REFRESH

Stolni tenis » Danas » Sve utakmice

TIMOVI - MUŠKARCI: Olympic Games (Svijet)

03:00Slovenija - Južna Koreja -:-
03:00Tajvan - Hrvatska -:-
07:30Brazil - Srbija -:-
07:30Hong Kong - Francuska -:-
12:30Kina - Egipat -:-
12:30Portugal - Njemačka -:-

TIMOVI - ŽENE: Olympic Games (Svijet)

03:00Egipat Ž - Rumunjska Ž -:-
03:00Hong Kong Ž - Brazil Ž -:-
07:30Australija Ž - Njemačka Ž -:-
07:30Kina Ž - Austrija Ž -:-
12:30Mađarska Ž - Japan Ž -:-
12:30Tajvan Ž - SAD Ž -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Liga Pro (Rusija)

23:00Pavlenko R. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 3:1
23:15Kalashnikov E. (Rus) - Sayanov D. (Rus) 3:0
23:15Vlasov A. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 0:3
23:30Sidorin V. (Rus) - Evlakhin D. (Rus) 1:3
23:30OtkazanoSidorin V. (Rus) - Churin K. (Rus) -:-
23:45Ilyukhin E. (Rus) - Malahov K. (Rus) 3:2
23:45Ivanov Va. (Rus) - Afanasev I. (Rus) 2:3
00:00Ogay S. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 3:2
00:15Fedosov A. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) 0:3
00:15Sadovskiy N. (Rus) - Vlasov A. (Rus) 2:3
00:30Evlakhin D. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 0:3
00:45Afanasev I. (Rus) - Sayanov D. (Rus) 3:1
00:45Malahov K. (Rus) - Shirshov V. (Rus) 1:3
01:00Sidorin V. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 1:3
01:15Ilyukhin E. (Rus) - Vlasov A. (Rus) 3:0
01:15Ivanov Va. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) 3:2
01:30Turabekov T. (Rus) - Ogay S. (Rus) 3:0
01:45Shirshov V. (Rus) - Sadovskiy N. (Rus) 3:1
01:50Sayanov D. (Rus) - Fedosov A. (Rus) 3:2
02:00Pavlenko R. (Rus) - Evlakhin D. (Rus) 3:2
1. setKalashnikov E. (Rus) - Afanasev I. (Rus) 0:0
1. setVlasov A. (Rus) - Malahov K. (Rus) 0:0
02:30Turabekov T. (Rus) - Sidorin V. (Rus) -:-
02:45Sayanov D. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) -:-
02:45Shirshov V. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-
03:00Evlakhin D. (Rus) - Ogay S. (Rus) -:-
03:15Afanasev I. (Rus) - Fedosov A. (Rus) -:-
03:15Malahov K. (Rus) - Sadovskiy N. (Rus) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Setka Cup (Svijet)

23:05Tytskyi M. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) -:-
23:05Vakhrushev V. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) 0:3
23:20Mrykh M. (Ukr) - Laba M. (Ukr) 1:3
23:25Buberenko A. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 3:0
23:25OtkazanoKyi Y. (Ukr) - Tkachov S. (Ukr) -:-
23:35Lisechko A. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) 2:3
23:35OtkazanoSolomko R. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
23:50Ivanov L. (Ukr) - Evtodiy V. (Ukr) 0:3
23:55Gomilko O. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 2:3
23:55OtkazanoMatiushenko A. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) -:-
00:05Polysynskyi M. (Ukr) - Mahomedov Z. (Ukr) 1:3
00:25Bondarenko S. (Ukr) - Rehotun D. (Ukr) 3:0
00:35Vakhrushev V. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) 3:2
00:55Buberenko A. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 1:3
01:05Mahomedov Z. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) 3:1
01:25Rehotun D. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) 3:2
01:35Lisechko A. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) 1:3
01:55Gomilko O. (Ukr) - Bondarenko S. (Ukr) 3:1
5. setVakhrushev V. (Ukr) - Mahomedov Z. (Ukr) 2:2
02:25Buberenko A. (Ukr) - Rehotun D. (Ukr) -:-
02:35Polysynskyi M. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) -:-
02:55Bondarenko S. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
03:05Lisechko A. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
03:25Gomilko O. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) -:-
03:35Vakhrushev V. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
03:55Buberenko A. (Ukr) - Bondarenko S. (Ukr) -:-
04:05Lisechko A. (Ukr) - Mahomedov Z. (Ukr) -:-
04:25Gomilko O. (Ukr) - Rehotun D. (Ukr) -:-
04:35Pereyaslavsky D. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
04:55Kovalchuk O. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) -:-
05:05Vakhrushev V. (Ukr) - Lisechko A. (Ukr) -:-
05:25Buberenko A. (Ukr) - Gomilko O. (Ukr) -:-
05:35Polysynskyi M. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
05:55Bondarenko S. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) -:-
06:05Mahomedov Z. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) -:-
06:25Rehotun D. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
23:05Vakhrushev V. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) -:-
23:25Buberenko A. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) -:-
23:35Lisechko A. (Ukr) - Pereyaslavsky D. (Ukr) -:-
23:55Gomilko O. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: TT Cup (Ukrajina)

00:15Trachuk V. (Ukr) - Oliynyk R. (Ukr) 3:0
00:45Skhabovskyi M. (Ukr) - Tulenin A. (Ukr) 1:3
02:45Skhabovskyi M. (Ukr) - Trachuk V. (Ukr) -:-
03:15Tulenin A. (Ukr) - Khvysiuk A. (Ukr) -:-

OTHERS - MUŠKARCI: Win Cup (Ukrajina)

23:05Ptitsyn D. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) 1:3
23:20Chetverikov O. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 0:3
23:40Kidalov V. (Ukr) - Yurkov D. (Ukr) 0:3
23:55Pisklov S. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) 3:2
00:15Yurkov D. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 3:0
00:30Gusev V. (Ukr) - Chetverikov O. (Ukr) 3:1
00:50Kidalov V. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) 0:3
01:05Pisklov S. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 1:3
01:25Kidalov V. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) 2:3
01:40Pisklov S. (Ukr) - Chetverikov O. (Ukr) 3:1
02:00Kalenik S. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
02:00Yurkov D. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) 1:3
2. setGusev V. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 0:1
02:30Lazebny R. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) -:-
02:35Demchenko V. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) -:-
02:50Krol Y. (Ukr) - Chetverikov O. (Ukr) -:-
03:00Kalenik S. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) -:-
03:10Yurkov D. (Ukr) - Kidalov V. (Ukr) -:-
03:25Gusev V. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
03:30Lazebny R. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
04:00Kalenik S. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
04:30Smetenko V. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
05:00Khorolsky V. (Rus) - Kalenik S. (Ukr) -:-
05:30Smetenko V. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
06:00Smetenko V. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
06:30Khorolsky V. (Rus) - Lazebny R. (Ukr) -:-
07:00Kharchenko S. (Ukr) - Gulevsky N. (Ukr) -:-
07:00Kryvorotko Y. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) -:-
07:00Lazebny R. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
07:30Kharchenko S. (Ukr) - Polusmiak V. (Ukr) -:-
07:30Khorolsky V. (Rus) - Smetenko V. (Ukr) -:-
07:30Panchenko B. (Ukr) - Deynega K. (Ukr) -:-
07:30Stasevskiy O. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
07:30Zemiantsev S. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
07:45Sharpay V. (Ukr) - Panin V. (Ukr) -:-
08:00Gulevsky N. (Ukr) - Polusmiak V. (Ukr) -:-
08:00Kryvorotko Y. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
08:00Kyienko S. (Ukr) - Sadkov A. (Rus) -:-
08:00Zavinskiy S. (Ukr) - Deynega M. (Ukr) -:-
08:15Bratukhin Y. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) -:-
08:30Antipov E. (Ukr) - Nepochatov A. (Ukr) -:-
08:30Kharchenko S. (Ukr) - Matviienko S. (Ukr) -:-
08:30Panchenko B. (Ukr) - Deynega M. (Ukr) -:-
08:30Stasevskiy O. (Ukr) - Sadkov A. (Rus) -:-
08:30Zemiantsev S. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) -:-
08:45Sharpay V. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) -:-
09:00Gulevsky N. (Ukr) - Kharchenko S. (Ukr) -:-
09:00Kryvorotko Y. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
09:00Kyienko S. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
09:00Nepochatov A. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
09:00Zavinskiy S. (Ukr) - Deynega K. (Ukr) -:-
09:15Bratukhin Y. (Ukr) - Panin V. (Ukr) -:-
09:30Antipov E. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
09:30Panchenko B. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
09:30Polusmiak V. (Ukr) - Matviienko S. (Ukr) -:-
09:30Stasevskiy O. (Ukr) - Kyienko S. (Ukr) -:-
09:30Yolkin A. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) -:-
09:45Sharpay V. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) -:-
10:00Antipov E. (Ukr) - Pasternak V. (Ukr) -:-
10:00Deynega M. (Ukr) - Deynega K. (Ukr) -:-
10:00Matviienko S. (Ukr) - Gulevsky N. (Ukr) -:-
