REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

ARMENIJA: First League

08:00OtkazanoAragats - Ararat-Armenia 2 -:-
08:00OtkazanoTorpedo Yerevan - Shirak 2 -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Reserve

16:00Din. Minsk 2 - Minsk 2 -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga Women

17:00Bjelorusija U19 Ž - Neman Ž -:-

BRAZIL: Campeonato Catarinense - Playoff

23:30OdgođenoFigueirense - Gremio Juventus -:-
02:00OdgođenoBrusque - Joinville -:-

BRAZIL: Campeonato Cearense - Drugi stupanj

14:00Barbalha - Ceara -:-
19:00Caucaia - Atletico-CE -:-
23:00Guarany - Fortaleza -:-

BUGARSKA: Parva liga - 11th-13th places

17:15Dunav Ruse - Tsarsko Selo -:-

DANSKA: Superliga - Relegation - Play Offs

19:00Hobro - Lyngby -:-

ENGLESKA: Premier League

21:00Manchester Utd - Southampton -:-

ENGLESKA: League One - Playoff

20:30Oxford Utd - Wycombe -:-

GRUZIJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

16:00Gagra - Shevardeni Tbilisi -:-
16:00Shukura - Zugdidi -:-

IRAN: Division 1

17:30Damash - Fajr Sepasi -:-

ISLAND: Pepsideild

20:00Akureyri - Fjolnir -:-
21:15Hafnarfjordur - Fylkir -:-
21:15KR Reykjavik - Breidablik -:-
21:15Valur - Stjarnan -:-

ITALIJA: Serie A

21:45Inter - Torino -:-

ITALIJA: Serie B

18:45Cosenza - Perugia -:-
21:00Ascoli - Empoli -:-
21:00Cremonese - Chievo -:-
21:00Crotone - Pordenone -:-
21:00Entella - Pisa -:-
21:00Frosinone - Juve Stabia -:-
21:00Livorno - Spezia -:-
21:00Salernitana - Cittadella -:-
21:00Trapani - Benevento -:-
21:00Venezia - Pescara -:-

ITALIJA: Serie C - Promotion - Play Offs

20:30Bari - Ternana -:-
20:30Carpi - Novara -:-
20:30Carrarese - Juventus U23 -:-
20:45Reggio Audace - Potenza -:-

IZRAEL: Leumit League - Ispadanje skupina

19:00OdgođenoH. Bnei Lod - H. Petah Tikva -:-

IZRAEL: State Cup

19:45H. Beer Sheva - M. Petach Tikva -:-

JUŽNA KOREJA: WK League Women

11:00Hwacheon Ž - Boeun Sangmu Ž 1:0
11:00Suwon FMC Ž - Changnyeong Ž 3:0
11:10Gyeongju Ž - Incheon Hyundai Steel Ž 0:0
11:10Seoul Ž - Sejong Sportstoto Ž 2:4

KOSOVO: Superliga

17:00Dukagjini - Trepca 89 -:-
17:00Feronikeli - FC Ballkani -:-
17:00KF Llapi - Flamurtari -:-
17:00Vushtrria - Ferizaj -:-

LATVIJA: Optibet Virsliga

17:00BFC Daugavpils - Ventspils -:-
18:00Jelgava - Valmiera -:-

MEKSIKO: Copa por Mexico

01:00Atlas - Tigres 2:2
03:15U.N.A.M. - Toluca 0:0

MOLDAVIJA: Divizia Nationala

19:30Milsami - Speranta Nisporeni -:-

NORVEŠKA: OBOS-ligaen

18:00Åsane - Ranheim -:-
18:00Grorud - Sogndal -:-
18:00Ham-Kam - Oygarden -:-
18:00KFUM Oslo - Raufoss -:-
18:00Stjordals Blink - Kongsvinger -:-
18:00Tromsø - Strømmen -:-
18:00Ull/Kisa - Jerv -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 1

16:00Vålerenga 2 - Floya -:-

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

17:30Flekkeroy - Odd 2 -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

20:00Maritimo - Rio Ave -:-
22:15Setubal - Famalicao -:-

RUMUNJSKA: Liga 1 - Championship - Playoff

19:30CFR Cluj - Gaz Metan -:-

RUMUNJSKA: Liga 1 - Ispadanje skupina

17:00Sepsi Sf. Gheorghe - Chindia Targoviste -:-

SAD: MLS - Grupna faza

02:10Sporting Kansas City - Minnesota 1:2
04:30Real Salt Lake - Colorado Rapids 2:0
15:00Toronto FC - DC United -:-

SAD: USL Championship

23:00Louisville City - Pittsburgh 1:3

SAD: NWSL Challenge Cup Women

04:10Chicago Ž - Utah Royals Ž 1:0
18:30Reign Ž - Portland Thorns Ž -:-

SIRIJA: Premier League

16:00Al-Ittihad - Al Jaish -:-
16:00Al Karamah - Al Wahda -:-
16:00Al Shorta - Al Nawaeir -:-
16:00Al Taliya - Wathbah -:-
16:00Foutoua - Tishreen -:-
16:00Hottin - Al-Sahel -:-
16:00Jableh - Al Jazira -:-

SLOVENIJA: Prva Liga

20:00Rudar - Mura -:-

SOMALIJA: Nation Link Telecom Championship

14:30Dekedda - Horseed -:-

SVIJET: Klupske Prijateljske

10:00Spartak Subotica (Srb) - Radnik Bijeljina (Bih) 1:0
64'Baltika (Rus) - Saturn Ramenskoye (Rus) 2:2
14:00Proleter (Srb) - Sloga Pozega (Srb) -:-
16:00Baltika (Rus) - Dolgoprudny (Rus) -:-
16:00Mladost (Srb) - Spartak Subotica (Srb) -:-
16:30FK Chayka (Rus) - Alania Vladikavkaz (Rus) -:-
18:00Frydek-Mistek (Cze) - Prepere (Cze) -:-
18:00OtkazanoRadnik (Srb) - Novi Pazar (Srb) -:-
19:00Puch (Aut) - SAK 1914 (Aut) -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga

19:30Alaves - Getafe -:-
19:30Villarreal - Real Sociedad -:-
22:00Granada - Real Madrid -:-

ŠPANJOLSKA: LaLiga2

19:30Almeria - Rayo Vallecano -:-
19:30S. Gijon - Malaga -:-
21:45Alcorcon - Tenerife -:-
21:45Elche - Albacete -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00Kalmar - Elfsborg -:-
19:00Malmo FF - Norrkoping -:-

ŠVEDSKA: Superettan

19:00Dalkurd - Östers -:-
19:00Norrby - Akropolis -:-
19:00Trelleborgs - GAIS -:-

TURSKA: Super Lig

17:30Kasimpasa - Rizespor -:-
17:30Kayserispor - Gaziantep -:-
20:00Denizlispor - Trabzonspor -:-
20:00Konyaspor - Basaksehir -:-
20:00Yeni Malatyaspor - Besiktas -:-

UZBEKISTAN: Super League

17:00Navbahor Namangan - Qizilqum -:-
17:00Pakhtakor - AGMK -:-

VIJETNAM: V.League 2

10:30An Do-An Giang - Khanh Hoa 2:0
11:00Fico Tay Ninh - Can Tho 2:0
11:30Binh Dinh - Hue 2:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.