m.Rezultati.com

REFRESH

Tenis » Danas » Sve utakmice

oglasi

ATP - SINGL: Halle (Njemačka), trava

12:00Berrettini M. (Ita) - Seppi A. (Ita) -:-
13:30Gasquet R. (Fra) - Bautista R. (Esp) -:-
15:00Johnson S. (Usa) - Zverev A. (Ger) -:-
17:30Federer R. (Sui) - Tsonga J-W. (Fra) -:-

ATP - SINGL: London (Ujedinjeno Kraljevstvo), trava

12:00Cilic M. (Cro) - Schwartzman D. (Arg) -:-
12:00Simon G. (Fra) - Anderson K. (Rsa) -:-
13:30Dimitrov G. (Bul) - Auger-Aliassime F. (Can) -:-
13:30Kyrgios N. (Aus) - Carballes Baena R. (Esp) -:-
13:30PrekinutoTsitsipas S. (Gre) - Edmund K. (Gbr) 1:0
14:30Wawrinka S. (Sui) - Mahut N. (Fra) -:-
15:00Bedene A. (Slo) - Raonic M. (Can) -:-
15:00Pouille L. (Fra) - Medvedev D. (Rus) -:-

WTA - SINGL: Birmingham (Ujedinjeno Kraljevstvo), trava

12:30Brady J. (Usa) - Barty A. (Aus) -:-
14:00Osaka N. (Jpn) - Putintseva Y. (Kaz) -:-
15:30Rodina E. (Rus) - Goerges J. (Ger) -:-
17:00Wang Q. (Chn) - Williams V. (Usa) -:-

WTA - SINGL: Mallorca (Španjolska), trava

12:00Bencic B. (Sui) - Rogers S. (Usa) -:-
14:00Cornet A. (Fra) - Anisimova A. (Usa) -:-
16:30Kerber A. (Ger) - Sharapova M. (Rus) -:-
18:30Badosa G. P. (Esp) - Garcia C. (Fra) -:-

ATP - PAROVI: Halle (Njemačka), trava

12:00Marach O./Melzer J. - Klaasen R./Venus M. -:-
13:30Kubot L./Melo M. - Goffin D./Herbert P.H. -:-
13:30Berrettini M./Rojer J-J. - Mektic N./Skugor F. -:-
15:00Brown D./Puetz T. - McLachlan B./Struff J-L. -:-

ATP - PAROVI: London (Ujedinjeno Kraljevstvo), trava

12:00Kontinen H./Peers J. - Del Potro J./Zeballos H. -:-
16:00Evans D./Skupski K. - Auger-Aliassime F./De Minaur A. -:-
17:30Cabal J.S./Farah R. - Lopez F./Murray A. -:-
18:00Chardy J./Martin F. - Cilic M./Dodig I. -:-
18:00Murray J./Skupski N. - Mahut N./Roger-Vasselin E. -:-
18:00Pouille L./Wawrinka S. - Pavic M./Soares B. -:-

WTA - PAROVI: Birmingham (Ujedinjeno Kraljevstvo), trava

13:00Ostapenko J./Voskoboeva G. - Melichar N./Peschke K. -:-
14:30Atawo R./Kichenok L. - Hsieh S-W./Strycova B.. -:-

WTA - PAROVI: Mallorca (Španjolska), trava

12:00Guarachi A./Santamaria S. - Aoyama S./Krunic A. -:-
13:30Puig M./Sevastova A. - Flipkens K./Larsson J. -:-
15:00Mertens E./Zhang S. - Bencic B./Kuzmova V. -:-
16:30Martinez Sanchez M. J./Sorribes Tormo S. - Krawczyk D./Olmos G. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Blois (Francuska), zemlja

11:00Lamasine T. (Fra) - Coria F. (Arg) -:-
11:00Zapata Miralles B. (Esp) - Coppejans K. (Bel) -:-
12:30Sousa P. (Por) - Dutra Da Silva D. (Bra) -:-
12:30Tatlot J. S. (Fra) - Martinez P. (Esp) -:-
14:00Roca Batalla O. (Esp) - Cachin P. (Arg) -:-
15:30Blancaneaux G. (Fra) - Arguello F. (Arg) -:-
15:30Giustino L. (Ita) - Diez S. (Can) -:-
17:30Lestienne C. (Fra) - Galan Riveros D. E. (Col) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Bratislava (Slovačka), zemlja

