REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

EUROPA: Euroleague

20:15Maccabi Tel Aviv - Alba Berlin -:-
20:45Real Madrid - Unics Kazan -:-
21:00Lyon-Villeurbanne - Bayern -:-

EUROPA: Eurocup

18:00Turk Telekom - Partizan -:-
19:00Ulm - Virtus Bologna -:-
20:00Slask Wroclaw - Levallois -:-
20:30Valencia - Buducnost -:-

EUROPA: Champions League - Qualification - Winners stage

18:00Prometey - Hapoel Jerusalem -:-

EUROPA: Champions League - Stupanj pobjednika

18:00Szombathely - Tenerife -:-
18:00Tofas - Darussafaka -:-
20:30Unicaja - Cluj Napoca -:-
21:00OdgođenoManresa - Treviso -:-

SAD: NBA

01:00Cleveland Cavaliers - New York Knicks 95:93
02:00New Orleans Pelicans - Indiana Pacers 117:113
02:00Oklahoma City Thunder - Chicago Bulls 110:111
03:00Phoenix Suns - Utah Jazz 115:109

ARGENTINA: Liga A

01:00Instituto de Cordoba - La Union 80:96
01:00San Martin - Regatas 88:95
00:30Boca Juniors - Gimnasia -:-

AUSTRALIJA: NBL

09:30OdgođenoSouth East Melbourne - Illawarra Hawks -:-
09:30South East Melbourne - Cairns Taipans -:-

AUSTRALIJA: WNBL Women

09:00Bendigo Ž - Sydney Ž -:-

AUSTRIJA: Superliga

19:00OdgođenoOberwart - Vienna Timberwolves -:-

BELGIJA: Top Division Women

19:30Pepinster Ž - Liege Ž -:-

BJELORUSIJA: Premier League

15:30Grodno GrSU - SDUSHOR Minsk -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH

16:00Bosna Royal - Posusje -:-

BRAZIL: NBB

23:30Rio Claro - Pinheiros -:-
00:00Brasilia - Sao Paulo -:-
00:00Corinthians Paulista - Mogi -:-
00:00Flamengo - Caxias do Sul -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

18:00Zlin - Opava 2010 -:-
20:00USK Prag B - Litomerice -:-

DANSKA: Kup - Žene

20:00Hobas Ž - BMS Herlev Ž -:-

EUROPA: BIBL - Prvi stupanj

17:00FMP Akademija - Balkan -:-
17:00Ibar Rozaje - Ironi Nahariya -:-

EUROPA: ENBL

16:00Valmiera Glass Via - Enisey -:-
19:00Anwil Wloclawek - Borisfen -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

18:00Pärnu - Tallinna Kalev -:-

EUROPA: EuroCup Women - Playoff

20:00Lublin Ž - ESB Villeneuve Ž -:-

EUROPA: WABA League Women - Stupanj pobjednika

19:30Badel 1862 Skopje Ž - Triglav Ž -:-

EUROPA: WBBL Women

17:00LCC Ž - Neptunas Ž -:-

FINSKA: Korisliiga

17:30Helsinki Seagulls - Pyrinto Tampere -:-
17:30Kataja - Kobrat -:-

FINSKA: Korisliiga Women

18:00Torpan Pojat Helsinki Ž - Forssan Alku Ž -:-

FRANCUSKA: Pro B

20:00OdgođenoAda Blois - Tours -:-
20:00Chalon/Saone - Denain-Voltaire -:-
20:00Lille - Nancy -:-
20:00Saint Quentin - Antibes -:-
20:00St. Chamond - Aix-Maurienne -:-
20:30Rouen - ASA -:-
20:30Saint-Vallier - Boulazac -:-

IRAN: Super League - Drugi stupanj

12:30Sanaye Hormozgan - Palayesh Naft Abadan -:-
15:00Zob Ahan - Foolad Sepahan -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

18:00OdgođenoSassari Ž - Ragusa Ž -:-

IZRAEL: Liga Leumit

17:00Maccabi Raanana - Elitzor Netania -:-
18:00H. Afula - H. Hevel Modiin -:-
18:00Maccabi Ramat Gan - Maccabi Haifa -:-

