Nogomet » Danas » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
BOSNA & HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
14:00Igman Konjic - Sloga Doboj -:-16:00Tuzla City - Sarajevo -:-
20:00Željezničar - Velež -:-
FRANCUSKA: Ligue 1
21:00Lille - Lens -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]HRVATSKA: SuperSport HNL
15:50Istra 1961 - Lokomotiva -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.38 ]18:00Slaven Belupo - Osijek -:- [ 3.10 | 3.30 | 2.20 ]
SLOVENIJA: Prva Liga
15:00Rogaška - Bravo -:-17:30Maribor - Radomlje -:-
20:15Domžale - Mura -:-
SRBIJA: Super Liga
14:00Čukarički - Novi Pazar -:-16:00Radnik - Vojvodina -:-
18:00IMT Novi Beograd - Železničar Pančevo -:-
18:00TSC Bačka Topola - FK Voždovac -:-
ŠPANJOLSKA: LaLiga
21:00Cadiz - Granada -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.80 ]AFRIKA: Afrička Liga Prvaka - Playoff
19:00Simba - Al Ahly -:- [ 3.00 | 3.10 | 2.30 ]ALBANIJA: Superliga
15:00Egnatia - Kukesi -:-19:00Tirana - Teuta -:-
19:00Vllaznia - Erzeni -:-
ALŽIR: Kup
22:00Annaba - Constantine -:-22:00Belouizdad - Olympique Akbou -:-
22:00Biskra - Oran -:-
22:00Mostaganem - Hussein Dey -:-
ANGOLA: Girabola
15:00CD Lunda Sul - Bravos do Maquis -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
PoluvrijemeRosario - Barracas Central 0:2 [ 2.00 | 3.30 | 3.80 ]01:00Instituto - Argentinos Jrs -:- [ 2.25 | 3.30 | 3.30 ]
22:00Defensa y Justicia - Estudiantes -:- [ 2.88 | 3.10 | 2.63 ]
22:00Tigre - Belgrano -:- [ 3.00 | 3.00 | 2.63 ]
00:30Huracan - River Plate -:- [ 4.20 | 3.20 | 2.00 ]
ARGENTINA: Primera Nacional
19:00Guillermo Brown - Talleres (R.E) -:- [ 2.38 | 3.00 | 3.40 ]23:05Agropecuario - Quilmes -:- [ 2.38 | 3.20 | 3.20 ]
ARGENTINA: Torneo Federal
01:30San Martin Mendoza - Juventud U.U. -:-22:00Sportivo Estudiantes - Biblioteca Atenas -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:00Nautico Hacoaj - Social Atletico Television -:-19:30Deportivo Camioneros - Belgrano Zarate -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
PoluvrijemeBelgrano Ž - Gimnasia L.P. Ž 0:015:00San Lorenzo Ž - Independiente Ž -:-
19:00Boca Juniors Ž - Platense Ž -:-
ARMENIJA: First League
12:00FC Gandzasar - Lernayin Artsakh -:-12:00Nikarm - Ararat 2 -:-
AUSTRALIJA: A-League
09:45Adelaide United - Western United -:- [ 1.85 | 4.50 | 3.40 ]AUSTRALIJA: A-League Women
07:00Adelaide Ž - Newcastle Ž -:-AUSTRIJA: Bundesliga - Ispadanje skupina
19:30Austria Vienna - BW Linz -:- [ 1.62 | 3.80 | 5.50 ]AUSTRIJA: 2. Liga
18:10Leoben - Kapfenberg -:-18:10St. Polten - Amstetten -:-
20:30Ried - Grazer -:-
AUSTRIJA: Regionalliga - Istok
19:00Drassburg - Neusiedl -:-19:00Marchfeld - TWL Elektra -:-
19:30Ardagger - Wiener -:-
19:30Kremser - SV Oberwart -:-
19:30Traiskirchen - SK Rapid (Am) -:-
AUSTRIJA: Regionalliga Central
19:00Bad Gleichenberg - Voitsberg -:-19:00Gleisdorf - Wolfsberger (Am) -:-
19:00LASK (Am) - Vocklamarkt -:-
19:00SPG Wels - Deutschlandsberger -:-
19:00Wallern/St Marienkirchen - ASK Klagenfurt -:-
19:00Weiz - Allerheiligen -:-
AUSTRIJA: Regionalliga - Zapad
18:00Motz/Silz - SC Imst -:-18:30Saalfelden - Wolfurt -:-
19:00Schwaz - TSV St. Johann -:-
AUSTRIJA: Burgenland
19:30Bad Sauerbrunn - Edelserpentin -:-19:30Leithaprodersdorf - Deutschkreutz -:-
19:30Marz - USVS Rudersdorf -:-
19:30Parndorf - Halbturn -:-
20:00Pinkafeld - Schattendorf -:-
AUSTRIJA: Niederosterreich
19:30Ortmann - Schrems -:-19:30SCU Kilb - Langenrohr -:-
19:30Zwettl - Kottingbrunn -:-
20:00Wiener Neustadt - Korneuburg -:-
AUSTRIJA: Oberosterreich
18:00Perg - Edelweiss -:-19:00Oedt - Leonfelden -:-
19:00Schallerbach - Micheldorf -:-
AUSTRIJA: Salzburg
18:00Grodig - UFC Siezenheim -:-18:00Seekirchen - TSU Bramberg -:-
19:00Adnet - Golling -:-
19:00Burmoos - UFC Hallein -:-
19:00Eugendorf - SAK 1914 -:-
19:00Puch - Union Henndorf -:-
19:30Kuchl - Strasswalchen -:-
AUSTRIJA: Steiermark
19:00Koflach - Stadtwerke Bruck/Mur -:-19:00Lafnitz (Am) - Furstenfeld -:-
19:00SV Frauental - Heiligenkreuz -:-
19:00Tillmitsch - Kalsdorf -:-
19:00UFC Fehring - Ilzer SV -:-
AUSTRIJA: Tirol
19:00Fugen - Vols -:-19:00Tirol (Am) - SC Kundl -:-
19:30Kitzbuhel - FC Volders -:-
AZERBAJDŽAN: Premier League
13:30Gabala - Neftci Baku -:-16:00Kapaz - Qarabag -:-
AZERBAJDŽAN: I Liqa
12:00Zaqatala - Moik Baku -:-13:00Imisli FK - Shamakhi -:-
BANGLADEŠ: Premier League
10:15Chittagong Abahani - Bangladesh Police -:-10:15Mohammedan - Fortis -:-
10:15Sheikh Jamal - Sheikh Russel -:-
BELGIJA: Jupiler Pro League - Conference League Group
20:45Gent - St. Liege -:- [ 1.62 | 4.20 | 5.00 ]BELGIJA: Challenger Pro League
20:00Beerschot VA - Genk U23 -:- [ 1.50 | 4.33 | 6.00 ]20:00Club Brugge U23 - Dender -:- [ 5.75 | 4.33 | 1.53 ]
BELGIJA: Pro League U21
20:00St. Truiden U21 - RFC Liege U21 -:-BELGIJA: Super League Women - Stupanj gubitnika
20:30Femina Woluwe Ž - Waregem Ž -:-BELGIJA: Super League Women - Stupanj pobjednika
20:30Genk Ž - RSC Anderlecht Ž -:-BJELORUSIJA: Vysshaya Liga
15:00Dnepr Mogilev - Arsenal Dzyarzhynsk -:-17:00Dynamo Brest - Smorgon -:-
BOCVANA: Premier League
15:00Masitoaka - Orapa United -:-15:00Nico United - Jwaneng Galaxy -:-
15:00Tafic FC - Holy Ghost -:-
BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura
01:00Blooming - Aurora -:- [ 1.91 | 3.75 | 4.00 ]00:00Santa Cruz - The Strongest -:-
BRAZIL: Amapaense
PoluvrijemeSao Paulo AP - Trem 0:1BRAZIL: Amazonense - Druga faza - Playoff
00:00Amazonas - Parintins -:-00:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
BRAZIL: Mineiro - 5.-8. mjesto
25'Athletic Club - Pouso Alegre 1:0BRAZIL: Paraense - Playoff
PoluvrijemeTuna Luso - Remo 1:0BRAZIL: Paulista - Playoff
01:35Palmeiras - Novorizontino -:- [ 1.30 | 5.25 | 9.00 ]BRAZIL: Catarinense U20
19:00Hercilio Luz U20 - Avai U20 -:-BRAZIL: Paranaense U20 - Prva faza
19:00Operario U20 - Prudentopolis U20 -:-19:30Cianorte U20 - Arapongas U20 -:-
19:30Hope Internacional U20 - Athletico-PR U20 -:-
19:30Parana S.T.C. U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRAZIL: Brasileiro - Žene
20:00Ferroviaria Ž - Cruzeiro Ž -:-22:00Atletico-MG Ž - Flamengo Ž -:-
23:00Fluminense Ž - Sao Paulo Ž -:-
23:00Santos Ž - Bragantino Ž -:-
BUGARSKA: Parva liga
13:00Pirin Blagoevgrad - Etar -:- [ 2.00 | 3.30 | 4.00 ]15:30Arda - Krumovgrad -:- [ 1.91 | 3.40 | 4.33 ]
18:00Levski - Slavia Sofia -:- [ 1.50 | 4.00 | 7.00 ]
CIPAR: Cyta Championship - Ispadanje skupina
18:00Apollon - Zakakiou -:-18:00Doxa - Othellos Athienou -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:00Foullah Edifice - Aiglons -:-ČEŠKA REPUBLIKA: FNL
18:00Brno - Sparta Prag B -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.33 ]18:00Jihlava - Dukla Prag -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.15 ]
18:00Opava - Kromeriz -:- [ 1.62 | 3.60 | 5.00 ]
18:00Pribram - Vlasim -:- [ 2.05 | 3.30 | 3.25 ]
ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group A
10:15Admira Prague - Vltavin -:-10:30Ceske Budejovice B - Kraluv Dvur -:-
15:00Hostoun - Povltavska FA -:-
16:30Domazlice - Viktoria Plzen B -:-
18:00Pisek - Dukla Prag B -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: CFL - Group B
10:30Kolin - Jablonec B -:-15:00Banik Most-Sous - Mlada Boleslav B -:-
16:00Velvary - Teplice B -:-
16:30Zivanice - Hradec Kralove B -:-
18:00Usti n. L. - Chlumec nad Cidlinou -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: MSFL
15:00Blansko - Start Brno -:-15:00Hodonin - Zlinsko -:-
15:00Uhersky Brod - Zlin B -:-
15:30FK Frydek-Mistek - Karvina B -:-
17:00SK Hranice - Bohunice -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Division A
14:00Marianske Lazne - Cesky Krumlov -:-16:30Klatovy - Petrin Plzen -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Division B
10:00Olympie Brezova - Hrebec -:-10:15Brandys n. Labem - Louny -:-
10:15Meteor Prague - Slany -:-
10:15Neratovice - Chomutov -:-
10:15Ujezd Prague - Steti -:-
14:00Cesky Brod - Ostrov -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Division C
10:30Dobrovice - Caslav -:-10:30Spoje Prague - Velke Hamry -:-
16:00Hlinsko - Turnov -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Division D
11:00Zdirec n. D. - Velka Bites -:-15:00Lanzhot - Zdar na Sazavou -:-
15:00Lisen B - Velke Mezirici -:-
15:00Slavoj Polna - Pelhrimov -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Division E
10:30Slavicin - Batov -:-15:00Holesov - Vsetin -:-
15:00Prerov - Novy Jicin -:-
15:00Skastice - HFK Olomouc -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Division F
10:15Vratimov - Havirov -:-14:00Bridlicna - Valasske Mezirici -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Jihocesky KP
10:15Mirovice - Trebon -:-15:00Hluboka nad Vltavou - Trebetice -:-
15:00Olesnik - Malse Roudne -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Jihomoravsky KP
10:15Kurim - SK Krumvir -:-10:30Svratka Brno - Bystrc -:-
11:00Moravska Slavia - Rajecko -:-
15:00Mutenice - Bosonohy -:-
15:30Boskovice - Letovice - Rajhradice -:-
15:30Kunstat - Ratiskovice -:-
15:30Sparta Brno - Lednice -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Moravskoslezsky KP
13:00Dolni Datyne - Kravare -:-13:00Koberice - Cesky Tesin -:-
15:00Orlova - Haj ve Slezsku -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Plzensky KP
10:15Petrin Plzen B - Sokol Lhota -:-11:30Kaznejov - Horni Briza -:-
15:00Plzen-Cernice - Rapid Plzen -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Prazsky prebor
10:15Branik - Dukla JM -:-10:15Podoli Praha - CAFC -:-
10:30Tempo Prague - Predni Kopanina -:-
10:30Uhrineves - Kralovice -:-
12:30Vysehrad - Kolovraty -:-
15:00Motorlet Prague B - Stresovice -:-
15:30Dolni Chabry - Zlicin -:-
15:30Zizkov B - Treboradice -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Stredocesky KP
10:15SK Doksy - Libis -:-14:00Porici n. S. - Dobris -:-
15:00Mnichovohradistsky SK - Tuchlovice -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Ustecky KP
10:15Modlany - Krupka -:-10:30Litomericko - Vilemov -:-
10:30Srbice - Nestemice -:-
11:00Zatec - Brna -:-
13:00Probostov - Oldrichov -:-
14:00FK Jilove - Ledvice -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: Zlinsky KP
15:00Napajedla - Kvasice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: U19 League
10:00Liberec U19 - Zlin U19 -:-ČEŠKA REPUBLIKA: 2. Liga Women
14:00Lisen Ž - Teplice Ž -:-ČILE: Primera División
25'O'Higgins - Deportes Iquique 0:1 [ 1.95 | 3.75 | 3.60 ]00:30Cobresal - Palestino -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.90 ]
ČILE: Primera B
22:00San Felipe - Limache -:-ČILE: Segunda Division
90+'Arturo Fernandez Vial - Trasandino 4:0DANSKA: Landspokal Cup
16:30Nordsjaelland - Aarhus -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.33 ]19:00Silkeborg - Fredericia -:- [ 1.55 | 4.20 | 6.00 ]
DANSKA: Elitedivisionen Women - Championship - Playoff
15:00Koge Ž - KoldingQ Ž -:-DANSKA: Elitedivisionen Women - Relegacija
14:00B93 Ž - Aalborg Ž -:-DŽIBUTI: Division 1
19:00CDC Q7 - AS Arta -:-21:00Dikhil - ASAS -:-
19:00ASC Hayab - Garde-Cotes -:-
21:00Port - CF GR/SIAF -:-
EKVADOR: Liga Pro - Prva faza
01:00LDU Quito - Imbabura -:- [ 1.30 | 5.25 | 7.50 ]ENGLESKA: Championship
13:30Bristol City - Leicester -:- [ 5.00 | 3.80 | 1.70 ]14:00Millwall - WBA -:- [ 3.40 | 3.10 | 2.30 ]
16:00Cardiff - Sunderland -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.90 ]
16:00Huddersfield - Coventry -:- [ 3.00 | 3.50 | 2.30 ]
16:00Hull - Stoke -:- [ 1.95 | 3.75 | 3.75 ]
16:00Norwich - Plymouth -:- [ 1.44 | 4.50 | 7.00 ]
16:00Preston - Rotherham -:- [ 1.53 | 4.20 | 6.00 ]
16:00QPR - Birmingham -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.60 ]
16:00Sheffield Wed - Swansea -:- [ 2.38 | 3.50 | 2.90 ]
16:00Southampton - Middlesbrough -:- [ 1.57 | 4.50 | 5.25 ]
18:30Blackburn - Ipswich -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.91 ]
21:00Watford - Leeds -:- [ 6.00 | 4.33 | 1.55 ]
ENGLESKA: League One
16:00Barnsley - Cambridge Utd -:- [ 1.55 | 4.33 | 6.00 ]16:00Derby County - Blackpool -:- [ 1.85 | 3.60 | 4.00 ]
16:00Exeter - Charlton -:- [ 2.70 | 3.40 | 2.60 ]
16:00Fleetwood - Cheltenham -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.60 ]
16:00Lincoln - Leyton Orient -:- [ 2.00 | 3.40 | 4.00 ]
16:00Peterborough - Carlisle -:- [ 1.30 | 5.50 | 10.00 ]
16:00Port Vale - Bristol Rovers -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.80 ]
16:00Reading - Northampton -:- [ 1.67 | 4.00 | 5.00 ]
16:00Shrewsbury - Oxford Utd -:- [ 3.75 | 3.40 | 2.05 ]
16:00Stevenage - Bolton -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.40 ]
16:00Wigan - Burton -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.80 ]
16:00Wycombe - Portsmouth -:- [ 3.50 | 3.50 | 2.05 ]
ENGLESKA: League Two
16:00Accrington - Morecambe -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.10 ]16:00Barrow - Grimsby -:- [ 1.91 | 3.60 | 4.00 ]
16:00Bradford City - Tranmere -:- [ 2.10 | 3.60 | 3.30 ]
16:00Colchester - Newport -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
16:00Crawley - Doncaster -:- [ 2.30 | 3.40 | 3.10 ]
16:00Forest Green - Stockport -:- [ 6.00 | 3.80 | 1.62 ]
16:00Gillingham FC - Crewe -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.60 ]
16:00Milton Keynes - Walsall -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.75 ]
16:00Salford - Sutton -:- [ 1.91 | 3.60 | 3.80 ]
16:00Swindon - Notts County -:- [ 2.30 | 3.50 | 3.00 ]
16:00Wimbledon - Harrogate -:- [ 1.62 | 3.80 | 5.75 ]
16:00Wrexham - Mansfield -:- [ 2.45 | 3.75 | 2.70 ]
ENGLESKA: National League
16:00Boreham Wood - Dagenham & Red. -:- [ 2.70 | 3.50 | 2.40 ]16:00Dorking - Bromley -:- [ 3.50 | 3.60 | 2.00 ]
16:00Ebbsfleet - Southend -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.20 ]
16:00Gateshead - Rochdale -:- [ 1.62 | 4.00 | 4.75 ]
16:00Hartlepool - Halifax -:- [ 2.25 | 3.60 | 3.00 ]
16:00Kidderminster - Altrincham -:- [ 2.25 | 3.50 | 3.00 ]
16:00Maidenhead - Aldershot -:- [ 3.40 | 3.40 | 2.10 ]
16:00Oldham - AFC Fylde -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.00 ]
16:00Oxford City - Wealdstone -:- [ 4.00 | 3.75 | 1.83 ]
16:00Solihull Moors - Barnet -:- [ 3.80 | 3.75 | 1.91 ]
16:00Woking - Eastleigh -:- [ 1.73 | 3.80 | 4.50 ]
16:00York - Chesterfield -:- [ 2.80 | 3.60 | 2.30 ]
ENGLESKA: National League North
14:00Gloucester - Brackley Town -:-16:00Alfreton - Rushall -:-
16:00Banbury - Hereford -:-
16:00Blyth - Curzon Ashton -:-
16:00Boston Utd - Peterborough Sports -:-
16:00Buxton - Chester -:-
16:00Darlington - Chorley -:-
16:00Farsley - Southport -:-
16:00Scarborough - Warrington -:-
16:00Scunthorpe - King’s Lynn -:-
16:00South Shields - Spennymoor -:-
16:00Tamworth - Bishop's Stortford -:-
ENGLESKA: National League South
16:00Bath - Weymouth -:-16:00Chelmsford - Dartford -:-
16:00Eastbourne Boro - Maidstone -:-
16:00Farnborough - Chippenham -:-
16:00Hampton & Richmond - Tonbridge -:-
16:00Havant & W - Worthing -:-
16:00Hemel Hempstead - Aveley -:-
16:00St. Albans - Braintree -:-
16:00Welling - Dover -:-
16:00Weston-super-Mare - Taunton -:-
16:00Yeovil - Torquay -:-
18:00Truro - Slough -:-
ENGLESKA: NPL Premier Division
16:00Ashton Utd - Whitby -:-ENGLESKA: Southern League Central Division
16:00Hitchin - Needham Market -:-16:00Telford - Redditch -:-
ENGLESKA: Southern League South Division
16:00Basingstoke - Gosport -:-16:00Chesham - Hayes & Yeading -:-
16:00Hungerford - Bracknell -:-
16:00Poole - AFC Totton -:-
ENGLESKA: Isthmian League Premier Division
16:00Cray Wanderers - Chatham -:-16:00Folkestone - Lewes -:-
16:00Haringey - Hastings -:-
20:45Concord - Carshalton -:-
ENGLESKA: Premier League 2
13:00OdgođenoCrystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-ENGLESKA: Professional Development League
14:00Burnley U21 - Crewe U21 -:-14:00Charlton U21 - Bournemouth U21 -:-
ENGLESKA: Premier League U18
12:00Middlesbrough U18 - Sunderland U18 -:-ESTONIJA: Meistriliiga
13:30Kuressaare - Tallinna Kalev -:-ESTONIJA: Meistriliiga Women
13:00Saku Sporting Ž - Tabasalu Ž -:-13:00Viimsi JK Ž - Tallina Kalev Ž -:-
16:00Flora Ž - FC Ararat Ž -:-
18:00Tammeka Tartu Ž - Polva Lootos Ž -:-
ETIOPIJA: Premier League
14:00Adama City - St. George -:-17:00Hadiya Hossana - Hambericho Durame -:-
FRANCUSKA: National
19:30Chateauroux - Martigues -:-19:30Cholet - Red Star -:-
19:30Dijon - Nimes -:-
19:30Le Mans - Epinal -:-
19:30Marignane GCB - Versailles -:-
FRANCUSKA: Division 1 - Žene
21:00Paris FC Ž - Montpellier Ž -:-GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00Dila Gori - Iberia 1999 -:-17:00Kolkheti 1913 - Telavi -:-
18:00Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi -:-
GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
16:00Loco. Tbilisi - Shturmi -:-HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00America des Cayes - Racing Haitien -:-21:00Real Hope - Ouanaminthe -:-
HRVATSKA: SuperSport Prva NL
13:45Cibalia - Zrinski Osječko -:- [ 3.75 | 3.40 | 1.80 ]15:30Solin - Jarun -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.20 ]
HRVATSKA: SuperSport Druga NL
15:30Bjelovar - Grobničan -:-15:30Hr. Dragovoljac - Dugo Selo -:-
15:30Kustošija - Jadran LP -:-
15:30Opatija - Mladost Ždralovi -:-
18:00Karlovac - Hrvace -:-
HRVATSKA: SuperSport 1. HNLŽ
13:00Hajduk Ž - Dinamo Maksimir Ž -:-INDIJA: I-League 2
11:30Kenkre - Bengaluru Utd -:-11:30SC Bengaluru - United SC -:-
INDONEZIJA: Liga 1
14:30Barito Putera - PSIS Semarang -:-14:30Madura United - PSS Sleman -:-
14:30PSM Makassar - Borneo -:-
IRSKA: Premier Division
20:45Derry City - Galway -:- [ 1.80 | 3.60 | 4.20 ]20:45Drogheda - St. Patricks -:- [ 3.40 | 3.40 | 2.10 ]
20:45Shamrock Rovers - Bohemians -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.50 ]
20:45Shelbourne - Dundalk -:- [ 1.75 | 3.50 | 5.00 ]
20:45Waterford - Sligo Rovers -:- [ 2.63 | 3.10 | 2.75 ]
IRSKA: Division 1
20:45Bray - Cobh Ramblers -:-20:45Cork City - Athlone -:-
20:45Kerry - Wexford -:-
20:45Longford - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Finn Harps -:-
ISLAND: League Cup Women - Playoff
14:00Valur Ž - Breidablik Ž -:-ITALIJA: Serie D - Group C
14:30Campodarsego - Union Clodiense -:-15:30Bolzano - Este -:-
ITALIJA: Primavera 2
14:30Salernitana U19 - Monopoli U19 -:-14:30SPAL U19 - Vicenza U19 -:-
15:00Brescia U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
15:30Cittadella U19 - Udinese U19 -:-
ITALIJA: Serie A Women - Championship - Playoff
18:30Inter Ž - AS Roma Ž -:-ITALIJA: Serie B Women
14:30Cesena Ž - Lazio Ž -:-IZRAEL: Leumit League
14:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon -:-14:00Hap. Ramat Gan - Ironi Tiberias -:-
14:00H. Kfar Saba - Nes Tziona -:-
14:00Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm -:-
14:00Nof Hagalil - Bnei Yehuda -:-
IZRAEL: Liga Alef North
11:35Ironi Nesher - H. Raanana -:-12:00Hapoel Kaukab - Tzeirey Um El Fahem -:-
12:00M. Nazareth - M. Kiryat Ata-Bialik -:-
12:15Maccabi Nujeidat Ahmad - MS Tira -:-
IZRAEL: Liga Alef South
11:00Ironi Modiin - Nordia Jerusalem -:-11:40SC Dimona - H. Bikat Hayarden -:-
11:45M. Ironi Ashdod - Maccabi Yavne -:-
12:30H. Bnei Lod - H. Herzliya -:-
12:30M. Ironi Kiryat Malachi - H. Marmorek -:-
JAPAN: J1 League
11:00Verdy - Kyoto -:- [ 2.50 | 3.25 | 2.88 ]JORDAN: Premier League
20:30Al Salt - Sahab -:-JUŽNA AMERIKA: South American Championship Women U17 - Finalna grupa
25'Ekvador U17 Ž - Paragvaj U17 Ž 1:0JUŽNA KOREJA: WK League Women
08:00Boeun Sangmu Ž - Incheon Hyundai Steel Ž -:-11:00Hwacheon Ž - Sejong Sportstoto Ž -:-
11:00Seoul Ž - Gyeongju Ž -:-
11:00Suwon FC Ž - Changnyeong Ž -:-
KAMERUN: Elite Two - Championship - Playoff
13:30Dragon de Yaounde - Eding Sport -:-15:30Tonnerre - Aigle Moungo -:-
KATAR: QSL
19:30Shamal - Al Ahli Doha -:-19:30Umm-Salal - Muaither SC -:-
KINA: Super League
12:35Shenzhen Xinpengcheng - Cangzhou -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.88 ]KINA: Super League Women
08:00Shaanxi Changan Ž - Yongchuan Chashan Ž -:-KIRGISTAN: Premier Liga
08:30Aldier - Kara Balta -:-10:30Abdish-Ata - Alay Osh -:-
KOLUMBIJA: Primera A - Apertura
23:00Alianza - Tolima -:- [ 2.88 | 3.40 | 2.45 ]KONGO: Ligue 1
15:00CARA Brazzaville - Cheminots -:-15:00Leopard - AS BNG -:-
15:00V. Club Mokanda - Kondzo -:-
18:00Juk - Nathalys -:-
KUVAJT: Premier League - Championship - Playoff
19:30Al-Fahaheel - Al Qadisiya -:-LATVIJA: Virsliga
15:00Jelgava - Metta/LU -:-LATVIJA: 1. Liga Women
13:00Rigas Ž - Iecava Ž -:-15:00Riga FC Ž - FK Olaine Ž -:-
LIBANON: Premier League - Stupanj gubitnika
13:15Tadamon - Tripoli -:-LITVA: A Lyga
18:00Banga - Dziugas Telsiai -:-LITVA: I Lyga
17:00FK Panevezys 2 - BE1 NFA -:-17:00Kauno Zalgiris 2 - Nevezis Kedainiai -:-
17:00Siauliai 2 - Neptunas -:-
MAĐARSKA: OTP Bank Liga
20:00Puskas Academy - Fehervar FC -:- [ 1.67 | 3.75 | 4.50 ]MAKAO: Elite League
12:00Gala - University of Macau -:-14:00Tak Chun Ka I - Hang Sai -:-
MAROKO: Coupe du Trone
90+'Maghreb Fez - Tanger 2:290+'Marrakech - Agadir 0:2
23:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-
23:00Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
MAURITANIJA: Ligue 1
66'Ksar - Entou 1:001:30ASAC Concorde - Chemal -:-
01:30Garde Nationale - Nouakchott King's -:-
23:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-
MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Atl. Morelia - Venados -:-04:05Dorados - Atlante -:-
MEKSIKO: Liga Premier Serie A
17:00Correcaminos 2 - Saltillo -:-MEKSIKO: Liga Premier Serie B
19:00Dongu - Caja Oblatos -:-00:00Poza Rica - Ayense -:-
MEKSIKO: Liga MX U23 - Clausura
16:00Club America U23 - Atl. San Luis U23 -:-17:00Mazatlan FC U23 - Tijuana U23 -:-
MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura
04:00Monterrey Ž - Tijuana Ž -:-22:45Cruz Azul Ž - Club America Ž -:-
00:00Queretaro Ž - Necaxa Ž -:-
MOLDAVIJA: Super Liga - Ispadanje skupina
14:00Sparta Selemet - Saxan Gagauz Yeri -:-MONGOLIJA: Premier League
12:15Bavarians - Khovd -:-NIZOZEMSKA: Eerste Divisie
20:00De Graafschap - Jong AZ -:- [ 1.67 | 4.20 | 4.75 ]20:00Den Bosch - Dordrecht -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.95 ]
20:00Den Haag - Groningen -:- [ 2.90 | 3.40 | 2.38 ]
20:00Eindhoven - Cambuur -:- [ 2.63 | 3.40 | 2.60 ]
20:00FC Emmen - Jong Ajax -:- [ 1.53 | 4.75 | 5.00 ]
20:00Helmond - Willem II -:- [ 4.33 | 3.75 | 1.83 ]
20:00NAC Breda - Maastricht -:- [ 1.40 | 5.50 | 6.00 ]
20:00Telstar - Jong Utrecht -:- [ 1.70 | 3.80 | 5.00 ]
20:00Venlo - Oss -:- [ 1.67 | 4.00 | 5.25 ]
NIZOZEMSKA: Derde Divisie
19:00Kloetinge - Hoek -:-NJEMAČKA: Regionalliga Nordost
13:00Hertha II - Lokomotive Leipzig -:-NJEMAČKA: Oberliga Bremen
13:00BTS Neustadt - Geestemunde -:-PERU: Liga 1 - Apertura
02:00A. Lima - Los Chankas -:- [ 1.20 | 6.50 | 11.00 ]PERU: Liga Women
16:30UNSAAC Ž - Dep. Municipal Ž -:-POLJSKA: III Liga - Group I
12:00Jagiellonia II - Skierniewice -:-19:26Bron Radom - T. Mazowiecki -:-
POLJSKA: III Liga - Group II
12:00Pogon Szczecin II - Blekitni Stargard -:-14:00Solec Kujawski - Swit Skolwin -:-
15:30Luzino - Notec Czarnkow -:-
POLJSKA: III Liga - Group III
13:00Gornik Z. II - Kluczbork -:-16:00Warta Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
POLJSKA: III Liga - Group IV
15:30Ostrowiec - Sokol Sieniawa -:-POLJSKA: Central Youth League
12:00Cracovia U19 - Arka U19 -:-PORTUGAL: Liga Portugal
16:30Gil Vicente - Famalicao -:- [ 2.40 | 3.10 | 3.20 ]19:00Benfica - Chaves -:- [ 1.13 | 9.50 | 17.00 ]
21:30Estrela - Sporting -:- [ 10.00 | 6.50 | 1.25 ]
PORTUGAL: Liga Portugal 2
12:00Os Belenenses - Feirense -:- [ 2.63 | 3.20 | 2.75 ]15:00P. Ferreira - Oliveirense -:- [ 1.55 | 4.00 | 6.00 ]
16:30Tondela - Vilaverdense -:- [ 1.62 | 4.00 | 5.25 ]
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group A
16:00CDC Montalegre - Limianos -:-PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group C
16:00Uniao de Coimbra - Alverca B -:-PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Ispadanje skupina
11:30Leixoes U23 - Academico Viseu U23 -:-PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Championship - Playoff
12:00Farense U19 - V. Guimaraes U19 -:-RUANDA: Premier League
14:00Amagaju - Marines -:-RUMUNJSKA: Liga 1 - Championship - Playoff
19:30Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj -:- [ 3.50 | 3.40 | 2.05 ]RUMUNJSKA: Liga 1 - Ispadanje skupina
16:30FC Voluntari - FC Hermannstadt -:- [ 2.90 | 3.10 | 2.55 ]RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 1 - Ispadanje skupina
14:00Aerostar - Brodoc -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 2 - Ispadanje skupina
14:00CSM Ramnicu Sarat - Sutesti -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 3 - Promocija skupina
14:00Calarasi - Agricola Borcea -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 4 - Ispadanje skupina
14:00FC Pucioasa - Paulesti -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 4 - Promocija skupina
14:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-14:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 5 - Ispadanje skupina
14:00Odorheiu - SR Brasov -:-14:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - V. Curita -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 6 - Ispadanje skupina
14:00Sporting Rosiori - Petrolul Potcoava -:-14:00Unirea Bascov - Curtisoara -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 6 - Promocija skupina
14:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti -:-16:00Cetatea - Viitorul Daesti -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 7 - Ispadanje skupina
14:00CS U Craiova 2 - Turceni -:-14:00Gilortul Tg. Carbunesti - U Craiova 1948 2 -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 7 - Promocija skupina
14:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 8 - Ispadanje skupina
14:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 9 - Ispadanje skupina
14:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-14:00Targu Mures 1898 - Industria Galda -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 9 - Promocija skupina
14:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 10 - Ispadanje skupina
14:00Baile Felix - Baia Mare -:-14:00Sanatatea Cluj - Satu Mare -:-
RUMUNJSKA: Liga 3 - Seria 10 - Promocija skupina
14:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei -:-RUSIJA: Premier League
17:30Din. Moskva - FK Rostov -:-RUSIJA: Youth League
09:00Ural U19 - CSKA Moskva U19 -:-11:00Din. Moskva U19 - F. Voronezh U19 -:-
11:00Nizhny Novgorod U19 - FK Rostov U19 -:-
13:00Chertanovo M. U19 - FK Orenburg U19 -:-
13:00Samara U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
15:00Konoplev Academy U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
15:00Sochi U19 - Rubin Kazan U19 -:-
15:00Sp. Moskva U19 - Lok. Moscow U19 -:-
15:00Zenit U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
17:00Baltika U19 - Krasnodar U19 -:-
SAD: USL Championship
00:00North Carolina - Hartford Athletic -:-SAD: MLS Next Pro
90+'Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 2:3PoluvrijemeChicago Fire II - Philadelphia II 1:0
01:00Houston Dynamo 2 - Austin FC II -:-
SAD: USL League One
25'Charlotte Independ. - Spokane Velocity 0:000:00Lexington - Greenville -:-
SAD: NISA
22:00OdgođenoClub de Lyon - Capo -:-22:00OdgođenoMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
SAD: NWSL Women
00:00Orlando Pride Ž - Chicago Ž -:-SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League
20:00Al Akhdoud - Al-Raed -:- [ 2.55 | 3.25 | 2.55 ]20:00Al-Ettifaq - Al Ahli SC -:- [ 3.00 | 3.30 | 2.20 ]
20:00Al-Ittihad FC - Al Feiha -:- [ 1.40 | 4.50 | 6.50 ]
20:00Al-Taawon - Al Hazem -:- [ 1.50 | 4.33 | 5.25 ]
20:00Damac - Al Khaleej -:- [ 2.20 | 3.25 | 3.00 ]
SAUDIJSKA ARABIJA: Division 1
19:30Al Adalah - Al Taraji -:-19:45Al-Faysaly - Al Kholood -:-
19:45Al-Qaisumah - Al Safa -:-
20:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-
20:00Al Jabalain - Ohod -:-
SIJERA LEONE: Premier League
17:15OdgođenoSLIFA - Bhantal -:-17:15OdgođenoWilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
SJEVERNA IRSKA: Kup
20:45Glentoran - Linfield -:-SLOVAČKA: Nike liga - Championship - Playoff
17:30Ruzomberok - Dun. Streda -:-SLOVAČKA: 2. liga
10:30S. Bratislava B - Presov -:-12:00Trebisov - Petrzalka -:-
15:00Puchov - D. Kubin -:-
17:00Pohronie - Komarno -:-
SLOVAČKA: 3. Liga - West
12:00Raca - Podkonice -:-15:00Malacky - Sered -:-
15:00Zvolen - AFC Nove Mesto -:-
SLOVAČKA: 4. liga - West
15:00Crystal - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-15:00Hurbanovo - Pata -:-
SLOVENIJA: 2. SNL
15:00Ilirija - Triglav -:-15:30Jadran Dekani - Tabor Sežana -:-
18:30NK Krka - Fužinar -:-
18:30Rudar - Tolmin -:-
SLOVENIJA: 3. SNL - West
19:00Šenčur - Ljubljana Svoboda -:-SLOVENIJA: 1. SZNL Women
15:30Olimpija Ž - Radomlje Ž -:-SRBIJA: Prva Liga
15:00Jedinstvo Ub - Metalac -:-15:00Radnički Beograd - Sloboda Užice -:-
19:00Dubočica - Mačva -:-
SRBIJA: Srpska Liga - Beograd
16:00BASK - Zemun -:-SURINAM: SML
00:00Broki - PVV -:-SVIJET: Klupske Prijateljske
10:45HJK (Fin) - PK-35 (Fin) -:-12:00Ekenas (Fin) - KaPa (Fin) -:-
12:00PEPO (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
14:00OtkazanoIlves (Fin) - Lahti (Fin) -:-
14:00VPS (Fin) - Jaro (Fin) -:-
15:30Klubi 04 (Fin) - SalPa (Fin) -:-
16:00Ilves (Fin) - Oulu (Fin) -:-
16:00Mariehamn (Fin) - KTP (Fin) -:-
SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene
18:00Japan U16 Ž - Švedska U16 Ž -:-18:15Francuska U16 Ž - Meksiko U16 Ž -:-
SVIJET: Klupske prijateljske - žene
12:00Trelleborg Ž (Swe) - Vittsjo Ž (Swe) -:-13:00IF Brommapojkarna Ž (Swe) - Gamla Upsala Ž (Swe) -:-
ŠKOTSKA: Championship
20:45Ayr - Airdrieonians -:- [ 2.50 | 3.40 | 2.55 ]ŠPANJOLSKA: LaLiga2
20:30Burgos CF - Espanyol -:- [ 2.63 | 3.10 | 2.90 ]ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 3
17:00Torina - Escobedo -:-17:30Laredo - Vimenor -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 5
11:45UE Tona - Castelldefels -:-12:00Prat - Olot -:-
