REFRESH

Rukomet » Danas » Sve utakmice

oglasi

AUSTRIJA: HLA

20:15West Wien - Aon Fivers -:-

AUSTRIJA: WHA - Žene

18:00Trofaiach Ž - Wr. Neustadt Ž -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Premijer Liga

19:00Slavija - Borac -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga

10:30Karvina - Litovel -:-

EUROPA: Europsko Prvenstvo - Žene - Playoff

14:00Rumunjska Ž - Nizozemska Ž -:-
17:30Rusija Ž - Francuska Ž -:-

EUROPA: SEHA Liga

20:15Nexe (Cro) - Met. Skopje (Mac) -:-

EUROPA: BENE-League

18:00Limburg Lions - Vise -:-

FRANCUSKA: Coupe de France

15:00Dijon - PSG -:-
15:30Caen - Nantes -:-

GRČKA: A1

13:00A.S.E. Douka - Aeropos Edessas -:-
15:00Pylaias - Foivos -:-
16:00PAOK - AEK Athens -:-

HRVATSKA: Premijer Liga

18:00Umag - Sesvete -:-

ISLAND: Olis Deildin

17:00Selfoss - Akureyri -:-
17:00Stjarnan - IBV Vestmannaeyjar -:-
17:30Haukar - KA -:-
20:30Fram - FH Hafnarfjordur -:-
20:30Grotta - Valur -:-

ITALIJA: Serie A

17:15Conversano - Meran -:-

JUŽNA KOREJA: 1st League

05:00Hynix - Sangmu -:-
07:00Incheon City - Hanam -:-
09:00Doosan - Chungnam Athletic -:-

LATVIJA: SynotTip Virsliga

16:00ASK/LSPA - HK Ogre/Miandum -:-

MAĐARSKA: NB I

18:00Cegledi - Veszprem -:-

MALTA: 1st Division

11:30Hamrun - Kavallieri -:-
13:00HMS - ETE -:-

NIZOZEMSKA: Eredivisie

14:30Limburg Lions 2 - Smezo/BFC -:-
15:00Aalsmeer 2 - KRAS/Volendam 2 -:-

NORVEŠKA: Grundigligaen

15:00Drammen - Runar -:-
16:00Bodo - Haslum HK -:-
18:00Fyllingen - Arendal -:-

NORVEŠKA: 1. Division

16:00Charlottenlund - Stavanger -:-
18:00Sandnes - St. Hallvard -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga

17:00Dormagen - Nordhorn-Lingen -:-

NJEMAČKA: Bundesliga

13:30Flensburg-H. - Bergischer -:-
16:00Fuchse Berlin - Leipzig -:-
16:00Lemgo - Melsungen -:-
16:00Minden - Göppingen -:-

NJEMAČKA: 2. Bundesliga - žene

13:00Trier Ž - Nurtingen Ž -:-
15:00Herrenberg Ž - TuS Lintfort Ž -:-

PORTUGAL: Andebol 1

19:00Boa Hora - Sporting -:-

PORTUGAL: 1a Divisao Women

13:00CS Madeira Ž - CALE Ž -:-
13:00Madeira Ž - Maiastars Ž -:-

RUMUNJSKA: Romanian Cup

10:00Dinamo Bucuresti - CSM Bucuresti -:-
12:00Craiova - CSM Focsani -:-

RUSIJA: Superleague

11:00Dinamo Astrakhan - Sp. Moscow -:-
14:00Chekhovskiye Medvedi - Ufimochka-UGNTU -:-

SLOVENIJA: 1. NLB Liga

19:00Maribor - Celje -:-

ŠPANJOLSKA: Division de Honor Plata

12:30Ciudad Real - Barcelona II -:-

ŠPANJOLSKA: Copa Asobal

19:00CD Bidasoa Irun - Barcelona -:-

ŠVEDSKA: Handbollsligan

16:00IFK Ystads - Kristianstad -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan

16:00Helsingborg - Amo HK -:-
17:00Skanela - Aranas -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan - Žene

14:00Sparvagens Ž - Eslov Ž -:-
15:00Skanela Ž - Tyresö HF Ž -:-

ŠVICARSKA: NLA

18:00Gossau - Basel -:-
18:00Kadetten - Pfadi Winterthur -:-
18:00Kriens - Zürich -:-
18:00Suhr - St. Gallen -:-
18:00Thun - Bern -:-

TURSKA: Superlig Women

11:00Samsun Genclik Ž - Uskudar Ž -:-
13:00Muratpasa Ž - Izmir Ž -:-
13:00Polatli Ž - Kastamonu Ž -:-
14:00OtkazanoPazarspor Ž - Aksaray Ž -:-
14:00Yalikavak Ž - Ardesen Ž -:-
15:00Yenimahalle Ž - Osmangazi Bld Ž -:-

TURSKA: Superlig

12:30Beykoz Belediyespor - Izmir BB -:-
14:00Besiktas - Goztepe -:-

UKRAJINA: Superleague

16:30Donbass Donetsk - Motor -:-
17:00CSKA Kiev - ZTR Zaporozhye -:-
18:00Polytechnik Lviv - Portovik -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju