REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

BOSNA & HERCEGOVINA: Liga BiH

13:00Zvijezda 09 - Sarajevo -:-
16:00Velež - Borac Banja Luka -:-

ENGLESKA: Premier League

16:00Aston Villa - Nottingham Forest -:-
16:00Brighton - Everton -:-
16:00Crystal Palace - Burnley -:-
16:00Manchester Utd - Fulham -:-
18:30Bournemouth - Manchester City -:-
21:00Arsenal - Newcastle -:-

FRANCUSKA: Ligue 1

17:00Lorient - Nantes -:-
21:00Strasbourg - Brest -:-

HRVATSKA: SuperSport HNL

15:00Varaždin - Hajduk -:-
17:10Istra 1961 - Rudeš -:-

ITALIJA: Serie A

15:00Sassuolo - Empoli -:-
18:00Salernitana - Monza -:-
20:45Genoa - Udinese -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

15:30B. Mönchengladbach - Bochum -:-
15:30Stuttgart - 1.FC Köln -:-
15:30Union Berlin - Heidenheim -:-
15:30Werder Bremen - Darmstadt -:-
18:30Bayern - RB Leipzig -:-

SLOVENIJA: Prva Liga

17:30Aluminij - Olimpija Ljubljana -:-

SRBIJA: Super Liga

13:45Radnik - Partizan -:-
16:00Crvena zvezda - Čukarički -:-
18:30Železničar Pančevo - TSC Bačka Topola -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga

14:00OdgođenoGranada - Valencia -:-
16:15Barcelona - Getafe -:-
18:30Alaves - Mallorca -:-
21:00Almeria - Atletico Madrid -:-

AFRIKA: Afrička Liga Prvaka

14:00Jwaneng Galaxy (Bot) - Wydad (Mar) -:-
14:00Mazembe (Drc) - Pyramids (Egy) -:-
17:00Nouadhibou (Mrt) - Mamelodi (Rsa) -:-
17:00Young Africans (Tan) - Belouizdad (Alg) -:-
20:00Etoile Sahel (Tun) - Esperance Tunis (Tun) -:-

ALBANIJA: First Division

13:30Vora - Apolonia Fier -:-

ALŽIR: Ligue 1

16:00El Bayadh - MC Alger -:-
16:00JS Kabylie - Khenchela -:-
16:45Constantine - Chlef -:-
16:45Oran - US Souf -:-
17:00OdgođenoBelouizdad - Paradou -:-
17:00OdgođenoUSM Alger - Setif -:-

ALŽIR: Ligue 2

14:00Annaba - Olympique Akbou -:-
14:00Bordj Menail - Ghozlane -:-
14:00Eulma - Khroub -:-
14:00GC Mascara - Arba -:-
14:00Guir Abadla - Mostaganem -:-
14:00Kolea - Hussein Dey -:-
14:00Medea - El Khemis -:-
14:00MSP Batna - Harrach -:-
14:00Olympique Magrane - Chelghoum -:-
14:00Ouargla - Khemis El Khechna -:-
14:00Oued Sly - Widad Adabi de Boufarik -:-
14:00Telaghema - Mlila -:-
14:00Temouchent - JSM Tiaret -:-
14:00WA Mostaganem - RC Kouba -:-

ALŽIR: U21 League

10:00El Bayadh U21 - MC Alger U21 -:-

ANDORA: Primera Divisió

20:30Atletic America - Esperanca -:-

ANGOLA: Girabola

15:00OdgođenoSporting de Cabinda - Academica -:-

ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional

21:00Independiente - Racing Club -:-
23:30Belgrano - Talleres Cordoba -:-
23:30Huracan - San Lorenzo -:-

ARGENTINA: Primera Nacional

01:10Def. de Belgrano - Temperley 0:0
21:00Almagro - Brown Adrogue -:-
21:00OdgođenoAlmirante Brown - Estudiantes Rio Cuarto -:-
21:00Defensores Unidos - CA Mitre -:-
21:00Deportivo Madryn - Gimnasia y Tiro -:-
22:00Deportivo Maipu - San Martin S.J. -:-

ARGENTINA: Primera B - Apertura

21:00Acassuso - Flandria -:-
21:00Canuelas - Comunicaciones -:-
21:00Excursionistas - Villa San Carlos -:-
21:00Midland - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTINA: Primera C - Apertura

21:00Argentino de Rosario - Mercedes -:-
21:00Atlas - Puerto Nuevo -:-
21:00Def. de Cambaceres - Central Cordoba -:-
21:00Justo Jose de Urquiza - Ituzaingo -:-
21:00Yupanqui - El Porvenir -:-
23:00Real Pilar - Deportivo Muniz -:-

ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura

21:00Provincial - Estrella Del Sur -:-

ARMENIJA: Premier League

14:00Ararat - West Armenia -:-

ARUBA: Division di Honor - Stupanj pobjednika

01:00Deportivo Nacional - Britannia 0:1
23:30Racing Club Aruba - Dakota -:-

AUSTRALIJA: A-League

07:30Sydney FC - Melbourne City 1:1
6'Adelaide United - WS Wanderers 0:0
11:45Perth Glory - Wellington Phoenix -:-

AUSTRALIJA: NPL Northern NSW

04:30OdgođenoEdgeworth E. - Weston Workers -:-
04:30Maitland - Valentine 0:1
07:00Cooks Hill United - Newcastle Olympic 1:2
45+'Lake Macquarie - Lambton J. 0:0

AUSTRALIJA: NPL NSW

06:30Sutherland - NWS Spirit 0:0
07:00Sydney Olympic - St. George City 0:1
45+'Hills Brumbies - WS Wanderers U21 0:1
45+'St George Saints - Blacktown 0:0

AUSTRALIJA: NPL Queensland

07:00Sunshine Coast Wanderers - Gold Coast 0:4
61'Brisbane City - Brisbane U21 1:0
36'Rochedale - Redlands 0:1
21'Peninsula - Queensland Lions 0:1

AUSTRALIJA: NPL South Australian

05:30Adelaide Croatia Raiders - Croydon 4:1
06:30Adelaide City - South Adelaide 4:0
06:30Adelaide U21 - Campbelltown City 0:5
06:45Adelaide Comets - Adelaide Olympic 2:0

AUSTRALIJA: NPL Victoria

90+'Port Melbourne Sharks - Moreland City 3:1
45+'Dandenong - Heidelberg 0:1

AUSTRALIJA & OCEANIJA: OFC Liga Prvaka - Preliminary - Play Offs

04:00Classic - Ifira Black Bird 1:2
05:00Magenta - Gaitcha 0:0

AUSTRIJA: Bundesliga

17:00Altach - Hartberg -:-
17:00LASK - Wolfsberger -:-
17:00Salzburg - A. Lustenau -:-

AUSTRIJA: 2. Liga

14:30Bregenz - Amstetten -:-
14:30Grazer - Dornbirn -:-
14:30Sturm Graz (Am) - First Vienna -:-

AZERBAJDŽAN: Premier League

12:00Turan - Neftci Baku -:-
14:30Sabail - Sabah Baku -:-

AZIJA: WAFF Championship Women

15:00Sirija Ž - Irak Ž -:-
18:00Palestina Ž - Nepal Ž -:-

AZIJA: Olimpijske igre - Žene - Kvalifikacije - Treća faza

10:00Uzbekistan Ž - Australija Ž -:-
14:04Sjeverna Koreja Ž - Japan Ž -:-

BANGLADEŠ: Premier League

10:00Brothers U. - Bangladesh Police -:-
10:00Chittagong Abahani - Fortis -:-

BELGIJA: Jupiler Pro League

16:00RWDM - Leuven -:-
18:15St. Truiden - Westerlo -:-
20:45KV Mechelen - Kortrijk -:-

BELGIJA: Challenger Pro League

16:00Anderlecht U23 - Dender -:-
20:00Oostende - Club Brugge U23 -:-
20:00RFC Liege - St. Liege U23 -:-

BELGIJA: National Division 1

19:30Thes Sport - Saint Eloois -:-
20:00Charleroi B - Hoogstraten -:-
20:00Lokeren-Temse - Heist -:-
20:00Virton - Gent B -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group ACFF

19:30Jette - Acren -:-
19:30La Calamine - Verlaine -:-
20:00La Louviere - Rebecquoise -:-
20:00Stade Vervietois - Ganshoren -:-
20:00Tubize - Renaissance Mons -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV A

19:30Oostkamp - Torhout -:-
20:00KRC Gent - Oudenaarde -:-
20:00Mandel United - Voorde Appelterre -:-
20:00Ninove - Olsa Brakel -:-

BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV B

19:30Wezel Sport - Hades -:-
20:00City Pirates - FC Lebbeke -:-
20:00Hasselt - Diegem -:-
20:00K. Berchem Sport - KRC Mechelen -:-
20:00Lille - Belisia Bilzen -:-
20:00Tongeren - KV Mechelen 2 -:-

BELGIJA: 1st National - Žene

14:15Westerlo Ž - Leuven II Ž -:-
15:00Genk II Ž - Aalst Ž -:-
15:00Moldavo Ž - RSC Anderlecht II Ž -:-
15:30Waregem II Ž - Club Brugge II Ž -:-
16:00Mons Ž - St. Liege II Ž -:-
17:00Chastre Ž - Famkes Merkem Ž -:-
18:00Tienen Ž - Alken Ž -:-

BENIN: Ligue 1 - Championship - Playoff

16:00ASPAC - Dynamo Abomey -:-
16:00Dadje - AS Cotonou -:-
16:00JS Pobe - Cavaliers -:-
16:00Requins - FC Loto -:-

BERMUDSKI OTOCI: Premier League

20:00OdgođenoHamilton Parish - PHC Zebras -:-

BOCVANA: Premier League

15:30OdgođenoBDF XI - Jwaneng Galaxy -:-
15:30Morupule - Township Rollers -:-
15:30Nico United - Orapa United -:-
15:30Police XI - Eleven Angels -:-
15:30Security Systems - Gaborone Utd -:-

BOLIVIJA: Division Profesional - Apertura

20:00SA Bulo Bulo - Universitario de Vinto -:-
22:30Guabira - Santa Cruz -:-

BRAZIL: Alagoano

21:00ASA - Murici AL -:-
21:00CSA - SC Penedense -:-

BRAZIL: Amapaense

20:00Oratorio - Santana EC -:-
20:00Sao Paulo AP - Trem -:-

BRAZIL: Baiano

20:00Jacuipense - Jacobina -:-

BRAZIL: Brasiliense

20:00Samambaia - Ceilandia -:-
23:30Gama - Paranoa -:-

BRAZIL: Capixaba

20:00Vitoria ES - Jaguare -:-

BRAZIL: Carioca - Taca Guanabara

20:00Audax RJ - Botafogo RJ -:-
21:30Vasco - Volta Redonda -:-
22:30Portuguesa RJ - Nova Iguacu -:-

BRAZIL: Catarinense

20:30Avai - Brusque -:-
22:00Chapecoense-SC - Figueirense -:-
23:00Joinville - Criciuma -:-
23:30Marcilio Dias - Nacao -:-

BRAZIL: Cearense - Playoff

20:40Ferroviario - Iguatu -:-

BRAZIL: Cearense 2

19:30Maranguape - Pacatuba -:-
20:00Cariri FC - Guarani de Juazeiro -:-

BRAZIL: Gaucho

20:30Brasil de Pelotas - Juventude -:-
20:30SER Caxias - Avenida -:-
23:00Guarany de Bage - Sao Luiz -:-

BRAZIL: Goiano

19:30CRAC - Morrinhos -:-
19:30Ipora - Vila Nova -:-

BRAZIL: Maranhense

20:30Chapadinha - Cordino EC -:-
21:00Tuntum - Maranhao -:-

BRAZIL: Matogrossense

20:30Cuiaba - Nova Mutum -:-
20:30Luverdense - Dom Bosco -:-
20:30Operario VG - Academia -:-
20:30Primavera AC - Mixto -:-
20:30Uniao Rondonopolis - Araguaia -:-

BRAZIL: Mineiro

20:00Ipatinga - Democrata GV -:-
20:00Villa Nova MG - Tombense -:-
20:30America MG - Atletico-MG -:-
21:00Uberlandia - Athletic Club -:-

BRAZIL: Paraense

19:30Castanhal - Sao Francisco -:-
20:00Canaa - Paysandu -:-

BRAZIL: Paraibano

20:30Serra Branca - Nacional de Patos -:-

BRAZIL: Paulista

20:00Ituano - Bragantino -:-
20:00Novorizontino - Agua Santa -:-
22:00Palmeiras - Mirassol -:-
22:00Santo Andre - Inter de Limeira -:-

BRAZIL: Paulista A2

19:00Portuguesa Santista - Comercial -:-
20:00Sao Bento - Oeste -:-
20:00Velo Clube - Rio Claro -:-
21:00Linense - Sao Jose EC -:-
21:00Piracicaba - Primavera -:-

BRAZIL: Paulista A3

19:00Desportivo - EC Sao Bernardo -:-
19:00Sao Caetano - Matonense -:-
19:00Uniao Suzano - Bandeirante -:-
21:00Catanduva - Uniao Sao Joao -:-
21:00Gremio Prudente - Itapirense -:-
22:00Votuporanguense - Bragantino II -:-
23:15Marilia - Sertaozinho -:-

BRAZIL: Paulista A4

19:00Nacional SP - Uniao Barbarense -:-
20:00Audax-SP - Sao-Carlense -:-
20:00Penapolense - Jabaquara -:-
23:00Barretos EC - America SP -:-
23:00Independente SP - Taquaritinga -:-

BRAZIL: Pernambucano

20:30Afogados da Ingazeira - Maguary -:-
20:30CA Porto - Petrolina -:-
20:30Central SC - Santa Cruz -:-
20:30Flamengo Arcoverde - Retro -:-
20:30Nautico - Sport Recife -:-

BRAZIL: Piauiense - Druga faza

19:45Julho Esporte - Parnahyba -:-
20:00Picos - Oeirense -:-

BRAZIL: Potiguar - Prva faza - Playoff

22:00ABC - Santa Cruz de Natal -:-

BRAZIL: Rondoniense

20:30Barcelona RO - Porto Velho -:-
00:00Uniao Cacoalense - Vilhenense -:-

BRAZIL: Sergipano

20:00Sergipe - Falcon -:-

BRAZIL: Sul-Matogrossense

21:00Portuguesa MS - Costa Rica -:-
22:00Aquidauanense - Novoperario -:-
23:00Corumbaense - Ivinhema -:-

BRAZIL: Tocantinense

20:00Batalhao - Tocantins -:-
20:00Gurupi - Tocantinopolis -:-
20:00Uniao Carmolandense - Araguaina -:-

BRAZIL: Copa Rio Women

14:00Botafogo RJ Ž - Fluminense Ž -:-
14:00Vasco Ž - Flamengo Ž -:-

BUGARSKA: Parva liga

11:45Lok. Plovdiv - Hebar -:-
14:15Cherno More - CSKA Sofia -:-
16:45Levski - Arda -:-

BUGARSKA: Vtora liga

13:00Chernomorets 1919 - Maritsa Plovdiv -:-
13:00Litex Lovech - Chernomorets Balchik -:-
13:00Ludogorets II - Montana -:-
13:00Spartak Pleven - Strumska Slava -:-
13:00Yantra Gabrovo - Dunav Ruse -:-

BUGARSKA: Third League - South-East

13:00Asenovets - Sliven -:-
13:00Beroe II - Rozova Dolina -:-
13:00Gigant Saedinenie - Sekirovo Rakovski -:-
13:00Haskovo - Karnobat -:-
13:00Nesebar - Atletik Kuklen -:-
13:00Rodopa Smolyan - Levski Karlovo -:-
13:00Sokol Markovo - Botev II -:-
13:00Sozopol - Zagorets -:-

BUGARSKA: Third League - South-West

13:00Bansko - Balkan Botevgrad -:-
13:00Botev Ihtiman - Levski II -:-
13:00Chavdar Etropole - Vitosha Bistritsa 0:3
13:00Hebar 2 - CSKA Sofia II -:-
13:00Kyustendil - CSKA 1948 Sofia III -:-
13:00Minyor Pernik - Septemvri Sofia 2 -:-
13:00Oborishte - Vihren -:-
13:00Razlog - Slavia Sofia 2 -:-
13:00Rilski Sportist - Kostinbrod -:-
13:00Septemvri Simitli - Slivnishki Geroy -:-

BUGARSKA: Third League - North-East

13:00Benkovski - Kubrat -:-
13:00Dorostol - Fratria -:-
13:00Riltzi - Septemvri Tervel -:-
13:00Spartak II - Svetkavitsa -:-

BUGARSKA: Third League - North-West

13:30Akademik Svishtov - Lok. Gorna -:-
13:30Drenovets - Sevlievo -:-
13:30Mezdra - Etar II -:-
13:30OFK Levski - Dunav Lom 3:0
13:30Partizan Cerven Brjag - Boruna -:-
13:30Vihar Slavyanovo - Botev Vratsa II -:-
13:30Yantra Polski Trambesh - Pavlikeni -:-

CIPAR: Cyta Championship - Ispadanje skupina

15:30Achnas - Karmiotissa -:-
17:00AEL Limassol - Zakakiou -:-
18:00Nea Salamis - Othellos Athienou -:-

CIPAR: Division 2 - Championship - Playoff

14:00Ayia Napa - ASIL Lysi -:-

CIPAR: Division 2 - Ispadanje skupina

14:00Achyronas-Onisilos - Chloraka -:-
14:00Digenis Akritas - Paeek -:-
14:00Ermis - ENAD -:-
14:00M.E.A.P. Nisou - Xylotymbou -:-

CRNA GORA: Meridian 1. CFL

14:00Mladost DG - Mornar -:-
14:00Rudar - Budućnost -:-
14:30Jezero - Jedinstvo -:-
15:00Sutjeska - Arsenal Tivat -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

01:00Centro Dominguito - Scherpenheuvel 1:1
00:00Jong Holland - Salina -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: FORTUNA:LIGA

15:00Hradec Kralove - Mlada Boleslav -:-
15:00Liberec - Jablonec -:-
15:00Ostrava - Bohemians -:-
15:00Teplice - Karvina -:-
18:00Viktoria Plzen - Zlin -:-

ČILE: Primera División

23:00U. Catolica - Nublense 0:1
01:30Coquimbo - Copiapo 3:1
22:00Palestino - Cobreloa -:-
22:00U. De Chile - A. Italiano -:-

ČILE: Primera B

23:00OdgođenoLimache - S. Morning -:-
01:30Curico Unido - San Felipe 2:0
16:00Antofagasta - La Serena -:-
22:00Magallanes - Rangers -:-
00:30CD Santa Cruz - Barnechea -:-

DANSKA: 1st Division

13:00Aalborg - Sonderjyske -:-
15:00B.93 - Naestved -:-

DŽIBUTI: Division 1

13:00Gendarmerie - ASAS -:-
15:30ASC Hayab - CF GR/SIAF -:-

EGIPAT: Division 2 A - Promocija skupina

13:30Ghazl El Mahallah - Al Qanah -:-
13:30Petrojet - Tanta -:-
13:30Proxy - Haras El Hodood -:-
13:30Raya - La Viena -:-
13:30Wadi Degla - Al-Sekka -:-

ENGLESKA: Championship

13:30Hull - WBA -:-
16:00Blackburn - Norwich -:-
16:00Cardiff - Stoke -:-
16:00Ipswich - Birmingham -:-
16:00Middlesbrough - Plymouth -:-
16:00QPR - Rotherham -:-
16:00Sheffield Wed - Bristol City -:-
16:00Southampton - Millwall -:-
16:00Sunderland - Swansea -:-
16:00Watford - Huddersfield -:-

ENGLESKA: League One

13:00Cambridge Utd - Peterborough -:-
16:00Barnsley - Derby County -:-
16:00Blackpool - Bolton -:-
16:00Bristol Rovers - Carlisle -:-
16:00Burton - Northampton -:-
16:00Charlton - Portsmouth -:-
16:00Exeter - Fleetwood -:-
16:00Oxford Utd - Leyton Orient -:-
16:00Port Vale - Lincoln -:-
16:00Reading - Shrewsbury -:-
16:00Stevenage - Wycombe -:-

ENGLESKA: League Two

16:00Accrington - Crawley -:-
16:00Barrow - Bradford City -:-
16:00Doncaster - Wimbledon -:-
16:00Forest Green - Tranmere -:-
16:00Gillingham FC - Wrexham -:-
16:00Harrogate - Walsall -:-
16:00Mansfield - Salford -:-
16:00Milton Keynes - Newport -:-
16:00Morecambe - Grimsby -:-
16:00Notts County - Crewe -:-
16:00Stockport - Swindon -:-
16:00Sutton - Colchester -:-

ENGLESKA: National League

13:30Eastleigh - Bromley -:-
16:00Altrincham - Maidenhead -:-
16:00Barnet - York -:-
16:00Boreham Wood - AFC Fylde -:-
16:00Chesterfield - Rochdale -:-
16:00Dagenham & Red. - Halifax -:-
16:00Dorking - Ebbsfleet -:-
16:00Gateshead - Oxford City -:-
16:00Oldham - Kidderminster -:-
16:00Solihull Moors - Hartlepool -:-
16:00Southend - Aldershot -:-
16:00Woking - Wealdstone -:-

ENGLESKA: National League North

16:00OdgođenoBanbury - South Shields -:-
16:00OdgođenoBishop's Stortford - Chorley -:-
16:00Blyth - Boston Utd -:-
16:00Chester - Spennymoor -:-
16:00Darlington - Buxton -:-
16:00Gloucester - Scarborough -:-
16:00King’s Lynn - Farsley -:-
16:00Peterborough Sports - Rushall -:-
16:00Scunthorpe - Alfreton -:-
16:00Southport - Hereford -:-
16:00Tamworth - Curzon Ashton -:-
16:00Warrington - Brackley Town -:-

ENGLESKA: National League South

16:00Chelmsford - Yeovil -:-
16:00Chippenham - Dover -:-
16:00Dartford - Taunton -:-
16:00Hampton & Richmond - Farnborough -:-
16:00Havant & W - Bath -:-
16:00St. Albans - Welling -:-
16:00Tonbridge - Slough -:-
16:00Torquay - Aveley -:-
16:00OdgođenoTruro - Hemel Hempstead -:-
16:00OdgođenoWeston-super-Mare - Eastbourne Boro -:-
16:00Worthing - Braintree -:-

ENGLESKA: NPL Premier Division

16:00OdgođenoAshton Utd - Lancaster -:-
16:00Atherton - Macclesfield -:-
16:00Ilkeston - Radcliffe -:-
16:00Marine - Bradford PA -:-
16:00Morpeth - FC United -:-
16:00Stafford - Guiseley -:-
16:00Warrington Rylands - Gainsborough -:-
16:00Whitby - Hyde -:-
16:00Workington - Matlock -:-
16:00Worksop - Bamber Bridge -:-

ENGLESKA: Southern League Central Division

16:00Berkhamsted - Coalville -:-
16:00Halesowen - Royston -:-
16:00Hitchin - Bromsgrove -:-
16:00Leamington - Needham Market -:-
16:00Leiston - Alvechurch -:-
16:00Long Eaton - Stourbridge -:-
16:00Mickleover - Kettering -:-
16:00Stamford - Barwell -:-
16:00St. Ives - Stratford -:-
16:00Telford - Sudbury -:-

ENGLESKA: Southern League South Division

16:00AFC Totton - Bracknell -:-
16:00Basingstoke - Plymouth Parkway -:-
16:00Beaconsfield Town - Walton & Hersham -:-
16:00Chesham - Poole -:-
16:00Dorchester - Hendon -:-
16:00Hanwell Town - Swindon S -:-
16:00Harrow - Winchester -:-
16:00Hungerford - Sholing -:-
16:00Merthyr Town - Hayes & Yeading -:-
16:00Salisbury - Didcot -:-
16:00OdgođenoTiverton - Gosport -:-

ENGLESKA: Isthmian League Premier Division

16:00Bognor Regis - Potters Bar -:-
16:00Canvey Island - Carshalton -:-
16:00Chatham - Billericay -:-
16:00Cray Wanderers - Kingstonian -:-
16:00Dulwich Hamlet - Cheshunt -:-
16:00Enfield Town - Wingate & Finchley -:-
16:00Folkestone - Concord -:-
16:00Haringey - Margate -:-
16:00Hashtag - Whitehawk -:-
16:00Hastings - Hornchurch -:-
16:00Horsham FC - Lewes -:-

ENGLESKA: Premier League Cup - Playoff

14:00Tottenham U21 - Fleetwood U21 -:-

ENGLESKA: Premier League U18

12:00Everton U18 - Blackburn U18 -:-
12:00Wolves U18 - Nottingham Forest U18 -:-
12:30West Ham U18 - Southampton U18 -:-
13:00Arsenal U18 - Brighton U18 -:-
13:00Chelsea U18 - Aston Villa U18 -:-
13:00Derby County U18 - Stoke City U18 -:-
13:00Leeds U18 - Sunderland U18 -:-
13:00Manchester Utd U18 - Middlesbrough U18 -:-
13:00Reading U18 - Leicester U18 -:-
13:00WBA U18 - Fulham U18 -:-

ENGLESKA: FA Youth Cup

13:00Manchester City U18 - Tottenham U18 -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

14:00Green Mamba - Moneni Pirates -:-
14:00Manzini Sea Birds - Madlenya -:-
14:00Mbabane Swallows - Royal Leopards -:-
14:00Young Buffaloes - Nsingizini Hotspurs -:-

EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Žene - Kvalifikacije - Round 2 - League A

12:00Portugal U17 Ž - Kosovo U17 Ž -:-
17:00Finska U17 Ž - Island U17 Ž -:-

EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Žene - Kvalifikacije - Round 2 - League B

11:00Sjeverna Irska U17 Ž - Luksemburg U17 Ž -:-

FINSKA: Liiga Cup

11:30Ekenas - Gnistan -:-
13:45SJK - Ilves -:-
14:00KuPS - Oulu -:-
17:00VPS - Haka -:-

FINSKA: Ykkosliigacup

11:00Mikkeli - JIPPO -:-
14:00SalPa - TPS Turku -:-

FRANCUSKA: Ligue 2

15:00St. Etienne - Annecy -:-
19:00AC Ajaccio - Amiens -:-
19:00Auxerre - Bastia -:-
19:00Bordeaux - Guingamp -:-
19:00Concarneau - Laval -:-
19:00Grenoble - Pau FC -:-
19:00Quevilly Rouen - Paris FC -:-
19:00Troyes - Dunkerque -:-
19:00Valenciennes - Rodez -:-

FRANCUSKA: National 2 - Group A

15:00Aubagne - Chamalieres -:-
16:00Hyeres - Jura Sud -:-
17:00Grasse - Toulouse II -:-
18:00Bourgoin Jallieu - Toulon -:-
18:00Cannes - Frejus -:-
18:00Thonon-Evian - Andrezieux -:-

FRANCUSKA: National 2 - Group B

18:00Angers II - Bergerac -:-
18:00Angouleme - Avoine -:-
18:00Blois - Saumur -:-
18:00Bourges 18 - Les Herbiers -:-
18:00Saint-Pryve - Paris 13 Atl. -:-
18:00Trelissac - Libourne -:-

FRANCUSKA: National 2 - Group C

18:00Boulogne - Chateaubriant -:-
18:00Dinan Lehon - Chambly -:-
18:00Guingamp II - Granville -:-
18:00Racing CFF - Saint-Malo -:-
18:30Bastia-Borgo - Aubervilliers -:-

FRANCUSKA: National 2 - Group D

16:00Haguenau - Wasquehal -:-
17:00Feignies-Aulnoye - Biesheim -:-
18:00Colmar - Fleury-Merogis -:-
18:00Creteil - Bourg en Bresse -:-
18:00FC 93 - St Quentin -:-
18:00Macon - Auxerre II -:-
20:00Besancon - Furiani Agliani -:-

GAMBIJA: GFA League

17:30Samger - Team Rhino -:-
17:30WAA Banjul - Banjul Utd -:-

GANA: Premier League

16:00Heart Of Lions - Asante Kotoko -:-

GANA: Division One League

16:00Golden Kick - Still Believe -:-
16:00Okwawu - Accra Athletic -:-
16:00Wa Power - Wa Suntaa -:-

GIBRALTAR: National League

16:30St Josephs - Magpies -:-
19:30Lions Gibraltar - Manchester 62 -:-

GRČKA: Super League

18:00Lamia - AEK -:-
18:30Panserraikos - Atromitos -:-

GRČKA: Super League 2

14:00Kalamata - Olympiakos B -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Thermaikos FC - Niki Efkarpias -:-

GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura

02:00Malacateco - Coban Imperial 3:0
22:00Municipal - Deportivo Achuapa -:-

GVINEJA: Ligue 1

17:00Ashanti GB - Horoya -:-
17:00Flamme Olympique - Sangaredi -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

22:00UPNFM - Victoria -:-
00:00Real Espana - Marathon -:-

HONG KONG: Premier League

90+'Hong Kong Rangers - North District 2:3
90'Lee Man Warriors - Tai Po 0:0

HRVATSKA: SuperSport Prva NL

12:50Dugopolje - Šibenik -:-
15:00Cibalia - Orijent 1919 -:-

HRVATSKA: SuperSport Druga NL

15:00Dugo Selo - Krk -:-
15:00Jadran LP - Grobničan -:-
15:00Marsonia - Kustošija -:-
15:00Mladost Ždralovi - Karlovac -:-
15:00Radnik Križevci - Bjelovar -:-
15:00Trnje - Hrvace -:-

INDIJA: ISL

12:30Odisha FC - Mohun Bagan -:-
15:00Bengaluru FC - Hyderabad -:-

INDIJA: I-League

12:00Inter Kashi - Real Kashmir -:-
14:30Churchill Brothers - Gokulam -:-

INDIJA: Santosh Trophy - Finalna grupa

05:30Karnataka - Mizoram 2:2
10:00Maharashtra - Manipur -:-
14:30Delhi - Railways -:-

INDONEZIJA: Liga 1

45+'Persis Solo - Persik Kediri 2:1
13:00PSM Makassar - Bali United -:-

IRAK: Super League

12:00Al Naft - Al Minaa -:-
12:00Naft Al-Basra - Zakho -:-
14:30Al Zawraa - Al Karkh -:-
17:00Al Shorta - Al Kahraba -:-

IRSKA: Premier Division

20:45Sligo Rovers - Derry City -:-

ISLAND: League Cup

12:00Valur - Fram -:-
14:00Fylkir - IR Reykjavik -:-
15:00Akranes - Dalvik/Reynir -:-
15:00Throttur - Vestmannaeyjar -:-
16:00Kopavogur - Thor Akureyri -:-
16:00Vikingur Reykjavik - Akureyri -:-
17:00Grindavik - Vestri -:-

