REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

SLOVENIJA: Prva Liga

18:00Olimpija Ljubljana - Celje -:-

SVIJET: Svjetsko Prvenstvo

16:00Hrvatska - Belgija -:-
16:00Kanada - Maroko -:-
20:00Japan - Španjolska -:-
20:00Kostarika - Njemačka -:-

ANGOLA: Girabola

15:00Sagrada - Cuando Cubango -:-

ARMENIJA: First League

11:00Ararat 2 - Shirak 2 -:-
11:00Ararat-Armenia 2 - Pyunik 2 -:-
11:00Lernayin Artsakh 2 - Urartu 2 -:-
11:00West Armenia - Alashkert 2 -:-

AZERBAJDŽAN: First Division

11:00Gabala 2 - Sabail 2 -:-
11:00Moik Baku - Energetik Mingechevir -:-
12:00Araz - Lokbatan -:-

BAHREIN: Premier League

15:30Al-Budaiya - Al-Rifaa -:-
16:30Bahrain SC - Al-Muharraq -:-
18:30Sitra - Al-Hidd -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Dynamo Parakou - Real Sport -:-
16:00Requins - Police -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Relegacija - doigravanje

00:00U. Sucre - Libertad Gran Mamore 0:3

BUGARSKA: Parva liga

14:00Ludogorets - Levski -:-

BUGARSKA: Third League - South-West

13:00Balkan Botevgrad - Chavdar Etropole -:-
13:00Oborishte - Levski II -:-
13:00Septemvri Sofia 2 - Marek -:-

BUGARSKA: Kup

11:00Septemvri Sofia - CSKA Sofia -:-

CIPAR: Kup

18:00Omonia - Karmiotissa -:-

EGIPAT: Premier League

13:45Aswan SC - Pharco -:-
13:45El Daklyeh - Future FC -:-
18:00Zamalek - Al Masry -:-

EGIPAT: Division 2 - Group A

13:30Asyut Petroleum - La Viena -:-
13:30El Gounah - Asmant Asyut -:-
13:30Mallawi - Kima Aswan -:-
13:30Nasr Taadeen - El Madina El Monowara -:-
13:30Shoban Moslemen Qena - Al Aluminium -:-
13:30Tamya - Dayrout -:-
13:30Telephonaat Beni Suef - El Minya -:-

EGIPAT: Division 2 - Group B

13:30Telecom Egypt - Tersana -:-

ETIOPIJA: Premier League

14:00Legetafo Legedadi - Ethiopia Bunna -:-
17:00Arba Menche - Adama City -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Playoff

22:00Deportivo Achuapa - Antigua -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Playoff

02:30Victoria - Motagua 0:0
22:00Marathon - Olimpia -:-

INDIJA: ISL

15:00Mumbai City - Goa -:-

INDIJA: I-League

49'Real Kashmir - TRAU FC 1:2
PoluvrijemeSreenidi Deccan - Mohammedan 1:2

INDONEZIJA: Liga 1

10:00OdgođenoPersita - Persebaya -:-
14:30OdgođenoMadura United - Persib -:-

ITALIJA: Serie C - Group A

18:00Arzignano - Pro Vercelli -:-
20:00Trento - L.R. Vicenza -:-

KINA: Super League

12:00Chengdu Rongcheng - Guangzhou FC -:-
12:30Meizhou Hakka - Shanghai Shenhua -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:30America De Cali - Aguilas 1:1
00:30Pasto - Ind. Medellin 0:0
02:35Junior - Pereira 0:2
02:35Santa Fe - Millonarios 1:1

KONGO: Ligue 1

14:00Cheminots - Kondzo -:-
14:00Juk - Patronage Sainte-Anne -:-
15:00Leopard - Diables Noirs -:-
16:00JS Talangai - V. Club Mokanda -:-
16:00Nathalys - Etoile du Congo -:-

KOSTARIKA: Copa Costa Rica

01:00Herediano - Puntarenas FC 1:0

MALI: Premiere Division

17:00Yeelen - Stade Malien -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Apertura

00:00Juventus Managua - Ocotal 9:0
03:00UNAN-Managua - Managua FC 1:3

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 -:-
23:00Esteli U20 - Matagalpa U20 -:-

OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1

16:30SOL - ASEC Mimosas -:-
16:30Sporting Gagnoa - Academie de FAD -:-
19:00Stade d Abidjan - SO Armee -:-

OMAN: Professional League

13:35Al Orouba - Sohar -:-
15:45Al-Rustaq - Dhofar -:-

POLJSKA: Central Youth League

13:00Polonia W. U19 - Lech U19 -:-

PORTUGAL: League Cup

13:45Academico Viseu - Estoril -:-
18:00Maritimo - Rio Ave -:-
21:45V. Guimaraes - BSAD -:-

RUMUNJSKA: Liga 1

18:00Botosani - FCSB -:-

RUMUNJSKA: Liga 2

14:00Steaua Bucuresti - FC Buzau -:-

RUMUNJSKA: Romanian Cup Women

12:00Farul Constanta Ž - FCSB Ž -:-

SEJŠELI: First Division League

13:00Lightstars - Santos -:-
15:00Red Star - Bel Air -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske

11:00Mađarska U17 - Italija U17 -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

11:00Panathinaikos (Gre) - H. Beer Sheva (Isr) -:-
13:00Aarhus (Den) - Fredericia (Den) -:-
13:00Lyngby (Den) - Odense (Den) -:-
14:30BW Linz (Aut) - Tirol (Aut) -:-
15:00Arezzo (Ita) - Fiorentina (Ita) -:-
16:00Huddersfield (Eng) - Olympiakos (Gre) -:-
17:30AEL Limassol (Cyp) - PAOK (Gre) -:-
19:30Lyon (Fra) - Leuven (Bel) -:-

TAJLAND: Thai FA Cup

11:00Lamphun Warrior - Prachuap -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

14:00Kinondoni MC - Mbeya City -:-

UKRAJINA: Premier League

12:00Zorya - Kolos Kovalivka -:-

UKRAJINA: Youth League

38'Ch. Odessa U19 - Kryvbas 2020 U19 0:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.