REFRESH

Nogomet » Juče » Sve utakmice

ALŽIR: Ligue 1

23:30Belouizdad - Mlila 5:1
23:30Bordj Bou Arreridj - JS Kabylie 1:1
23:30Chlef - Magra 0:1
23:30MC Alger - Bel Abbes 2:1
23:30Oran - Hussein Dey 3:2
23:30Saoura - Medea 2:0
23:30Setif - USM Alger 1:1
23:30Tlemcen - Constantine 0:0

ANGOLA: Girabola

16:30Desportivo Huila - Sporting de Cabinda -:-

ARMENIJA: Premier League

14:00Van - Ararat 1:1

ARMENIJA: First League

14:00Sevan - Urartu 2 4:1

AUSTRALIJA: A-League

11:05Brisbane Roar - Western United 2:1
13:20Perth Glory - Melbourne City 1:3

BANGLADEŠ: Premier League

12:00Saif Sporting Club - Mohammedan 1:2
15:00Arambagh - Abahani Chittagong 0:1
17:00Sheikh Jamal - Muktijoddha Sangsad 2:1

BENIN: Ligue 1 - Championship - Playoff

17:00Dragons - Hodio 3:1
17:00Dynamo Parakou - Eternel 2:0
17:00FC Loto - ASOS 1:0
17:00Requins - Buffles du Borgou 2:3

BJELORUSIJA: Pershaya Liga

13:30Belshina - FC Slonim 3:1
15:30Lida - Arsenal Dzyarzhynsk 1:1
17:30Krumkachy - Baranovici 4:3

BJELORUSIJA: Kup

16:30Isloch - Soligorsk 2:0
18:30Zhodino - BATE 1:1

BRAZIL: Campeonato Baiano

00:30Bahia De Feira - UNIRB 3:0
00:30Doce Mel - Juazeirense 2:2
00:30Jacuipense - Bahia 0:1
00:30Vitoria - Fluminense de Feira 1:1
00:30Vitoria da Conquista - Alagoinhas 3:0

BRAZIL: Campeonato Brasiliense - Treći stupanj

20:00Ceilandia - Gama 2:1
20:30Luziania - Brasiliense 0:5

BRAZIL: Campeonato Capixaba - Playoff

20:00Desportiva Ferroviaria - Rio Branco-VN 3:1
23:30Serra - Rio Branco ES 1:0

BRAZIL: Campeonato Cearense - Drugi stupanj

20:30Caucaia - Atletico-CE 0:6
20:30Pacajus - Fortaleza 0:0

BRAZIL: Campeonato Goiano - Playoff

23:00Gremio Anapolis - Atletico GO 1:0

BRAZIL: Campeonato Mineiro - 5.-8. mjesto

00:00URT - Pouso Alegre 0:1pen

BRAZIL: Campeonato Paraense - Playoff

00:00Remo - Aguia De Maraba 1:0
20:00Tuna Luso - Itupiranga 0:1
21:00Independente - Castanhal 1:2
00:00Paysandu - Bragantino 1:0

BRAZIL: Campeonato Pernambucano - Ispadanje skupina

20:00Retro - Central SC 2:1
20:00Sete de Setembro - Academica Vitoria 0:0

BRAZIL: Campeonato Pernambucano - Playoff

23:45Salgueiro - Vera Cruz 2:1

BRAZIL: Campeonato Piauiense

20:45AE Altos - Fluminense-PI 2:0
20:45Flamengo PI - Julho Esporte 0:1

BRAZIL: Campeonato Potiguar - Drugi stupanj

20:00Globo - ABC 1:2

BRAZIL: Campeonato Rondoniense

22:00Rondoniense - Porto Velho 1:3
22:00Uniao Cacoalense - Barcelona RO 0:0

BRAZIL: Campeonato Roraimense - Prvi stupanj

23:00Rio Negro - GAS 1:2
01:00Nautico FC - Atl. Roraima 3:2

BRAZIL: Campeonato Sergipano - Playoff

22:00Sergipe - Confianca 0:0

BRAZIL: Campeonato Sul-Matogrossense - Drugi stupanj

21:00Dourados - Operario MS 2:1

BRAZIL: Copa do Brasil U20

00:00Tupi U20 - Internacional U20 1:4
20:00ABC U20 - Avai U20 0:3
20:00Botafogo U20 - EC Sao Jose U20 2:0
20:00Coritiba U20 - Bahia U20 1:0
21:00Uniao ABC U20 - Floresta EC U20 1:2
22:00Atletico-MG U20 - Galvez U20 5:0
22:00Sao Raimundo RR U20 - Vasco U20 1:3

BUGARSKA: Parva liga - Europska Liga - Grupa

16:30Cherno More - Botev Plovdiv 3:1
18:45Tsarsko Selo - Levski 0:2

BUGARSKA: Third League - South-East

17:00Gorski Izvor - Borislav Parvomay 3:0
17:00Rodopa Smolyan - Rozova Dolina 3:0

BUGARSKA: Third League - South-West

16:00Nadezhda Dobroslavci - Balkan Botevgrad 0:0

BUGARSKA: Third League - North-East

16:00Botev Novi Pazar - Septemvri Tervel 1:4
16:00Chernomorets Balchik - Dobrich 6:1
16:00Dorostol - Shumen 2007 1:0
16:00Dunav Ruse - Ustrem Donchevo 7:0
16:00Ludogorets III - Svetkavitsa 2:1
16:00Topolite - Chernolomets 1:4

BURUNDI: Coupe du President

15:00Garage Express - Flambeau du Centre 0:4

CIPAR: First Division - Championship - Playoff

18:30AEL Limassol - Anorthosis 1:2

CIPAR: First Division - Ispadanje skupina

16:00APOEL - Paphos 0:1

CRNA GORA: Kup

18:00Buducnost - Zeta 3:0
20:00Decic - Iskra 1:0

ČEŠKA REPUBLIKA: FNL

15:00Dukla Prag - Zizkov 1:2
17:00Blansko - Chrudim 4:1
17:00Lisen - Mas Taborsko 1:1
17:00Trinec - Usti n. L. 1:0
17:00Varnsdorf - Jihlava 1:1
17:30Vlasim - Vysehrad 3:1

ČEŠKA REPUBLIKA: MOL Cup

17:30Sparta Prag - Slavia Prag 0:3

DANSKA: 1st Division - Ispadanje skupina

18:30Hvidovre IF - Kolding 0:2

DR KONGO: Ligue 1

16:30Renaissance - AS Vita Club 0:2
16:30Simba - Dauphins Noirs 0:0

EGIPAT: Premier League

21:30Aswan SC - El Masry 2:3
21:30Ceramica Cleopatra - Arab Contractors 1:1
21:30Ismaily - El Gounah 3:2
21:30Misr Elmaqasah - El Gaish 0:2

EKVADOR: Serie B

22:00Guayaquil SC - Santo Domingo 0:1
00:00Cumbaya - Atl. Porteno 2:1

ENGLESKA: Premier League 2

20:00Fulham U23 - WBA U23 1:0

ENGLESKA: Women’s Super League

18:30Tottenham Ž - Chelsea Ž 0:2

ESTONIJA: Meistriliiga

16:30Levadia - Tulevik 4:1
18:00Narva - Tammeka 2:1
18:30Kalju - Flora 1:2

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:45Manzini Wanderers - Tambuti 1:0
12:45Mhlume - Young Buffaloes 0:4
12:45Royal Leopards - Manzini Sea Birds 1:0
15:00Black Swallows - Green Mamba 2:0
15:15Denver - Mbabane Swallows 0:2
15:15Malanti Chiefs - Mbabane Highlanders 0:1
15:15Tambankulu - Tinyosi 0:1

EUROPA: Liga Prvaka - Playoff

21:00Chelsea - Real Madrid 2:0

FINSKA: Ykkonen

17:30TPS Turku - VPS 1:1

GIBRALTAR: National League - Championship - Playoff

18:45Mons Calpe - Lions Gibraltar 1:0
21:00Lincoln - Lynx 1:0

GRČKA: Super League - Championship - Playoff

16:15Aris - Olympiakos 1:1
18:30Panathinaikos - Asteras T. 2:2
20:30AEK - PAOK 1:2

GRČKA: Super League 2 - Promotion Group

14:30Diagoras - Xanthi 0:1
14:30Levadiakos - Ergotelis 0:1
14:30PAE Chania - Ionikos 1:0

GRČKA: Football League

12:00Niki Volos - Episkopi 0:0
16:00Apollon Pontou - Kozani 3:0
16:00Ialisos - Kalamata 0:0
16:00OdgođenoKallithea - PAE Egaleo -:-
16:00Kavala - Almopos 2:1
16:00OdgođenoPanserraikos - Thesprotos -:-
16:00Pierikos - O. Volos 1:1
16:00OdgođenoRodos - Aspropyrgos Enosis -:-
16:00Veria - PO Triglia 0:0

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 1

16:00Aris Avatou - Ampelokipon 4:0
16:00Chrisoupolis - Apollon Paralimniou 0:0

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 2

16:00Nea Kallikrateia - Thyella Sarakinoi 1:2

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 3

16:00Elassona - Makedonikos Foufas 1:0
16:00Kozani - Atromitos Palamas 1:0

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 4

16:00Atalanti - GS Almyros 2:0
16:00Dimitra Efxeinoupolis - Amvrysseas 0:0

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 5

16:00Mesolongi AE - M. Alexandros Kastorias 1:0

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 8

16:00Kyanos A. V. - Panelefsiniakos -:-

GRČKA: Gamma Ethniki - Group 9

16:00Diavolitsi - Ethnikos Skoulikadou 1:1

GVATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Playoff

21:00Sanarate - Guastatoya 2:0

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

22:00OdgođenoCavaly - Baltimore -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 2nd Phase

03:00Motagua - Vida 3:0

HONG KONG: Premier League

09:00Southern District - Resources Capital 4:1

HRVATSKA: 1. HNL

18:00Hajduk - Dinamo 1:1

HRVATSKA: 2. HNL

17:00Hr. Dragovoljac - Din. Zagreb 2 0:2

HRVATSKA: 3. HNL Središte

17:00Bistra - Gaj Mače 4:0
17:00HAŠK - Dugo Selo 2:2
17:00Jarun - Karlovac 2:1
17:00Maksimir - Lučko 6:1
17:00Mladost Petrinja - Kurilovec 3:3
17:00Špansko - Ponikve 1:3
17:00Vrapče - Trnje 1:2
17:00Vrbovec - Segesta 3:0
17:00Zagorec K. - Trešnjevka 2:1

HRVATSKA: 3. HNL Sjever

18:00OdgođenoPodravac Virje - Varteks Varaždin -:-
18:00Rudar Mursko Sredisce - NK Polet 0:4

IRAK: Super League

21:00Al Shorta - Naft Missan 3:1

ISLAND: Urvalsdeild Women

20:00Tindastoll Ž - Throttur Ž 1:1
21:15Keflavik Ž - Selfoss Ž 0:3
21:15Valur Ž - Stjarnan Ž 2:1

ITALIJA: Serie D - Group A

15:00Arconatese - Citta di Varese 0:0
15:00Casale - Caronnese 1:0
15:00Castellanzese - Borgosesia 3:7
15:00Fossano - Folgore Caratese 1:0
15:00OdgođenoGozzano - Bra -:-
15:00Legnano - PDHA 2:1
15:00OdgođenoSaluzzo - Chieri -:-
15:00Vado - Imperia 1:1

ITALIJA: Serie D - Group C

15:00Ambrosiana - Cartigliano 3:1
15:00ArzignanoChiampo - Mestre 2:1
15:00Belluno - Adriese 1:1
15:00Cjarlins Muzane - Chions 2:0
15:00Delta Porto Tolle - Campodarsego 1:0
15:00Feltre - Manzanese 1:0
15:00San Giorgio-Sedico - Montebelluna 0:0
15:00Union Clodiense - Luparense 1:0
15:30Este - Bolzano 0:1

ITALIJA: Serie D - Group D

15:00OdgođenoCorreggese - Forli -:-
15:00Sasso Marconi - G.S. Bagnolese 3:2

ITALIJA: Serie D - Group F

15:00Castelfidardo - Vastogirardi 3:2
15:00Porto Sant'Elpidio - Agnonese 3:1
15:00S. N. Notaresco - ASD Pineto Calcio 0:1
15:00US Tolentino - Fiuggi 1:3

ITALIJA: Serie D - Group H

15:00Altamura - Puteolana 1:1
15:00Gravina - A.C.D. Nardo 2:2
15:00Molfetta Calcio - Real Aversa 5:2

ITALIJA: Serie D - Group I

15:00San Luca - Licata 2:1

ITALIJA: Primavera 1

14:00Juventus U19 - Empoli U19 1:1

ITALIJA: Primavera 2

15:00Salernitana U19 - Pescara U19 1:3

JAPAN: J2 League

07:00Ehime - Iwata 0:0
07:00Kanazawa - Mito 2:3
07:00Okayama - Machida 1:2
07:00Omiya Ardija - Albirex Niigata 2:3
07:00Renofa Yamaguchi - Chiba 0:1
07:00V-Varen Nagasaki - Blaublitz 1:2
07:00Yamagata - Kofu 2:2
08:00Verdy - Kusatsu 3:1
08:05Yamaga - Sagamihara 2:1
09:00Tochigi - Kitakyushu 1:2
11:00Ryukyu - Kyoto 0:0

JAPAN: J3 League

09:00Gifu - Azul Claro Numazu 3:1

JAPAN: YBC Levain Cup

07:00Hiroshima - Yokohama M. 1:1
07:00Oita - Tokushima 1:1
07:00Sapporo - Sagan Tosu 2:1
07:00Shimizu - Vegalta Sendai 4:1
07:00Yokohama FC - Shonan 1:1
08:00Kashima - Avispa Fukuoka 1:1
08:00Kobe - Tokyo 0:0
09:00Kashiwa - Urawa 3:3

JUŽNA AFRIKA: Premier League

15:00Mamelodi - Maritzburg Utd 2:0

JUŽNA AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Bizana Pondo Chiefs - Cape Town All Stars 2:3
15:00Cape Umoya United - Polokwane 1:0
15:00Free State Stars - Steenberg United 1:1
15:00Pretoria Callies - Sekhukhune 1:2
15:00TS Sporting - Richards Bay 1:0
15:00Uthongathi - Pretoria U. 1:0

JUŽNA AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Atletico-MG (Bra) - Cerro Porteno (Par) 4:0
00:15Santos (Bra) - The Strongest (Bol) 5:0
00:15U. Calera (Chi) - Velez Sarsfield (Arg) 0:2
02:30Barcelona SC (Ecu) - Boca Juniors (Arg) 1:0
02:30Defensa y Justicia (Arg) - Palmeiras (Bra) 1:2
02:30LDU Quito (Ecu) - Flamengo (Bra) 2:3
00:00Ind. del Valle (Ecu) - U. de Deportes (Per) 4:0
00:00Racing Club (Arg) - Sao Paulo (Bra) 0:0

JUŽNA AMERIKA: Copa Sudamericana - Grupna faza

00:15Bahia (Bra) - Independiente (Arg) 2:2
00:15Metropolitanos (Ven) - Aucas (Ecu) 3:2
02:30Melgar (Per) - Athletico-PR (Bra) 1:0
04:00Palestino (Chi) - Newells Old Boys (Arg) 0:1
00:15Bolivar (Bol) - Ceara (Bra) 0:0
00:15Huachipato (Chi) - Rosario (Arg) 1:1
00:15Montevideo City (Uru) - Guabira (Bol) 4:0

JUŽNA KOREJA: K League 2

06:30Daejeon - Jeonnam 1:1
06:30Gimcheon Sangmu - Busan 1:0
09:00OdgođenoAsan - Ansan Greeners -:-
09:00Seoul E. - Gyeongnam 1:1
11:30Anyang - Bucheon 2:0

KAMERUN: Elite One

16:00Colombe Lobo - Cotonsport 1:1

KATAR: QFA Cup - Playoff

21:00Al Markhiya - Al Sailiya 0:1

KAZAHSTAN: First Division

10:00Kyzylzhar Academy - FK Kyran 1:2
12:00Ekibastuz - Okzhetpes 1:1
13:00Akademiya Ontustik - Lashyn Taraz 2:1
13:00Baykonur Kyzylorda - Maqtaaral 0:1
13:00Kairat Academy - Igilik 5:1
13:00Shakhtar Bulat - Aksu 3:3

KINA: Super League - Prvi stupanj

12:00Tianjin Jinmen Tiger - Hebei 0:1
14:00Shanghai Shenhua - Shanghai Port 1:1

KINA: Jia League - Prvi stupanj

09:00Kunshan - Chengdu Rongcheng 1:1
10:00Meizhou Hakka - Zhejiang Professional 0:1
13:35Beijing Technology - Heilongjiang Ice City 0:4
13:35Jiangxi Beidamen - Nanjing City 0:1
13:35Shaanxi Changan - Xinjiang Tianshan 4:1

KOLUMBIJA: Primera B - Apertura - Quadrangular

22:15OdgođenoHuila - Cortulua -:-
22:15Leones - Fortaleza 3:0

KOSOVO: Superliga

15:00FC Besa - Prishtina 0:3
15:00Feronikeli - Trepca 89 3:0
15:00Gjilani - Drita 1:1

LATVIJA: Optibet Virsliga

15:00Riga FC - Ventspils 3:0
16:00BFC Daugavpils - Spartaks 3:0
17:00Metta/LU - FK Liepaja 0:3

LIBIJA: Premier League

23:00Al Ahly Tripoli - Olympic Azzaweya 0:0
23:00Al-Athad - Rafeeq 4:0
22:30Al Akhdar - Al-Anwar 6:0
23:00Abu Salim - Asswehly 1:2

LITVA: A Lyga

17:00Suduva - Riteriai 2:0

LUKSEMBURG: National Division

19:30Mondorf - Benfica 0:0
19:30Union Titus Petange - Wiltz 5:1

MAĐARSKA: NB III - Centre

17:30Vac - Korosladany MSK 1:2

MALEZIJA: Super League

15:15Sabah - Melaka United 3:1
16:00Petaling Jaya CFC - Perak 0:1
16:00Sri Pahang - Selangor 2:2

MALI: Premiere Division

18:30AS Douanes de Sikasso - Real Bamako 1:0
18:30USC Kita - US Bougouni 3:0
19:00CO Bamako - Bakaridjan 1:0
19:00Stade Malien - CS Duguwolofila 1:1
21:00LC Bamako - CAS de Sevare 2:1

MAROKO: Botola Pro

00:00FUS Rabat - Berkane 3:1

MAROKO: Coupe du Trone

00:00Raja Beni Mellal - Agadir 2:0
00:00FAR Rabat - Raja Casablanca 2:1pen
00:00Wydad - Chabab Mohammedia 4:0

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - Playoff

23:00Atlante - Atl. Morelia 0:1
00:00Tepatitlan de Morelos - Zacatecas Mineros 3:0

NIGERIJA: NPFL

17:00Enyimba - Ifeanyi Ubah 2:2

NIGERIJA: NNL

17:00EFCC - Sokoto -:-
17:00Mighty Jets - Green Beret -:-
17:00Nigeria Airforce FC - Rarara -:-
17:00Taraba - Gombe -:-

NIKARAGVA: Liga Primera - Clausura

23:00Chinandega - Ferretti 0:3
23:00Juventus Managua - CD Junior 2:2
23:00Real Madriz - Jalapa 1:0

NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Clausura

20:00Chinandega U20 - Ferretti U20 2:1
20:00Juventus Managua U20 - CD Junior U20 2:2
20:00Real Madriz U20 - Jalapa U20 1:3

NJEMAČKA: 3. Liga

19:00Duisburg - Bayern II 2:2
19:00Saarbrucken - Magdeburg 0:3
19:00Uerdingen - Viktoria Koln 1:1
19:00Unterhaching - Mannheim 0:2
19:00Zwickau - Meppen 0:0

NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad

18:30Munster - Lippstadt 4:0

NJEMAČKA: Bundesliga - Žene

19:15Eintracht Frankfurt Ž - SGS Essen Ž 3:1

NJEMAČKA: 2. Bundesliga Women

18:30B. Monchengladbach Ž - Berghofen Ž 4:0

POLJSKA: Ekstraklasa

19:00Stal Mielec - Rakow 0:1

POLJSKA: Division 1

17:00GKS Jastrzebie - Legnica 1:2
19:00Termalica B-B. - Korona 6:2

POLJSKA: Division 2

18:00Katowice - Elblag 1:0

POLJSKA: III Liga - Group III

16:00Legnica 2 - Gwarek Tarnowskie Gory 3:2
17:00Kluczbork - Polonia B. 2:4
18:00Goczalkowice Zdroj - Brzeg 1:1
18:00Gornik Z. 2 - ROW Rybnik 4:2
18:00Piast Zmigrod - Zaglebie 2 0:2
18:00Polonia Swidnica - Nysa 0:1
18:00Ruch - Bielsko-Biala 3:2
18:00Sleza Wroclaw - Foto-Higiena Gac 5:1
18:00Warta Gorzow - Z. Gora 1:1

POLJSKA: III Liga - Group IV

17:00Wisla Pulawy - Wisloka Debica 4:0

POLJSKA: Polish Cup Women

17:15Trojka Staszkowka Ž - UKS SMS Lodz Ž 0:4

PORTUGAL: Primeira Liga

20:00Braga - Ferreira 1:1
20:00Maritimo - Gil Vicente 0:1
22:15Rio Ave - Sporting 0:2

PORTUGAL: Taca Revelacao U23

16:00Benfica U23 - Braga U23 1:2pen

PORTUGAL: Liga BPI Women - Championship - Playoff

12:00Maritimo Ž - Sporting Ž 0:2

RUANDA: Premier League

12:30Gorilla - Bugesera FC 3:2
15:00Gasogi United - Rutsiro 0:0
15:00Muhanga - APR 1:3
15:30Kiyovu - Rayon Sport 3:2

RUMUNJSKA: Liga 1 - Championship - Playoff

18:00Sepsi Sf. Gheorghe - Univ. Craiova 2:0

RUMUNJSKA: Liga 1 - Ispadanje skupina

11:00Astra - UTA Arad 1:2
13:15FC Hermannstadt - Viitorul Constanta 0:0
15:30Poli Iasi - Din. Bucharest 1:2

RUMUNJSKA: Superliga Women - Championship - Playoff

10:00Heniu Prundu Bargaului Ž - Fortuna Becicherecu Mic Ž 1:0
10:00Ol. Cluj Ž - Piros Security Ž 3:1
10:00Universitatea Galati Ž - Vasas Odorhei Ž 1:3

RUMUNJSKA: Superliga Women - Ispadanje skupina

10:00Banat Ž - Fairplay Bucuresti Ž 5:3
10:00Carmen Bucuresti Ž - Baia Mare Ž 1:2
10:00SN Constanta Ž - Universitatea Alexandria Ž 1:5

RUSIJA: FNL

11:00Sp. Moscow 2 - Samara 0:2

RUSIJA: PFL - Group 2

12:00Kolomna - Vladimir 0:1

RUSIJA: Youth League - Championship - Playoff

11:00FK Rostov U19 - CSKA Moscow U19 3:1
12:00Sochi U19 - Rubin Kazan U19 1:1
14:30Krasnodar U19 - FK Strogino Moscow U19 2:0
15:00Akhmat Grozny U19 - Zenit U19 4:3
16:00Sp. Moscow U19 - Lok. Moscow U19 1:1

RUSIJA: Youth League - Ispadanje skupina

10:00Ural U19 - Chertanovo M. U19 3:2
11:00Konoplev Academy U19 - Din. Moscow U19 2:4
12:00Khimki U19 - Arsenal Tula U19 0:2
12:00UOR U19 - Tambov U19 2:4
13:00R. Volgograd U19 - Ufa U19 2:0

SAD: USL League Two

20:00West Chester Utd - Philadelphia Lone Star 1:0

SALVADOR: Primera Division - Clausura - Playoff

22:30Luis Angel Firpo - Metapan 1:0
23:00Aguila - Alianza FC 0:1
23:30FAS - Municipal Limeno 2:1

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Playoff

20:45Pennarossa - Tre Penne 1:2
20:45Virtus - Libertas 2:3

SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League

20:40Al Nasr Riyadh - Al-Faysaly 4:3

SIJERA LEONE: Premier League

21:30East End Lions - Freetown City 0:1

SIRIJA: Syria Cup

21:00Jableh - Hottin 1:0pen

SJEVERNA & CENTRALNA AMERIKA: CONCACAF Liga Prvaka

02:00Philadelphia Union (Usa) - Atlanta Utd (Usa) 1:1
04:15Cruz Azul (Mex) - Toronto FC (Can) 1:0

SJEVERNA IRSKA: Premiership Women

20:45Cliftonville Ž - Linfield Ž 3:2
20:45Sion Swifts Ž - Glentoran Ž 0:3
21:00Crusaders Ž - Derry City Ž 4:1

SLOVAČKA: Kup - Final Stage

15:30Banska Bystrica - Slovan Bratislava 1:3

SLOVENIJA: Prva Liga

15:00Mura - Koper 2:1
17:15Domžale - O. Ljubljana 2:0

SLOVENIJA: 2. SNL - Stupanj gubitnika

17:00Beltinci - Jadran Dekani 2:2
17:00Fuzinar - Drava 1:3
17:00Krško - Brda 3:4
17:00Smartno - Primorje 1:1

SLOVENIJA: 2. SNL - Stupanj pobjednika

17:00Dob - Nafta 1:1
17:00NK Krka - Brezice 1:1
17:00Radomlje - Bilje 5:2
17:00Rudar - Triglav 0:1

SLOVENIJA: 3. SNL - West

17:00NK Adria - Sobec Lesce 2:1

SRBIJA: Super Liga

16:00Indjija - Macva 2:2
16:00Partizan - TSC Backa Topola 3:1
16:00Vojvodina - Radnički Niš 0:0
16:00Zlatibor Cajetina - Metalac 1:0
18:05Rad - Crvena zvezda 2:2

SRBIJA: Prva Liga

17:00Buducnost Dobanovci - Radnicki Pirot 3:1
17:00Dubocica - Sremska Mitrovica 0:1
17:00Jagodina - IMT Novi Beograd 0:3
17:00Loznica - Zarkovo 1:2
17:00Sloga Kraljevo - Din. Vranje 2:0
17:00Trayal Krusevac - Kabel Novi Sad 0:1
17:00Zeleznicar Pancevo - Graficar Beograd 1:1
17:00Zemun - Borac 1926 1:1
19:00Kolubara - Radnicki 1923 3:1

SRBIJA: Srpska Liga - East

17:00Rembas - Buducnost Popovac 1:0

SVIJET: Klupske Prijateljske

14:00Ham-Kam (Nor) - Raufoss (Nor) 1:5

SVIJET: Klupske prijateljske - žene

14:00Arna-Bjørnar Ž (Nor) - Rosenborg Ž (Nor) 0:2
18:30Stabaek Ž (Nor) - Grei Ž (Nor) 5:1
19:00Lyn Ž (Nor) - Honefoss Ž (Nor) 2:0

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 2 - Ispadanje skupina

17:00Mutilvera - Portugalete 1:0

ŠPANJOLSKA: Segunda División B - Skupina 3 - Drugi stupanj

17:00Hercules - Llagostera 2:0

ŠPANJOLSKA: Segunda Division B - Group 5 - Ispadanje skupina

11:30Atl. Madrid B - Melilla 0:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 1 - Drugi stupanj

20:15Rapido de Bouzas - Silva SD 4:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2 - Drugi stupanj

19:00Basico Urraca - Caudal Deportivo 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 2 - Promotion Group

19:00EI San Martin - Real Aviles 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 3 - Drugi stupanj

20:00Vimenor - UD Samano 2:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7 - Drugi stupanj

20:00Trival Valderas - Flat Earth 3:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 7 - Ispadanje skupina

20:00Paracuellos Antamira - Villaverde San Andres 4:1
20:00Real Aranjuez - RSD Alcala 1:2

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 8 - Ispadanje skupina

18:45La Granja - Santa Marta Tormes 2:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9 - Ispadanje skupina

17:30Loja - Estepona 2:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 9 - Promotion Group

19:00OdgođenoEl Palo - Torredonjimeno -:-

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10 - Ispadanje skupina

19:00CD Gerena - Conil 3:0

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 10 - Promotion Group

19:30Xerez D.F.C. - San Roque 1:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 16 - Ispadanje skupina

20:30Pradejon - Villegas 4:1

ŠPANJOLSKA: Tercera Division - Group 17 - Ispadanje skupina

19:00Almudevar - Fraga 1:2
19:45Valdefierro - Sarinena 2:1

ŠPANJOLSKA: Copa de la Reina Women

13:00Levante Ž - Tenerife Ž 2:1
19:00Sevilla Ž - Barcelona Ž 1:4

ŠVICARSKA: Swiss Cup

17:00Servette - St. Gallen 0:1

TAJVAN: Premier League

10:00CPC - Taichung 1:2
10:00Zhanyi Skywalkers - Taipei Tatung 0:1
13:00OdgođenoHang Yuen - Taiwan Steel -:-
13:00Taipower - NTUS 4:0

TANZANIJA: Ligi Kuu Bara

15:00JKT Tanzania - Namungo 1:0

TOGO: Championnat National

17:00Dynamic Togol. - OTR 1:3
17:00Entente II - Anges de Notse 1:1
17:00Gbohloe-Su - AS Togo-Port 1:1
17:00Ifodje - Semassi 2:1
17:00Koroki Metete - ASC Kara 0:4
17:00Maranatha - Gomido 3:1
17:00Sara Sport - Kara 0:2

TUNIS: Ligue Professionnelle 1

14:30Club Africain - Esperance Tunis 1:1
14:30Kairouanaise - Bizertin 1:4
14:30Olympique Beja - Ben Guerdane 1:1
14:30Rejiche - Metlaoui 1:0
14:30Sfaxien - Slimane 0:1
14:30Stade Tunisien - Etoile Sahel 1:0
14:30US Tataouine - Monastir 3:1

UKRAJINA: Premier League

13:00Dyn. Kiev - Mariupol 0:0
18:00Dnipro-1 - Zorya 0:1
18:00Oleksandriya - Kolos Kovalivka 0:2
18:00Vorskla - Desna 1:1

UKRAJINA: Youth League

13:00Inhulets U21 - Lviv U21 1:3
14:00Minaj U21 - Shakhtar U21 0:1
15:00Rukh Lviv U21 - Olimpik Donetsk U21 4:1

UZBEKISTAN: Super League

14:00Andijan - Kokand 1912 1:2
14:00Mashal Muborak - Lok. Tashkent 1:4
16:00Metallurg Bekabad - Sogdiana 0:2

VIJETNAM: V.League 2

10:30An Do-An Giang - Long An 0:1
12:00Can Tho - TTBD Phu Dong 1:0
12:00OdgođenoCong An - Hue -:-
13:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc 1:3

VIJETNAM: Vietnamese Cup Women - 5th-7th places

11:00Ho Chi Minh City 2 Ž - Thai Nguyen Ž 0:0

ZAMBIJA: Super League

13:00Buildcon - Prison Leopards 2:1
14:00Lumwana Radiants - Zanaco 1:1
15:00Forest Rangers - Green Buffaloes FC 1:2
15:00Kabwe - Power Dynamos 1:0
15:00Lusaka Dynamos - Indeni 1:2
15:00NAPSA Stars - Kitwe United 2:0
15:00Nkana - Nkwazi 2:2
15:00Young Green Eagles - Red Arrows 0:0

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - nogomet uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.