Nogomet » 26.03.2024 » Sve utakmice
Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
AZIJA: Svjetsko Prvenstvo - Kvalifikacije - Druga faza
09:00OtkazanoSjeverna Koreja - Japan -:-09:45Libanon - Australija 0:5
10:30Bangladeš - Palestina 0:1
12:00Filipini - Irak 0:5
13:00Kina - Singapur 4:1
13:00Vijetnam - Indonezija 0:3
13:30Tajland - Južna Koreja 0:3
14:30Indija - Afganistan 1:2
15:00Kirgistan - Tajvan 5:1
15:00Malezija - Oman 0:2
15:30Uzbekistan - Hong Kong 3:0
16:00Tadžikistan - Saudijska Arabija 1:1
16:00Turkmenistan - Iran 0:1
20:00Bahrein - Nepal 3:0
20:00Jemen - UAE 0:3
20:00Jordan - Pakistan 7:0
20:00Kuvajt - Katar 1:2
20:00Sirija - Mianmar 7:0
EUROPA: Euro - Kvalifikacije - Promocija
18:00Gruzija - Grčka 1:0pen20:45Ukrajina - Island 2:1
20:45Wales - Poljska 0:1pen
EUROPA: Liga nacija - Liga C - Playout
18:00Litva - Gibraltar 1:0SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: Svjetsko Prvenstvo - Kvalifikacije - Prva faza
20:00Djevičanski Otoci (VB) - Djevičanski Otoci (SAD) 1:0pen00:00Otoci Turks i Caicos - Angvila 1:2pen
AFRIKA: Afrički Kup Nacija - Kvalifikacije - Preliminarna runda
14:00Eswatini - Somalija 2:216:00Mauricijus - Čad 1:2
17:00Liberija - Džibuti 0:0
20:00Južni Sudan - Sv. Toma i Princip 0:0
ANTIGVA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Willikies - John Hughes 0:1ARGENTINA: Primera Nacional
23:00Ferro - All Boys 2:200:30Club A. Guemes - Racing Cordoba 0:1
00:50Atletico Atlanta - Nueva Chicago 0:0
01:00Atl. Rafaela - Brown Adrogue 0:0
01:00Chaco For Ever - Def. de Belgrano 3:0
01:00Estudiantes Rio Cuarto - CA Mitre 0:0
01:45Colon - Gimnasia y Tiro 1:0
ARGENTINA: Torneo Federal
00:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas 1:0ARGENTINA: Primera B - Apertura
23:00Midland - Argentino de Merlo 0:1ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Belgrano Zarate - Estrella Del Sur 1:319:30Defensores de Glew - Nautico Hacoaj 0:2
19:30Deportivo Metalurgico - Ezeiza 0:1
ARGENTINA: Copa Argentina
23:30Platense - Olimpo 1:0penARGENTINA: Reserve League - Prva faza
19:00Argentinos Jrs 2 - Racing Club 2 2:219:00Estudiantes 2 - Defensa y Justicia 2 2:1
19:00Instituto 2 - Velez Sarsfield 2 2:2
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
15:00Platense Ž - Racing Club Ž 1:119:00UAI Urquiza Ž - CA Estudiantes Ž 0:1
ARUBA: Division di Honor - Relegacija
00:00Real Koyari - La Fama 1:602:00Bubali - Unistars 0:1
AUSTRALIJA & OCEANIJA: OFC Nations Cup - Kvalifikacije
02:00Cookovi Otoci - Tonga 1:0AUSTRIJA: Niederosterreich
20:00Ortmann - Gloggnitz 1:2AZIJA: WAFF Championship U23
18:00Egipat U23 - Saudijska Arabija U23 2:3pen21:00Australija U23 - Južna Koreja U23 2:3pen
AZIJA: WAFF Championship U23 - 5.-8. mjesto
18:00UAE U23 - Tajland U23 0:121:00Irak U23 - Jordan U23 1:3
BRAZIL: Acreano - Prva faza
22:00Nauas EC - Sao Francisco FC 0:200:00Humaita - Placido de Castro 1:0
BRAZIL: Amapaense
00:00Santana EC - Independente AP 1:1BRAZIL: Amazonense - Druga faza
20:45Unidos do Alvorada - Amazonas 0:2BRAZIL: Cearense 2
00:00Guarani de Juazeiro - Pacatuba 2:0BRAZIL: Gaucho - Playoff
01:45Internacional - Juventude 1:2penBRAZIL: Goiano - Playoff
23:30Atletico GO - Goiania 3:1BRAZIL: Mineiro - Relegacija
23:30Ipatinga - Patrocinense 3:0BRAZIL: Roraimense - Prva faza
00:00Real Sao Luiz - GAS 1:2BRAZIL: Copa Alagoas - Playoff
00:00Murici AL - CSA 0:3BRAZIL: Brasileiro - Žene
00:00Flamengo Ž - Corinthians Ž 2:3ČILE: Primera División
23:00U. De Chile - Cobresal 2:2ČILE: Segunda Division
23:00Dep. Concepcion - Dep. Linares 2:101:00Concon National - D. Puerto Montt 0:3
DR KONGO: Ligue 1 - Ispadanje skupina
14:30OdgođenoCeleste - Etoile de Kivu -:-14:30OdgođenoGroupe Bazano - Blessing -:-
EKVADOR: Liga Pro - Prva faza
01:00Orense - Emelec 1:1ENGLESKA: National League
20:45Altrincham - Wealdstone 4:120:45Gateshead - Hartlepool 7:1
20:45Solihull Moors - Southend 0:3
ENGLESKA: National League North
20:45Banbury - South Shields 0:320:45Peterborough Sports - Warrington 1:3
20:45Southport - Bishop's Stortford 4:1
20:45Spennymoor - Scunthorpe 1:0
ENGLESKA: National League South
20:45Truro - Dartford 0:020:45Weston-super-Mare - Farnborough 0:3
ENGLESKA: NPL Premier Division
20:45Ashton Utd - Macclesfield 0:220:45Whitby - FC United 1:2
ENGLESKA: Southern League Central Division
20:45Coalville - Mickleover 1:0ENGLESKA: Southern League South Division
20:45NapuštenoHanwell Town - Sholing 1:120:45Plymouth Parkway - Didcot 2:1
20:45Poole - Hungerford 1:2
20:45OdgođenoTiverton - Winchester -:-
ENGLESKA: Isthmian League Premier Division
20:45Bognor Regis - Wingate & Finchley 2:220:45Cheshunt - Margate 0:1
20:45Hornchurch - Concord 1:0
20:45Potters Bar - Dulwich Hamlet 1:2
20:45OdgođenoWhitehawk - Enfield Town -:-
ENGLESKA: Professional Development League
14:00Barnsley U21 - Watford U21 1:214:00Fleetwood U21 - Charlton U21 0:5
15:00Coventry U21 - Bristol City U21 0:0
15:00Peterborough U21 - Ipswich U21 2:1
18:00Sheffield Utd U21 - Millwall U21 0:3
20:00Hull U21 - Colchester U21 4:1
EUROPA: Europsko Prvenstvo U21 - Kvalifikacije
12:00Armenija U21 - Rumunjska U21 0:113:00Azerbajdžan U21 - Ukrajina U21 0:3
14:00Gibraltar U21 - Gruzija U21 0:2
14:00Sj. Makedonija U21 - Švedska U21 0:2
15:00Crna Gora U21 - Finska U21 1:2
15:00Grčka U21 - Andora U21 1:0
15:00Kazahstan U21 - Mađarska U21 0:3
15:00Poljska U21 - Bugarska U21 0:1
17:00Albanija U21 - Švicarska U21 1:3
17:00Norveška U21 - San Marino U21 4:0
17:30Češka U21 - Island U21 4:1
18:00Austrija U21 - Cipar U21 2:2
18:00Danska U21 - Litva U21 3:0
18:00Njemačka U21 - Izrael U21 2:0