10:00Sadkov A. (Rus) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
10:00Yunchyk V. (Ukr) - Kryvorotko Y. (Ukr) -:-
10:15Dyakov V. (Ukr) - Panin V. (Ukr) -:-
10:30Deynega K. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
10:30Kolesnik P. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
10:30Nepochatov A. (Ukr) - Pasternak V. (Ukr) -:-
10:30Polusmiak V. (Ukr) - Kharchenko S. (Ukr) -:-
10:30Yolkin A. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
10:45Panin V. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) -:-
11:00Deynega M. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
11:00Polusmiak V. (Ukr) - Gulevsky N. (Ukr) -:-
11:00Rybakov Y. (Ukr) - Antipov E. (Ukr) -:-
11:00Sadkov A. (Rus) - Kyienko S. (Ukr) -:-
11:00Yolkin A. (Ukr) - Kryvorotko Y. (Ukr) -:-
11:15Dyakov V. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) -:-
11:30Deynega M. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
11:30Matviienko S. (Ukr) - Kharchenko S. (Ukr) -:-
11:30Pasternak V. (Ukr) - Antipov E. (Ukr) -:-
11:30Sadkov A. (Rus) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
11:30Yunchyk V. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
11:45Dyakov V. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) -:-
12:00Deynega K. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
12:00Gulevsky N. (Ukr) - Matviienko S. (Ukr) -:-
12:00Kyienko S. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
12:00Rybakov Y. (Ukr) - Nepochatov A. (Ukr) -:-
12:00Zemiantsev S. (Ukr) - Kryvorotko Y. (Ukr) -:-
12:15Panin V. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) -:-
12:30Kolesnik P. (Ukr) - Kyienko S. (Ukr) -:-
12:30Matviienko S. (Ukr) - Polusmiak V. (Ukr) -:-
12:30Rybakov Y. (Ukr) - Pasternak V. (Ukr) -:-
12:30Yunchyk V. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
12:30Zavinskiy S. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
12:45Bratukhin Y. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) -:-
13:00Deynega K. (Ukr) - Deynega M. (Ukr) -:-
13:00Kolesnik P. (Ukr) - Sadkov A. (Rus) -:-
13:00Pasternak V. (Ukr) - Nepochatov A. (Ukr) -:-
13:15Panin V. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) -:-
13:30Chuiko R. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) -:-
13:30Nepochatov A. (Ukr) - Antipov E. (Ukr) -:-
13:30Vedmid S. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-
13:45Buluy S. (Ukr) - Gimadeev R. (Ukr) -:-
13:45Rubtsov S. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
14:00Pasternak V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
14:00Pirveli R. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
14:00Vedmid S. (Ukr) - Samoilov V. (Ukr) -:-
14:00Voytenko E. (Ukr) - Saenko O. (Ukr) -:-
14:15Goloveshkin A. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) -:-
14:15Yurkov D. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
14:30Reznichenko R. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
14:30Samoilov V. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
14:30Zhuravlev A. (Ukr) - Pavlyuk R. (Ukr) -:-
14:45Maksimenko A. (Ukr) - Aseev D. (Ukr) -:-
14:45Mashtakov A. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
14:45Yunusov E. (Ukr) - Yurkov D. (Ukr) -:-
15:00Ivchenko K. (Ukr) - Vedmid S. (Ukr) -:-
15:00Pirveli R. (Ukr) - Chuiko R. (Ukr) -:-
15:00Voytenko E. (Ukr) - Pavlyuk R. (Ukr) -:-
15:15Gimadeev R. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
15:15Rubtsov S. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) -:-
15:15Zotov G. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
15:30Chuiko R. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-
15:30Vedmid S. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
15:30Zhuravlev A. (Ukr) - Saenko O. (Ukr) -:-
15:45Buluy S. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
15:45Goloveshkin A. (Ukr) - Rubtsov S. (Ukr) -:-
15:45Maksimenko A. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
16:00Moroz K. (Ukr) - Samoilov V. (Ukr) -:-
16:00Pirveli R. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) -:-
16:00Voytenko E. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
16:15Rodin A. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) -:-
16:15Yurkov D. (Ukr) - Gimadeev R. (Ukr) -:-
16:15Zotov G. (Ukr) - Aseev D. (Ukr) -:-
16:30Ivchenko K. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
16:30Pavlyuk R. (Ukr) - Saenko O. (Ukr) -:-
16:30Reznichenko R. (Ukr) - Samoilov V. (Ukr) -:-
16:45Gimadeev R. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
16:45Maksimenko A. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) -:-
16:45Mashtakov A. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) -:-
17:00Chuiko R. (Ukr) - Vedmid S. (Ukr) -:-
17:00Naida O. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
17:00Saenko O. (Ukr) - Voytenko E. (Ukr) -:-
17:15Buluy S. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
17:15Ivashkin O. (Ukr) - Aseev D. (Ukr) -:-
17:15Rubtsov S. (Ukr) - Yurkov D. (Ukr) -:-
17:30Moroz K. (Ukr) - Vedmid S. (Ukr) -:-
17:30Naida O. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-
17:30Pavlyuk R. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
17:45Aseev D. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) -:-
17:45Goloveshkin A. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
17:45Yurkov D. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) -:-
18:00Moroz K. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
18:00Pavlyuk R. (Ukr) - Voytenko E. (Ukr) -:-
18:00Pirveli R. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-
18:15Ivashkin O. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) -:-
18:15Rodin A. (Ukr) - Rubtsov S. (Ukr) -:-
18:15Yunusov E. (Ukr) - Gimadeev R. (Ukr) -:-
18:30Naida O. (Ukr) - Samoilov V. (Ukr) -:-
18:30Reznichenko R. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) -:-
18:30Saenko O. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
18:45Ivashkin O. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) -:-
18:45Mashtakov A. (Ukr) - Gimadeev R. (Ukr) -:-
18:45Rubtsov S. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) -:-
19:00Chuiko R. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
19:00Vedmid S. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
19:00Zhuravlev A. (Ukr) - Voytenko E. (Ukr) -:-
19:15Aseev D. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) -:-
19:15Buluy S. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
19:15Goloveshkin A. (Ukr) - Yurkov D. (Ukr) -:-
19:30Naida O. (Ukr) - Chuiko R. (Ukr) -:-
19:30Saenko O. (Ukr) - Pavlyuk R. (Ukr) -:-
19:30Samoilov V. (Ukr) - Ivchenko K. (Ukr) -:-
19:45Gimadeev R. (Ukr) - Rubtsov S. (Ukr) -:-
19:45Yurkov D. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
19:45Zotov G. (Ukr) - Maksimenko A. (Ukr) -:-
20:00Ivchenko K. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
20:00Samoilov V. (Ukr) - Chuiko R. (Ukr) -:-
20:15Aseev D. (Ukr) - Ivashkin O. (Ukr) -:-
20:15Rodin A. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
20:15Yunusov E. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) -:-
20:45Kalenik S. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
21:00Naumovich V. (Ukr) - Maleev Y. (Ukr) -:-
21:20Khorolsky V. (Rus) - Nechitaylo E. (Ukr) -:-
21:35Chikalov Y. (Ukr) - Kovalenko O. (Ukr) -:-
21:55Kalenik S. (Ukr) - Nechitaylo E. (Ukr) -:-
22:10Naumovich V. (Ukr) - Kovalenko O. (Ukr) -:-
22:30Khorolsky V. (Rus) - Lazebny R. (Ukr) -:-
22:45Chikalov Y. (Ukr) - Maleev Y. (Ukr) -:-
23:05Kalenik S. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
23:20Naumovich V. (Ukr) - Chikalov Y. (Ukr) -:-
23:40Nechitaylo E. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
23:55Kovalenko O. (Ukr) - Maleev Y. (Ukr) -:-
00:15Lazebny R. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
00:30Maleev Y. (Ukr) - Naumovich V. (Ukr) -:-
00:50Nechitaylo E. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - stolni tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.