Odbojka » Danas » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
POLJSKA: PlusLiga
17:30Stal Nysa - Projekt Warszawa -:-20:30Kedzierzyn-Kozle - Slepsk Suwalki -:-
ALBANIJA: Superliga
18:00Teuta - Studenti Tirana -:-ARGENTINA: LVA - Playoff
02:00UPCN - Policial Voley -:-BELGIJA: Volley League - Stupanj gubitnika
20:30Gent - Achel -:-BELGIJA: Volley League - Stupanj pobjednika
20:30Haasrode Leuven - Roeselare -:-20:30Lindemans Aalst - Maaseik -:-
20:30Menen - Waremme -:-
BRAZIL: Superliga - Žene - Playoff
22:30Sesi Bauru Ž - Praia Clube Ž -:-BUGARSKA: SuperLiga - Playoff
18:30Levski Sofia - Pirin Razlog -:-ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - Playoff
13:00Prague - Pribram -:-ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga - Playoff
19:00Hradec Kralove - Dobrichovice -:-ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga Women - Playoff
10:00Ceske Budejovice Ž - Bizuterie - SG Ž -:-ESTONIJA: EMV - Playoff
18:00TTU - Barrus Voru -:-ESTONIJA: Meistriliiga - žene - Playoff
15:00TTU Ž - Rae SK Ž -:-FINSKA: Mestaruusliiga - žene - Playoff
16:00Kangasala Ž - LP-Vampula Ž -:-16:00Polkky Kuusamo Ž - Puijo Ž -:-
GRČKA: Greek Cup
16:00Panathinaikos - AONS Milon -:-19:15Olympiakos - PAOK -:-
HRVATSKA: Prva Liga Women
18:30Varaždin Ž - Veli Vrh Ž -:-ITALIJA: Serie A2 - žene - Stupanj pobjednika
19:00Futura Volley Giovani Ž - Macerata Ž -:-20:30Perugia Ž - San Giovanni Ž -:-
JUŽNA KOREJA: Volleyball League - Playoff
11:00KAL Jumbos - Ansan OK -:-KAZAHSTAN: National League - 5.-8. mjesto
06:00Aktobe - Burevestnik Almaty -:-08:30Zhayik Uralsk - Zhetyssu Zhastar -:-
KAZAHSTAN: National League - Playoff
11:00Esil Petropavlovsk - Atyrau -:-13:30Taraz Jambil - Pavlodar -:-
PORTUGAL: 1. Divisao - žene - Doigravanje za plasman
16:00Vilacondense Ž - Leixoes Ž -:-PORTUGAL: 1. Divisao - žene - Playoff
17:00Porto Volei Ž - Vitoria Guimaraes Ž -:-SAD: PVF Women
2. setOmaha Supernovas Ž - Grand Rapids Rise Ž 1:000:00Columbus Fury Ž - Orlando Valkyries Ž -:-
SLOVAČKA: Extraliga - Playoff
18:00VKP Bratislava - Myjava -:-SLOVAČKA: Extraliga - žene - 5.-8. mjesto
18:00Nove Mesto nad Vahom Ž - Presov Ž -:-SRBIJA: Liga - žene - Playoff
17:00Omladinac Ž - Jedinstvo S.P. Ž -:-19:00Sremska M. Ž - Zeleznicar Ž -:-
19:00Ub Ž - Crvena zvezda Ž -:-
20:30Partizan Ž - Tent Ž -:-
UKRAJINA: Superleague - Playoff
15:30Yurakademiya - Prometey -:-18:30Epitsentr Podoliani - Zhytychi Zhytomyr -:-
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.