REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

ANGOLA: Girabola

16:00Santa Rita - Academica -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

20:10Atletico Atlanta - Quilmes -:-
22:10CA Mitre - Tigre -:-

ARGENTINA: Primera C - Apertura

20:30Berazategui - Argentino de Merlo -:-
20:30Central Cordoba - Dock Sud -:-
20:30Club Lujan - Victoriano A. -:-
20:30Deportivo Espanol - General Lamadrid -:-
20:30El Porvenir - Real Pilar -:-
20:30Excursionistas - Ituzaingo -:-
20:30Midland - Atlas -:-
20:30San Martin Burzaco - Laferrere -:-
20:30Sportivo Italiano - Claypole -:-

ARGENTINA: Primera D - Apertura

20:30Central Ballester - Liniers -:-
20:30CSR Espanol - Argentino de Rosario -:-
20:30Deportivo Paraguayo - Sportivo Barracas -:-
20:30Juventud Unida S. M. - Lugano -:-
20:30Puerto Nuevo - Def. de Cambaceres -:-

BENIN: Ligue 1 - Championship - Playoff

17:00AS Cotonou - Bembereke -:-
17:00ASOS - FC Loto -:-
17:00Ayema - Damissa -:-
17:00Buffles du Borgou - Requins -:-
17:00Hodio - Dragons -:-

BJELORUSIJA: Kup

17:00Leskhoz - Uzda -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Reserve

12:30Minsk 2 - Energetik-BGU 2 -:-
15:00Neman 2 - Slavia Mozyr 2 -:-

BRAZIL: Serie A

00:00Internacional - Atletico-MG -:-
00:00Sao Paulo - Chapecoense-SC -:-

BRAZIL: Serie B

58'CSA - Guarani 0:1
59'Nautico - Vila Nova 1:0
02:30Confianca - Brasil de Pelotas -:-
02:30Goias - CRB -:-
21:00OdgođenoBrusque - Coritiba -:-
21:00Remo - Vitoria -:-
23:00Operario - Sampaio Correa -:-
00:00Vasco - Avai -:-

BRAZIL: Serie C - Prvi stupanj

21:00Oeste - Mirassol -:-

BRAZIL: Campeonato Carioca 2 - Prvi stupanj

20:00Americano FC - Friburguense -:-
20:00America RJ - Audax RJ -:-
20:00Cabofriense - Artsul -:-
20:00Duque De Caxias - Goncalense -:-
20:00Macae - Sampaio Correa FE -:-
20:00Marica - Angra dos Reis -:-

BRAZIL: Campeonato Paranaense - Playoff

20:20Athletico-PR - Parana -:-

BRAZIL: Campeonato Potiguar - Playoff

20:00Globo - ABC -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASFA Yennega - ASF Dioulasso -:-
18:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
18:00Kadiogo - US Ouagadougou -:-
18:00Majestic - ASEC Koudougou -:-
18:00Rahimo - Kozaf -:-
18:00Royal - Sonabel Ouagadougou -:-
18:00Salitas - AS Police -:-
18:00USFA - Leopard St.Camille -:-
18:00Vitesse - AS Douanes -:-

ČILE: Kup

58'Dep. Concepcion - U. De Concepcion 1:0
02:00Deportes Iquique - Arica -:-
21:00Lautaro - Magallanes -:-
21:00San Antonio Unido - San Felipe -:-

DOMINIKANSKA REPUBLIKA: LDF

23:00Moca - Universidad O&M -:-
00:00Cibao - Delfines Del Este -:-

EGIPAT: Premier League

19:00National Bank Egypt - Enppi -:-
21:00Ceramica Cleopatra - El Masry -:-

EKVADOR: Serie B

02:00LDU Portoviejo - Chacaritas -:-
22:00America de Quito - Ind. Juniors -:-
22:00Santo Domingo - Guayaquil SC -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:30Manzini Wanderers - Mhlume -:-

EUROPA: Euro

15:00Finska - Rusija -:-
18:00Turska - Wales -:-
21:00Italija - Švicarska -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina A

17:30MyPa - KuFu-98 -:-

FINSKA: Kakkonen - Skupina C

17:30GBK Kokkola - Kemi City -:-

GRČKA: Football League

16:00Apollon Pontou - O. Volos -:-

GVINEJA: Ligue 1

18:00Satellite - Kaloum Star -:-

ISLAND: Pepsideild

20:00Akranes - Akureyri -:-
20:00Keflavik - Kopavogur -:-
22:15Hafnarfjordur - Stjarnan -:-
22:15Valur - Breidablik -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

20:00Fram - Throttur -:-

ITALIJA: Serie D - Group A

16:00Arconatese - Casale -:-
16:00Borgosesia - Caronnese -:-
16:00Bra - Sestri Levante -:-
16:00Castellanzese - Folgore Caratese -:-
16:00Chieri - Citta di Varese -:-
16:00Gozzano - Fossano -:-
16:00HSL Derthona - PDHA -:-
16:00Lavagnese - Vado -:-
16:00Legnano - Sanremese -:-
16:00Saluzzo - Imperia -:-

ITALIJA: Serie D - Group D

16:00Aglianese Calcio - Prato -:-
16:00Correggese - Real Forte Querceta -:-
16:00Corticella - Pro Livorno -:-
16:00Fiorenzuola - Mezzolara -:-
16:00Forli - Marignanese -:-
16:00Rimini - Ghivizzano Borgo -:-
16:00Sammaurese - Sasso Marconi -:-
16:00SCD Progresso - Lentigione -:-
16:00Seravezza Pozzi - G.S. Bagnolese -:-

ITALIJA: Serie D - Group E

16:00Foligno - Ostia Mare -:-
16:00Follonica Gavorrano - Cannara -:-
16:00Lornano Badesse - Montespaccato -:-
16:00Montevarchi Calcio - Tiferno Lerchi -:-
16:00Pianese - ACN Siena -:-
16:00San Donato - Grassina -:-
16:00Trastevere Calcio - Flaminia -:-
16:00Trestina - Sangiovannese -:-
16:00UC Sinalunghese - Scandicci -:-

ITALIJA: Serie D - Group F

15:00Campobasso - Fiuggi -:-
15:00Vastogirardi - Recanatese -:-
16:00Castelfidardo - Agnonese -:-
16:00Castelnuovo Vomano - Rieti -:-
16:00Cynthialbalonga - US Tolentino -:-
16:00Matese - ASD Pineto Calcio -:-
16:00Montegiorgio - Aprilia -:-
16:00S. N. Notaresco - Giulianova -:-
16:00Vastese - Porto Sant'Elpidio -:-

ITALIJA: Serie D - Group I

16:00OdgođenoACR Messina - Marina di Ragusa -:-
16:00Dattilo - Gelbison Cilento -:-
16:00OdgođenoLicata - S. Agata -:-
16:00OdgođenoPaterno - FC Messina -:-
16:00OdgođenoRende - Biancavilla -:-
16:00Roccella - Castrovillari -:-
16:00San Luca - Rotonda -:-
16:00Santa Maria Cilento - AS Acireale -:-
16:00OdgođenoTroina - Cittanovese -:-

ITALIJA: Serie D - Play Offs

16:00ArzignanoChiampo - Caldiero Terme -:-
16:00Fidelis Andria - Bitonto -:-
16:00Manzanese - Union Clodiense -:-
16:00Picerno - Casarano -:-
16:00Savoia - Vis Artena -:-
18:00Fanfulla - Crema -:-
18:00Latina - Nocerina -:-
18:30NibionnOggiono - USD Casatese -:-

ITALIJA: Primavera 1

15:00AC Milan U19 - Genoa U19 -:-
15:00Atalanta U19 - Inter U19 -:-
15:00Bologna U19 - AS Roma U19 -:-
15:00Empoli U19 - SPAL U19 -:-
15:00Juventus U19 - Cagliari U19 -:-
15:00Lazio U19 - Ascoli U19 -:-
15:00Sampdoria U19 - Torino U19 -:-
15:00Sassuolo U19 - Fiorentina U19 -:-

JAPAN: Emperors Cup

11:00G-Osaka - Kwansei -:-
11:00Hiroshima - Ococias Kyoto -:-
11:00Kobe - Suzuka Point -:-
11:00Verdy - Okayama -:-
11:00Yokohama FC - Vanraure -:-
12:00Kashima - YSCC -:-

JUŽNA KOREJA: K League 2

12:00Asan - Seoul E. -:-

KENIJA: Premier League

14:00Bidco United - KCB -:-
14:00Mathare Utd. - Gor Mahia -:-
14:00Sofapaka - Leopards -:-
14:00Wazito - Kariobangi Sharks -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura - Quadrangular

23:00Cortulua - Leones -:-
23:00Fortaleza - Huila -:-

LIBIJA: Premier League

16:30OdgođenoAl-Anwar - Khaleej Sirte -:-

LITVA: Kup

18:00FK Panevezys - Kauno Zalgiris -:-
18:00Garliava - Silute -:-
18:00Silas - Hegelmann Litauen -:-

MALAVI: Super League

14:30Ntopwa - Big Bullets -:-

MAROKO: Botola Pro

20:15Wydad - Renaissance Zemamra -:-
22:30Tanger - Raja Casablanca -:-

NIGERIJA: NPFL

17:00Enyimba - Enugu -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

18:00Bodo/Glimt - Strömsgodset -:-
18:00Molde - Sarpsborg 08 -:-
20:00Vålerenga - Odd -:-

PERU: Copa Bicentenario

17:00Ayacucho - Alianza Atl. -:-
22:00Grau - Dep. Municipal -:-

POLJSKA: Division 1 - Promocija - Playoff

18:00Tychy - Leczna -:-
20:30Arka - LKS Lodz -:-

POLJSKA: III Liga - Group I - Championship - Playoff

17:00Jagiellonia II - Legionowo -:-
17:00Legia II - Polonia W. -:-
17:00Skierniewice - Biala Piska -:-
17:00Swit - Grodzisk M. -:-

