Odbojka » Sutra » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
POLJSKA: PlusLiga
12:30Belchatow - Czarni Radom -:-14:45Jastrzebski - Zawiercie -:-
17:30Olsztyn - Gdansk -:-
20:30Norwid Czestochowa - Lublin -:-
SRBIJA: Liga - Playoff
16:00Mladi Radnik - Radnički -:-18:00Vojvodina - Karadjordje Topola -:-
19:00Takovo - Crvena zvezda -:-
20:30Spartak Subotica - Partizan -:-
ALBANIJA: Superliga
15:00Skenderbeu - SK Tirana -:-19:00Erzeni - Partizani Tirana -:-
ARGENTINA: LVA - Playoff
01:00UPCN - Policial Voley -:-AUSTRIJA: 2. Bundesliga - Stupanj gubitnika
16:30Roadrunners/Perchtoldsdorf - Weiz 2 -:-AUSTRIJA: 2. Bundesliga - Stupanj pobjednika
18:00Salzburg - UVC Graz 2 -:-19:00Waldviertel 2 - Graz -:-
AUSTRIJA: 2. Bundesliga - žene - Stupanj gubitnika
14:00Roadrunners Ž - Villach Ž -:-AUSTRIJA: 2. Bundesliga - žene - Stupanj pobjednika
13:00UVC Graz 2 Ž - UWW Ž -:-BJELORUSIJA: Division A - 5.-10. mjesto
13:00Mapid Minsk - Zapadnij Bug -:-15:00Marco Vitebsk - Legion Obuhovo -:-
15:00Mogilev - Borisov-BGUFK -:-
BJELORUSIJA: Division A - Playoff
16:00Stroitel Minsk - Energia Gomel -:-BJELORUSIJA: Championship Women
15:00Minsk 2 - A. Baranovichi Ž -:-BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer liga - Playoff
19:00Napredak - Kakanj -:-19:00Radnik - Domaljevac -:-
BRAZIL: Superliga - Žene - Playoff
01:00Fluminense Ž - Minas Ž -:-23:00SESC-RJ Ž - Barueri Ž -:-
BUGARSKA: SuperLiga - Relegacija
15:00Marek Dupnitsa - Minior -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - Playoff
19:00Kladno - Ceske Budejovice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - žene - Playoff
16:00Prostejov Ž - VK Liberec Ž -:-18:00Selmy Brno Ž - Olymp Prague Ž -:-
ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga - Playoff
18:00Hradec Kralove - Dobrichovice -:-DANSKA: Volleyligaen - Playout
16:00DHV Odense - Aalborg Volley -:-FINSKA: Mestaruusliiga - Playoff
16:00Savo - Hurrikaani -:-16:00VaLePa - Akaa -:-
FRANCUSKA: Coupe de France - žene
20:30Mulhouse Ž - Nantes Ž -:-GRČKA: A1 - žene - Playoff
17:00Olympiakos Ž - Markopoulo Ž -:-18:00AEK Ž - PAOK Ž -:-
18:00Thira Ž - ASP Thetis Ž -:-
19:00Panathinaikos Ž - Pefkon Ž -:-
GRČKA: A1 - žene - Playout
18:00Lamia Ž - Ilisiakos Ž -:-19:00Ofa Apolonios Ž - Aris Ž -:-
HRVATSKA: Superliga Women
15:00Nebo Ž - Brda Ž -:-15:00Split Ž - Kaštela Ž -:-
16:00Mladost Ž - Vukovar Ž -:-
18:00Marina Kastela Ž - Don Bosco Ž -:-
18:00Rijeka Ž - Dinamo Zagreb Ž -:-
20:00ZOK Osijek Ž - Kelteks Karlovac Ž -:-
HRVATSKA: Prva Liga Women
16:00HAOK Zagreb Ž - Dubrovnik Ž -:-IRAN: Super League - Playoff
16:30Shahdab Yazd - Shahrdari Urmia -:-ITALIJA: Serie A1 - žene - Playoff
15:30Vallefoglia Ž - Scandicci Ž -:-20:30Chieri '76 Ž - Novara Ž -:-
ITALIJA: Serie A2 - žene - Stupanj gubitnika
17:00Bologna Ž - Melendugno Ž -:-17:00Brescia Ž - Picco Lecco Ž -:-
17:00Padova Ž - Olbia Ž -:-
17:00Pescara Ž - Offanengo Ž -:-
17:00Soverato Ž - Costa Volpino Ž -:-
ITALIJA: Serie A2 - žene - Stupanj pobjednika
16:00Messina Ž - Mondovi Ž -:-17:00Albese Ž - Cremona Ž -:-
17:00Talmassons Ž - Montecchio Ž -:-
JAPAN: V.League - 5.-6. mjesto
04:00Nagoya - Osaka Sakai -:-JAPAN: V.League - Playoff
08:05JT Thunders - Toray Arrows -:-JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene - Playoff
05:50Hyundai E&C Hillstate Ž - Hungkuk Ž -:-KAZAHSTAN: National League - 5.-8. mjesto
06:00Aktobe - Burevestnik Almaty -:-08:30Zhayik Uralsk - Zhetyssu Zhastar -:-
KAZAHSTAN: National League - Playoff
11:00Esil Petropavlovsk - Atyrau -:-13:30Taraz Jambil - Pavlodar -:-
LATVIJA: Nacionala Liga Women - Playoff
17:00Riga VS Ž - Jelgava Ž -:-NIZOZEMSKA: Eredivisie - Playout
19:30Advisie/SSS - ZVH -:-20:00Vocasa Nijmegen - Huizen -:-
NJEMAČKA: 1. Bundesliga - Playoff
17:30Luneburg - BR Volleys -:-20:00Friedrichshafen - Giesen -:-
NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene - Playoff
17:10Dresdner SC Ž - Wiesbaden Ž -:-PERU: LNSV - žene - Playoff
21:00San Martin de Porres Ž - Deportivo Soan Ž -:-23:30Rebaza Acosta Ž - Geminis Ž -:-
POLJSKA: TAURON Liga Women - Playoff
16:00LKS Lodz Ž - Budowlani Lodz Ž -:-PORTUGAL: Campeonato Nacional - Doigravanje za plasman
16:00Mamede - Vitoria -:-18:00Santo Tirso - A. J. F. Bastardo -:-
18:00Sporting de Espinho - Castelo Maia GC -:-
19:00Gondomar - Viana -:-
PORTUGAL: Campeonato Nacional - Playoff
16:00Sporting CP - Leixoes SC -:-19:00Benfica - Academica de Espinho -:-
PORTUGAL: 1. Divisao - žene - Doigravanje za plasman
18:00Castelo Maia Ž - Fiaes Ž -:-20:00Esmoriz GC Ž - Benfica Ž -:-
PORTUGAL: 1. Divisao - žene - Playoff
19:00FC Porto Ž - Sporting Ž -:-RUMUNJSKA: Divizia A1 - Playoff
18:00Arcada Galati - Zalau -:-RUMUNJSKA: Divizia A1 - Playout
17:00Timisoara - Unirea Dej -:-18:30U. Cluj - Stiinta Baia Mare -:-
RUMUNJSKA: Divizia A1 - žene - Playoff
15:00Rapid Bucuresti Ž - CSM Bucuresti Ž -:-RUSIJA: Superliga - Playoff
13:00Novosibirsk - Novyi Urengoy -:-17:30Din. Moskva - Zenit St. Petersburg -:-
RUSIJA: Vysshaya Liga А - Stupanj gubitnika
13:00Tarhan - Volzhanin Kostroma -:-14:00Magnitka-Universitet - Avtomobilist -:-
15:00Chelyabinsk - IzhGTU Izhevsk -:-
RUSIJA: Vysshaya Liga А - Stupanj pobjednika
15:00Akademiya Kazan - Barnaul -:-15:00CSKA Moscow - Tyumen -:-
15:00MGTU Moskva - Kama -:-
RUSIJA: Superliga - Žene - Playoff
12:00Metar Chelyabinsk Ž - Leningradka Ž -:-14:00Saratov Ž - Kaliningrad Ž -:-
15:00Din. Moskva Ž - Uralochka-NTMK Ž -:-
SAD: PVF Women
00:00Columbus Fury Ž - Orlando Valkyries Ž -:-00:00Atlanta Vibe Ž - San Diego Mojo Ž -:-
00:00Omaha Supernovas Ž - Vegas Thrill Ž -:-
ŠVEDSKA: Elitserien - Playoff
14:00Hylte/Halmstad - Habo -:-ŠVEDSKA: Elitserien - Žene - Playoff
16:30Hylte/Halmstad Ž - Engelholm Ž -:-ŠVICARSKA: NLA - žene - 5.-8. mjesto
16:30Schaffhausen Ž - Geneve Ž -:-17:30Cheseaux Ž - VBC Glaronia Ž -:-
ŠVICARSKA: NLA - žene - Playoff
17:00Dudingen Ž - Aesch Pfeffingen Ž -:-Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.