REFRESH

Odbojka » Juče » Tečajevi

EUROPA: Liga Prvaka

17:00Din. Moskva - Projekt Warszawa 3:2 [ 1.11 | 6.00 ]
17:00Ziraat Bankasi - Maaseik 3:0 [ 1.10 | 6.50 ]
17:30Zenit St. Petersburg - Benfica 3:0 [ 1.03 | 10.00 ]
19:30BR Volleys - Vojvodina 3:0 [ 1.05 | 8.50 ]
19:30Kedzierzyn-Kozle - OK Maribor 3:0 [ 1.01 | 13.00 ]
20:00Friedrichshafen - Roeselare 2:3 [ 1.36 | 3.00 ]
20:00Lube Civitanova - Novosibirsk 3:0 [ 1.16 | 4.50 ]

HRVATSKA: Superliga

18:00Rijeka - Split 0:3

AUSTRIJA: AVL

18:00Amstetten NO - Sokol Wien 3:0 [ 1.16 | 4.50 ]
19:30TSV Hartberg - Waldviertel 0:3 [ 8.50 | 1.05 ]

BELGIJA: Belgian Cup Women

19:30Asterix Avo Ž - Gent Ž 1:3

BJELORUSIJA: Championship Women

16:00Mogilev Ž - Minsk 2 3:0

BRAZIL: Superliga

23:00America Volei - Brasilia Volei 3:1 [ 1.33 | 3.25 ]

BUGARSKA: SuperLiga

17:00Plovdiv - Slaviya Sofia 0:3

BUGARSKA: Superliga - Žene

16:00Slaviya Sofia Ž - Spartak Varna Ž 2:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - žene

16:30Olymp Prague Ž - Frydek-Mistek Ž 3:0 [ 1.33 | 3.25 ]

DANSKA: 1. Divizija - Zapad

19:30Lyseng - Hornsyld 3:0

EUROPA: CEV Cup

16:00Dinamo Bucuresti - UV Frankfurt 2:3 [ 2.00 | 1.72 ]
17:00Arkasspor - Spor Toto 3:2 [ 1.25 | 3.75 ]
17:00Ceske Budejovice - Kemerovo 2:3 [ 3.40 | 1.30 ]
18:00Arcada Galati - Chaumont 3:0 [ 2.75 | 1.40 ]
18:00Belchatow - Liberec 3:0 [ 1.03 | 10.00 ]
18:00Zalau - Modena 0:3 [ 11.00 | 1.02 ]
19:00Ribnica - Karlovarsko 1:3 [ 2.50 | 1.50 ]
19:30HAOK Mladost - Monza 1:3 [ 8.50 | 1.05 ]
20:00Montpellier - Olympiakos 3:0 [ 1.20 | 4.33 ]
20:00Tours - Groningen/Lycurgus 3:1 [ 1.06 | 8.00 ]
20:30Guaguas - Menen 3:1 [ 1.25 | 3.75 ]
20:30Haasrode Leuven - Foinikas Syroy 3:0 [ 2.10 | 1.66 ]

EUROPA: Challenge Cup

18:00ACH Ljubljana - Barkom 3:0 [ 1.28 | 3.50 ]
18:00PAOK - Mok Mursa 3:0 [ 1.04 | 9.00 ]
18:00Peja - A. J. F. Bastardo 0:3 [ 17.00 | - ]
19:00OtkazanoGentofte - Saaremaa -:-
19:00Gentofte - TTU 3:2 [ 4.00 | 1.22 ]
19:00Lausanne - Stroitel Minsk 3:2 [ 2.10 | 1.66 ]
20:00Voleibol Teruel - Achel 3:1 [ 1.44 | 2.62 ]

EUROPA: MEVZA - žene

19:00Vasas Ž (Hun) - Sokol/Post SV Ž (Aut) 3:0

FINSKA: Mestaruusliiga

17:30TUTO - Loimu 1:3 [ 3.00 | 1.36 ]

FINSKA: Mestaruusliiga - žene

17:30LiigaPloki Ž - WoVo Ž 3:0 [ 1.40 | 2.75 ]
17:30Nurmon Jymy Ž - Polkky Kuusamo Ž 0:3 [ 8.00 | 1.06 ]
17:30Viesti Ž - LP-Vampula Ž 3:0 [ 1.05 | 8.50 ]
18:00Helsinki Ž - Kangasala Ž 0:3 [ 17.00 | - ]

GRČKA: A1 - žene

14:00Panathinaikos Ž - Olympiakos Ž 3:1
17:00ASP Thetis Ž - Aonnnne Amazones Ž 3:0
17:00OdgođenoLamia Ž - Pannaxiakos Ž -:-
17:00Markopoulo Ž - PAOK Ž 1:3
17:00Thira Ž - AEK Ž 0:3
18:30Aris Ž - Evosmou Ž 3:0
19:00AO Porfiras Ž - Ilisiakos Ž 0:3

IRAN: Super League

12:30Saipa Tehran - Sepahan 1:3
13:30Hoorsun Ramsar - Rafsanjan 3:2
13:30Javaheri Gonbad - Rah Yab Marivan 1:3
13:30Matin Varamin - Shahrdari Urmia 2:3
13:30Shahdab Yazd - Azar Battery Urmia 3:0
13:30Sirjan - Amol 1:3
15:30Paykan - Gorgan 3:1

ISLAND: Mizunodeild

20:00Hamar - Fylkir 3:0
21:00Afturelding - Throttur Vogum 3:0

ISLAND: Mizunodeild Women

20:00Husavik Ž - Akureyri Ž 1:3

ITALIJA: Serie A1 - žene

20:30Conegliano Ž - Firenze Ž 2:3 [ 1.05 | 8.50 ]

ITALIJA: Serie A2 - žene

20:30Seap Dalli Cardillo Ž - Futura Volley Giovani Ž 1:3 [ 5.00 | 1.14 ]

IZRAEL: Premier League

19:00Academic Team - Rehovot 3:1

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

11:00Woori - Samsung Blue Fangs 2:3 [ 1.50 | 2.50 ]

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

11:00Hungkuk Ž - Pepper Savings Bank Ž 3:1 [ 1.36 | 3.00 ]

KATAR: Volleyball League

14:00Al-Rayyan - Al Sadd 3:1
16:30Qatar Sports - Al Gharafa 3:0

KAZAHSTAN: National League

05:00Mangistau - Altai 3:1
08:00Pavlodar - Ushkyn Kokshetau 3:1
11:00Esil Petropavlovsk - Atyrau 0:3
14:00Burevestnik Almaty - Taraz Jambil 1:3

KINA: CVL - žene - Prvi stupanj

03:00Yun Nan University Ž - Shandong Ž 1:3
05:00Sichuan Ž - Guangdong Ž 1:3
07:00Hebei Ž - Bohai Ž 0:3
09:00Fujian Ž - Liaoning Ž 1:3
11:00Henan Ž - Shanghai Ž 0:3
13:00Shenzhen Ž - Jiangsu ECE Ž 1:3

LATVIJA: Nacionala Liga Women

18:30Marupes Ž - RSU-MVS Ž 1:3

MAĐARSKA: NB I Women

19:00DVTK Ž - Nyiregyhaza Ž 0:3

NIZOZEMSKA: Eredivisie - žene

20:00Zwolle Ž - Apeldoorn Ž 3:0

PERU: LNSV - Playoff

00:30DC Asociados - Junior Callao 0:3

PORTUGAL: Campeonato Nacional

17:00SC Caldas - Academica de Espinho 0:3

SLOVAČKA: Extraliga

17:00Svidnik - Komarno 2:3

SLOVAČKA: Extraliga - žene

17:00OdgođenoProjekt RD SVF Ž - Brusno Ž -:-

SLOVENIJA: Slovenia Cup

20:00Crnuce - Calcit Kamnik 0:3

SLOVENIJA: Slovenia Cup - žene

19:00Ankaran Ž - Calcit Kamnik Ž 0:3

SRBIJA: Kup - žene

17:30Crvena zvezda Ž - Ub Ž 3:1
19:00Tent Ž - Zeleznicar Ž 0:3

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.