11:00Rola B. (Slo) - Vatutin A. (Rus) -:-
11:00Safwat M. (Egy) - Arevalo M. (Sal) -:-
11:00Silva Frederico F. (Por) - Safranek V. (Cze) -:-
12:30Balazs A. (Hun) - Kolar Z. (Cze) -:-
12:30Miedler L. (Aut) - Gombos N. (Svk) -:-
14:00Kovalik J. (Svk) - Ignatik U. (Blr) -:-
15:30Pavlasek A. (Cze) - Martin A. (Svk) -:-
16:00Klizan M. (Svk) - Nagal S. (Ind) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Fergana (Uzbekistan), tvrda podloga

07:00Celikbilek A. (Tur) - Cid Subervi R. (Dom) -:-
07:00King E. (Usa) - Barrios T. (Chi) -:-
07:00Sultanov K. (Uzb) - Crepatte B. (Fra) -:-
08:30Gakhov I. (Rus) - Kotov P. (Rus) -:-
08:30Ruusuvuori E. (Fin) - Leshem E. (Isr) -:-
08:30Yang T-H. (Tpe) - Vukic A. (Aus) -:-
10:00Setkic A. (Bih) - Ilkel C. (Tur) -:-
10:00Wu D. (Chn) - Sakharov G. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Ilkley (Ujedinjeno Kraljevstvo), trava

12:00Majchrzak K. (Pol) - Vesely J. (Cze) -:-
13:30Granollers M. (Esp) - Barrere G. (Fra) -:-
15:00Koepfer D. (Ger) - Jung J. (Tpe) -:-
15:00Kwon Soon W. (Kor) - Humbert U. (Fra) -:-
15:00Soeda G. (Jpn) - Copil M. (Rou) -:-
16:30Bemelmans R. (Bel) - Hoang A. (Fra) -:-
16:30Novak D. (Aut) - Jubb P. (Gbr) -:-
16:30Rosol L. (Cze) - Ymer M. (Swe) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Parma (Italija), zemlja

10:00Grills J. (Aus) - Berrettini J. (Ita) -:-
10:00Vavassori A. (Ita) - Collarini A. (Arg) -:-
11:30Peliwo F. (Can) - Lenz J. (Ger) -:-
12:00Brancaccio R. (Ita) - Robredo T. (Esp) -:-
13:00Cuevas M. (Uru) - Banes M. (Aus) -:-
13:30Pellegrino A. (Ita) - Travaglia S. (Ita) -:-
15:00Fatic N. (Bih) - Zeppieri G. (Ita) -:-
18:00Gaio F. (Ita) - Quinzi G. (Ita) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Blois (Francuska), zemlja

11:00Barrientos N./Mena F. - Cornut-Chauvinc A./Martineau M. -:-
12:30Denolly C./Muller A. - Guinard M./Rinderknech A. -:-
14:00Sels J./Van Rijthoven T. - Eysseric J./Lamasine T. -:-
15:30Martinez P./Zapata Miralles B. - Galdos S./Siljestrom A. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Bratislava (Slovačka), zemlja

13:00Jebavy R./Zelenay I. - Klec I./Sproch D. -:-
14:00Gille S./Vliegen J. - Brkic T./Pavic A. -:-
15:30Jahn J./Karatsev A. - Lammons N./Sancic A. -:-
17:00Klein L./Molcan A. - Arevalo M./Reyes-Varela M. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Fergana (Uzbekistan), tvrda podloga

11:00King E./Reese H. - Barrios T./Cid Subervi R. -:-
11:30Khabibulin T./Manafov V. - Fayziev S./Sultanov K. -:-
11:30Artunedo Martinavarro A./Ruusuvuori E. - Fruttero J. P./Gakhov I. -:-
12:30Kadhe A./Prashanth V. - Cacic N./Yang T-H. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Ilkley (Ujedinjeno Kraljevstvo), trava

13:00Arends S./Pel D. - Nedunchezhiyan J./Raja P. -:-
18:00Bolt A./Purcell M. - Copil M./Humbert U. -:-
18:00Gonzalez S./Qureshi A. U. H. - Monroe N./Vega Hernandez D. -:-
18:00Reid M./Smith J-P. - Daniell M./Paes L. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Parma (Italija), zemlja

11:00Bonadio R./Heyman C. - Behar A./Escobar G. -:-
12:30Romboli F./Vavassori A. - Basso A./Dalla Valle E. -:-
14:00Bega A./Collarini A. - Berrettini J./Brancaccio R. -:-
14:30Goransson A./Verbeek S. - Grigelis L./Pellegrino A. -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: Martos (Španjolska), tvrda podloga

15:00King K. (Usa) - Petit G. (Fra) -:-
15:00Struvay E. (Col) - Niklas-Salminen P. (Fin) -:-
15:00Winter Lopez B. (Esp) - Roelofse R. (Rsa) -:-
16:30Mridha J. (Swe) - Jomby T. (Fra) -:-
16:30Olivetti A. (Fra) - Lescure M. (Fra) -:-
16:30Sarkar S. (Usa) - Saito T. (Jpn) -:-
18:00Zeballos F. (Bol) - Mertens Y. (Bel) -:-
20:00Barroso Campos A. (Esp) - Alcaraz Garfia C. (Esp) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: Orlando (SAD), zemlja

16:00Baird D. (Usa) - Kohen A. (Arg) -:-
16:00Bertran P. (Dom) - Hidalgo D. (Ecu) -:-
16:00Botezan G. (Rou) - Oosterbaan P. C. (Usa) -:-
16:00PrekinutoBoulais J. (Can) - Rodriguez R. (Ven) 0:0
16:00PrekinutoCatanzariti A.J. (Usa) - Zink T. (Usa) 1:0
16:00Corwin F. (Usa) - Mbithi M. (Usa) -:-
16:00Jachuck R. (Usa) - Kovacevic A. (Usa) -:-
16:00Kirchheimer S. (Usa) - Zapp L. (Usa) -:-
16:00Mayo K. (Usa) - Kirkov V. (Usa) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: Tulsa (SAD), tvrda podloga

2. setWard E. (Usa) - Clark E. (Usa) 0:1 (3:6,1:2)
16:00Cressy M. (Usa) - Brown A. (Usa) -:-
16:00Goldhoff G. (Usa) - McNally J. (Usa) -:-
16:00Gonzalez A. (Col) - Chappell N. (Usa) -:-
16:00Markes C. (Usa) - Sarkissian A. (Usa) -:-
16:00Redlicki Ma. (Usa) - Zsiga M. (Hun) -:-
16:00Ritschard A. (Usa) - Riffice S. (Usa) -:-
16:00Zhu E. (Usa) - Brouwer G. (Ned) -:-

ITF ŽENE - SINGL: Ilkley (Ujedinjeno Kraljevstvo), trava

12:00Cepelova J. (Svk) - Flink V. (Rus) -:-
12:00Smitkova T. (Cze) - Swan K. (Gbr) -:-
13:30Babos T. (Hun) - Zhu L. (Chn) -:-
13:30Blinkova A. (Rus) - Di Giuseppe M. (Ita) -:-
13:30Niculescu M. (Rou) - Anderson R. (Usa) -:-
15:00Rybarikova M. (Svk) - Haddad Maia B. (Bra) -:-
15:00Wickmayer Y. (Bel) - Schoofs B. (Ned) -:-
16:30Cepede V. (Par) - Linette M. (Pol) -:-

ITF ŽENE - SINGL: Stare Splavy (Češka Republika), zemlja

10:00Allertova D. (Cze) - Sramkova R. (Svk) -:-
10:00Chirico L. (Usa) - Ormaechea P. (Arg) -:-
10:00Kalinina A. (Ukr) - Lansere S. (Rus) -:-
11:30Cadantu A. (Rou) - Kania P. (Pol) -:-
11:30Krejcikova B. (Cze) - Chwalinska M. (Pol) -:-
11:30Paar L. (Rou) - Radanovic D. (Srb) -:-
13:00Hradecka L. (Cze) - Kucova K. (Svk) -:-
13:00Seguel D. (Chi) - Govortsova O. (Blr) -:-

TIMOVI - MUŠKARCI: Davis Cup - Group III (Svijet)

17:00Bahami - Djevičanski Otoci (SAD) -:-
17:00Bermudski Otoci - Trinidad i Tobago -:-
17:00Honduras - Panama -:-
17:00Jamajka - Kuba -:-
17:00Portoriko - Antigva i Barbuda -:-

TIMOVI - ŽENE: Fed Cup - Group II (Svijet)

04:00Hong Kong Ž - Bangladeš Ž -:-
04:00Malezija Ž - Turkmenistan Ž -:-
04:00Novi Zeland Ž - Pakistan Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.