Nogomet » Danas » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
AFRIKA: African Games - Playoff
18:00Uganda U20 - Kongo U20 -:-21:30Gana U20 - Senegal U20 -:-
ALŽIR: Ligue 1
15:30Magra - Belouizdad -:-22:00USM Alger - Setif -:-
ANTIGVA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Willikies - Green City 0:0ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
01:15Union Santa Fe - Central Cordoba 2:2 [ 1.73 | 3.50 | 5.50 ]ARGENTINA: Primera Nacional
01:45Agropecuario - Ferro 1:2 [ 1.95 | 3.10 | 4.33 ]20:00Gimnasia y Tiro - Almirante Brown -:- [ 1.75 | 3.30 | 5.25 ]
ARGENTINA: Primera B - Apertura
00:10Comunicaciones - Fenix -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Estrella de Berisso - Deportivo Metalurgico -:-ARGENTINA: Reserve League - Prva faza
19:00Belgrano 2 - Banfield 2 -:-19:00Defensa y Justicia 2 - Newells Old Boys 2 -:-
19:00Gimnasia L.P. 2 - Instituto 2 -:-
23:15Central Cordoba 2 - Independiente 2 -:-
BRAZIL: Acreano - Prva faza
21:00Vasco da Gama AC - Senador Guiomard -:-00:00Acreano - Independencia -:-
BRAZIL: Amapaense
00:00Oratorio - Santos AP 1:120:00Sao Paulo AP - Macapa -:-
BRAZIL: Amazonense - Druga faza
00:30Princesa do Solimoes - Sao Raimundo AM 1:100:30Parintins - Atletico Rio Negro -:-
BRAZIL: Cearense 2
20:00Tiradentes - Tirol -:-BRAZIL: Maranhense
00:15Moto Club - Cordino EC -:-BRAZIL: Mineiro - Relegacija
00:30Democrata GV - Patrocinense 1:0BRAZIL: Roraimense - Prva faza
00:00River-RR - Monte Roraima -:-BRAZIL: Tocantinense - Playoff
22:00Capital FC - Tocantinopolis -:-BRAZIL: Brasileiro - Žene
00:00Gremio Ž - Corinthians Ž 0:319:00Real Brasilia Ž - Ferroviaria Ž -:-
19:00Sao Paulo Ž - Avai Kindermann Ž -:-
00:30Flamengo Ž - Cruzeiro Ž -:-
ČILE: Primera B
00:30U. De Concepcion - Magallanes 2:1ČILE: Segunda Division
00:30Lautaro - San Antonio Unido 1:1DR KONGO: Ligue 1 - Ispadanje skupina
14:30OdgođenoAC Kuya - Celeste -:-14:30OdgođenoSimba - Groupe Bazano -:-
EKVADOR: Liga Pro - Prva faza
22:30Cumbaya - Mushuc Runa -:- [ 2.80 | 3.10 | 2.63 ]EKVADOR: Serie B
01:00Manta - Ind. Juniors 1:0ENGLESKA: League Two
20:45Bradford City - Notts County -:- [ 1.95 | 3.80 | 3.60 ]ENGLESKA: National League
20:45Barnet - Eastleigh -:- [ 1.29 | 5.50 | 8.00 ]ENGLESKA: National League North
20:45Bishop's Stortford - King’s Lynn -:-20:45Blyth - Buxton -:-
ENGLESKA: National League South
20:45Braintree - Weymouth -:- [ 1.80 | 3.50 | 3.80 ]20:45Hampton & Richmond - Welling -:-
20:45Truro - Eastbourne Boro -:-
ENGLESKA: NPL Premier Division
20:45Radcliffe - Morpeth -:-20:45Stafford - Macclesfield -:-
20:45Whitby - Guiseley -:-
ENGLESKA: Southern League Central Division
20:45Alvechurch - Telford -:-20:45Leamington - Coalville -:-
20:45Needham Market - Redditch -:-
ENGLESKA: Southern League South Division
20:45AFC Totton - Plymouth Parkway -:-20:45Hendon - Poole -:-
20:45Tiverton - Dorchester -:-
ENGLESKA: Isthmian League Premier Division
20:45Bognor Regis - Whitehawk -:-20:45Canvey Island - Horsham FC -:-
20:45Cheshunt - Folkestone -:-
20:45Concord - Potters Bar -:-
20:45Hastings - Hornchurch -:-
ENGLESKA: Professional Development League
14:00Barnsley U21 - Coventry U21 -:-14:00Fleetwood U21 - Wigan U21 -:-
14:00Ipswich U21 - Bournemouth U21 -:-
14:00Watford U21 - Bristol City U21 -:-
15:00Sheffield Utd U21 - Peterborough U21 -:-
20:00Hull U21 - Birmingham U21 -:-
ENGLESKA: Premier League U18
15:00Norwich U18 - Crystal Palace U18 -:-EUROPA: Liga Prvaka - Žene - Playoff
18:45Ajax Ž - Chelsea Ž -:- [ 5.75 | 4.50 | 1.45 ]21:00Benfica Ž - Lyon Ž -:- [ 9.50 | 7.00 | 1.22 ]
EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Žene - Kvalifikacije - Round 2 - League A
14:00Danska U17 Ž - Poljska U17 Ž -:-14:00Sj. Makedonija U17 Ž - Škotska U17 Ž -:-
GANA: Premier League
16:00Accra Lions - Great Olympics -:-GRČKA: Gamma Ethniki - Group 3
14:00Panelefsiniakos - PAO Varda -:-GRČKA: Division A Women
12:00Asteras T. Ž - Rethymniakos Ž -:-ISLAND: League Cup Women
19:00OdgođenoTindastoll Ž - Keflavik Ž -:-ITALIJA: Serie C - Group A
19:30L.R. Vicenza - Fiorenzuola -:-ITALIJA: Coppa Italia Serie C
20:00Padova - Catania -:-IZRAEL: Liga Alef North
14:00Hapoel Bnei Zalfa - Tzeirei Kafr Kanna -:-IZRAEL: Liga Alef South
14:00SC Dimona - Shimshon Kafr Qasim 1:1JAMAJKA: Premier League
23:00Cavalier - Portmore 0:101:30Arnett Gardens - Humble Lions 5:1
JUŽNA AMERIKA: South American Championship Women U17
00:30Venezuela U17 Ž - Peru U17 Ž 0:122:00Čile U17 Ž - Bolivija U17 Ž -:-
00:30Ekvador U17 Ž - Paragvaj U17 Ž -:-
KATAR: QFA Cup - Playoff
19:30Al Bidda - Al-Kharitiyath -:-19:30Al Khor - Al-Duhail -:-
KAZAHSTAN: Kup
09:00Maqtaaral - SD Family 0:283'FK Kyran - Aksu 2:4
KOLUMBIJA: Primera B - Apertura
00:00Tigres - Llaneros 1:102:05Leones - Huila 1:2
KOLUMBIJA: Copa Colombia
00:10Jaguares de Cordoba - Atletico F.C. -:- [ 1.33 | 4.20 | 8.00 ]KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Marineros PFC - Jaco 4:1MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Cancun - Tepatitlan de Morelos -:-MEKSIKO: Liga Premier Serie A
03:00OdgođenoChihuahua - Saltillo -:-MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura
00:00Atl. San Luis Ž - Atlas Ž 0:000:00Necaxa Ž - Leon Ž 2:1
00:00Puebla Ž - Mazatlan FC Ž 1:2
02:00Pachuca Ž - Toluca Ž 4:0
04:06Queretaro Ž - Santos Laguna Ž 2:1
NJEMAČKA: Regionalliga Nordost
19:00Babelsberg - Chemnitzer -:-NJEMAČKA: Oberliga Hamburg
19:30Halstenbek-Rellingen - Tornesch -:-19:30Suderelbe - Niendorfer TSV -:-
NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Pfeddersheim - Dudenhofen -:-NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord
18:30Donaustauf - Wurzburger FV -:-19:00Feucht - Bayern Hof -:-
19:00Kornburg - Regensburg II -:-
PARAGVAJ: Primera Division - Apertura
23:30Ameliano - Sol De America 2:1 [ 2.38 | 3.20 | 2.75 ]SAD: US Open Cup
23:00Chattanooga - Miami United -:-00:00Brave SC - Savannah Clovers -:- [ 1.36 | 4.60 | 6.00 ]
00:00Forward Madison - Duluth FC -:- [ 2.20 | 3.50 | 2.63 ]
00:00Vermont Green - Lexington -:- [ 2.70 | 3.60 | 2.15 ]
00:30Tormenta - America CFL Spurs -:-
00:30West Chester Utd - Maryland Bobcats -:- [ 1.73 | 3.50 | 4.00 ]
SIJERA LEONE: Premier League
17:15Mighty Blackpool - Lamboi -:-SJEVERNA IRSKA: NIFL Championship
20:45Ards - Portadown -:-20:45Newington - Knockbreda -:-
SVIJET: Internacionalne Prijateljske
21:00Jordan U20 - Sirija U20 -:-SVIJET: Klupske Prijateljske
90'Strömsgodset (Nor) - Sandefjord (Nor) 0:314:30Molde (Nor) - Brann (Nor) -:-
ŠKOTSKA: League One
20:45Kelty Hearts - Alloa -:- [ 3.60 | 3.60 | 1.83 ]ŠKOTSKA: Lowland League
20:45Albion Rovers - Cumbernauld Colts -:-20:45Tranent - East Stirlingshire -:-
ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 3
20:00YF Juventus - Taverne -:-URUGVAJ: Primera Division - Apertura
23:00OdgođenoMaldonado - Defensor Sp. -:- [ 4.20 | 3.30 | 1.91 ]VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
20:00Estudiantes M. - Universidad Central -:-22:45La Guaira - Carabobo -:-
WALES: Cymru South
20:30Briton Ferry - Afan Lido -:-20:30Caerau Ely - Pontardawe -:-
WALES: Cymru North
20:30Denbigh - Gresford -:-20:30Guilsfield - Caersws -:-
20:30Holywell - Prestatyn -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.