Odbojka » Juče » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
ITALIJA: SuperLega - Playoff
20:30Lube Civitanova - Monza 1:320:30Piacenza - Milano 0:3
SLOVENIJA: 1. DOL - Playoff
18:00ACH Ljubljana - Krka 3:0SRBIJA: Liga - Playoff
17:00Radnički - Mladi Radnik 3:019:00Crvena zvezda - Takovo 3:0
19:00Karadjordje Topola - Vojvodina 3:2
20:00Partizan - Spartak Subotica 3:0
ARGENTINA: Liga Women - Playoff
00:30Boca Juniors Ž - Villa Dora Ž 3:001:00La Rioja Ž - San Jose Ž 3:0
01:00San Lorenzo Ž - River Plate Ž 3:0
BJELORUSIJA: Championship Women
15:00Minsk 2 - Pribuzhe Ž 1:3BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer liga - Playoff
19:30Kakanj - Bosna 3:1BRAZIL: SuperLiga
01:00Araguari - Guarulhos 3:001:00Blumenau - Sada Cruzeiro 0:3
01:00Sao Jose dos Campos - Joinville 3:0
01:00Sesi - Uberlandia/Gabarito 3:0
01:00Suzano Volei - America Volei 3:1
01:00Volei Renata - Minas 2:3
BRAZIL: Superliga - Žene - Playoff
23:00Praia Clube Ž - Sesi Bauru Ž 3:201:00Minas Ž - Fluminense Ž 3:0
22:30Barueri Ž - SESC-RJ Ž 1:3
DANSKA: Volleyligaen - Playoff
20:00Vestsjaelland - Nordenskov UIF 2:3DANSKA: Volleyligaen - žene - Playoff
19:30Gentofte Ž - ASV Elite Ž 1:320:00Brøndby Ž - Holte Ž 3:2
ESTONIJA: Esiliiga - Playoff
18:30Noortekoondis - Tallin University 0:3FINSKA: Mestaruusliiga - žene - Playoff
17:30LP-Vampula Ž - Kangasala Ž 2:317:30Puijo Ž - Polkky Kuusamo Ž 3:0
GRČKA: A1 - žene - Playoff
17:00ASP Thetis Ž - Thira Ž 3:117:00Markopoulo Ž - Olympiakos Ž 0:3
17:00Pefkon Ž - Panathinaikos Ž 0:3
18:00PAOK Ž - AEK Ž 0:3
GRČKA: A1 - žene - Playout
18:00Aris Ž - Ofa Apolonios Ž 3:018:30Ilisiakos Ž - Lamia Ž 3:0
HRVATSKA: Superliga Women
19:00Split Ž - Mladost Ž 1:3HRVATSKA: Prva Liga Women
21:00Velika Gorica Ž - Olimpik Ž 0:3IRAN: Super League - Playoff
16:30Shahrdari Urmia - Shahdab Yazd 3:2ITALIJA: Serie A2 - Playoff
20:00Cuneo Volley - Porto Viro 0:320:30Siena - Brescia 3:1
ITALIJA: Serie A1 - žene - Playoff
19:30Conegliano Ž - Roma Ž 3:020:30Novara Ž - Chieri '76 Ž 2:3
20:30Scandicci Ž - Vallefoglia Ž 3:1
20:30Vero Volley Ž - Pinerolo Ž 3:2
KAZAHSTAN: National League - 5.-8. mjesto
08:30Burevestnik Almaty - Zhetyssu Zhastar 0:3LATVIJA: Nacionala Liga Women - Playoff
17:30RSU-MVS Ž - SUFA klubs Ž 3:0LIBANON: 1st Division - Playoff
18:30Chikka - Knat 3:019:30Chabeb Batroun - Anwar 3:1
MAĐARSKA: Extraliga - 9.-12. mjesto
20:00Miskolc - Dunaferr 3:0NIZOZEMSKA: Eredivisie - Playout
20:00Huizen - Advisie/SSS 0:320:00ZVH - Sliedrecht 1:3
NIZOZEMSKA: Eredivisie - žene - Stupanj pobjednika
