Nogomet » Juče » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
EUROPA: Liga Prvaka - Playoff
21:00Bayern - Arsenal 1:021:00Manchester City - Real Madrid 1:2pen
HRVATSKA: SuperSport HNL
17:00Dinamo - Varaždin 2:1SLOVENIJA: Prva Liga
18:30Olimpija Ljubljana - Maribor 1:2ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
00:30Belgrano - Racing Club 0:400:30Boca Juniors - Godoy Cruz 1:0
00:30Defensa y Justicia - Newells Old Boys 1:0
00:30Lanus - Estudiantes 1:2
00:30Rosario - Dep. Riestra 1:1
ARGENTINA: Primera Nacional
21:40Almirante Brown - Estudiantes Rio Cuarto 0:3ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Central Ballester - Justo Jose de Urquiza 2:420:30Claypole - Yupanqui 2:0
20:30CSR Espanol - Argentino de Rosario 2:0
20:30Deportivo Muniz - General Lamadrid 2:3
20:30Puerto Nuevo - Club Lujan 1:3
20:30Victoriano A. - Real Pilar 0:0
ARGENTINA: Copa Argentina
20:40Tigre - Chacarita Juniors 1:2penARGENTINA: Reserve League - Prva faza
20:00Banfield 2 - Velez Sarsfield 2 1:020:00Belgrano 2 - Gimnasia L.P. 2 6:2
20:00Huracan 2 - Godoy Cruz 2 2:0
20:00Rosario Central 2 - Barracas Central 2 6:0
00:00Boca Juniors 2 - Platense 2 2:1
ARMENIJA: Premier League
15:00Ararat - Pyunik 0:117:00Ararat-Armenia - Urartu 2:0
ARMENIJA: First League
14:00FC Gandzasar - Syunik 2:0ARUBA: Division di Honor - Relegacija
02:00Caiquetio - Unistars 3:1AUSTRALIJA: NPL Queensland
12:30Gold Coast - Rochedale 2:2AUSTRALIJA: Queensland Premier League
12:15Brisbane Strikers - Moreton City Excelsior U21 4:1AZERBAJDŽAN: I Liqa
13:00Iravan - Shamakhi 2:613:30Moik Baku - Mingachevir 3:1
AZIJA: AFC Champions League - Playoff
12:00Ulsan HD (Kor) - Yokohama M. (Jpn) 1:018:00Al-Ain (Uae) - Al-Hilal (Sau) 4:2
AZIJA: AFC Kup - Playoff
14:00Abdish-Ata (Kgz) - Central Coast Mariners (Aus) 1:1AZIJA: AFC Asian Cup U23
15:00Uzbekistan U23 - Malezija U23 2:017:30Vijetnam U23 - Kuvajt U23 3:1
BARBADOS: Premier League
01:00Empire - Barbados Soccer Academy -:-03:00Wotton - Paradise SC -:-
BELGIJA: National Division 1
20:00Thes Sport - Gent B 2:1BELGIJA: 1st National - Žene
20:45Alken Ž - Moldavo Ž 5:4BENIN: Ligue 1 - Ispadanje skupina
17:00Abeilles - Buffles du Borgou 1:217:00Adjidja - JAK 2:1
17:00Ainonvi - Ouidah 1:0
17:00ASVO - Aziza 3:1
17:00Avrankou Omnisport - Police 0:0
17:00Bembereke - Real Sport 2:0
17:00Djeffa - Etoiles Filantes 0:2
17:00Dynamo Parakou - Tonnerre 1:0
17:00Hodio - Dynamique Djougou 2:0
17:00Pantheres - Soleil 2:1
BJELORUSIJA: Kup
17:00Isloch - Zhodino 1:019:00Din. Minsk - Neman 1:0
BOCVANA: Premier League
15:30BDF XI - Jwaneng Galaxy 1:2BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura - Playoff
21:00Universitario de Vinto - Nacional Potosi 3:1BOSNA & HERCEGOVINA: Kup
18:00Zrinjski - Sloga Doboj 3:0BRAZIL: Serie A
02:30Bahia - Fluminense 2:122:00OdgođenoCuiaba - Vitoria -:-
00:00Bragantino - Vasco 2:1
00:00Gremio - Athletico-PR 2:0
BRAZIL: Acreano - Druga faza
22:30Galvez - Independencia 1:1BRAZIL: Maranhense - Playoff
00:30Sampaio Correa - Maranhao 3:3BRAZIL: Roraimense - Prva faza - Playoff
01:30Sao Raimundo RR - GAS 2:1BRAZIL: Brasileiro U20
20:00Athletico-PR U20 - Santos U20 1:120:00Fluminense U20 - Goias U20 1:0
20:00RB Bragantino U20 - Ceara U20 0:0
20:15Flamengo U20 - Palmeiras U20 1:2
21:00Corinthians U20 - Internacional U20 2:1
21:30Sao Paulo U20 - Botafogo U20 1:3
BRAZIL: Baiano U20
14:00Bahia de Feira U20 - Jacuipense U20 1:220:00Bahia U20 - Catuense U20 2:1
20:00Juazeirense U20 - Ypiranga U20 0:1
BRAZIL: Catarinense U20
20:00OdgođenoBrusque U20 - Nacao U20 -:-20:00Criciuma U20 - Joinville U20 3:1
20:00Figueirense U20 - Barra FC U20 2:3
22:30Hercilio Luz U20 - Inter de Lages U20 7:0
00:30Marcilio Dias U20 - Avai U20 2:0
BRAZIL: Brasileiro A3 - Žene
01:00Vila Nova ES Ž - Vasco Ž 1:3BUGARSKA: Third League - South-East
16:00Asenovets - Nesebar 2:316:00Dimitrovgrad - Atletik Kuklen 2:1
16:00Gigant Saedinenie - Sokol Markovo 1:0
16:00Levski Karlovo - Sozopol 2:1
16:00Lok. Plovdiv II - Karnobat 3:0
16:00Sekirovo Rakovski - Rodopa Smolyan 1:2
16:00Sliven - Botev II 1:2
16:00Spartak Plovdiv - Haskovo 2:1
16:00Yambol 1915 - Beroe II 4:0
16:00Zagorets - Rozova Dolina 1:2
BUGARSKA: Third League - North-East
15:00Spartak II - Ludogorets III 2:1BUGARSKA: Kup
18:00CSKA Sofia - Botev Plovdiv 0:1BURKINA FASO: Premier League
18:00ASEC Koudougou - Majestic 0:118:00Kozaf - ASF Dioulasso 0:0
18:00Royal - Sporting Cascades 2:2
18:00Sonabel Ouagadougou - USFA 1:1
CIPAR: Kup
18:00Omonia - Aris Limassol 0:019:00Apollon - Paphos 1:1
CRNA GORA: Druga Liga
16:00Iskra - FK Podgorica 1:2CRNA GORA: Kup
18:00Budućnost - Rudar 4:118:00Dečić - Jezero 0:0
ČEŠKA REPUBLIKA: FNL
16:30Prostejov - Vyskov 0:117:00Chrudim - Varnsdorf 1:1
17:00Dukla Prag - Opava 2:0
17:00Sigma Olomouc B - Kromeriz 4:2
17:00Sparta Prag B - Pribram 5:1
17:00Taborsko - Zizkov 5:0
18:00Brno - Jihlava 1:0
18:00Vlasim - Lisen 4:5
ČEŠKA REPUBLIKA: Division E
17:00FK Kozlovice - Strani 1:1ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League
11:00Slavia Prag U19 - Sparta Prag U19 0:212:00Ceske Budejovice U19 - Dukla Prag U19 1:0
ČILE: Primera División
21:30Palestino - Huachipato 2:0DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF
01:00Cibao - Atlantico 4:100:00Atletico Pantoja - Delfines Del Este 1:2
00:00Moca - San Cristobal 5:1
00:00Vega Real - Universidad O&M 0:1
DR KONGO: Ligue 1 - Championship - Playoff
16:00OdgođenoLubumbashi Sport - Mazembe -:-16:00OdgođenoSt Eloi Lupopo - Mazembe -:-
16:30Aigles du Congo - AS Vita Club 1:1
EGIPAT: Premier League
16:00El Gounah - Smouha 1:019:00Enppi - El Daklyeh 0:0
19:00National Bank Egypt - El Gaish 0:1
EGIPAT: Division 2 A - Ispadanje skupina
15:30Abu Qir Semad - Nasr Taadeen 3:115:30Aswan SC - Nogoom FC 3:0
15:30Dekernes - Makadi 3:1
15:30Misr Elmaqasah - Gomhoriat Shebin 1:3
15:30Telecom Egypt - Asyut Petroleum 0:0
EKVADOR: Liga Pro - Prva faza
23:30Cumbaya - Libertad 0:0EKVADOR: Serie B
23:30Cuniburo - Vargas Torres 2:102:00Guayaquil City - Manta 1:1
21:00San Antonio - Nueve de Octubre 1:0
22:00Chacaritas - Ind. Juniors 1:5
22:00Gualaceo - Leones del Norte 2:1
ENGLESKA: National League
20:45Gateshead - Aldershot 0:1ENGLESKA: Premier League U18
14:00Reading U18 - Chelsea U18 1:4ENGLESKA: Women’s Super League
20:00Chelsea Ž - Aston Villa Ž 3:0ESTONIJA: Meistriliiga
18:00Flora - Paide 1:3ESTONIJA: Meistriliiga Women
18:00Tallina Kalev Ž - Tabasalu Ž 2:1ESWATINI: Swazi MTN Premier League
15:00Manzini Sea Birds - Manzini Wanderers 1:3FINSKA: Suomen Cup
17:30VG-62 - Jazz Pori 1:318:00Hercules - OLS Oulu 0:4
18:00Tampere Utd - Inter Turku 2 0:1pen
GAMBIJA: GFA League
18:30Armed Forces - Steve Biko 1:018:30Greater Tomorrow - Bombada 1:0
18:30Wallidan - WAA Banjul 0:1
GANA: Division One League
17:00Brong Ahafo - Debibi 2:3GIBRALTAR: Gibraltar Cup
20:00Lincoln - Europa FC 3:0GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
14:00Bolnisi - Spaeri 5:114:00Khobi - Loco. Tbilisi 2:2
14:00Rustavi - FC Gareji Sagarejo 2:3
16:00Din. Tbilisi 2 - Dusheti 3:1
18:00Shturmi - WIT Georgia 2:1
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt 2:0HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
23:30Marathon - Olimpia 2:1HONG KONG: Premier League
14:00Hong Kong Rangers - Lee Man Warriors 0:3INDONEZIJA: Liga 1
10:00Borneo - Madura United 0:414:00Persija Jakarta - Persis Solo 1:0
14:00RANS Nusantara - Barito Putera 1:1
IRAN: Persian Gulf Pro League
15:00Sepahan - Zob Ahan 1:0JAPAN: YBC Levain Cup
11:00Grulla Morioka - C-Osaka 0:111:30Vanraure - Kashima 1:2prod.
12:00Azul Claro Numazu - Sapporo 1:3
12:00Imabari - Kobe 1:2prod.
12:00Iwaki - Albirex Niigata 0:2
12:00Kagoshima Utd - Verdy 0:1
12:00Kitakyushu - Machida 1:2
12:00Omiya Ardija - Nagoya 0:2
12:00V-Varen Nagasaki - Iwata 1:0
12:00Yamaga - Avispa Fukuoka 1:2pen
12:00YSCC - Tokyo 0:4
JUŽNA AFRIKA: Premier League
19:30Sekhukhune - Stellenbosch 1:119:30Supersport - Polokwane 1:1
JUŽNA AFRIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Orbit College - Pretoria Callies 0:315:00Upington City - Platinum City 1:1
15:00Venda - Casric Stars 0:1
JUŽNA AMERIKA: South American Championship Women U20
23:00Čile U20 Ž - Bolivija U20 Ž 1:001:30Kolumbija U20 Ž - Venezuela U20 Ž 4:1
23:00Urugvaj U20 Ž - Peru U20 Ž 1:2
JUŽNA KOREJA: Kup
12:00Daegu - Cheongju Jikji 1:2prod.12:00Gangwon - Hwaseong 3:1prod.
12:00Gimcheon Sangmu - Busan 3:2prod.
12:00Gimpo FC - Anyang 1:0prod.
12:00Gyeongnam - Jeonnam 1:0
12:00Incheon - Gimhae 1:0
12:00Jeju - Cheonan City 3:2pen
12:00Jinju Citizen - Daejeon 0:2
12:00Mokpo - Bucheon 1:2
12:00Seongnam - Suwon FC 1:0
12:30Ansan Greeners - Suwon Bluewings 0:1
12:30Seoul E-Land - Seoul 0:1
KAMERUN: Elite One - Ispadanje skupina
16:00OdgođenoAigle Royal - Fortuna Mfou -:-16:00OdgođenoAvion Academy - Fauve Azur Elite -:-
16:00OdgođenoBamenda - Bamboutos FC -:-
16:00OdgođenoFovu Baham - APEJES Academy -:-
16:00OdgođenoLes Astres - UMS de Loum -:-
KATAR: QSL
17:30Muaither SC - Al-Duhail 2:517:30Umm-Salal - Al Arabi 2:1
19:30Al Ahli Doha - Al-Sadd 1:9
19:30Qatar SC - Al-Rayyan 0:3
KOLUMBIJA: Primera A - Apertura
23:00Envigado - Tolima 0:201:10Jaguares de Cordoba - Dep. Cali 1:1
03:20Once Caldas - Santa Fe 0:1
23:00Aguilas - Alianza 4:0
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
04:00Saprissa - Liberia 2:223:00Guanacasteca - San Carlos 0:1
23:00Puntarenas FC - Zeledon 0:0
LATVIJA: Virsliga
16:30Auda - BFC Daugavpils 1:018:30RFS - Metta/LU 2:0
MAĐARSKA: NB I Women
16:00Haladas Ž - Szent Mihaly Ž 2:3MALI: Premiere Division
18:15Stade Malien - Binga 3:218:15USC Kita - Korofina 0:1
MAURITANIJA: Ligue 1
19:30Douane - Nouadhibou 6:0MOLDAVIJA: Super Liga - Ispadanje skupina
15:00Sparta Selemet - Univer-Oguzsport 2:1MONGOLIJA: Premier League
10:15Khangarid - Falcons 3:113:15Khoromkhon - Khovd 4:1
NIGERIJA: NPFL
17:00Doma United - Remo Stars 1:1NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Ocotal 2:1NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura
20:00Matagalpa U20 - Ocotal U20 1:100:00Diriangen U20 - Sport Sebaco U20 7:2
00:00Masachapa U20 - Jalapa U20 2:2
NIZOZEMSKA: KNVB Beker Women
19:30Excelsior Ž - Fortuna Sittard Ž 0:5NORVEŠKA: Eliteserien
18:00Brann - HamKam 1:018:00Molde - Odd 1:2
NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever
19:15Eimsbutteler - Kilia Kiel 5:1NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest
19:00Steinbach Haiger - Hoffenheim II 1:0NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein
18:30Eckernforder SV - Neumunster 3:118:30Eichede - Dornbreite Lübeck 3:0
19:00Hohenwestedt - Todesfelde 0:5
NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen
18:00Bornreihe - Emden 0:118:15Hildesheim - Egestorf-Langreder 5:3
18:30Ramlingen-Ehlershausen - Eilvese 1:4
19:30BSV Rehden - Heeslinger 2:2
NJEMAČKA: Oberliga Westfalen
20:00Wattenscheid - Vreden 1:0NJEMAČKA: Oberliga Hessen
19:30Weidenhausen - RW Walldorf 0:0NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg
19:30Villingen - Grossaspach 1:1NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein
19:30Kleve - Sonsbeck 0:2PANAMA: LPF - Apertura
23:00Tauro - Arabe Unido 2:001:15Plaza Amador - Miguelito 1:2
03:30Deportivo Universitario - San Francisco 0:1
23:00Alianza - Potros del Este 0:0
PERU: Liga 2
22:00Pirata - San Marcos 0:2POLJSKA: Central Youth League
12:00Warta P. U19 - Gornik Z. U19 0:0PORTUGAL: Taça de Portugal
21:15Porto - V. Guimaraes 3:1PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship - Playoff
19:00Estoril U23 - Sporting U23 1:1PORTUGAL: Liga BPI Women
12:00Famalicao Ž - Racing Power Ž 1:2RUMUNJSKA: Kup - Playoff
18:00Hunedoara - FC Voluntari 3:1RUMUNJSKA: Romanian Cup Women
14:00Gloria 2018 Bistrita Ž - Farul Constanta Ž 8:014:00Ol. Cluj Ž - Politehnica Timisoara Ž 0:1
16:00Csikszereda M. Ciuc Ž - Banat Ž 6:0
16:00CSM Alexandria Ž - Targu Mures Ž 5:0
16:00Vasas Odorhei Ž - Bihor Ž 10:0
RUSIJA: FNL 2 - Division A Gold - Proljetna sezona
17:00M. Lipetsk - Krasnodar 2 0:2RUSIJA: Kup - Playoff
18:30Zenit - Sp. Moskva 0:0RUSIJA: Kup - Regions Path - Play Offs
16:00Orenburg - Din. Moskva 2:416:00Ural - FK Rostov 1:3
SAD: US Open Cup
01:00Charlotte Independ. - Rhode Island 5:4pen01:00Detroit - Michigan Stars 1:0
01:00Louisville City - Greenville 3:1
03:00New Mexico - Lubbock Matadors 3:1
04:30Oakland Roots - El Farolito 2:1prod.
SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1
17:45Al-Qaisumah - Al-Faysaly 1:218:05Al Najma - Al Orubah 0:0
18:25Al Jandal - Al Jabalain 1:0
SJEV. MAKEDONIJA: Kup
15:00Makedonija GP - Voska Sport 2:115:00Tikveš - Shkupi 1:0pen
SLOVAČKA: Kup
18:00Podbrezova - Spartak Trnava 0:0SOMALIJA: National league
14:30Kigs - Elman 1:3SRBIJA: Srpska Liga - Beograd
14:00Studentski Grad - Padinska Skela 1:016:30Brodarac - Budućnost Dobanovci 2:0
16:30Polet Dorćol - Prva Iskra 1:1
16:30Rad - Torlak 1:0
16:30Radnički Obrenovac - Zemun 0:1
16:30Sinđelić Beograd - BASK 1:1
16:30Teleoptik - Ušće 1:0
16:30Zvezdara - Jedinstvo Surčin 4:1
SRBIJA: Srpska Liga - Zapad
16:00Tutin - Mladi Radnik 1:1SVIJET: Internacionalne Prijateljske
11:00Italija U16 - Belgija U16 3:113:00OtkazanoNigerija U16 - Engleska U16 -:-
16:00Mađarska U18 - Grčka U18 1:1
ŠKOTSKA: Premiership
21:00Dundee FC - Rangers 0:0ŠKOTSKA: Highland League
21:00Formartine Utd - Inverurie 1:121:00Forres Mechanics - Wick Academy 3:1
21:00Fraserburgh - Brora Rangers 2:0
21:00Strathspey Thistle - Buckie Thistle 0:7
ŠKOTSKA: SWPL 1 Women - Championship - Playoff
20:45Celtic Ž - Hibernian Ž 1:020:45Hearts Ž - Rangers Ž 1:0
21:00Glasgow City Ž - Partick Thistle Ž 4:1
ŠKOTSKA: SWPL 1 Women - Ispadanje skupina
20:30Montrose Ž - Aberdeen Ž 2:320:45Spartans Ž - Motherwell Ž 2:2
21:00Hamilton Ž - Dundee Utd Ž 5:2
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 12
18:00Ibarra - Arucas 1:119:00Yaiza - Tamaraceite 5:0
21:00Lanzarote - Las Palmas B 1:0
ŠVICARSKA: Promotion League
18:00Paradiso - Young Boys II 0:019:30Bavois - Luzern II 5:2
19:30Cham - Breitenrain 3:2
19:30Kriens - Bruhl SG 1:1
19:30St. Gallen II - Rapperswil 3:4
19:45Delemont - Biel 1:0
20:00Bulle - Zurich II 1:0
20:00Etoile-Carouge - Basel II 2:2
20:30Servette U21 - Lugano II 2:2
TANZANIJA: Ligi Kuu Bara
13:00Geita Gold - Tanzania Prisons 0:015:00Tabora United - Kagera Sugar 0:3
17:15Namungo - Coastal Union 1:0
19:30Azam - Mashujaa 0:0
TOGO: Championnat National
17:30Binah - Tambo 0:017:30Dynamic Togol. - Gbohloe-Su 1:1
17:30Gomido - Semassi 1:1
17:30OTR - Gbikinti Bassar 5:0
17:30Unisport - ASC Kara 2:2
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:00Nebitci - Kopetdag Asgabat 1:013:30Ahal - FC Asgabat 4:0
13:30Altyn Asyr - Energetik 4:2
14:00Arkadag - Merw 9:0
TURSKA: 2. Lig White Group
14:00Vanspor FK - Ankaraspor 2:1UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League
16:00OdgođenoBani Yas - Al Sharjah -:-18:30Al Nasr - Al-Ahli Dubai 3:2
UKRAJINA: Premier League
14:30Minaj - Dyn. Kiev 1:317:00Oleksandriya - Obolon 2:2
UKRAJINA: Druha Liga
11:00Rukh Lviv 2 - Chaika 0:311:30Kudrivka - UCSA 1:7
12:00Karpaty Lviv 2 - Trostyanets 1:0
12:30Druzhba Myrivka - Real Pharma 2:0
13:00Skala 1911 - Kremin 2 4:0
URUGVAJ: Primera Division - Apertura
23:00Wanderers - Liverpool M. 2:301:30Miramar - Nacional 1:2
URUGVAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
15:00Cooper - Colon 0:119:00Oriental - Albion 2:0
WALES: Cymru South
19:30Pontardawe - Cambrian & Clydach 0:320:30Cwmbran Celtic - Trefelin 4:1
ZAMBIJA: Super League
15:00Forest Rangers - Prison Leopards 1:115:00Kabwe - Kansanshi 2:1
15:00Mutondo Stars - Power Dynamos 0:1
15:00Nkana - Konkola 2:1
15:00Trident - NAPSA Stars 1:1
15:00Zanaco - Green Buffaloes 1:1
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.