ITALIJA: Serie B

14:00Brescia - Reggiana -:-
14:00Cittadella - Catanzaro -:-
14:00Cremonese - Palermo -:-
14:00FeralpiSalo - Ascoli -:-
14:00Sudtirol - Bari -:-
16:15Como - Parma -:-
16:15Pisa - Venezia -:-
16:15Ternana - Lecco -:-

ITALIJA: Serie C - Group A

18:30Alessandria - AlbinoLeffe -:-
18:30Padova - Arzignano -:-
18:30Pergolettese - Pro Vercelli -:-
18:30Pro Sesto - Trento -:-

ITALIJA: Serie C - Group B

16:15Ancona - Rimini -:-
16:15Pescara - Lucchese -:-
18:30Recanatese - Vis Pesaro -:-

ITALIJA: Serie C - Group C

16:15Taranto - Catania -:-

ITALIJA: Serie D - Group A

15:00Fezzanese - Citta di Varese -:-

ITALIJA: Serie D - Group B

14:30Varesina - Arconatese -:-

ITALIJA: Serie D - Group E

14:30Follonica Gavorrano - Seravezza Pozzi -:-

ITALIJA: Serie D - Group F

14:30S. N. Notaresco - Vastogirardi -:-

ITALIJA: Serie D - Group G

14:00Nocerina - Sarrabus Ogliastra -:-
14:30Latte Dolce - Anzio Calcio 1924 -:-

ITALIJA: Primavera 1

11:00Empoli U19 - Lecce U19 -:-
11:00Verona U19 - Juventus U19 -:-
13:00AC Milan U19 - Inter U19 -:-
13:00Frosinone U19 - Cagliari U19 -:-
15:00Sampdoria U19 - Monza U19 -:-

ITALIJA: Primavera 2

11:00Ascoli U19 - Benevento U19 -:-
11:00Crotone U19 - Salernitana U19 -:-
11:00Sudtirol U19 - Udinese U19 -:-
11:00Ternana U19 - Entella U19 -:-
11:30Pisa U19 - Cesena U19 -:-
14:30Alessandria U19 - Parma U19 -:-
14:30Bari U19 - Pescara U19 -:-
14:30Brescia U19 - Vicenza U19 -:-
14:30FeralpiSalo U19 - Como U19 -:-
14:30Monopoli U19 - Cosenza U19 -:-
14:30Napoli U19 - Spezia U19 -:-
14:30Padova U19 - Cittadella U19 -:-
14:30Palermo U19 - Perugia U19 -:-
14:30Reggiana U19 - Venezia U19 -:-
14:30Renate U19 - Cremonese U19 -:-
15:00AlbinoLeffe U19 - SPAL U19 -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

14:00M. Petach Tikva - H. Tel Aviv -:-
16:30H. Haifa - Sakhnin -:-
17:30Hapoel Hadera - Hapoel Jerusalem -:-
18:30B. Jerusalem - Netanya -:-
19:00M. Tel Aviv - H. Beer Sheva -:-

JAPAN: J1 League

05:00Iwata - Kobe 0:2
06:00Avispa Fukuoka - Sapporo 0:0
06:00Sagan Tosu - Albirex Niigata 1:2
07:00C-Osaka - Tokyo 2:2
07:00Machida - G-Osaka 1:1
07:00Shonan - Kawasaki 1:2

JAPAN: J2 League

06:00Fujieda MYFC - V-Varen Nagasaki 0:0
06:00Mito - Iwaki 1:0
06:00Yokohama FC - Renofa Yamaguchi 1:1

JAPAN: J3 League

06:00Kitakyushu - Sagamihara 0:1
06:00Nara Club - Ryukyu 1:2
06:00Omiya Ardija - Vanraure 4:1
07:00Gifu - Fukushima Utd 4:1

JORDAN: Premier League

15:00Maan - Al Jalil -:-
17:30Shabab Al Ordon - Al Hussein -:-

JUŽNA AFRIKA: Diski Challenge

45+'Golden Arrows U23 - Swallows U23 0:0
09:00Polokwane U23 - Stellenbosch U23 -:-
45+'Supersport U23 - Chippa United U23 0:0
11:00Royal AM U23 - Orlando U23 -:-

JUŽNA AFRIKA: Kup

14:00Crystal Lake - Orlando -:-
14:00JDR Stars - Hungry Lions -:-
14:00Platinum City - Swallows -:-
14:00Ravens - Spain -:-
17:00Richards Bay - Polokwane -:-

KAMBODŽA: CPL

12:00Dangkor - Svay Rieng -:-
12:00NagaWorld - Phnom Penh Crown -:-

KAMERUN: Elite One

15:30Dynamo Douala - Gazelle -:-

KATAR: QSL

16:00Qatar SC - Umm-Salal -:-
18:00Al-Gharafa - Al Ahli Doha -:-
18:00Al Markhiya - Muaither SC -:-

KOLUMBIJA: Primera A - Apertura

00:10Aguilas - Envigado 2:0
02:20Pasto - Dep. Cali 0:1
00:10Alianza - Ind. Medellin -:-

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura

21:30Orsomarso - Cucuta -:-

KOLUMBIJA: Liga Women

23:20Pasto Ž - Junior Ž 1:0
21:30Ind. Medellin Ž - Alianza Ž -:-
22:00Dep. Cali Ž - Deportivo Pereira Ž -:-
23:00La Equidad Ž - America de Cali Ž -:-

KOSOVO: Superliga

13:00FC Ballkani - Gjilani -:-
13:00Malisheva - Feronikeli -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

22:00Guanacasteca - Saprissa -:-

LESOTO: Premier League

15:00Bantu - ACE Maseru -:-
15:00Defence Force - Lioli -:-
15:00Lifofane - Matlama -:-
15:00Lijabatho - LCS -:-
15:00LMPS - Liphakoe -:-

LIBANON: Premier League - Stupanj gubitnika

13:15Al Ghazieh - Al Ahli Nabatiya -:-

LIBANON: Premier League - Stupanj pobjednika

15:00Al Ansar - Bourj FC -:-

LIBIJA: Premier League

14:30Asswehly - Al Ahly Tripoli -:-
17:00Al Ittihad - Asaria -:-

LUKSEMBURG: BGL Ligue

17:00Jeunesse Esch - Racing Luxembourg -:-

MAĐARSKA: OTP Bank Liga

12:30Zalaegerszeg - Kecskemeti -:-
15:00DVTK - MOL Fehervar -:-
17:30Debrecen - Puskas Academy -:-

MAKAO: Elite League

08:00Hang Sai - Lun Lok -:-

MALI: Premiere Division

17:00CO Bamako - Foot Elite -:-
17:00Djoliba - Binga -:-
17:00US Bougouni - Bougouba -:-
17:00USC Kita - Black Stars -:-

MALTA: Premier League

14:00Balzan - Hibernians -:-
16:15Mosta FC - Birkirkara -:-

MALTA: Challenge League - Promocija skupina

14:00Melita - Zabbar -:-
16:30Zurrieq - Senglea -:-
17:00Pieta - Marsa -:-

MAROKO: Botola Pro

16:00FUS Rabat - Jeunesse Sportive Soualem -:-
18:00Moghreb Tetouan - Raja Casablanca -:-
20:00Safi - Renaissance Zemamra -:-

MAROKO: Botola 2

15:00Chabab Atlas Khenifra - Meknes -:-
15:00Fes - Marrakech -:-
15:00Ittifaq Marrakech - Rapide Oued Zem -:-
15:00Khouribga - Raja Beni Mellal -:-

MAURITANIJA: Ligue 1

17:00ASAC Concorde - SNIM -:-
17:00Chemal - Entou -:-
17:00Douane - Gendrim -:-
17:00Garde Nationale - Pompiers -:-
17:00Kaedi - Tevragh-Zeina -:-
17:00Ksar - Nouakchott King's -:-
17:00Nouadhibou - Inter Nouakchott -:-

MEKSIKO: Liga MX - Clausura

02:00Puebla - Queretaro 0:2
04:00Juarez - Monterrey 0:3
04:00Necaxa - Pachuca 1:1
00:00Leon - Atl. San Luis -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

02:30Calor De San Pedro - Saltillo 0:0
02:45Orgullo Reynosa - Los Cabos 1:1
03:00Chihuahua - Mexicali 2:0
18:00Deportiva Venados - Canamy -:-
23:00Colima FC - UA Zacatecas -:-
00:00Cafetaleros - Lobos ULMX -:-
00:00Escorpiones - Tampico Madero -:-
00:00Inter de Queretaro - Halcones de Zapopan -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie B

02:00Santiago - Chilangos 3:0
17:00Canoneros - Dongu -:-
19:00Chilpancingo - Poza Rica -:-
22:30Artesanos Metepec - Zitacuaro -:-
23:00Pachuca 2 - Huracanes Izcalli -:-

MEKSIKO: Liga MX U23 - Clausura

16:00Club America U23 - Cruz Azul U23 -:-
16:00Guadalajara U23 - U.N.A.M. U23 -:-
16:00Leon U23 - Atl. San Luis U23 -:-
16:00Tigres U23 - Atlas U23 -:-

NIGER: Ligue 1

16:15Douanes Niamey - Liberte -:-

NIGERIJA: NPFL

15:00Doma United - Enugu -:-
16:00Kwara - Katsina Utd -:-
17:30Bendel - Enyimba -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura

01:00UNAN-Managua - Managua FC 1:3

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura

23:00Esteli U20 - Ferretti U20 -:-
23:00Ocotal U20 - Matagalpa U20 -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

18:45RKC Waalwijk - Fortuna Sittard -:-
20:00Zwolle - PSV -:-
21:00NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam -:-

NIZOZEMSKA: Tweede Divisie

14:30ACV Assen - Kozakken Boys -:-
14:30Excelsior Maassluis - Spakenburg -:-
14:30Hardenberg - Noordwijk -:-
14:30Lisse - Jong Almere City -:-
14:30Scheveningen - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:00AFC - GVVV -:-
15:00HFC - ADO 20 Heemskerk -:-
15:00Rijnsburgse Boys - De Treffers -:-

NIZOZEMSKA: Derde Divisie

14:30Eemdijk - Kampong -:-
14:30Harkemase Boys - HSC '21 -:-
14:30Rijnvogels - Genemuiden -:-
14:30SteDoCo - Blauw Geel -:-
14:30VV DOVO - VVSB -:-
15:00DVS '33 Ermelo - Hoogeveen -:-
15:00IJsselmeervogels - USV Hercules -:-
15:00Kloetinge - GVV Unitas -:-
15:00ODIN '59 - Sparta Nijkerk -:-
15:00Sportlust - Gemert -:-
15:00Urk - RKAV Volendam -:-
15:30DEM - Staphorst -:-
15:30TEC - Hoek -:-
18:00Meerssen - Barendrecht -:-

