REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

EUROPA: Euroleague

18:45Fenerbahce - Alba Berlin -:-
19:00Monaco - Real Madrid -:-
19:00Zalgiris Kaunas - Partizan -:-
20:00Olympiakos - Anadolu Efes -:-
20:30Baskonia - Panathinaikos -:-
21:00Lyon-Villeurbanne - Virtus Bologna -:-

FRANCUSKA: LNB

20:00Gravelines-Dunkerque - Nanterre -:-
20:00Le Portel - Strasbourg -:-
20:00Roanne - Nancy -:-

SAD: NBA

01:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers 111:112
01:30Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies 128:113
01:30New York Knicks - Miami Heat 106:104
02:00Chicago Bulls - Charlotte Hornets 114:98
02:30Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans 111:106
03:00Denver Nuggets - Golden State Warriors 134:117
04:00Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers 106:105

ARGENTINA: Liga A

01:00San Martin - Regatas 86:72
01:10Olimpico - Penarol 79:80
02:00La Union - Atenas 72:69

ARGENTINA: Liga Femenina Women

23:00Instituto Ž - Juventud Ameghino Ž 46:36

AUSTRALIJA: NBL

09:30Adelaide 36ers - Sydney Kings 115:108
11:30Perth Wildcats - Cairns Taipans 71:84

AUSTRIJA: Zweite Liga

19:00Upper Austrian Ballers - Basket Flames -:-

AUSTRIJA: Superliga Women

19:30Vienna United Ž - Vienna Timberwolves Ž -:-

AZIJA: ABL

11:00Saigon Heat - Bangkok Tiger Thunder 98:81
2. četvrtinaNS Matrix - Louvre Surabaya 41:31

BAHREIN: Premier League

17:30Al Ittihad - Nuwaidrad -:-

BRAZIL: NBB

00:00Cerrado - Uniao Corinthians 99:107prod
00:00Rio Claro - Pato 100:93
23:30Sao Jose - Bauru -:-

ČILE: LNB

00:30Catolica - Leones Quilpue -:-

DANSKA: Basketligaen

20:00Herlev Wolfpack - Værløse -:-

DANSKA: Kvindebasketligaen Women

20:00Falcon Ž - Amager Ž -:-

EUROPA: ABA League

18:00Split - Zadar -:-

EUROPA: BNXT League

20:30Circus Brussels - Liege -:-
20:30Limburg - Oostende -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

18:00Rakvere Tarvas - BK Ogre -:-
18:30Keila - BK Liepaja -:-

EUROPA: WBBL Women

18:00RSU Merks Ž - Daugavpils Ž -:-

FILIPINI: Governors Cup

08:00San Miguel Beermen - Terrafirma Dyip 122:102
10:45Magnolia Hotshots - TNT Tropang Giga 85:93

FINSKA: Korisliiga - Stupanj pobjednika

17:30Kouvot - Salon Vilpas -:-
17:30KTP Basket - Karhu Basket -:-

FINSKA: I Divisioona A

19:00ToPo - Pyrinto Tampere 2 -:-

FRANCUSKA: Pro B

20:00Aix-Maurienne - Saint Quentin -:-
20:00ASA - Saint-Vallier -:-
20:00La Rochelle - Boulazac -:-
20:00Lille - Antibes -:-
20:00Nantes - Vichy-Clermont -:-
20:30St. Chamond - Denain-Voltaire -:-

FRANCUSKA: Espoirs U21

16:45Roanne U21 - Nancy U21 -:-
17:00Le Portel U21 - Strasbourg U21 -:-

FRANCUSKA: LFB - žene

20:00Bourges Ž - La Roche Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue 2 Women

20:00OdgođenoFeytiat Ž - Centre Federal BB Ž -:-

GRUZIJA: Superleague

16:00Batumi - Cactus Tbilisi -:-

INDONEZIJA: IBL

10:30Tangerang Hawks - Dewa United 66:87
4. četvrtinaBumi Borneo - Prawira Bandung 53:74

IRSKA: SuperLeague

20:30UCC Demons - Neptune -:-

ISLAND: Premier League

19:15IR Reykjavik - Grindavik -:-
21:15Keflavik - Breidablik -:-

IZRAEL: Liga Leumit

12:00Maccabi Maale Adumim - Hapoel Ramat Gan 111:85
12:00Ramat Hasharon - Elitzor Netania 81:76

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00LG Sakers - Wonju DB 76:74

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

11:00Busan BNK Sum Ž - S-Birds Ž 69:76

KANADA: U Sports

02:00McGill - Bishop's 89:76
02:00UQAM - Laval 63:71

KOSOVO: Superliga Women

17:30Penza Ž - Trepca Ž -:-

LUKSEMBURG: Total League

20:00Soleuvre - Grengewald Hueschtert -:-
20:30Bertrange - Musel Pikes -:-
20:30Contern - Heffingen -:-
20:30Ettelbruck - Amicale Steesel -:-
20:30Larochette - Walferdange -:-
20:45Esch - T71 Dudelange -:-

LUKSEMBURG: Total League Women

19:30Grengewald Hueschtert Ž - Contern Ž -:-

MAĐARSKA: NB I. A

18:00KTE-Duna - Alba Fehervar -:-

MAĐARSKA: Division 1 - žene

19:30Vasas Csata Ž - DVTK Ž -:-

NJEMAČKA: BBL

18:00OdgođenoSyntainics MBC - Alba Berlin -:-
19:00Hamburg - Rostock -:-
20:30Wurzburg - Chemnitz -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

17:30Bydgoszcz - Trefl Sopot -:-

POLJSKA: 1. Liga

18:00HydroTruck Radom - Gornik Walbrzych -:-

RUMUNJSKA: Divizia A - Stupanj gubitnika

16:00CSM Focsani - CSM Targu Mures -:-
18:30Miercurea Ciuc - BC Steaua Bucuresti -:-

RUMUNJSKA: Liga National Women - Prvi stupanj

17:00Targu Mures Ž - CSBT Alexandria Ž -:-

RUSIJA: VTB United League - Stupanj gubitnika

16:00Samara - Parma Perm -:-

SAD: NBA G League

01:30Raptors 905 - Cleveland Charge 136:100
02:00Austin Toros Spurs - Oklahoma City Blue 114:115

SAD: NCAA

23:00Merrimack Warriors - LIU Sharks 76:59
00:30Appalachian State - Marshall 58:66
01:00Charlotte - Florida Intl 54:57
01:00Citadel - VMI 69:75
01:00Detroit - Cleveland State 85:67
01:00Drexel - Coll Of Charltn 70:69
01:00Florida Gulf Coast - Central Arkansas 87:91
01:00Georgia State - Georgia Southern 64:60
01:00Hampton - William & Mary 62:57
01:00Hofstra - Towson 76:72
01:00Jacksonville - North Florida 63:76
01:00Louisiana Tech - Rice 80:72
01:00Md.-East. Shore - Regent University 89:41
01:00Mercer - NC Greensboro 49:69
01:00Monmouth (N.J.) - Delaware 70:62
01:00Morehead State - Tennessee Tech 64:45
01:00NC Asheville - High Point 89:63
01:00NC Wilmington - N. Carolina A&T 87:63
01:00Northwestern - Michigan 51:68
01:00Oakland - IPFW 73:82
01:00Ohio State - Wisconsin 60:65
01:00Old Dominion - James Madison 73:78
01:00Robert Morris - Northern Kentucky 52:65
01:00Sacred Heart - Wagner 65:56
01:00Siu Edwardsville - Tenn. Martin 89:75
01:00Stetson - North Alabama 79:57
01:00Stonehill - St. Francis (PA) 74:61
01:00Stony Brook - Elon 55:69
01:00Troy - Southern Miss 65:74
01:00UAB - Florida Atlantic 86:77
01:00Youngstown State - Wright State 91:89prod
01:30Bellarmine - Kennesaw State 84:90prod
01:30Eastern Kentucky - Jacksonville St. 69:67
01:30Louisiana Monroe - Coastal Carolina 83:70
02:00Arizona State - Oregon State 68:57
02:00Arkansas State - South Alabama 62:82
02:00Austin Peay - Liberty 70:82
02:00Houston Christian - Northwestern St. 76:94
02:00Lipscomb - Queens Royals 66:60
02:00Nebraska O. - St. Thomas (Minn.) 83:89
02:00New Orleans - Texas A&M-CC 69:86
02:00OdgođenoNicholls State - TX A&M Commerce -:-
02:00SE Missouri State - AR Little Rock 99:98
02:00South Dakota Coyotes - North Dakota St. 71:62
02:00South Dakota St. - North Dakota 96:73
02:00Utah Utes - Stanford 72:78
02:00Western Kentucky - UTSA Roadrunners 81:74
02:30La Lafayette - Texas State 82:63
02:30Mcneese State - Lamar 63:70
02:30SE Louisiana - Incarnate Word 77:67
02:30Southern Indiana - Tennessee State 76:80
03:00Brigham Young - Loyola Marymount 89:61
03:00Denver - Western Illinois 74:44
03:00Lindenwood - Eastern Illinois 80:67
03:00Middle Tenn. St. - UTEP 84:72
03:00Montana - Northern Colorado 69:67
03:00Montana State - Northern Arizona 69:68
03:00UC Davis - Hawaii 75:63
03:00UCLA - Washington 70:61
03:00Utah Tech - Utah Valley 69:76
03:00Wichita State - Houston 61:70
04:00Cal St. Bakersfield - UC Riverside 82:76prod
04:00Colorado - California 59:46
04:00CS Fullerton - Long Beach State 67:70
04:00Pacific - Pepperdine 81:72
04:00Portland State - Idaho 69:66
04:00Sacramento State - East. Washington 63:82
04:00San Diego Toreros - Portland 61:80
04:00UC San Diego - UC Irvine 60:76
04:00UC Santa Barbara - Cal Poly 68:62
04:30Arizona - Oregon 91:76
05:00Gonzaga - Santa Clara 88:70
05:00St. Marys (CA) - San Francisco 68:59
05:00USC - Washington State 80:70
23:00Harvard - Yale -:-
00:00Dartmouth - Brown -:-
00:30Ball State - Eastern Michigan -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

15:00Dbae - Al Ansar -:-

SLOVENIJA: Liga Nova KBM

19:00Lasko - LTH Castings -:-
20:00Ilirija - Helios Domžale -:-

SRBIJA: First League

18:00Sloga - Vojvodina Novi Sad -:-
20:00Kolubara - Subotica -:-

SVIJET: Champions League Americas

23:00Franca - Obras -:-

ŠVEDSKA: Basketligan Women

19:00Marbo Ž - Visby Ž -:-

TAJVAN: P. League+

12:00Kaohsiung Steelers - Formosa Dreamers 101:106

TURSKA: TBL

16:00Samsunspor - Kocaeli BŞB Kağıtspor -:-

TURSKA: TB2L - Prvi stupanj

12:00CO Basket - Buyuk Anadolu Spor 77:50
12:00Cozum Ankara - Gecit Spor 86:69
3. četvrtinaBursa - Sertas Spor 46:46
1. četvrtinaDegerleme - Corlu 7:12
1. četvrtinaEge Universitesi - Kapakli Spor 18:15
17:00Lima Spor - Vefa -:-

TURSKA: KBSL Women

11:00Fenerbahce Ž - Bursa Ž 101:74
3. četvrtinaBotas Ž - Emlak Konut Ž 53:31
16:00CBK Mersin Ž - Bellona Kayseri Ž -:-

TURSKA: TKBL Women

11:00Diba Ankara Ž - Tarsus Ž 53:83

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL

20:30Newcastle Eagles - Sheffield Sharks -:-
20:30Plymouth City Patriots - Bristol Flyers -:-
20:45Leicester Riders - Surrey Scorchers -:-
20:45Manchester Giants - Caledonia Gladiators -:-

UKRAJINA: Superleague Women

11:00Vinnytski Blyskavky 2 Ž - Frankivsk Halichina Ž 37:149
17:00Rivne Osdyushor Ž - Odessa Ž -:-

URUGVAJ: Liga Uruguaya

00:15Penarol - Larre Borges 98:90
00:30Hebraica y Macabi - Trouville 96:74
00:30Defensor Sporting - Urupan -:-
00:30Goes - Urunday -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.