REFRESH

Tenis » Danas » Sve utakmice

ATP - SINGL: Rim (Italija), zemlja

10:10Bautista R. (Esp) - Paul T. (Usa) 2:0
10:10Davidovich Fokina A. (Esp) - Dimitrov G. (Bul) 2:0
10:10Millman J. (Aus) - Lajovic D. (Srb) 2:0
11:50Carballes Baena R. (Esp) - Norrie C. (Gbr) 0:2
12:00Shapovalov D. (Can) - Majchrzak K. (Pol) 2:0
12:10Sonego L. (Ita) - Monfils G. (Fra) 2:1
13:00Berrettini M. (Ita) - Basilashvili N. (Geo) 2:1
13:20Musetti L. (Ita) - Opelka R. (Usa) 0:2
14:30Nishikori K. (Jpn) WO - Carreno-Busta P. (Esp) -:-
15:30Djokovic N. (Srb) - Fritz T. (Usa) 2:0
15:35Schwartzman D. (Arg) - Auger-Aliassime F. (Can) 0:2

WTA - SINGL: Rim (Italija), zemlja

10:00OtkazanoMuchova K. (Cze) - Keys M. (Usa) -:-
10:05Mladenovic K. (Fra) - Bencic B. (Sui) 2:0
10:05Trevisan M. (Ita) - Shvedova Y. (Kaz) 1:2
10:10Siegemund L. (Ger) - Podoroska N. (Arg) 1:2
10:10Stephens S. (Usa) - Keys M. (Usa) 1:2
12:10Garcia C. (Fra) - Cocciaretto E. (Ita) 2:0
12:55Kudermetova V. (Rus) - Mertens E. (Bel) 2:1
12:55Pera B. (Usa) - Zidansek T. (Slo) 2:0
13:45OtkazanoMuguruza G. (Esp) - Pavlyuchenkova A. (Rus) -:-
14:05Zheng S. (Chn) - Krejcikova B. (Cze) 0:2
15:25Muguruza G. (Esp) - Tig P. M. (Rou) 2:0
15:30Tomljanovic A. (Aus) - Vondrousova M. (Cze) 2:0
16:45Kerber A. (Ger) - Cornet A. (Fra) 2:0
20:30Konta J. (Gbr) - Ostapenko J. (Lat) 0:2

ATP - PAROVI: Rim (Italija), zemlja

13:00OtkazanoKhachanov K./Rublev A. - Kubot L./Skugor F. -:-
13:50Cecchinato M./Travaglia S. - Koolhof W./Rojer J-J. 1:2
14:30Tsitsipas P./Tsitsipas S. - Kubot L./Skugor F. 0:2
15:20Krawietz K./Tecau H. - Cilic M./Melo M. 2:0

WTA - PAROVI: Rim (Italija), zemlja

10:00OtkazanoMattek-Sands B./Pegula J. - Barty A./Brady J. -:-
10:10Mattek-Sands B./Pegula J. - Fichman S./Olmos G. 1:2
11:30OtkazanoBegu I./Errani S. - Kenin S./Riske A. -:-
11:45Begu I./Errani S. - Wang Q./Wang Y. 2:1
13:30Kasatkina D./Martic P. - Chan H-C./Chan L. 0:2
15:40Garcia C./Podoroska N. - Carter H./Stefani L. 0:2

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Heilbronn (Njemačka), zemlja

10:00OtkazanoGojowczyk P. (Ger) - Kuznetsov An. (Rus) -:-
11:10Etcheverry T. M. (Arg) - Kuznetsov An. (Rus) 2:0
11:10Kohlschreiber P. (Ger) - Janvier M. (Fra) 2:0
11:10Polmans M. (Aus) - Galan Riveros D. E. (Col) 0:2
12:30Kirkin E. (Tur) - Menezes J. (Bra) 1:2
12:50McDonald M. (Usa) - Vukic A. (Aus) PREDANO 1:0
12:55Molleker R. (Ger) - Hoang A. (Fra) 1:2
14:30Moraing M. (Ger) - Laaksonen H. (Sui) 2:0
14:50Griekspoor T. (Ned) - Hanfmann Y. (Ger) 0:2

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Zagreb (Hrvatska), zemlja

10:10Dzumhur D. (Bih) - Soeda G. (Jpn) 2:0
10:10Popko D. (Kaz) - Barrios T. (Chi) 0:2
10:10Varillas J. P. (Per) - Sousa P. (Por) 2:0
11:55Gulbis E. (Lat) - Gojo B. (Cro) 0:2
12:10Baez S. (Arg) - Ramanathan R. (Ind) 2:0
12:25Mayer L. (Arg) - Ferreira Silva F. (Por) 2:1
14:45Serdarusic N. (Cro) - Martinez P. (Esp) 1:2
15:55Zuk K. (Pol) - Rodionov J. (Aut) 2:1

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Zagreb (Hrvatska), zemlja

13:45Popko D./Tabilo A. - Pasha N./Schnur M. J. 2:1
15:40Jebavy R./Martin A. - Balaji N. S./Ramanathan R. 2:1
18:05Golubev A./Nedovyesov A. - Baez S./Seyboth Wild T. 2:1
18:10Ajdukovic D./Nincevic F. - Coria F./Gomez E. 2:0
18:20Margaroli L./Safwat M. - Arneodo R./Olivetti A. 0:2

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Antalya 19 (Turska), zemlja

09:00Akkoyun U. (Tur) - Nedelko I. (Rus) 0:2
10:30Madaras N. (Swe) - Alabdullah B. (Kuw) 2:0
10:30Veldheer M. (Ned) - Fomin S. (Uzb) 2:1
12:00Borg L. (Swe) - Tenti F. (Arg) 2:0
12:00Krutykh O. (Ukr) - Nakagawa N. (Jpn) 1:2
12:00Noguchi R. (Jpn) - Hardt N. (Dom) 0:2

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Jerusalem (Izrael), tvrda podloga

08:30Lazarov A. (Bul) - Al T. S. (Isr) 2:0
09:00Hasson J. (Isr) - Corwin F. (Usa) 1:2
09:00Montsi K. (Rsa) - Cash J. (Gbr) 1:2

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Monastir 17 (Tunis), tvrda podloga

10:30Dougaz A. (Tun) - Heide G. (Bra) 2:0
10:30Kestelboim M. (Arg) - Chung Y. (Kor) 1:2
10:30Pereira F. (Chi) - Donski A. (Bul) 0:2
11:30Elamin A. (Irl) - Pervolarakis M. (Gre) 0:2
11:30Lock B. (Zim) - Nhavene B. (Moz) 2:0
11:30Rodriguez Taverna S. (Arg) - Kachmazov A. (Rus) 2:1
11:30Takahashi Y. (Jpn) - Benchakroun M. (Mar) 2:0
13:00Mitsui S. (Jpn) - Beale J. (Aus) 1:2

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Prijedor (Bosna & Hercegovina), zemlja

11:30Kalenichenko D. (Ukr) - Neuchrist M. (Aut) 2:1
11:30Yevseyev D. (Kaz) - Bortolotti M. (Ita) 2:0
13:00Giacomini L. (Ita) - Klier Junior G. (Bra) 2:1
13:00Madarasz G. (Hun) - Dubrivnyy A. (Rus) 2:0
14:30Krstin P. (Srb) - Janicijevic M. (Srb) 2:0
14:30Tajima N. (Jpn) - Zekic M. (Srb) 0:2

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Troisdorf (Njemačka), zemlja

13:10Dietel M. (Ger) - Fanselow S. (Ger) 0:2
13:55Rehberg M. H. (Ger) - Gerch L. (Ger) 1:2
14:20van Assche L. (Fra) - Perchicot M. (Fra) 2:0
14:50Lipovsek P. T. (Slo) - Wehnelt K. (Ger) 1:2

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Valldoreix (Španjolska), zemlja

14:20Boscardin Dias P. (Bra) - Cacao T. (Por) 0:2
14:40Rybakov A. (Usa) - Cuevas M. (Uru) 0:2
15:25Legout T. (Fra) - Tatlot J. S. (Fra) 0:2

ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Prague (Češka Republika), zemlja

11:00Sachko V. (Ukr) - Rune H. (Den) 1:2
11:00Sanchez Izquierdo N. (Esp) - De Jong J. (Ned) 1:2
12:30Bonadio R. (Ita) - Furness E. (Fra) 2:0
12:30Galovic V. (Cro) - Kopriva V. (Cze) 2:0
12:30Lehecka J. (Cze) - Durasovic V. (Nor) 2:0
14:00Krumich M. (Cze) - Tseng C. H. (Tpe) 0:2
14:00Kwiatkowski T. S. (Usa) - Duda F. (Cze) 2:0

ITF ŽENE - SINGL: W15 Antalya 19 (Turska), zemlja

09:00Dinu C. (Rou) - Cengiz B. (Tur) 2:0
12:00Muradow A. (Tur) - Malygina E. (Est) 0:2
13:30Kim D. (Kor) - Zantedeschi A. (Ita) 0:2
13:30Matsuda M. (Jpn) - Arcangioli M. (Fra) 2:0
13:30Ostlund F. (Swe) - Mutavdzic M. (Gbr) 2:0

ITF ŽENE - SINGL: W15 Jerusalem (Izrael), tvrda podloga

08:30Jebawy J. (Ger) - Khirin N. (Isr) 0:2
08:30Mishieva N. (Rus) - Major N. (Isr) 0:2
08:30Sholokhova M. (Rus) - Morvayova V. (Svk) 2:0
09:00Jaruskova T. (Svk) - Osborne A. (Aus) 2:1

ITF ŽENE - SINGL: W15 Monastir 17 (Tunis), tvrda podloga

10:30Kubareva A. (Blr) - Davis E. (Usa) 2:0
10:30Sema E. (Jpn) - Koshiishi A. (Jpn) 2:0
11:30Prati F. (Ita) - Mair L. (Ita) 2:0
11:30Proctor L. (Usa) - Helmi O. (Den) 1:2
13:00Lodikova D. (Rus) - Vanlangendonck E. (Bel) 2:1
13:00Vernet C. (Fra) - Ivanova D. (Usa) 0:2

ITF ŽENE - SINGL: W25 Salinas (Ekvador), tvrda podloga

17:00Pigossi L. (Bra) - Jorge F. (Por) -:-
17:30Akita S. (Jpn) - Burrage J. (Gbr) 2:0
17:30Kempen M. (Bel) - Gamarra Martins I. (Bra) 0:2
21:00Perrin C. (Sui) - San M. R. V. A. (Ecu) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W60+H La Bisbal D'Emporda (Španjolska), zemlja

10:10Kozlova Kat. (Ukr) - Muramatsu C. (Jpn) 2:0
10:10Minnen G. (Bel) - Saez L. O. (Esp) 2:0
10:10Pieri J. (Ita) - Babos T. (Hun) 2:1
11:30Mintegi Del Olmo A. (Esp) - Khromacheva I. (Rus) 0:2
12:40Waltert S. (Sui) - Barthel M. (Ger) 2:0
12:50Arruabarrena L. (Esp) - Juvan K. (Slo) 2:1
13:00Friedsam A-L. (Ger) - Diatchenko V. (Rus) PREDANO 1:1
20:05Maristany G. (Esp) - Danilovic O. (Srb) 0:2

ITF ŽENE - SINGL: W60 Saint-Gaudens (Francuska), zemlja

18:20Dulgheru A. (Rou) - Paar L. (Rou) PREDANO 1:0
18:50Aiava D. (Aus) - Gutierrez C. M. (Esp) 2:0
19:15Droguet A. (Fra) - Ruse G. (Rou) 1:2
1. set
Tiebreak
Liang E. S. (Tpe) - Nara K. (Jpn) 0:0 (6:6)

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Antalya 19 (Turska), zemlja

13:30Glinka D./Tkemaladze Z. - Friberg K./Yitbarek S. 0:2
15:00Carou I./Navone M. - Ivanov V./Korolev V. 2:0
15:00Michalski D./Pichler D. - Massara A./Piraino G. 0:2
15:00Akkoyun U./Stevens B. - Cretu C./Madaras N. 1:2
15:00Kopp S./Veldheer M. - Forti F./Galoppini D. 2:0
15:00Kazakov I./Veremeychuk D. - Monzon I./Tenti F. 0:2

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Jerusalem (Izrael), tvrda podloga

09:00Gengel M./Langmajer D. - Cozbinov A./Deviatiarov M. 1:2
11:00Gaponenko A./Haviv R. - Binding J./Duncan S. 0:2
11:00Castelnuovo L./Lazarov A. - Ginat R./Kimhi O. 2:0
11:00Sarouk Y./Simon S. - Bergevi F./Freund S. 0:2
11:30Cash J./Corwin F. - Friedler A./Zuckerman N. 2:0
11:30Mayo K./Stalder R. - Goldenberg L./Hasson J. 2:0
11:30Caripi V./Stevenson K. - Canter A./Salton D. 2:0
12:30Cubelic K./Tamar G. - Beckley A./Montsi K. 0:2

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Monastir 17 (Tunis), tvrda podloga

13:00Holt B./Smith R. - Ghorbel A./Ouakaa A. 1:2
13:00Bruna E./Vernier M. - Ichikawa T./Watanabe S. 0:2
13:00Cotler L./Vilicich B. - Bittoun C./Tessa L. 0:2
14:30Justo G. I./Pereira F. - Crepaldi E./Kestelboim M. 1:2
14:30Campese C./Revelli G. - Chung Y./Park U. 0:2
14:30Donski A./Strombachs R. - Chakrouni A./Turchi A. 2:0

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Prijedor (Bosna & Hercegovina), zemlja

14:30Fajta P./Marozsan F. - Heger T./Nareyka B. M. 2:0
16:00Micov S./Rogic Hadzalic A. - Barun B./Kekez D. 2:0
16:00Fatic N./Tadic V. WO - Bortolotti M./Neuchrist M. -:-
16:00Medjedovic H./Tepavac M. - Jotovski T./Setkic A. 2:0
16:00Kalenichenko D./Tomas A. - Jandric D./Popovic S. 2:0

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Troisdorf (Njemačka), zemlja

15:15Hoeveler L./Sperle J. - Galarza J. I./Paz J. P. 0:2
15:55Torski O./Wiskandt M. - Hermans M./Smits G. 0:2
16:20Mortier S./Schuetze C. - Doering M./Walterscheid-Tukic N. 0:2
16:55Gentzsch T./Greven M. - Ibrahim H./Stodder T. 2:1

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Valldoreix (Španjolska), zemlja

14:55De Krom M./Nijboer R. - Alcala Gurri M./Fernandez-Gonzalez M. 2:0
16:25Den Heijer G./Orlov V. - Arribage T./Pietri B. 1:2
16:25Gutierrez Oscar J./Pla Malfeito J. - Pobes E./Szic S. 2:0
16:55Cabral F./Falcao G. - Burruchaga R. A./Diaz Acosta F. 2:0
17:05Kravchenko G./Lopez San Martin A. - Bondarevskiy Y./Prihodko O. 2:1
17:55Damm M./Rybakov A. - Barranco C. J./Winter Lopez B. 2:1
18:05Roumane R./Zusman R. - Cuevas M./Juarez F. 0:2
18:30Hamou M./Tatlot J. S. - Rincon D./Vives Marcos P. 0:2

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M25 Prague (Češka Republika), zemlja

15:30Guinard M./Miedler L. - Mukund S. K./Peliwo F. 2:0
15:30Cachin P./Sanchez Izquierdo N. - Cornea V. V./Ignatik U. 0:2
15:30Safranek V./Satral J. - Barnat J./Jenicek J. 1:2
15:30Siniakov D./Svrcina D. - De Jong J./Sachko V. 2:1

ITF ŽENE - PAROVI: W100 Bonita Springs, FL (SAD), zemlja

20:15Hozumi E./Kato M. - Ahn K./Gleason Q. 2:0
20:30Mandlik E./Volynets K. - Gumulya B./Rompies J. 2:1
2. setKrueger A./Montgomery R. - Danilina A./Rodionova Ar. 1:0 (6:2,5:3)
2. setArconada U. M./Dolehide C. - Talaba G./Zacarias M. 1:0 (6:2,5:0)
22:20Bains N./Bara Irina M. - Bektas E./Moore T. -:-
22:40Lapko V./Mihalikova T. - Eikeri U./Harrison C. -:-
22:40Di Lorenzo F./Swan K. - Baptiste H./Osuigwe W. -:-
22:40Parks A./Vickery S. - Routliffe E./Sutjiadi A. -:-

ITF ŽENE - PAROVI: W15 Antalya 19 (Turska), zemlja

09:00Milosavljevic P./Norin F. - Hering K./Siedliska N. 0:2
13:30Ce G./Dinu C. - Avdeeva J./Bakhmutkina P. 2:1
13:30OtkazanoCisovska R./Kuzmova K. - Hering K./Siedliska N. -:-
13:30Rinaldo Persson K./Saner J. - Anil C./Eraydin B. 0:2
13:30Radenkovic M./Yasar M. - Ersoz V./Uyar M. A. 0:2

ITF ŽENE - PAROVI: W15 Jerusalem (Izrael), tvrda podloga

09:00Appleton E./Barnett A. - Kivity O./Ibeto O. J. 2:0
09:00Parentini V. M. . G./Schieroni G. - Duerst J./Stadler N. 0:2
11:30Bereznyak S./Khirin N. - Betzalel M./Kalandarov S. 2:0
11:30Howard Z./Stoilkovska M. - Baszak W./Ryser V. 0:2
11:30Glantz L./Vehvilainen L. - Kanev K./Welker E. 1:2
13:00Husaric A./Leon S. - Koldobski K./Milenkovic K. 2:0
13:00Milatova S./Nadel N. - Glushko L./Kimchi S. 0:2
13:00Osborne A./Sholokhova M. - Altori K./Major N. 2:0

ITF ŽENE - PAROVI: W15 Monastir 17 (Tunis), tvrda podloga

14:30Akid S./Aubertin S. L. - Gimbrere J./Wensveen S. 0:2
14:30Christie F./Grey S. B. - Davis E./Inoue H. 2:0
14:30Hudson A./Hudson Z. - Raggi A./Sema E. 0:2
14:30Gram O./Perez Garcia M. P. - Skachkova K./Zawadzka J. 2:1

ITF ŽENE - PAROVI: W25 Salinas (Ekvador), tvrda podloga

21:00Gamarra Martins I./Gamiz A. - Sewing S./Timofeeva M. -:-
21:00Akita S./Nefedova A. - Carle M. L./Escauriza L. -:-
21:00Reasco Gonzalez M. E./Samudio A. - Rodriguez V./Sanchez A. S. 0:2

ITF ŽENE - PAROVI: W60 Saint-Gaudens (Francuska), zemlja

18:00Babel O./Nguyen Tan L. - Morderger T./Morderger Y. 2:0
19:25Mikulskyte J./Simion O. G. - Cascino E./Ponchet J. 1:2
20:10Albie A./Jeanjean L. - Jacquemot E./Wargnier L. 0:2
20:30Andrianjafitrimo T./Monnet C. - Bucsa C./Koval V. 2:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.