NIZOZEMSKA: Divisie 1 U21 - Proljetna sezona

14:00Cambuur U21 - G.A. Eagles U21 -:-
14:30Graafschap U21 - Zwolle U21 -:-
15:00FC Twente/Heracles U21 - Groningen U21 -:-
15:00Feyenoord U21 - NEC Nijmegen U21 -:-

NIZOZEMSKA: Divisie 1 U18 - Proljetna sezona

12:00Vitesse U18 - AlkmaarAZ Alkmaar U18 -:-
14:30PSV U18 - Willem II U18 -:-
14:30Utrecht U18 - Feyenoord U18 -:-

NORVEŠKA: OBOS Supercup

15:00Nordstrand - Arendal -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

13:00E. Braunschweig - Hertha -:-
13:00Kaiserslautern - Karlsruher -:-
13:00Osnabrück - Hannover -:-
20:30Magdeburg - Schalke -:-

NJEMAČKA: 3. Liga

14:00D. Dresden - RW Essen -:-
14:00J. Regensburg - Erzgebirge Aue -:-
14:00Ulm - Ingolstadt -:-
14:00Unterhaching - Borussia Dortmund II -:-
14:00Viktoria Köln - Sandhausen -:-
16:30Verl - 1860 München -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Sjever

12:00Teutonia Ottensen - Holstein Kiel II -:-
13:00Hannover II - SC Weiche-08 -:-
13:00OdgođenoHSV II - VfB Oldenburg -:-
13:00Phönix Lübeck - Lohne -:-
15:00Meppen - Jeddeloh -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Nordost

13:00E. Cottbus - Berliner AK 07 -:-
13:00Luckenwalde - Jena -:-
14:00Hansa Rostock II - Zwickau -:-
16:00Erfurt - Altglienicke -:-

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

14:00Aachen - FC Gutersloh -:-
14:00Köln II - B. Mönchengladbach II -:-
14:00Lippstadt - Fortuna Köln -:-
14:00Rodinghausen - Schalke II -:-
14:00Wegberg-Beeck - Wuppertaler -:-
14:00Wiedenbruck - Bocholt -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

14:00Balingen - Steinbach Haiger -:-
14:00Fulda-Lehnerz - Freiberg -:-

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

14:00Aschaffenburg - Bayern II -:-
14:00Buchbach - Bamberg -:-
14:00Schweinfurt - Vilzing -:-
14:00Türkgücü München - Aubstadt -:-

NJEMAČKA: Oberliga NOFV - Jug

13:30Grimma - Bischofswerdaer -:-
13:30Halberstadt - Freital -:-
13:30Krieschow - Motor Marienberg -:-
13:30Ludwigsfelde - Halle -:-

NJEMAČKA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eckernforder SV - SC Weiche-08 II -:-
14:00Nordmark Satrup - Bordesholm -:-
14:30Oldenburger - Neumunster -:-
15:00OdgođenoHohenwestedt - Eichede -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hamburg

13:00Duneberg - TSV Buchholz 08 -:-
15:30Altona - Turkiye Wilhelmsburg -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bremen

14:00TURA Bremen - OSC Bremerhaven -:-
16:00Blockdiek - Vatan Bremen -:-

NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen

14:00Eilvese - BSV Rehden -:-
14:00Rotenburger - Meppen II -:-
18:00Emden - Schoningen -:-

NJEMAČKA: Oberliga Westfalen

16:00Turkspor Dortmund - Münster 2 -:-

NJEMAČKA: Oberliga Hessen

14:00Friedberg - Baunatal -:-
14:00Stadtallendorf - Eddersheim -:-
14:30Alzenau - Waldgirmes -:-
14:30TUS Dietkirchen - Hanauer SC -:-
14:30OdgođenoWeidenhausen - RW Walldorf -:-
15:00Hanau - VfB Marburg -:-

NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Bitburg - Pirmasens -:-
14:00Dudenhofen - Worms -:-
14:00Engers - Diefflen -:-
14:00Karbach - Pfeddersheim -:-
15:30Morlautern - Baumholder -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Nord

14:00Coburg - Fortuna Regensburg -:-
14:00Eichstatt - Regensburg II -:-
14:00Ingolstadt II - Hankofen-Hailing -:-
14:00Neumarkt - Ammerthal -:-
15:00Abtswind - Feucht -:-
15:00Donaustauf - Eltersdorf -:-
16:00Cham - Neudrossenfeld -:-

NJEMAČKA: Oberliga Bayern Süd

13:00Kottern-St. Mang - Landsberg -:-
14:00Erlbach - Ismaning -:-
14:00OdgođenoPipinsried - 1860 München II -:-
14:00Rain/Lech - Heimstetten -:-

NJEMAČKA: Oberliga Baden-Württemberg

14:00Denzlingen - Backnang -:-
14:00FC Holzhausen - Reutlingen -:-
14:00Normannia Gmund - Ravensburg -:-
14:00OdgođenoNottingen - Offenburger -:-
14:00Pforzheim - Mutschelbach -:-

NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein

18:00Uerdingen - SC St.Tonis -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Sjever

11:00HSV U19 - RB Leipzig U19 -:-
13:00Jena U19 - Dresden U19 -:-
13:00Werder Bremen U19 - Hannover U19 -:-
13:00Wolfsburg U19 - Osnabrück U19 -:-
14:00Hansa Rostock U19 - Union Berlin U19 -:-
14:00St. Pauli U19 - Hertha U19 -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Jug

11:00Bayern U19 - Hoffenheim U19 -:-
13:00Augsburg U19 - Stuttgart U19 -:-
13:00Furth U19 - Heidenheim U19 -:-
13:00Ingolstadt U19 - 1860 München U19 -:-
13:00Sandhausen U19 - Mainz U19 -:-
14:00Nürnberg U19 - Karlsruher U19 -:-

NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Zapad

18:30Verl U19 - Wuppertaler U19 -:-

OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1

16:30Korhogo - Bouake -:-
16:30Racing d'Abidjan - Lys Sassandra -:-
16:30San Pedro - Mouna -:-
16:30SO Armee - Sporting Gagnoa -:-
18:45AS Denguele - Academie de FAD -:-

PANAMA: LPF - Apertura

02:00Herrera - Alianza 1:2
22:00Arabe Unido - San Francisco -:-
00:15UMECIT - Miguelito -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

23:30Sp. Luqueño - General Caballero JLM 1:1
22:152 de Mayo - Nacional Asuncion -:-
00:45Cerro Porteno - Sol De America -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

21:00Cajamarca - U. de Deportes -:-
21:00Sport Boys - Cusco -:-
23:30Melgar - Union Comercio -:-
00:15Carlos Mannucci - Sporting Cristal -:-

POLJSKA: Ekstraklasa

15:00Jagiellonia - Ruch -:-
17:30Lech - Slask -:-
20:00Stal Mielec - Rakow -:-

POLJSKA: Division 1

12:40Podbeskidzie - Odra Opole -:-
15:00Plock - Katowice -:-
17:30Motor Lublin - Termalica B-B. -:-

POLJSKA: Division 2

11:00Elblag - Skra -:-
12:00Lech II - Ol. Grudziadz -:-
12:45Kotwica Kolobrzeg - Chojniczanka -:-
13:00Hutnik Krakow - GKS Jastrzebie -:-
18:00KKS Kalisz - Pogon Siedlce -:-
19:30Sandecja - Zaglebie II -:-

POLJSKA: III Liga - Group III

13:00Gwarek Tarnowskie Gory - Sleza Wroclaw -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

16:30Farense - Moreirense -:-
19:00Estrela - Chaves -:-
21:30V. Guimaraes - Casa Pia -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

12:00Tondela - Leiria -:-
15:00Santa Clara - Oliveirense -:-
16:30Nacional - Penafiel -:-
16:30Porto B - Leixoes -:-
19:00Benfica B - Vilaverdense -:-

PORTUGAL: Liga 3 - Ispadanje skupina

16:00Trofense - Fafe -:-

PORTUGAL: Liga 3 - Promocija skupina

16:00Felgueiras - Alverca -:-
16:00Lusitania FC - Academica -:-
19:30Braga B - Covilha -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group A

16:00Pevidem - CDC Montalegre -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group C

16:00Sertanense - Vitoria Sernache -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group D

16:00Setubal - Sintrense -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Ispadanje skupina

12:00Braga U23 - Rio Ave U23 -:-

PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Championship - Playoff

12:00Porto U19 - Sporting U19 -:-
16:00Farense U19 - Famalicao U19 -:-
16:00V. Guimaraes U19 - Academico Viseu U19 -:-

PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Ispadanje skupina

12:00Gil Vicente U19 - Maritimo U19 -:-
12:00Vizela U19 - Rio Ave U19 -:-
13:00SC Lusitania U19 - Academica U19 -:-
16:00Belenenses U19 - Beira Mar U19 -:-
16:00Chaves U19 - Boavista U19 -:-
16:00Estoril U19 - Torreense U19 -:-
16:00Setubal U19 - Alverca U19 -:-
18:00Lusitania FC U19 - P. Ferreira U19 -:-

RUANDA: Premier League

14:00Amagaju - Gasogi United -:-
14:00Marines - Kiyovu -:-
14:00Muhazi United - Etoile de L'Est -:-
14:00Police - AS Kigali -:-

RUMUNJSKA: Liga 1

13:00UTA Arad - Petrolul -:-
16:00Farul Constanta - Otelul -:-
19:00Poli Iasi - Rapid Bucharest -:-

RUMUNJSKA: Liga 2

10:00CSC Dumbravita - Unirea Slobozia -:-
10:00CSM Resita - Steaua Bucuresti -:-
10:00Hunedoara - CSM Slatina -:-
10:00Mioveni - Alexandria -:-
10:00Tunari - Unirea Dej -:-
10:30Chindia Targoviste - Metaloglobus Bucharest -:-

SAD: MLS

20:00Columbus Crew - Atlanta Utd -:-
22:45Los Angeles FC - Seattle Sounders -:-

SALVADOR: Primera Division - Clausura

22:00Jocoro - Metapan -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cailungo - Libertas -:-
15:00Pennarossa - Murata -:-
15:00San Marino Academy U22 - Fiorentino -:-
15:00Virtus - Domagnano -:-
18:15Folgore - Faetano -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

15:00Al Taee - Al Ahli SC -:-
18:00Al Hazem - Al Khaleej -:-

SEJŠELI: Premier League

12:00Anse Reunion - Northern Dynamo -:-
13:00Foresters FC - Lightstars -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:30Dakar SC - Sonacos -:-
17:30Diambars - US Goree -:-
17:30Jamono Fatick - Teungueth -:-

SIJERA LEONE: Premier League

17:15OdgođenoKholifa Stars - Bai Bureh Warriors -:-
17:15OdgođenoLuawa - Real Republicans -:-
17:15OdgođenoOld Edwardians - Wusum Stars -:-
17:15OdgođenoPorts Authority - Kallon -:-
17:15OdgođenoWilberforce Strikers - Bo Rangers -:-

SIRIJA: Premier League

12:00Al Wahda - Al-Ittihad Aleppo -:-
12:00Horriya - Tishreen -:-
12:00Wathbah - Al Jaish -:-

SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Championship U20 - Kvalifikacije

23:00Curacao U20 - Saint Martin U20 1:0
23:00Kuba U20 - Angvila U20 13:0
00:00Portoriko U20 - Sv. Kristofor i Nevis U20 5:0
00:00Trinidad i Tobago U20 - Sv. Vincent i Grenadini U20 3:2
02:00Gvatemala U20 - Barbados U20 3:1
02:00Nikaragva U20 - Djevičanski Otoci (VB) U20 8:0
21:00Bermudski Otoci U20 - Grenada U20 -:-
00:00Jamajka U20 - Martinik U20 -:-

SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: Gold Cup Women - Grupna faza

01:30Dominikanska Republika Ž - Meksiko Ž 0:8
04:15Argentina Ž - SAD Ž 0:4

SJEVERNA IRSKA: NIFL Premiership

16:00Crusaders - Glenavon -:-
16:00Dungannon - Cliftonville -:-
16:00Linfield - Ballymena -:-
16:00Loughgall - C. Rangers -:-
16:00Newry City - Coleraine -:-

SJEVERNA IRSKA: NIFL Championship

15:00Knockbreda - Dergview -:-
16:00Ards - H&W Welders -:-
16:00Ballinamallard - Portadown -:-
16:00Institute - Newington -:-

SJEV. MAKEDONIJA: 1. MFL

14:00Struga - Shkupi -:-

SJEV. MAKEDONIJA: 2. MFL

14:00Belasica - Besa 1976 -:-
14:00Detonit Plačkovica - FK Skopje -:-
14:00Kamenica Sasa - Arsimi -:-
14:00Kožuf Gevgelija - Vardar Negotino -:-
14:00Novaci - Pelister -:-
14:00Osogovo - Teteks -:-
14:00Pobeda - Bashkimi -:-

SLOVAČKA: Nike liga

15:00Spartak Trnava - Banska Bystrica -:-
15:00Zilina - Michalovce -:-
15:00Z. Moravce-Vrable - Ruzomberok -:-

SLOVAČKA: 1. Liga Women

11:00Ruzomberok Ž - B. Bystrica Ž -:-
16:00Zilina Ž - Trencin Ž -:-
17:00Petrzalka Ž - Topolcany GFC Ž -:-

SOMALIJA: National league

13:30Midnimo - Mogadishu City -:-

SRBIJA: Prva Liga

13:00Jedinstvo Ub - Radnički S. Mitrovica -:-
13:00Metalac - Smederevo -:-
13:00Radnički Beograd - Kolubara -:-
16:00Dubočica - Tekstilac Odžaci -:-
16:00Mačva - Vršac -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

07:30Lok. Moskva (Rus) - FC Asgabat (Tkm) 3:0
45+'Din. Minsk (Blr) - Maxline (Blr) 0:0
PoluvrijemeEnergetik-BGU (Blr) - Smorgon (Blr) 1:1
PoluvrijemeKamaz (Rus) - Chernomorets Novorossijsk (Rus) 1:2
09:00Orlova (Cze) - Vitkovice (Cze) -:-
45+'Vitebsk (Blr) - Gomel (Blr) 1:1
09:30FK Chayka (Rus) - Neftekhimik (Rus) -:-
21'Neman (Blr) - Slutsk (Blr) 1:0
10:00Brno B (Cze) - Rosice (Cze) -:-
10:00Hostoun (Cze) - Slany (Cze) -:-
10:00KAC 1909 (Aut) - Annabichler (Aut) -:-
10:00OtkazanoKromeriz (Cze) - Prostejov (Cze) -:-
10:00Legia II (Pol) - Hutnik Warszawa (Pol) -:-
10:00Motorlet Prague (Cze) - Prepere (Cze) -:-
10:00Pardubice B (Cze) - Zivanice (Cze) -:-
10:00Pawlowice (Pol) - Gornik Z. II (Pol) -:-
10:00Slavia Prag U19 (Cze) - Kolin (Cze) -:-
10:00Vratimov (Cze) - Frydlant n. O. (Cze) -:-
10:00Zlicin (Cze) - Admira Prague B (Cze) -:-
10:15Neratovice (Cze) - Velke Hamry (Cze) -:-
10:15Pisek (Cze) - Taborsko B (Cze) -:-
10:30Gedania Gdansk (Pol) - Stolem Gniewino (Pol) -:-
10:30S. Bratislava B (Svk) - Sered (Svk) -:-
10:30Turnov (Cze) - Jablonec B (Cze) -:-
10:30Zlinsko (Cze) - Prostejov (Cze) -:-
10:45Jedinstvo SP (Srb) - Podunavac Belegiš (Srb) -:-
10:45PEPO (Fin) - MyPa (Fin) -:-
11:00Brežice (Slo) - Ljubljana Svoboda (Slo) -:-
11:00Brozany (Cze) - Povltavska FA (Cze) -:-
11:00Budaorsi (Hun) - ESMTK Budapest (Hun) -:-
11:00Ceska Lipa (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
11:00Debrecen II (Hun) - Korosladany MSK (Hun) -:-
11:00Dorogi (Hun) - Velke Ludince (Svk) -:-
11:00Hatvan (Hun) - Erdi (Hun) -:-
11:00HFK Olomouc (Cze) - Tasovice (Cze) -:-
11:00Hodonin (Cze) - Bzenec (Cze) -:-
11:00OtkazanoInter Bratislava (Svk) - Horna Krupa (Svk) -:-
11:00Isloch (Blr) - Naftan (Blr) -:-
11:00Kuchl (Aut) - Wals-Grunau (Aut) -:-
11:00Lisen (Cze) - Jihlava (Cze) -:-
11:00MOL Fehervar II (Hun) - VLS Veszprem (Hun) -:-
11:00Nagykanizsa (Hun) - Koprivnica (Cro) -:-
11:00Polonia B. (Pol) - Drama Zbroslawice (Pol) -:-
11:00Powisle Dzierzgon (Pol) - Cartusia Kartuzy (Pol) -:-
11:00OtkazanoReichenau (Aut) - Tirol (Am) (Aut) -:-
11:00Saburtalo Tbilisi (Geo) - FC Gareji Sagarejo (Geo) -:-
11:00SK Gjovik-Lyn (Nor) - HamKam (Nor) -:-
11:00SK Hranice (Cze) - Vsechovice (Cze) -:-
11:00Swit (Pol) - Sulejowek (Pol) -:-
11:00Tampines (Sgp) - Young Lions (Sgp) -:-
11:00Tatabanya (Hun) - Monori (Hun) -:-
11:00Usti n. L. (Cze) - Pribram (Cze) -:-
11:00Velvary (Cze) - FK Robstav (Cze) -:-
11:00Warta Sieradz (Pol) - Radomsko (Pol) -:-
11:00Wehen (Ger) - Schott Mainz (Ger) -:-
11:00Wislanie Jaskowice (Pol) - Wisla II (Pol) -:-
11:00Zdroj Busko (Pol) - Korona 2 (Pol) -:-
11:00Zizkov (Cze) - Viktoria Plzen B (Cze) -:-
11:30Ishoj (Den) - Bronshoj (Den) -:-
11:30Samorin (Svk) - Povazska Bystrica (Svk) -:-
11:30Start Brno (Cze) - Velke Mezirici (Cze) -:-
12:00Belchatow (Pol) - Widzew Lodz II (Pol) -:-
12:00Belshina (Blr) - Arsenal Dzyarzhynsk (Blr) -:-
12:00BK Frem (Den) - Hellerup (Den) -:-
12:00Brabrand (Den) - Thisted (Den) -:-
12:00Cigand SE (Hun) - Hidasnemeti VSC (Hun) -:-
12:00Dziugas Telsiai (Ltu) - Atmosfera (Ltu) -:-
12:00Eskilsminne (Swe) - Olympic (Swe) -:-
12:00Ferencvaros II (Hun) - Bekescsaba (Hun) -:-
12:00Garbarnia (Pol) - Unia Tarnow (Pol) -:-
12:00Kisvarda II (Hun) - III. Keruleti TVE (Hun) -:-
12:00KS Wieczysta Krakow (Pol) - Bielsko-Biala (Pol) -:-
12:00Ljungskile (Swe) - Trollhättan (Swe) -:-
12:00Motorlet Prague (Cze) - Zapy (Cze) -:-
12:00Nielba Wagrowiec (Pol) - Notec Czarnkow (Pol) -:-
12:00Nürnberg II (Ger) - Aalen (Ger) -:-
12:00Soligorsk (Blr) - Dynamo Brest (Blr) -:-
12:00Stal Krasnik (Pol) - Swidniczanka Swidnik (Pol) -:-
12:00Unia Turza Slaska (Pol) - FK Frydek-Mistek (Cze) -:-
12:00Velim (Cze) - Predni Kopanina (Cze) -:-
12:00Zawisza (Pol) - Wda Swiecie (Pol) -:-
12:15Falkenberg (Swe) - Tvaaker (Swe) -:-
12:30Vltavin (Cze) - Kladno (Cze) -:-
13:00Angelholm (Swe) - IFK Hassleholm (Swe) -:-
13:00Aritma Prague (Cze) - Kraluv Dvur (Cze) -:-
13:00Assyriska FF (Swe) - Enskede (Swe) -:-
13:00Beltinci (Slo) - Fužinar (Slo) -:-
13:00Bohunice (Cze) - Slavoj Polna (Cze) -:-
13:00Burghausen (Ger) - Schalding (Ger) -:-
13:00Castkovce (Svk) - Puchov (Svk) -:-
13:00Epitsentr (Ukr) - Kudrivka (Ukr) -:-
13:00Fana (Nor) - Loddefjord (Nor) -:-
13:00Gornji Rahić (Bih) - Sloboda (Bih) -:-
13:00Grodzisk M. (Pol) - Biala Podlaska (Pol) -:-
13:00Hohenems (Aut) - TSV Berg (Ger) -:-
13:00Jonkoping (Swe) - Lindome (Swe) -:-
13:00Kalju (Est) - FK Liepaja (Lat) -:-
13:00Komaromi VSE (Hun) - Komarno (Svk) -:-
13:00Lunds (Swe) - Hassleholms IF (Swe) -:-
13:00Lyn (Nor) - Notodden (Nor) -:-
13:00Memmingen (Ger) - Schwaben Augsburg (Ger) -:-
13:00Nafta (Slo) - NK Polet (Cro) -:-
13:00Rosengard (Swe) - IFK Trelleborg (Swe) -:-
13:00SAK Klagenfurt (Aut) - Wolfsberger (Am) (Aut) -:-
13:00Suduva (Ltu) - Jelgava (Lat) -:-
13:00Szeged II (Hun) - Mohacsi (Hun) -:-
13:00Tarup-Paarup (Den) - Næsby (Den) -:-
13:00Unicov (Cze) - Blansko (Cze) -:-
13:00Valasske Mezirici (Cze) - Nove Sady (Cze) -:-
13:30Slavia Mozyr (Blr) - Volna Pinsk (Blr) -:-
13:30OtkazanoStart Brno (Cze) - Povazska Bystrica (Svk) -:-
13:30Vranov (Svk) - Trebisov (Svk) -:-
13:45Pitea (Swe) - Umeå (Swe) -:-
13:45Vasalund (Swe) - Stockholm Internazionale (Swe) -:-
14:00Abdish-Ata (Kgz) - Rodina Moscow (Rus) -:-
14:00Borac 1926 (Srb) - Trayal Kruševac (Srb) -:-
14:00Brann 2 (Nor) - Viking 2 (Nor) -:-
14:00Brno (Cze) - Sigma Olomouc B (Cze) -:-
14:00Bukovyna (Ukr) - Skala 1911 (Ukr) -:-
14:00Čelik Zenica (Bih) - Velež Nevesinje (Bih) -:-
14:00Drassburg (Aut) - SC Sopron (Hun) -:-
14:00Eger SE (Hun) - Filakovo (Svk) -:-
14:00Elana Torun (Pol) - Pelikan (Pol) -:-
14:00Grossaspach (Ger) - Mainz II (Ger) -:-
14:00Hodmezovasarhely FC (Hun) - CA Oradea (Rou) -:-
14:00Kaposvar (Hun) - PTE-PEAC (Hun) -:-
14:00Kauno Zalgiris (Ltu) - BE1 NFA (Ltu) -:-
14:00Krško (Slo) - Lučko (Cro) -:-
14:00Liberec B (Cze) - Dukla Prag B (Cze) -:-
14:00Metta/LU (Lat) - Siauliai FA (Ltu) -:-
14:00Mjondalen (Nor) - Honefoss (Nor) -:-
14:00MSK Martin (Svk) - Namestovo (Svk) -:-
14:00Myjava (Svk) - Vyskov (Cze) -:-
14:00Sandviken (Swe) - Stocksund (Swe) -:-
14:00Simmeringer (Aut) - UFC Tadten (Aut) -:-
14:00Stuttgarter Kickers (Ger) - Würzburger Kickers (Ger) -:-
14:00Swit (Pol) - Mazovia Minsk Mazowiecki (Pol) -:-
14:00Tillmitsch (Aut) - Gralla (Aut) -:-
14:00Uhersky Brod (Cze) - Vsetin (Cze) -:-
14:00Vilzing (Ger) - Seebach (Ger) -:-
14:00Wiener Viktoria (Aut) - SV Donau (Aut) -:-
14:15Young Boys (Den) - Holstebro (Den) -:-
14:30Belchatow (Pol) - Warta Dzialoszyn (Pol) -:-
14:30FC Minsk (Blr) - BATE (Blr) -:-
14:30Homburg (Ger) - Eintracht Frankfurt II (Ger) -:-
14:30Jedinstvo 1936 (Srb) - Vlasina (Srb) -:-
14:30Kromeriz (Cze) - Zlin B (Cze) -:-
14:30Rakow II (Pol) - T. Mazowiecki (Pol) -:-
15:00Admira (Am) (Aut) - Leobendorf (Aut) -:-
15:00Chernomorets Novorossijsk (Rus) - Alania Vladikavkaz (Rus) -:-
15:00Din. Minsk (Blr) - Isloch (Blr) -:-
15:00Din. Moskva (Rus) - CSKA Moskva (Rus) -:-
15:00Horitschon (Aut) - Kobersdorf (Aut) -:-
15:00Lok. Moskva (Rus) - FK Rostov (Rus) -:-
15:00Primorje (Slo) - Grosuplje (Slo) -:-
15:00Riga FC (Lat) - Roskilde (Den) -:-
15:00Start (Nor) - Egersund (Nor) -:-
15:00Torslanda (Swe) - Ahlafors IF (Swe) -:-
15:00Viking (Nor) - Tromsø (Nor) -:-
15:00Wienerberger (Aut) - Vosendorf (Aut) -:-
15:00Zdar na Sazavou (Cze) - Hlinsko (Cze) -:-
15:30Levadia U21 (Est) - Skanste (Lat) -:-
16:00Dobrovice (Cze) - Spoje Prague (Cze) -:-
16:00Frohnleiten (Aut) - Stadtwerke Bruck/Mur (Aut) -:-
16:00Haugesund (Nor) - Bryne (Nor) -:-
16:00Usti nad Orlici (Cze) - Nove Mesto na Morave (Cze) -:-
16:00Weindorf St. Anna (Aut) - SV Wildon (Aut) -:-
16:15Vaajakoski (Fin) - JJK Jyvaskyla (Fin) -:-
16:30Bilje (Slo) - ND Gorica (Slo) -:-
16:30Vlasim (Cze) - Chrudim (Cze) -:-
16:30Znojmo (Cze) - Stara Rise (Cze) -:-
17:00Ceske Budejovice B (Cze) - Banik Most-Sous (Cze) -:-
17:30USVS Rudersdorf (Aut) - Neuberg (Aut) -:-
18:00Atlantis (Fin) - JaPS (Fin) -:-
18:00Kottmannsdorf (Aut) - SV Arnoldstein (Aut) -:-