POLJSKA: III Liga - Group II - Championship - Playoff

17:00Pogon Szczecin II - Elana Torun -:-

POLJSKA: III Liga - Group II - Ispadanje skupina

17:00Kotwica Kolobrzeg - Gornik Konin -:-

RUANDA: Premier League - Championship - Playoff

12:00Police - Rutsiro -:-
15:00Espoir - Bugesera FC -:-
15:00Marines - AS Kigali -:-
15:30Rayon Sport - APR -:-

SAD: USL Championship

02:00Indy Eleven - Pittsburgh -:-

SAD: USL League Two

01:00Wake FC - Tri-Cities -:-
01:30Bantams - Southern Soccer Academy -:-
01:30Malaga City - Western Mass Pioneers -:-
02:00Houston FC - Round Rock -:-
02:00Tormenta II - East Atlanta -:-
00:00Chicago United - Green Bay Voyageurs -:-
00:00Manhattan - Long Island -:-
00:30The Villages - Weston -:-

SAD: NISA - Proljetna sezona

19'Stumptown Ath. - California Utd. 0:0

SIJERA LEONE: Premier League

18:15Ports Authority - SLIFA -:-
21:00Sierra Leone Police - Kamboi Eagles -:-

SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: Svjetsko Prvenstvo - Kvalifikacije - Drugi stupanj

19'Curacao - Panama 0:0
03:05Kanada - Haiti -:-
03:05Salvador - Sv. Kristofor i Nevis -:-

SJEVERNA IRSKA: Premiership Women

20:45Glentoran Ž - Linfield Ž -:-
20:45Sion Swifts Ž - Derry City Ž -:-

SOMALIJA: Nation Link Telecom Championship

14:30Geeska Afrika - Midnimo -:-
14:30Elman - Horseed -:-
14:30Heegan - Dekedda -:-

SRBIJA: Srpska Liga - Promotion Play Offs - Promocija - Playoff

17:00Teleoptik - Mladost GAT -:-
17:00Timok - Sloga Pozega -:-

SUDAN: Premier League

19:00Merreikh El-Fasher - Kadougli -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

21:45OtkazanoAlžir - Burundi -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

15:00Prishtina (Kos) - Shkendija (Mkd) -:-
16:00Mons (Bel) - St. Gilloise (Bel) -:-
16:00Ufa (Rus) - FK Chayka (Rus) -:-
18:00Heimstetten (Ger) - Ludogorets (Bul) -:-
18:00Nachod (Cze) - Trutnov (Cze) -:-
18:00Wels (Aut) - CFR Cluj (Rou) -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene

58'Urugvaj Ž - Portoriko Ž 1:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7 - Ispadanje skupina

20:00Paracuellos Antamira - Atletico Pinto -:-
20:00San Fernando - Real Aranjuez -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Promotion Play Offs

22:00CD Buzanada - Tenerife B -:-

ŠVEDSKA: Division 2 - Västra Götaland

19:00Dalstorps IF - Varbergs GIF -:-

ŠVEDSKA: Svenska Cupen - Kvalifikacije

19:00Frölunda - Utsiktens -:-
19:00Skiljebo - Haninge -:-
19:00Sylvia - Assyriska IK -:-
19:00Varmbols - Orebro Syr. -:-
19:30Balinge - Lidingo IFK -:-
19:30FBK Karlstad - Karlslunds -:-
20:00Tyreso - Brommapojkarna -:-

ŠVEDSKA: Elitettan Women

19:00Lidkopings FK Ž - Mallbackens Ž -:-
19:00Moron Ž - Umeå IK Ž -:-
19:30Kalmar Ž - Borgeby Ž -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1

20:15Bulle - Olympique de Geneve -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 3

18:45Kosova - Tuggen -:-
19:30Balzers - Paradiso -:-
20:00St. Gallen II - Eschen -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

13:00JKT Tanzania - Ihefu -:-
15:00Kagera Sugar - Tanzania Prisons -:-

TOGO: Championnat National

17:00Anges de Notse - Gomido -:-
17:00AS Togo-Port - Dynamic Togol. -:-
17:00Binah - Sara Sport -:-
17:00Gbohloe-Su - Maranatha -:-
17:00Kara - Ifodje -:-
17:00OTR - Entente II -:-
17:00Semassi - ASC Kara -:-
17:00Unisport - Koroki Metete -:-

UGANDA: Premier League

15:00Kyetume - Mbarara City -:-

UKRAJINA: Druha Liga - Final Stage

16:00Metal Kharkiv - Podillya Khmelnytskyi -:-

URUGVAJ: Segunda Division

56'Danubio - Atenas 0:1
02:15Juventud - Uruguay Montevideo -:-
17:30Villa Teresa - Rampla Juniors -:-
22:15Albion - Defensor Sp. -:-
00:30Central Esp. - Cerro CA -:-

VENEZUELA: Primera Division - Prvi stupanj

00:15La Guaira - Yaracuyanos -:-

VIJETNAM: National League Women

11:00OdgođenoHa Noi Ž - Ho Chi Minh Ž -:-

ZAMBIJA: Super League

15:00Buildcon - Nkwazi -:-
15:00Kabwe - Prison Leopards -:-
15:00Zanaco - Nkana -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.