REFRESH

Rukomet » Danas » Sve utakmice

oglasi

EUROPA: Europsko Prvenstvo U18 - 9.-12. mjesto

18:00Norveška U18 - Portugal U18 28:24
2. poluvrijemeSlovenija U18 - Mađarska U18 26:23

EUROPA: Europsko Prvenstvo U18 - 13.-16. mjesto

13:00Poljska U18 - Rumunjska U18 39:28
15:30Izrael U18 - Rusija U18 21:26

EUROPA: European Championship U18 B - Playoff

15:00Švicarska U18 - Italija U18 23:29
17:15Makedonija U18 - Bjelorusija U18 30:32
18:30Turska U18 - Austrija U18 18:31
20:30Češka U18 - Nizozemska U18 28:18

EUROPA: European Championship U18 B - 5.-8. mjesto

11:00Farski Otoci U18 - Gruzija U18 32:30
13:00Luksemburg U18 - Finska U18 33:26
14:00Crna Gora U18 - Slovačka U18 24:25
16:15Ukrajina U18 - Latvija U18 35:23

EUROPA: European Championship U18 B - 9.-11. mjesta

09:00Litva U18 - Grčka U18 19:24
10:00Irska U18 - Bugarska U18 12:36
12:00Velika Britanija U18 - Kosovo U18 23:31

NJEMAČKA: DHB Pokal

15:00Aue - Nieder-Roden 23:21
15:00Nordhorn-Lingen - Flensburg-H. 19:28
15:00Oranienburger HV - Fuchse Berlin 23:37
16:00Hannover-Burgwedel - Hildesheim 18:26
16:00Kiel - Essen 39:23
16:00Krefeld - Hamm-Westfalen 25:29
16:00Leichlinger - Leipzig 26:45
16:00Ludwigshafen - Pfullingen 28:29
16:30Hannover-Burgdorf - Hagen 30:23
16:30Kornwestheim - Coburg 2000 27:35
17:00Erlangen - Gross Bieberau 38:18
17:00Hamburg - Minden 24:37
17:00Horkheim - Oftersheim/Sch. 28:26
17:00Huttenberg - Elbflorenz 29:26
17:00Longericher - Eisenach 25:33
17:30Großwallstadt - Wetzlar 24:30
17:30Hassloch - Balingen-W. 18:28
18:00Emsdetten - N-Lubbecke 34:35
18:15Dessauer - Spenge 29:26
18:30Ferndorf - Schalksmuhle-Halver 26:23
18:30Magdeburg - Lubeck-Schwartau 31:17
18:30Ostsee - Lemgo 26:37
19:00Dormagen - Northeimer 36:25
19:00Gummersbach - Leutershausen 29:15
19:00Saarlouis - Bergischer 11:36
19:30Mecklenburg Schwerin - Altenholz 30:34
19:30Potsdam - Wilhelmshavener 30:34
19:30Rhein Vikings - Melsungen 22:33
20:00Bietigheim-Metterzimmern - HSG Hanau 33:32
20:00Göppingen - Konstanz 34:23
20:00Rhein-Neckar - Furstenfeldbruck 43:19
20:00Stuttgart - Rimpar 26:29

SVIJET: Svjetsko Prvenstvo U18 - žene - Playoff

17:30Mađarska U18 Ž - Južna Koreja U18 Ž 34:29
20:00Švedska U18 Ž - Rusija U18 Ž 23:29

SVIJET: Svjetsko Prvenstvo U18 - žene - 5.-8. mjesto

12:30Španjolska U18 Ž - Njemačka U18 Ž 20:24
15:00Nizozemska U18 Ž - Danska U18 Ž 29:31

SVIJET: Klupske prijateljske

09:00Balatonfuredi (Hun) - Freiberg (Ger) 37:23
09:00Suceava (Rou) - Resita (Rou) 32:25
10:00Chrobry Glogow (Pol) - Povazska Bystrica (Svk) 29:26
10:00Onnered (Swe) - Arendal (Nor) 24:26
10:00RK Sloga (Bih) - Kolding (Den) 18:24
10:00Struga (Mac) - Constanta (Rou) 19:37
10:30Buzau (Rou) - Bacau (Rou) 23:27
11:00Koprivnice (Cze) - Topolcany (Svk) 32:25
11:00Zaglebie Lubin (Pol) - Kwidzyn (Pol) 23:26
12:00Koper (Slo) - Hapoel Le Zion (Isr) 22:21
12:00Plzen (Cze) - KRAS/Volendam (Ned) 22:25
12:00Redbergslids (Swe) - Elverum (Nor) 26:30
13:00Azoty-Pulawy (Pol) - Kalisz (Pol) 31:21
14:00Granollers (Esp) - Maccabi Le Zion (Isr) 26:30
14:00Savehof (Swe) - Runar (Nor) 35:23
16:00Meshkov Brest (Blr) - Sp. Moscow (Rus) 23:20
19:15Celje (Slo) - Besiktas (Tur) 23:23
20:00Ciudad Real (Esp) - Benidorm (Esp) 25:32

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

10:00Lok. Zagreb Ž - Ljubljana Ž 21:24
10:00Zaglebie Ž - Gomel Ž 27:30
10:30Gdynia Ž - Start Elblag Ž 18:25
10:45Kielce Ž - Sala Ž 25:28
11:00Kristiansand Ž - Silkeborg-Voel Ž 21:21
11:30Aker Ž - Forde Ž 24:28
11:30Fjellhammer Ž - Volda Ž 32:31
12:00Fyllingen Ž - Gneist Ž 26:17
12:00Michalovce Ž - Pogon Szczecin Ž 30:33
12:00MTK Budapest Ž - Lublin Ž 25:23
12:15Piotrcovia Ž - Ruch Chorzów Ž 21:24
12:20Hypo NÖ Ž - Jaroslaw Ž -:-
14:00Ferencvaros Ž - Bietigheim Ž 22:21
16:00Győr Ž - Siofok KC Ž 30:25

ŠVICARSKA: Schweizer Cup

16:00Kloten - Vorderland 31:27

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - rukomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju