REFRESH

Floorball » 24.09.2022 » Sve utakmice

FINSKA: F-Liiga

14:00OLS - Oilers 5:8
16:00SPV Seinajoki - Jymy 6:5
17:30EraViikingit - Indians 5:13
17:30Happee - Nokian KrP 7:8

ŠVEDSKA: Svenska Superligan

13:00AIK IBF - Helsingborg 10:14
18:00Hagunda - Dalen 5:7

ŠVICARSKA: Prime League

16:00UHC Uster - Alligator Malans 6:8
17:00Wiler Ersigen - Zug 10:0
19:00Grasshopper Zurich - Chur Unihockey 4:6
19:00Langnau - Rychenberg 5:6
19:30Thurgau - Basel 6:7

AUSTRIJA: Bundesliga - Žene

15:00FBC Dragons Ž - Linz Ž 2:6

AUSTRIJA: IFL

12:00FBC Dragons - Linz 8:7
17:00Dunai Krokodilok - Skofja Loka 4:7
19:00KAC - VSV Unihockey 3:11
19:00Polanska Banda - Phoenix Fireball 4:3

ČEŠKA REPUBLIKA: Livesport Superliga

17:00Ostrava - Kralovske Vinohrady 5:2
18:00Otrokovice - Mlada Boleslav 1:12

ČEŠKA REPUBLIKA: 1. Liga

18:00FbC Aligators - FBC Letka 4:8
18:00OdgođenoKladno - Bulldogs Brno -:-

ČEŠKA REPUBLIKA: Extraliga Women

17:00Bulldogs Brno Ž - Bohemians Ž 3:4
17:00Chodov Ž - Olomouc Ž 11:2
17:00Mlada Boleslav Ž - Jicin Ž 3:2
20:00Stresovice Ž - Ostrava Ž 7:3

DANSKA: Select Ligaen

15:00Sunds - AaB Floorball -:-
15:30Frederikshavn - Esbjerg 26:1
15:30Rodovre - SFC Copenhagen 8:7

FINSKA: Divari

14:00Happee Steamers - O2-Jyvaskyla 4:6
15:00Karhut - SalBa 8:5
15:00SaiPa - Rangers 5:8
16:00Josba - Tiikerit 6:1
16:00LNM - AIF 8:7
16:00Steelers - Koovee 4:15

FINSKA: F-Liiga Women

13:00Pirkkalan Pirkat Ž - AIF Ž 2:3
14:00Helsinki Ž - SaiPa Ž 3:4
14:00PSS Ž - Classic Ž 8:2
14:00Welhot Ž - O2-Jyvaskyla Ž 4:7
14:30EraViikingit Ž - TPS Ž 0:7
14:30Loisto Ž - Koovee Ž 7:5
15:45Jokerit Ž - Blue Fox Ž 10:1
16:00SB-Pro Ž - SSRA Ž 5:3

LATVIJA: Elvi Liga

15:00Rubene - Mogo-RTU/Rockets 11:3
16:00Talsi - Irlava Avant 12:8
17:00FK Bauska - SAC 7:6
18:00Ulbroka - Lekrings 9:8

LATVIJA: Virsliga - žene

12:00Rubene Ž - Lekrings Ž 3:4

MAĐARSKA: OB1

17:00Komarom - Torpedo Justitia 5:6
18:30Cartoon Heroes - Phoenix Wizards 4:4

NORVEŠKA: Eliteserien

14:00Slevik - Tunet 4:8
15:00Narvik - Nor 92 6:7
15:00Sveiva - Sandnes 4:5
15:30Gjellerasen - Ull/Kisa 7:3

NORVEŠKA: Eliteserien - žene

15:00Ull/Kisa Ž - Bygdo Ž 1:6

NJEMAČKA: 1. FBL

13:00Berlin - Chemnitz 9:7
16:00Dresden - Schriesheim 4:12
16:00MFBC Leipzig - Schenefeld 13:6
18:00Bonn - Kaufering 7:4
18:00Hamburg - Weissenfels 7:4
18:00Holzbuttgen - Wernigerode 8:6

SLOVAČKA: Extraliga

17:00ATU Kosice - Mikulas Presov 13:8
17:00Florko Kosice - Zahorska Bystrica 6:4
17:30Capitol - Nizna 4:5

ŠVEDSKA: Allsvenskan Norra

12:00Hudik/Bjorkberg - Djurgarden 10:7
13:00RIG Umea - Bele Barkarby 5:10
16:00Strangnas - Sirius 10:5

ŠVEDSKA: Allsvenskan Sodra

12:00Malmo - Hovslatts 5:6
14:00Lindas - Karlstad 5:9
15:30Lerum - IBK Lund Elit 7:5
16:00Habo - Hollviken 3:2
17:00Partille - Lillan 6:5

ŠVEDSKA: Svenska Superligan Women

13:00Karlstad Ž - Endre Ž 2:6
15:00Kalmarsund Ž - Nacka Ž 9:7
15:00Malmo Ž - Sirius Ž 6:5
16:00Lund Ž - Warberg Ž 3:2

ŠVICARSKA: Prime League Women

16:00Bern-Burgdorf Ž - Oberland Ž 3:4
17:00Winterthur Ž - Laupen Ž 4:3
17:00Zug Ž - Kloten-Dietlikon Ž 4:7
19:00Chur Ž - Zollbruck Ž 3:4

REFRESH

Nogomet | Hokej | Tenis | Košarka | Rukomet | Odbojka | Bejzbol | Am. nogomet | Rugby | Još sportova »

Gore

Nudimo sportske rezultate - floorball uživo - za mobilne telefone. Ova mobilna verzija ima drukčije postavke nego stranica Rezultati.com zbog tehničkih razloga.