REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Liga A - Drugi stupanj

01:00Boca Juniors - Olimpico 89:86
01:00Estudiantes - Penarol 89:71
01:30Regatas - Hispano Americano 107:93

AUSTRALIJA: NBL - Playoff

05:00Illawarra Hawks - Adelaide 36ers 100:94

AUSTRALIJA: WNBL Women

05:00Bendigo Ž - Perth Lynx Ž 73:72

AUSTRIJA: ABL

17:00Klosterneuburg - Wels -:-
18:00UBSC Graz - Oberwart -:-

AUSTRIJA: Zweite Liga

18:00Basket2000 Vienna - Mistelbach -:-

AZIJA: ABL

07:30Malaysia Dragons - Alab Pilipinas 79:77
12:00Kaohsiung Truth - Singapore Slingers 79:75

BELGIJA: Belgian Cup

15:00Oostende - Limburg -:-

BRAZIL: NBB

00:00Universo/Vitoria - Caxias do Sul 76:67

BUGARSKA: Bulgarian Cup

2. četvrtinaAcademic Bultex - Balkan 13:23
17:30Beroe - Lukoil Academic -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: ZBL - žene

17:00Technic Brno Ž - USK Prague Ž -:-
17:30Karlovy Vary Ž - Slovanka Ž -:-

ČILE: LNB - Dodatne kvalifikacije

23:00Catolica - Puente Alto 76:74prod
01:00Deportes Castro - Puerto Montt 72:80
22:00Las Animas - Puerto Montt -:-
00:00Tinguiririca - Puente Alto -:-

DANSKA: Basketligaen

4. četvrtinaBakken Bears - Sisu 87:73

DANSKA: Dameligaen - Žene

2. četvrtinaSisu Ž - Aabyhoj Ž 28:14

EUROPA: Baltic League Women - Drugi stupanj

17:00Torun Ž - Sdyusshor Odessa Ž -:-

EUROPA: VTB United League

3. četvrtinaCSKA Moscow - Lokomotiv Kuban 57:50
15:30Tsmoki Minsk - Astana -:-
16:00BC Kalev/Cramo - Enisey -:-
17:00Nizhny Novgorod - Zenit Petersburg -:-

EUROPA: WBBL Women - Stupanj pobjednika

13:00Vega 1/Liepaja Ž - Lappeenranta Ž 92:53

EUROPA: WBBL Women - Stupanj gubitnika

15:00Tartu University/Kalev Ž - Latvijas Universitate U19 Ž -:-

FILIPINI: Kup - Playoff

11:30Ginebra Kings - Star Hotshots 91:67

FINSKA: Korisliiga Women

14:00Vimpelin Veto Ž - HyPo Ž -:-

FRANCUSKA: Leaders Cup

17:00Lyon-Villeurbanne - Monaco -:-

INDONEZIJA: IBL

07:00NSH Jakarta - CLS Knights 63:66
09:00Satya Wacana - Pelita Jaya 56:84
12:00Satria Muda - Garuda Bandung 58:37
4. četvrtinaAspac Jakarta - Siliwangi Bandung 52:47

IRSKA: SuperLeague

16:00UCC Demons - UL Eagles -:-
17:00KUBS Basketball Club - Templeogue -:-

ISLAND: Premier league

20:15Grindavik - Keflavik -:-
20:15Haukar - Njardvik -:-
20:15KR Basket - IR -:-
20:15Skallagrimur - Snaefell -:-
20:15Thorl - Thor Ak Akureyri -:-

ITALIJA: A2 West

3. četvrtinaEurobasket Roma - Latina 49:51
18:00Agropoli - Virtus Roma -:-
18:00Casale Monferrato - Agrigento -:-
18:00Ferentino - Scafati -:-
18:00NPC Rieti - Reggio Calabria -:-
18:00Trapani - Tortona -:-
18:00Treviglio - Biella -:-

ITALIJA: A2 East

18:00Ferrara - Treviso -:-
18:00Forli - Trieste -:-
18:00Fortitudo Kontatto Bologna - Jesi -:-
18:00Imola - Chieti -:-
18:00Roseto - Recanati -:-
18:00Virtus Bologna - Udine -:-

ITALIJA: Kup

18:00Milano - Sassari -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene

18:00Broni Ž - Venezia Ž -:-
18:00Lucca Ž - Spezzina Ž -:-
18:00San Martino Ž - Fixi Piramis Torino Ž -:-
18:00Schio Ž - Dike Napoli Ž -:-
18:00Umbertide Ž - Ragusa Ž -:-
18:00Vigarano Ž - Battipaglia Ž -:-

