Odbojka » Sutra » Tečajevi
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Oklade koje nudi bet365 - Kladi se sada!
EUROPA: Liga Prvaka - Playoff
17:00Ziraat Bankasi - Jastrzebski -:- [ 2.25 | 1.57 ]HRVATSKA: Superliga - Playoff
17:30Varaždin - Mok Mursa -:-20:00Marsonia - Centrometal -:-
POLJSKA: PlusLiga
20:30Projekt Warszawa - Belchatow -:-SLOVENIJA: 1. DOL - Playoff
19:00Fužinar - OK Maribor -:-19:00Pomgrad - Triglav Kranj -:-
19:00Salonit Anhovo - Calcit Kamnik -:-
ALBANIJA: Superliga
19:00SK Tirana - Partizani Tirana -:-AUSTRIJA: AVL - 5.-8. mjesto - Playoff
19:00Amstetten NO - UVC Graz -:- [ 4.00 | 1.22 ]AUSTRIJA: AVL - Playoff
19:00Tirol Innsbruck - Aich/Dob -:- [ 1.44 | 2.63 ]19:30TSV Hartberg - Waldviertel -:- [ 1.17 | 4.50 ]
BELGIJA: Volley League - Stupanj pobjednika
20:30Maaseik - Lindemans Aalst -:-20:30Roeselare - Haasrode Leuven -:-
20:30Waremme - Menen -:-
BELGIJA: Volley League Women - Stupanj gubitnika
20:30Gent Ž - Antwerp Ž -:-BELGIJA: Volley League Women - Stupanj pobjednika
20:00Charleroi Ž - Asterix Avo Ž -:-20:30Tchalou Ž - Roeselare Ž -:-
BJELORUSIJA: Championship Women
15:30Kommunalnik Grodno Ž - Mogilev Ž -:-BRAZIL: SuperLiga
22:30America Volei - Araguari -:-CRNA GORA: Superliga - Playoff
18:00Jedinstvo - Podgorica -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - Playoff
18:00Ceske Budejovice - Karlovarsko -:-18:00Kladno - Odolena Voda -:- [ 1.04 | 9.00 ]
18:00Liberec - Pribram -:- [ 1.25 | 3.75 ]
18:00Prague - Brno -:-
DANSKA: 1. Divizija - Istok
18:45Gentofte 2 - Rodovre -:-DANSKA: Volleyligaen - žene - Playout
20:30Ikast Ž - DHV Odense Ž -:-ESTONIJA: EMV - Playoff
18:00Barrus Voru - BIGBANK Tartu -:-EUROPA: Liga Prvaka - žene - Playoff
17:00Eczacibasi Ž - Conegliano Ž -:- [ 2.50 | 1.50 ]EUROPA: CEV Cup - žene
20:45Chieri '76 Ž - NUC Volleyball Ž -:- [ 1.06 | 8.00 ]FINSKA: Mestaruusliiga - Playoff
17:30Akaa - KyKy -:-17:30Hurrikaani - TUTO -:-
17:30Savo - Tiikerit -:-
17:30VaLePa - Loimu -:-
FINSKA: Mestaruusliiga - Playout
17:30Karelian Hurmos - Vantaa Ducks -:-ISLAND: Mizunodeild - Stupanj gubitnika
20:30Husavik - Akureyri -:-ISLAND: Mizunodeild - Stupanj pobjednika
20:30Hamar - Afturelding -:-ITALIJA: Serie A1 - žene
20:00Trentino Ž - Bergamo Ž -:-IZRAEL: Premier League - Playoff
18:30H. Mate Asher - Maccabi Ashdod -:-KATAR: Volleyball League
19:00Police Club - Al Sadd -:-LIBANON: 1st Division - Stupanj pobjednika
17:00Anwar - Chikka -:-19:30Blat - Machaal Kosba -:-
20:00Bouchrieh - Noujoum Jounieh -:-
MAĐARSKA: Extraliga - 9.-12. mjesto
19:30Szegedi - Dunaferr -:-MAĐARSKA: Extraliga Women - Playoff
18:00Bekescsabai Ž - KNRC Ž -:-MAĐARSKA: Extraliga Women - 5.-8. mjesto
18:00DVTK Ž - Nyiregyhaza Ž -:-18:00SZBBRA Ž - Ujpest Ž -:-
NJEMAČKA: 1. Bundesliga - Playoff
20:00Karlsruhe - BR Volleys -:- [ 12.00 | 1.02 ]NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug
19:00OdgođenoFriedrichshafen 2 - Mimmenhausen -:-POLJSKA: I. Liga
16:00Spala - Siedlce -:-POLJSKA: I. Liga Women
17:30Stezyca Ž - Mogilno Ž -:-18:00Imielin Ž - Energetyk Poznan Ž -:-
RUSIJA: Superliga - Žene
14:00Metar Chelyabinsk Ž - Minchanka Ž -:-16:00Atom-Kursk Ž - Tulitsa Ž -:-
16:00Leningradka Ž - Krasnodar Ž -:-
16:00Saratov Ž - Odintsovo Ž -:-
17:00Din. Moskva Ž - Uralochka-NTMK Ž -:-
17:00Dynamo Kazan Ž - Yenisey Ž -:-
18:00Kaliningrad Ž - Nizhniy Novgorod Ž -:-
SAD: PVF Women
00:00Columbus Fury Ž - Grand Rapids Rise Ž -:-SLOVAČKA: Extraliga - 5.-8. mjesto
18:00Projekt RD SVF - Tatran Banska Bystrica -:-SLOVAČKA: Extraliga - Playoff
20:00VKP Bratislava - Myjava -:-SLOVAČKA: Extraliga - žene - Playoff
17:00Slavia Bratislava Ž - VKP Bratislava Ž -:-18:30UNIZA Zilina Ž - UKF Nitra Ž -:-
SLOVENIJA: 1. DOL - žene - Playoff
18:00GEN-I Volley NG Ž - Nova KBM Branik Ž -:-20:30SIP Sempeter Ž - Calcit Kamnik Ž -:-
ŠVEDSKA: Elitserien - Playoff
19:00Floby - Uppsala -:-19:00Lunds - Sollentuna -:-
ŠVEDSKA: Elitserien - Žene - Playoff
19:00Engelholm Ž - Gislaved Ž -:-19:00Hylte/Halmstad Ž - KFUM Goteborg Ž -:-
19:00Orebro Ž - Sollentuna Ž -:-
ŠVICARSKA: NLA - žene - 5.-8. mjesto
20:00VBC Glaronia Ž - Schaffhausen Ž -:-TURSKA: 1. Ligi - Finalna grupa
12:00Yesilkent Spor - Niksar -:-14:30Altekma - Milas Bld -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.