REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

ALŽIR: Division 1

20:00Setif - Hussein Dey -:-

ARGENTINA: Primera División - Torneo Transición

01:30Newells Old Boys - Olimpo 1:0

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

02:05Los Andes - Sportivo Italiano 0:0
20:30Fénix - Villa Dálmine -:-

ARGENTINA: Torneo Argentino A

01:30Talleres Cordoba - Independiente Chivilcoy 2:0

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

01:00Talleres Escalada - Dock Sud 1:0

AUSTRALIJA: FFA Cup

11:30Adelaide City - Brisbane Strikers 1:0
11:30Olympic FC - Central Coast 1:3
11:30Sydney Olympic - Bentleigh 1:2
11:30Tuggeranong Utd - Melbourne V. 0:6

AUSTRIJA: Erste Liga

PoluvrijemeHorn - St. Polten 0:0
PoluvrijemeInnsbruck - Mattersburg 0:0
PoluvrijemeKapfenberg - LASK Linz 0:0
PoluvrijemeLiefering - Hartberg 0:1

AUSTRIJA: Regionalliga - Istok

19:00St. Polten (Am) - Wiener -:-

AUSTRIJA: Regionalliga Central

19:00AC Wolfsberger (Am) - Pasching -:-
19:00Kalsdorf - Allerheiligen -:-

AZIJA: AFC Champions League - Playoff

19:30Al-Hilal (Sau) - Al-Ain (Uae) -:-

AZIJA: AFC Kup - Playoff

15:00Erbil (Irq) - Kitchee (Hkg) 1:1
PoluvrijemeAl Qadisiya (Kuw) - Persipura (Ina) 1:2

BOSNA & HERCEGOVINA: Kup

16:00Bratstvo Gracanica - Olimpic Sarajevo 0:1pen
16:00Mrkonjic Grad - Zeljeznicar 0:2

BRAZIL: Série C

00:00Juventude - Sao Caetano 1:0
02:30Treze - CRB 1:1

ČEŠKA REPUBLIKA: Division D

16:30Uhersky Brod - Stara Rise 0:1

DANSKA: Landspokal Cup

16:30Marstal/Rise - Jammerbugt 0:3

EGIPAT: Premier League

15:15Misr Elmaqasah - El Raja 2:1
15:15Smouha - Alaab Damanhour 5:1
67'El Masry - Ismaily 0:2

ENGLESKA: Championship

20:45Birmingham - Sheffield Wed -:-
20:45Blackpool - Watford -:-
20:45Bournemouth - Leeds -:-
20:45Brentford - Norwich -:-
20:45Cardiff - Middlesbrough -:-
20:45Charlton - Wolves -:-
20:45Huddersfield - Wigan -:-
20:45Ipswich - Brighton -:-
21:00Bolton - Rotherham -:-
21:00Reading - Millwall -:-

ENGLESKA: League One

20:45Colchester - Sheffield Utd -:-
20:45Doncaster - Crawley Town -:-
20:45Gillingham FC - Peterborough -:-
20:45Milton Keynes - Bradford -:-
20:45Notts County - Leyton Orient -:-
20:45Port Vale - Bristol City -:-
20:45Preston - Chesterfield -:-
20:45Rochdale - Walsall -:-
20:45Scunthorpe - Coventry -:-
20:45Swindon - Oldham -:-
20:45Yeovil - Crewe -:-

ENGLESKA: League Two

20:45Bury - Stevenage -:-
20:45Cambridge Utd - Exeter -:-
20:45Cheltenham - Southend -:-
20:45Mansfield - Morecambe -:-
20:45Northampton - Hartlepool -:-
20:45Oxford Utd - Accrington -:-
20:45Plymouth - Wycombe -:-
20:45Portsmouth - Dagenham & Red. -:-
20:45Shrewsbury - Carlisle -:-
20:45Tranmere - Newport -:-
20:45Wimbledon - Burton -:-
20:45York - Luton -:-

ENGLESKA: Conference Premier

20:45Aldershot - Braintree -:-
20:45Alfreton - Telford -:-
20:45Bristol Rovers - Nuneaton -:-
20:45Chester - Southport -:-
20:45Dartford - Dover -:-
20:45Eastleigh - Forest Green -:-
20:45Halifax - Grimsby -:-
20:45Kidderminster - Altrincham -:-
20:45Macclesfield - Gateshead -:-
20:45Torquay - Woking -:-
20:45Welling - Lincoln -:-
21:00Barnet - Wrexham -:-

ENGLESKA: Conference North

20:45Stockport - Worcester -:-

ENGLESKA: Conference South

20:45Whitehawk - Wealdstone -:-

ENGLESKA: Northern Premier League

20:45Barwell - Stourbridge -:-
20:45OdgođenoBelper Town - Stamford -:-
20:45OdgođenoBlyth - Ilkeston -:-
20:45Frickley - United of Manchester -:-
20:45Grantham - Rushall -:-
20:45Halesowen - Nantwich -:-
20:45Kings Lynn - Buxton -:-
20:45Marine - Ashton -:-
20:45OdgođenoMatlock - Whitby -:-
20:45Ramsbottom - Witton -:-
20:45Trafford - Workington -:-

ENGLESKA: Isthmian Premier League

20:45Bury Town - Billericay -:-
20:45Canvey Island - Leatherhead -:-
20:45OdgođenoEnfield Town - Margate -:-
20:45OdgođenoHornchurch - Witham -:-
20:45OdgođenoLeiston FC - Grays -:-
20:45Maidstone - Harrow Borough -:-
20:45VCD Athletic - Dulwich Hamlet -:-
20:45OdgođenoWingate & Finchley - Metropolitan Police -:-

ENGLESKA: FA Cup - Kvalifikacije

20:45Bideford - Tiverton -:-
20:45Blyth - Darlington 1883 -:-
20:45Bridgwater - Bodmin -:-
20:45Chasetown - Rugby -:-
20:45Chesham - Dunstable Town -:-
20:45Chipstead - Merstham -:-
20:45Cirencester - Shortwood -:-
20:45Coalville - Belper Town -:-
20:45Dereham - St. Neots -:-
20:45Dunston - Marske -:-
20:45East Preston - Peacehaven & Telscombe -:-
20:45East Thurrock - Hornchurch -:-
20:45Glossop - Northwich -:-
20:45Harlow Town - Grays -:-
20:45Margate - Folkestone -:-
20:45Metropolitan Police - South Park -:-
20:45Northwood - Barton -:-
20:45Norton Utd - Corby -:-
20:45Scarborough Athletic - Ashington -:-
20:45Squires Gate - Bamber -:-
20:45Tividale - Stafford -:-
20:45Wantage - Flackwell -:-

ESTONIJA: Meistriliiga

16:45Kalju - Johvi Lokomotiv 9:0
16:45Paide Linnameeskond - Flora 1:2
16:45Sillamäe Kalev - Levadia 0:1
16:45Tallinna Kalev - Narva 0:3
75'Tammeka Tartu - Infonet 0:1

EUROPA: Liga Prvaka - Grupna faza

20:45Benfica - Zenit Petersburg -:-
20:45Dortmund - Arsenal -:-
20:45Galatasaray - Anderlecht -:-
20:45Juventus - Malmö -:-
20:45Liverpool - Ludogorets -:-
20:45Monaco - Leverkusen -:-
20:45Olympiakos - Atl. Madrid -:-
20:45Real Madrid - Basel -:-

EUROPA: UEFA Youth League - Grupna faza

15:00Galatasaray U19 - Anderlecht U19 3:0
15:00Juventus U19 - Malmö U19 2:0
15:00Liverpool U19 - Ludogorets U19 4:0
15:00Monaco U19 - Leverkusen U19 3:1
16:00Benfica U19 - Zenit Petersburg U19 0:0
68'Olympiakos U19 - Atl. Madrid U19 1:1
71'Real Madrid U19 - Basel U19 2:0
29'Barcelona U19 - APOEL U19 3:0

GRUZIJA: Umaglesi Liga

14:00Bolnisi - Zestafoni 1:3
14:00Dinamo Batumi - Merani Martvili 3:1
14:00Samtredia - Tskhinvali 3:1
14:00Torpedo Kutaisi - WIT Georgia 1:0
16:00Din. Tbilisi - Shukura 6:0

IRSKA: FAI Cup

20:45Derry City - Drogheda -:-

KOSTARIKA: Primera División - Torneo de Invierno

00:00Carmelita - U.C.R. 0:3

LITVA: A Lyga

16:00Kruoja - Atlantas 4:1
72'Dainava Alytus - Trakai 0:1

MAĐARSKA: League Cup

14:00Haladas - Siofok 2:0
14:00Soproni VSE - Lombard Papa 2:0
15:00Dunaujvaros PASE - Balmazujvaros Sport 1:1
15:00Kecskemeti - Szeged 0:0
16:00Debrecen - Bekescsaba 2:3
16:00Honved - Csakvari 7:3
16:00Nyiregyhaza - Cegledi 3:0
16:00Puskas Academy - Szigetszentmiklos 0:2
17:00Gyirmot - Győr 1:4
17:00Mezokovesd - MTK Budapest 2:5
75'DVTK - Szolnoki 2:1
18:00Kaposvar - Paks -:-
72'Pecsi - Soroksar 1:1
29'Videoton - Vasas 1:1

NJEMAČKA: 3. Liga

72'Stuttgart II - Mainz II 0:0
PoluvrijemeCottbus - Sonnenhof 1:0
29'Unterhaching - Bielefeld 1:1

NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest

29'Baunatal - Kassel 0:0
29'Kaiserslautern II - Walldorf 0:1

NJEMAČKA: Regionalliga Bayern

29'Furth II - Bamberg 0:1

NJEMAČKA: Oberliga NOFV - Jug

18:30Schott Jena - RB Leipzig II -:-

NJEMAČKA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:30Mechtersheim - Schott Mainz -:-

SLOVAČKA: Fortuna liga

15:30Kosice - Senica 0:0
15:30Podbrezova - Dun. Streda 3:0
15:30Trnava - B. Bystrica 5:2
17:30Ruzomberok - Myjava 2:2

SLOVENIJA: Kup

16:00NK Kranj - Celje 1:2
72'NK Korotan - O. Ljubljana 0:4

SUDAN: Premier League

16:00Hilal El-Fasher - Al-Hilal -:-

ŠKOTSKA: Insurance League Cup

20:45Rangers - Inverness -:-

UGANDA: Super League

15:30Bright Stars - Villa -:-
15:30Police - URA SC -:-
15:30Rwenshama - BUL -:-
15:30Vipers - Kira Young -:-

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League

15:40Al-Wahda - Ittihad Kalba 5:0
18:30OdgođenoAl Shabab - Al-Ain -:-
PoluvrijemeAl Sharjah - Al-Ahli Dubai 0:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju