REFRESH

Košarka » Danas » Sve utakmice

oglasi

ARGENTINA: Liga A - Drugi stupanj

02:00Quilmes - Boca Juniors 83:61
02:30Estudiantes - Quimsa 67:56
02:30San Martin - Gimnasia 87:77
02:30Weber Bahia - La Union 94:80

AUSTRALIJA: SEABL

11:00Sandringham - Kilsyth -:-
11:15Brisbane - Ballarat -:-
11:30Dandenong - Canberra -:-
11:30NW Tasmania - Geelong -:-
11:45Nunawading - Albury Wodonga -:-

AUSTRIJA: ABL

19:00Kapfenberg - UBSC Graz -:-
19:00Wels - Swans Gmunden -:-

BELGIJA: Ethias League - Stupanj pobjednika

20:30Okapi Aalstar - Belfius Mons -:-

BELGIJA: Ethias League - Stupanj gubitnika

20:30Verviers Pepinster - Willebroek -:-
oglasi

BJELORUSIJA: Premier League - Playoff

13:00Gomel - Tsmokі Minsk II -:-

BOSNA & HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Stupanj pobjednika

19:00Leotar Trebinje - Igokea -:-
19:00Siroki - Zrinjski Mostar -:-
20:00Spars Sarajevo - Sloboda -:-

BRAZIL: NBB - Playoff

00:30Macae - Minas 92:86

BRAZIL: LBF - žene - Playoff

15:00Uninassau Ž - Americana Ž -:-

BUGARSKA: NBL

16:00Cherno More - Spartak Pleven -:-
17:00Chernomorets - Lukoil Academic -:-

CIPAR: Division A - Playoff

17:30Apoel - AEK -:-

ESTONIJA: Korvpalli Meistriliiga - Playoff

17:00Valga - Rapla -:-
17:30TTU KK - BC Kalev/Cramo -:-

EUROPA: ABA League - Playoff

18:30Cedevita - Buducnost -:-
21:00Partizan - Crvena Zvezda -:-

FINSKA: Korisliiga - Playoff

16:00Bisons Loimaa - Kouvot -:-
16:00Joensuun Kataja - Namika Lahti -:-
17:00Helsinki Seagulls - KTP Basket -:-

FRANCUSKA: LNB

20:00Boulogne-sur-Mer - Le Mans -:-
20:00Chalon/Saone - Nanterre -:-
20:00Dijon - Nancy -:-
20:00JL Bourg - Rouen -:-
20:00Lyon-Villeurbanne - Orleans -:-
20:00Strasbourg - Gravelines-Dunkerque -:-

FRANCUSKA: Pro B

20:00Angers - Denain-Voltaire -:-
20:00Boulazac - Charleville-Mézières -:-
20:00Orchies - Le Portel -:-
20:00Saint Quentin - Souffelweyersheim -:-

GRČKA: Basket League

16:00AEK Athens - Trikala -:-
16:00Apollon Patron - KAO Dramas -:-
16:00OdgođenoAris - Panathinaikos -:-
16:00Kifisia - PAOK -:-
16:00Kolossos Rhodes - Ago Rethymno -:-
16:00OdgođenoOlympiakos - Panionios -:-
16:00Panelefsiniakos - Koroivos -:-

GRČKA: A2

15:00Filippos Veroi - Aetos -:-
16:00Arkadikos - Iraklis -:-
16:00E. Piraeus - Pagrati -:-
16:00Ermis Lagkada - Lavrio -:-
16:00OtkazanoIlisiakos - Livadia -:-
16:00Kavala - Psychikou -:-
16:00OFI Crete - Lefkadas -:-

HRVATSKA: A1 Liga - Championship Playoff

19:00Zadar - Zabok -:-
20:30Cibona - Kvarner -:-

HRVATSKA: A1 Liga - Ispadanje skupina

18:00Gorica - Split -:-
19:00Jolly Šibenik - Kaštela -:-

ITALIJA: Lega A

20:30Venezia - Trento -:-

ITALIJA: Serie A1 - žene - Playoff

17:00Venezia Ž - Schio Ž -:-
18:00Dike Napoli Ž - Ragusa Ž -:-

IZRAEL: Super League

18:50Maccabi Ashdod - Gilboa Galil -:-

JAPAN: NBL

07:00Diamond Dolphins - Tsukuba -:-
08:00Aisin - Chiba -:-
08:00Hyogo - Hokkaido -:-
10:00Hiroshima D. - Sun Rockers -:-
10:00Kumamoto - Brave Thunders -:-
11:30Trians - Alvark -:-

JAPAN: BJ League

06:00Shimane - Fukuoka -:-
11:00Akita - Iwate -:-
11:00Nara - Okinawa -:-
11:00Niigata - Aomori -:-
11:00Osaka - Oita -:-
11:00Saitama - Yokohama -:-
11:00Sendai - Shinshu -:-
11:00Shiga - Hamamatsu -:-
11:00Toyama - Fukushima -:-
12:00Takamatsu - Gunma -:-