IZRAEL: Super League

17:55Hapoel Eilat - Hapoel Holon -:-
18:00Maccabi Haifa - Hapoel Jerusalem -:-
19:45Hapoel Tel-Aviv - Ironi Nahariya -:-
20:05Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Tel Aviv -:-

JAPAN: B.League

05:00Niigata - Kyoto 75:85
05:00Toyama - Alvark 81:100
06:00Akita - Yokohama 74:68
06:00Diamond Dolphins - Chiba 80:86
07:00Brave Thunders - Osaka 87:76
07:00Tochigi Brex - NeoPhoenix 93:88
10:00Okinawa - Sun Rockers 71:87

JUŽNA KOREJA: KBL

06:00Anyang - LG Sakers 95:76
08:00Incheon - Goyang 83:85
08:00Seoul Thunders - Sonic Boom 90:85

JUŽNA KOREJA: WKBL - žene

09:00KB Stars Ž - KEB Hanabank Ž 60:59

KANADA: NBL

00:00Moncton - Island Storm 131:110
01:00London - Orangeville 109:97
19:00Moncton - Saint John -:-
20:00KW Titans - Cape Breton Highlanders -:-
20:00Windsor - Niagara River -:-
21:00Orangeville - Halifax -:-

KANADA: CIS

01:00Dalhousie - Acadia 75:63
02:00Algoma - Nipissing 88:87prod
02:00Carleton - Toronto 100:36
02:00Guelph - Waterloo 76:74
02:00Lakehead - Laurier 75:78
02:00University of Ottawa - Ryerson 88:94prod
20:00UPEI - Cape Breton -:-

KANADA: CIS - Playoff

02:00Brandon - Thompson Rivers 64:96
03:00Lethbridge - Victoria 94:85

KATAR: QBL

15:45Al Arabi - Al Ahli -:-
17:45Al Wakrah - Qatar Sports -:-

KAZAHSTAN: Premier League - Stupanj pobjednika

08:00Kapchagay - Kazygurt 89:82
10:00Tobol Kostanay - Almaty 105:69

KINA: CBA

12:35Beijing - Sichuan 113:114
12:35Fujian - Chongqing Dragons 124:118
12:35Guangdong - Foshan 117:96
12:35Jiangsu Tongxi - Jilin 89:106
12:35Liaoning - Zhejiang Chouzhou 155:95
12:35Shandong - Qingdao 112:111
12:35Shanxi Zhongyu - Bayi Rockets 99:92
12:35Shenzhen - Jiangsu Dragons 97:93
12:35Xinjiang - Tianjin 123:83
12:35Zhejiang Guangsha - Shanghai 135:132prod

LATVIJA: LBL

18:30Barons Kvartals - Jekabpils -:-

LITVA: LKF

12:00Vytautas - Juventus 61:70
15:50Zalgiris Kaunas - Lietkabelis -:-

MAĐARSKA: Division 1 - žene

16:00Ujbuda BEAC Ž - UNI Gyor Ž -:-

MAKEDONIJA: Macedonian Cup

19:00Karpos - Feni Industries -:-

MEKSIKO: LNBP - Playoff

02:00Indios - Soles 78:103
02:00San Luis - Fuerza Regia 80:90
03:00Panteras - Toros De N.Laredo 79:70
03:30Barreteros - Garzas de Plata 75:98

NORVEŠKA: BLNO

16:00Tromso - Bærum -:-
17:00Centrum Tigers - Froya -:-
17:00Kongsberg Miners - Asker -:-

NORVEŠKA: Kvinneligaen - Žene

16:00Ullern Ž - Ulriken Ž -:-
18:00Gimle Ž - Bergen Ž -:-

NJEMAČKA: BBL

18:00Bonn - s.Oliver Wurzburg -:-
18:00Jena - Gottingen -:-

NJEMAČKA: Pro A

16:00Chemnitz - Hamburg -:-
16:00Dresden Titans - Gotha -:-
17:00Crailsheim - Baunach -:-
17:00Heidelberg - Nurnberger -:-
17:00Kirchheim - Essen -:-
17:00Trier - Hanau -:-
17:30Ehingen - Finke -:-

