REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

oglasi

BAHREIN: Premier League - Playoff

20:00Al Ahli - Al Manama -:-

BELGIJA: Scooore League - Stupanj pobjednika

20:30Antwerp Giants - Oostende -:-
20:30Limburg - Okapi Aalstar -:-

BELGIJA: Scooore League - Stupanj gubitnika

20:00Belfius Mons - Spotter Leuven -:-
20:30Brussels - Verviers Pepinster -:-
20:30Willebroek - Liege -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Playoff

20:15Kakanj - Igokea -:-

BRAZIL: NBB - Playoff

02:15Brasilia - Bauru -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Playoff

20:00Decin - Prostejov -:-

ESTONIJA: Korvpalli Meistriliiga - Playoff

18:10Rapla - BC Kalev/Cramo -:-

EUROPA: VTB United League - Playoff

18:30Nymburk - CSKA Moscow -:-

FILIPINI: Commissioners Cup - Playoff

13:00Meralco Bolts - Alaska Aces -:-

FINSKA: Korisliiga - Playoff

17:30Pyrinto Tampere - Kouvot -:-

FRANCUSKA: LFB - žene - Playoff

19:00ESB Lille Ž - Bourges Ž -:-
20:30Flammes Carolo Ž - Lattes Montpellier Ž -:-

GRČKA: Basket League - Playoff

17:00Olympiakos - AEK Athens -:-
19:00Panathinaikos - Aris -:-

HRVATSKA: A1 Liga - Championship Playoff

18:00Gorica - Zagreb -:-
19:00Cibona - Cedevita -:-
19:00GKK Šibenik - Kvarner -:-
19:00Zadar - Split -:-

HRVATSKA: A1 Liga - Ispadanje skupina

19:00Alkar - Škrljevo -:-

ITALIJA: Lega A

20:30Cantu - Varese -:-
20:30Capo d'Orlando - Pistoia -:-
20:30Caserta - Trento -:-
20:30Cremona - Brindisi -:-
20:30Reggiana - Virtus Bologna -:-
20:30Sassari - Milano -:-
20:30Torino - Pesaro -:-
20:30Venezia - Avellino -:-

ITALIJA: A2 - Play Offs

20:30Tortona - Trieste -:-
20:30Treviso - Casale Monferrato -:-
21:00Imola - Siena -:-
21:00Scafati - Verona -:-

JAPAN: NBL

08:00Brave Thunders - Tochigi Brex -:-
08:00Nishinomiya Storks - Tsukuba -:-
08:00Sun Rockers - Diamond Dolphins -:-

KANADA: NBL - Playoff

00:00Saint John - Moncton -:-

KOSOVO: Superliga - Playoff

19:00Sigal Prishtina - Bashkimi -:-

LATVIJA: LBL - Playoff

16:00VEF Riga - Valga -:-

MAĐARSKA: NB I. A - Playoff

18:00Atomeromu - Soproni KC -:-
18:00Kormend - Zalakeramia -:-
18:00Szolnoki Olaj - Pecsi VSK -:-

MAĐARSKA: NB I. A - Playout

18:30Nyiregyhazi - MAFC -:-

POLJSKA: Tauron Basket Liga - Playoff

18:00Szczecin - Anwil Wloclawek -:-
20:00Kutno - Rosa Radom -:-

POLJSKA: Ekstraklasa - žene - Playoff

18:00Wisla Can-Pack Ž - Artego Bydgoszcz Ž -:-

PORTORIKO: BSN

02:10Indios de Mayaguez - Pirates de Quebradillas -:-
02:20Brujos de Guayama - Manati Atenienses -:-

PORTUGAL: LPB - Playoff

22:00Oliveirense - Galitos -:-

RUMUNJSKA: Divizia A - Playoff

17:00CSM Oradea - U-Mobitelco Cluj -:-
19:00BC Steaua Bucuresti - Mures -:-

RUSIJA: Superleague A - žene - Playoff

16:00Nadezhda Ž - Ekaterinburg Ž -:-

SAD: NBA - Playoff

02:00Toronto Raptors - Miami Heat -:-
04:30Golden State Warriors - Portland Trail Blazers -:-

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League - Playoff

16:00Al-Fateh - Al Ahli -:-

SLOVAČKA: Extraliga - Playoff

18:00Komarno - Prievidza -:-

SLOVAČKA: Extraliga - žene - 5.-8. mjesto

17:30Poprad Ž - Slovan Bratislava Ž -:-
18:00Banska Bystrica Ž - Cassovia Kosice Ž -:-

SLOVENIJA: Liga Nova KBM - Stupanj pobjednika

18:00Helios Domzale - Union Olimpija -:-
19:00Tajfun Sentjur - Lasko -:-
20:00Krka - Rogaska -:-

ŠPANJOLSKA: ACB

20:30Laboral Kutxa - Joventut -:-

TURSKA: Super Ligi

16:00Torku Konyaspor - Istanbul BB -:-
17:30Darussafaka - Trabzonspor -:-
17:30Galatasaray - Turk Telekom -:-
19:30Ankara Kolejliler - Anadolu Efes -:-
19:30Fenerbahce - Yesilgiresun -:-

URUGVAJ: Liga Capital - Playoff

02:15Hebraica y Macabi - Defensor Sporting -:-

VENEZUELA: LPB - Playoff

01:00Cocodrilos - Guaros de Lara -:-
01:30Bucaneros - Marinos -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju