m.Rezultati.com

REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Liga A

4. četvrtinaPenarol - Boca Juniors 75:54
PoluvrijemeLibertad - Hispano Americano 33:30
2. četvrtinaOlimpico - Gimnasia 40:31
2. četvrtinaSan Martin - Instituto de Cordoba 39:41

AUSTRIJA: Zweite Liga - Playoff

17:00St. Polten - Jennersdorf -:-

BELGIJA: EuroMillions Basketball League

18:00Antwerp Giants - Spirou Charleroi -:-
20:30Spotter Leuven - Okapi Aalstar -:-

BRAZIL: NBB - Playoff

00:00Mogi - Cearense 73:71

CRNA GORA: Prva A Liga - Stupanj pobjednika

18:00Buducnost - Lovcen Cetinje -:-
18:00Sutjeska - Tivat -:-
18:00Ulcinj - Mornar -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: NBL - Playoff

18:00Nymburk - USK Prag -:-
18:00Svitavy - Usti n. Labem -:-

ČILE: LNB - Playoff

2. četvrtinaValdivia - Leones Quilpue 47:52

DANSKA: Basketligaen - Playoff

18:30Randers - Bakken Bears -:-

EUROPA: ABA League - Playoff

19:00Crvena zvezda - Buducnost -:-

FILIPINI: Kup - Playoff

13:00Rain Or Shine Paint. - Magnolia Hotshots -:-

FINSKA: Korisliiga - Playoff

16:00BC Nokia - Salon Vilpas -:-
16:00Helsinki Seagulls - Kauhajoen Karhu -:-
16:00KTP Basket - Kataja -:-
17:30Kouvot - Pyrinto Tampere -:-

FRANCUSKA: LNB

20:45Boulazac - Limoges -:-

ISLAND: Premier League Women - Playoff

21:15Valur Ž - Keflavik Ž -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene - Playoff

20:30Ragusa Ž - Venezia Ž -:-
20:30San Martino Ž - Schio Ž -:-

IZRAEL: Super League

19:10Ironi Nahariya - Bnei Herzliya -:-
19:20Maccabi Ashdod - Maccabi Rishon -:-
19:30Nes Ziona - Hapoel Tel-Aviv -:-

KANADA: NBL - Playoff

23:30St. John's Edge - KW Titans -:-

KAZAHSTAN: National League

16:00Atyrau 2 - Atyrau -:-

KAZAHSTAN: Premier League - Playoff

12:00Kazygurt - Pavlodar -:-
14:00Aktobe - Bars Petropavlovsk -:-

LATVIJA: LBL - Playoff

18:30BK Ogre - VEF Riga -:-

LITVA: LKL

16:00Skycop - Siauliai -:-
16:20Lietkabelis - Neptunas -:-

NOVI ZELAND: NBL

04:00Taranaki Mountainairs - Canterbury Rams -:-

NJEMAČKA: BBL

15:00Frankfurt - Ulm -:-
18:00Alba Berlin - Mitteldeutscher -:-

POLJSKA: Energa Basket Liga

17:45Gdynia - Torun -:-

PORTORIKO: BSN

4. četvrtinaBrujos de Guayama - Leones De Ponce 77:89
3. četvrtinaSan German - Piratas de Quebradillas 62:58
01:00Vaqueros de Bayamon - Cariduros Fajardo 120:86

RUMUNJSKA: Liga National Women - 5.-8. mjesto

16:00Phoenix Constanta Ž - Cluj Napoca Ž -:-

RUSIJA: Premier League Women - Playoff

16:00Ekaterinburg Ž - Dynamo Kursk Ž -:-

RUSIJA: Premier League Women - 5.-10. mjesta

17:00Inventa Kursk Ž - Novosibirsk Ž -:-

SAD: NBA - Playoff

3. četvrtinaOrlando Magic - Toronto Raptors 62:75
03:30Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers -:-

ŠVEDSKA: Basketligan - Playoff

19:34Borås - Norrkoping -:-

TURSKA: TB2L - Playoff

16:00Ankara Kolejliler - Bornova -:-
18:00Samsun - Erzurum BSB -:-

TURSKA: KBSL Women - Playoff

17:00Botas Ž - Mersin Ž -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL

17:00London Lions - Cheshire Phoenix -:-

UKRAJINA: FBU Superleague - Playoff

17:00BK Zaporozhye - Dnipro -:-
18:00Khimik Yuzhny - Kyiv Basket -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju