REFRESH

Bejzbol » Danas » Sve utakmice

oglasi

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga - Stupanj pobjednika

13:00Draci Brno - Eagles Prague 11:1
14:00Kotlarka Prague - Tempo Titans Prague 12:1
16:00Hrosi Brno - Ostrava 2:3
17:00Kotlarka Prague - Tempo Titans Prague 7:13

ITALIJA: IBL - Playoff

5. devetinaBologna - Citta di Nettuno 3:1
4. devetinaRimini - Parma 2:1

JAPAN: NPB

07:00Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 10:0
11:00Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 2:7
11:00Rakuten Gold. Eagles - Chiba Lotte Marines 3:2
11:00Seibu Lions - Nippon Ham Fighters 7:6
11:00Yakult Swallows - Hanshin Tigers 3:4
11:00Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 1:4

JAPAN: Summer Koshien

01:00Osaka Toin - Urawa Gakuin 11:2
03:30Hotoku Gakuen - Saibi 2:3
06:00Nihon Daigaku DaiSan - Shimonoseki Kokusai 3:2
08:30Kanaashi Nogyo - Omi 3:2

KUBA: Serie Nacional

20:00Guantanamo - Ciego de Avila -:-
20:00Holguin - Las Tunas -:-
20:00Isla Juventud - Pinar del Rio -:-
20:00Mayabeque - Artemisa -:-
20:00Sancti Spiritus - Matanzas -:-
20:00Santiago de Cuba - Villa Clara -:-
22:00Camaguey - Granma -:-
22:00Industriales - Cienfuegos -:-

MEKSIKO: LMB - Otoño

02:00Dos Laredos - Durango 0:4
02:15Leon - Quintana Roo 5:8
02:30Monclova - Laguna 8:1
02:30Monterrey - Saltillo 8:7
04:35Toros de Tijuana - Aguascalientes 2:8
4. devetinaCampeche - Puebla 0:1
23:00Campeche - Puebla -:-
23:00Meksiko - Yucatan -:-
00:00Tabasco - Oaxaca -:-

NIZOZEMSKA: Hoofdklasse

14:00Amersfoort - Twins 2:10
14:00L&D Amsterdam - Curacao Neptunus 4:5
14:30Mr. Cocker HCAW - Hoofddorp Pioniers 2:0
14:30Storks - DSS 5:3

NJEMAČKA: Bundesliga jug - Stupanj pobjednika

13:00Mainz - Heidenheim 11:5
14:00Regensburg - Haar 11:2

NJEMAČKA: Bundesliga sjever - Stupanj pobjednika

12:00Solingen - Paderborn 5:4
15:30Solingen - Paderborn 4:1

NJEMAČKA: Bundesliga jug - Playout

13:00Stuttgart - Saarlouis 8:2
16:30Stuttgart - Saarlouis 2:3

NJEMAČKA: Bundesliga sjever - Playout

12:00Berlin - Cologne 3:8
12:00Hamburg - Bremen 13:2
15:30Berlin - Cologne 4:1
15:30Hamburg - Bremen 1:0

SAD: MLB

00:05Philadelphia Phillies - New York Mets 4:2
01:05New York Yankees - Toronto Blue Jays 7:5
01:05Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs 0:1
01:05Washington Nationals - Miami Marlins 8:2
01:10Boston Red Sox - Tampa Bay Rays 7:3
01:10Cincinnati Reds - San Francisco Giants 2:1
01:10Cleveland Indians - Baltimore Orioles 2:1
01:35Atlanta Braves - Colorado Rockies 5:11
02:05Texas Rangers - Los Angeles Angels 6:4
02:10Chicago White Sox - Kansas City Royals 9:3
02:10Minnesota Twins - Detroit Tigers 5:4
02:15St.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers 5:2
04:05Oakland Athletics - Houston Astros 4:3
04:10San Diego Padres - Arizona Diamondbacks 4:9
04:10Seattle Mariners - Los Angeles Dodgers 1:11
7. devetinaNew York Yankees - Toronto Blue Jays 8:5
22:05Cleveland Indians - Baltimore Orioles -:-
22:05Oakland Athletics - Houston Astros -:-
22:05Philadelphia Phillies - New York Mets -:-

SAD: IL

01:05Gwinnett Stripers - Buffalo Bisons 0:8
01:05NapuštenoLehigh Valley IronPigs - Indianapolis Indians 0:1
01:05Pawtucket Red Sox - Durham Bulls 5:3
01:05OdgođenoScranton/WB - Norfolk Tides -:-
01:05Toledo Mud Hens - Rochester Red Wings 4:1
01:15Columbus Clippers - Syracuse Chiefs 2:0
00:05Gwinnett Stripers - Buffalo Bisons -:-
00:15Pawtucket Red Sox - Durham Bulls -:-
00:35Lehigh Valley IronPigs - Indianapolis Indians -:-
00:35Scranton/WB - Norfolk Tides -:-

SAD: PCL

02:05Memphis Redbirds - Round Rock Express 7:4
02:05Nashville Sounds - New Orleans Baby Cakes 2:3
02:05Oklahoma City Dodgers - Iowa Cubs 6:4
02:35Albuquerque Isotopes - Sacramento River Cats 8:7
02:40Colorado Springs Sky Sox - Omaha Storm Chasers 8:5
03:05El Paso Chihuahuas - Las Vegas 51s 8:2
04:05Reno Aces - Salt Lake Bees 8:7
04:05Tacoma Rainiers - Fresno Grizzlies 1:8

ŠVEDSKA: Elitserien

13:00Solvesborg - Stockholm -:-
13:00Sundbyberg - Rattvik -:-
13:00Sundsvall - Leksand -:-
16:00Solvesborg - Stockholm -:-
16:00Sundbyberg - Rattvik -:-
16:00Sundsvall - Leksand -:-

ŠVICARSKA: NLA

11:00Zurich Barracudas - Bern Cardinals -:-
14:00Zurich Barracudas - Bern Cardinals -:-

TAJVAN: CPBL - Drugi stupanj

11:05Lamigo Monkeys - Fubon Guardians 4:6
11:05Uni Lions - Chinatrust Brothers 7:5

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - bejzbol uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju