REFRESH

Nogomet » Juče » Tečajevi

SLOVENIJA: Prva Liga

20:15ND Gorica - Koper 1:2

SRBIJA: Super Liga

19:00Javor - Mladost GAT 2:1

ARGENTINA: Liga Profesional

01:00Newells Old Boys - Colon 0:0 [ 2.10 | 3.20 | 3.80 ]
16:00Central Cordoba - Defensa y Justicia 1:0 [ 2.30 | 3.25 | 3.20 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

01:00Belgrano - CA Mitre 1:3 [ 1.66 | 3.40 | 6.00 ]
20:00Gimnasia Jujuy - Quilmes 3:1 [ 2.62 | 3.10 | 2.90 ]
20:30San Martin S.J. - Brown Adrogue 3:2 [ 1.66 | 3.50 | 6.00 ]
22:10Club A. Guemes - Instituto 1:1 [ 3.75 | 2.87 | 2.25 ]

ARGENTINA: Primera B - Clausura

20:30Dock Sud - Defensores Unidos 0:1
20:30Los Andes - Argentino de Quilmes 4:1

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:30Club Lujan - Midland 0:1
20:30General Lamadrid - El Porvenir 2:1

ARGENTINA: Reserve League - Drugi stupanj

15:00Estudiantes 2 - San Lorenzo 2 4:2

ARGENTINA: Primera A Women

18:35Deportivo Espanol Ž - CA Estudiantes Ž 1:5
20:10Racing Club Ž - Huracan Ž 0:0

ARMENIJA: VBET Premier League

15:30Shirak - Urartu 0:2

AUSTRALIJA & OCEANIJA: OFC Liga Prvaka

02:00Rewa (Fij) - Auckland City (Nzl) 0:3
05:00Nikao (Coi) - Hienghene (Nca) 0:1

AZERBAJDŽAN: Premier League

15:00Turan - Gabala 0:2

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Reserve

13:00BATE 2 - Slavia Mozyr 2 7:1
16:00Gomel 2 - Arsenal Dzyarzhynsk 2 2:1

BOLIVIJA: Division Profesional - Clausura

23:15The Strongest - Universitario de Vinto 3:2 [ 1.14 | 10.00 | 12.00 ]
01:30Aurora - U. Sucre 1:1 [ 1.40 | 4.75 | 7.50 ]

BRAZIL: Serie A

23:00Fortaleza - Internacional 3:0 [ 1.72 | 3.60 | 5.25 ]
00:00Atletico-MG - Athletico-PR 2:3 [ 1.50 | 4.00 | 7.00 ]

BRAZIL: Serie C - Prvi stupanj

00:00Mirassol - Vitoria 1:2
01:00Volta Redonda - Ferroviario 2:1

BRAZIL: Serie D - Playoff

00:00Rio Branco - ASA 0:0

BRAZIL: Copa Paulista

00:30Sao Bento - Rio Claro 1:2

BUGARSKA: Parva liga

17:30Septemvri Sofia - Lok. Sofia 0:3 [ 2.60 | 3.20 | 2.80 ]
19:45Lok. Plovdiv - Arda 1:0 [ 1.95 | 3.30 | 4.20 ]

BUGARSKA: Vtora liga

17:00Botev II - Minyor Pernik 1:1

CURAÇAO: Promé Divishon

23:30CSD Barber - Jong Colombia 1:0
01:45Willemstad - Centro Dominguito 2:0

ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League

10:15Dukla Prag U19 - Sparta Prag U19 0:2

ČILE: Primera División

00:15Colo Colo - Antofagasta 1:0 [ 1.25 | 6.50 | 12.00 ]
02:45Nublense - Coquimbo 2:1 [ 1.50 | 4.50 | 6.00 ]
23:30Huachipato - U. Calera 3:4 [ 2.70 | 3.25 | 2.75 ]

ČILE: Primera B

18:30Barnechea - CD Santa Cruz 2:0

DANSKA: Superliga

19:00Silkeborg - Aalborg 3:1 [ 1.70 | 4.00 | 4.50 ]

DANSKA: Landspokal Cup

19:00Culpa - Maribo BK 2:0 [ 3.80 | 6.50 | 1.45 ]

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF - Stupanj pobjednika

00:00Atletico Pantoja - Cibao 3:1

EGIPAT: Premier League

18:30Ceramica Cleopatra - Enppi 0:0
18:30El Gaish - Eastern Company 1:1

EKVADOR: Liga Pro - Drugi stupanj

23:30U. Catolica - Dep. Cuenca 0:2 [ 1.57 | 4.00 | 6.50 ]
02:00Barcelona SC - Mushuc Runa 4:1 [ 1.30 | 5.25 | 12.00 ]

ENGLESKA: Championship

21:00WBA - Watford 1:1 [ 2.45 | 3.30 | 3.00 ]

ENGLESKA: Premier League 2

18:00WBA U21 - Newcastle U21 2:1
20:00Crystal Palace U21 - Brighton U21 3:2
20:00Leicester U21 - Tottenham U21 2:2
20:00Nottingham U21 - Southampton U21 1:3
20:00Wolves U21 - Chelsea U21 1:7

ENGLESKA: Professional Development League

13:00Sheffield Wed U21 - Swansea U21 2:1 [ 2.45 | 3.75 | 2.30 ]
15:00Burnley U21 - Charlton U21 1:3 [ 1.66 | 4.00 | 3.75 ]
15:00Peterborough U21 - QPR U21 2:2 [ 2.25 | 4.00 | 2.40 ]
20:00Hull U21 - Millwall U21 0:1 [ 1.70 | 4.00 | 3.50 ]

ESTONIJA: Esiliiga

17:00Paide Linnameeskond U21 - Flora U21 1:2

FILIPINI: PFL

10:00Stallion - Mendiola FC 1991 2:0

FINSKA: Veikkausliiga

17:00Lahti - HIFK 0:0 [ 1.60 | 4.00 | 4.50 ]

FINSKA: Kakkonen - Skupina B

17:30Honka Akatemia - GrIFK 1:2
17:30Klubi 04 - Tampere Utd 1:1

FINSKA: Kansallinen Liiga Women

18:00PK-35 Vantaa Ž - HJK Ž 1:3

FRANCUSKA: Ligue 2

20:45Caen - Metz 1:0 [ 2.20 | 3.10 | 3.25 ]

GRUZIJA: Kup

15:00Matchakhela - Dila Gori 1:6

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Guastatoya - Xinabajul 1:0
23:00Municipal - Iztapa 1:0

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

01:00Real Espana - Motagua 1:1

INDIJA: Calcutta Premier Division A

11:30Bhawanipore - Kidderpore 1:0
11:30Peerless - George Telegrapher 1:1
11:30Railway - Calcutta Customs 3:0
11:30Southern Samity - Aryan 1:2
11:30United SC - Tollygunge Agragami 5:3

ISLAND: Besta-deild karla

21:15Akranes - Valur 1:2
21:15Leiknir - Keflavik 1:2

ITALIJA: Coppa Italia

17:45Genoa - Benevento 3:2 [ 1.75 | 3.60 | 3.80 ]
18:00Modena - Sassuolo 3:2 [ 4.75 | 4.20 | 1.50 ]
21:00Cremonese - Ternana 3:2 [ 2.05 | 3.40 | 3.40 ]
21:15Bologna - Cosenza 1:0 [ 1.18 | 5.50 | 13.00 ]

IZRAEL: Toto Cup

19:00Hapoel Hadera - Maccabi Bnei Raina 1:0
19:30H. Tel Aviv - Ashdod 2:3

JUŽNA KOREJA: K League 2

12:00Gyeongnam - Anyang 2:3 [ 2.30 | 3.30 | 2.80 ]
12:00Jeonnam - Bucheon 1:1 [ 3.00 | 3.20 | 2.40 ]

KANADA: Canadian Premier League

23:00Valour - York Utd 2:0

KINA: Jia League

09:30Shanghai Jiading Huilong - Suzhou Dongwu 0:0
13:30Zibo Cuju - Qingdao Manatee 1:1

KINA: Yi League

09:30Hainan Star - Inner Mongolia 2:2
09:30Zhuhai Qinao - Jiangxi Dark Horse 1:0

KIRGISTAN: Premier Liga

14:00Dordoi Bishkek - Kaganat 3:1
14:30Kara Balta - Neftchi Kochkor-Ata 0:6
14:30Nur-Batken - Abdish-Ata 0:3

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

01:10Junior - Once Caldas 1:2 [ 1.61 | 3.60 | 6.00 ]
03:15Pereira - Santa Fe 0:1 [ 2.87 | 3.10 | 2.62 ]

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

22:00Boca Juniors - Valledupar 2:0
22:00Llaneros - Atletico F.C. 1:0
22:00Real Santander - Bogota 2:0
00:00Tigres - Quindio 2:0

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

02:00AD Santos - Guanacasteca 0:1 [ 1.83 | 3.60 | 3.60 ]

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

00:00Municipal Garabito - Quepos Cambute 2:3

LATVIJA: Optibet Virsliga

17:00Spartaks - BFC Daugavpils 2:1

LIHTENŠTAJN: Liechtenstein Cup

20:00Triesen C - Eschen C 0:5

LUKSEMBURG: National Division

19:30Dudelange - Jeunesse Esch 5:0

MAĐARSKA: Merkantil Bank Liga

20:15DVTK - Soroksar 1:2

MALEZIJA: Premier League

10:45Kelantan United - Terengganu 2 2:3

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

23:00Atl. San Luis - Necaxa 1:2 [ 2.20 | 3.30 | 3.30 ]
01:05Pachuca - Tigres 2:0 [ 2.00 | 3.60 | 3.60 ]
03:05Club America - Juarez 2:1 [ 1.60 | 3.60 | 6.50 ]

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

04:00Leones Negros - Venados 4:0

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

03:05Guadalajara Ž - Toluca Ž 2:0
00:00Necaxa Ž - Monterrey Ž 0:4

MIANMAR: National League

10:30Sagaing - Myawady 0:4

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

23:00Sport Sebaco - UNAN-Managua 5:0
00:00Ferretti - Jalapa 3:1
03:00Juventus Managua - Esteli 0:0

NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

20:00Jong Ajax - Telstar 1:1 [ 1.40 | 5.25 | 6.00 ]
20:00Jong AZ - Maastricht 3:1 [ 1.90 | 4.00 | 3.50 ]

NORVEŠKA: OBOS-ligaen

18:00Åsane - Fredrikstad 4:3 [ 3.00 | 3.75 | 2.25 ]
18:00Grorud - Kongsvinger 1:2 [ 3.40 | 4.20 | 1.95 ]
18:00Ranheim - Mjondalen 2:1 [ 1.72 | 4.20 | 4.20 ]
18:00Sandnes - Skeid 0:0 [ 1.60 | 4.50 | 4.75 ]
18:00Start - Bryne 6:0 [ 1.66 | 4.00 | 4.75 ]

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

19:00Asker - Vålerenga 2 1:4

NORVEŠKA: Division 3 - Group 4

17:00Fram - Sarpsborg 08 2 2:0

NORVEŠKA: Division 3 - Group 5

18:00Strindheim - Rosenborg 2 2:2

NORVEŠKA: Division 3 - Group 6

16:30Floya - Strømsgodset 2 2:1

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Potros del Este - Alianza 2:1
01:15Miguelito - Arabe Unido 0:0

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

00:30Olimpia Asuncion - Ameliano 2:0 [ 1.40 | 4.33 | 6.50 ]

PARAGVAJ: Division Intermedia

20:30Sportivo Iteno - Martin Ledesma 1:1

POLJSKA: Ekstraklasa

19:00Plock - Legnica 4:1 [ 1.70 | 4.00 | 4.50 ]

POLJSKA: Division 1

18:00S. Rzeszow - Ruch 2:3 [ 2.75 | 3.10 | 2.37 ]

PORTUGAL: Liga Portugal

21:15Gil Vicente - Ferreira 1:0 [ 1.85 | 3.30 | 4.20 ]

PORTUGAL: Liga Portugal 2

19:00Penafiel - Leixoes 0:0 [ 2.05 | 3.20 | 3.50 ]

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Preliminarna runda

18:00Estoril U23 - Farense U23 3:0

RUMUNJSKA: Liga 1

17:00FC Hermannstadt - FC Voluntari 2:1 [ 2.20 | 2.80 | 3.40 ]
20:00Botosani - Farul Constanta 1:1 [ 2.90 | 3.10 | 2.37 ]

RUSIJA: FNL

17:00Neftekhimik - Rubin Kazan 2:2
19:00Baltika - Arsenal Tula 1:0

RUSIJA: FNL 2 - Group 1

16:00Alania 2 - Yessentuki 0:1

SAD: MLS Next Pro

23:00Columbus Crew 2 - New York City II 3:0
00:00Cincinnati 2 - Philadelphia II 2:3
01:00Inter Miami II - New England Revolution II 4:2
01:00Toronto FC II - Orlando City B 3:0
02:00Houston Dynamo 2 - Sporting Kansas City II 3:0
04:00Portland Timbers 2 - North Texas 3:2pen

SAD: NWSL Women

23:00San Diego Wave Ž - Kansas City Current Ž 1:2
00:00Chicago Ž - Gotham Ž 2:0
00:00Reign Ž - Houston Dash Ž 1:2
01:00Orlando Pride Ž - Angel City Ž 2:2

SRBIJA: Prva Liga

17:30RFK Novi Sad - Železničar Pančevo 0:1
21:00Sloboda Užice - Mačva 2:1

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

15:00Iran U19 - Afganistan U19 4:0
18:00Tadžikistan U19 - Kirgistan U19 3:1

SVIJET: Klupske Prijateljske

17:30Folgore Caratese (Ita) - Renate (Ita) 1:2
18:00Avellino (Ita) - Casertana (Ita) 1:1
20:00Albacete (Esp) - Socuellamos (Esp) 1:0

SVIJET: Islamic Solidarity Games

12:30Alžir U23 - Kamerun U23 3:0
12:30Maroko U23 - Iran U23 3:0
16:00Saudijska Arabija U23 - Azerbajdžan U23 1:0 [ 1.80 | 3.40 | 3.80 ]
16:00Turska U23 - Senegal U23 1:0 [ 2.70 | 3.10 | 2.30 ]

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

18:00Saku Sporting Ž (Est) - Gintra Ž (Ltu) 1:5

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00Hacken - Helsingborg 5:0 [ 1.33 | 5.50 | 8.00 ]
19:00Varberg - Göteborg 0:4 [ 3.20 | 3.30 | 2.25 ]

ŠVEDSKA: Superettan

19:00AFC Eskilstuna - Jonkoping 0:2 [ 1.85 | 3.80 | 3.40 ]
19:00Örebro - Orgryte 0:1 [ 1.83 | 3.60 | 3.80 ]
19:00Västerås SK - Brommapojkarna 0:1 [ 2.60 | 3.75 | 2.30 ]

TURSKA: Super Lig

18:15Basaksehir - Kasimpasa 4:0 [ 1.95 | 3.40 | 3.60 ]
20:45Ankaragucu - Konyaspor 0:0 [ 2.90 | 3.50 | 2.15 ]
20:45Fenerbahce - Umraniyespor 3:3 [ 1.22 | 5.25 | 9.00 ]

TURSKA: Rezerv Lig

16:00Giresunspor 2 - Adana Demirspor 2 5:1
16:00Karagumruk 2 - Alanyaspor 2 1:0
17:00Antalyaspor 2 - Galatasaray 2 2:4

URUGVAJ: Primera Division - Clausura

23:30Defensor Sp. - Penarol 2:3 [ 3.25 | 3.00 | 2.20 ]
20:00Albion - Liverpool M. 1:1 [ 4.33 | 3.50 | 1.72 ]

URUGVAJ: Segunda Division

01:30Sud America - Uruguay Montevideo 1:0

VENEZUELA: Primera Division

23:00Universidad Central - Zulia 0:1
01:30Estudiantes M. - Portuguesa 1:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.