REFRESH

Odbojka » Danas » Sve utakmice

HRVATSKA: Superliga

18:00Mok Mursa - Mladost Ribola Kaštela -:-
18:00Mok Rovinj - Rijeka -:-
19:00Marsonia - Sisak -:-
19:30Centrometal - Gorica -:-
19:30Zadar - Split -:-

ITALIJA: SuperLega

18:00Vibo Valentia - Monza -:-
20:30Ravenna - Milano -:-

POLJSKA: PlusLiga

2. setZawiercie - Kedzierzyn-Kozle 0:1
17:30GKS Katowice - Jastrzebski -:-
20:30Rzeszow - Luk Lublin -:-

SLOVENIJA: 1. DOL

18:00Pomgrad - Krka -:-
18:00Triglav Kranj - OK Maribor -:-
19:00Crnuce - Salonit Anhovo -:-
20:00Calcit Kamnik - ACH Ljubljana -:-

SRBIJA: Liga

17:00Nis - Mladi Radnik -:-
19:00Gornji Milanovac - Crvena zvezda -:-

AUSTRIJA: AVL

16:30VBK Klagenfurt - Sokol Wien -:-
18:00Tirol Innsbruck - Waldviertel -:-
18:30Amstetten NO - Weiz -:-
19:00TSV Hartberg - Ried -:-

AUSTRIJA: 2. Bundesliga - Prvi stupanj

16:00Steyr - Wolfurt -:-
17:00hotVolleys - Graz -:-
19:00Lenzing - Waidhofen -:-
19:00St. Polten - Union ADM Linz -:-
19:00VBK Klagenfurt 2 - Wr. Neustadt -:-
19:30Hausmannstatten - Liebenau -:-
19:30Roadrunners/Perchtoldsdorf - Dobling -:-
19:30SV Salzburg - Bisamberg -:-

AUSTRIJA: AVL - žene

16:30Linz-Steg Ž - SG TI-Volley Ž -:-
19:00Wildcats Ž - Hartberg Ž -:-

AUSTRIJA: 2. Bundesliga - žene - Prvi stupanj

13:30ATSE Graz Ž - Villach Ž 3:1
14:00VBK Klagenfurt Ž - Bruckl Ž 0:3
17:00Hausmannstatten Ž - Liebenau Ž -:-
18:30Purgstall Ž - Brunnenbau Ž -:-
19:00Jennersdorf Ž - Wolfsberg Ž -:-
19:00Linz-Steg 2 Ž - SG Eisenerz/Trofaiach 2 Ž -:-

BELGIJA: EuroMillions League

20:30Haasrode Leuven - VDK G. -:-
20:30Maaseik - Roeselare -:-

BELGIJA: Liga A Women

18:00Jaraco LVL Ž - Antwerp Ž -:-
20:30Asterix Avo Ž - Tchalou Ž -:-
20:30Charleroi Ž - Oudegem Ž -:-
20:30Gent Ž - Oostende Ž -:-

BJELORUSIJA: Division A

13:00Zapadnij Bug - Marco Vitebsk 2:3
2. setBate-BGUFK - Energia Gomel 1:0
2. setLegion Obuhovo - Mapid Minsk 1:0
3. setStroitel Minsk - Mogilev 2:0

BJELORUSIJA: Championship Women

14:30Zhemchuzhina Ž - Pribuzhe Ž 0:3
2. setMogilev Ž - Kommunalnik Grodno Ž 0:1

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer liga

16:00Bijeljina - Ljubinje-Bankom -:-
17:00Domaljevac - Kalesija -:-
18:00Bosna - Jedinstvo -:-
18:00Gradina Herceg - Mladost Brcko -:-
19:00Kakanj - Borac -:-

BRAZIL: Superliga

22:45Sada Cruzeiro - Goias -:-
23:30Funvic - Sao Jose dos Campos -:-

BRAZIL: Superliga - Žene

23:00Brasilia Volei Ž - Pinheiros Ž 3:1
23:00Fluminense Ž - Praia Clube Ž 0:3
01:00Osasco Ž - Sesi Bauru Ž 3:2

BUGARSKA: SuperLiga

16:30Levski Sofia - Rakovski 1964 -:-
16:30Marek Dupnitsa - Botev -:-
17:00Beroe - Dobrudja -:-
17:00Neftohimic Burgas - Dunav -:-
17:00Pirin Razlog - Slaviya Sofia -:-
17:00Slivnishki Geroy - Hebar -:-

BUGARSKA: Superliga - Žene

14:00Beroe Ž - Maritsa Plovdiv Ž 0:3
16:00Lokomotiv Sofia Ž - CSKA Sofia Ž -:-
16:00Perun Varna Ž - Slaviya Sofia Ž -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:00Pribram - Ostrava -:-
18:00Ceske Budejovice - Odolena Voda -:-
18:00Karlovarsko - Kladno -:-
18:00Liberec - Brno -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - žene

17:00Ostrava Ž - Prerov Ž -:-
17:00Prostejov Ž - KP Brno Ž -:-
17:00Selmy Brno Ž - Frydek-Mistek Ž -:-
17:00TJ Sokol Sternberk Ž - Olymp Prague Ž -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga - Stupanj gubitnika

13:00Stare Mesto - CZU Prague -:-
17:00Prague B - Liberec B -:-
17:00Volejbal Ostrava - MFF Prague -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga - Stupanj pobjednika

11:00Ceske Budejovice 2 - Velke Mezirici 3:0
17:00Benatky - Bucovice -:-
17:00Dobrichovice - Tesla Brno -:-
18:00Plzen - Hradec Kralove -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga Women

09:00KP Brno B Ž - Havlickuv Brod Ž 3:0
10:00Hradec Kralove Ž - Ceske Budejovice Ž 3:1
10:00Jablonec Ž - Dobrichovice Ž -:-
10:00Skola volejbalu Ž - Stresovice Ž 0:3
10:00Zizkov Ž - Nusle Ž 2:3
12:00Hronov Ž - Cerveny Kostelec Ž 3:0

DANSKA: Volleyligaen

14:00DHV Odense - Ikast 1:3
14:00Middelfart - Gentofte 1:3

DANSKA: 1. Divizija - Zapad

11:00Skovbakken - Bedsted 1:3
12:00Randers - Lyseng 3:0
13:00Hornsyld - Aarhus 3 1:3

DANSKA: 1. Divizija - Istok

10:00Holte - Gentofte 2 0:3
13:30Koge - Frederiksberg 0:3
16:30DTU - KV 61 -:-

DANSKA: Landspokal Cup

15:00Aalborg Volley - Hvidovre -:-

DANSKA: Volleyligaen - žene

12:00Holte Ž - Gentofte Ž 3:1
4. setASV Elite Ž - Brøndby Ž 1:2
16:00DHV Odense Ž - Koge Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Zapad - Žene

13:00Aarhus 1900 Ž - Aalborg Volley Ž 0:3
13:00Skovbakken Ž - Bedsted Ž 1:3
14:00Randers Ž - Ikast Ž 0:3
15:30Esbjerg Ž - Kolding Ž -:-
16:30Middelfart Ž - Funder Ž -:-

DANSKA: 1. Divizija - Istok - Žene

14:00Holte 2 Ž - Gentofte 2 Ž 3:0
14:30DTU Ž - Rosenlund Ž -:-

ENGLESKA: Super League

16:00Newcastle - Leeds -:-
16:30Sheffield - Sunderland -:-
19:00Richmond Docklands - London Polonia -:-

ENGLESKA: Super League Women

13:30Cambridge Ž - London Orcas Ž -:-
16:00Polonia London Ž - Derbyshire Ž -:-
16:45Tendring Ž - Nottingham Ž -:-

ESTONIJA: Esiliiga

11:00OdgođenoNoortekoondis - Jarvamaa -:-
12:00Kiili - Neemeco 0:3
12:00Liider - Rakvere 0:3
12:00Valio Voru - Viljandi 2:3
14:00BIGBANK Tartu 2 - Eesti Maaulikooli 0:3

EUROPA: MEVZA

17:00HAOK Mladost (Cro) - UVC Graz (Aut) -:-

EUROPA: Baltic League

18:30Amber-Arlanga - BIGBANK Tartu -:-

EUROPA: Balti Liiga - žene

16:00TTU Ž - Jelgava Ž -:-
17:00Tartu Ulikool Ž - VK miLATss Ž -:-

FINSKA: Mestaruusliiga

4. setSavo - Hurrikaani 2:1
14:00TUTO - Tiikerit 0:3
3. setETTA - VaLePa 0:2
16:00Karelian Hurmos - Akaa -:-
16:00Vantaa Ducks - PerPo -:-

FINSKA: Mestaruusliiga - žene

16:00Kangasala Ž - Nurmon Jymy Ž -:-

FRANCUSKA: Ligue A

2. setChaumont - Tours 0:1
18:00Plessis Robinson - Poitiers -:-
19:30Sète - Cambrai -:-
20:00Nantes - Montpellier -:-
20:00Toulouse - Paris -:-

FRANCUSKA: Ligue B

20:00Ajaccio - St-Quentin -:-
20:00Frejus - Lozere -:-
20:00Nazaire - Martigues -:-

FRANCUSKA: Ligue A - žene

18:30Evreux Ž - TFOC Ž -:-
19:30Marcq Baroeul Ž - Saint-Raphael Ž -:-
20:00Le Cannet Ž - France Avenir 2024 Ž -:-
20:00Mulhouse Ž - RC Cannes Ž -:-
20:00Vandoeuvre Ž - Paris Ž -:-
20:00Venelles Ž - Nantes Ž -:-

GRČKA: A1

18:00Foinikas Syroy - OFI -:-
19:00AONS Milon - Olympiakos -:-

GRČKA: A1 - žene

16:00Olympiakos Ž - Aris Ž -:-
17:00Evosmou Ž - Markopoulo Ž -:-
17:00PAOK Ž - AO Porfiras Ž -:-
17:45AEK Ž - Panathinaikos Ž -:-
18:00Ilisiakos Ž - Lamia Ž -:-
18:00Pannaxiakos Ž - ASP Thetis Ž 0:3

HRVATSKA: Superliga Women

14:30Mladost Ž - Karlovac Ž 3:0
18:00Brda Ž - Rijeka Ž -:-
19:00Dubrovnik Ž - Kaštela Ž -:-

HRVATSKA: Prva Liga Women

15:00ZOK Osijek II Ž - Umag Ž -:-
17:00Sinj Ž - Drenova Ž -:-
17:00Zadar Ž - Don Bosco Ž -:-

ISLAND: Mizunodeild

2. setThrottur Nes - Hamar 0:1

ITALIJA: Serie A2

19:00Cuneo Volley - Bergamo -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

20:30Roma Ž - Bergamo Ž -:-

ITALIJA: Serie A2 - žene

20:30Seap Dalli Cardillo Ž - Sant'Elia Ž -:-

JAPAN: V.League

05:00Osaka Sakai - Nagoya 3:1
05:05Suntory Sunbirds - Panasonic Panthers 0:3
06:00Oita Miyoshi - JT Thunders 0:3
07:00Toray Arrows - FC Tokyo 3:0
07:30Nagano - JTEKT 1:3

JAPAN: V.League Women

04:05Toray Arrows Ž - Hisamitsu Springs Ž 3:0
05:00Ageo Ž - Body Queenseis Ž 3:1
05:00JT Marvelous Ž - NEC Red Rockets Ž 1:3
06:00Okayama Seagulls Ž - Hitachi Ž 1:3
06:00PFU Blue Cats Ž - Himeji Victorina Ž 3:2
07:30Denso Airybees Ž - Kurobe Aqua Fairies Ž 3:0

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

06:00Ansan OK - KAL Jumbos 0:3

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

08:00IBK Ž - GS Caltex Ž 0:3

KATAR: Volleyball League

4. setAl-Wakra - Al Gharafa 1:2
16:30Al Khor - Al Sadd -:-

KAZAHSTAN: National League

05:00Esil Petropavlovsk - Burevestnik Almaty 3:1
08:00Atyrau - Ushkyn Kokshetau 0:3
11:00Mangistau - Pavlodar 3:0
14:00Altai - Taraz Jambil 1:3

KINA: CVL - žene - Prvi stupanj

07:00Shenzhen Ž - Fujian Ž 3:1
09:00Jiangsu ECE Ž - Beijing Ž 3:0
11:00Shanghai Ž - Liaoning Ž 3:0

LATVIJA: Nacionala Liga

11:00Riga - Aizpute 0:3
2. setVecumnieki - Ventspils 1:0
17:00Limbazi - Daugavpils/Ezerzeme -:-

LIBANON: 1st Division

16:00Bouchrieh - Mtein -:-
18:00Anwar - Sarafand -:-

MAĐARSKA: NB I

17:30Mađarska U17 - Dagi -:-

MAĐARSKA: NB I Women

2. setDSZC Eotvos Ž - Jaszberenyi Ž 1:0
17:00Penta-Godolloi RC Ž - Budaors Ž -:-
17:00SZBBRA Ž - MCM Kaposvari Ž -:-
18:00Kispest SE Ž - MAV Elore SC Ž -:-
18:00Ujpest Ž - MTK Budapest Ž -:-
19:00TFSE Ž - Corecomm Ž -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

17:00Papendal/Arnhem - Limburg -:-
19:30Advisie/SSS - Sliedrecht -:-
19:30RECO - Draisma -:-
20:00Groningen/Lycurgus - Taurus -:-
20:00Vocasa Nijmegen - Orion -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie - žene

4. setPapendal/Arnhem Ž - Sneek Ž 1:2
19:00Voltena Ž - Apollo 8 Ž -:-
20:00Apeldoorn Ž - VV Utrecht Ž -:-
20:00Laudame Financials Ž - Sliedrecht Ž -:-
20:00Set-Up' 65 Ž - FAST Ž -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

16:00Randaberg - Viking -:-
19:00Koll - Tromsø -:-

NORVEŠKA: Eliteserien - žene

13:30Randaberg Ž - Viking TIF Ž 3:1
16:00Koll Ž - Tromso Ž -:-
18:00Volda Ž - Skjetten Ž -:-

NJEMAČKA: 1. Bundesliga

17:30Luneburg - BR Volleys -:-
19:00Herrsching - Giesen -:-
20:00Netzhoppers - Duren -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever

18:30Warnemunde - Baden -:-
19:00Bocholt - Bitterfeld -:-
19:00Kiel - VCO Berlin -:-
19:30OdgođenoBraunschweig - Lindow/Gransee -:-
19:30Essen - Mondorf -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug

19:00Hammelburg - Grafing -:-
19:00L. E. Volleys - Schwaig -:-
19:00VC Gotha - Dresden -:-
20:00Delitzsch - Friedrichshafen 2 -:-
20:00Freiburg - Gonsenheim -:-
20:00Kriftel - Mimmenhausen -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever - žene

18:00Berlin Ž - Leverkusen Ž -:-
18:00Essen-Borbeck Ž - Dingden Ž -:-
18:30Sorpesee Ž - Oythe Ž -:-
19:00ETV Hamburg Ž - Bonn Ž -:-
19:30Borken Ž - Emlichheim Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug - žene

16:00Stuttgart II Ž - VCO Dresden Ž -:-
16:00Waldgirmes Ž - Grimma Ž -:-
16:00Wiesbaden II Ž - Bad Soden Ž -:-
19:00Planegg-Krailling Ž - SV Lohhof Ž -:-

NJEMAČKA: DVV Cup - žene

19:00Suhl Ž - Dresdner SC Ž -:-
19:00Wiesbaden Ž - USC Munster Ž -:-
19:30Stuttgart Ž - NawaRo Straubing Ž -:-

PERU: LNSV - Playoff

00:30Junior Callao - Peerless 1:3
02:30DC Asociados - Regatas Lima 0:3

POLJSKA: I. Liga

16:00AGH Krakow - Spala -:-
17:00Krispol Wrzesnia - Legia Warszawa -:-
17:00Siedlce - Norwid Czestochowa -:-
17:00Strzelce Opolskie - Bielsko-Biala -:-
17:00Swidnik - Kluczbork -:-
18:00Chrobry Glogow - Gwardia Wroclaw -:-

POLJSKA: TAURON Liga Women

19:00Chemik Police Ž - Joker Swiecie Ž -:-

POLJSKA: I. Liga Women

16:00AZS AWF Warszawa Ž - Energetyk Poznan Ž -:-
17:00SMS PZPS Szczyrk Ž - Solna Wieliczka Ž -:-
17:30Stezyca Ž - Aleksandrow Lodzki Ž -:-
18:00Bialystok Ž - Karpaty Mosir Krosno Ž -:-
18:00Mielec Ž - Czestochowianka Ž -:-
18:00Tarnow Ž - Sosnowiec Ž -:-

PORTUGAL: Campeonato Nacional

1. setBenfica - Leixoes SC 0:0
16:00Sporting CP - Esmoriz GC -:-
17:00SC Caldas - Castelo Maia GC -:-
17:00Sporting de Espinho - Mamede -:-
18:00Academica de Espinho - Clube K -:-
19:00Viana - Santo Tirso -:-
19:00Vitoria - A. J. F. Bastardo -:-

PORTUGAL: 1. Divisao - žene

16:00Boavista Ž - Vilacondense Ž 0:1
16:00Lusofona Ž - SC Espinho Ž -:-

RUMUNJSKA: Divizia A1

11:00Stiinta Bucuresti - Steaua Bucuresti 0:3
11:30Timisoara - Rapid Bucharest 0:3
14:00Olimpia Titanii - Stiinta Baia Mare 3:1
17:00Craiova - Arcada Galati -:-
17:00U. Cluj - Dinamo Bucuresti -:-
17:00Unirea Dej - Zalau -:-

RUMUNJSKA: Divizia A1 - žene

11:00Mioveni Ž - U. Cluj Ž 3:0
14:00Turda Ž - Dinamo Bucuresti Ž 1:3
17:00Alba Blaj Ž - Rapid Bucuresti Ž -:-

RUSIJA: Vysshaya Liga А

11:00Barnaul - Novokuybyshevsk 0:3
13:00Magnitka-Universitet - Kama 3:1
14:00Tarhan - Tyumen 3:1
3. setCSKA Moscow - MGTU Moskva 0:2
3. setGroznyj - Akademiya Kazan 0:2
2. setVolzhanin Kostroma - Yaroslavl 1:0
16:00Avtomobilist - Iskra -:-

RUSIJA: Russia Cup

10:00Novyi Urengoy - Belgorod 0:3
13:00Krasnoyarsk - Novosibirsk 2:3
14:00Dinamo-Lo - Kemerovo 1:3
4. setUfa - ASK N. Novgorod 2:1
16:30Zenit Kazan - Orenburg -:-
17:00Nizhnevartovsk - Din. Moskva -:-

RUSIJA: Superliga - Žene

13:00Metar Chelyabinsk Ž - Tulitsa Ž 0:3
16:00Nizhniy Novgorod Ž - Yenisey Ž -:-
17:00Kaliningrad Ž - Leningradka Ž -:-

SLOVAČKA: Extraliga

17:00Svidnik - Trencin -:-
18:00Myjava - VKP Bratislava -:-

SLOVAČKA: Extraliga - žene

16:00Slavia Bratislava Ž - SVK Pezinok Ž -:-
17:00Brusno Ž - Presov Ž -:-
18:00Projekt RD SVF Ž - UCM Trnava Ž -:-
19:00VKP Bratislava Ž - Nove Mesto nad Vahom Ž -:-

SLOVENIJA: 1. DOL - žene

19:00Ankaran Ž - Aliansa Ž -:-
19:00Krim Ž - GEN-I Volley NG Ž -:-
19:00OdgođenoLuka Koper Ž - Grosuplje Ž -:-

SRBIJA: Liga - žene

17:00Partizan Ž - Klek MD Zrenjanin Ž -:-
18:30Inđija Ž - Sremska M. Ž -:-
19:00Zeleznicar Ž - Spartak Subotica Ž -:-

ŠPANJOLSKA: SuperLiga

17:00Emeve Lugo - Voleibol Teruel -:-
18:00Manacor - Almeria -:-
19:00Ibiza - Guaguas -:-
19:00Valencia - Voley Palma -:-
19:30Rio Duero - San Sadurnino -:-

ŠPANJOLSKA: Superliga - Žene

16:00Sant Cugat Ž - Emeve Lugo Ž -:-
17:00Las Palmas Ž - Leganes Ž -:-
18:00La Laguna Ž - CV Kiele Socuellamos Ž -:-
19:00Alcobendas Ž - Cajasol Ž -:-
19:00Avarca de Menorca Ž - Barca Ž -:-
20:00Sayre Mayser Ž - Haro Rioja Ž -:-

ŠVEDSKA: Elitserien

3. setFalkoping - Habo 0:2
17:00Sollentuna - Uppsala -:-

ŠVEDSKA: Elitserien - Žene

14:00IKSU Ž - Engelholm Ž 0:3
2. setLindesberg Ž - Linkopings Ž 0:1
17:00Falkoping Ž - Orebro Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA

17:30Lausanne - Luzern -:-
18:00Nafels - Schonenwerd -:-

TURSKA: Efeler Ligi

12:00Fenerbahce - Sorgun 3:0
4. setBelediye Plevne - Galatasaray 1:2

TURSKA: 1. Ligi

10:00Akkus Bld - Develi 0:3
11:00Hatay B.Sehir - Haliliye 3:0
11:00Kolejliler - Tursad 1:3
11:00Konya BSB - Urgup Spor 2:3
11:00Melikgazi Bld - Maliye Ihtisas 1:3
11:00Yesilkent Spor - Malatya BSB 3:0
12:00Kutahya - Kagitspor 0:3
12:00Sanliurfa B.Sehir Bld. - Niksar 3:2
13:00HGTC Bursa - Bigadic Bld. 3:1
13:00Saint Joseph - Kula Bld. 3:2
14:00Milas Bld - Istanbul BB 0:3
2. setAydin Buyuksehir Belediye Spor - Alanya Bld 1:0

TURSKA: Sultanlar Ligi Women

12:00Ankara PTT Ž - Vakifbank Ž 0:3
2. setKuzey Boru Genclik Ž - Bolu Bld Ž 1:0
2. setYesilyurt Ž - Ankara Karayollari Ž 1:0

TURSKA: 1. Ligi Women

2. setKolejliler Ž - Ilbank Ž 1:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.