20:00Sudosa-Desto Ž - Apollo 8 Ž 3:1NJEMAČKA: 1. Bundesliga - Playoff
19:30BR Volleys - Luneburg 3:1NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene - Playoff
19:00Suhl Ž - Potsdam Ž 0:319:00Vilsbiburg Ž - Palmberg Schwerin Ž 1:3
20:10Wiesbaden Ž - Dresdner SC Ž 0:3
POLJSKA: I. Liga
17:00Bydgoszcz - Olimpia Sulecin 3:217:00Gwardia Wroclaw - Astra Nowa Sol 0:3
17:30AGH Krakow - BAS Bialystok 2:3
18:00Bielsko-Biala - Bedzin 0:3
18:00Kluczbork - Siedlce 3:1
18:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Arka Chelm 3:2
18:00Swidnik - Chrobry Glogow 2:3
18:30Jaworzno - Spala 2:3
POLJSKA: TAURON Liga Women - Playoff
17:30Radom Ž - Rzeszow Ž 0:320:30Chemik Police Ž - MKS Kalisz Ž 3:1
POLJSKA: I. Liga Women
16:00Energetyk Poznan Ž - KS Pila Ž 0:317:00Karpaty Mosir Krosno Ž - San Jaroslaw Ž 1:3
17:00Nowy Dwor Mazowiecki Ž - Legionovia Ž 3:0
17:00Solna Wieliczka Ž - Szczyrk Ž 3:0
18:00Bialystok Ž - Wegrow Ž 1:3
18:00Mogilno Ž - Stezyca Ž 3:1
19:00Sosnowiec Ž - Imielin Ž 2:3
RUMUNJSKA: Divizia A1 - Playoff
17:00Craiova - Dinamo Bucuresti 3:017:00CSM Constanta - Rapid Bucharest 1:3
17:00Steaua Bucuresti - Brasov 1:3
17:00Zalau - Arcada Galati 3:0
RUMUNJSKA: Divizia A1 - žene - Playoff
16:00CSM Bucuresti Ž - Rapid Bucuresti Ž 3:016:00Voluntari Ž - Lugoj Ž 3:0
17:00Brasov Ž - Targoviste Ž 1:3
RUSIJA: Superliga - Playoff
13:00Kemerovo - Novokuybyshevsk 1:315:00Novyi Urengoy - Dinamo-Lo 3:0
15:00Zenit St. Petersburg - Surgut region 3:0
15:10Kemerovo - Novokuybyshevsk 15:13
16:40Novyi Urengoy - Dinamo-Lo 18:16
17:00Soligorsk - Krasnoyarsk 1:3
RUSIJA: Superliga - Žene - Playoff
14:00Uralochka-NTMK Ž - Din. Moskva Ž 2:317:00Dynamo Kazan Ž - Tulitsa Ž 3:0
17:00Leningradka Ž - Metar Chelyabinsk Ž 3:0
18:00Kaliningrad Ž - Saratov Ž 2:3
SAD: PVF Women
03:00Vegas Thrill Ž - Grand Rapids Rise Ž 1:300:00Atlanta Vibe Ž - Columbus Fury Ž 3:0
SLOVAČKA: Extraliga - žene - 5.-8. mjesto
19:00Brusno Ž - UCM Trnava Ž 1:3SLOVAČKA: Extraliga - žene - Playoff
19:00Slavia Bratislava Ž - VKP Bratislava Ž 3:1SLOVAČKA: Extraliga - žene - Relegacija
19:00SVK Pezinok Ž - Komarno Ž 3:221:15SVK Pezinok Ž - Komarno Ž 6:15
ŠVEDSKA: Elitserien - Žene - Playoff
19:00Linkopings Ž - Lunds VK Ž 1:3ŠVICARSKA: NLA - 5.-7. mjesto
19:30Nafels - Chenois 3:2ŠVICARSKA: NLA - Playoff
20:00Lausanne - Amriswil 1:3ŠVICARSKA: NLA - žene - Playoff
19:30Aesch Pfeffingen Ž - Dudingen Ž 0:319:30NUC Volleyball Ž - Lugano Ž 3:0
TURSKA: Turkish Cup - Playoff
15:00Arkasspor - Halkbank 1:3Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.