REFRESH

Odbojka » Danas » Sve utakmice

SLOVENIJA: 1. DOL

17:30ACH Ljubljana - Triglav Kranj -:-

SRBIJA: Liga

17:30Vojvodina - Partizan -:-
18:00Crvena zvezda - Novi Sad -:-
19:00Ribnica - Spartak Ljig -:-
19:00Spartak Subotica - Karadjordje Topola -:-

AUSTRIJA: 2. Bundesliga - žene

20:30Dornbirn Ž - SU Inzingvolley Ž -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer liga

19:00Borac - Ilidza -:-

BRAZIL: Superliga

23:30Araguari - Brasilia Volei 3:0

BRAZIL: Superliga - Žene

22:30Maringa Ž - Fluminense Ž -:-
23:00Sao Caetano Ž - Brasilia Volei Ž -:-
00:00Osasco Ž - Barueri Ž -:-

BUGARSKA: SuperLiga

16:30Levski Sofia - Pirin Razlog -:-
17:00Dea Sport Burgas - Cherno More -:-
17:00Slaviya Sofia - Montana -:-

BUGARSKA: Superliga - Žene

17:00Kazanlak Ž - CSKA Sofia Ž -:-

CIPAR: Opap Championship

19:00Anorthosis - Anagennisis -:-
19:00APOEL - Salamina -:-
19:00ENP - Pafos -:-
19:00Olympias Frenaro - Omonia -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:00Zlin - Odolena Voda -:-

DANSKA: Volleyligaen

19:30Ikast - Vestsjaelland -:-

FINSKA: Mestaruusliiga

17:30Vantaa Ducks - PerPo -:-

FRANCUSKA: Ligue A

20:00Chaumont - Montpellier -:-

GRČKA: A1 - žene

18:30Olympiakos Ž - AON Zirinios Ž -:-

JUŽNA KOREJA: Volleyball League

11:00KB Stars - Woori 1:3

JUŽNA KOREJA: Volleyball League - žene

11:00Expressway Co Ž - Daejeon KGC Ž 3:2

KAZAHSTAN: National League

05:00Zhayik Uralsk - Taraz Jambil 3:0
07:30Atyrau - Ushkyn Kokshetau 3:1
10:00Burevestnik Almaty - Pavlodar 3:1
12:30Esil Petropavlovsk - Altai 3:0

KINA: CVL - žene - Prvi stupanj

07:30Shandong Ž - Sichuan Ž 3:0
10:00Shenzhen Ž - Zhejiang Kaiyuan Ž 3:0
12:30Liaoning Ž - Beijing Ž 2:3

MAĐARSKA: Extraliga

20:00OdgođenoGamma - Szolnoki -:-
20:00MAFC - Fino Kaposvar SE -:-

MAĐARSKA: Hungarian Cup Women

18:00KNRC Ž - SZBBRA Ž -:-
19:00Ujpest Ž - Nyiregyhaza Ž -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga jug

20:00Friedrichshafen 2 - Mimmenhausen -:-

POLJSKA: I. Liga

18:00Chrobry Glogow - Swidnik -:-

POLJSKA: TAURON Liga Women

17:30Bydgoszcz Ž - Budowlani Lodz Ž -:-
20:30Bielsko-Biala Ž - Radom Ž -:-

POLJSKA: I. Liga Women

17:30Legionovia Ž - Mielec Ž -:-

SLOVENIJA: 1. DOL - žene

18:00Nova KBM Branik Ž - Grosuplje Ž -:-

SVIJET: Club World Championship

01:00Volei Renata (Bra) - Perugia (Ita) 0:3
22:15Minas (Bra) - Trentino (Ita) -:-

ŠPANJOLSKA: Superliga - Žene

22:00Sayre Mayser Ž - Sant Cugat Ž -:-

TURSKA: Efeler Ligi

11:00Halkbank - Cizre Bld 3:0
12:30Belediye Plevne - Tursad 0:3
13:00Galatasaray - Altekma 3:0

UKRAJINA: Superleague

15:00DSO Ternopil - Prometey -:-
18:00Epitsentr Podoliani - Yurakademiya -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - odbojka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.