REFRESH

Rukomet » Sutra » Sve utakmice

FRANCUSKA: Starligue

20:00Chartres - Nimes -:-
20:00Istres - Toulouse -:-
20:00Montpellier - Dunkerque -:-
20:00St. Raphael - Creteil -:-

SLOVENIJA: 1. NLB Liga

18:00Urbanscape Loka - Jeruzalem Ormoz -:-

SRBIJA: ARKUS Liga

19:00Radnicki - Jugović -:-
20:00Proleter - Crvena zvezda -:-

ŠPANJOLSKA: Liga ASOBAL

20:00Torrelavega - Granollers -:-
20:30Guadalajara - Cisne -:-
21:15Barcelona - BM Sinfin -:-

AUSTRIJA: HLA

18:30Handball Tirol - Linz -:-
18:30SC Ferlach/T. - Alpla HC Hard -:-

AZIJA: Prvenstvo Azije - žene - 5.-8. mjesto

05:00Indija Ž - Tajland Ž -:-
07:00Kazahstan Ž - Uzbekistan Ž -:-

AZIJA: Prvenstvo Azije - žene - 9.-10. mjesto

03:00Australija Ž - Hong Kong Ž -:-

AZIJA: Prvenstvo Azije - žene - Playoff

09:00Japan Ž - Iran Ž -:-
11:00Južna Koreja Ž - Kina Ž -:-

DANSKA: Herre Handbold Ligaen

18:30Skjern - Fredericia -:-
19:00Nordsjælland - Ribe-Esbjerg -:-

EUROPA: European Cup Women

14:30Izmir Ž (Tur) - Sao Pedro Sul Ž (Por) -:-
18:30Alavarium Ž (Por) - JKS Jaroslaw Ž (Pol) -:-

FRANCUSKA: Proligue

20:15Besancon - Strasbourg -:-
20:30Bordeaux Bruges - Sarrebourg -:-
20:30Cherbourg - Frontignan -:-
20:30Massy Essonne - Billere -:-
20:30Nancy - Dijon -:-
20:30Pontault - Saran -:-
20:30Tremblay - Villeurbanne -:-

FRANCUSKA: Division 1 - žene

20:00Dijon Ž - Saint Amand Ž -:-
20:30Nice Ž - Chambray Touraine Ž -:-

IZRAEL: Division 1

12:15Hapoel Hevel Eilot - Hapoel Le Zion -:-
13:00Bnei Herzliya - Hapoel Kiriyat -:-
13:00Hapoel Ramat Gan - Maccabi Le Zion -:-
14:00Asa Tel Aviv - Nes Tziona -:-
14:00Maccabi Avishai Motzkin - Hapoel Ashdod -:-
14:00MK Holon - Ramat Hasharon -:-

LUKSEMBURG: AXA League - Drugi stupanj

20:30Diekirch - Esch -:-

MAĐARSKA: NB I

18:00Dabas - Cegledi -:-
18:15Tatabanya - Balatonfuredi -:-

MAĐARSKA: NB I - žene

17:00Dunaujvarosi Ž - NEKA Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

19:30Bietigheim-Metterzimmern - Wolfe Wurzburg -:-
19:30Coburg 2000 - Nordhorn-Lingen -:-
19:30N-Lubbecke - Dessauer -:-
20:00Konstanz - Rostock -:-

NJEMAČKA: DHB Pokal Women

19:30J. Regensburg Ž - Bensheim-Auerbach Ž -:-

POLJSKA: Superliga

18:30Ostrow Wielkopolski - Lomza Kielce -:-

RUMUNJSKA: Liga Nationala

16:00Oradea - CSM Bucuresti -:-
16:00Steaua Bucharest - Vaslui -:-

SJEV. MAKEDONIJA: Superleague

13:00Vardar 1961 - Kumanovo -:-
18:00Junior KV - Golden Art -:-
18:30Tinex Prolet Skopje - Skopje 2020 -:-
19:30Tikveš - Eurofarm Pelister -:-

SLOVAČKA: Extraliga

19:00Nove Zamky - Modra -:-
19:00Presov - Topolcany -:-
19:00SKP Bratislava - Zahoraci -:-

SLOVENIJA: 1.A DRL - Žene

20:00Izola Bori Ž - Ajdovscina Ž -:-

ŠVEDSKA: Handbollsligan

19:00Malmo - Redbergslids -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

19:30Karra Ž - Aranas Ž -:-

TURSKA: Superlig

14:00Spor Toto - Izmir BB -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.