REFRESH

Hokej » Danas » Sve utakmice

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

18:30Sparta Praha - Litvinov -:-

FINSKA: Liiga

17:30IFK Helsinki - TPS Turku -:-

NJEMAČKA: DEL

19:30Krefeld - Iserlohn -:-

RUSIJA: KHL

16:00Traktor Chelyabinsk - CSKA Moscow -:-
18:30Cherepovets - Dinamo Riga -:-
18:30Kunlun - Khabarovsk -:-
18:30Sochi - Dyn. Moscow -:-
18:30St. Petersburg - Ufa -:-

ŠVEDSKA: SHL

19:00Brynäs - Vaxjo -:-
19:00Frolunda - Leksands -:-
19:00Linkopings - Farjestads -:-
19:00Malmo - Djurgardens -:-

BJELORUSIJA: Extraleague

17:45Lokomotiv Orsha - Mogilev -:-
18:00Novopolotsk - Gomel -:-
18:00Vitebsk - Zhlobin -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ

16:00Kometa Brno U20 - Pardubice U20 -:-

DANSKA: Metal Ligaen

18:00Herlev - Odense -:-
20:15Frederikshavn - Rungsted -:-

EUROPA: Alps Hockey League

19:00Klagenfurt II - Jesenice -:-
19:30Lustenau - Kitzbuhel -:-
19:30Zeller Eisbaren - Vienna II -:-
20:00Ritten - Gherdeina -:-
20:30Cortina - Salzburg 2 -:-
20:30Fassa - Bregenzerwald -:-
20:30Merano - Vipiteno -:-

FINSKA: Mestis

17:30Kettera - Hermes -:-
17:30Koovee - Peliitat -:-

KANADA: WHL - Pripremne

1. trećinaVancouver Giants - Kamloops Blazers 4:0
1. trećinaSpokane Chiefs - Tri-City Americans 1:1

KAZAHSTAN: Championship

15:00Gornyak Rudny - Pavlodar -:-

NORVEŠKA: Fjordkraft-ligaen

18:00Stjernen - Stavanger -:-
18:30Sarpsborg - Ringerike -:-
18:30Vålerenga - Lillehammer -:-
19:00Frisk Asker - Storhamar -:-
19:00Gruner - Manglerud -:-

POLJSKA: Polish Hockey League

18:00Jastrzebie - Unia Oswiecim -:-

RUSIJA: VHL

13:00Angarsk - Toros Neftekamsk -:-
14:00Krasnoyarsk - Perm -:-
15:00Omskie Krylia - Izhevsk -:-
17:00CSK VVS - Kurhan -:-
17:00Lada - Orsk -:-
17:30Bars - Gornyak -:-
18:00Penza - Mechel Chelyabinsk -:-

RUSIJA: MHL

11:00Belye Medvedi - Avto -:-
13:30Stalnye Lisy - Omskie Yastreby -:-
16:00Irbis - Tolpar -:-
16:00Reaktor - Tyumensky Legion -:-
16:00Sputnik Almetievsk - Mamonty Yugry -:-
17:30HC Riga - Tayfun -:-

RUSIJA: NMHL

13:00Dizelist - Lipetsk -:-
15:00Kristall BDK - Ryazan -:-
16:00Metallurg Cherepovets - Polot -:-
16:30Progress Glazov - Sokol Novocheboksarsk -:-
17:00Bobrov - Arktika -:-
17:00Rossosh - SKA-GUOR Karelia -:-
17:30Krasnoyarsk - Dinamo Junior -:-
18:00Belgorod - Dinamo 576 -:-
18:00Mikhaylov Academy U20 - Yamal -:-
18:00Tverichi - GUOR -:-

RUSIJA: WHL Women

12:00Dynamo Neva Ž - Beliye Medvedi Ž -:-
12:00Krasnoyarsk Ž - Sverdlovsk Region Ž -:-
16:00Tornado Ž - Nizhny Novgorod Ž -:-

SAD: USHL

18:00Waterloo Black Hawks - Green Bay Gamblers -:-
20:30Tri-City Storm - Dubuque Fighting Saints -:-
21:00Des Moines Buccaneers - Madison Capitols -:-
23:30Omaha Lancers - Cedar Rapids -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.