Odbojka » 26.03.2024 » Gotove
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
ARGENTINA: Liga Women - Playoff
00:30Boca Juniors Ž - Villa Dora Ž 3:0ARGENTINA: Liga Women - Playout
01:30Ferro Carril Oeste Ž - Banco Provincia Ž 3:0AUSTRIJA: AVL - Relegacija
20:30Hausmannstatten - Weiz 0:3AUSTRIJA: AVL - žene - Playoff
20:00Innsbruck Ž - Sokol/Post SV Ž 3:2AUSTRIJA: AVL - žene - Relegacija
20:00Bisamberg Ž - Muhlviertel Ž 3:0BRAZIL: Superliga - Žene - Playoff
23:00Praia Clube Ž - Sesi Bauru Ž 3:2BUGARSKA: SuperLiga - Playoff
17:30Beroe - Neftohimic Burgas 1:318:30Pirin Razlog - Levski Sofia 3:0
BUGARSKA: Superliga - Žene - Playoff
17:00Slaviya Sofia Ž - Deya Sport Ž 3:1DANSKA: Volleyligaen - 5.-7. mjesto
19:00Middelfart - ASV Elite 3:0DANSKA: Volleyligaen - Playoff
20:00Gentofte - Odense Volleyball 2:3ESTONIJA: EMV - Playoff
18:00Barrus Voru - BIGBANK Tartu 3:2FRANCUSKA: Ligue A - Playoff
20:00Chaumont - Paris 3:120:00Nantes - St. Nazaire 1:3
20:00Tourcoing - Toulouse 3:1
20:00Tours - Montpellier 3:2
FRANCUSKA: Ligue A - žene - Playoff
19:30Vandoeuvre Ž - Le Cannet Ž 3:220:00Mulhouse Ž - Beziers Ž 3:2
20:00Nantes Ž - Marcq Baroeul Ž 3:0
20:00Paris Ž - TFOC Ž 3:1
HRVATSKA: Prva Liga Women
20:00Drenova Ž - Mladost II Ž 1:320:00Sinj Ž - Zadar Ž 3:0
IRAN: Super League - Playoff
16:30Paykan - Sirjan 2:3IZRAEL: Premier League - Playoff
18:00H. Mate Asher - Maccabi Ashdod 3:018:00M. Tel Aviv - M. Hod Hasharon 3:0
JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene - Playoff
11:00Hungkuk Ž - Daejeon JKJ Ž 3:0KAZAHSTAN: National League - 5.-8. mjesto
06:00Zhayik Uralsk - Aktobe 3:208:30Burevestnik Almaty - Zhetyssu Zhastar 1:3
KAZAHSTAN: National League - Playoff
11:00Atyrau - Taraz Jambil 0:313:30Esil Petropavlovsk - Pavlodar 1:3
NJEMAČKA: 1. Bundesliga - Playoff
19:00Giesen - Friedrichshafen 3:2POLJSKA: TAURON Liga Women - Playoff
17:30Budowlani Lodz Ž - LKS Lodz Ž 1:320:30Opole Ž - Bielsko-Biala Ž 0:3
SLOVAČKA: Extraliga - Playoff
18:00Komarno - Presov 3:118:00VKP Bratislava - Myjava 1:3
SRBIJA: Liga - žene - Playoff
19:00Crvena zvezda Ž - Ub Ž 3:119:00Tent Ž - Partizan Ž 3:1
19:00Zeleznicar Ž - Sremska M. Ž 3:0
ŠPANJOLSKA: SuperLiga - Playoff
17:00Melilla - Voleibol Teruel 3:2TURSKA: Turkish Cup - Playoff
12:00Ziraat Bankasi - Arkasspor 2:315:00Halkbank - Fenerbahce 3:1
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.