REFRESH

Hokej » Danas » Sve utakmice

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

17:00Trinec - Ceske Budejovice -:-
17:30Litvinov - Vitkovice -:-
17:30Mlada Boleslav - Sparta Praha -:-
17:30Plzen - Olomouc -:-
18:00Kometa Brno - Karlovy Vary -:-
18:00OdgođenoMountfield HK - Liberec -:-

FINSKA: Liiga

17:30Ilves - Tappara -:-
17:30Jukurit - IFK Helsinki -:-
17:30Lukko - KalPa -:-
17:30Sport - KooKoo -:-
17:30TPS Turku - SaiPa -:-

NJEMAČKA: DEL

19:30Düsseldorf - Straubing -:-
19:30Eisbaren Berlin - Bremerhaven -:-
19:30Frankfurt Lowen - Bietigheim/Bissingen -:-
19:30Ingolstadt - Nurnberg -:-
19:30Iserlohn - Augsburg -:-

SAD: NHL

01:00Tampa Bay Lightning - Nashville Predators 5:2
01:00Toronto Maple Leafs - Los Angeles Kings 5:0
01:30Florida Panthers - Detroit Red Wings 5:1
02:00St. Louis Blues - Winnipeg Jets 2:5
02:30Dallas Stars - Ottawa Senators 4:3prod.

ŠVEDSKA: SHL

19:00Linkoping - HV 71 -:-

AUSTRIJA: ICE Hockey League

19:15Graz - Valpusteria -:-
19:15HK Olimpija - Black Wings Linz -:-
19:15Innsbruck - Asiago -:-
19:15Klagenfurt - Salzburg -:-

BJELORUSIJA: Extraleague

17:00Lokomotiv Orsha - Vitebsk -:-
17:00Novopolotsk - Lida -:-
17:00Soligorsk - Mogilev -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ELJ

3. trećinaKometa Brno U20 - Vitkovice U20 0:2
12:45OdgođenoMlada Boleslav U20 - Zlin U20 -:-
15:00Litvinov U20 - Mountfield HK U20 -:-
17:00Liberec U20 - Olomouc U20 -:-
17:30Karlovy Vary U20 - Pardubice U20 -:-
18:00Jihlava U20 - Trinec U20 -:-

DANSKA: Metal Ligaen

19:00Frederikshavn - Esbjerg -:-
19:00Rodovre - Sonderjyske -:-
20:00Herlev - Herning -:-

FINSKA: Mestis

17:30IPK - Koovee -:-
17:30KeuPa - Hermes -:-
17:30Kiekko-Espoo - Hokki -:-
17:30Zemgale - RoKi -:-

FINSKA: Suomi-sarja

17:30LeKi - Pyry -:-
17:30S-Kiekko - Muik Hockey -:-

FINSKA: SM-sarja U20 - Stupanj gubitnika

14:00Koovee U20 - SaiPa U20 -:-
16:40RoKi U20 - Sport U20 -:-
16:50Hokki U20 - Ilves U20 -:-
17:30Hämeenlinna U20 - TUTO U20 -:-
17:30Kettera U20 - SaPKo U20 -:-
17:45Kiekko-Espoo U20 B - Jukurit U20 -:-

FINSKA: SM-sarja U20 - Stupanj pobjednika

2. trećinaTPS U20 - Lukko U20 1:2
15:00Kiekko-Espoo U20 - Jokerit U20 -:-
17:30KalPa U20 - Jyväskylä U20 -:-
17:30Tappara U20 - Kärpät U20 -:-
18:00Pelicans U20 - Ässät U20 -:-

FRANCUSKA: Ligue Magnus

20:00Amiens - Chamonix Mont-Blanc -:-
20:30Cergy-Pontoise - Angers -:-

KANADA: OHL

01:00Niagara IceDogs - Kingston Frontenacs 2:3pen
01:00North Bay Battalion - Soo Greyhounds 3:4pen
01:05Peterborough Petes - Kitchener Rangers 3:4
01:05Windsor Spitfires - Ottawa 67s 5:3
01:30Barrie Colts - Saginaw Spirit 5:2

KANADA: QMJHL

00:00Cape Breton Eagles - Gatineau Olympiques 3:4
00:00Halifax Mooseheads - Blainville-Boisbriand Armada 5:4pen
00:00Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titan 3:2
01:00Drummondville Voltigeurs - Rouyn-Noranda Huskies 5:6prod.
01:00Rimouski Oceanic - Sherbrooke Phoenix 6:4
00:00Acadie-Bathurst Titan - Charlottetown Islanders -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats -:-

KAZAHSTAN: Championship

14:00Pavlodar - Kulager -:-
15:00Aktobe - Karaganda -:-
15:00Humo - Kokshetau -:-

MAĐARSKA: Erste Liga

17:30Brasov - Csikszereda -:-
18:30DAB - Ferencvaros -:-
18:30DVTK - DEAC -:-
18:40MAC Ujbuda - Ujpest -:-