KANADA: NBL - Playoff

01:00Windsor - Halifax 93:100

LATVIJA: LBL - Playoff

17:30Barons Kvartals - Liepaja/Triobet -:-

MAĐARSKA: NB I. A - Stupanj pobjednika

18:00Atomeromu - KTE-Duna -:-
18:00Soproni KC - Kaposvari -:-

MAĐARSKA: NB I. A - 5.-9. mjesto

18:00Albacomp - Kormend -:-
18:00Szombathely - Szedeak -:-

MAKEDONIJA: Superleague - Stupanj pobjednika

17:00OdgođenoKozuv - Karpos -:-
17:00OdgođenoKumanovo - Feni Industries -:-
17:00OdgođenoRabotnicki - MZT Skopje -:-

MAKEDONIJA: Superleague - Stupanj gubitnika

18:00Gotse Delchev - Strumica -:-
18:00OdgođenoVodnjanski Lisici - Strumica -:-

NIZOZEMSKA: DBL

20:00Groningen - Leiden -:-
20:00Leeuwarden - Amsterdam -:-
20:00Rotterdam - Zwolle -:-

NOVI ZELAND: NBL

09:00Bay Hawks - Super City Rangers -:-
09:00Canterbury Rams - Manawatu Jets -:-
09:00Nelson Giants - Taranaki Mountainairs -:-
09:00Southland Sharks - Wellington Saints -:-

NJEMAČKA: BBL

20:30Artland - Gottingen -:-

NJEMAČKA: Pro A - Playoff

19:00Wurzburg - Gotha -:-
19:30Nurnberger - Giessen -:-

POLJSKA: Tauron Basket Liga

17:30Kutno - Anwil Wloclawek -:-
18:00Energa Czarni - Rosa Radom -:-
18:00Jezioro Tarnobrzeg - Torun -:-

POLJSKA: Ekstraklasa - žene - Playoff

17:15Wisla Can-Pack Ž - Artego Bydgoszcz Ž -:-
18:00Torun Ž - Polkowice Ž -:-

PORTUGAL: LPB

18:00Alges - Galitos -:-
18:00Barcelos - Madeira -:-
18:00Maia - Vitoria -:-
18:00Oliveirense - Benfica -:-
18:00Ovarense - Illiabum -:-
18:00Sampaense - Lusitania -:-

RUMUNJSKA: Divizia A - Playoff

17:30Mures - U-Mobitelco Cluj -:-
18:50CSM Oradea - Steaua Turabo -:-

RUSIJA: Super League - 9.-16. mjesta

10:00University-Ugra - Almaty -:-

SAD: NBA - Playoff

18:30Toronto Raptors - Washington Wizards -:-
21:30Golden State Warriors - New Orleans Pelicans -:-

SAD: NBA D-League - Playoff

02:00Austin Toros Spurs - Santa Cruz Warriors 95:106

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League - Playoff

17:00Al Nasr - Al Ahli -:-

SLOVAČKA: Extraliga - Playoff

18:00Inter Bratislava - Handlova -:-

SLOVENIJA: Liga Telemach - Stupanj pobjednika

18:15Krka - Union Olimpija -:-
19:00Tajfun Sentjur - Rogaska -:-
20:00Lasko - Grosuplje -:-

SLOVENIJA: Liga Telemach - Stupanj gubitnika

19:00Hopsi Polzela - Elektra Sostanj -:-
20:00OtkazanoHelios Domzale - Maribor -:-
20:00Portoroz - Sencur -:-

ŠPANJOLSKA: ACB

19:15Bilbao - Laguna Canarias -:-
20:15La Bruixa d'Or - Sevilla -:-

ŠPANJOLSKA: LEB Plata

20:00Araba/Alava - Azpeitia Azkoitia -:-
20:00Barcelona B - Alicante -:-
20:00Basquet Pla - Castello -:-
20:00CB Getafe - Peixegalego -:-
20:00Ceba Guadalajara - Cambados -:-
20:00Taldea - CB Robari -:-
20:00Tarragona - Caceres -:-

ŠPANJOLSKA: Liga Femenina - žene - Playoff

19:30Halcon Avenida Ž - Uni Girona Ž -:-

TURSKA: TBL

15:00Istanbul BB - Tofas -:-
16:00OdgođenoDarussafaka - Anadolu Efes -:-
16:00Galatasaray - Pinar Karsiyaka -:-
16:00Kolejliler - Trabzonspor -:-

TURSKA: TB2L

14:00Mersin Buyuksehir - Final Spor -:-
14:00Socar Spor - Afyon Belediye -:-
15:00Ankara D.S.I. - Best Balıkesir -:-
16:00Denizli Basket - Adanaspor -:-
16:00ITU Spor - Pertevniyal -:-
16:00Sakarya BB - Akhisar Belediye -:-

TURSKA: TKBL Women - Playoff

13:00Orduspor Ž - AGU Spor Ž -:-
14:00Besiktas Ž - Fenerbahce Ž -:-

UJEDINJENO KRALJEVSTVO: BBL

20:30Bristol Flyers - Leeds Force -:-
20:30Leicester Riders - Newcastle Eagles -:-

URUGVAJ: Liga Capital - Playoff

02:15Trouville - Malvin 56:79

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - košarka uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.

Prebaci na touch verziju