18:00Srbija U21 - Sjeverna Irska U21 1:2
18:15Italija U21 - Turska U21 1:1
18:30Portugal U21 - Hrvatska U21 5:1
19:00Španjolska U21 - Belgija U21 1:0
20:00Engleska U21 - Luksemburg U21 7:0
EUROPA: Europsko Prvenstvo U19 - Kvalifikacije - Druga faza
12:00Austrija U19 - Španjolska U19 1:212:00Slovenija U19 - Kosovo U19 2:0
14:00Latvija U19 - Sj. Makedonija U19 1:1
14:00Njemačka U19 - Turska U19 2:0
14:00Rumunjska U19 - Hrvatska U19 1:0
14:00Ukrajina U19 - Švicarska U19 3:0
14:30Češka U19 - Škotska U19 2:0
14:30Italija U19 - Gruzija U19 5:0
15:00Izrael U19 - Norveška U19 0:2
16:00Danska U19 - Portugal U19 2:0
16:00Grčka U19 - Srbija U19 3:3
19:00Belgija U19 - Nizozemska U19 3:2
19:00Crna Gora U19 - Bosna i Hercegovina U19 2:3
19:00Litva U19 - Francuska U19 2:0
EUROPA: Europsko Prvenstvo U17 - Kvalifikacije - Druga faza
11:00Bugarska U17 - Wales U17 1:211:00Rumunjska U17 - Švedska U17 1:1
12:00Belgija U17 - Nizozemska U17 2:2
12:00Irska U17 - Hrvatska U17 0:5
12:00Italija U17 - Finska U17 2:2
12:00Njemačka U17 - Portugal U17 2:3
14:00Bosna i Hercegovina U17 - Bjelorusija U17 3:1
14:00Češka U17 - Poljska U17 1:2
14:00Danska U17 - Gruzija U17 7:0
14:00Srbija U17 - Turska U17 3:0
17:00Austrija U17 - Španjolska U17 3:1
17:00Norveška U17 - Slovenija U17 2:1
20:00Francuska U17 - Engleska U17 2:1
20:00Sjeverna Irska U17 - Mađarska U17 3:1
EUROPA: Elite League U20
15:00Češka U20 - Engleska U20 1:317:00Rumunjska U20 - Poljska U20 1:1
FRANCUSKA: National
19:00Avranches - Villefranche 1:319:00GOAL FC - Sochaux 2:2
ITALIJA: Serie C - Group A
16:15Triestina - Alessandria 3:1IZRAEL: Liga Alef South
14:30Nordia Jerusalem - H. Bnei Lod 1:0JAMAJKA: Premier League
23:00Humble Lions - Lime Hall Academy 6:001:30Tivoli - Harbour View 1:0
JUŽNA AMERIKA: South American Championship Women U17 - Finalna grupa
00:30Paragvaj U17 Ž - Kolumbija U17 Ž 0:0KOLUMBIJA: Primera B - Apertura
00:00Orsomarso - Inter Palmira 4:200:30Boca Juniors - Atletico F.C. 0:1
21:30Huila - Quindio 1:0
22:00Real Cartagena - Barranquilla 1:1
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
00:00Zeledon - Sporting San Jose 1:2KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Ad Aserri - Guadalupe 1:102:00Antioquia - Cofutpa 0:5
MAROKO: Coupe du Trone
23:00USM Oujda - FUS Rabat 3:1prod.MEKSIKO: Liga Premier Serie A
03:00NapuštenoLa Piedad - Petroleros Salamanca 0:200:00Mexicali - Gavilanes de Matamoros 0:1
MEKSIKO: Liga MX Women - Clausura
00:00Necaxa Ž - Juarez Ž 1:402:00Pachuca Ž - Santos Laguna Ž 4:0
NJEMAČKA: Regionalliga Nordost
19:00Lokomotive Leipzig - Jena 2:0PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship - Playoff
18:00Torreense U23 - Vizela U23 1:0PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Ispadanje skupina
12:00Farense U23 - Portimonense U23 5:1SAD: NISA
22:00OdgođenoGeorgia Lions - Irvine Zeta -:-22:00OdgođenoMichigan Stars - Capo -:-
SJEVERNA IRSKA: NIFL Championship
20:45Dundela - Ballyclare 1:120:45Portadown - Knockbreda 2:0
SLOVAČKA: 1. Liga Women
19:00Slovan Bratislava Ž - Myjava Ž 1:1SRBIJA: Prva Liga
15:00Radnički S. Mitrovica - OFK Beograd 0:115:00Smederevo - Grafičar Beograd 1:2
SVIJET: Internacionalne Prijateljske
23:00Gvineja Bisau - Sudan 2:103:00Meksiko U23 - Argentina U23 3:0
11:30Slovačka U19 - Irska U19 1:3
12:00Hrvatska U18 - Švicarska U18 1:2
13:00Malavi - Zambija 1:2
14:00Moldavija U19 - Estonija U19 2:1
14:00Portugal U20 - Danska U20 1:4
15:00Moldavija - Kajmanski Otoci 4:0
16:00Portugal U18 - Danska U18 0:1
16:00Zimbabve - Kenija 1:3
17:00Uganda - Gana 2:2
18:00Finska - Estonija 2:1
18:00Latvija - Lihtenštajn 1:1
18:00OtkazanoTurska U18 - Sj. Makedonija U18 -:-
18:30Argentina U16 - Saudijska Arabija U16 5:0
18:30Češka U16 - Wales U16 2:0
18:30Francuska U16 - Obala Bjelokosti U16 2:2
18:30Japan U16 - Meksiko U16 0:1
19:00Mađarska - Kosovo 2:0
19:00Malta - Bjelorusija 0:0
19:00Maroko U23 - Wales U21 2:0
19:00Norveška - Slovačka 1:1
19:30Katar U23 - Uzbekistan U23 1:2
19:30Saudijska Arabija U23 - Kina U23 2:0
20:00Brunej - Vanuatu 3:2
20:00Češka - Armenija 2:1
20:00Kambodža - Gvajana 1:4
20:15Danska - Farski Otoci 2:0
20:30Rumunjska - Kolumbija 2:3
20:30Senegal - Benin 1:0
20:30Urugvaj - Obala Bjelokosti 1:2
20:45Austrija - Turska 6:1
20:45Engleska - Belgija 2:2
20:45Irska - Švicarska 0:1
20:45Luksemburg - Kazahstan 2:1
20:45Njemačka - Nizozemska 2:1
20:45Slovenija - Portugal 2:0
20:45Škotska - Sjeverna Irska 0:1
21:00Egipat - Hrvatska 2:4
21:00Francuska - Čile 3:2
21:00Novi Zeland - Tunis 0:1pen
21:30Španjolska - Brazil 3:3
22:00Alžir - Južna Afrika 3:3
22:00Alžir U20 - Mauritanija U20 3:1
22:00OtkazanoArgentina - Nigerija -:-
22:00Mali - Nigerija 2:0
22:00Maroko U18 - Gruzija U18 2:2
22:30Maroko U20 - SAD U19 1:0
23:00Maroko - Mauritanija 0:0
23:00Niger - Burkina Faso 1:1
23:00Togo - Libija 1:1
00:30Paragvaj U23 - Dominikanska Republika U23 1:2
SVIJET: Klupske Prijateljske
11:00Basaksehir (Tur) - Tuzlaspor (Tur) 4:112:00FC Copenhagen (Den) - B.93 (Den) 3:2
13:00Västerås SK (Swe) - Degerfors U21 (Swe) 0:0
14:00Samsunspor (Tur) - Corum (Tur) 6:1
15:00Basaksehir (Tur) - Kocaelispor (Tur) 5:2
16:30AIK Stockholm (Swe) - Vålerenga (Nor) 4:0
ŠPANJOLSKA: Tercera RFEF - Group 15
20:00Burlades - Huarte 0:320:00Ezcabarte - Lagunak 3:1
UGANDA: Big League
14:00Kaaro Karungi - Mbale Heroes 2:1UKRAJINA: Championship Women - Championship - Playoff
11:00Ladomir Ž - Zhytlobud-1 Ž 0:7UZBEKISTAN: Pro Liga
12:30Aral - Kokand 1912 1:3Kladite se sada preko mobilnog telefona sa bet365!
Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »
Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.