REFRESH

Pikado » Danas » Sve utakmice

SVIJET: Players Championship 14

15:10Clayton J. (Wal) - Worsley J. (Wal) 6:3
15:10Dolan B. (Nir) - Brown S. (Eng) 6:3
15:10Evans D. (Eng) - Leung K. F. (Hkg) 6:3
15:10Gurney D. (Nir) - Mitchell S. (Eng) 2:6
15:10Heta D. (Aus) - Atkins M. (Eng) 6:5
15:10Noppert D. (Ned) - Gilding A. (Eng) 4:6
15:10O'Connor W. (Irl) - Doets K. (Ned) 6:3
15:10Petersen D. (Rsa) - Blades G. (Eng) 3:6
15:10Price G. (Wal) - Woodhouse L. (Eng) 4:6
15:10Ratajski K. (Pol) - Pronk L. (Ned) 6:1
15:10Smith M. (Eng) - Murray R. (Sco) 6:1
15:10van Duijvenbode D. (Ned) - Bunting S. (Eng) 6:5
15:10van Gerwen M. (Ned) - Fisher S. (Wal) 6:0
15:10Wade J. (Eng) - Koltsov B. (Rus) 6:2
15:10White I. (Eng) - Meikle R. (Eng) 5:6
15:10Wright P. (Sco) - Main J. (Eng) 6:4
15:30Jones J. (Eng) - de Decker M. (Bel) 5:6
15:30Lewis A. (Eng) - Soutar A. (Sco) 6:2
15:30Rodriguez Ru. J. (Aut) - Kuivenhoven M. (Ned) 6:1
15:30Webster D. (Eng) - Michael J. (Gre) 6:2
15:35Rasztovits M. (Aut) - Hamilton A. (Eng) 6:2
15:35Searle R. (Eng) - West S. (Eng) 3:6
15:40Ashton L. (Eng) - Lennon S. (Irl) 6:5
15:40Beeney A. (Eng) - Barstow C. (Eng) 3:6
15:40de Vreede R. (Ned) - Smith J. (Can) 1:6
15:40Hughes J. (Eng) - Claydon B. (Eng) 6:1
15:40Lovely E. (Eng) - van Peer B. (Ned) 6:4
15:40Meulenkamp R. (Ned) - Jackson M. (Eng) 6:2
15:40Rodriguez R.-J. (Aut) - Sedlacek K. (Cze) 6:3
15:40Tabern A. (Eng) - Mansell M. (Nir) 6:5
15:40Teehan C. (Irl) - Payne J. (Eng) 2:6
15:40Waites S. (Eng) - Edhouse R. (Eng) 3:6
15:55Durrant G. (Eng) - Telnekes D. (Ned) 3:6
15:55Humphries L. (Eng) - Justicia J. (Esp) 6:2
15:55Van der Voort V. (Ned) - Jacques P. (Eng) 6:5
16:00Joyce R. (Eng) - Henderson J. (Sco) 6:0
16:00King M. (Eng) - McGeeney M. (Eng) 6:2
16:00Zonneveld N. (Ned) - Lowe J. (Eng) 6:5
16:05Clemens G. (Ger) - Noguera J. (Esp) 6:2
16:05Murnan J. (Eng) - Schindler M. (Ger) 6:4
16:05van den Bergh D. (Bel) - Wilson J. (Eng) 6:0
16:05Wattimena J. (Ned) - Boulton A. (Eng) 3:6
16:10Chisnall D. (Eng) - Edgar M. (Eng) 6:4
16:10Cross R. (Eng) - Krcmar B. (Cro) 6:0
16:10Kciuk K. (Pol) - Baggish D. (Usa) 6:1
16:10Razma M. (Lat) - McDine K. (Eng) 5:6
16:10Rydz C. (Eng) - Jones W. (Eng) 6:3
16:15de Vos G. (Bel) - Borland W. (Sco) 3:6
16:15Kleermaker M. (Ned) - Beaton S. (Eng) 3:6
16:15Smith R. (Eng) - Heaver J. (Eng) 6:2
16:20Williams L. (Wal) - Whitlock S. (Aus) 1:6
16:25Evetts T. (Eng) - Hudson P. (Eng) 6:2
16:25Labanauskas D. (Ltu) - Brown K. (Eng) 6:4
16:25McEwan J. (Sco) - van Barneveld R. (Ned) 5:6
16:30Evans R. (Eng) - Dobey C. (Eng) 4:6
16:30Lukeman M. (Eng) - Peters L. (Ned) 6:1
16:30Thomas M. (Wal) - Pipe J. (Eng) 2:6
16:35Anderson G. (Sco) - de Zwaan J. (Ned) 6:4
16:35Brooks B. (Eng) - Klaasen J. (Ned) 5:6
16:35Cullen J. (Eng) - O'Connor W. (Irl) 6:2
16:35de Sousa J. (Por) - Evans D. (Eng) 6:2
16:35Huybrechts K. (Bel) - Kenny N. (Wal) 6:3
16:35Mathers G. (Aus) - Brown J. (Eng) 6:3
16:35Ratajski K. (Pol) - Webster D. (Eng) 5:6
16:40Shepherd K. (Eng) - Nentjes G. (Ned) 0:6
16:40Woodhouse L. (Eng) - Barstow C. (Eng) 6:5
16:50Gilding A. (Eng) - Edhouse R. (Eng) 4:6
16:55Dolan B. (Nir) - Smith J. (Can) 2:6
16:55Smith M. (Eng) - Lewis A. (Eng) 4:6
16:55van Duijvenbode D. (Ned) - Rodriguez R.-J. (Aut) 6:2
16:55van Gerwen M. (Ned) - Rodriguez Ru. J. (Aut) 6:3