SVIJET: Viareggio Cup - Playoff

15:00Beyond Limits FC U19 - Ojodu City U19 -:-
15:00Brazzaville U19 - Mavlon U19 -:-

SVIJET: Internacionalne Prijateljske - Žene

45+'Kosovo Ž - Estonija Ž 3:0
45+'Rusija U19 Ž - Srbija U19 Ž 0:1
12:00Mađarska U19 Ž - Austrija U19 Ž -:-
12:00Norveška U19 Ž - Italija U19 Ž -:-
12:00Turska U19 Ž - Slovačka U19 Ž -:-
13:00Wales U19 Ž - Škotska U19 Ž -:-
14:00Švedska U19 Ž - Danska U19 Ž -:-
14:05Filipini Ž - Škotska Ž -:-
14:30Indija Ž - Hong Kong Ž -:-
14:30Švicarska U17 Ž - Njemačka U17 Ž -:-
16:00Alžir Ž - Burkina Faso Ž -:-
16:00Engleska U19 Ž - Francuska U19 Ž -:-
17:00Portugal U19 Ž - Poljska U19 Ž -:-
19:00Češka Ž - Južna Koreja Ž -:-
19:00Nizozemska U19 Ž - Njemačka U19 Ž -:-
19:30Slovenija Ž - Finska Ž -:-
21:00Bolivija Ž - Peru Ž -:-
23:00Urugvaj Ž - Ekvador Ž -:-

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

10:00Fremantle City Ž (Aus) - Murdoch University Melville Ž (Aus) -:-
12:00Ostrava Ž (Cze) - UJ Krakow Ž (Pol) -:-
12:00Perth SC Ž (Aus) - Subiaco Ž (Aus) -:-
13:00OtkazanoAsane Ž (Nor) - Brann Ž (Nor) -:-
13:00Kalmar Ž (Swe) - Vaxjo DFF Ž (Swe) -:-
13:00Stabaek Ž (Nor) - RØA Ž (Nor) -:-
14:30Norrkoping Ž (Swe) - Husqvarna Ž (Swe) -:-
15:00Lyn Ž (Nor) - Aalesund Ž (Nor) -:-
15:00Trelleborg Ž (Swe) - AIK Ž (Swe) -:-

ŠKOTSKA: Premiership

16:00Hibernian - Dundee FC -:-
16:00Kilmarnock - Aberdeen -:-
16:00Rangers - Hearts -:-
16:00Ross County - Livingston -:-
16:00St. Mirren - St. Johnstone -:-

ŠKOTSKA: Championship

16:00Arbroath - Inverness -:-
16:00Ayr - Raith -:-
16:00Dundee Utd - Queen's Park -:-
16:00Morton - Airdrieonians -:-

ŠKOTSKA: League One

16:00Cove Rangers - Annan -:-
16:00Hamilton - Alloa -:-
16:00Kelty Hearts - Falkirk -:-
16:00Stirling - Edinburgh City -:-
18:30Queen of South - Montrose -:-

ŠKOTSKA: League Two

15:00Dumbarton - Stranraer -:-
16:00East Fife - Forfar -:-
16:00Peterhead - Elgin -:-
16:00Spartans - Bonnyrigg Rose -:-
16:00Stenhousemuir - Clyde -:-

ŠKOTSKA: Highland League

16:00Banks O' Dee - Brora Rangers -:-
16:00Brechin - Wick Academy -:-
16:00Buckie Thistle - Clachnacuddin -:-
16:00Formartine Utd - Lossiemouth -:-
16:00Fraserburgh - Nairn County -:-
16:00Huntly - Strathspey Thistle -:-
16:00Inverurie - Forres Mechanics -:-
16:00Keith - Rothes -:-
16:00Turriff Utd - Deveronvale -:-

ŠKOTSKA: Lowland League

16:00Albion Rovers - Bo'ness United -:-
16:00Celtic B - Berwick -:-
16:00Civil Service Strollers - Stirling University -:-
16:00East Stirlingshire - Edinburgh University -:-
16:00Gala Fairydean - Cowdenbeath -:-
16:00Gretna 2008 - Cumbernauld Colts -:-
16:00Linlithgow Rose - Caledonian Braves -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

16:15R. Santander - Leganes -:-
18:30Eibar - Espanyol -:-
18:30Villarreal B - Zaragoza -:-
21:00OdgođenoLevante - Andorra -:-

ŠPANJOLSKA: Primera RFEF - Group 1

16:00Celta Vigo B - Sestao -:-
16:00Sabadell - R. Union -:-
18:00Ponferradina - R. Sociedad B -:-
18:00Rayo Majadahonda - Cornella -:-
20:00SD Logrones - Arenteiro -:-
20:00Tarazona - Unionistas -:-

ŠPANJOLSKA: Primera RFEF - Group 2

16:00Real Madrid B - Murcia -:-
16:00San Fernando - Atletico Madrid B -:-
18:00Alcoyano - Malaga -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 1

16:00Valladolid Promesas - Arandina -:-
17:00Guijuelo - Real Aviles -:-
18:00Coruxo - R. Oviedo B -:-
18:00Langreo - Marino de Luanco -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 2

16:00Valle Egues - Izarra -:-
16:30Mutilvera - UD Logrones -:-
17:00AD San Juan - Brea -:-
17:00Arenas Club - Gernika -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 3

15:00Formentera - Manresa -:-
17:00Penya Indep. - La Nucia -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 4

18:00Sevilla B - Aguilas FC -:-

ŠPANJOLSKA: Segunda RFEF - Group 5

17:00Guadalajara - Cacereno -:-
17:00San Sebastian Reyes - Montijo -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 1

17:30UD Ourense - Gran Pena -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 3

16:30Escobedo - Bezana -:-
16:30UC Cartes - Atletico Albericia -:-
17:30UD Samano - Laredo -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 4

16:30Beasain - Anaitasuna FT -:-
16:30Pasaia - Alaves C -:-
16:30Touring KE - Basconia -:-
17:00Lagun Onak - Leioa -:-
17:00Padura - Anorga -:-
17:30Durango - Urduliz -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 5

17:00Pobla Mafumet - Reus FCR -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 6

12:30OdgođenoIlicitano - Torrellano -:-
15:00Castellon B - Villarreal C -:-
16:00Roda - Gandia -:-
16:30Rayo Ibense - Jove -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 7

16:00Alcorcon B - Villanueva -:-
16:00Leganes B - Collado Villalba -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 8

16:00Colegios Diocesanos - Palencia CA -:-
16:30Villaralbo - Real Avila -:-
17:00Atl. Astorga - Ponferradina B -:-
17:00Burgos CF B - Mirandes B -:-
17:00Leonesa B - Becerril -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 9

12:30Huetor Tajar - Atletico Melilla -:-
17:30Huetor Vega - Malaga City -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 10

12:00Cordoba B - CD Utrera -:-
17:30Ceuta B - Cartaya -:-
18:00Xerez CD - Conil -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 11

16:00Arenal - Binissalem -:-
16:00Constancia - Mercadal -:-
16:30Manacor - Soller -:-
16:30Poblense - Felanitx -:-
16:30Santanyi - Ibiza Islas Pitiusas -:-
17:30Collerense - Inter Manacor -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 12

13:30Tamaraceite - CD Marino -:-
16:00Ibarra - Lanzarote -:-
17:30Yaiza - Santa Ursula -:-
18:00Herbania - CD Buzanada -:-
18:30San Bartolome - Las Palmas B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 13

16:30Alcantarilla - Balsicas Atletico -:-
16:30Montecasillas - Pulpileno -:-
18:30Lorca Deportiva - Real Murcia B -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 15

15:30Pamplona - Alesves -:-
16:00Bidezarra - Pena -:-
16:00Burlades - Beti Onak -:-
16:00Huarte - Lerines -:-
16:00Lagunak - CD Cantolagua -:-
16:00Subiza - Beti Kozkor -:-
16:00Txantrea - Cirbonero -:-
16:30CD Ardoi - Cortes -:-
16:30Oberena - Ezcabarte -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 16

17:30Oyonesa - Casalarreina -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 18

18:00Puertollano C.F. - Villarrobledo -:-

ŠVEDSKA: Svenska Cupen

13:00Degerfors - GAIS -:-
13:00IFK Lulea - Malmo FF -:-
13:00Orgryte - Elfsborg -:-
13:00Varberg - Öster -:-
15:00Örebro - Kalmar -:-
15:15AIK Stockholm - Gefle -:-

ŠVICARSKA: Super League

18:00St. Gallen - Lausanne Ouchy -:-
18:00Yverdon - Basel -:-
20:30Grasshoppers - Luzern -:-

ŠVICARSKA: Challenge League

18:00Baden - Nyonnais -:-
18:00Bellinzona - Vaduz -:-

ŠVICARSKA: Promotion League

15:00Bavois - Etoile-Carouge -:-
15:00Breitenrain - Luzern II -:-
15:00Paradiso - Servette U21 -:-
16:00Rapperswil - Lugano II -:-
16:00Young Boys II - Biel -:-
17:00Zurich II - Basel II -:-
17:30Kriens - Cham -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 1

15:00Grand-Saconnex - Sion II -:-
16:00Terre Sainte - Yverdon II -:-
17:00Chenois - Meyrin -:-
17:00Pully - Echallens -:-
20:00Lausanne II - La Chaux-De-Fonds -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 2

15:00Bassecourt - Dietikon -:-
15:00Black Stars - Munsingen -:-
16:00Koniz - Courtetelle -:-
16:00Solothurn - Langenthal -:-
17:00Concordia - Rotkreuz -:-
17:00Thun II - Muttenz -:-
18:00Emmenbrucke - Schotz -:-

ŠVICARSKA: 1. Liga - Grupa 3

15:00Linth - Wettswil-Bonstetten -:-
15:00Mendrisio - Eschen -:-
15:00Taverne - Uzwil -:-
16:00Balzers - Grasshopper II -:-
16:00Kreuzlingen - Hongg -:-
16:00YF Juventus - Tuggen -:-
17:00Winterthur II - Kosova -:-

TAJLAND: Thai League 1

12:00Buriram - Police Tero -:-
12:30Prachuap - Khonkaen Utd. -:-
13:00Port MTI FC - Trat FC -:-
14:00Chiangrai - Lamphun Warrior -:-

TAJLAND: Thai League 2

11:30Customs Utd - Chiangmai FC -:-
12:00Phrae - Pattaya United -:-
12:30Kanchanaburi - Lampang -:-
13:00Ayutthaya Utd - Samut Prakan City -:-

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

16:00Coastal Union - Mtibwa Sugar -:-
18:00Kinondoni MC - Namungo -:-

TOGO: Championnat National

16:00Doumbe - Entente II -:-
16:00Dynamic Togol. - ASC Kara -:-

TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League

21:00Defence Force - Police -:-
23:00Morvant Caledonia Utd - La Horquetta -:-

TUNIS: Ligue Professionnelle 1 - Ispadanje skupina

14:00Gafsa - Bizertin -:-

TURSKA: Super Lig

11:30Kayserispor - Ankaragucu -:-
14:00Gaziantep - Basaksehir -:-
17:00Fenerbahce - Kasimpasa -:-
17:00Konyaspor - Hatayspor -:-

TURSKA: 1. Lig

11:30Bandirmaspor - Umraniyespor -:-
14:00Corum - Bodrumspor -:-
17:00Adanaspor - Goztepe -:-

TURSKA: 2. Lig White Group

12:00Bucaspor 1928 - Ankara Demirspor -:-

TURSKA: 2. Lig Red Group

12:00Arnavutkoy Bl. - Iskenderunspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 1

12:00Kepez Belediyespor - Karabuk Idmanyurdu -:-

TURSKA: 3. Lig Group 3

12:00Akhisarspor - 1922 Konyaspor -:-

TURSKA: 3. Lig Group 4

12:00Cankaya FK - Sebat Genclikspor -:-
12:00Sultanbeyli - Adana -:-

UGANDA: Premier League

14:00OdgođenoVilla - Vipers -:-

UGANDA: Big League

14:00Blacks Power - Young Elephant -:-
14:00Calvary - Kaaro Karungi -:-
14:00Kiyinda Boys - Kataka -:-
14:00Kyetume - Kigezi HomeBoyz -:-
14:00Mbale Heroes - Jinja North -:-
14:00Police - Lugazi -:-

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League

14:30Emirates Club - Al Wasl -:-
14:30Hatta - Khorfakkan -:-
17:00Al-Jazira - Al Nasr -:-
17:00Al Sharjah - Ittihad Kalba -:-

URUGVAJ: Primera Division - Apertura

00:30Wanderers - Racing Montevideo 0:1
21:00Boston River - Danubio -:-
22:00OdgođenoProgreso - Rampla Juniors -:-
00:00Penarol - Miramar -:-

VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura

00:00Universidad Central - Monagas 1:1
20:00La Guaira - Puerto Cabello -:-
22:45Estudiantes M. - Caracas -:-

VIJETNAM: V.League 1

12:00Binh Dinh - Nam Dinh -:-
13:15Hanoi FC - Ho Chi Minh -:-

VIJETNAM: V.League 2

45+'Hue - Binh Phuoc 0:0

WALES: Cymru Premier - Championship - Playoff

15:30Newtown - Bala Town -:-
18:15Connah's Q. - Cardiff Metropolitan -:-

WALES: Cymru Premier - Ispadanje skupina

13:15Pontypridd - Colwyn Bay -:-

WALES: Cymru South

13:00Ammanford - Briton Ferry -:-
15:00Abertillery Bluebirds - Carmarthen -:-
15:30Trefelin - Baglan Dragons -:-

WALES: Cymru North

14:00Flint - Bangor 1876 -:-
15:00Caersws - Gresford -:-
15:00Denbigh - Guilsfield -:-
15:00Llanidloes - Porthmadog -:-
15:00Mold Alexandra - Airbus -:-

ZAMBIJA: Super League

14:00Green Buffaloes - Konkola -:-
14:00Kabwe - Prison Leopards -:-
14:00Kansanshi - Nkwazi -:-
14:00MUZA - Green Eagles -:-
14:00Nkana - Forest Rangers -:-
14:00Red Arrows - Mufulira -:-
14:00Zanaco - NAPSA Stars -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.