NJEMAČKA: DEL2

19:30Freiburg - Selber -:-
19:30Heilbronner - Bad Nauheim -:-
19:30Kassel - Landshut -:-
19:30Krefeld - Dresdner Eislowen -:-
20:00Bayreuth - Lausitzer Fuchse -:-
20:00Crimmitschau - Regensburg -:-
20:00Ravensburg - Kaufbeuren -:-

NJEMAČKA: Oberliga North

19:30Krefelder EV - Hannover -:-
20:00Crocodiles Hamburg - Diez-Limburg -:-
20:00Erfurt - EC Hannover -:-
20:00Essen - Fuchse Duisburg -:-
20:00Herner - Halle -:-
20:00Rostock - Leipzig -:-
20:00Trappers - Herford -:-

NJEMAČKA: Oberliga South

19:30Peiting - Lindau -:-
19:30Rosenheim - Landsberg -:-
20:00Hochstadt - Deggendorf -:-
20:00Klostersee - Memmingen -:-
20:00Riessersee - Passau -:-
20:00Weiden - Tolzer Lowen -:-

POLJSKA: Polish Hockey League

17:30Sanok - Torun -:-
18:00MMKS Podhale - Tychy -:-
18:30Katowice - Jastrzebie -:-
19:00Zaglebie - Krakow -:-

RUMUNJSKA: Campionatul National

17:30Gyergyoi - Fenestela -:-

RUSIJA: VHL

16:00Lada - Toros Neftekamsk -:-
16:30Bars - Perm -:-
17:00AKM - Almetyevsk -:-
17:00Zvezda Moscow - Izhevsk -:-

RUSIJA: MHL

09:00Sakhalinskie Akuly - Din. St. Petersburg 7:5
10:00Amurskie Tigry - SKA-1946 1:2
15:00Chaika - Tolpar -:-
15:00Mamonty Yugry - Omskie Yastreby -:-
16:30Loko-76 - Stalnye Lisy -:-
17:00Atlant - SKA-GUOR Karelia -:-
17:00Kapitan - SKA-Varyagi -:-

RUSIJA: NMHL

11:00Dinamo Junior - Dinamo 576 6:0
15:30Progress Glazov - Belgorod -:-
17:00Dizelist - Sokol Novocheboksarsk -:-

SAD: ECHL

01:00Savannah Ghost Pirates - Florida Everblades 8:2
03:05Rapid City Rush - Wichita Thunder 4:3
23:30Newfoundland - Iowa Heartlanders -:-

SAD: FPHL

01:30Watertown Wolves - Motor City Rockers 3:7

SAD: NCAA

23:05American International - Niagara Purple Eagles 0:1pen
01:00OdgođenoMassachusetts Minutemen - Merrimack Warriors -:-
19:05American International - Niagara Purple Eagles -:-
00:30Michigan State Spartans - Michigan Wolverines -:-

SLOVAČKA: Extraliga

17:00B. Bystrica - Michalovce -:-
17:00L. Mikulas - Zvolen -:-
18:00Poprad - Nitra -:-
18:30Nove Zamky - Presov -:-

SLOVAČKA: 1. liga

17:00Martin - Levice -:-
17:00Skalica - Slovan Bratislava B -:-
17:30Trnava - Topolcany -:-
17:30Zilina - Brezno -:-
18:00Dubnica - Pov. Bystrica -:-
18:00HC 19 Humenne - Ziar nad Hronom -:-

ŠVEDSKA: HockeyAllsvenskan

19:00BIK Karlskoga - Vita Hasten -:-
19:00Djurgarden - Ostersund -:-
19:00IF Bjorkloven - Vasteras -:-
19:00Kristianstad - Vastervik -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Sodra

19:00Borås - Nybro -:-
19:00Halmstad - Vimmerby -:-
19:00Karlskrona - Morrums GoIS -:-
19:00KRIF hockey - Kalmar -:-
19:00Tyringe - Troja/Ljungby -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Vastra

19:00Dalen - Tranås -:-
19:00Eskilstuna Linden - Koping -:-
19:00Forshaga - Borlange -:-
19:00Mariestad - Skövde -:-
19:00Surahammar - Lindloven -:-

ŠVEDSKA: HockeyEttan Ostra

19:00Arlanda - Väsby -:-
19:00Enkoping - Huddinge -:-
19:00Tyreso Hanviken - Segeltorps IF -:-
19:00Vallentuna - Stromsbro IF -:-
19:00Visby-Roma - Nykoping -:-

ŠVEDSKA: SuperElit U20

18:00Brynäs U20 - Almtuna U20 -:-
18:00Timra U20 - Skelleftea U20 -:-
19:00Modo U20 - Lulea U20 -:-

ŠVICARSKA: National League

19:45Ajoie - Lugano -:-
19:45Bern - Zug -:-
19:45Langnau - Biel -:-
19:45Rapperswil - Lausanne -:-
19:45Servette - Ambri-Piotta -:-
19:45Zurich - Kloten -:-

TURSKA: Super Lig

18:30Buz Beykoz - Istanbul BB -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: Elite League

20:30Glasgow - Guildford -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - hokej uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.