REFRESH

Rukomet » Danas » Sve utakmice

FRANCUSKA: Starligue

20:00Aix - Ivry -:-
20:00Creteil - Limoges -:-
20:30Selestat - Montpellier -:-

SLOVENIJA: 1. NLB Liga

18:00Koper - Trebnje -:-

SRBIJA: ARKUS Liga

17:30Crvena zvezda - Kikinda -:-

ŠPANJOLSKA: Liga ASOBAL

20:00BM Sinfin - Guadalajara -:-
21:30Huesca - Morrazo Cangas -:-

AUSTRIJA: HLA

19:00Alpla HC Hard - Handball Tirol -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer Liga

19:00Krivaja - Konjuh -:-

DANSKA: 1. Division

19:30Raekker Molle - Aarhus HC -:-
19:30Skive - Ringsted -:-

EUROPA: European League Women - Preliminarna runda

19:00Podravka Vegeta Ž (Cro) - Zaglebie Ž (Pol) -:-

EUROPA: European Cup

19:00Limburg Lions (Ned) - Fasano (Ita) -:-

FRANCUSKA: Proligue

20:00Frontignan - Besancon -:-
20:30Billere - Nancy -:-
20:30Saran - Bordeaux Bruges -:-
20:30Strasbourg - Sarrebourg -:-
20:30Valence - Tremblay -:-
20:30Villeurbanne - Massy Essonne -:-

ISLAND: Olis Deildin

21:00Afturelding - Valur -:-

IZRAEL: Division 1

13:30Hapoel Kiriyat - Hapoel Ramat Gan -:-
13:30Nes Tziona - Hapoel Hevel Eilot -:-
14:00Hapoel Ashdod - Bnei Herzliya -:-
14:00Hapoel Le Zion - Maccabi Avishai Motzkin -:-
14:00Maccabi Le Zion - MK Holon -:-

MAĐARSKA: NB I

18:00Gyongyosi - Komloi -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

19:00Rostock - Ludwigshafen -:-
19:30Dessauer - Konstanz -:-
19:30Eisenach - Bietigheim-Metterzimmern -:-
19:30Essen - Hagen -:-
19:30Lübeck-Schwartau - Großwallstadt -:-
19:30Motor - Elbflorenz -:-

POLJSKA: Superliga

17:00Piotrkowianin Piotrków - Ostrow Wielkopolski -:-
19:00Unia Tarnow - Chrobry Glogow -:-
19:30Szczecin - Azoty-Pulawy -:-

POLJSKA: Central League

17:00GKS Zukowo - Biala Podlaska -:-

POLJSKA: I Liga

19:00Legnica - Koscian -:-

POLJSKA: I Liga Women

18:30Kielce Ž - Handball Warszawa Ž -:-

RUMUNJSKA: Liga Nationala

17:30Buzau - Timisoara -:-
18:15CSM Bucuresti - Minaur Baia Mare -:-

RUMUNJSKA: Liga Nationala - Žene

10:00Zalau Ž - CSM Slatina Ž 23:17

SLOVENIJA: 1.A DRL - Žene

19:00Krka Ž - Celje Ž -:-

SRBIJA: ARKUS Liga Women

20:00Kikinda Ž - Radnicki Ž -:-
20:30Zeleznicar Ž - Pancevo Ž -:-

ŠVEDSKA: Handbollsligan

19:00Aranas - Ystads IF -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:30Vinslovs - Drott -:-

ŠVEDSKA: SHE Women

19:00Heid Ž - Skara Ž -:-
19:00Skovde Ž - Kristianstad Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA

19:15Bern - Kreuzlingen -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.