REFRESH

Nogomet » Danas » Sve utakmice

oglasi

ANGOLA: Girabola

16:00Libolo - ASA 4:0

ARGENTINA: Primera B Nacional

00:00Ind. Rivadavia - Guillermo Brown 3:1
00:00Patronato - Villa Dálmine 2:0

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

20:30Barracas Central - Comunicaciones 1:1
20:30Deportivo Riestra - Flandria 1:0

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

20:30Cañuelas - San Miguel 0:0

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

20:30Central Ballester - Atlas 2:1
90+'Claypole - Liniers 1:1
20:30Ituzaingó - El Porvenir 1:0
oglasi

ARGENTINA: Copa Argentina

02:10Independiente - Coronel Moldes 2:1pen

BAHREIN: Premier League

17:00Bahrain SC - Malkia 1:2

BANGLADEŠ: Premier League

12:15Sheikh Russel - Sheikh Jamal -:-
14:30Brothers U. - Abahani Limited -:-

BJELORUSIJA: Vysshaya Liga

17:00Zhodino - Slavia Mozyr 0:1

BOLIVIJA: Liga de Futbol Prof - Clausura

00:00Blooming - Oriente Petrolero 2:1

BUGARSKA: A PFG - Ispadanje skupina

16:00Slavia Sofia - Haskovo 0:0

ČEŠKA REPUBLIKA: Juniorska liga

13:00Bohemians 1905 U21 - Mlada Boleslav U21 1:1
13:00Pribram U21 - Slavia Prag U21 5:1
13:00Sparta Prag U21 - Ceske Budejovice U21 2:2
14:00Jablonec U21 - Ostrava U21 0:1
15:00Znojmo U21 - Hradec Kralove U21 4:2
16:00Trinec U21 - Liberec U21 1:1
17:00Mas Taborsko U21 - Brno U21 1:1
17:00Teplice U21 - Dukla Prag U21 0:2
17:00Varnsdorf U21 - Jihlava U21 2:6

DANSKA: Superliga

19:00Hobro - Midtjylland 0:0

EGIPAT: Premier League

15:45El Masry - Smouha 0:0
15:45Haras El Hodood - Zamalek 0:2
15:45Petrojet - Al Nasr 1:0
18:00Al Ahly - Arab Contractors 0:1

ENGLESKA: Championship

90+'Bournemouth - Bolton 3:0

ENGLESKA: Premier League U21

14:00Blackburn U21 - Wolves U21 1:0
20:00OdgođenoNorwich U21 - Chelsea U21 -:-
20:00Reading U21 - Stoke U21 3:0
20:00Tottenham U21 - Sunderland U21 0:1

FRANCUSKA: Ligue 2

20:30Clermont - Sochaux 0:0

GAMBIJA: GFA League

18:30Gamtel - Bombada -:-
18:30Ports Authority - Banjul -:-

GRČKA: Super League

18:30Ergotelis - Kerkyra 1:2

INDONEZIJA: Super Liga

08:30OdgođenoPerseru Serui - PS Barito Putera -:-

IRAK: Super League

15:00Al Kahraba - Naft Al Junoob 0:1
15:00Al-Masafi - Zakho 1:0

IRAN: Division 1

14:15Badani Yazd - Bushehr 0:0
14:15Esteghlal AHV - Fajr Sepasi 1:0
14:15Giti Pasand - Mazandaran 2:2
14:15Mes - Hormozgan 0:0
14:15Naft Gachsaran - Novin Ahvaz 3:1
14:15Niroye Zamini - Shahrdari Ardabil 2:0

ISLAND: Super Cup

66'Stjarnan - KR Reykjavik 0:0

ITALIJA: Serie B

90+'Bologna - Catania 2:0

IZRAEL: Ligat ha'Al - Championship Playoff

19:30Shmona - M. Haifa 1:0

IZRAEL: Leumit League - Promotion Group

17:00H. Bnei Lod - Kiryat Gat 1:0

IZRAEL: Leumit League - Ispadanje skupina

17:00Hak. Ramat Gan - H. Nazareth 1:0
18:00H. Ironi Rishon - Beitar Shimshon 0:0

KOLUMBIJA: Liga Aguila - Apertura

00:00Dep. Cali - Patriotas 0:0
01:00Envigado - Millonarios 0:0
03:00U. Autonoma - Tolima 0:2

KUVAJT: Premier League

19:10Al Jahra - Al Arabi 0:1

MEKSIKO: Primera División - Clausura

01:30Guadalajara - Club America 1:1

MEKSIKO: Liga de Ascenso - Clausura - Playoff

03:00Dorados - Necaxa 2:1

NIGERIJA: Premier League

09:00Warri - Heartland 2:0

NORVEŠKA: OBOS-ligaen

18:00Jerv - Brann 2:2
19:00Honefoss - Fredrikstad 2:0

NORVEŠKA: Division 2 - Group 1

19:00Holmen - Vålerenga 2 2:2
19:00Stabaek 2 - Lyn 3:1

NORVEŠKA: Division 2 - Group 2

16:00Alta - Lillestrom 2 7:1
19:00Strømsgodset 2 - Fram 3:3

NORVEŠKA: Division 2 - Group 3

18:00V. Haugesund - Odds 2 2:1

NORVEŠKA: Division 2 - Group 4

17:00Molde 2 - Stjordals Blink 0:1
19:00Aalesund 2 - Floro 3:1

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

20:15Braunschweig - Aue 4:2

OBALA BJELOKOSTI: Ligue 1

18:00OdgođenoAcademie de FAD - Tanda -:-

PARAGVAJ: Primera Division - Apertura

01:40Libertad - Sol De America 1:0

PERU: Copa Inca - Playoff

01:00A. Lima - Cesar Vallejo 1:3

PORTUGAL: Primeira Liga

82'Moreirense - Sporting 1:3

RUMUNJSKA: Divizia A

20:00Ceahlaul - Petrolul 1:1

RUSIJA: Division 2 - Jug - Ispadanje skupina

13:00Sochi - Astrakhan 0:1
16:00Alania - Anzhi 2 2:1

SAD: MLS

01:00Orlando City - Toronto FC 0:2
03:30Seattle Sounders - Portland Timbers 1:0

SAD: USL

00:00Vancouver 2 - Seattle 2 1:1

SAD: NWSL Women

00:00Sky Blue Ž - Washington Ž 1:3

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

20:00Al-Ittihad FC - Al-Taawon 4:3

SENEGAL: Ligue 1

18:00Port de Dakar - Casa -:-
19:15Guediawaye - Douanes -:-
20:00Niary Tally - Diambars -:-

SOMALIJA: Nation Link Telecom Championship

14:30OdgođenoJeenyo - Dekedda -:-

SUDAN: Premier League

16:00Rabita Kosti - Ahli Khartoum -:-
19:00Al-Hilal - Hilal El-Fasher -:-

ŠPANJOLSKA: Primera Division

20:45Valencia - Granada 4:0

ŠVEDSKA: Allsvenskan

19:00Norrkoping - Gefle 4:1
19:05IFK Göteborg - Helsingborg 3:1

ŠVEDSKA: Superettan

19:20Jonkopings - GAIS 1:0

ŠVEDSKA: Division 1 - Norra

19:30Västerås SK - Huddinge 3:2

ŠVICARSKA: Challenge League

19:45Le Mont - Biel 1:1

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

15:00Young Africans - Polisi M. 4:1

TURSKA: Super Lig

19:00Besiktas - Karabukspor 2:1

UJEDINJENI ARAPSKI EMIRATI: UAE League

16:00Al Sharjah - Al-Jazira 1:2
18:45Al-Wahda - Al-Ain 0:0
18:45Emirates Club - Al Nasr 0:3

UZBEKISTAN: Professional Football League

14:00Lok. Tashkent - Pakhtakor 2:1

VIJETNAM: V-League

12:00Binh Duong - Hai Phong 3:1

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju