REFRESH

Nogomet » Juče » Tečajevi

EUROPA: Liga Prvaka - Grupna faza

18:45Besiktas - Sporting 1:4 [ 3.00 | 3.40 | 2.35 ]
18:45Club Brugge - Manchester City 1:5 [ 9.00 | 6.00 | 1.28 ]
21:00Ajax - Bor. Dortmund 4:0 [ 2.15 | 3.90 | 3.00 ]
21:00Atl. Madrid - Liverpool 2:3 [ 3.20 | 3.40 | 2.25 ]
21:00Inter - S. Tiraspol 3:1 [ 1.14 | 8.50 | 15.00 ]
21:00Porto - AC Milan 1:0 [ 2.15 | 3.50 | 3.30 ]
21:00PSG - RB Leipzig 3:2 [ 1.55 | 4.50 | 5.50 ]
21:00Shakhtar - Real Madrid 0:5 [ 5.00 | 4.00 | 1.65 ]

EUROPA: Europa League - Grupna faza

16:30Celtic - Ferencvaros 2:0 [ 1.57 | 4.20 | 5.50 ]

ANGOLA: Girabola

16:00Caala - Interclube -:-
16:30Desportivo Huila - Sagrada 1:2

ARGENTINA: Liga Profesional

19:30Platense - Rosario 1:1 [ 2.40 | 3.50 | 2.75 ]
21:45Union Santa Fe - Racing Club 1:1 [ 2.20 | 3.00 | 3.50 ]
22'Patronato - Defensa y Justicia 0:0 [ 3.00 | 3.00 | 2.30 ]

ARGENTINA: Primera Nacional

02:05Belgrano - Estudiantes Rio Cuarto 1:1 [ 1.53 | 3.40 | 6.00 ]
02:10San Martin Tucuman - Temperley 2:1 [ 1.57 | 3.60 | 5.50 ]
02:30CA Mitre - Alvarado 1:0 [ 2.15 | 2.87 | 3.50 ]

ARGENTINA: Primera C - Clausura

01:00Sportivo Italiano - Real Pilar 0:0

AUSTRIJA: Regionalliga West - Salzburg

19:00Saalfelden - Wals-Grunau 3:0
19:00Seekirchen - Grodig 0:1

AZERBAJDŽAN: First Division

13:00Keshla 2 - Qarabag 2 1:2
13:00Neftci Baku 2 - SumQayit 2 5:0

AZIJA: AFC Champions League - Playoff

20:00Al Nasr Riyadh (Sau) - Al-Hilal (Sau) 1:2

BOLIVIJA: Division Profesional

21:00Real Potosi - Oriente Petrolero 2:1 [ 2.15 | 3.30 | 2.90 ]
PoluvrijemeRoyal Pari - The Strongest 0:0 [ 1.95 | 3.50 | 3.75 ]

BRAZIL: Serie A

01:00Sao Paulo - Corinthians 1:0 [ 2.05 | 3.20 | 3.80 ]

BRAZIL: Serie B

01:00Vila Nova - CRB 0:0
22'Londrina - Goias 0:0

BRAZIL: Copa Paulista

20:00Botafogo SP - Velo Clube 2:0
20:00Portuguesa - Atibaia 0:0
20:00Rio Claro - Piracicaba 0:2
20:00Santos 2 - EC Sao Bernardo 0:1
20:00Sao Bento - Noroeste 0:1
20:00Sao Bernardo - Primavera EC 1:0
20:00Sao Caetano - Juventus-SP 4:0
20:00Votuporanguense - Comercial 0:2

BRAZIL: Copa do Nordeste - Kvalifikacije

22'Confianca - Souza PB 0:0

BUGARSKA: Parva liga

14:00Lok. Plovdiv - Pirin Blagoevgrad 2:1 [ 1.75 | 3.60 | 4.75 ]

BUGARSKA: Vtora liga

17:00CSKA 1948 Sofia II - Septemvri Simitli 2:0

ČILE: Primera División

PoluvrijemeA. Italiano - Nublense 0:1 [ 2.20 | 3.00 | 3.00 ]

ČILE: Primera B

18:30Coquimbo - Deportes Temuco 1:1
21:00CD Santa Cruz - Rangers 1:0
22'U. De Concepcion - Barnechea 0:0

ČILE: Segunda Division

22:00Deportes Colina - San Antonio Unido 1:0

DANSKA: Landspokal Cup

19:00Kolding - Nykobing 3:2pen [ 5.00 | 3.80 | 1.53 ]

DR KONGO: Ligue 1

14:30AC Kuya - Lubumbashi Sport 1:2
16:30AC Rangers - Tshinkunku 2:1

EKVADOR: Liga Pro - Drugi stupanj

02:00Ind. del Valle - Manta 1:1 [ 1.12 | 8.00 | 13.00 ]

ENGLESKA: Championship

20:45Bristol City - Nottingham 1:2 [ 2.87 | 3.30 | 2.50 ]
20:45Derby - Luton 2:2 [ 3.10 | 3.00 | 2.55 ]
20:45QPR - Blackburn 1:0 [ 2.05 | 3.60 | 3.50 ]
20:45Sheffield Utd - Millwall 1:2 [ 1.85 | 3.50 | 4.50 ]
20:45Stoke - Bournemouth 0:1 [ 2.62 | 3.25 | 2.75 ]

ENGLESKA: League One

20:45Cambridge Utd - Sheffield Wed 1:1 [ 4.00 | 3.40 | 1.95 ]
20:45Charlton - Accrington 2:3 [ 1.90 | 3.70 | 3.90 ]
20:45Cheltenham - Morecambe 3:1 [ 2.05 | 3.50 | 3.75 ]
20:45Crewe - Sunderland 0:4 [ 4.33 | 4.00 | 1.75 ]
20:45Fleetwood - Burton 0:1 [ 2.05 | 3.40 | 3.60 ]
20:45Gillingham FC - Doncaster 1:0 [ 2.20 | 3.30 | 3.40 ]
20:45Lincoln - Wimbledon 0:1 [ 2.15 | 3.30 | 3.50 ]
20:45Oxford Utd - Shrewsbury 2:0 [ 1.75 | 3.75 | 4.75 ]
20:45Plymouth - Bolton 3:0 [ 2.00 | 3.60 | 3.75 ]
20:45Portsmouth - Ipswich 0:4 [ 2.30 | 3.10 | 3.30 ]
20:45Rotherham - Wycombe 0:0 [ 1.80 | 3.75 | 4.50 ]
20:45Wigan - Milton Keynes 1:2 [ 2.05 | 3.50 | 3.60 ]

ENGLESKA: League Two

20:45Barrow - Scunthorpe 1:1 [ 1.57 | 4.00 | 6.00 ]
20:45Bradford City - Hartlepool 1:3 [ 1.80 | 3.60 | 4.50 ]
20:45Colchester - Bristol Rovers 1:1 [ 2.37 | 3.25 | 3.10 ]
20:45Crawley - Exeter 1:3 [ 2.75 | 3.30 | 2.60 ]
20:45Harrogate - Tranmere 2:2 [ 2.15 | 3.30 | 3.50 ]
20:45Leyton Orient - Forest Green 1:1 [ 2.75 | 3.20 | 2.62 ]
20:45Mansfield - Port Vale 1:1 [ 3.10 | 3.30 | 2.37 ]
20:45Newport - Carlisle 2:2 [ 2.00 | 3.40 | 3.80 ]
20:45Northampton - Stevenage 3:0 [ 2.25 | 3.30 | 3.30 ]
20:45Oldham - Walsall 1:3 [ 2.90 | 3.30 | 2.45 ]
20:45Salford - Rochdale 0:0 [ 2.10 | 3.40 | 3.40 ]
20:45Sutton - Swindon 1:2 [ 2.30 | 3.30 | 3.25 ]

ENGLESKA: NPL Premier Division

20:45OdgođenoBuxton - Scarborough -:-

ENGLESKA: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Barwell 0:1
20:45OdgođenoAlvechurch - Tamworth -:-
20:45Banbury - Leiston 3:2
20:45Coalville - Peterborough Sports 6:2
20:45Lowestoft - Royston 1:0
20:45Needham Market - Biggleswade Town 3:0
20:45Rushall - Bromsgrove 4:1
20:45St. Ives - Hitchin 1:0
20:45OdgođenoStratford - Nuneaton -:-

ENGLESKA: Southern League South Division

20:30NapuštenoWimborne - Weston-super-Mare 0:3
20:45Dorchester - Hartley Wintney 3:2
20:45Kings Langley - Harrow 0:2
20:45Merthyr Town - Poole 0:3
20:45Salisbury - Chesham 1:2
20:45Swindon S - Taunton 0:1
20:45OdgođenoTruro - Tiverton -:-

ENGLESKA: Isthmian League Premier Division

20:45East Thurrock - Bishop's Stortford 1:2
20:45Horsham FC - Cheshunt 0:2
20:45Merstham - Bowers & Pitsea 4:0

ENGLESKA: FA Cup - Kvalifikacije

20:45Buxton - Kettering 3:1prod.
20:45Folkestone - Eastleigh 2:3prod.
20:45Gateshead - Marske 3:2
20:45Guiseley - Brackley Town 2:1
20:45Halifax - Pontefract 1:0
20:45Hayes & Yeading - Dorking 3:2pen
20:45Morpeth - York 1:3
20:45Notts County - Tamworth 4:0
20:45St. Albans - Corinthian-Casuals 2:1pen
20:45Stratford - Boston Utd 3:2
20:45Weymouth - Yeovil 1:2pen
20:45Wrexham - Marine 2:0
20:45OdgođenoYate Town - Dover -:-

ENGLESKA: Premier League Cup

20:00Burnley U23 - Peterborough U23 1:2

ENGLESKA: Professional Development League

14:00Cardiff U23 - Charlton U23 4:1
14:00QPR U23 - Colchester U23 0:2
14:30Millwall U23 - Swansea U23 3:1

ESTONIJA: Meistriliiga

18:00OtkazanoFlora - Tulevik -:-
18:00OtkazanoPaide - Parnu JK Vaprus -:-
18:00OtkazanoTammeka - Kuressaare -:-

ETIOPIJA: Premier League

14:00Bahir Dar Kenema - Addis Ababa Ketema 3:0
17:00Ethiopia Bunna - Sidama Bunna 0:0

EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Kvalifikacije - Prvi stupanj

14:00Slovačka U17 - Armenija U17 5:0
17:00Engleska U17 - Bjelorusija U17 1:0

EUROPA: UEFA Youth League - Grupna faza

12:00Shakhtar U19 - Real Madrid U19 3:2
13:30Besiktas U19 - Sporting U19 1:3
13:30Club Brugge U19 - Manchester City U19 1:1
14:00Ajax U19 - Bor. Dortmund U19 1:5
14:00Inter U19 - S. Tiraspol U19 2:1
15:00PSG U19 - RB Leipzig U19 3:0
15:30Porto U19 - AC Milan U19 3:1
16:00Atl. Madrid U19 - Liverpool U19 2:0

EUROPA: UEFA Youth League - Pobjednici- Playoff

14:30Akademia Futbollit U19 - Septemvri Sofia U19 1:1
15:30Midtjylland U19 - Rosenborg U19 10:1
17:00Alkmaar U19 - Gabala U19 7:0
18:00Genk U19 - Köln U19 3:1

EUROPA: Europsko Prvenstvo U19 - Žene - Kvalifikacije - Round 1 - League A

17:00Portugal U19 Ž - Češka U19 Ž 1:2
17:00Španjolska U19 Ž - Slovačka U19 Ž 3:0

EUROPA: Europsko Prvenstvo U19 - Žene - Kvalifikacije - Round 1 - League B

11:00Latvija U19 Ž - Kosovo U19 Ž 0:3
12:00Moldavija U19 Ž - Albanija U19 Ž 0:0
14:30Bosna i Hercegovina U19 Ž - Armenija U19 Ž 13:0
14:30Estonija U19 Ž - Crna Gora U19 Ž 0:2
15:30Hrvatska U19 Ž - Lihtenštajn U19 Ž 2:0
16:00Wales U19 Ž - Andora U19 Ž 3:0

INDONEZIJA: Liga 2 - Prva runda

10:15PSG Pati - PSIM Yogyakarta 0:2
13:30RANS Cilegon - Badak Lampung 1:0
15:30Mitra Kukar - Kalteng Putra 2:0

IRAN: Persian Gulf Pro League

14:00Nassaji Mazandaran - Fajr Sepasi 1:0
14:30Peykan - Naft M.I.S 0:0
14:30Shahr Khodrou - Aluminium Arak 0:0
16:30Sepahan - Mes Rafsanjan 2:0

ITALIJA: Serie C - Group B

14:30Viterbese - Siena 2:0
17:30Montevarchi - Olbia 0:2
18:30Gubbio - Carrarese 4:0
21:00Cesena - Pontedera 2:1
21:00Entella - Vis Pesaro 0:0
21:00Fermana - Lucchese 0:0
21:00Grosseto - Teramo 1:1
21:00Imolese - Pistoiese 1:1
21:00Pescara - Modena 1:2
21:00Reggiana - Ancona-Matelica 3:1

IZRAEL: Liga Alef North

14:30Ironi Baka - Tzeirei Kafr Kanna 1:4

JUŽNA AFRIKA: Premier League

15:30Marumo Gallants - Royal AM 2:2
17:30TS Galaxy - AmaZulu 0:1

KATAR: Division 2

18:00Al-Shahaniya - Al Muaidar -:-
18:00Lusail - Al Bidda 3:1

KINA: FA Cup

09:00Cangzhou - Shenzhen 1:3
09:30Shaanxi Changan - Shanghai Port 1:2
09:30Wuhan FC - Qingdao FC 4:0
13:30Chengdu Rongcheng - Sichuan Jiuniu 1:2

KINA: Super League Women

08:15Sichuan Ž - Henan Songshan Longmen Ž 0:1
08:15Zhejiang Ž - Wuhan Jiangda Ž 0:2
10:00Beijing Beikong Ž - Changchun Dazhong Ž 1:4
10:30Jiangsu Suning Ž - Shandong SL Ž 1:0
10:30Shanghai RCB Ž - Guangdong Meizhou Ž 2:0

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura

23:00Envigado - Aguilas 4:1 [ 2.62 | 3.00 | 2.60 ]

KOLUMBIJA: Primera B - Clausura

03:00Barranquilla - Leones 0:1
22:00Valledupar - Cortulua 1:2

KOSOVO: Superliga

13:00Feronikeli - Drita 0:2
13:00KF Ulpiana - KF Llapi 0:6
13:00Prishtina - Malisheva 2:1

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

19:00Cartagines - Sporting San Jose 1:0 [ 1.95 | 3.50 | 3.80 ]

MAROKO: Botola Pro

21:30Tanger - FAR Rabat 0:2 [ 2.70 | 2.62 | 3.00 ]

MAURITANIJA: Ligue 1

16:30Ksar - Tidjikja 0:3
18:30OdgođenoASAC Concorde - Douane -:-
18:30Madine Trarza - Tevragh-Zeina 1:2
18:30OdgođenoSNIM - Nouadhibou -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

22'Queretaro - Monterrey 0:0 [ 3.80 | 3.30 | 1.90 ]

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura

22'Raya 2 - Leones Negros 0:0

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

23:00Lobos ULMX - Canoneros Marina 2:3

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Atlas U20 - Cruz Azul U20 0:0
16:00Puebla U20 - Mazatlan U20 2:1
16:00Queretaro U20 - Monterrey U20 1:1

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

00:00Santos Laguna Ž - U.N.A.M. Ž 2:0
04:00Juarez Ž - Pachuca Ž 1:3

NORVEŠKA: Division 3 - Group 4

17:15Ready - Sogndal 2 5:0

NORVEŠKA: Junior U19

20:15Ull/Kisa U19 - Mjondalen U19 4:1

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

19:00Hamburger SV II - SC Weiche-08 0:2

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

19:00Aschaffenburg - Unterhaching 1:1
19:00Bayern II - SpVgg Bayreuth 1:1

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Sjever

12:00OdgođenoHertha U19 - Magdeburg U19 -:-

PAKISTAN: Premier League

14:15Pakistan Navy - Humma 4:3
15:00Karachi United - Pakistan Air Force 0:3

PARAGVAJ: Primera Division - Clausura

23:1512 de Octubre - Guarani 1:2 [ 2.90 | 3.30 | 2.15 ]
01:30Cerro Porteno - River Plate 2:0 [ 1.65 | 3.50 | 4.50 ]

POLJSKA: Division 1

18:00R. Rzeszow - Legnica 0:2 [ 3.50 | 3.20 | 2.00 ]

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 3

14:00Afumati - F. Constanta 2 3:2

RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 4

14:00Unirea Bascov - Rapid Bucharest 2 0:4

RUSIJA: FNL 2 - Group 2

09:00Chita - Zenit 2 1:0
11:00Yenisey 2 - Volna Nizhegorodskaya 0:4
13:00Khimik - Din. Moscow 2 0:1
14:00Kairat Moscow - Dynamo Petersburg 0:0
14:00Olimp-Dolgoprudny 2 - Lokomotiv-Kazanka 0:2
15:00Chertanovo M. - Murom 2:3
15:00Krasava - Zvezda St. Peterburg 2:1
15:00Leningradets - Baltika 2 2:0
15:00Luki-Energiya - Tver 0:1
17:00Yaroslavl - Znamya Truda 1:0

RUSIJA: FNL 2 - Group 3

05:00Sakhalin - D. Bryansk 1:1
07:00Dynamo Vladivostok - Kaluga 0:0
08:00SKA Khabarovsk 2 - Peresvet Podolsk 1:1
12:00FK Strogino Moscow - Vidnoe 5:0
12:00Khimki 2 - Saturn Ramenskoye 2:2
14:00F. Voronezh 2 - Saratov 0:0
14:00Znamya Noginsk - Rodina Moscow 1:4
15:00Ryazan - Kursk 1:0
15:00Salyut-Belgorod - Arsenal Tula 2 2:1
17:00FK Saransk - Kolomna 5:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

21:15Faetano - San Giovanni 0:1
21:15Juvenes/Dogana - Domagnano 2:1

SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1

16:50Al Adalh - Al-Sahel 1:0
17:25Al Ain - Najran 1:1
17:25Al Orubah - Ohod 1:3
17:35Jeddah - Al Jeel 0:0

SLOVAČKA: Kup

14:00Kezmarok - Skalica 0:3

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

15:00Češka U16 - Slovačka U16 3:0
15:30Katar U17 - Saudijska Arabija U17 0:3

SVIJET: Klupske Prijateljske

19:15HHC (Ned) - Jong Groningen (Ned) 2:3
19:30La Louviere (Bel) - Anderlecht U21 (Bel) -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

19:00Cartagena - S. Gijon 1:0 [ 2.62 | 2.90 | 3.00 ]
19:00Huesca - Malaga 0:0 [ 2.00 | 3.20 | 4.10 ]
21:00Tenerife - Eibar 0:1 [ 2.50 | 2.90 | 3.30 ]

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Falkenbergs - Helsingborg 1:4 [ 2.55 | 3.50 | 2.55 ]
19:00Landskrona - Jonkopings 2:0 [ 1.95 | 3.30 | 3.60 ]

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

13:00OdgođenoTanzania Prisons - Biashara Mara United -:-
15:00Kinondoni MC - Young Africans 0:2
18:00Azam - Namungo 1:0

URUGVAJ: Segunda Division

00:45Uruguay Montevideo - Danubio 2:3
03:15Albion - Rampla Juniors 2:0
22:15Juventud - Rocha 1:0
00:45Villa Teresa - Cerro CA -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.