REFRESH

Odbojka » Danas » Gotove

AUSTRIJA: 2. Bundesliga - žene - Prvi stupanj

13:30ATSE Graz Ž - Villach Ž 3:1
14:00VBK Klagenfurt Ž - Bruckl Ž 0:3

BJELORUSIJA: Division A

13:00Zapadnij Bug - Marco Vitebsk 2:3

BRAZIL: Superliga - Žene

23:00Brasilia Volei Ž - Pinheiros Ž 3:1
23:00Fluminense Ž - Praia Clube Ž 0:3
01:00Osasco Ž - Sesi Bauru Ž 3:2

BUGARSKA: Superliga - Žene

14:00Beroe Ž - Maritsa Plovdiv Ž 0:3

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga - Stupanj pobjednika

11:00Ceske Budejovice 2 - Velke Mezirici 3:0

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. liga Women

09:00KP Brno B Ž - Havlickuv Brod Ž 3:0
10:00Hradec Kralove Ž - Ceske Budejovice Ž 3:1
10:00Skola volejbalu Ž - Stresovice Ž 0:3
10:00Zizkov Ž - Nusle Ž 2:3
12:00Hronov Ž - Cerveny Kostelec Ž 3:0

DANSKA: 1. Divizija - Zapad

11:00Skovbakken - Bedsted 1:3
12:00Randers - Lyseng 3:0
13:00Hornsyld - Aarhus 3 1:3

DANSKA: 1. Divizija - Istok

10:00Holte - Gentofte 2 0:3
13:30Koge - Frederiksberg 0:3

DANSKA: Volleyligaen - žene

12:00Holte Ž - Gentofte Ž 3:1

DANSKA: 1. Divizija - Zapad - Žene

13:00Aarhus 1900 Ž - Aalborg Volley Ž 0:3
13:00Skovbakken Ž - Bedsted Ž 1:3

ESTONIJA: Esiliiga

11:00OdgođenoNoortekoondis - Jarvamaa -:-
12:00Kiili - Neemeco 0:3
12:00Liider - Rakvere 0:3
12:00Valio Voru - Viljandi 2:3
14:00BIGBANK Tartu 2 - Eesti Maaulikooli 0:3

FINSKA: Mestaruusliiga

14:00TUTO - Tiikerit 0:3

GRČKA: A1 - žene

18:00Pannaxiakos Ž - ASP Thetis Ž 0:3

HRVATSKA: Superliga Women

14:30Mladost Ž - Karlovac Ž 3:0

JAPAN: V.League

05:00Osaka Sakai - Nagoya 3:1
05:05Suntory Sunbirds - Panasonic Panthers 0:3
06:00Oita Miyoshi - JT Thunders 0:3
07:00Toray Arrows - FC Tokyo 3:0
07:30Nagano - JTEKT 1:3

JAPAN: V.League Women

04:05Toray Arrows Ž - Hisamitsu Springs Ž 3:0
05:00Ageo Ž - Body Queenseis Ž 3:1
05:00JT Marvelous Ž - NEC Red Rockets Ž 1:3
06:00Okayama Seagulls Ž - Hitachi Ž 1:3
06:00PFU Blue Cats Ž - Himeji Victorina Ž 3:2
07:30Denso Airybees Ž - Kurobe Aqua Fairies Ž 3:0

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

06:00Ansan OK - KAL Jumbos 0:3

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

08:00IBK Ž - GS Caltex Ž 0:3

KAZAHSTAN: National League

05:00Esil Petropavlovsk - Burevestnik Almaty 3:1
08:00Atyrau - Ushkyn Kokshetau 0:3
11:00Mangistau - Pavlodar 3:0

KINA: CVL - žene - Prvi stupanj

07:00Shenzhen Ž - Fujian Ž 3:1
09:00Jiangsu ECE Ž - Beijing Ž 3:0
11:00Shanghai Ž - Liaoning Ž 3:0

LATVIJA: Nacionala Liga

11:00Riga - Aizpute 0:3

NORVEŠKA: Eliteserien - žene

13:30Randaberg Ž - Viking TIF Ž 3:1

NJEMAČKA: 2. Bundesliga sjever

19:30OdgođenoBraunschweig - Lindow/Gransee -:-

PERU: LNSV - Playoff

00:30Junior Callao - Peerless 1:3
02:30DC Asociados - Regatas Lima 0:3

RUMUNJSKA: Divizia A1

11:00Stiinta Bucuresti - Steaua Bucuresti 0:3
11:30Timisoara - Rapid Bucharest 0:3

RUMUNJSKA: Divizia A1 - žene

11:00Mioveni Ž - U. Cluj Ž 3:0

RUSIJA: Vysshaya Liga А

11:00Barnaul - Novokuybyshevsk 0:3
13:00Magnitka-Universitet - Kama 3:1

RUSIJA: Russia Cup

10:00Novyi Urengoy - Belgorod 0:3
13:00Krasnoyarsk - Novosibirsk 2:3

RUSIJA: Superliga - Žene

13:00Metar Chelyabinsk Ž - Tulitsa Ž 0:3

SLOVENIJA: 1. DOL - žene

19:00OdgođenoLuka Koper Ž - Grosuplje Ž -:-

ŠVEDSKA: Elitserien - Žene

14:00IKSU Ž - Engelholm Ž 0:3

TURSKA: Efeler Ligi

12:00Fenerbahce - Sorgun 3:0

TURSKA: 1. Ligi

10:00Akkus Bld - Develi 0:3
11:00Hatay B.Sehir - Haliliye 3:0
11:00Kolejliler - Tursad 1:3
11:00Konya BSB - Urgup Spor 2:3
11:00Melikgazi Bld - Maliye Ihtisas 1:3
11:00Yesilkent Spor - Malatya BSB 3:0
12:00Kutahya - Kagitspor 0:3
12:00Sanliurfa B.Sehir Bld. - Niksar 3:2
13:00HGTC Bursa - Bigadic Bld. 3:1
13:00Saint Joseph - Kula Bld. 3:2
14:00Milas Bld - Istanbul BB 0:3

TURSKA: Sultanlar Ligi Women

12:00Ankara PTT Ž - Vakifbank Ž 0:3

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.