REFRESH

Odbojka » Juče » Gotove

POLJSKA: PlusLiga

20:30Slepsk Suwalki - Projekt Warszawa 1:3

SRBIJA: Liga

17:30Vojvodina - Ribnica 2:3
19:00Spartak Subotica - Spartak Ljig 3:1

BELGIJA: EuroMillions League

20:30Menen - Achel 3:2

BRAZIL: Superliga - Žene

00:00Maringa Ž - Curitiba Volei Ž 1:3
20:00Valinhos Ž - SESC-RJ Ž 0:3
22:30Minas Ž - Barueri Ž 3:0
23:00Brasilia Volei Ž - Pinheiros Ž 3:1
23:00Fluminense Ž - Praia Clube Ž 0:3

CIPAR: Opap Championship

19:00Anagennisis - Omonia 2:3
19:00Anorthosis - Karava 3:0
19:00APOEL - ENP 3:1
19:30Salamina - Pafos 1:3

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga - Stupanj gubitnika

18:00Stare Mesto - MFF Prague 3:0

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga - Stupanj pobjednika

18:00Dobrichovice - Bucovice 3:1
18:00Plzen - Velke Mezirici 3:1
19:00Ceske Budejovice 2 - Hradec Kralove 2:3
19:30Benatky - Tesla Brno 3:1

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga Women

18:00Jablonec Ž - Dobrichovice Ž 1:3
18:30Zizkov Ž - Nusle Ž 0:3
19:00Hradec Kralove Ž - Ceske Budejovice Ž 3:0
19:00Hronov Ž - Cerveny Kostelec Ž 3:0
19:00KP Brno B Ž - Havlickuv Brod Ž 3:0
19:00Skola volejbalu Ž - Stresovice Ž 0:3

DANSKA: Volleyligaen

20:00OdgođenoMarienlyst - Aarhus -:-
20:00Vestsjaelland - Nordenskov UIF 2:3

FRANCUSKA: Ligue A

20:00Nice - Cannes 3:1
20:00Tourcoing - Narbonne 3:0

FRANCUSKA: Ligue B

19:00Nancy - Rennes 3:1
19:30France Avenir - Avignon 0:3

GRČKA: A1

18:15PAOK - Panathinaikos 3:0

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

11:00Hyundai Skywalkers - Woori 3:2

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

11:00Hyundai E&C Hillstate Ž - Hungkuk Ž 3:1

KATAR: Volleyball League

15:30Qatar Sports - Al-Ahli 2:3

KAZAHSTAN: National League

05:00Ushkyn Kokshetau - Esil Petropavlovsk 2:3
08:00Burevestnik Almaty - Mangistau 3:1
11:00Taraz Jambil - Atyrau 3:2
14:00Pavlodar - Altai 1:3

KINA: CVL - žene - Prvi stupanj

07:00Hebei Ž - Yun Nan University Ž 1:3
09:00Guangdong Ž - Shandong Ž 3:1
11:00Bohai Ž - Zhejiang Kaiyuan Ž 3:0

LIBANON: 1st Division

19:00Tannourine - Mechmech 3:0
19:00Zahra - Army 2:3
19:30Chikka - Kalamoun 3:0
20:00US Embassy - Dalhoun 0:3

MAĐARSKA: NB I

19:00Mađarska U17 - Miskolc 2:3

NJEMAČKA: 1. Bundesliga

20:00Herrsching - Unterhaching 3:0

PERU: LNSV - Playoff

00:30Junior Callao - Peerless 1:3

POLJSKA: TAURON Liga Women

17:30Budowlani Lodz Ž - Bydgoszcz Ž 3:0

RUMUNJSKA: Divizia A1 - žene

16:00Medgidia Ž - Voluntari Ž 1:3

RUSIJA: Russia Cup

10:00Belgorod - Krasnoyarsk 3:1
13:00Novosibirsk - Novyi Urengoy 3:1
14:00Kemerovo - Orenburg 3:1
14:00Ufa - Nizhnevartovsk 3:1
16:30Zenit Kazan - Dinamo-Lo 3:0
17:00Din. Moskva - ASK N. Novgorod 3:0

SLOVAČKA: Extraliga

18:00Komarno - Prievidza 3:0

TURSKA: Efeler Ligi

12:00Solhan Spor - Altekma 3:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.