REFRESH

Tenis » Danas » Sve utakmice

ATP - SINGL: Acapulco (Meksiko), tvrda podloga

01:15Fritz T. (Usa) - Isner J. (Usa) 2:1
05:15Nadal R. (Esp) - Dimitrov G. (Bul) 2:0

ATP - SINGL: Dubai (Ujedinjeni Arapski Emirati), tvrda podloga

16:00Djokovic N. (Srb) - Tsitsipas S. (Gre) -:-

ATP - SINGL: Santiago (Čile), zemlja

01:10Garin C. (Chi) PREDANO - Seyboth Wild T. (Bra) 0:1
21:00Ramos A. (Esp) - Ruud C. (Nor) -:-
22:30Seyboth Wild T. (Bra) - Olivo R. (Arg) -:-

WTA - SINGL: Acapulco (Meksiko), tvrda podloga

23:10Watson H. (Gbr) - Wang Xiy. (Chn) 2:0
03:20Zarazua R. (Mex) - Fernandez L. A. (Can) 0:2

WTA - SINGL: Doha (Katar), tvrda podloga

16:00Kvitova P. (Cze) - Sabalenka A. (Blr) -:-

WTA - SINGL: Lyon (Francuska) - Kvalifikacije, tvrda podloga (dvorana)

10:00Kostova E. (Bul) - Lu J. (Chn) -:-
10:00Kostyuk M. (Ukr) - Di Giuseppe M. (Ita) -:-
11:30Lottner A. (Ger) - Brouleau L. (Fra) -:-
11:30Savinykh V. (Rus) - Frech M. (Pol) -:-
13:00Bjorklund M. (Swe) - Bucsa C. (Esp) -:-
13:00Cepelova J. (Svk) - Yerolymos M. (Fra) -:-
14:30Komardina A. (Rus) - Kostic N. (Srb) -:-
14:30Pattinama Kerkhove L. (Ned) - Jacquemot E. (Fra) -:-
16:00Bara Irina M. (Rou) - Albie A. (Fra) -:-
16:00Marcinkevica D. (Lat) - Shinikova I. (Bul) -:-
17:30Korpatsch T. (Ger) - Salden L. (Bel) -:-
17:30Parrizas-Diaz N. (Esp) - Cristian J. A. (Rou) -:-

WTA - SINGL: Monterrey (Meksiko) - Kvalifikacije, tvrda podloga

18:00Juvan K. (Slo) - Podoroska N. (Arg) -:-
18:00Paolini J. (Ita) - Kucova K. (Svk) -:-
18:00Seguel D. (Chi) - Cocciaretto E. (Ita) -:-
18:00Zacarias M. (Mex) - Govortsova O. (Blr) -:-
19:30Cabrera L. (Aus) - Schmiedlova A. K. (Svk) -:-
19:30Inglis M. (Aus) - Arruabarrena-V. L. (Esp) -:-
19:30Jakupovic D. (Slo) - Trevisan M. (Ita) -:-
19:30Voegele S. (Sui) - Errani S. (Ita) -:-
23:00Fernandez L. A. (Can) - Gatto-Monticone G. (Ita) -:-
23:00Sanchez A. S. (Mex) - Dolehide C. (Usa) -:-
23:00Sharma A. (Aus) - Guadiana Campos A. K. (Mex) -:-
23:00Zarazua R. (Mex) - Flink V. (Rus) -:-

ATP - PAROVI: Acapulco (Meksiko), tvrda podloga

02:30Cabal J.S./Farah R. - Mannarino A./Martin F. 2:0
05:35Cacic N./Lajovic D. - Kubot L./Melo M. 1:2

ATP - PAROVI: Dubai (Ujedinjeni Arapski Emirati), tvrda podloga

14:00Peers J./Venus M. - Klaasen R./Marach O. -:-

ATP - PAROVI: Santiago (Čile), zemlja

19:00Carballes Baena R./Davidovich Fokina A. - Arevalo M./O'Mara J. -:-

WTA - PAROVI: Acapulco (Meksiko), tvrda podloga

01:10Bondarenko K./Fichman S. - Perez E./Sanders S. 2:0
04:05Dolehide C./Sharma A. - Krawczyk D./Olmos G. 0:2
00:00Bondarenko K./Fichman S. - Krawczyk D./Olmos G. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Calgary (Kanada), tvrda podloga (dvorana)

01:35Blancaneaux G. (Fra) - Rinderknech A. (Fra) 0:2
03:10Zuk K. (Pol) - Kamke T. (Ger) 2:0
20:00Cressy M. (Usa) - Broady L. (Gbr) -:-
21:30Zuk K. (Pol) - Rinderknech A. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Columbus (SAD), tvrda podloga (dvorana)

19:30Rodionov J. (Aut) - Istomin D. (Uzb) -:-
21:00Wolf J. (Usa) - Torpegaard M. (Den) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Pau (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

14:00Gabashvili T. (Rus) - Gulbis E. (Lat) -:-
16:30Vesely J. (Cze) - Janowicz J. (Pol) -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Calgary (Kanada), tvrda podloga (dvorana)

00:40Broady L./Clayton S. - Heliovaara H./Niklas-Salminen P. 2:1
02:20Bourchier H./Peliwo F. - Drzewiecki K./Oliveira G. 2:0
04:50Guinard M./Rinderknech A. - Pasha N./Schnur M. J. 1:2
23:00Broady L./Clayton S. - Bourchier H./Peliwo F. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Columbus (SAD), tvrda podloga (dvorana)

18:00Huey T. C./Lammons N. - Glasspool L./Lawson A. -:-

CHALLENGER MUŠKARCI - PAROVI: Pau (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

16:00Gabashvili T./Lacko L. - Bolelli S./Mergea F. -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Heraklion 3 (Grčka), tvrda podloga

10:00Wehnelt K. (Ger) - Correia J. (Bra) -:-
11:30Kirkov V. (Usa) - Ionel N. D. (Rou) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Monastir 8 (Tunis), tvrda podloga

10:00Alvarez Varona N. (Esp) - Kilani M. (Tun) -:-
10:00Laurent T. (Fra) - Pietri B. (Fra) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Sharm El Sheikh 4 (Egipat), tvrda podloga

09:00Maamoun K.M. (Egy) - Moritani S. (Jpn) -:-
09:00Poljak D. (Cze) - Ly Nam H. (Vie) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Trnava (Slovačka), tvrda podloga (dvorana)

11:00Sachko V. (Ukr) - Ozolins K. (Lat) -:-
12:30Klein L. (Svk) - Kalenichenko D. (Ukr) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M15 Vale Do Lobo (Portugal), tvrda podloga

12:00Bonadio R. (Ita) - Fanselow S. (Ger) -:-
13:30Cacao T. (Por) - Ojeda L. R. (Esp) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Antalya (Turska), zemlja

08:30Ajdukovic D. (Cro) - Oliel Y. (Isr) -:-
08:30Forejtek J. (Cze) - Cachin P. (Arg) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Rio Cuarto (Argentina), zemlja

00:30Ugo Carabelli C. (Arg) - Burruchaga R. A. (Arg) 2:0
20:00Etcheverry T. M. (Arg) - Diaz Acosta F. (Arg) -:-
23:30Ugo Carabelli C. (Arg) - Agamenone F. (Arg) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Sunderland (Ujedinjeno Kraljevstvo), tvrda podloga (dvorana)

11:30Royer V. (Fra) - Draper J. (Gbr) -:-
11:30Sijsling I. (Ned) - De Jong J. (Ned) -:-

ITF MUŠKARCI - SINGL: M25 Trento (Italija), tvrda podloga (dvorana)

13:00Ocleppo J. (Ita) - Erler A. (Aut) -:-
14:30Bemelmans R. (Bel) - Forti F. (Ita) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W15 Antalya 8 (Turska), zemlja

08:30Molinaro E. (Lux) - Han J. (Chn) -:-
08:30Sonmez Z. (Tur) - Oz I. (Tur) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W15 Heraklion 3 (Grčka), tvrda podloga

10:00Vasilescu A. (Rou) - Rosca A. (Rou) -:-
11:30Bouzo Z. (Esp) - Astakhova D. (Rus) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W15 Monastir 8 (Tunis), tvrda podloga

10:00Monnet C. (Fra) - Berberovic N. (Bih) -:-
10:00Rame A. (Fra) - Morlet G. (Fra) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W25 Altenkirchen (Njemačka), tvrda podloga (dvorana)

13:00Lys E. (Ger) - Bandecchi S. (Sui) -:-
14:30Schoofs B. (Ned) - Rushiti A. (Kos) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W25 Macon (Francuska), tvrda podloga (dvorana)

14:00Lapko V. (Blr) - Ponchet J. (Fra) -:-
15:30Dodin O. (Fra) - Tan H. (Fra) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W25 Moscow (Rusija), tvrda podloga (dvorana)

09:00Rakhimova K. (Rus) - Zakharova A. (Rus) -:-
10:30Kazionova E. (Rus) - Pachkaleva T. (Rus) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W25 Perth 2 (Australija), tvrda podloga

04:00Aiava D. (Aus) - Muhammad A. (Usa) 2:1
04:00Park S. (Kor) - Elie J. (Usa) 0:2
04:00Tere-Apisah A. (Pap) - Ramialison I. (Fra) 0:2
04:30Akita S. (Jpn) - Kung L. (Sui) 2:0
06:00Aiava D. (Aus) - Akita S. (Jpn) -:-
06:00Ramialison I. (Fra) - Elie J. (Usa) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W25 Rancho Santa Fe (SAD), tvrda podloga

20:00Sramkova R. (Svk) - You X. (Chn) -:-

ITF ŽENE - SINGL: W25 Sunderland (Ujedinjeno Kraljevstvo), tvrda podloga (dvorana)

13:00Tauson C. (Den) - Raducanu E. (Gbr) -:-
13:00Tomova V. (Bul) - Murray S. (Gbr) -:-

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Heraklion 3 (Grčka), tvrda podloga

13:00Schmitz C./Wehnelt K. - Celebic L./Saveljic I. -:-

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Monastir 8 (Tunis), tvrda podloga

11:30Echargui M./Ghorbel A. - Folliot Q./Pontico H. -:-

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Sharm El Sheikh 4 (Egipat), tvrda podloga

10:30Krutykh O./Uzhylovsky V. - Nijboer R./Smits G. -:-

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Trnava (Slovačka), tvrda podloga (dvorana)

14:00Rikl P./Satral J. - Lemstra K./Negritu Ch. -:-

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M15 Vale Do Lobo (Portugal), tvrda podloga

15:00Bothwell P./Harris B. - Roglan A./Winter Lopez B. -:-

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M25 Antalya (Turska), zemlja

10:00Forejtek J./Vrbensky M. - Marozsan F./Nagy P. -:-

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M25 Rio Cuarto (Argentina), zemlja

23:00Merino A./Pena Lopez M. WO - Cerundolo J. M./Sorgi J. P. -:-
00:00Merino A./Pena Lopez M. - Etcheverry T. M./Kestelboim M. -:-

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M25 Sunderland (Ujedinjeno Kraljevstvo), tvrda podloga (dvorana)

14:30De Jong J./Stevens B. - Walkow S./Zielinski J. -:-

ITF MUŠKARCI - PAROVI: M25 Trento (Italija), tvrda podloga (dvorana)

16:00Bemelmans R./Masur D. - Erler A./Jorda Sanchis D. -:-

ITF ŽENE - PAROVI: W15 Antalya 8 (Turska), zemlja

10:00Herazo M. F./Lizarazo Y. - Ainitdinova G./Kardava Z. -:-

ITF ŽENE - PAROVI: W15 Heraklion 3 (Grčka), zemlja

13:00Kolodziejova M./Skamlova C. - Gavrila O./Rosca A. -:-

ITF ŽENE - PAROVI: W15 Monastir 8 (Tunis), tvrda podloga

11:30Arshinkova P./Topalova G. - Halemai M./Prisacariu A. -:-

ITF ŽENE - PAROVI: W25 Altenkirchen (Njemačka), tvrda podloga (dvorana)

17:00Mitu A./Paar L. - Popescu A./Scholl C. -:-

ITF ŽENE - PAROVI: W25 Moscow (Rusija), tvrda podloga (dvorana)

12:30Dzalamidze N./Grammatikopoulou V. - Lansere S./Rakhimova K. -:-

ITF ŽENE - PAROVI: W25 Perth 2 (Australija), tvrda podloga

07:30Aiava D./Myers A. - Morisaki K./Sema E. -:-
07:30Parnaby A./Smith A. - Hourigan P. M./Tere-Apisah A. -:-

ITF ŽENE - PAROVI: W25 Rancho Santa Fe (SAD), tvrda podloga

21:30Day K./Whittle S. - Chong E. W./You X. -:-

ITF ŽENE - PAROVI: W25 Sunderland (Ujedinjeno Kraljevstvo), tvrda podloga (dvorana)

14:30Cervino Ruiz C./Gutierrez C. M. - Barnett A./Nicholls O. -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - tenis uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.