REFRESH

Tenis » Danas » Sve utakmice

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Antalya 2 (Turska), zemlja

08:00Fomin S. (Uzb) - Shevchenko A. (Rus) -:-
11:30Marti Pujolras A. (Esp) - Andreev A. (Bul) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Cairo 2 (Egipat), zemlja

09:30Paz J. P. (Arg) - Toledo B. P. (Esp) -:-
09:30Sanchez Jover C. (Esp) - Nikles J. (Sui) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Manacor (Španjolska), tvrda podloga

10:00Added D. (Fra) - Rune H. (Den) -:-
10:00Furness E. (Fra) - Simon T. (Ger) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W15 Antalya (Turska), zemlja

08:00Olyanovskaya V. (Rus) - Cengiz B. (Tur) -:-
08:00Oz I. (Tur) - Lovric P. (Slo) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W15 Cairo 2 (Egipat), zemlja

09:30Bouzas Maneiro J. (Esp) - Samir S. (Egy) -:-
09:30Nefedova A. (Usa) - Miyazaki L. (Jpn) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W25 Hamburg (Njemačka), tvrda podloga (dvorana)

12:30Akugue Noha N. (Ger) - Fruhvirtova L. (Cze) -:-
14:00Zheng Q. (Chn) - Maleckova J. (Cze) -:-

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Antalya 2 (Turska), zemlja

11:30Orlov V./Yevseyev D. - Cachin P./Cerundolo J. M. -:-

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Cairo 2 (Egipat), zemlja

10:30Tajima N./Vidal Azorin J. F. - Agamenone F./Matuszewski P. -:-

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Manacor (Španjolska), tvrda podloga

10:00Martineau M./Reymond A. - Heller P./Vanneste J. -:-

ITF ŽENE - PAROVI: W15 Antalya (Turska), zemlja

11:30Aksu A./Vangelova A. - Lovric P./Nagy A. -:-

ITF ŽENE - PAROVI: W15 Cairo 2 (Egipat), zemlja

10:30Avanesyan E./Stevens L. - Ceschi G./Viertler M. -:-

ITF ŽENE - PAROVI: W25 Hamburg (Njemačka), tvrda podloga (dvorana)

15:30Bondar A./Mihalikova T. - Hesse A./Zimmermann K. -:-

EXHIBITION - MUŠKARCI: UTR Pro Match Series (Svijet), tvrda podloga

15:00Mei M. (Usa) - Perego G. (Ita) -:-
15:00Sullivan C. (Usa) - Scott F. (Usa) -:-
16:30Kozlov S. (Usa) - Walker H. (Usa) -:-
16:30Rubin N. (Usa) - Lock B. (Zim) -:-
18:00Chappell N. (Usa) - Sheehy J. (Usa) -:-
18:00Kim A. (Usa) - Kuhar M. (Usa) -:-

EXHIBITION - ŽENE: UTR Pro Match Series (Svijet), tvrda podloga

18:00Bruu-Syversen F. (Nor) - Sherif J. (Usa) -:-
18:00Volynets K. (Usa) - Alsola J. (Usa) -:-
19:30McCray M. (Usa) - Chang H. (Usa) -:-
19:30Pitts M. (Usa) - Main T. (Usa) -:-
21:00Ikemori M. (Usa) - Hance K. (Usa) -:-
21:00Lutkemeyer A. (Usa) - Driscoll T. (Usa) -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.