REFRESH

Odbojka » Sutra » Tečajevi

HRVATSKA: Superliga

13:45Trnje - Sisak -:-
17:00Rijeka - Zadar -:-
17:30Centrometal - Mok Rovinj -:-
17:30OdgođenoMladost Ribola Kaštela - Marsonia -:-
18:00HAOK Mladost - Varaždin -:-
20:00Mok Mursa - Split -:-

ITALIJA: SuperLega

17:00Cisterna - Verona -:-

POLJSKA: PlusLiga

14:45Belchatow - Luk Lublin -:-
17:30Cuprum - Zawiercie -:-
20:30Czarni Radom - Olsztyn -:-

SLOVENIJA: 1. DOL

18:00OK Maribor - Calcit Kamnik -:-
18:00Pomgrad - Salonit Anhovo -:-
19:00Crnuce - Fužinar -:-

SRBIJA: Liga

17:00Jedinstvo S.P. - Gornji Milanovac -:-
19:00Mladi Radnik - Radnički -:-

AUSTRIJA: AVL

18:30Amstetten NO - Weiz -:- [ 1.20 | 4.33 ]
19:00Aich/Dob - Ried -:- [ 1.20 | 4.33 ]
19:00Sokol Wien - UVC Graz -:- [ 2.38 | 1.53 ]
19:00TSV Hartberg - Tirol Innsbruck -:- [ 2.75 | 1.40 ]
19:00Waldviertel - VBK Klagenfurt -:- [ 1.04 | 9.00 ]

AUSTRIJA: 2. Bundesliga

16:00Aich/Dob 2 - Hausmannstatten -:-
17:00Bisamberg - Wolfurt -:-
17:00hotVolleys - VC Mils -:-
18:00Leibnitz - VBK Klagenfurt 2 -:-
18:00Sudstadt/Perchtoldsdorf - Weiz 2 -:-
18:30Linz/Steg - Dobling -:-
19:00Waidhofen - St. Polten -:-
19:30Liebenau - Wr. Neustadt -:-
19:30Roadrunners/Perchtoldsdorf - Steyr -:-

AUSTRIJA: AVL - žene

16:00Rowa-Moser Ž - Bisamberg Ž -:-
16:30Hartberg Ž - Wildcats Ž -:-
16:30Sokol/Post SV Ž - UVC Graz Ž -:-
18:00Purgstall Ž - Eisenerz/Trofaiach Ž -:-
20:00Salzburg Ž - Linz-Steg Ž -:-

AUSTRIJA: 2. Bundesliga - žene

14:00Hochst Ž - SU Inzingvolley Ž -:-
14:00Krottendorf Ž - Hausmannstatten Ž -:-
14:30Roadrunners Ž - Bruckl Ž -:-
16:00Linz-Steg 2 Ž - Muhlviertel Ž -:-
17:00Liebenau Ž - SG Eisenerz/Trofaiach 2 Ž -:-
19:00Wolfsberg Ž - Jennersdorf Ž -:-
19:30Villach Ž - Seekirchen Ž -:-

BELGIJA: EuroMillions League

16:00Haasrode Leuven - Menen -:-
20:30Maaseik - Guibertin -:-
20:30Roeselare - Lindemans Aalst -:-

BELGIJA: Liga A Women

18:00Antwerp Ž - Gent Ž -:-
20:00Jaraco LVL Ž - Oostende Ž -:-
20:30Haasrode Leuven Ž - Charleroi Ž -:-

BJELORUSIJA: Division A

13:00Mapid Minsk - Legion Obuhovo -:-
15:00Soligorsk - Energia Gomel -:-
16:00Mogilev - Marco Vitebsk -:-
16:30Bate-BGUFK - Zapadnij Bug -:-

BJELORUSIJA: Championship Women

14:00Mogilev Ž - Zhemchuzhina Ž -:-
15:00Kommunalnik Grodno Ž - A. Baranovichi Ž -:-
15:30Minsk 2 - Pribuzhe Ž -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer liga

16:00Mladost Brcko - Modriča -:-
18:00Domaljevac - Bijeljina -:-
18:00Kakanj - Bosna -:-
19:00Jedinstvo - Ljubinje-Bankom -:-

BRAZIL: Superliga - Žene

23:00Sao Caetano Ž - Brasilia Volei Ž -:- [ 3.25 | 1.33 ]
00:00Osasco Ž - Barueri Ž -:- [ 1.20 | 4.33 ]

BUGARSKA: SuperLiga

17:00Neftohimic Burgas - Dobrudja -:-

BUGARSKA: Superliga - Žene

15:00Slaviya Sofia Ž - Levski Sofia Ž -:-
15:00VK Varna-DKS Ž - Maritza 2022 Ž -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

18:00Benatky - Usti -:- [ 1.80 | 1.91 ]
18:00Karlovarsko - Liberec -:- [ 1.20 | 4.33 ]
18:00Kladno - Brno -:- [ 1.11 | 6.00 ]

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - žene

16:00Frydek-Mistek Ž - Selmy Brno Ž -:- [ 1.50 | 2.50 ]
17:00Olomouc Ž - Prometey Ž -:- [ 3.00 | 1.36 ]
17:00Olymp Prague Ž - Prerov Ž -:- [ 1.20 | 4.33 ]
17:00Ostrava Ž - VK Liberec Ž -:- [ 2.75 | 1.40 ]
19:00KP Brno Ž - Prostejov Ž -:- [ 2.75 | 1.40 ]

DANSKA: Volleyligaen

13:30Nordenskov UIF - Marienlyst-Fortuna -:-
14:30Middelfart - Hvidovre -:-
15:00Aarhus - Vestsjaelland -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad

13:00Aarhus 2 - Bedsted -:-
15:00Randers - Aarhus 1900 -:-

DANSKA: 1. Divizija - Istok

14:00OdgođenoKSV - Hvidovre VK 2 -:-

DANSKA: Volleyligaen - žene

17:00ASV Elite Ž - Brøndby Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad - Žene

11:00ASV Aarhus 2 Ž - Bedsted Ž -:-
13:30Esbjerg Ž - Fortuna Odense Ž -:-
14:00Kolding Ž - Skovbakken Ž -:-
16:30Middelfart Ž - Lyseng Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Istok - Žene

13:00Rosenlund Ž - DTU Ž -:-

ENGLESKA: Super League

13:00Malory Eagles - Essex Rebels -:-
14:30Sheffield - Durham -:-
17:00Newcastle - Nottingham -:-
18:00London Polonia - Richmond Docklands -:-

ENGLESKA: Super League Women

13:30Cambridge Ž - Polonia London Ž -:-
13:30Derbyshire Ž - Nottingham Ž -:-
13:30Leeds Ž - London Inter Crocs Ž -:-
15:30Malory Eagles Ž - Essex Rebels Ž -:-

ESTONIJA: Esiliiga

11:00Tallinn - Tallin University -:-
12:00Liider - Turi -:-
12:00Valio Voru 2 - Viljandi -:-
13:00Rakvere - Noortekoondis -:-
14:00BIGBANK Tartu 2 - Poltsamaa -:-

ESTONIJA: Meistriliiga - žene

14:00Tallinna Ž - TTU Ž -:-

EUROPA: Baltic League

17:00Jekabpils - Daugavpils/Ezerzeme -:-

EUROPA: Balti Liiga - žene

17:00Famila/Voru VK Ž - Ausrine KKSC Ž -:-
17:00SUFA klubs Ž - Jelgava Ž -:-
17:00Tartu Ulikool Ž - Kaunas Ž -:-

FINSKA: Mestaruusliiga

16:00Hurrikaani - VaLePa -:-
16:00Karelian Hurmos - TUTO -:-
16:00Loimu - PerPo -:-
17:30Akaa - KyKy -:-

FINSKA: Mestaruusliiga - žene

16:00OrPo Ž - LiigaPloki Ž -:-
16:00Puijo Ž - Nurmon Jymy Ž -:-
16:00Viesti Ž - Polkky Kuusamo Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue A

17:00Tourcoing - Nice -:- [ 1.36 | 3.00 ]
17:30Plessis Robinson - Toulouse -:- [ 2.20 | 1.62 ]
17:30Poitiers - Cambrai -:- [ 1.29 | 3.50 ]
18:00Paris - Sète -:- [ 1.50 | 2.50 ]
18:00Tours - Nantes -:- [ 1.25 | 3.75 ]

FRANCUSKA: Ligue B

16:00Lyon - Illacaise -:-
17:00Avignon - Frejus -:-
17:00France Avenir - Cannes -:-
17:30Lozere - Ajaccio -:-
17:30REC Volley - Martigues -:-
20:00St-Quentin - Nancy -:-

FRANCUSKA: Ligue A - žene

16:00France Avenir 2024 Ž - Nantes Ž -:-
17:30Marcq Baroeul Ž - Paris Ž -:-
18:00Beziers Ž - Chamalierois Ž -:-
18:00RC Cannes Ž - Le Cannet Ž -:-
19:00Vandoeuvre Ž - Levallois Ž -:-
19:30TFOC Ž - Saint-Raphael Ž -:-
19:30Venelles Ž - Mulhouse Ž -:-

GRČKA: A1

13:00Olympiakos - Kifisia -:-
16:00AONS Milon - Aristotelis Skydras -:-
17:00Foinikas Syroy - PAOK -:-
20:30Polichnnis - Panathinaikos -:-

GRČKA: A1 - žene

17:00Lamia Ž - PAOK Ž -:-
17:45AEK Ž - Markopoulo Ž -:-
18:00ASP Thetis Ž - Egaleo Ž -:-
18:00Thira Ž - Aris Ž -:-
19:00Panathinaikos Ž - Ilisiakos Ž -:-

HRVATSKA: Superliga Women

17:00ZOK Osijek Ž - Veli Vrh Ž -:-
18:00Dinamo Zagreb Ž - Kaštela Ž -:-
18:00Nebo Ž - Marina Kastela Ž -:-
18:00Split Ž - Vukovar Ž -:-
19:30Rijeka Ž - Mladost Ž -:-
20:00Kelteks Karlovac Ž - Brda Ž -:-

HRVATSKA: Prva Liga Women

15:15Don Bosco Ž - Pula Ž -:-
17:00Sinj Ž - Zadar Ž -:-
18:00Nova Gradiska Ž - Varaždin Ž -:-
20:00Olimpik Ž - Mladost II Ž -:-

ISLAND: Mizunodeild

14:30Throttur Nes - Hamar -:-

ISLAND: Mizunodeild Women

17:00Throttur Nes Ž - Throttur Ž -:-

ITALIJA: Serie A2

20:30Pordenone - BCC-NEP Castellana -:- [ 1.62 | 2.20 ]

ITALIJA: Serie A1 - žene

18:00Chieri '76 Ž - Bergamo Ž -:- [ 1.29 | 3.50 ]

ITALIJA: Serie A2 - žene

16:00Club Italia Ž - Brescia Ž -:- [ 8.50 | 1.05 ]
17:30Cremona Ž - Mondovi Ž -:- [ 2.50 | 1.50 ]

IZRAEL: Premier League

17:00H. Mate Asher - H. Kfar Saba -:-
18:00Maccabi Ashdod - M. Tel Aviv -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

06:00Samsung Blue Fangs - Hyundai Skywalkers -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

08:00Hungkuk Ž - Pepper Savings Bank Ž -:-

KINA: CVL - žene - Prvi stupanj

07:30Tianjin Ž - Sichuan Ž -:-
10:00Liaoning Ž - Zhejiang Kaiyuan Ž -:-
12:30Shandong Ž - Shenzhen Ž -:-

LATVIJA: Nacionala Liga

12:00Biolars/Olaine - RTU 2 -:-
13:00Augsdaugava - Aizpute -:-

LATVIJA: Nacionala Liga Women

19:00Riga VS Ž - Gulbene Ž -:-

MAĐARSKA: Extraliga

18:30MAV Elore SC - Vegyesz -:-

MAĐARSKA: Hungarian Cup Women

19:00MTK Budapest Ž - Vasas Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

19:30Advisie/SSS - Vocasa Nijmegen -:-
19:30RECO - Papendal/Arnhem -:-
20:00Sliedrecht - Limburg -:-
20:00Taurus - Huizen -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - žene

19:00Voltena Ž - Eurosped Ž -:-
20:00VV Utrecht Ž - Sudosa-Desto Ž -:-
20:00Zwolle Ž - Sliedrecht Ž -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

14:00Førde - Tromsø -:-
16:30Randaberg - Torvastad -:-

NORVEŠKA: Eliteserien - žene

12:00Lierne Ž - Volda Ž -:-
14:00Randaberg Ž - Koll Ž -:-
16:30Førde Ž - Tromso Ž -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga

15:00BR Volleys - Unterhaching -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever

15:00ETV Hamburg - Schuttorf -:-
18:00Bocholt - Kiel -:-
18:00Lindow/Gransee - Schoneiche -:-
19:00Bitterfeld - Neustrelitz -:-
19:00Munster - Mondorf -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug

16:00Friedrichshafen 2 - Dachau -:-
19:00Hammelburg - Kriftel -:-
19:00Karlsruhe - Freiburg -:-
19:30Rottenburg - VC Gotha -:-
19:30Schwaig - Dresden -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga - žene

20:00Neuwied Ž - Suhl Ž -:- [ 11.00 | 1.02 ]

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever - žene

18:00Oythe Ž - Essen-Borbeck Ž -:-
19:00Berlin Ž - Dingden Ž -:-
19:00ETV Hamburg Ž - Ostbevern Ž -:-
19:30Borken Ž - Stralsund Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug - žene

15:00Vilsbiburg II Ž - Dingolfing Ž -:-
18:00Unterhaching Ž - Karlsruhe-Beiertheim Ž -:-
19:00Planegg-Krailling Ž - Waldgirmes Ž -:-
19:00VCO Dresden Ž - Freisen Ž -:-

NJEMAČKA: DVV Cup - žene

19:10Aachen Ž - Potsdam Ž -:-
19:40Stuttgart Ž - Palmberg Schwerin Ž -:-

POLJSKA: I. Liga

17:00AGH Krakow - Gwardia Wroclaw -:-
17:00Astra Nowa Sol - Legia Warszawa -:-
17:00Krispol Wrzesnia - Lechia Tomaszow Mazowiecki -:-
17:00Norwid Czestochowa - Siedlce -:-
18:00Kluczbork - BAS Bialystok -:-

POLJSKA: TAURON Liga Women

19:00MKS Kalisz Ž - Chemik Police Ž -:- [ 9.00 | 1.04 ]

POLJSKA: I. Liga Women

17:00Bialystok Ž - Nowy Dwor Mazowiecki Ž -:-
17:00Karpaty Mosir Krosno Ž - Sosnowiec Ž -:-
17:00Mogilno Ž - Legionovia Ž -:-
17:00PMKS Sokolow SA Nike Wegrow Ž - Mielec Ž -:-
17:00San Jaroslaw Ž - SMS PZPS Szczyrk Ž -:-
17:00Solna Wieliczka Ž - Energetyk Poznan Ž -:-
17:00Stezyca Ž - Czestochowianka Ž -:-

PORTUGAL: Campeonato Nacional - Stupanj pobjednika

18:00Academica de Espinho - Esmoriz GC -:-
19:00Benfica - Castelo Maia GC -:-
19:00Vitoria - Sporting CP -:-
19:30Leixoes SC - A. J. F. Bastardo -:-

RUMUNJSKA: Divizia A1

11:00Suceava - Tomis Constanta -:-
14:00Rapid Bucharest - Dinamo Bucuresti -:-
15:00Stiinta Bucuresti - U. Cluj -:-
16:30Craiova - Arcada Galati -:-
17:00Unirea Dej - Zalau -:-

RUMUNJSKA: Divizia A1 - žene

11:00Pitesti Ž - Alba Blaj Ž -:-
14:00Stiinta Bacau Ž - U. Cluj Ž -:-
16:00Dinamo Bucuresti Ž - Lugoj Ž -:-
16:00Targoviste Ž - CSM Bucuresti Ž -:-

RUSIJA: Vysshaya Liga А

11:00Barnaul - Tarhan -:-
13:00Kama - Tyumen -:-
13:00Lokomotiv Izumrud - Chelyabinsk -:-
14:00Magnitka-Universitet - IzhGTU Izhevsk -:-
15:00Akademiya Kazan - MGTU Moskva -:-
15:00CSKA Moscow - Avtomobilist -:-
15:00Groznyj - Yaroslavl -:-
15:00Iskra - Volzhanin Kostroma -:-

RUSIJA: Superliga - Žene

15:00Krasnodar Ž - Dynamo Kazan Ž -:-
15:00Leningradka Ž - Tulitsa Ž -:-
15:00Lipetsk Ž - Kaliningrad Ž -:-

SLOVAČKA: Extraliga

15:00Prievidza - Svidnik -:-
18:00Myjava - VKP Bratislava -:-

SLOVAČKA: Extraliga - žene

16:00Brusno Ž - UNIZA Zilina Ž -:-
16:00Presov Ž - Nove Mesto nad Vahom Ž -:-
17:00Projekt RD SVF Ž - Slavia Bratislava Ž -:-
19:00SVK Pezinok Ž - UKF Nitra Ž -:-
20:30VKP Bratislava Ž - UCM Trnava Ž -:-

SLOVENIJA: 1. DOL - žene

17:00GEN-I Volley NG Ž - Formula Formis Ž -:-
17:00Krim Ž - Ankaran Ž -:-
19:30Aliansa Ž - Calcit Kamnik Ž -:-

SRBIJA: Liga - žene

17:00Partizan Ž - Spartak Subotica Ž -:-
19:00Batajnica Ž - Zeleznicar Ž -:-
19:30Inđija Ž - Sremska M. Ž -:-
19:30Omladinac Ž - Jedinstvo S.P. Ž -:-
20:00Novi Sad Ž - Ub Ž -:-

SVIJET: Club World Championship

01:15Sada Cruzeiro (Bra) - Perugia (Ita) -:-

ŠPANJOLSKA: SuperLiga

18:00Barcelona - Melilla -:-
18:00Emeve Lugo - Voley Palma -:-
18:00Guaguas - Conqueridor Valencia -:-
18:00Manacor - Rio Duero Soria -:-
18:00Santanderina - Boiro -:-
18:00Voleibol Teruel - Almeria -:-

ŠPANJOLSKA: Superliga - Žene

14:00Las Palmas Ž - Alcobendas Ž -:-
19:00Avarca de Menorca Ž - Haro Rioja Ž -:-
19:00Cajasol Ž - Emeve Lugo Ž -:-
19:00CV Madrid Ž - Heidelberg Ž -:-
19:00La Laguna Ž - CV Kiele Socuellamos Ž -:-

ŠVEDSKA: Elitserien

15:00Floby - Vingaker -:-
15:00Lunds - Uppsala -:-

ŠVEDSKA: Elitserien - Žene

15:00Linkopings Ž - Falkoping Ž -:-
17:00IKSU Ž - Sollentuna Ž -:-
17:30Lunds VK Ž - Hylte/Halmstad Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA

17:00Amriswil - Chenois -:-
17:30Schonenwerd - Lausanne -:-
18:00TSV Jona - Nafels -:-

ŠVICARSKA: NLA - žene

16:30Schaffhausen Ž - Aesch Pfeffingen Ž -:-
17:30Cheseaux Ž - Franches Montagnes Ž -:-
18:00Lugano Ž - Toggenburg Ž -:-

TURSKA: Efeler Ligi

11:00Hatay B.Sehir - Bursa -:- [ 4.33 | 1.20 ]
13:00Hekimoglu Bursa - Develi -:- [ 1.73 | 2.00 ]
13:30Ziraat Bankasi - Fenerbahce -:- [ 1.30 | 3.40 ]
14:00Arkasspor - Spor Toto -:- [ 1.17 | 4.50 ]

TURSKA: Sultanlar Ligi Women

12:00Galatasaray Ž - Vakifbank Ž -:-

TURSKA: 1. Ligi Women

10:00Ankara Karayollari Ž - Kayseri Ž -:-
11:00Gaziantep Merinos Ž - Kolejliler Ž -:-
11:00Vakifbank 2 Ž - Ciftlikkoy Bld Ž -:-
12:00Havran Bld Ž - Sakarya Ž -:-
13:00Eregli Bld. Ž - Mihaliccik Ž -:-
14:00Adam Voleybol Ž - Lima Spor Ž -:-
14:00Muratpasa Ž - Istanbul BB Ž -:-
14:00Tarsus Bld Ž - Besiktas Ž -:-
16:00Bahcelievler Ž - ALS Halk Ž -:-
16:30Goztepe Ž - Yesilyurt Ž -:-
17:00AVR Atletik Ž - Canakkale Ž -:-

UKRAJINA: Superleague

11:00VNAU - Reshetylivka -:-
14:00Ukrajina U18 - Zhytychi Zhytomyr -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.