REFRESH

Odbojka » Sutra » Sve utakmice

ITALIJA: SuperLega

15:30Piacenza - Taranto -:-
18:00Cisterna - Lube Civitanova -:-
18:00Modena - Verona -:-
20:30Padova - Perugia -:-

POLJSKA: PlusLiga

14:45Gdansk - Belchatow -:-
17:30Olsztyn - Stal Nysa -:-

SRBIJA: Liga

17:00Partizan - Radnički -:-

AUSTRIJA: AVL

16:00Tirol Innsbruck - VBK Klagenfurt -:-

AUSTRIJA: 2. Bundesliga - Prvi stupanj

14:00UVC Graz 2 - Akad. Graz -:-
17:30Weiz 2 - Aich/Dob 2 -:-

AUSTRIJA: AVL - žene

16:00Eisenerz/Trofaiach Ž - Bisamberg Ž -:-

AUSTRIJA: 2. Bundesliga - žene - Prvi stupanj

11:30UVC Graz 2 Ž - Akad. Graz Ž -:-
15:00Weiz Ž - Wildcats 2 Ž -:-
17:00Dornbirn Ž - SG TI-Volley 2 Ž -:-

BELGIJA: EuroMillions League

14:00Waremme - Lindemans Aalst -:-

BRAZIL: Superliga

23:30Funvic - Sao Jose dos Campos -:-
01:00Sesi - Minas -:-

BUGARSKA: SuperLiga

17:00Plovdiv - Montana -:-
17:45Dea Sport Burgas - CSKA Sofia -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

16:00Prague - Zlin -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga Women

10:00SCM-CVS-JKY Ž - Havlickuv Brod Ž -:-
17:00SCM-CVS-JKY Ž - Stresovice Ž -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Kup - žene

15:00Prerov Ž - Ostrava Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Istok

10:00Amager 2 - Grondal -:-
12:00Hvidovre VK 2 - VLI -:-

DANSKA: Volleyligaen - žene

14:30Amager Ž - Brøndby Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad - Žene

14:00Fortuna Odense Ž - ASV Aarhus 2 Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Istok - Žene

12:00Amager 2 Ž - Lyngby Ž -:-
12:00KSV Ž - Lyngby 2 Ž -:-
14:00Lynge Ž - VLI Ž -:-

ENGLESKA: Super League

13:00Leeds - Sunderland -:-
14:30Richmond Docklands - Tendring -:-

ENGLESKA: Super League Women

16:00Polonia London Ž - Tendring Ž -:-

ESTONIJA: Esiliiga

12:00Eesti Maaulikooli - Valio Voru -:-
13:00Rakvere - Noortekoondis -:-
13:00Viljandi - Poltsamaa -:-
14:00BIGBANK Tartu 2 - Liider -:-
15:00Jarvamaa - Tallin University -:-

ESTONIJA: Meistriliiga - žene

12:00Viljandi Metal Ž - Tallinna Ž -:-

EUROPA: Balti Liiga - žene

11:00Famila/Voru VK Ž - VK miLATss Ž -:-
12:00Tartu Ulikool Ž - TTU Ž -:-

FINSKA: Mestaruusliiga

16:00Tiikerit - VaLePa -:-

FINSKA: Mestaruusliiga - žene

16:00Helsinki Ž - Puijo Ž -:-
16:00WoVo Ž - LP-Vampula Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue A - žene

17:00Beziers Ž - Chamalierois Ž -:-

GRČKA: A1

16:00Filippos - Kifisia -:-

GRČKA: A1 - žene

16:00Aonnnne Amazones Ž - Thira Ž -:-

HRVATSKA: Superliga Women

18:00Vukovar Ž - Veli Vrh Ž -:-
20:00Dinamo Zagreb Ž - ZOK Osijek Ž -:-

HRVATSKA: Prva Liga Women

19:00Nebo Ž - Nova Gradiska Ž -:-

IRAN: Super League

12:30Shahrdari Urmia - Javaheri Gonbad -:-
13:30Amol - Matin Varamin -:-
13:30Rafsanjan - Gorgan -:-
13:30Rah Yab Marivan - Paykan -:-
13:30Saipa Tehran - Sirjan -:-
13:30Sepahan - Shahdab Yazd -:-
15:30Azar Battery Urmia - Hoorsun Ramsar -:-

ISLAND: Mizunodeild Women

16:00Throttur Ž - Alftanes Ž -:-

ITALIJA: Serie A2

16:00Cantu - BCC-NEP Castellana -:-
18:00Brescia - Reggio Emilia -:-
18:00Lupi Santa Croce - Lagonegro -:-
18:00Ortona - HRK Motta di Livenza -:-
18:00Porto Viro - Siena -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