16:55Wade J. (Eng) - de Decker M. (Bel) 6:4
16:55West S. (Eng) - Zonneveld N. (Ned) 6:2
17:00Blades G. (Eng) - Tabern A. (Eng) 6:1
17:00Clayton J. (Wal) - Rasztovits M. (Aut) 6:3
17:00Heta D. (Aus) - Meulenkamp R. (Ned) 6:4
17:00Hughes J. (Eng) - Murnan J. (Eng) 6:2
17:00Meikle R. (Eng) - Ashton L. (Eng) 6:4
17:00Van der Voort V. (Ned) - Borland W. (Sco) 6:4
17:00Wright P. (Sco) - Payne J. (Eng) 3:6
17:10Mitchell S. (Eng) - Lovely E. (Eng) 6:1
17:15Humphries L. (Eng) - Kciuk K. (Pol) 6:3
17:15Joyce R. (Eng) - Whitlock S. (Aus) 5:6
17:15Telnekes D. (Ned) - Evetts T. (Eng) 4:6
17:20Boulton A. (Eng) - Dobey C. (Eng) 1:6
17:25Beaton S. (Eng) - Anderson G. (Sco) 5:6
17:25Clemens G. (Ger) - Pipe J. (Eng) 6:0
17:25King M. (Eng) - Labanauskas D. (Ltu) 6:0
17:25Rydz C. (Eng) - Lukeman M. (Eng) 4:6
17:25van den Bergh D. (Bel) - van Barneveld R. (Ned) 6:1
17:30Cross R. (Eng) - Mathers G. (Aus) 6:2
17:30McDine K. (Eng) - Huybrechts K. (Bel) 2:6
17:35Smith R. (Eng) - Nentjes G. (Ned) 6:5
17:35Webster D. (Eng) - Van der Voort V. (Ned) 6:4
17:40Chisnall D. (Eng) - Klaasen J. (Ned) 6:1
17:40Cullen J. (Eng) - West S. (Eng) 6:3
17:45de Sousa J. (Por) - Hughes J. (Eng) 6:1
17:45van Duijvenbode D. (Ned) - Dobey C. (Eng) 5:6
17:45Wade J. (Eng) - King M. (Eng) 1:6
17:50Clayton J. (Wal) - van den Bergh D. (Bel) 2:6
17:50Lewis A. (Eng) - Evetts T. (Eng) 5:6
17:50Smith J. (Can) - Clemens G. (Ger) 5:6
17:50van Gerwen M. (Ned) - Humphries L. (Eng) 6:3
17:55Woodhouse L. (Eng) - Whitlock S. (Aus) 6:5
18:00Blades G. (Eng) - Anderson G. (Sco) 1:6
18:00Edhouse R. (Eng) - Lukeman M. (Eng) 6:4
18:00Meikle R. (Eng) - Cross R. (Eng) 2:6
18:00Payne J. (Eng) - Huybrechts K. (Bel) 6:5
18:05Mitchell S. (Eng) - Chisnall D. (Eng) 6:2
18:10Heta D. (Aus) - Smith R. (Eng) 3:6
18:30van den Bergh D. (Bel) - Webster D. (Eng) 6:1
18:30van Gerwen M. (Ned) - Dobey C. (Eng) 6:3
18:35Cullen J. (Eng) - Mitchell S. (Eng) 6:4
18:35de Sousa J. (Por) - Cross R. (Eng) 6:5
18:35King M. (Eng) - Anderson G. (Sco) 0:6
18:35Woodhouse L. (Eng) - Clemens G. (Ger) 2:6
18:45Evetts T. (Eng) - Smith R. (Eng) 6:5
18:45Payne J. (Eng) - Edhouse R. (Eng) 1:6
19:10Clemens G. (Ger) - Edhouse R. (Eng) 6:4
19:15Cullen J. (Eng) - Anderson G. (Sco) 4:6
19:15de Sousa J. (Por) - van den Bergh D. (Bel) 6:1
19:20van Gerwen M. (Ned) - Evetts T. (Eng) 6:4
19:55Anderson G. (Sco) - van Gerwen M. (Ned) 2:7
19:55de Sousa J. (Por) - Clemens G. (Ger) 7:5
20:30van Gerwen M. (Ned) - de Sousa J. (Por) 6:8

SVIJET: Online Live League - Drugi stupanj

10:30Burness K. (Nir) - Kay K. (Eng) 0:4
10:45Burnett R. (Wal) - O'Shea J. (Irl) 4:2
11:05Thornton R. (Sco) - McDonald S. (Sco) 4:2
11:25O'Shea J. (Irl) - Burness K. (Nir) 2:4
11:40Kay K. (Eng) - McDonald S. (Sco) 4:1
12:00Burnett R. (Wal) - Thornton R. (Sco) 4:3
12:20McDonald S. (Sco) - O'Shea J. (Irl) 4:2
12:35Burness K. (Nir) - Burnett R. (Wal) 4:2
12:55Thornton R. (Sco) - Kay K. (Eng) 4:2
13:15Burness K. (Nir) - McDonald S. (Sco) 1:4
13:30O'Shea J. (Irl) - Thornton R. (Sco) 3:4
13:50Burnett R. (Wal) - Kay K. (Eng) 4:3
14:05Thornton R. (Sco) - Burness K. (Nir) 4:3
14:30McDonald S. (Sco) - Burnett R. (Wal) 1:4
14:50Kay K. (Eng) - O'Shea J. (Irl) 3:4

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - pikado uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.