REFRESH

Floorball » Danas » Sve utakmice

FINSKA: F-Liiga

16:00Jymy - LaSB -:-
17:30Happee - SPV Seinajoki -:-

ŠVEDSKA: Svenska Superligan

15:00Kalmarsund - Hagunda -:-
15:00Vaxjo - Pixbo Wallenstam -:-
17:00Linkoping - Gavle -:-
17:00Thorengruppen - Falun -:-
18:00Jonkoping - Mullsjö -:-

AUSTRIJA: Bundesliga - Žene

13:00Linz Ž - FBC Dragons Ž -:-

AUSTRIJA: IFL

16:00KAC - FBC Dragons -:-
16:00Linz - Graz -:-
17:00Dunai Krokodilok - Wiener -:-
17:00Skofja Loka - Komarom -:-
17:00VSV Unihockey - TVZ Wikings -:-
19:45Phoenix Fireball - Polanska Banda -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

18:00Ceske Budejovice - Troopers -:-
18:00FbC Aligators - Start98 -:-
18:00Kladno - Hattrick Brno -:-
20:00Usti nad Labem - FBC Letka -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga Women

17:00Bulldogs Brno Ž - Olomouc Ž -:-
17:00Chodov Ž - Ostrava Ž -:-
20:00Liberec Ž - Start98 Ž -:-

DANSKA: Select Ligaen

13:30Aarhus FK - Frederikshavn -:-
15:00Benlose - Hafnia -:-
16:00SFC Copenhagen - Rodovre -:-

FINSKA: Inssi-Divari

14:00Happee Steamers - LNM -:-
16:00Josba - Hawks -:-
17:30AIF - Karhut -:-

FINSKA: Suomen Cup

16:00Oilers - OLS -:-

FINSKA: F-Liiga Women

14:00AIF Ž - SaiPa Ž -:-
14:00Classic Ž - EraViikingit Ž -:-
14:00Pirkkalan Pirkat Ž - Helsinki Ž -:-
14:00PSS Ž - TPS Ž -:-
14:00Welhot Ž - Jokerit Ž -:-
14:15O2-Jyvaskyla Ž - Blue Fox Ž -:-
16:00SB-Pro Ž - Koovee Ž -:-

FRANCUSKA: Division 1

15:00Les Griffons - PUC -:-
18:00Tigres du Gresivaudan - Paris -:-

LATVIJA: Elvi Liga

15:00Mogo-RTU/Rockets - SAC -:-
17:00FK Bauska - Irlava Avant -:-

LATVIJA: Virsliga - žene

12:00Ligatne Ž - Tartu EMU Ž -:-
14:00Rubene Ž - Sparta Ž -:-
18:00FK NND Ž - Irlava Ž -:-

NORVEŠKA: Eliteserien

14:00Slevik - Sandnes -:-
14:00Sveiva - Greaker -:-
15:00Harstad - Akerselva -:-
16:00Tunet - Gjellerasen -:-

NORVEŠKA: Eliteserien - žene

13:00Bygdo Ž - Ostensjo Ž -:-
13:00Tunet Ž - Sveiva Ž -:-
16:00Gjellerasen Ž - Stavanger Ž -:-

NJEMAČKA: 1. FBL

15:00MFBC Leipzig - Weissenfels -:-
16:00Kaufering - Berlin -:-
18:00Hamburg - Bonn -:-
18:00Holzbuttgen - Dresden -:-
18:00Schenefeld - Chemnitz -:-

POLJSKA: Ekstraliga

14:00Gorzow - AZS Lodz -:-
15:00Torun - Szarotka N. Targ -:-
16:30Siedlec - Bankowka Zielonka -:-

SLOVAČKA: Extraliga

14:00ATU Kosice - Zahorska Bystrica -:-
17:30Capitol - Lido Bratislava -:-
18:00AS Trencin - Florko Kosice -:-

SLOVAČKA: Extraliga Women

16:00Nitra Ž - Sabinov Ž -:-
18:00Hurikan Bratislava Ž - Spisska Nova Ves Ž -:-
18:00Kysucke Nove Mesto Ž - Nemsova Ž -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan Norra

13:15Bele Barkarby - Djurgarden -:-
15:00Hudik/Bjorkberg - Sirius -:-
15:00Tullinge - Nykvarns -:-
16:00Strangnas - Salems IF -:-

ŠVEDSKA: Allsvenskan Sodra

13:00IBK Lund Elit - Malmo -:-
14:00Hovslatts - Warberg -:-
16:00Habo - Lindas -:-

ŠVEDSKA: Svenska Superligan Women

13:00Karlstad Ž - Akersberga Ž -:-
14:00Thorengruppen Ž - Kalmarsund Ž -:-
15:00Malmo Ž - Pixbo Ž -:-
15:30Ronnby Ž - Nacka Ž -:-

ŠVICARSKA: Prime League Women

16:00Bern-Burgdorf Ž - Winterthur Ž -:-
16:00Zollbruck Ž - Zug Ž -:-
19:00Chur Ž - Laupen Ž -:-
19:00Oberland Ž - Waldkirch St. Gallen Ž -:-
19:30FB Riders Ž - Kloten-Dietlikon Ž -:-

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - floorball uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.