17:00Chieri '76 Ž - Firenze Ž -:-
17:00Cuneo Ž - Monza Ž -:-
17:00Trentino Ž - Casalmaggiore Ž -:-
17:00UYBA Busto Arsizio Ž - Novara Ž -:-
17:00Vallefoglia Ž - Perugia Ž -:-
19:30Scandicci Ž - Conegliano Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 - žene

15:00Altino Ž - Marsala Ž -:-
15:30PVT Modica Ž - Club Italia Ž -:-
16:00Futura Volley Giovani Ž - Olbia Ž -:-
17:00Anthea Vicenza Ž - Soverato Ž -:-
17:00Macerata Ž - Brescia Ž -:-
17:00Martignacco Ž - Pinerolo Ž -:-
17:00Mondovi Ž - Albese Ž -:-
17:00Montecchio Ž - Talmassons Ž -:-
17:00Sassuolo Ž - Ravenna Ž -:-

JAPAN: V.League

05:00Oita Miyoshi - JT Thunders -:-
05:00Osaka Sakai - Nagoya -:-
05:00Suntory Sunbirds - Panasonic Panthers -:-
07:00Toray Arrows - FC Tokyo -:-
07:30Nagano - JTEKT -:-

JAPAN: V.League Women

04:00Ageo Ž - Body Queenseis Ž -:-
04:05Toray Arrows Ž - Hisamitsu Springs Ž -:-
05:00JT Marvelous Ž - NEC Red Rockets Ž -:-
05:05Okayama Seagulls Ž - Hitachi Ž -:-
06:00PFU Blue Cats Ž - Himeji Victorina Ž -:-
07:30Denso Airybees Ž - Kurobe Aqua Fairies Ž -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

06:00KB Stars - Samsung Blue Fangs -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

08:00Expressway Co Ž - Pepper Savings Bank Ž -:-

KAZAHSTAN: National League

05:00Burevestnik Almaty - Atyrau -:-
08:00Mangistau - Esil Petropavlovsk -:-
11:00Ushkyn Kokshetau - Altai -:-
14:00Pavlodar - Taraz Jambil -:-

KINA: CVL - žene - Prvi stupanj

03:00Zhejiang Kaiyuan Ž - Guangdong Ž -:-
05:00Yun Nan University Ž - Bohai Ž -:-
07:00Sichuan Ž - Hebei Ž -:-
09:00Henan Ž - Shenzhen Ž -:-
11:00Fujian Ž - Jiangsu ECE Ž -:-
13:00Beijing Ž - Shanghai Ž -:-

LATVIJA: Nacionala Liga

13:00Ventspils - Aizpute -:-

LATVIJA: Nacionala Liga Women

11:00RSU-MVS Ž - Gulbene Ž -:-
13:00Gulbene Ž - Riga VS Ž -:-

MAĐARSKA: NB I

15:00Debrecen - Fino Kaposvar SE -:-
17:30Szegedi - Rakosmente -:-
18:00Kecskemeti RC - Dunaferr -:-
18:00Kistext - Vegyesz -:-
18:00MAFC - Penzugyor -:-
19:00MAV Elore SC - Szolnoki -:-

MAĐARSKA: NB I Women

19:00Bekescsabai Ž - Vasas Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - žene

15:30Summa Peelpush Ž - Zwolle Ž -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

13:00OSI - Tromsø -:-
14:00TVN - Viking -:-

NORVEŠKA: Eliteserien - žene

11:00TVN Ž - Viking TIF Ž -:-
13:00NTNUI Volley Ž - Førde Ž -:-
13:00Oslo Ž - Tromso Ž -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga

15:00Unterhaching - Giesen -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever

15:00Kiel - Neustrelitz -:-
16:00Moerser - Schuttorf -:-
16:00Warnemunde - VCO Berlin -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug

16:00Delitzsch - Schwaig -:-
16:00L. E. Volleys - Friedrichshafen 2 -:-
16:00Muhldorf - Karlsruhe -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever - žene

16:00Koln Ž - Stralsund Ž -:-
16:00Oythe Ž - VCO Munster II Ž -:-
16:00VCO Berlin Ž - Leverkusen Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug - žene

15:00Dingolfing Ž - Freisen Ž -:-
16:00Altdorf Ž - Vilsbiburg II Ž -:-
16:00Stuttgart II Ž - Holz Ž -:-
16:00Wiesbaden II Ž - VCO Dresden Ž -:-

NJEMAČKA: DVV Cup - žene

16:00Potsdam Ž - Vilsbiburg Ž -:-

POLJSKA: I. Liga

16:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Bydgoszcz -:-

POLJSKA: TAURON Liga Women

12:30Opole Ž - Wroclaw Ž -:-
20:30Legionowo Ž - LKS Lodz Ž -:-

POLJSKA: I. Liga Women

12:00San Jaroslaw Ž - Nowy Dwor Mazowiecki Ž -:-

PORTUGAL: Campeonato Nacional

16:00Sporting CP - Santo Tirso -:-
16:00Sporting de Espinho - Leixoes SC -:-
17:00Castelo Maia GC - Academica de Espinho -:-
17:00Esmoriz GC - A. J. F. Bastardo -:-
17:00SC Caldas - Benfica -:-
18:00Viana - Clube K -:-
19:00Mamede - Vitoria -:-

PORTUGAL: 1. Divisao - žene

16:00Famalicao Ž - AJM/FC Porto Ž -:-
16:00Lusofona Ž - CD Aves Ž -:-
17:00Benfica Ž - Boavista Ž -:-
17:00Clube Kairos Ž - Sporting Ž -:-
18:00Vitoria Guimaraes Ž - Castelo Maia Ž -:-
19:00Leixoes Ž - Porto Volei Ž -:-
19:00SC Espinho Ž - Vilacondense Ž -:-

RUMUNJSKA: Divizia A1 - žene

17:30Lugoj Ž - Craiova Ž -:-

RUSIJA: Vysshaya Liga А

11:00Barnaul - Novokuybyshevsk -:-
12:00Tarhan - Tyumen -:-
13:00Groznyj - Akademiya Kazan -:-
13:00Magnitka-Universitet - Kama -:-
15:00Avtomobilist - Iskra -:-
15:00CSKA Moscow - MGTU Moskva -:-
15:00Volzhanin Kostroma - Yaroslavl -:-

RUSIJA: Russia Cup

13:00ASK N. Novgorod - Nizhnevartovsk -:-
14:00Orenburg - Dinamo-Lo -:-
16:00Din. Moskva - Ufa -:-
16:30Kemerovo - Zenit Kazan -:-

RUSIJA: Superliga - Žene

14:00Uralochka-NTMK Ž - Minchanka Ž -:-
16:00Odintsovo Ž - Lipetsk Ž -:-

SLOVENIJA: 1. DOL - žene

18:00Nova KBM Branik Ž - Calcit Kamnik Ž -:-

SRBIJA: Liga - žene

18:00Crvena zvezda Ž - Stara Pazova Ž -:-
18:00Tent Ž - Ub Ž -:-

ŠPANJOLSKA: SuperLiga

17:00Melilla - Boiro -:-

ŠVEDSKA: Elitserien

16:00Orkelljunga - Vingaker -:-
16:00Sodertelge - Falkenberg -:-

ŠVICARSKA: NLA

18:00TSV Jona - Chenois -:-

ŠVICARSKA: NLA - žene

16:30Schaffhausen Ž - Lugano Ž -:-
17:00Franches Montagnes Ž - Dudingen Ž -:-
17:30Cheseaux Ž - Geneve Ž -:-
17:30NUC Volleyball Ž - Toggenburg Ž -:-
18:00Aesch Pfeffingen Ž - Val-de-Travers Ž -:-

TURSKA: Efeler Ligi

11:00Cizre Bld - Bursa -:-
12:00Afyon Bld. Yuntas - Ziraat Bankasi -:-
12:00Halkbank - Kiziltepe -:-
13:00Arkasspor - Spor Toto -:-

TURSKA: Sultanlar Ligi Women

12:00Galatasaray Ž - Sariyer Ž -:-
13:00Aydin B.Sehir Bld. Ž - Nilufer Bld. Ž -:-
14:30Mert Grup Sigorta Ž - THY Ž -:-

TURSKA: 1. Ligi Women

11:00Gaziantep Merinos Ž - Mersin B Sehir Ž -:-
11:30Sigorta Sakarya Ž - Muratpasa Ž -:-
12:00Buyukcekmece Akademisi Ž - Cukurova Bld Ž -:-
12:00Canakkale Ž - Besiktas Ž -:-
13:00Bahcesehir Universitesi Ž - Fenerbahce 2 Ž -:-
13:00Turkuaz Seramik OSB Ž - Vakifbank 2 Ž -:-
13:30Mert Kaan Sigorta Ž - Numune Genclik Ž -:-
14:00Edremit Bld. Ž - Sivrihisar Ž -:-
14:00Istanbul BB Ž - Karsiyaka Ž -:-
16:00Bahcelievler Ž - Adam Voleybol Ž -:-
16:00Goztepe Ž - Mihaliccik Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.