12:00Vilafranca - Grama -:-
16:00Rapitenca - Mollerussa -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 6
11:30Castellonense - Castellon B -:-17:00Utiel - Ontinyent 1931 -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 7
12:00Tres Cantos - Parla -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 11
17:00Felanitx - Santanyi -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 12
13:00Las Palmas B - Villa Santa Brigida -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 13
12:00Deportiva Minera - UCAM Murcia B -:-ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 14
12:00Fuente de Cantos - Azuaga -:-12:30Olivenza - Jaraiz -:-
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 16
12:00Casalarreina - Alfaro -:-ŠVEDSKA: Division 1 - Norra
14:00Vasalund - Karlbergs -:-16:00FBK Karlstad - Taby -:-
ŠVEDSKA: Division 1 - Södra
13:00Lunds - Rosengard -:-14:00Torns - Torslanda -:-
15:00Falkenberg - Trollhättan -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Norrland
15:00Team TG - IFK Lulea -:-ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Götaland
14:00Ahlafors IF - Lidkoping -:-14:00Forward - Grebbestad -:-
14:00Gauthiod - Vanersborgs FK -:-
14:00Herrestads AIF - Kumla -:-
14:00Saffle SK - Stenungsunds -:-
16:00Kongahalla - Motala -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Norra Svealand
13:00Viggbyholms - Osteraker IFK -:-14:00Enkopings SK - Gute -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Götaland
13:00IFK Karlshamn - IFK Hassleholm -:-13:00Osterlen - Nosaby -:-
15:00Kristianstad - Simrishamn -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Södra Svealand
13:00Enskede - Nykopings -:-13:00Smedby - Sylvia -:-
ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland
14:00Astrio - Tord -:-14:00Laholms - Ockero -:-
16:00Hittarp - Bergdalens IK -:-
19:00Varbergs GIF - Savedalen -:-
ŠVICARSKA: Challenge League
19:30Nyonnais - Sion -:-19:30Xamax - Schaffhausen -:-
20:15Bellinzona - Aarau -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
11:00Merw - Kopetdag Asgabat -:-12:00Sagadam - FC Asgabat -:-
UGANDA: Premier League
14:00Airtel Kitara - BUL -:-14:00Wakiso Giants - NEC FC -:-
UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League
19:00Al-Wahda - Al-Ahli Dubai -:-19:00Ittihad Kalba - Ajman -:-
UKRAJINA: Persha Liga - Ispadanje skupina
11:30Podillya Khmelnytskyi - Kremin -:-UKRAJINA: Persha Liga - Promocija skupina
11:00FSC Mariupol - Prykarpattya -:-12:00Karpaty Lviv - Viktoria -:-
14:00Livyi Bereg - Ahrobiznes Volochysk -:-
UKRAJINA: Druha Liga
12:00Chaika - Zvyagel -:-UKRAJINA: U19 League
11:00Minaj U19 - Oleksandriya U19 -:-11:00Veres Rivne U19 - Kryvbas 2020 U19 -:-
11:00Zhytomyr U19 - Ch. Odessa U19 -:-
12:00Obolon Kiev U19 - Shakhtar U19 -:-
URUGVAJ: Primera Division - Apertura
16:30Cerro Largo - Racing Montevideo -:- [ 2.38 | 3.00 | 3.00 ]20:00Penarol - Nacional -:- [ 2.05 | 3.10 | 3.40 ]
URUGVAJ: Copa Uruguay
00:30OdgođenoRiver Plate - Defensor Sp. -:-UZBEKISTAN: Super League
15:00OKMK - Bunyodkor -:-15:15Qizilqum - Lok. Tashkent -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
11:30Olimpik-Mobiuz - Mashal Muborak -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
25'Dep. Tachira - Metropolitanos 0:021:00Zamora - Angostura -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-WALES: Cymru Premier - Championship - Playoff
13:30Connah's Q. - Newtown -:-WALES: Cymru Premier - Ispadanje skupina
13:30Barry - Penybont -:-13:30Colwyn Bay - Aberystwyth -:-
13:30Pontypridd - Haverfordwest -:-
WALES: Cymru South
15:00Baglan Dragons - Llantwit Major -:-15:00Carmarthen - Cwmbran Celtic -:-
15:30Afan Lido - Abergavenny Town -:-
15:30Ammanford - Caerau Ely -:-
15:30Llanelli - Pontardawe -:-
15:30Trefelin - Goytre United -:-
20:30Cambrian & Clydach - Abertillery Bluebirds -:-
WALES: Cymru North
15:30Buckley - Guilsfield -:-15:30Gresford - Ruthin -:-
15:30Llandudno - Holywell -:-
15:30Llanidloes - Chirk AAA FC -:-
15:30Mold Alexandra - Caersws -:-
15:30Porthmadog - Airbus -:-
20:30Prestatyn - Flint -:-
ZIMBABVE: Premier Soccer League
14:00Highlanders - Simba Bhora -:-14:00Hwange - Bulawayo Chiefs -:-
14:00Yadah - Dynamos -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.