REFRESH

Odbojka » Sutra » Tečajevi

EUROPA: Europsko Prvenstvo - Playoff

17:30Poljska - Slovenija -:- [ 1.16 | 4.50 ]
21:00Srbija - Italija -:- [ 1.66 | 2.10 ]

AZIJA: Prvenstvo Azije - 13.-16. mjesto

03:00Kuvajt - Hong Kong -:-
05:30Uzbekistan - Tajland -:-

AZIJA: Prvenstvo Azije - 5.-8. mjesto

02:30Katar - Južna Koreja -:-
05:00Australija - Pakistan -:-

AZIJA: Prvenstvo Azije - 9.-12. mjesto

08:00Bahrein - Kazahstan -:-
10:30Indija - Saudijska Arabija -:-

AZIJA: Prvenstvo Azije - Playoff

08:00Japan - Tajvan -:-
11:00Kina - Iran -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga Women

10:00Hradec Kralove Ž - Skola volejbalu Ž -:-
10:00Hronov Ž - Plzen Ž -:-
10:00Jablonec Ž - Cerveny Kostelec Ž -:-
10:00Zizkov Ž - Dobrichovice Ž -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Kup

10:00Bucovice - Blue Volley Ostrava -:-
10:00CZU Prague - Benesov -:-
10:00Domazlice - Plzen -:-
10:00Drasov - Letovice -:-
10:00Holubice - Kometa Brno -:-
10:00Kojetin - Brno-jih -:-
10:00Novy Jicin - Velke Mezirici -:-
10:00Palkovice - Moravka -:-
10:00Volejbal Ostrava - Valasske Mezirici -:-
13:30Benesov - Slapanice -:-
13:30Brno-jih - Hradec Kralove -:-
13:30Kometa Brno - Prague B -:-
13:30Letovice - Dobrichovice -:-
13:30Moravka - Blue Volley Ostrava -:-
13:30Novy Jicin - Volejbal Ostrava -:-
13:30Palkovice - Bucovice -:-
13:30Plzen - Ceske Budejovice 2 -:-
13:30Velke Mezirici - Valasske Mezirici -:-
17:00Blue Volley Ostrava - Palkovice -:-
17:00Bucovice - Moravka -:-
17:00CZU Prague - Slapanice -:-
17:00Domazlice - Ceske Budejovice 2 -:-
17:00Drasov - Dobrichovice -:-
17:00Holubice - Prague B -:-
17:00Kojetin - Hradec Kralove -:-
17:00Valasske Mezirici - Novy Jicin -:-
17:00Volejbal Ostrava - Velke Mezirici -:-

EUROPA: MEVZA - žene

19:00Marina Kastela Ž (Cro) - Vasas Ž (Hun) -:-

ISLAND: Mizunodeild

16:00Afturelding - Vestri -:-

JUŽNA AMERIKA: Prvenstvo Južne Amerike - žene

00:30Brazil Ž - Čile Ž -:- [ - | 26.00 ]
03:00Peru Ž - Argentina Ž -:- [ 2.00 | 1.72 ]
00:00Čile Ž - Peru Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever

18:00Schuttorf - Lindow/Gransee -:-
19:00Neustrelitz - Mondorf -:-
19:30Braunschweig - Bocholt -:-
19:30Essen - Warnemunde -:-
20:00Kiel - Bitterfeld -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug

16:00Gonsenheim - Friedrichshafen 2 -:-
19:00Hammelburg - Kriftel -:-
19:00OdgođenoMuhldorf - L. E. Volleys -:-
19:00VC Gotha - Schwaig -:-
20:00Dresden - Grafing -:-
20:00Freiburg - Mimmenhausen -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever - žene

18:00Berlin Ž - Dingden Ž -:-
18:00Emlichheim Ž - Bonn Ž -:-
18:00Essen-Borbeck Ž - ETV Hamburg Ž -:-
18:30Sorpesee Ž - Koln Ž -:-
19:30Borken Ž - Oythe Ž -:-
19:30Leverkusen Ž - Stralsund Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug - žene

19:00Altdorf Ž - Freisen Ž -:-
19:00Planegg-Krailling Ž - Dingolfing Ž -:-

RUSIJA: Kup - žene - Preliminarna runda

11:00Leningradka Ž - Kaliningrad 2 Ž -:-
11:00Om-SibGUOR Ž - Uralochka-NTMK 2 Ž -:-
13:00Cherepovets 2 Ž - Ufa Ž -:-
13:00Odintsovo Ž - Dynamo Moscow Ž -:-
13:00Yenisey Ž - Metar Chelyabinsk Ž -:-
14:30Tulitsa Ž - Krasnodar Ž -:-
15:30Dynamo Kazan Ž - Cherepovets Ž -:-
15:30Uralochka-NTMK Ž - Tyumen Ž -:-
17:00YuZGU Atom Ž - Minchanka Ž -:-
18:00Saratov Ž - Nizhniy Novgorod Ž -:-

SVIJET: Pan-American Cup - žene

23:00Kanada Ž - Meksiko Ž -:-
01:00Dominikanska Republika Ž - SAD Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.