JUŽNA KOREJA: KBL

11:00OdgođenoLG Sakers - Seoul Thunders -:-

KINA: CBA

04:00Nanjing Tongxi - Xinjiang 84:120
08:00Guangzhou - Shanxi Zhongyu -:-
08:00Tianjin - Beijing -:-
12:35Qingdao - Shanghai -:-
12:35Shandong - Zhejiang Guangsha -:-

NORVEŠKA: BLNO

19:00Ammerud - Bærum -:-

NORVEŠKA: Kvinneligaen - Žene

19:00Bærum Ž - Asker/Bærums Verk Ž -:-

NJEMAČKA: BBL

19:00Braunschweig - Oldenburg -:-

SAD: NBA G League

01:00Capital City Go-Go - Windy City Bulls 101:103
01:00Motor City Cruise - Grand Rapids Gold 111:122
01:30Raptors 905 - Westchester 112:105
02:00Birmingham Squadron - Oklahoma City Blue 117:124
02:00Memphis Hustle - South Bay Lakers 116:124
04:00Agua Caliente Clippers - Stockton Kings 94:103
18:00Fort Wayne Mad Ants - Maine Celtics -:-

SAD: NCAA

23:00Kennesaw State - Jacksonville 76:68
00:00Eastern Illinois - Belmont 56:90
00:00Hampton - Longwood 49:73
00:00High Point - Winthrop 65:56
00:00Wake Forest - Boston College 87:57
01:00American - Lafayette 56:69
01:00Colgate - Loyola MD 65:52
01:00Delaware - Towson 62:69
01:00George Mason - Saint Josephs 77:71
01:00OdgođenoIUPUI - Brescia -:-
01:00Jacksonville St. - Bellarmine 65:60
01:00Maine - New Hampshire 71:64
01:00Morehead State - Tennessee State 67:54
01:00Norfolk State - Morgan State 82:62
01:00Northeastern - NC Wilmington 68:74
01:00Oakland - Michigan-Dearborn 104:61
01:00Ole Miss - Florida 70:54
01:00UMKC - Spurgeon College 111:44
01:00Virginia - Louisville 64:52
01:00Western Illinois - South Dakota Coyotes 72:75
01:30Bethune Cookman - Alcorn State 67:70
01:30Binghamton - Hartford 74:64
01:30Coppin State - Howard 83:81
01:30Delaware State - South Carolina St 62:64
01:30Florida A&M - Jackson State 67:64
01:30Md.-East. Shore - N.Carolina Central 63:75
02:00Murray State - Tennessee Tech 79:53
02:00North Carolina - Virginia Tech 78:68
02:00Northern Arizona - Sacramento State 70:65
02:00Tenn. Martin - Siu Edwardsville 76:70
02:30Grambling St. - Arkansas-Pine Bluff 76:65
02:30Prairie View A&M - Alabama A&M 72:48
02:30Southern - Miss. Valley St. 100:72
02:30Texas Southern - Alabama State 73:66
03:00Idaho State - East. Washington 63:89
03:00Kansas - Texas Tech 94:91prod
03:00San Diego State - UNLV 80:55
03:00Santa Clara - San Diego Toreros 78:74prod
03:00Seton Hall - St. Johns 63:84
03:00Southern Utah - Weber State 84:92
04:00Portland State - Idaho 79:84
05:00USC - Arizona State -:-
00:30Georgia - Alabama -:-
00:30Rhode Island - Richmond -:-

SLOVENIJA: 1. SKL Women

19:00Jezica Ž - Ledita Ž -:-

ŠVEDSKA: Basketligan

19:04Nassjo - Koping Stars -:-

ŠVEDSKA: Basketligan Women

19:00Borås Ž - Hogsbo Ž -:-

TAJVAN: WSBL Women

11:00Taiyuan Ž - Chunghua Telecom Ž -:-
12:40Taipower Ž - Cathay Life Ž -:-

URUGVAJ: Liga Uruguaya

00:30Hebraica y Macabi - Penarol 70:96
01:15Nacional - Trouville 84:88
00:00Defensor Sporting - Olimpia -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.