (Fra) 1:1
19:00Viveiro (Esp) - Dep. La Coruna (Esp) 0:4
19:30Calahorra (Esp) - Amorebieta (Esp) 1:3
19:30Dender (Bel) - Cappellen (Bel) 7:1
19:30Dessel (Bel) - ASV Geel (Bel) 4:2
19:30OtkazanoG.A. Eagles (Ned) - Willem II (Ned) -:-
19:30G.A. Eagles (Ned) - FC Emmen (Ned) 1:2
19:30Granollers (Esp) - Cornella (Esp) 2:1
19:30Guijuelo (Esp) - Unionistas (Esp) 2:2
19:30Teruel (Esp) - Levante B (Esp) 0:0
20:00Badajoz (Esp) - Salamanca (Esp) 1:0
20:00Extremadura UD (Esp) - Sevilla B (Esp) 1:1
20:00Macva (Srb) - Sremska Mitrovica (Srb) 1:0
20:00Real Avila (Esp) - G. Segoviana (Esp) 1:2
20:00Real Madrid B (Esp) - Leganes (Esp) 0:1
20:00Sanluqueno (Esp) - Xerez D.F.C. (Esp) 0:1
20:00Toledo (Esp) - San Sebastian Reyes (Esp) 0:1
20:00Utrecht (Ned) - Venezia (Ita) 2:3
20:30Cordoba (Esp) - Linares (Esp) 0:1
20:30Nice (Fra) - AC Milan (Ita) 1:1
20:30OtkazanoXerez CD (Esp) - Marbella (Esp) -:-
21:00Marseille (Fra) - Villarreal (Esp) 2:1
21:00Monza (Ita) - Juventus (Ita) 1:2

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

11:00Lyon Ž (Fra) - Freiburg Ž (Ger) 2:0
12:00UJ Krakow Ž (Pol) - Rekord Bielsko-Biala Ž (Pol) 2:0
14:00Sturm Ž (Aut) - First Vienna Ž (Aut) -:-
15:00Strasbourg Ž (Fra) - St Etienne Ž (Fra) -:-

ŠKOTSKA: Premiership

14:30Rangers - Livingston 3:0 [ 1.16 | 6.50 | 21.00 ]
16:00Dundee FC - St. Mirren 2:2 [ 2.50 | 3.25 | 2.80 ]
16:00Ross County - St. Johnstone 0:0 [ 4.00 | 3.20 | 2.00 ]
21:00Hearts - Celtic 2:1 [ 3.80 | 3.90 | 1.85 ]

ŠKOTSKA: Championship

16:00Arbroath - Inverness 0:1 [ 2.70 | 3.10 | 2.50 ]
16:00Morton - Dunfermline 2:2 [ 3.60 | 3.30 | 1.95 ]
16:00Partick Thistle - Queen of South 3:2 [ 1.95 | 3.40 | 3.60 ]
16:00Raith - Hamilton 4:4 [ 1.95 | 3.30 | 3.50 ]

ŠKOTSKA: League One

16:00Airdrieonians - Montrose 0:3 [ 2.20 | 3.20 | 2.87 ]
16:00Clyde - Dumbarton 0:3 [ 1.90 | 3.50 | 3.25 ]
16:00Cove Rangers - Falkirk 1:1 [ 1.50 | 4.20 | 6.50 ]
16:00East Fife - Queen's Park 1:1 [ 3.25 | 3.40 | 2.00 ]
16:00Peterhead - Alloa 2:0 [ 2.30 | 3.30 | 2.60 ]

ŠKOTSKA: League Two

16:00Albion Rovers - Edinburgh City 2:0 [ 3.60 | 3.60 | 1.83 ]
16:00Annan - Forfar 0:2 [ 2.45 | 3.60 | 2.45 ]
16:00Elgin - Stranraer 1:1 [ 2.55 | 3.25 | 2.45 ]
16:00Kelty Hearts - Cowdenbeath 2:0 [ 1.33 | 4.75 | 8.00 ]
16:00Stenhousemuir - Stirling 0:1 [ 3.00 | 3.60 | 2.00 ]

ŠKOTSKA: Highland League

16:00Brechin - Keith 4:0
16:00OdgođenoBrora Rangers - Rothes -:-
16:00Clachnacuddin - Huntly 2:5
16:00Formartine Utd - Forres Mechanics 4:1
16:00Fort William - Fraserburgh 0:4
16:00Lossiemouth - Inverurie Loco Works 2:2
16:00Nairn County - Deveronvale 0:2
16:00Strathspey Thistle - Wick Academy 3:3
16:00Turriff Utd - Buckie Thistle 0:4

ŠKOTSKA: Lowland League

16:00Bonnyrigg Rose - Gretna 2008 6:2
16:00Broomhill - Caledonian Braves 1:2
16:00Celtic B - Rangers B -:-
16:00Dalbeattie Star - Edinburgh University 3:1
16:00East Kilbride - Civil Service Strollers 0:1
16:00East Stirlingshire - Cumbernauld Colts 2:0
16:00Gala Fairydean - Berwick 2:1
16:00Stirling University - Spartans 0:2
16:00Vale Of Leithen - Bo'ness United 0:7

ŠRI LANKA: Super League

13:00OdgođenoColombo - Blue Eagles -:-
16:00OdgođenoRed Star - Defenders FC -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

17:30Degerfors - Varbergs 1:1 [ 2.30 | 3.40 | 2.87 ]

ŠVEDSKA: Superettan

17:00Trelleborgs - Helsingborg 2:0 [ 3.00 | 3.25 | 2.37 ]
17:00Vasalunds - AFC Eskilstuna 4:2 [ 3.25 | 3.30 | 2.15 ]

ŠVEDSKA: Division 2 - Norrland

12:00Froso IF - Bodens 1:2
13:00Stode - Skelleftea 2:0
13:00Storfors AIK - Notvikens IK 2:0
14:00Gottne IF - IFK Ostersund 2:0
15:00OdgođenoFriska Viljor FC - Bergnasets AIK -:-
15:00Taftea IK - Ytterhogdals 0:2
15:00Team TG FF - Sandviks 3:1

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Svealand

13:00Sandvikens - Kungsangens 3:1
14:00Enkopings SK - Osteraker IFK 1:3
14:00Enskede - Jarfalla 0:3
14:00Karlbergs - FC Arlanda 7:0
15:00Upsala - Gute 2:3

ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland

14:00BK Astrio - Ullareds IK 3:3
14:00Eskilsminne - Husqvarna 1:0
14:00Torslanda - Hoganas 2:3

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Götaland

14:00IFK Berga - Nosaby IF 1:0
14:00OdgođenoKarlskrona - Kristianstads -:-
14:00Prespa Birlik - Olympic 0:1
14:00Rosengard - Asarums 3:1
15:00Hassleholms IF - Rappe GOIF 0:1
15:00IFK Karlshamn - Balkan 0:1
15:00Solvesborgs - IFK Hassleholm 3:0

ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Svealand

13:30Tyreso - Smedby 0:3
14:00Eskilstuna City - Huddinge 1:0
14:00Rynninge - Mjolby AI FF 1:4
14:00Syrianska - Motala 2:2
15:00Arameisk-Syrianska - Trosa-Vagnharads 0:1
16:00Karlslunds - Varmbols 2:1

ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland

13:00Stenungsunds - Yxhults IK 2:3
15:00IFK Skovde FK - Angered 3:3
16:00Karlstad II - Vanersborgs FK 2:4

ŠVEDSKA: Elitettan Women

12:00Borgeby Ž - IF Brommapojkarna Ž 2:4

ŠVICARSKA: Super League

18:00Zurich - Lausanne 3:1 [ 1.90 | 3.60 | 3.75 ]
20:30Young Boys - Grasshoppers 0:0 [ 1.30 | 5.75 | 8.50 ]

ŠVICARSKA: Challenge League

18:00Aarau - Schaffhausen 2:0
18:00Kriens - Thun 1:3
18:00Yverdon - Lausanne Ouchy 1:3

UKRAJINA: Premier League

16:00Minaj - Oleksandriya 1:0
18:30Ch. Odessa - Dnipro-1 0:3

UKRAJINA: Persha Liga

16:00Kramatorsk - Kremin 2:0
16:00VPK-Agro - Ahrobiznes Volochysk 3:0
18:00Olimpik Donetsk - Prykarpattya 2:0
18:00Zhytomyr - Hirnyk-Sport 0:2

UKRAJINA: Druha Liga

15:00Karpaty Halych - Chaika 1:0
16:00Mykolaivka - Krystal 2:1
16:00Peremoga Dnipro - SC Poltava 0:1
16:00Sumy - Yarud Mariupol 1:4
17:00Bukovyna - Munkacs Mukacheve 0:1
17:00Dinaz Vyshgorod - Dnipro Cherkasy 1:1
17:00Karpaty Lviv - Rubikon Kyiv 3:0
17:00Livyi Bereg - Dunaivtsi 4:0
17:00MFC Metalurh - Nikopol 3:0
17:00Nyva Vinnytsya - Liubomyr Stavyshche 3:1
17:00Real Pharma - Mykolaiv 2:4
17:00Skoruk Tomakovka - Balkany 0:2
17:00Trostyanets - FC Vovchansk 2:1
18:00LNZ Cherkasy - AFSC Kyiv 4:0

UKRAJINA: Championship Women

10:00Ateks Ž - Mariupol Ž 0:4
16:00Voshod Ž - Kryvbas Ž 1:1

URUGVAJ: Primera Division - Apertura

20:00Boston River - Sud America 2:0 [ 1.80 | 3.60 | 3.80 ]
22:15Wanderers - Progreso 2:0 [ 1.85 | 3.50 | 3.75 ]

URUGVAJ: Segunda Division

16:45Rampla Juniors - Cerro CA 0:1

UZBEKISTAN: Super League

17:00Andijan - Turon 1:1
17:00Pakhtakor - Bunyodkor 1:0
17:00Sogdiana - AGMK 0:0

VENEZUELA: Primera Division - Prvi stupanj

23:00Mineros - Atl. Venezuela 1:2
01:00Carabobo - Lara 2:0
22:00Zulia - Dep. Tachira 1:2
00:00Universidad Central - Monagas 3:0

VENEZUELA: Segunda Division

21:30Libertador - Petare 2:0
21:30Titanes - Yaracuy 1:0
23:00Angostura - Fundacion AIFI 2:0

WALES: Cymru North

15:30Airbus - Bangor City 1:4
15:30Colwyn Bay - Ruthin 0:1
15:30Conwy Borough - Llanidloes 1:3
15:30Guilsfield - Holyhead 3:0
15:30Holywell - Buckley 2:3
15:30Llangefni - Penrhyncoch 1:5
15:30Llanrhaeadr - Llandudno 1:3
15:30Prestatyn - Gresford 1:2

WALES: Cymru South

15:30Cambrian & Clydach - Llantwit Major 3:3
15:30OdgođenoCarmarthen - Risca -:-
15:30Cwmbran Celtic - Swansea University 0:1
15:30Goytre United - Undy 2:1
15:30Port Talbot - Briton Ferry 0:7
15:30Trefelin - Pontypridd 2:2

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.