NJEMAČKA: Kup

12:00Alba Berlin - Ludwigsburg 84:70
1. četvrtinaBayern - Bamberg 21:21

NJEMAČKA: DBBL - žene

15:00TV Saarlouis Ž - Halle Ž -:-
16:00Wohnbau Ž - Chemnitz Ž -:-

POLJSKA: Kup

17:45Zielona Gora - Anwil Wloclawek -:-

POLJSKA: 1. Liga

17:00Rosa Radom 2 - Poznań -:-
17:30Pogon Prudnik - Bydgoszcz -:-

PORTUGAL: LPB

16:00Benfica - Galitos -:-
16:00Maia - Ovarense -:-
17:00Electrico FC - Vitoria -:-
17:00Madeira - Lusitania -:-
18:30Illiabum - FC Porto -:-
19:00Oliveirense - Sampaense -:-

RUSIJA: Kup

09:00Parma Perm - Temp Sumz Revda 65:55
12:00Novosibirsk - Sakhalin 69:67

RUSIJA: Superleague A - žene

13:00Nadezhda Ž - Novosibirsk Ž 73:56
15:00Ekaterinburg Ž - Spartak Moscow Ž -:-
16:30Vologda Ž - Kazanochka K. Ž -:-
17:00MBA Moscow Ž - Dynamo Kursk Ž -:-

SAD: NCAA

23:00Belmont - Morehead State 89:73
23:00Georgia Southern - Texas State 70:67
23:00Lipscomb - Jacksonville 81:69
23:00New Orleans - Central Arkansas 84:61
23:00North Dakota St. - Western Illinois 100:91prod
23:00San Jose State - Air Force 83:78prod
23:00Southern Miss - Fla Atlantic 82:94
23:00UT Chattanooga - East Ten. State 51:65
23:00Washington State - Arizona State 86:71
23:15Troy - Coastal Carolina 87:78
23:30Char. Southern - High Point 76:75
00:00Arkansas - Ole Miss 98:80
00:00Boise State - Wyoming 91:87
00:00Brown - Princeton 51:66
00:00Florida A&M - Norfolk State 65:77prod
00:00Fresno State - New Mexico 71:61
00:00Georgia - Kentucky 77:82
00:00Houston - SMU Mustangs 66:76
00:00Howard - N. Carolina A&T 84:53
00:00Iowa State - TCU 84:71
00:00Loyola Marymnt - Pepperdine 82:61
00:00Marshall - Middle Tenn. St. 86:97
00:00Northwestern - Rutgers 69:65
00:00Ohio State - Nebraska 57:58
00:00Prairie View A&M - Miss. Valley St. 82:69
00:00SE Louisiana - Stephen F. Austin 52:60
00:05UMKC - Chicago St 84:65
00:30Alcorn State - Alabama State 75:67
00:30Southern - Alabama A&M 77:64
01:00Dartmouth - Columbia 80:79prod
01:00Delaware - William & Mary 64:85
01:00Harvard - Cornell 87:75
01:00IPFW - South Dakota St. 89:97
01:00Louisiana Tech - Florida Intl 77:61
01:00Old Dominion - Charlotte 72:48
01:00Presbyterian - Gardner Webb 56:84
01:00Samford - VMI 80:61
01:00Stony Brook - Binghamton 76:55
01:00Towson - James Madison 75:65
01:00UC Santa Barbara - Long Beach State 48:66
01:00Wofford - Western Carolina 84:56
01:00Youngstown State - Northern Kentucky 81:77
01:30Austin Peay - Siu Edwardsville 92:84
02:00Drake - Missouri State 73:76
02:00Houston Baptist - Randall University 92:78
02:00Incarnate Word - Sam Houston St. 69:53
02:00Jacksonville St. - Tennessee Tech 78:79prod
02:00Marquette - Xavier 83:61
02:00Murray State - Eastern Illinois 65:82
02:00Nevada - Utah State 77:66
02:00Nicholls State - Northwestern St. 78:80
02:00Oklahoma State - Oklahoma 96:92
02:00Rice - UTEP 71:79
02:00Siena - Niagara 76:70
02:00Texas A&M-CC - Lamar 70:63
02:00UTRGV - New Mexico State 101:107
02:00Washington - Arizona 68:76
02:05South Alabama - Appalachian St. 87:74
02:15North Carolina - Virginia 65:41
02:30Jackson State - Grambling St. 59:62prod
02:30Tennessee State - Eastern Kentucky 68:66
02:30Texas Southern - Ark Pine Bluff 78:40
02:30Vanderbilt - South Carolina 71:62
03:00Montana - Portland State 85:82
03:00Utah Valley - Grand Canyon 71:77
03:00Weber State - North Dakota 68:77
03:05Idaho State - Northern Colorado 81:87
04:00Brigham Young - St. Marys (CA) 57:70
04:00Cal Poly - Hawaii 61:82
04:00Portland - San Francisco 51:65
04:00Santa Clara - San Diego 58:60prod
04:00Seattle - Cal St. Bakersfield 48:51
04:00UCLA - USC 102:70
04:30CS Fullerton - UC Davis 79:72
06:00UC Irvine - UC Riverside 79:60
18:00American - Holy Cross -:-
18:00Boston U. - Bucknell -:-
18:00Duquesne - George Washington -:-
18:00Lafayette - Lehigh -:-
18:00Loyola MD - Colgate -:-
19:00Wisconsin - Maryland -:-
19:00Yale - Pennsylvania -:-
19:30Butler - Depaul -:-
20:00Detroit - Valparaiso -:-
20:00Maine - Albany -:-
20:00Marist - Canisius -:-
20:00St. Peters - Fairfield -:-
20:00Western Kentucky - UAB -:-
21:00Oakland - Illinois (Chi.) -:-
21:30Creighton - Georgetown -:-
21:30Denver - IUPUI -:-
22:00Illinois State - Loyola (Ill). -:-
22:00Indiana State - Southern Illinois -:-
22:00San Diego State - UNLV -:-
22:00Temple - Connecticut -:-
23:00Iona - Rider -:-
00:00Manhattan - Quinnipiac -:-
00:30Georgia Tech - Syracuse -:-

SLOVAČKA: Slovakia Cup

2. četvrtinaInter Bratislava - Kosice 33:29

SLOVENIJA: 1. SKL Women

16:30Konjice Ž - Janina Ž -:-

SLOVENIJA: Slovenian Cup

17:45Union Olimpija - Krka -:-

SRBIJA: Korac cup

21:00Crvena zvezda - Partizan -:-

ŠPANJOLSKA: LEB Oro

18:00Palma Air Europa - Barcelona B -:-

ŠPANJOLSKA: LEB Plata

12:15Alicante - Moron 87:72
12:45CB L'Hospitalet - Cambados 68:91
18:00Iraurgi SB - Agustinos -:-

ŠPANJOLSKA: Spanish Cup

18:30Real Madrid - Valencia -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene

12:00Lacturale Araski Ž - Cadi La Seu Ž 57:50

ŠVICARSKA: LNA

16:00Neuchatel - Fribourg Olympic -:-

ŠVICARSKA: LNAF Women

15:00Geneve Ž - Riva Basket Ž -:-
16:00Bellinzona Ž - Fribourg Ž -:-
16:00Portes du Soleil Ž - Winterthur Ž -:-
16:00Pully Ž - Alte Kantu Aarau Ž -:-

TURSKA: TBL

3. četvrtinaAfyon Belediye - Bandirma Kirmizi 58:62

TURSKA: TB2L

12:00Tofas Gelisim - Adanaspor 108:74
13:00Demirspor - Ormanspor Genc Ankara -:-
16:00Karsiyakalilar - Bolu Spor -:-

TURSKA: Kup - Playoff

17:30Anadolu Efes - Banvit -:-

TURSKA: KBSL Women

12:00Adana Aski Ž - Mersin BB Ž 70:58
13:00Galatasaray Ž - Yakin Dogu Ž 60:81
13:30Fenerbahce Ž - AGU Spor Ž 74:79
PoluvrijemeHatay Ž - Besiktas Ž 33:28

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL

17:00Leeds Force - Sheffield Sharks -:-
18:00Manchester Giants - Leicester Riders -:-
18:30Cheshire Phoenix - Plymouth Raiders -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: WBBL Women

15:00Barking Abbey Crusaders Ž - Leicester Riders Ž -:-
15:30Oaklands Wolves Ž - Caledonia Pride Ž -:-
17:00Team Northumbria Ž - Westfield Health Sheffield Hatters Ž -:-
18:00Nottingham Wildcats Ž - Manchester Mystics Ž -:-

UKRAJINA: FBU Superleague

13:00Dnipro - VolinBasket Lutsk 65:51
13:00MBC Nikolaev - Kharkiv Polytechnic 72:73
17:00OtkazanoKryvbas - Kremen -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju